Design & Developed BY Patira

صفحه 38 از 48 نخستنخست ... 283637383940 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 371 تا 380 , از مجموع 476
    عضو Derby

InterSS_Tehran
    تشکر ها
    3,239
    تشکر شده 3,299 در 734 پست

inter ♣♠‏اخبار نقل و انتقالات و حواشی اینترمیلان در فصل 13-2012♣♠‏

اخبار نقل و انتقالات و حواشی باشگاه اینترمیلان در فصل 13-2012 در این تاپیک قرار داده می شود.

از ایجاد بی نظمی در این تاپیک خودداری کنید

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

2. 5 کاربر از پست مفید MohaZalla تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Left Wing
    مربی مورد علاقه
    Jose Mourinho, Carlos Queiroz, Afshin Ghotbi, Mustafa Denizli, Jurgen Klopp
    بازیکن محبوب
    Cris Ronaldo, Khalili, Milito, Adriano, Zanetti, Reus, Gotze
    اسم واقعی شما
    Mohammad

PortugalInterRealMadrid

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    6,133
    تشکر شده 3,220 در 1,108 پست

پیش فرض پاسخ : ♣♠‏اخبار نقل و انتقالات و حواشی اینترمیلان در فصل 13-2012♣♠‏

اینتر3-1 کیه وو ;کیه وو قربانی خشم اینتر

inter.ir... هفته ی بیست و چهارم مسابقات فوتبال سری آ با برگزاری یک دیدار به اتمام رسید.دراین دیدار تیم اینتر در جوزپه مئاتزا توانست 3 بر 1 تیم کیه وو را شکست دهد تا دوباره بالاتر از میلان در رده ی چهارم قرار گیرد.
    تیم اینتر در این دیدار با سیستم 3-3-4 به میدان رفت که کاسانو میلیتو و پالاسیو سه مهاجم این تیم بودند.تنها 2دقیقه از بازی نگذشته بود که کاسانو با یک شوت دروازه ی کیه وو را باز کرد.در ادامه بازیکنان اینتر حملاتی روی دروازه ی زردپوشان شهر ورونا انجام دادند اما موفق به بازکردن دروازه نشدند تا اینکه لوکا ریگونی در دقیقه ی 21 و روی اشتباه خط دفاعی گل تساوی را برای کیه وو به ثمر رساند.
    بعد ازاین گل اینتری ها دوباره به بازی سرعت دادند تا اینکه آندره رانوکیا مدافع بلند قد اینتر در دقیقه ی 26(روی سانتر کاسانو که از روی نقطه ی کرنر بود) با یک ضربه سر پرقدرت گل دوم را برای اینتر زد تا نراتزوری ها در خانه دو بر یک پیش بیفتند.
    در ادامه والتر گارگانو از روی ضربه ی ایستگاهی و با شوتی زیبا تیر دروازه ی کیه وو را به لرزه در آورد.بازی در نیمه اول با همان نتیجه 2 بر 1 به سود اینتر به پایان رسید.
    در نیمه ی دوم اینتر باز هم به بازی سرعت بخشید و در دقیقه ی 50 دیگو میلیتو که پس از چند هفته مصدومیت دوباره به تیم بازگشته بود توانست گل سوم را به ثمر برساند..بعد ازین گل تیم اینتر کمی به عقب کشید تا از گلهای زده خود محافظت کند.
    در دقیقه ی 65 ریکی آلوارز به جای میلیتو وارد بازی شد و در چند صحنه روی دروازه ی کیه وو خطرسازشد.در دقیقه ی 76 دژان استانکویچ در میان استقبال پرشور تماشاگران به جای کامبیاسو به میدان آمد تا پس از ماه ها مصدومیت دوباره به ترکیب تیم بازگردد..در این نیمه پالاسیو چند موقعیت خوب داشت که یکی پس از دیگری آنها را از دست داد.در دقیقه ی 84 اسکولتو هم به جای کوژمانویچ به بازی آمد.در ادامه تیم اینتر بازی را اداره کرد تا با کسب سه امتیاز شیرین این بازی بالاتر از میلان در رتبه ی چهارم قرار بگیرد

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Left Wing
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Mohammad

PortugalInterRealMadrid

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    6,133

کوژمانویچ : شروع خوبی در جوزپه مه آتزا داشتم

Inter.ir زدراوکو کوژمانویچ پس از پایان بازی دیشب به SKY گفت : اولین بازی من مقابل سی ینا با ترس همراه بود اما امشب شروع خوبی داشتم. استراماچیونی از من خواسته بود کمی جلو تر از 4 دفاع تیم بازی کنم و هیچ فضایی برای هجوم به مهاجمان حریف ندهم و فکر میکنم که این کار را به خوبی انجام دادم.
    وی ادامه داد : خوشحالم که در بازی بعد مقابل فیورنتینا قرار میگیریم ، من در آنجا روز های خوبی داشتم اما دوست دارم پیروز شویم.

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Left Wing
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Mohammad

PortugalInterRealMadrid

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    6,133

میلیتو : تا 2014 در اینتر میمانم

inter.ir... دیگو میلیتو: "تا 2014 در اینتر خواهم ماند"
    میلیتو که پس از پایان بازی دیشب بسیار خوشحال بود با گزارشگر شبکه مدیاست مصاحبه ای را انجام داد."من بسیار خوشحالم چرا که یک ماه از میادین دور بودم و حالا برگشته ام.ما یک بازی سخت در مقابل یک تیم خوب داشتیم.چند وقتی بود که دچار بحران بودیم چون بازیکنان زیادی مصدوم بودند،اما حالا تیم شرایط خوبی دارد و خرید های خوبی هم انجام شده است."
    همچنین در مورد دربی از میلیتو سوال شد:"دربی؟؟در حال حاضر فقط به فکر بازی 5شنبه هستیم.ما تیم کلوژ را دست کم نخواهیم گرفت.بعد از آن باید به فکر بازی با فیورنتینا باشیم و اینکه دوباره بتوانیم پیشرفت کنیم".
    میلیتو در ادامه با گزارشگر شبکه اسکای به گفتگو پرداخت : "بازگشت به آرژانتین؟؟من اینجا خوشحالم.من مدیون بسیاری از طرفدارانی هستم که مرا حمایت کردند.میخواهم به قراردادم که تا سال 2014 است احترام بگذارم.اما باید ببینیم باشگاه چه تصمیمی دارد ولی من اشاره کردم که در اینتر احساس خوبی دارم".

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Left Wing
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Mohammad

PortugalInterRealMadrid

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    6,133

کامبیاسو :ما اینتر هستیم،و باید همیشه خوب باشیم

inter.ir... استبان کامبیاسو پس از بازی دیشب مصاحبه ای را با کانال اینتر انجام داد: "ازاینکه به تیم بازگشتم احساس خوبی دارم.توانستم برای تیمم مفید باشم.خوشحالم که توانستیم سه امتیاز را کسب کنیم.برای خودم هم خوشحالم.ما باید همیشه خوب بازی کنیم.گام های نادرست زیادی برداشتیم اما حالا همه چیز خوب است.
    وی در مورد بازگشت استانکویچ گفت: "ما بسیار خوشحالیم که دژان برگشته است،هیچکس نمیدادند وقتی یک بازیکن نمی تواند بازی کند چقدر رنج میبرد.دکی یک دوره ی سخت گذرانده است.ما همه در کنار او بودیم تا زود برگردد"
    کامبیاسو در مورد پست خود که یک هافبک راست به شمار میرفت گفت:"تا اینجای کار سعی کردم در هر پستی که میتوانم بازی کنم.بازی در کنار کوژمانویچ و زانتی برایم خیلی مهم بود".
    کامبیاسو در ادامه به بازی خوب رانوکیا و گلزنی او در این بازی اشاره کرد

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Left Wing
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Mohammad

PortugalInterRealMadrid

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    6,133

رانوکیا: یک گل، تقدیم به دوست بزرگم استانکویچ

inter.ir-آندریا رانوکیا پس از برد اینتر مقابل کیه وو مصاحبه ای با شبکه ی following انجام داد.این مدافع ایتالیایی در ورد گلش اینگونه سخن گفت :"ما روی این گل تمرین کرده بودیم.آنتونیو توپ را هر جا که بخواهد میتواند ارسال کند.من گلم را به استانکویچ تقدیم کردم.او دوست من است.فصل گذشته کمک فراوانی به من کرد و حامی من بود و حالا خوشحالم ازینکه برگشته است"
    وی در ادامه افزود:" همه امشب خوب بازی کردند.ما در این بازی خیلی محکم و یک دست بودیم و این کار به ما اجازه داد تا نتیجه ی خوبی بگیریم"
    ویرایش توسط J. Mourinho : 02-12-2013 در ساعت 10:58

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Left Wing
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Mohammad

PortugalInterRealMadrid

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    6,133

استانکویچ : کابوس ها به پایان رسید

inter.ir "کابوس به پایان رسیده است.امیدوارم بتوانم به شرایط خوبم برگردم.از همه ی تماشاگران تشکر میکنم که با تشویق کردنم احساس خوبی به من دادند"
    دژان استانکویچ که پس از ماه ها مصدومیت به میادین بازگشته است در پایان بازی با کانال اینتر مصاحبه ای را انجام داد:" ما یک هدف خاص داریم،نباید دست از تلاش بر داریم.بازگشت به ترکیب تیم؟؟گروه بزرگی شکل گرفته است.اکنون کمی خسته هستیم چون بازیهای فراوانی انجام داه ایم.اما هرگز کوتاه نخواهیم آمد.ماخرید های خوبی انجام داده ایم.کوژ یک بازیکن بزرگ است.او بهترین ازاین هم خواهد شد.کواچیچ هم یک جوان بااستعداد است که سریعا پیشرفت میکند.او مرا یاد خودم می اندازد وقتی در 19 سالگی به لاتزیو پیوستم"

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Left Wing
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Mohammad

PortugalInterRealMadrid

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    6,133

زانتی: وقتی پیروز میشوید همه چیز خوب است

inter.ir- خاویر زانتی دیشب توانست به رکورد جانلوکا پالیوکا برسد و با 596 بازی در مکان دوم بیشترین تعداد بازی در سری آ پس از مالدینی قرار گرفت.
    زانتی در گفت و گو با کانال اینتر اعلام کرد:
    " رکورد زدن وقتی بهتر است که با پیروزی همراه شود، ما بسیار خوب بازی کردیم و من خوشحالم"
    او درباره بازگشت دژان استانکوویچ و میلیتو گفت:
    " من بسیار خوشحالم که دکی توانست دوباره شرایط بازی کردن را پیدا کند او بازیکن بزرگی برای ماست. دیگو میلیتو هم یکی از مهم ترین بازیکنان ماست و ما غیبت او در چند هفته اخیر را به شدت احساس میکردیم".
    در پایان چند کلمه درباره یورو لیگ: " یورو لیگ برای ما مهم است ما میخواهیم به مرحله بعدی صعود کنیم و تمام تلاشمان را خواهیم کرد".

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Left Wing
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Mohammad

PortugalInterRealMadrid

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    6,133

ماتراتزی:وقتی رانوکیا می پرد کسی نمی تواند کاری انجام دهد

inter.ir-رانوکیا در بازی برابر کیوو گل دوم اینتر را به ثمر رساند. گلی که شبیه گل های ماتراتزی بود.
    ماتریکس در گفتگو با Gazzetta tv گفت:"گل رانوکیا من را به یاد برخی لحظات زیبایم انداخت. اما من فکر می کنم رانوکیا 6-7 گل را اینطوری به ثمر رسانده است. هنگامی که او می پرد کسی نمی تواند کاری انجام دهد. او تا آخرین جای ممکن که می تواند می پرد و من فکر می کنم این خصوصیت در خون او قرار دارد"

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Left Wing
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Mohammad

PortugalInterRealMadrid

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    6,133

کاسانو,7 گل در 18 ماه برای میلان و در 5 ماه برای اینتر

inter.ir-آنتونیو کاسانو آمار خوبی را در مدت حضورش در اینتر به اینجای کار به ثبت رسانده است و مهره ای موثر برای اینتر و استراماچیونی بوده است
    تاثیر او در تیم غیر قابل انکار است. او در بازی برابر کیوو توانست هفتمین گل خود را در پنج ماه گذشته که در اینتر بوده است به ثمر برساند. نکته ی جالب اینجاست که او همین تعداد گل را در 18 ماه برای میلان به ثمر رسانده بود.
    تاثیر او در اینتر فقط به اینجا ختم نمی شود. او در سری آ 8 پاس گل را به هم تیمی های خود داده است و در جدول پاسور های برتر گل در رتبه ی دوم قرار دارد.

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Left Wing
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Mohammad

PortugalInterRealMadrid

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    6,133

شعار علیه بالوتلی;اینتر 15هزار یورو جریمه شد

inter.ir...تماشاگران اینتر در بازی دیشب مقابل کیه وو بارها و بارها بالوتلی را هدف شعارهای خود قرار دادند،این کار سبب شده تا یکی از شرکت هایی که با فدراسیون فوتبال ایتالیا کار میکند (در مورد مسائل نژاد پرستی) این رای را صادر کند و بخاطر توهین هواداران به بالوتلی،تیم اینتر را 15 هزار یورو جریمه کرد.باید دید که واکنش مسئولان اینتر در مورد این رای چه خواهد بود.

صفحه 38 از 48 نخستنخست ... 283637383940 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)