Design & Developed BY Patira

صفحه 37 از 39 نخستنخست ... 273536373839 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 361 تا 370 , از مجموع 388
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    دروازه بان
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو_علی دایی
    بازیکن محبوب
    کریم باقری_علی پروین_علیرضا حقیقی
    اسم واقعی شما
    محمدرضا نو

SpainPersepolisRealMadrid

Ali Karimi

تشکر ها
    1,355
    تشکر شده 2,926 در 696 پست

shahin خبر های باشگاه شاهین بوشهر در سال 91_90

خبر های داغ باشگاه شاهین بوشهر را در اینجا بگذارید

الان 12 شبه از صبحه پای کاریم
    بازم روبه رو شدیم با سفره های خالی
    این حرفا شدن فقط مشتی گفته های عادی
    توهم پری از این همه حفره های مادی
    خیابونا پر از مشتی کاسب پست
    پر از ادمای محتاج کاسه به دست
    پر از آدمای خردمند تحصیل کرده
    که زندگی انتحارو و بهش تحمیل کرده

2. 3 کاربر از پست مفید n_mamali تشکر کرده اند .

مدیر گالری و تیم های آلمانی

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    Jupp Heineckes - Joachim Low
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118
    تشکر شده 8,410 در 3,790 پست

ویترین امتیازات

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

سرمربی تیم فوتبال شاهین بوشهر گفت: امیدوارم که قصد دلجویی ناخواسته از مس کرمان وجود نداشته باشد.به گزارش شاهین بوشهر دات آی آر، علی اصغر کامیاب اظهار داشت: با توجه به اینکه باشگاه مس کرمان به نظر خودش از داوری در دیدار با راه آهن شهر ری ضرر کرده و دو بازیکن این تیم اخراج شده‌اند امیدوارم که که مسئولان داوری دقت لازم را در داوری دیدار مس کرمان و شاهین بوشهر داشته باشند البته می‌دانم هیچ داوری قصد و غرض ندارد اما امیدوارم دلجویی ناخواسته از مس کرمان در میان نباشد. وی ادامه داد: از حسین عسگری می‌خواهم با توجه به حساسیت زیاد دیدار دو تیم در انتخاب داور این بازی شش امتیازی دقت لازم را داشته باشند. ما و مس کرمان هر دو در انتهای جدول هستیم و امتیاز این بازی سرنوشت‌ساز است. سرمربی شاهین بوشهر از نامه‌نگاری باشگاه با سازمان لیگ خبر داد و گفت: مسئولان باشگاه حتی به سازمان لیگ نامه نوشته‌اند تا در انتخاب داور دیدار مس کرمان و شاهین بوشهر دقت نظر بیشتری اعمال شود. علی اصغر کامیاب در مورد مشکلات مالی باشگاه گفت: بازیکنان شرایط و مشکلات باشگاه را قبول کرده‌اند و می‌خواهند از اعتبار خودشان دفاع کنند و برای رسیدن به هدف شاهین بوشهر تلاش کنند./فارس

shahinbushehr.ir

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

چند خبر از تیم فوتبال شاهین بوشهر را بخوانید.به گزارش شاهین بوشهر دات آی آر، استاندار بوشهر در برنامه تلویزیونی نشان سیمای مرکز بوشهر گفت: پاداش های فعلی ما به دو تیم شاهین بوشهر و ایرانجوان بوشهر اگر چه ناچیز بوده اما قول می دهیم از آنها همچنان حمایت کنیم تا اولی در لیگ برتر بماند و دومی به لیگ برتر برسد. جهانبخش ادامه داد: مردم دل در گرو این تیم ها دارند و ما نیز به همین دلیل خدمتگزار بوده و از هیچ تلاشی فروگذار نیستیم.
    مسعود نظرزاده مدافع بوشهری شاهین بوشهر نیز در آن برنامه تلویزیونی حضور داشت. او خطاب به استاندار گفت: من از طرف همه اعضای تیم از کمک های شما تشکر می کنم و از شما می خواهم ما را تا آخر فصل تنها نگذارید چون روزهای حساسی در پیش داریم. استاندار هم خطاب به مسعود نظرزاده که حالا دیگر به سبب بیرون کشیدن دوازده توپ از دروازه شاهین بوشهر در بازی های مختلف لقب پترس گرفته گفت: من بازی های شما را دنبال می کنم و حتماً در خدمت تیم خواهم بود. به پاس عملکرد خوبتان و اخلاق حسنه ای که همواره داشته اید یک هدیه ویژه به شما تقدیم می کنم و آن هم یک سفر عمره برای شما و همسرتان خواهد بود که هم سهمیه و هزینه اش با ما خواهد بود.
    بوشهری ها هم قسم شده اند تا مس کرمان را ببرند. این را هم در تمرینات تیم می توان دید هم در رفتار هوادارانی که تصمیم دارند تا کرمان بروند و تیمشان را تنها نگذارند. استاندار و اداره کل ورزش و جوانان استان هم پاداشی پنجاه میلیون تومانی برای این بازی در نظر گرفته که در صورت برد پرداخت می شود. پاداش بازی با دو تیم استقلال تهران و سپاهان اصفهان هم ویژه است و گفته می شود برای پیروزی در هر کدام از آن دو دیدار یکصد میلیون پرداخت می شود. جهانبخش استاندار و جمشیدی مدیر اداره ورزش و جوانان این روزها محبوب شاهینی ها هستند.
    شهردار بوشهر هزینه سه سفر خارج از استان شاهین بوشهر در لیگ برتر را تقبل کرد. در نشست او با اعضای تیم شاهین بوشهر، مجید حسینی کنگانی مدیر عامل سابق باشگاه که به دعوت کانون هواداران در آنجا حضور داشت از شهردار چنین درخواستی نمود و او پذیرفت که هزینه سفر به کرمان و اصفهان و تهران را بپردازد. گفته می شود او همچنین برای سفر هواداران هم اتوبوس هایی در نظر گرفته است.
    فیروز کریمی می گوید: علی اصغر کامیاب را بعد از خودم به مدیران شاهین بوشهر پیشنهاد دادم اما رفتند سراغ حمید درخشان. من می دانم سرمربی توانایی است و باید بگویم در همه عمرم بازیکن به با غیرتی شاهینی ها ندیده ام. او در مورد یکصد میلیونی که حمید درخشان برای چهار بازی گرفته هم گفت: شاهین بوشهر به این پول نیاز داشت. تیمی که خودش این همه مشکل دارد روا نیست بابت چهار بازی چنین پول کلانی بگیری و بروی. او تصریح کرد: از قول من بنویسید شاهین بوشهر از امروز تا آخر لیگ دیگر نمی بازد.
    هافبک شاهین بوشهر گفت: در تیم ما همه چیز خراب است. نه سرمربی داریم و نه پول! بچه ها ولی فقط به موفقیت تیم فکر می کنند. باید مس کرمان را ببریم. علی اصغر کامیاب با تیم بیگانه نیست و همه را می شناسد و اتحاد خوبی ایجاد کرده است. حتماً در لیگ می مانیم. وی در مورد خودش هم گفت: پیشنهادهای خوبی دارم و این آخرین فصل حضورم در بوشهر است. دوست دارم به پرسپولیس تهران برگردم زیرا بزرگترین تیم ایران است. وی ادامه داد: اگر قبل از فینال به ما پول می دادند تا تیم روحیه بگیرد برنده فینال می شدیم. من در بوشهر احساس راحتی می کردم البته اول فصل می خواستم بروم که گفتند بانک صادرات حامی شده و اوضاع خوب است اما همه اینها یک شوخی مسخره بود.
    سرمربی شاهین بوشهر گفت: در بدترین وضعیت تیم را تحویل گرفتم و به قرارداد و غیره کاری ندارم. برای خدمت به تیم استانم هر کاری می کنم. تنها حربه ای که جواب می دهد رفاقت است و ما با این حربه کار می کنیم. او در مورد رویارویی با مس کرمان گفت: من بازی با شهرداری تبریز هم سرمربی بودم اما می خواستند ابراهیم قاسمپور را سرمربی کنند و ایده او با من فرق داشت. آنجا من تصمیم گیرنده بودم ولی با توجه به حضور ابراهیم قاسمپور و نظرات متفاوت او دو امتیاز ما سوخت و خراب شد! ما در گذشته از لحاظ مدیریتی ضرر کردیم و اگر بهتر تصمیم می گرفتند حال و روزمان این نبود./گل

shahinbushehr.ir

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

گزارش تمرین امروز(چهارشنبه) و چند خبر از تیم فوتبال شاهین بوشهر را بخوانید.به گزارش شاهین بوشهر دات آی آر، تمرین روز چهارشنبه از ساعت شانزده و سی دقیقه در ورزشگاه کارگران آغاز شد و بازیکنان بعد از صحبت های سرمربی تیم به گرم کردن بدنهای خود پرداختند. سپس تمرین حفظ توپ در چهار گروه و حرکات کششی در دستور کار قرار داشت. علی اصغر کامیاب در طول تمرین بر حفظ توپ و بازی تکضرب و کار گروهی تاکید ویژه ای داشت که با حساسیت خاصی این تمرین دنبال شد. ارسال از جناحین و شوت به دورازه قسمت بعدی تمرین بود. حضور پرشور هواداران و تشویق های مکرر آنها به رهبری جمشید پولادی لیدر تیم شاهین بوشهر حال و هوای خاصی را به تمرین داده بود.
    خبر دیگر اینکه تیم فوتبال شاهین بوشهر برای دیدار با مس کرمان در روز جمعه ساعت بیست و سی دقیقه امشب(چهارشنبه) بوشهر را ترک کرد. تیم شاهین بوشهر با پرواز بیست و سی دقیقه امشب راهی شیراز و سپس با پرواز ساعت بیست و دو و سی دقیقه از شیراز راهی کرمان خواهد شد. ضمن اینکه تیم فوتبال مس کرمان روز جمعه در غیاب سه مهره کلیدی خود در مصافی حساس به مصاف شاهین بوشهر خواهد رفت. بر اساس همین گزارش عادل کلاه کج و احمد حسن زاده بعلت دریافت کارت قرمز در دیدار با راه آهن شهر ری و همچنین محسن خلیلی بدلیل سه اخطاره بودن از غایبین مس کرمان در برابر شاهین بوشهر خواهند بود و در این بین شاهین بوشهر بدون بازیکن محروم به مصاف حریف خود خواهد رفت.
    همچنین علی اصغر کامیاب سرمربی شاهین بوشهر در گفت و گویی با برنامه پسین ورزش صدای بوشهر در خصوص بازی روز جمعه شاهین بوشهر با مس کرمان افزود: خوشبختانه تمام بازیکنان تیم سالم و سرحال هستند و قول می دهم روز جمعه بازیکنان شاهین بوشهر شکل بهتری را از فوتبال خود ارائه دهند. سرمربی شاهین بوشهر در ادامه افزود: همه بازیهای تیم شاهین بوشهر تا پایان فصل مهم هستند و بازیکنان را در طول هفته توجیه کرده ایم که در روز جمعه با یک بازی فیزیکی از جانب حریف روبرو خواهند بود و خود را برای این بازی آماده کرده اند. هدف ما در بازی روز جمعه با مس کرمان کسب سه امتیاز است اما اینگونه نیست که بی محابا و بدون برنامه حمله کنیم و ابتدا به فکر گل نخوردن و سپس با ارئه یک بازی منطقی بدنبال باز کردن دروازه حریف خواهیم بود. وی در خصوص شناخت ابراهیم قاسمپور نسبت به تیم شاهین بوشهر گفت: بهرحال ایشان چند جلسه تمرینی و یک مسابقه رسمی همراه تیم شاهین بوشهر بوده اند و شناخت خوبی از تیم دارند ولی طی این مدت تغییراتی را در سیستم تیم داده ایم که خارج ذهنیت قبلی ابراهیم قاسمپور است که امیدوارم این تغییرات مثمر ثمر واقع شود./کانون هواداران

shahinbushehr.ir

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

وکیل جاسم کرارمحمد بازیکن عراقی شاهین بوشهر می گوید: جاسم کرارمحمد در تهران می باشد و شدیداً تمایل به بازگشت به بوشهر دارد اما موضع مسئولان باشگاه درباره وی متناقص است.به گزارش شاهین بوشهر دات آی آر، سید محمد موسوی افزود: جاسم کرارمحمد پس از حضور در تمرینات شاهین بوشهر دچار مصدومیت شد و به مداوای خود پرداخت با این حال از بازی شاهین بوشهر مقابل صنعت نفت آبادان به تیم ملحق شد و در فینال جام حذفی برابر استقلال تهران نیز آماده بازی بود اما به دلیل مسائلی که درباره شروط باشگاه استقلال تهران عنوان شده بود وی فرصت حضور در ترکیب را نیافت. سید محمد موسوی افزود: پس از آن نیز در پی عدم حضور بازیکنان در تمرینات تا زمان دریافت مطالبات شان وی نیز به عراق بازگشت و تماسی نیز با وی گرفته نشد اما در پی پرداخت بخشی از طلب بازیکنان و آغاز دور جدید تمرینات شاهین بوشهر وی به ایران آمده و اکنون در هتل اقامت دارد. وی ادامه داد: جاسم کرارمحمد به بنده اعلام کرده برای بازگشت به بوشهر اشتیاق دارد اما منتظر چراغ سبز مسئولان باشگاه شاهین بوشهر می باشد. وی افزود: در روزهای گذشته تلاش بنده برای تماس با علی افراشته ، مهرداد محمدپور و دیگر مسئولان باشگاه شاهین بوشهر جهت طرح موضوع بازگشت جاسم کرارمحمد بی نتیجه بود و تنها موفق شدم با نیدی نماینده آقای علی افراشته گفت و گو کنم که به نقل از رئیس هئیت مدیره باشگاه اعلام کرد مشکلی برای بازگشت جاسم کرارمحمد نیست. سید محمد موسوی افزود: امروز هم پس از گذاشتن پیام برای خدابخش پولادی نژاد سخنگوی باشگاه شاهین بوشهر موفق به گفت و گو با وی شدم تا از تمایل جاسم کرارمحمد برای بازگشت به بوشهر بگویم اما وی گفت که چه کسی گفته جاسم کرارمحمد برگردد؟ باشگاه از وی به کمیته انضباطی باشگاه شکایت کرده و باید منتظر تعیین تکلیف آن بود. وکیل جاسم کرارمحمد درباره بی نظمی بازیکنان عراقی و نگاه منفی در فوتبال ایران به آنها نیز اظهار داشت: این موضوع می تواند دلایل مختلفی داشته باشد از جمله درباره جاسم کرارمحمد باید گفت باشگاه شاهین بوشهر طبق قرارداد پرداخت نداشته و کمتر از پیش پرداخت به او داده اما اکنون که او تمایل به بازگشت به شاهین بوشهر دارد و منتظر چراغ سبز مسئولان است ولی مواضع متناقص مسئولان شاهین بوشهر وضعیت را نامشخص می کند. وی با بیان اینکه تمایل جاسم کرارمحمد به بازگشت به شاهین بوشهر ارتباطی به شکایت از وی ندارد مدعی شد: امروز در تماس با خدابخش پولادی نژاد از شکایت باشگاه شاهین بوشهر علیه جاسم کرارمحمد باخبر شدم و پس از آن نیز تاکید کردم وی می خواهد به بوشهر بازگردد تا در بازی های باقی مانده موثر باشد و بحث هایی که در برنامه نود در قالب مصاحبه تماشاگران شاهین بوشهر درباره وی پخش شد جبران شود. سید محمد موسوی ادامه داد: انتظار می رود حالا که جاسم کرارمحمد تمایل به بازگشت دارد مسئولان شاهین بوشهر موضع خود را صراحتاً به وی و وکیلش اعلام کنند تا بداند اگر او را نمی خواهند جاسم کرارمحمد نیز اصراری برای بازگشت نداشته باشد و پیگیری هایش را انجام دهد. او با بیان اینکه از زمان حضور جاسم کرارمحمد در ایران وکیل وی بوده افزود: در زمان امضای قرارداد جاسم کرارمحمد با باشگاه شاهین بوشهر حضور داشته و مسئولان باشگاه نیز مرا می شناسند اکنون نیز پیگیری کارهای وی در ایران به بنده واگذار شده است./خلیج فارس

shahinbushehr.ir

7. کاربر روبرو از پست مفید Fc Bayern München تشکر کرده است .

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو - حسین فرکی - روبرتو دی ماتئو
    بازیکن محبوب
    جان تری - زیدن الدین زیدان
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454
    تشکر شده 9,250 در 3,073 پست

shahin

کامياب:ازمساوي برابر استقلال ناراضي نيستم

سرمربي تيم شاهين بوشهر گفت: براي پيروزي برابر استقلال به ميدان آمده بوديم اما از تساوي و يک امتياز هم ناراضي نيستم.

اصغر کامياب پس از تساوي يک بر يک برابر استقلال اظهار داشت: از زماني که به شاهين آمده‌ام روند تيم صعودي بوده و اميدوارم با ادامه اين روند شاهين در ليگ برتر بماند. سطح بازي استقلال از ما بالاتر است با اين حال بازيکنان ما با تمام توان در ميدان دويدند و توانستيم نيمه اول به اين تيم گل بزنيم.

وي تاکيد کرد: بازيکنان شاهين با دوندگي بيش از حد تلاش کردند به بازيکنان استقلال فضا ندهند اما حضور بازيکنان بزرگ استقلال که همگي در سطح بين المللي هستند به بازيکنان ما استرس وارد کرد و نتوانستيم بازي مورد نظرمان را به نمايش بگذاريم.

سرمربي شاهين بوشهر گفت: براي گرفتن سه امتياز به ميدان آمده‌ بوديم اما از يک امتياز هم ناراضي نيستم. ساير تيم‌هاي پايين جدول نيز بازي‌هاي سختي دارند. امروز راه آهن در خانه‌اش به تراکتورسازي باخت و اين ما را بيشتر از قبل به آينده اميدوار مي‌کند.

کامياب در مورد داوري مسابقه گفت: احساس مي‌کنم در اين دو هفته اخير داوري به ضرر شاهين بوده است. امروز هم خطاي روي طالب‌لو اعلام نشد و به سود حريف کرنر گرفته شد و تيمي مثل استقلال به خوبي از اين فرصت استفاده کرد.

کامياب در مورد بازگشت علي انصاريان به شاهين گفت: او خودش خواست که برگردد زيرا احساس کرد شاهين به او نياز دارد. با اين حال به دليل اينکه کمتر با تيم تمرين کرده بود فقط در دقايقي از او استفاده کرديم. از انصاريان ممنون هستم و در بازي‌هاي آينده بيشتر از او استفاده مي‌کنم.

منبع :

JT Cappitan Leader , Legend

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

9. کاربر روبرو از پست مفید DanielBahrami تشکر کرده است .

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454

shahin

طالب‌لو:اعتراضم بخاطر رفتار مهاجم استقلال بود

دروازه‌بان تيم فوتبال شاهين بوشهر با تاکيد بر اينکه شکايتي از اين باشگاه ندارد گفت: اعتراضم به داور به خاطر رفتار يرکوويچ مهاجم استقلال بود.

وحيد طالب لو در گفتگو با خبرنگار در خصوص ديدار تيم هاي فوتبال شاهين و استقلال ضمن بيان مطلب فوق گفت: ما در اين بازي خانگي بدنبال کسب سه امتياز بوديم اما متاسفانه نتيجه اي بهتر از تساوي بدست نياورده ايم اما اين موضوع نبايد باعث شود که هواداران در سه بازي باقي مانده ليگ دست از حمايت ما بردارد چون من مطمئن هستم که شاهين سقوط نکرده و در ليگ برتر باقي مي ماند.

طالب لو ضمن گلايه از عملکرد ترکي اظهار داشت: ما دو هفته است که چوب اشتباهات داوري را مي خوريم در بازي هفته قبل خود مقابل مس کرمان داور بايد در دقيقه 10 بازي دروازه‌بان اين تيم را اخراج مي‌کرد اما اين اتفاق نيفتاد ضمن اينکه در آن بازي داور اشتباهات تاثيرگذار ديگري نيز به ضرر تيم ما داشت.

وي افزود: پيش از آنکه دروازه تيم ما از روي يک ضربه کرنر باز شود بازيکن تيم استقلال بر روي من مرتکب خطا شده بود و من حتي اين موضوع را به ترکي را نيز گفتم.

دروازه بان تيم فوتبال شاهين در خصوص ادامه اعتراضات خود به داور گفت: متاسفانه در يک صحنه يرکوويچ مهاجم تيم استقلال بطري آب را به سمت تماشاگران ما پرتاب کرد که در آنجا هواداران معلول ما نيز حضور داشتند که اگر بطري با آنها برخورد مي کرد معلوم نبود چه اتفاقي مي افتاد بلافاصله من اعتراض خود را نسبت به اين حرکت يرکوويچ به داور اعلام کردم و از او خواستم که نسبت به اين حرکت عکس العملي نشان دهد اما اين اتفاق نيفتاد.

وي در خاتمه در پاسخ به اين پرسش که آيا از باشگاه شاهين به کميته انضباطي فدراسيون فوتبال شکايت کرده ايد گفت: من شکايتي از باشگاه شاهين ندارم و برخي از رسانه ها براي آنکه بين رفاقت بازيکنان شکاف ايجاد شود با مطرح کردن اين موضوع شيطنت کرده اند.

منبع :

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454

shahin

استعفاي رئيس هيئت موسسين شاهين بوشهر

رئيس هيئت موسسين باشگاه شاهين بوشهر از سمت خود استعفا کرد.

به گزارش خبرگزاري فارس، احمد گزي از سمت رياست هيئت موسسين باشگاه شاهين بوشهر استعفا کرد.

وي در اين باره گفت: دلايلي براي اين کار خود دارم اما در حال حاضر ترجيح مي دهم در اين زمينه صحبت نکنم ضمن اينکه هنوز هيئت موسسين با استعفايم موافقت نکرده اند.

شاهين بوشهر اکنون با 32 امتياز در رده شانزدهم جدول و در خطر سقوط به دسته اول قرار دارد. شاهين بوشهر در اين فصل سه سرمربي و چند مديرعامل عوض کرد.

پس از تساوي خانگي اين تيم برابر استقلال در هفته سي و يکم ليگ برتر شماري از تماشاگران عليه مسئولان باشگاه شعار سر دادند.

منبع :

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454

shahin

طالب لو:ازباشگاه شاهين شکايت نکرده ام

کاپيتان و دروازه بان تيم فوتبال شاهين بوشهر گفت: از اين باشگاه بابت وصول بدهي هايم شکايت نکرده ام و مطالبي که به نقل از من درنشريات و سايت هاي خبري منتشر شده است را تاييد نمي کنم.

وحيد طالب لو روز سه شنبه درگفتگويي اظهار داشت: انتشار اين اخبار را شيطنت تعدادي از رسانه ها مي دانم که براي ايجاد اختلاف و شکاف بين بازيکنان شاهين و هواداران اين تيم مردمي در تلاش هستند.

وي اضافه کرد: برخي که در بوشهر حضور ندارند تا مشکلات اين تيم را از نزديک ببينند درمصاحبه هاي بي مورد بازيکنان تيم ما را تهديد مي کنند، براي اينکه به آنها نشان دهم حق با چه کسي است يک سري امور را نه درقالب شکايت بلکه به روش هاي ديگر پيگيري کردم.

طالب لو اضافه کرد: دست تک تک هواداران را مي بوسم و به آنها قول مي دهم با تمامي تلاشي که بازيکنان خالصانه انجام مي دهند اين تيم در ليگ برتر مي ماند.

وي درباره کرنر منجر به گل تساوي تيم استقلال تهران نيز گفت: قبل از اين که توپ کرنر شود بازيکنان استقلال يک خطاي 100درصدي روي من انجام دادند که داور خطا اعلام نکرد و معتقدم اگر داور دقت مي کرد اين کرنر منجر به گل براي تيم مقابل گرفته نمي شد.

منبع :

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454

shahin

سرمربي شاهين: چشم به ضد حملات داشتيم

سرمربي تيم شاهين بوشهر اعلام کرد که در ديدار با سپاهان روي ضدحملات برنامه‌ريزي کرده بودند.

اصغر کامياب پس از شکست 2 بر صفر تيمش مقابل سپاهان گفت: با توجه به حساسيت بازي و نياز مبرم به سه امتياز با علم به اين موضوع که بازي خانگي سپاهان شرايط ويژه‌اي مي‌خواهد و اينکه آنها براي قهرماني حتما براي پيروزي مي‌آيند تيم را ارنج کرديم.

وي ادامه داد: سيستم بازي ما دفاعي بود و چشم به ضد حملات داشتيم. برنامه‌ريزي ما در نيمه اول جواب داد و به اهدافمان رسيديم و حتي دو سه موقعيت گل هم داشتيم که موفق نشديم.

کامياب عنوان کرد: سپاهان تيمي است که در 15 دقيقه آخر خطرناک عمل مي‌کند و مي‌تواند نتيجه را تغيير دهد. با وجود اينکه اين موضوع را به بازيکنان گوشزد کرده بوديم و با توجه به شکستن دست طالب‌لو، از نظر روحي و رواني شرايط تيم به هم ريخت و در خط دفاع دچار مشکل شديم. شايد اگر کمي باتجربه‌تر بوديم مي‌توانستيم دقايق باقيمانده را پشت سر بگذاريم. البته سپاهان باشگاه بزرگي است که براي قهرماني مجدد تلاش مي‌کند.

سرمربي شاهين در پاسخ به اين سؤال که با توجه به شرايط اين تيم به نظر مي‌رسيد يک امتياز هم در اين ديدار به درد شاهين نمي‌خورد،‌ گفت: ‌يکي از رقباي اصلي ما راه آهن است که ديداري مستقيم با اين تيم داريم. به هر حال حساب شده کار کرديم. سپاهان هم تيمي نبود که بخواهيم به راحتي سه امتياز از آنها بگيريم. هدف ما روي ضد حملات بود تا حريف را اسير کنيم.

کامياب در پاسخ به اين سؤال که آيا اين رفت و آمد مربيان در شاهين باعث وضعيت امروز اين تيم نشده و آيا بهتر نبود از همان ابتدا از مربيان بومي استفاده مي‌شد،‌ اظهار داشت: دنبال کالبد شکافي مشکلات گذشته نيستم چون دردي از ما دوا نمي‌کند. تنها هدف ما پيروزي در دو هفته باقيمانده و اميدواري به عدم نتيجه گيري رقبايمان است.

وي در پاسخ به اين سؤال که آيا حضور يک تيم قدرتمند از بوشهر بهتر از دو تيم ضعيف از اين استان در ليگ برتر فوتبال نيست، گفت: حس ناسيوناليستي ندارم که بخواهم صحبت کنم. بوشهر از گذشته بازيکنان بزرگي داشته است. از قديمي‌هاي سپاهان هم که به نوعي از مکتب شاهين هستند‌، سؤال کنيد اين موضوع را تائيد مي‌کنند. مي‌توانيم همزمان چند تيم داشته باشيم اما با توجه به محدود شدن بودجه‌ها در تيم‌هاي حرفه‌اي شرايط به گونه‌اي است که تحت فشار هستيم.

کامياب خاطرنشان کرد: تصور مي‌کنم اگر استعداديابي خوبي در بوشهر انجام شود، مي‌توانيم بازيکنان خوبي نظير کريميان و ماهيني را کشف کنيم. امثال اين بازيکنان در بوشهر زياد هستند.

وي درباره اينکه طالب‌لو در ديدار مقابل استقلال پرانتقاد ظاهر شد و آيا به اين موضوع اعتقاد دارد،‌ گفت: اين حرف را قبول ندارم. آن بازي را کاملا آناليز کرديم و مخالف نظر شما هستم. حتي طالب‌لو در بازي مقابل استقلال در کسب يک امتياز نقش زيادي داشت.

منبع :

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454

shahin

طالب لو به بيمارستان منتقل شد

'وحيد طالب لو' دروازه بان تيم فوتبال شاهين بوشهر در جريان ديدار تيمش با تيم فولاد مبارکه سپاهان دچار مصدوميت شد و توسط آمبولانس به بيمارستان منتقل شد.

''وحيد طالب لو'' دروازه بان تيم شاهين بوشهر عصر روز پنجشنبه در دقيقه 86 ديدار ياد شده پس از برخورد با يکي از هم تيمي هاي خود از ناحيه سينه دچار مصدوميت شد و بوسيله آمبولانس ورزشگاه به بيمارستان منتقل شد.

جريان اين حادثه ، مسابقه ياد شده به مدت هشت دقيقه براي مداواي اين بازيکن توسط پزشکان ورزشگاه متوقف شد.

گفته مي شود ، ''طالب لو'' براي انجام معاينات پزشکي و عکسبرداري براي اطمينان از عدم شکستگي استخوانهاي قفسه سينه به بيمارستان منتقل شد.

تيم صدرنشين فولاد مبارکه سپاهان اصفهان عصر پنجشنبه در هفته سي و دوم ليگ برتر باشگاه هاي ايران در وقت هاي تلف شده مقابل شاهين بوشهر به پيروزي رسيد.

در اين ديدار که در حضور شش هزار تماشاگر ورزشگاه فولاد شهر اصفهان برگزار شد، تيم سپاهان با دوگل ديرهنگام مهدي کريميان در دقيقه 3+90 و محرم نويد کيا در دقيقه 8+90 حريف خود را شکست داد و جايگاه خود را در صدر جدول رده بندي مستحکم تر کرد.

منبع :

صفحه 37 از 39 نخستنخست ... 273536373839 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)