Design & Developed BY Patira

صفحه 38 از 39 نخستنخست ... 2836373839 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 371 تا 380 , از مجموع 388
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    دروازه بان
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو_علی دایی
    بازیکن محبوب
    کریم باقری_علی پروین_علیرضا حقیقی
    اسم واقعی شما
    محمدرضا نو

SpainPersepolisRealMadrid

Ali Karimi

تشکر ها
    1,355
    تشکر شده 2,926 در 696 پست

shahin خبر های باشگاه شاهین بوشهر در سال 91_90

خبر های داغ باشگاه شاهین بوشهر را در اینجا بگذارید

الان 12 شبه از صبحه پای کاریم
    بازم روبه رو شدیم با سفره های خالی
    این حرفا شدن فقط مشتی گفته های عادی
    توهم پری از این همه حفره های مادی
    خیابونا پر از مشتی کاسب پست
    پر از ادمای محتاج کاسه به دست
    پر از آدمای خردمند تحصیل کرده
    که زندگی انتحارو و بهش تحمیل کرده

2. 3 کاربر از پست مفید n_mamali تشکر کرده اند .

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو - حسین فرکی - روبرتو دی ماتئو
    بازیکن محبوب
    جان تری - زیدن الدین زیدان
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454
    تشکر شده 9,250 در 3,073 پست

shahin

کامياب: اميدوارم همه قعرنشينان مثل ما ببازند

سرمربي تيم فوتبال شاهين بوشهر ابراز اميدواري کرد ديگر قعرنشينان جدول رده بندي نيز شکست بخورند تا اين تيم در ليگ بر‌تر بماند.

سرمربي تيم فوتبال شاهين بوشهر ابراز اميدواري کرد ديگر قعرنشينان جدول رده بندي نيز شکست بخورند تا اين تيم در ليگ بر‌تر بماند.

اصغر کامياب بعد از شکست دو بر صفر تيمش مقابل سپاهان اصفهان اظهار کرد: من به کرانچار و مرزبان به خاطر تيم خوبشان تبريک مي‌گويم. سپاهان يک تيم حرفه‌اي است که اميدوارم با توجه به لياقتي که دارد در ‌‌نهايت به عنوان قهرماني ليگ بر‌تر فوتبال هم دست يابند.

وي افزود: ما شناخت کاملي براي اين ديدار از سپاهان داشتيم و مي‌دانستيم اين تيم فقط مي‌خواهند برنده اين ديدار باشد. ما اين تيم را خوب آناليز کرده بوديم و بيش از 90 دقيقه روزنه‌هاي نفوذ آنها را بستيم و با علم به اين اين موضوع دفاع خوبي داشتيم اما در دقايق پاياني با يک غفلت ضربه خورديم و باختيم.

سرمربي شاهين در رابطه با شانس تيمش براي بقا در ليگ بر‌تر گفت: اميدواريم خوش شانس باشيم و با شکست ديگر رقباي خود در ‌‌نهايت در ليگ بر‌تر باقي بمانيم.

وي در رابطه با شرايط طالب لو که در اين ديدار مصدوم و راهي بيمارستان شد، گفت: من از وحيد طالب لو تشکر مي‌کنم . وحيد در درون دروازه شاهين نمايش خوبي را ارائه کرد و تا زماني که مصدوم شد نگذاشت دروازه تيم باز شود. اميدوارم مشکلي براي دست طالب لو به وجود نيامده باشد و اين دروازبان هرچه زود‌تر به ميادين بازگردد.

منبع :

JT Cappitan Leader , Legend

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

4. کاربر روبرو از پست مفید DanielBahrami تشکر کرده است .

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454

shahin

طالب‌لو تا دوماه ديگر آماده مي‌شود

دروازه‌بان تيم فوتبال شاهين که از ناحيه کتف دچار مصدوميت شده است، تا 2 ماه ديگر شرايط حضور در ميدان را پيدا خواهد کرد.

وحيد طالب‌لو در جريان ديدار سپاهان اصفهان - شاهين بوشهر از ناحيه کتف چپ دچار مصدوميت شد. اين دروازه بان به همين خاطر روز جمعه در بيمارستان آتيه تهران جراحي شد تا هرچه زودتر شرايط بازگشت به ميدان را پيدا کند.

طالب‌لو با نظر پزشکان ظرف 10 روز آينده مراحل درمان و فيزيوتراپي را آغاز خواهد کرد و تا 2 ماه ديگر مي‌تواند مجددا درون دروازه بايستد. اين دروازه بان پس از سال‌ها حراست از دروازه تيم فوتبال استقلال در يازدهمين دوره ليگ برتر به عضويت تيم شاهين بوشهر درآمد.

منبع :

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

6. کاربر روبرو از پست مفید DanielBahrami تشکر کرده است .

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454

shahin

قلعه نويي به ملاقات طالب لو رفت

امير قلعه نويي سرمربي تيم فوتبال تراکتورسازي تبريز که در تهران به سر مي برد عصر امروز به ملاقات وحيد طالب لو رفت.

به گزارش سايت گل،قلعه نويي امروز براي ملاقات با طالب لو دروازه بان مصدوم شاهين راهي بيمارستان آتيه شد.طالب لو در استقلال شاگرد قلعه نويي بود و اين دو هميشه رابطه اي خوب با يکديگر داشتند.

مي گويند اگر قلعه نويي به استقلال برگردد طالب لو هم به عنوان دروازه بان شماره يک آبي ها همراه با ژنرال به استقلال باز خواهد گشت.

منبع :

8. کاربر روبرو از پست مفید DanielBahrami تشکر کرده است .

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454

shahin

طالب‌لو: اميدوارم از شاهين حمايت کنند

دروازه‌بان تيم فوتبال شاهين بوشهر گفت: تا دو ماه ديگر تمريناتم را آغاز مي‌کنم.

وحيد طالب لو در مورد آخرين وضعيت خود عنوان کرد: از روزي که عمل جراحي کردم شرايطم بهتر شده است. کمي درد دارم که طبيعي است. فردا مرخص مي شوم و بايد بعد از 4 هفته فيزيوتراپي را آغاز کنم. در اين مدت نمي توانم تمرين داشته باشم.

وي در خصوص اينکه گفته مي شود تا مدت ها نمي تواند بازي کند، گفت: برخي شايعه درست کرده اند که تا پاييز نمي توانم بازي کنم اما صحت ندارد. پزشکم گفت از دو ماه و نيم ديگر مي توانم تمريناتم را آغاز کنم.

طالب لو تاکيد کرد: بايد از همه کساني که در اين مدت براي ملاقاتم به بيمارستان آمدند، زنگ زدند يا گل فرستادند تشکر کنم. تشکر ويژه اي هم از دکتر نوروزي و اصلاني و ستوده دارم که برايم خيلي زحمت کشيدند و پرسنل بيمارستان آتيه هم در اين دو سه روز تنهايم نگذاشتند. بازيکن فوتبال که مصدوم مي شود فقط خودش درگير اين مصدوميت نيست و من بايد از همسرم که شبانه روز کنارم است و خانواده ام که نگرانم شدند تشکر کنم.

اين دروازه بان خاطرنشان کرد: در بيمارستان آتيه آقاي ايرانمنش بستري هستند و من ديروز به ملاقاتش رفتم و براي او آرزوي سلامتي دارم.

طالب لو در مورد وضعيت شاهين گفت: خيلي دوست داشتم در دو بازي باقي مانده کنار اين تيم باشم اما قسمت نبود. شاهين پتانسيل ماندن در ليگ برتر را دارد و اميدوارم در دو هفته باقي مانده حمايت شود.

منبع :

10. کاربر روبرو از پست مفید DanielBahrami تشکر کرده است .

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454

shahin

عيادت اهالي ورزش ازدروازه‌بان سابق تيم استقلال

سرمربي، قائم مقام باشگاه استقلال و پرسپوليس از وحيد طالب‌لو عيادت کردند.

پس از مصدوميت وحيد طالب لو در ديدار سپاهان و شاهين اهالي ورزش از دروازه‌بان سابق تيم استقلال عيادت کردند. در همين راستا ظهر امروز پرويز مظلومي و علي نظري جويباري از گلر آسيب ديده شاهين ديدار کردند و حال طالب لو را جويا شدند.

همچنين زارع قائم‌مقام پرسپوليس هم به عيادت طالب‌لو رفت.

مظلومي و نظري جويباري همچنين از رضا ايرانمنش بازيگر سينما که در بيمارستان آتيه بستري است عيادت کردند.

منبع :

12. 2 کاربر از پست مفید DanielBahrami تشکر کرده اند .

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454

shahin

ترخيص طالب‌لو از بيمارستان

دروازه‌بان تيم فوتبال شاهين بوشهر از بيمارستان مرخص شد.

وحيد طالب لو که جمعه هفته گذشته بازويش را به تيغ جراحي سپرد صبح امروز از بيمارستان آتيه مرخص شد.

اين دروازه بان در جريان بازي با سپاهان با ضربه اي که مهدي نوري به دستش وارد کرد مصدوم شد.

پزشک طالب لو به اين بازيکن اعلام کرد 4 يا 6 هفته ديگر گچ بازويش را باز مي کند و در صورتي که استخوان بازوي وي بهبود پيدا کرده باشد زمان فيزيوتراپي را مشخص خواهد کرد.

طالب لو از هفته آينده بايد نرم دوي را آغاز کند.

منبع :

14. 2 کاربر از پست مفید DanielBahrami تشکر کرده اند .

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454

shahin

طالب‌لو: براي قدرداني به ورزشگاه آمدم

دروازه‌بان تيم فوتبال شاهين بوشهر گفت: سلامتي‌ام از همه چيز مهمتر است و براي قدرداني از مردم به ورزشگاه آمدم.

وحيد طالب لو که به تازگي از بيمارستان مرخص شده است، امروز در ورزشگاه آزادي حضور پيدا کرد تا نظاره گر بازي پرسپوليس و الهلال باشد.

طالب لو بين نيمه به خبرنگاران گفت: در اين چند روز مردم اين قدر به من لطف داشتند که مي خواستم به ورزشگاه بيايم تا گوشه اي از اين محبت را جبران کنم. البته بازي پرسپوليس يک مسابقه ملي است. من فردا هم براي تماشاي بازي استقلال به ورزشگاه مي آيم. اين تيم هم نياز به حمايت دارد تا بتواند به مرحله بعدي صعود کند.

وي در پاسخ به اين سؤال که شايعه شده فصل بعد به پرسپوليس مي آيد گفت: سلامتي ام از همه چيز مهمتر است. اول بايد به سلامتي ام را به دست بياورم و سپس براي فصل بعدي تصميم گيري کنم.

طالب لو در پاسخ به اين سؤال که اين به معناي پرسپوليسي شدن است، عنوان کرد: خير، چنين چيزي نيست. امروز چون حالم بهتر شده بود تصميم گرفتم به ورزشگاه بيايم. اميدوارم امروز پرسپوليس نتيجه بگيرد و فردا هم استقلال برنده ميدان باشد.

منبع :

16. 2 کاربر از پست مفید DanielBahrami تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX FERGUSON
    بازیکن محبوب
    ALVES- VIDIC - RAMOS
    اسم واقعی شما
    omid

EnglandManUtdRealMadrid

Sergio Ramos

تشکر ها
    3,006
    تشکر شده 3,860 در 1,457 پست

کرار:مشکل مالي من با شاهين حل نشده است

جاسم کرار بازيکن عراقي تيم فوتبال شاهين بوشهر گفت:مشکل مالي من با شاهين بوشهر کماکان ادامه دارد و تا زماني که اين مشکل حل نشود به ليگ عراق برنمي گردم.

جاسم کرار در گفت وگو با خبرگزاري ملي عراق اظهارداشت:تا زماني که اين مسئله حل و فصل نشود نمي توانم به تيم ديگري فکر کنم بنابراين در چنين شرايطي به تيم النجف يا تيم هاي ديگر عراق برنمي گردم.

جاسم کرارافزود: هم اکنون به ديدارهاي تيم فوتبال عراق در مسابقات انتخابي جام جهاني متمرکز شده ام و به چيز ديگري فکر نمي کنم.

وي از تيم فوتبال عراق به عنوان يکي از بهترين تيم هاي آسيا نامبرد و افزود: مسووليت سنگين ملي را برعهده داريم و بايد با تمام وجود تلاش کنيم تا تيم عراق جواز صعود به جام جهاني 2014برزيل را به دست آورد.

18. کاربر روبرو از پست مفید omid2 تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX FERGUSON
    بازیکن محبوب
    ALVES- VIDIC - RAMOS
    اسم واقعی شما
    omid

EnglandManUtdRealMadrid

Sergio Ramos

تشکر ها
    3,006

طالب‌لو:شاهين‌بوشهر در حد تيم محلي هم نبود

وحيد طالب‌لو اعتقاد دارد شاهين بوشهر در حد يک تيم محلي هم نبود و اگر بازيکنان با همديگر رفيق نبودند، اين تيم زودتر از اينها به ليگ يک سقوط مي‌کرد.

وحيد طالب‌لو در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس، درباره صحبت‌هاي شب گذشته مسعود نظرزاده بازيکن تيم شاهين بوشهر در برنامه 90 و اتفاقاتي که در فصل جاري براي شاهين بوشهر اتفاق افتاده و منجر به سقوط اين تيم شد صحبت‌هاي زير را مطرح کرد.

* شنيده‌ايم امروز در کلاس دروازه‌باني دن‌ گاسپار مربي دروازه‌بان‌هاي تيم ملي شرکت کرده‌اي، چه شد که به اين کلاس رفتي؟

من شنيدم که آقاي گاسپار چنين کلاسي براي مدرسان ايران دارد و از آنجايي که به پست دروازه‌باني خيلي علاقه دارم و دوست دارم در اين زمينه اطلاعاتم زياد باشد در اين کلاس شرکت کردم. ايشان هم به من لطف داشت و جوياي احوالم شد. در اين کلاس مدرسان بزرگ کشورمان حضور داشتند و از اين که من در آنجا حضور پيدا کردم تعجب کرده‌بودند. گاسپار به من گفت تو اولين دروازه‌باني در ليگ ايران هستي که وقتي به زمين افتادي واقعاً مصدوم شدي من در اين کلاس نکته‌هاي خوبي را برداشت کردم.

* شب گذشته نظرزاده بازيکن تيم شاهين صحبت‌هايي را انجام داد و اين شائبه به وجود آمد که بازيکناني نظير شما عامل سقوط اين تيم به دسته يک بوديد.

مسعود نظرزاده يک بازيکن بومي است که بايد خودش و خانواده‌اش در بوشهر زندگي کنند و به قول خودشان اکنون که بازيکنان غير بومي در بوشهر نيستند زمان خوبي است که همه تقصيرها را به گردن آنها بيندازند و آنهايي که بومي هستند از اين ترکش‌ها مصون بمانند. نتيجه گرفتن يا نگرفتن هر تيمي به عوامل مختلفي بستگي دارد.

فقط همين را بگويم بهتر است هر کسي قسمتي از تقصيرها را به گردن بگيرد، مثل من که به سهم خودم از مردم بوشهر عذرخواهي کردم و آنها بدانند با خنده آنها خنديدم و با گريه آنها گريه کردم.

* اين درست است که در تيم شما دودستگي وجود داشت؟

آنهايي که دست‌شان از تيم کوتاه شده بود قصد داشتند به هر طريقي در تيم تفرقه و ناهماهنگي ايجاد کنند. زماني که من با شاهين قرارداد بستم از بوشهر شناخت زيادي نداشتم و قراردادم در تهران بسته شد. يکي از اولويت‌هاي انتخاب شاهين براي من هواداران اين تيم بود. چون از يک تيم پرطرفدار جدا شده‌ بودم مي‌خواستم به تيم پرطرفدار بروم و اصلاً نمي‌دانستم که اينجا چنين شرايطي دارد. شما مي‌توانيد از محسن ايران‌نژاد يا از امجد شکوه‌مقام بپرسيد که از هيچ لحاظ فرقي بين بازيکنان جديد و بازيکنان گذشته اين تيم وجود نداشت.

* هواداران اين تيم فکر مي‌کنند امثال شما پول زيادي از اين باشگاه گرفته‌ايد و پول به بقيه بازيکن‌ها نرسيده است.

من فقط بگويم که باشگاه شاهين هنوز به تعهد مالي که ابتداي فصل و قبل از حضور من در بوشهر داده عمل نکرده است و تعجب مي‌کنم که چطور اين صحبت را مي‌کنند. مشکلات شاهين از سال‌هاي گذشته بوده و دليلش هم وعده‌هايي است که عملي نشده است. وعده و وعيد از بي‌پولي بدتر است. اينکه به شما بگويند دو روز ديگر يک ماه ديگر و 4ساعت ديگر پول مي‌رسد، خيلي بد است. به من يک چک براي برج 5 سال 90 داده بودند، آن را گرفتند و يک چک براي برج 11سال پيش دادند که آن هم پاس نشد.

قبل از فصل پيشنهادهاي خيلي بهتري داشتم اما با اصرارهاي وحشتناک ميثم منيعي و هادي شکوري که دوست داشتند کنار هم به اين تيم کمک کنيم به بوشهر آمدم. در اين چند روز درد دستم زياد بوده اما شب گذشته درد دلم بيشتر شد و يکسري صحبت‌هايي شنيدم که واقعا دردناک بود.

* در صحبت‌هاي شب گذشته نظرزاده اينطور استنباط مي‌شد که يکسري از مشکلاتي که در اين باشگاه بوده صحت نداشته است.

نظرزاده حق دارد که يکسري مسائل را تکذيب کند چرا که او بيشتر مواقع کنار خانواده‌اش بود اما من و ديگر بازيکناني که در خوابگاه بوديم همه اين مسائل را مي‌دانيم. من واقعاً رفاقت در اين تيم ديدم، مي‌توانيد از آقاي کامياب بپرسيد. اگر رفاقت در تيم شاهين بوشهر وجود نداشت،‌ اين تيم بايد خيلي زودتر از اين سقوط مي‌کرد.

نمي‌خواهم به مس سرچشمه بي‌احترامي کنم. آنها با يکسري تشکيلات خاص وارد ليگ برتر شدند و شايد به دلايل ديگري نتوانستند در ليگ برتر بمانند اما به جرأت مي‌گويم شاهين بوشهر در حد تيم محلي هم نبود. ما دور هم جمع مي‌شديم و با سيلي صورتمان را سرخ نگه مي‌داشتيم اما همين اظهارنظرها و شيطنت‌ها باعث شد تيم دچار مشکل شود. اگر از باشگاه شاهين شکايت کردم با چند نفر از دوستانم در باشگاه مشورت کردم.

آنهايي که مي‌گويند من و امثال من تيم راه انداختيم بدانند که خود بوشهري‌ها با اصرار فراوان من را راضي کردند تا به اين تيم بيايم. شما که عملکرد نيم فصل اول من را ديديد. برفرض هم که اصلا خوب نبودم چرا نگذاشتيد نيم فصل از اين تيم جدا شوم و با جدايي‌ام مخالفت کرديد و کلي را واسطه کرديد که نروم. چطور مي‌گويند که بازيکنان فقط مقصر اين سقوط هستند؟ وقتي بازيکني مثل مجيد غلامي و يا حميدي رباط صليبي پاره مي‌کنند و يا دست خودم اينطور مي‌شود آيا بازيکن مقصر است؟

مي‌توانستم 4هفته مانده به پايان ليگ کشاله‌ام را بگيرم و بگويم نمي‌توانم بازي کنم، هيچ اتفاقي نمي‌افتاد. برويد از دکتر روشني پزشک تيم بپرسيد که وحيد طالب‌لو دو ماه با درد و بدون تمرين و با زور آمپول چطور بازي کرد، يا عباس پورخسرواني با درد آمپول به ميدان رفت.

هادي شکوري با درد کمر و علي انصاريان با مينيسک آسيب‌ديده به ميدان رفتند. هادي شکوري براي بازي با سايپا مصدوم بود اما به درخواست کاميار به بوشهر رفت و حتي روي نيمکت نشست تا اگر لازم شد به ميدان برود. چرا مي‌گويند در تيم ما رفاقت نبود؟ اگر اينطور بود چرا من بايد به مناسبت تولد فرزند مهدي نوري بازوبند کاپيتاني را به او بدهم اصلا چه معني دارد که مبلغ قرارداد بازيکنان با هم قياس شود. مگر نبايد سابقه يک بازيکن را مد نظر قرار داد.

* اين قضيه بازيکن بومي و غير بومي چه بود؟

من اصلا نمي‌دانم اين بحث‌ها براي چيست؟ مي‌خواهم به آنهايي که مدعي بحث بومي و غير بومي هستند، بگويم اگر شما نگران بومي‌هايتان بوديد چرا به تيم اميدهاي خود که همه بومي بودند توجه نمي‌کرديد. چرا هزينه تيم اميد شاهين پرداخت نشد تا مقابل تيم‌ها 3-0 بازنده اعلام شود. نمي‌خواستم اين حرف‌ها را بزنم اما به دليل صحبت‌هايي که ديشب شد دلم به درد آمد. يک بار که باشگاه پول نداشت تيم اميد را اعزام کند، ‌من هزينه اين سفر را تقبل کردم اما باز به دلايل ديگري آنها از سفر باز ماندند.

يک بار به يکي از بازيکنان اميد اين تيم پول دادم چون پول نداشت که بتواند خواهرش را در دانشگاه ثبت نام کند. در طول فصل در يک مقطعي خوابگاه غذاي بازيکنان را قطع کرد اما اين هادي شکوري بود که براي جوانان تيم هزينه کرد تا غذا داشته باشند در غير اين صورت بازيکنان مجبور بودند نان و پنير بخورند. اگر من وحيد طالب‌لو کاسب بودم اين همه سال در استقلال دوام نمي‌آوردم و مرتب تيم خود را تغيير مي‌دادم تا کاسبي کنم.

مي‌گويند چک 200ميليون ‌توماني من پاس شده ‌است. شايد موقعي که من در بيمارستان بي‌هوش بودم اين پول را به حساب من ريختند و خودم خبر ندارم. البته اين را بگويم در مدت زماني که بيمارستان بودم از طرف استانداري بوشهر، آقاي نجفي مرتب به من سر مي‌زد و آقاي کامياب، آقاي جمشيدي و حتي آقاي محمدپور به صورت حضوري به عيادتم آمدند و از اين بابت نمي‌توانم خرده‌اي به باشگاه بگيرم ولي اين را بگويم که اگر ابتداي فصل آقاي افراشته و اسپانسري بانک صادرات نبود اين تيم از همان ابتدا جمع نمي‌شد. تمام اين صحبت‌هايي که مي‌کنم فقط بخشي از مشکلات شاهين است. بهتر است که قبل از اينکه اظهارنظري کنيم اول انگشت اشاره را به سمت خودمان حرکت دهيم، چرا ديگران را مورد اتهام قرار مي‌دهيم؟

* از همه چيز گفتي به غير از مباحث فني، يعني کادر فني در اين سقوط نقشي نداشت؟

قطعاً همه چيز دست به دست هم داد تا شاهين سقوط کند. مثلاً خرده مي‌گيرند که چرا اين طور پول تقسيم شده اما چرا کسي نمي‌گويد به چه دليل اختيار تقسيم پول به سرمربي سپرده شد. اين مسائل باعث شد حرمت بازيکن و مربي از بين برود. فقط مي‌خواهند توپ را به زمين ديگران بيندازند. اصلاً امسال ما مقصر بوديم، چرا اسپانسر سال قبل را حفظ نکرديد؟ مشکلات تيم ما زياد بود. يک روز هتل کارت ملي بازيکنان را گرو نگه داشت و روز ديگر ما را با اتوبوس به اصفهان بردند. وقتي آرامش نداريم چطور انتظار داشتند با تمرکز بازي کنيم.

هواداران هم مشکلات تيم را مي‌دانستند اما عده‌اي مي‌توانستند با دادن اطلاعات درست به اين هواداران آنها را آگاه‌تر کنند. خدا را شکر که من اينقدر سالم کار کرده‌ام و سر سفره‌اي بزرگ شده‌ام که به خاطر پول دروغ نگويم. بين خودم و خدا چيزي به اسم وجدان است و پيش وجدانم راحتم که براي شاهين کم‌کاري نکرده‌ام.

در اين تيم کارهايي کرده‌ام که به من ربطي نداشت، ما حدود دو ماه مربي گلرها نداشتيم و من 4-5گلر جوان تيممان را تمرين مي‌دادم. اين را هم بگويم که در اين مدت چند نفري خيلي لطف کردند و از جمله آقاي دهقان که در همان مدت زمان کوتاهش اساسنامه باشگاه را تغيير داد و نظمي هر چند کم در تيم ايجاد شد، آقاي زالي مديريت هتلي که بازيکنان در آن اقامت داشتند واقعاً بدون هيچگونه چشم‌داشتي هواي تيم را داشت. واقعاً بايد وجدان داشته باشيم.

* براي فصل بعد چه تصميمي داري؟ اين روزها شايعه زيادي براي پيوستنت به پرسپوليس مطرح شده است؟

من هنوز تصميم نگرفته‌ام و بازي‌ها که تمام شود با بررسي پيشنهادهايم سعي مي‌کنم انتخاب مفيدي داشته باشم.

20. 2 کاربر از پست مفید omid2 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX FERGUSON
    بازیکن محبوب
    ALVES- VIDIC - RAMOS
    اسم واقعی شما
    omid

EnglandManUtdRealMadrid

Sergio Ramos

تشکر ها
    3,006

بيانيه محمود ابراهيم زاده براي طرفداران شاهين

از خودزني ها کم لطمه نخورده ايم و ماحصلش چاپيدن باشگاه توسط غريبه هايي بود که مقابلشان گاو و گوسفند سر بريديم و روز رفتنشان شاهين بوشهرمان را مانند گاو و گوسفند سر بريدند.

اوضاع نابسامان باشگاه شاهين بوشهر باعث گرديده تا هواداران اين تيم دل نگراني بسياري داشته باشند. اين روزها هواداران تجمع ها و نشست هاي مختلفي داشته اند اما گويا محمود ابراهيم زاده پيشکسوت اين تيم قصد دارد در نقش جومونگ ظاهر شود و فرماندهي معترضان را بر عهده بگيرد. وي که چندي است به آمريکا برگشته تصميم دارد به ايران برگردد و در مورد تعيين تکليف مالکيت باشگاه به دادستاني بوشهر شکايت کرده و مالکيت هيئت موسس را باطل نمايد. او در بيانيه اي که در سايت هاي هواداري منتشر شده اينگونه نوشته است:

هواداران محترم شاهين بوشهر

با سلام و اداي احترام

شاهين بوشهر اين خانه پدري ما دارد در آتش بي خردي ها و بي تدبيري ها مي سوزد و اوضاعش روز به روز بدتر مي شود. باشگاهي که مدعيان مالکيتش بارها گفته اند که تنها به شکل صوري مالکيت را بر عهده دارند اما افسوس که به خود اجازه مي دهند درب باشگاه را قفل بزنند، هواداران را از خانه خود رانده و براي دور کردن آنها با نيروي محترم انتظامي تماس بگيرند يا به انحلال کانون هواداران مبادرت ورزند. ما همه رعيت شاهين بوشهر هستيم و دريغ که عده اي يک شبه ارباب آن شده اند!

طي روزهاي اخبر تماس هاي زيادي از سوي برخي از شما داشتم که خواستار همکاري من در به سامان رساندن باشگاه گرديده بودند. به عنوان يک دلسوز اين باشگاه و فوتبال شهرم به نظرم آمد که نکاتي را عرض نمايم و هيچ يک از اين موارد هم از باب منفعت طلبي شخصي نيست. همين جا فرياد مي زنم روزي که شاهين بوشهر ساختار مناسب و مطلوب خود را بيابد حاضرم شيپور به دست بگيرم و روي سکوها تيمم را تشويق کنم. اما:

متاسفانه اين روزها مي بينم و مي خوانم که برخي دوستان جناح مقابل را اشتباه گرفته و لوله تفنگ خود را به سمت خودي ها گرفته اند. جنگ فرسايشي با کساني که من با شناختي که از آنها دارم در پاکي و صداقتشان نمي توانم ترديدي داشته باشم فقط هرز دادن انرژي خود است. تقابل بيهوده با کسي که اگر دلال بود امروز وضعيتش مانند دلال هايي بود که در همين فصل قبل شاهين بوشهر را بلعيدند و رفتند فقط خود سوزي و از دست دادن سرمايه هاي خودمان است. از خودزني ها کم لطمه نخورده ايم و ماحصلش چاپيدن باشگاه توسط غريبه هايي بود که مقابلشان گاو و گوسفند سر بريديم و روز رفتنشان شاهين بوشهرمان را مانند گاو و گوسفند سر بريدند. با آنها که بايد مقابله مي کرديم نکرديم و حالا بر سر شاخه نشسته ايم و بن مي بريم. خواهش من به عنوان يک هوادار شاهين بوشهر از همه شما اين است که اين رويه را تعطيل کنيد و اجازه عرض اندام به خودي ها بدهيد. ما نيروهاي کارآمد بسياري داريم که چون در چنين فضايي قرار گرفته اند سوخته اند. ديگر بس است و بيش از اين ادامه ندهيد.

اين روزها به کرات مطالب و اخبار نشست ها و تجمع ها و بيانيه ها و طومارهايتان را مي خوانم. بنا نداريم در راه رسيدن به هدفمان که اعتلاي شاهين بوشهر عزيز است با تعارف با هم حرف بزنيم. به صراحت مي نويسم ايراد شما اين است که مي دانيد چه را نمي خواهيد اما نمي دانيد به جايش چه مي خواهيد! شما خواستار کنار رفتن هئيت موسس شده ايد اما تصور کنيد فردا روزي هئيت موسس نباشد. چه کساني جانشين آنها مي شوند و چگونه و با چه بودجه و برنامه اي تيم را اداره مي کنند. گودال نکنده نمي توان مناره را دزديد. هر کاري بستر خود را مي خواهد.

اعضاي هئيت موسس به دفعات در رسانه هاي مختلف اعلام کرده اند که مالک صوري باشگاه بوده و تنها نماينده هواداران هستند. مالک اصلي را هم هواداران دانسته اند اما اين فقط ظاهر ماجرا و صرفاً يک شعار است. بر اساس آنچه در ثبت شرکت ها آمده آنها سهامداران شاهين بوشهر به حساب مي آيند و براي خلع يد از آنها نمي توان به تجمع هاي غيرقانوني مبادرت ورزيد. تجمع هايي که قانون کشور عزيزمان هم آنها را برنمي تابد و به همين دليل است که رئيس هئيت موسس به خود اجازه مي دهد به جرم ايجاد مزاحمت به نيروي انتظامي عارض گردد.

به جاي ايجاد گروههاي مختلف بيايد و زير يک پرچم واحد قرار بگيريد. ما با کسي دعوا نداريم و هدف همه ما رهايي شاهين بوشهر از وضعيت اسفبار کنوني است. رد مالکيت و خلع يد از حضرات بايد در چارچوب قانون صورت گيرد. رفتن مقابل باشگاه يا تقاضاي جلسه با مسئولين دواي درد نيست. مسئولين که نمي توانند مالکيت يک فرد يا گروه را سلب کنند. اين امر راهکار قانوني دارد. نامه اي به دادستان محترم بوشهر مي نويسيم و همه آنهايي که هوادار شاهين بوشهر هستند و اين اوضاع را قبول ندارند آن را امضاء مي کنند. ابطال مالکيت هئيت موسس خواسته اصلي ماست و مي گوئيم چون مالکيت حضرات صوري است آن را باطل کنند. آن گاه شاهين بوشهر را به عنوان يک شرکت سهامي ثبت مي کنيم و هر کس به مقدار وسعش سهام را خريداري مي کند. سهامداران هئيت مديره را معرفي مي کنند و هئيت مديره، مدير عامل را و آن گاه کارها بر روي اصول دنبال مي شود.

تا مادامي که قرار است پول از بيرون به فوتبال تزريق شود اين فوتبال به جايي نمي رسد. همه جاي دنيا فوتبال صنعتي درآمدزاست ولي ما عکس آن عمل کرده و آن را به چاه ويلي شبيه ساخته ايم که هر چه در آن پول ريخته مي شود پر نمي گردد. طبيعي است که در تقابل با تيم هاي دولتي و شبه دولتي نمي توان يک شبه خصوصي شد و در اين راه نيازمند حمايت نهادهاي استان به خصوص براي رفع بدهي ها هستيم اما اگر کار به شکل ساختاري دنبال شود مي توان طي چند سال به درآمدزايي هم رسيد.

نتيجه نهايي اينکه: فعلاً قانون هئيت موسس را مالک مي داند و با تجمع و ميتينگ و بيانيه و طومار هم اين مالکيت نفي نمي شود. اگر بناست يک بار براي هميشه اين معضل حل گردد يک ياعلي بگوئيد. راه حل اين معضل اقدام قانوني از طريق دادستاني است و لاغير. اين ها را نوشتم تا به همه دوستاني که خواستار حضور من در جلسات و غيره شده اند تا راهکاري براي حل مشکلات بيابند بگويم من هم اعتلاي شاهين بوشهر را مي خواهم اما نه از راه آشوب و تحصن و تظاهرات. مملکت قانون دارد و گردن همه ما هم مقابل قانون جمهوري اسلامي ايران از مو باريک تر است. منتظر اعلام همراهي دوستان هستم.

22. 3 کاربر از پست مفید omid2 تشکر کرده اند .

صفحه 38 از 39 نخستنخست ... 2836373839 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)