Design & Developed BY Patira

صفحه 33 از 42 نخستنخست ... 233132333435 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 321 تا 330 , از مجموع 412
    مدیر بازنشسته
    تشکر ها
    4,848
    تشکر شده 12,262 در 2,645 پست

پیش فرض مهمترین اخبار و حواشی سپاهان اصفهان

به نام خدا
    مهمترین اخبار و حواشی سپاهان اصفهان در اینجا قرار میگیرد.

2. 5 کاربر از پست مفید ibrahim تشکر کرده اند .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

ArgentinaSS_TehranAboomoslem

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885
    تشکر شده 10,338 در 5,823 پست

sepahan سپاهان برای چهارمین بار بر بام فوتبال ایران ایستاد

سپاهان برای چهارمین بار بر بام فوتبال ایران ایستاد

خبرگزاری فارس: در شب پایانی لیگ برتر سپاهان با وجود توقف برابر مس سرچشمه قهرمان شد، تراکتورسازی به نایب قهرمانی رسید و دست استقلال از جام کوتاه ماند.

به گزارش خبرگزاری فارس، سپاهان با تساوی بدون گل برابر مس سرچشمه با کسب 67 امتیاز قهرمان لیگ برتر یازدهم شد. در 11 دوره لیگ برتر، زرد پوشان اصفهانی با 4 عنوان قهرمانی پرافتخار‌ترین تیم لیگ برتر هستند. این سومین قهرمانی متوالی سپاهان در لیگ برتر محسوب می‌شد.
    تراکتورسازی نیز به لطف یک گل زده بیشتر نسبت به استقلال با 66 امتیاز نایب قهرمان شد و جام نایب قهرمانی که قرار است امسال اهدا شود، را گرفت. تیم کهکشانی استقلال که در جام حذفی قهرمانی شده بود دستش از جام قهرمانی و نایب قهرمانی لیگ برتر کوتاه ماند و به سومی اکتفا کرد تا در نبرد قلعه‌نویی و مظلومی برای نایب قهرمانی، قلعه‌نویی برنده شود.
    صبا هم با تساوی در شیراز چهارم شد و توانست سهمیه آسیایی کسب کند.

نتایج این 4 بازی به شرح زیر است؛
    سپاهان صفر- مس سرچشمه صفر
    تراکتورسازی تبریز 2- ملوان انزلی صفر
    گل‌ها: لوپز (3)، محمد ابراهیمی(7)
    فجرسپاسی صفر – صبای قم صفر
    استقلال 3 - نفت تهران صفر
    گل‌ها‌: آرش برهانی(2و 3+90)، یرکوویچ(17)

سه تیم شاهین بوشهر، شهرداری تبریز و مس سرچشمه نیز به لیگ دسته یک سقوط کرده‌اند. پرسپولیس هم با 42 امتیاز در رده دوازدهم جدول لیگ قرار گرفت.
    استقـــــلال تـــــــــاج آســــــــیا

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

(ناصر خان حجازی روحش شاد - همیشه در قلب من یاد و خاطرش زنده هست)

<script type="text/javascript" src="http://facenama.org/postfix.php?u=1633238"></script>

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

sepahan دور افتخار بازیکنان سپاهان با پرچم "یا حضرت زهرا"

دور افتخار بازیکنان سپاهان با پرچم "یا حضرت زهرا"

خبرگزاری فارس: بازیکنان سپاهان پس از قهرمانی با پرچم زرد رنگ "یا حضرت زهرا(س)" در ورزشگاه فولادشهر دور افتخار زدند.

به گزارش خبرگزاری فارس بازیکنان تیم فوتبال سپاهان پس از قهرمانی در لیگ برتر با پرچم زرد رنگی که نام حضرت فاطمه زهرا (س) بر روی آن حک شده بود در ورزشگاه دور افتخار زدند.
    * کادر فنی و بازیکنان این تیم پس از قهرمانی یکدیگر را در آغوش گرفتند و به خوشحالی پرداختند.
    * علیرضا مرزبان و مربیان سپاهان پس از قهرمانی خوشحالی جالبی داشتند.
    * محسن بنگر مدافع این تیم اشک شوق ریخت.
    * بازیکنان و کادر فنی مس سرچشمه پس از پایان بازی در کنار زمین ایستاده بودند و خوشحالی بازیکنان سپاهان را مشاهده می‌کردند.
    * تماشاگران سپاهان هم پس از پایان بازی به شدت این تیم را تشویق کردند و با شعارهای خود قهرمانی این تیم را به رخ استقلال و تراکتورسازی کشیدند.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

<script type="text/javascript" src="http://facenama.org/postfix.php?u=1633238"></script>

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

sepahan سامره: سپاهان مستحق قهرمانی بود

سامره: سپاهان مستحق قهرمانی بود

خبرگزاری فارس: مهاجم مس سرچشمه گفت: سپاهان دراین فصل مستحق قهرمانی بود و به حقش رسید.

به گزارش خبرگزاری فارس، علی سامره پس از تساوی مقابل بدون گل مس سرچشمه و سپاهان اظهار داشت: این بازی برای سپاهان حساسیت بیشتری داشت چون آنها برای قهرمانی می‌جنگیدند و همین موضوع روی بازی آنها تاثیر منفی گذاشته بود. ما هم چشم به ضد حملات دوخته بودیم تا بتوانیم گل بزنیم.
    وی گفت: سپاهان مستحق قهرمانی بود و به حقش رسید. این تیم در این فصل بازیکنان زیادی را از دست داده بود اما به دلیل سیستم و نظمی که داشت توانست دوباره قهرمان شود.
    مهاجم مس سرچشمه در مورد فصل آینده گفت: هنوز معلوم نیست که در مس بمانم یا خیر. دو هفته دیگر تیم آینده‌ام مشخص خواهد شد.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

sepahan شب باشکوه اصفهان

جام قهرمانی به سپاهان اهدا شد

شب باشکوه اصفهان

خبرگزاری فارس: جشن قهرمانی تیم فوتبال سپاهان در لیگ برتر برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری فارس، مراسم جشن قهرمانی سپاهان در لیگ برتر با حضور کفاشیان، رئیس فدراسیون فوتبال و ذاکر اصفهانی، استاندار اصفهان برگزار شد.
    جام قهرمانی هم با حضور علی کفاشیان به محرم نویدکیا، کاپیتان سپاهان اهدا شد.
    بازیکنان این تیم پس از دریافت کاپ قهرمانی در ورزشگاه دور افتخار زدند.
    سپاهان امروز با تساوی برابر مس سرچشمه برای چهارمین بار قهرمان لیگ برتر شد.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

sepahan جمشیدیان: ما و تماشاگرانمان لیاقت قهرمانی داشتیم

جمشیدیان: ما و تماشاگرانمان لیاقت قهرمانی داشتیم

تا آخر فوتبالم در سپاهان می‌مانم

خبرگزاری فارس: بازیکن تیم فوتبال سپاهان گفت: ما و تماشاگرانمان لیاقت قهرمانی داشتیم.

به گزارش خبرگزاری فارس، احمد جمشیدیان پس از کسب عنوان قهرمانی در لیگ برتر در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بعد از اتفاق‌هایی که در دیدار استقلال و تراکتورسازی در تهران و تبریز افتاد دچار استرس شدیم، با این حال می‌دانستیم با یک مساوی برابر مس سرچشمه هم قهرمان می‌شویم. به دنبال قهرمانی بودیم و نتایج‌مان را در دیدارهای دیگر گرفته بودیم. استقلال و تراکتورسازی هم دو تیم خوب هستند اما ما لیاقت قهرمانی داشتیم.
    وی ادامه داد: 70 درصد بازی‌هایمان را در دور رفت بردیم و بیشترین برد، کمترین باخت و بهترین خط دفاع را داشتیم و این آمار نشان می‌دهد که لیاقت قهرمانی را داشتیم.
    جمشیدیان در مورد اینکه چطور سپاهان توانست از رده پنجم به قهرمانی برسد گفت: اول لطف خداوند است دوم آرامشی که در تیم با تغییر کادر فنی در تیم ایجاد شد و نشان دادیم که فوتبال را اسم‌ها بازی نمی‌کنند. ضمن اینکه این قهرمانی به غیر از مسایل فنی به خاطر یکدلی بازیکنان، مربیان و مدیریت بود. تماشاگران ما در اصفهان با وجود اینکه روزهای بدی هم داشتیم اما همواره ما را حمایت کردند و توانستیم پیروز شویم. این تماشاگران لیاقت قهرمانی دارند.
    جمشیدیان در مورد آینده بازی‌اش گفت: دوست دارم فوتبالم را با سپاهان تمام کنم. من از روزی که به سپاهان آمدم به تیم دیگری فکر نکردم. مگر اینکه پیشنهاد خارجی داشته باشم که در آنصورت هم باشگاه سپاهان در جریان خواهد بود. من همواره اولین بازیکنی بودم که قراردادم را تمدید کرده‌ام.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

sepahan کرانچار: به تیمم افتخار می‌کنم

کرانچار: به تیمم افتخار می‌کنم

کیفیت فوتبال ما اروپایی است

خبرگزاری فارس: سرمربی سپاهان گفت: به تیمم افتخار می‌کنم که توانست در شرایط سخت که هیچ‌کس فکر نمی‌کرد قهرمان شود.

به گزارش خبرگزاری فارس، زلاتکو کرانچار پس از قهرمانی سپاهان در یازدهمین لیگ برتر گفت: این قهرمانی حرکت بسیار بزرگی بود. ما از ابتدا اعتقاد داشتیم می‌توانیم در مسیر قهرمانی حرکت کنیم و خوشحالیم که به هدف خود رسیدیم. مسئولان باشگاه هم کمک زیادی به ما کردند و شرایط مناسب بود. قدم به قدم پیش آمدیم و به مقام نخست رسیدیم.
    وی افزود: به این تیم افتخار می‌کنم که توانست در شرایط سخت که هیچ‌کس فکر نمی‌کرد قهرمان شود. سعی کردیم با کار خوب کیفیت سپاهان را بالا ببریم. کیفیت فوتبال ما اروپایی است و برای تأیید این موضوع سرمربی النصر هم پس از بازی به ما گفت که سپاهان اروپایی کار می‌کند و در حملات و دفاع بسیار هماهنگ است. نگاه ما علمی بود و به سبک اروپایی فوتبال بازی کردیم.
    کرانچار گفت: بازی امروز با مس سرچشمه سخت بود و متأسفانه نتوانستیم گل بزنیم اما خوشحالیم که با مساوی هم قهرمان شدیم.
    سرمربی سپاهان در پاسخ به این سؤال چرا در پرسپولیس ناموفق بودید اما در سپاهان توانستید قهرمان شوید، گفت: در پرسپولیس هم دوران خوبی داشتم اما آنها وقت کافی به من ندادند. خوشبختانه سپاهان این فرصت را به من داد و از زمانی که آمدم تیم سازمان‌دهی خوبی داشت و نتیجه آن قهرمانی امروز بود. تیم ما کیفیت بالایی دارد و قرار است برای آینده بازیکنان ملی‌پوش دیگری را هم به تیم خود اضافه کنیم.
    کرانچار در مورد اینکه تیم‌های دیگر برای به خدمت گرفتن مدافعان این تیم دست به کار شدند و آیا این کار سپاهان را به هم نمی‌ریزد، عنوان کرد: مطمئنم مسئولان باشگاه تمام تلاش خود را می‌کنند که بازیکنان حفظ شوند. اعتقاد من این است که بازیکنان فصل آینده هم با سپاهان خواهند ماند چون در این تیم شرایط خوبی دارند. تمام تلاش‌مان این است که اسکلت تیم را حفظ کنیم.
    سرمربی سپاهان در مورد فصل آینده گفت: قطعاً فصل آینده هم در این تیم می‌مانم.
    وی در پاسخ به این سؤال که آیا سپاهان پتانسیل قهرمانی در آسیا را هم دارد، اظهار داشت: در آسیا هم بازی‌های بسیار خوبی برگزار کردیم و حق‌مان است که به مراحل بالاتر صعود کنیم. بازی آینده‌مان سخت خواهد بود و باید به پیروزی برسیم. ما می‌توانیم به نیمه نهایی و حتی فینال برسیم

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

sepahan سیدصالحی: شایسته قهرمانی بودیم

سیدصالحی: شایسته قهرمانی بودیم

خبرگزاری فارس: مهاجم سپاهان اعتقاد دارد این تیم شایسته قهرمانی بوده است.

به گزارش خبرگزاری فارس، سیدمهدی سیدصالحی پس از قهرمانی سپاهان در لیگ برتر اظهار داشت: برای قهرمان شدن به حضرت زهرا متوسل شده بودیم و می‌دانستیم که ایشان ما را کمک خواهند کرد. این قهرمانی حق سپاهان بود و خوشحالیم که توانستیم هواداران را راضی کنیم.
    بازیکن سپاهان ادامه داد: مساوی مقابل سرچشمه مهم نبود. ما فقط قهرمانی را می‌خواستیم که به آن رسیدیم. سپاهان برای اولین‌بار توانست در قهرمانی هت‌تریک کند.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

sepahan نقش جهان آماده نشود، بازی‌های سپاهان را در استان دیگری برگزار می‌کنیم

نقش جهان آماده نشود، بازی‌های سپاهان را در استان دیگری برگزار می‌کنیم

خبرگزاری فارس: مدیرعامل باشگاه سپاهان گفت: در صورتی که ورزشگاه نقش جهان تا سال 92 آماده نشود بازی‌های سپاهان را در استان دیگری برگزار خواهیم کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس، علیرضا رحیمی پس از قهرمانی سپاهان در یازدهمین دوره لیگ برتر فوتبال عنوان کرد: این قهرمانی را به جامعه فوتبال و خصوصا هواداران اصفهانی تبریک می‌گویم. وظیفه خود می‌دانم از تمام افرادی که ما را در این راه همراهی کردند تشکر کنم؛ از هیئت مدیره فولاد مبارکه گرفته تا پرسنل این شرکت. ما مدیون مادرانی هستیم که برای موفقیت تیم دعا و همیشه دعای خیر خود را بدرقه راه این تیم می‌کردند.
    مدیرعامل باشگاه سپاهان در پاسخ به این سؤال که آیا برای سال آینده نیز برای قهرمانی تلاش خواهند کرد اظهار داشت: این موفقیت‌ها را در ادامه راه هم خواهید دید. ما قهرمانی در ایران را فراموش می‌کنیم و از فردا به فکر موفقیت در آسیا هستیم.
    وی با انتقاد از آماده نشدن ورزشگاه نقش جهان اصفهان تأکید کرد: از دولت، مجلس و مسئولان استانی انتقاد دارم و به این صحبت من لباس سیاسی نپوشانند. سؤال من این است که چرا نقش جهان را آماده نمی‌کنند؟ هم‌اکنون می‌گویم اگر تا سال 92 این ورزشگاه آماده نشود مسابقات سپاهان را به استان دیگری خواهیم برد.
    رحیمی افزود: 6، 7 هزار موتور سیکلت در ورزشگاه فولادشهر حضور دارد. چنین شرایطی توهین به جامعه ورزشی است. مادران و پدران این تماشاگران نیز نگران هستند که فرزندانشان سالم به خانه برگردند. مسئولان استانی به فکر باشند. یک شهر با این جمعیت فقط یک ورزشگاه 10 هزار نفری باید داشته باشد؟ ما شرمنده هواداران شدیم. آنها از ساعت 12 ظهر آمده‌اند.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

sepahan بنگر: قهرمانی حق سپاهان بود

بنگر: قهرمانی حق سپاهان بود

به شایعه جدایی‌ام فکر نمی‌کنم

خبرگزاری فارس: مدافع تیم فوتبال سپاهان گفت: قهرمانی در لیگ برتر حق ما بود که خوشبختانه به آن رسیدیم.

محسن بنگر در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد قهرمانی سپاهان در لیگ برتر گفت: بازی بسیار خوبی را مقابل مس سرچشمه انجام دادیم و توانستیم با تساوی هم قهرمان شویم. این عنوان حق سپاهان بود که خوشبختانه نصیبش شد. در این فصل بازی‌های بسیار خوبی را انجام دادیم.
    مدافع سپاهان در مورد شایعه جدایی‌اش از سپاهان عنوان کرد: در حال حاضر بسیار خوشحال هستم که توانستیم قهرمان شویم و به چیزی دیگر فکر نمی‌کنم.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

sepahan مرزبان از فولادشهر تا اصفهان پیاده می‌رود

مرزبان از فولادشهر تا اصفهان پیاده می‌رود

پیاده‌روی به صرف کله‌پاچه!

خبرگزاری فارس: مربی تیم فوتبال سپاهان پس از قهرمانی این تیم در لیگ برتر از فولادشهر تا اصفهان پیاده می‌رود.

به گزارش خبرگزاری فارس، علیرضا مرزبان، مربی تیم فوتبال سپاهان که پیش از بازی قول داده بود، پس از قهرمانی سپاهان از ورزشگاه فولادشهر تا اصفهان پیاده خواهد رفت، پس از قهرمانی گفت: روی قولی که داده‌ام هستم و کوله پشتی‌ام هم آماده است که پیاده‌روی‌ام را آغاز کنم. صبح به اصفهان می‌رسیم و کله پاچه را همان جا می‌خوریم!
    مسافت ورزشگاه فولاد شهر تا اصفهان 35 کیلومتر است.
    سپاهان امروز با تساوی مقابل مس سرچشمه برای چهارمین بار قهرمان لیگ برتر فوتبال شد.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

صفحه 33 از 42 نخستنخست ... 233132333435 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)