Design & Developed BY Patira

صفحه 31 از 42 نخستنخست ... 21293031323341 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 301 تا 310 , از مجموع 412
    مدیر بازنشسته
    تشکر ها
    4,848
    تشکر شده 12,262 در 2,645 پست

پیش فرض مهمترین اخبار و حواشی سپاهان اصفهان

به نام خدا
    مهمترین اخبار و حواشی سپاهان اصفهان در اینجا قرار میگیرد.

2. 5 کاربر از پست مفید ibrahim تشکر کرده اند .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

ArgentinaSS_TehranAboomoslem

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885
    تشکر شده 10,338 در 5,823 پست

sepahan درگیری شدید در اصفهان، دندان یک دختر شکست

درگیری شدید در اصفهان، دندان یک دختر شکست

خبرگزاری فارس: هواداران سپاهان با ماموران نیروی انتظامی درگیری شدیدی پیدا کردند.

به گزارش خبرگزاری فارس، در اواخر نیمه دوم بازی سپاهان و ذوب آهن درحالی که هواداران تیم ذوب آهن با بلندگو شعار می دادند یکی از هواداران سپاهان برای کندن بلندگو که روی دکل برق بود، اقدام به بالا رفتن از دکل کرد تا بلندگو را از جایش در آورد. در این هنگام ماموران نیروی انتظامی به سرعت به سمت این هوادار رفتند و پس او را دستگیر کردند.
    این برخورد شدید فیزیکی حدود 8 هزار هوادار سپاهانی حاضر در ورزشگاه را عصبانی کرد. آنها علیه نیروی انتظامی شعار دادند و سپس صندلی های ورزشگاه را کندند و به سمت ماموران نیروی انتظامی پرتاب کردند.
    این مسئله باعث شد درگیری شدیدی بین هواداران سپاهان و نیروی انتظامی رخ دهد. در این درگیری یکی از هواداران که همراه دختر خردسال خود به ورزشگاه آمده بود از سوی ماموران کتک خورد و دخترش هم در حالی که گریه می کرد به دلیل این برخورد یکی از دندان هایش شکست.
    هواداران سپاهان بعد از بازی از رحیمی مدیرعامل باشگاه خواستند هوادار بازداشت شده را آزاد کند.
    استقـــــلال تـــــــــاج آســــــــیا

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

(ناصر خان حجازی روحش شاد - همیشه در قلب من یاد و خاطرش زنده هست)

<script type="text/javascript" src="http://facenama.org/postfix.php?u=1633238"></script>

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

sepahan

سرنوشت قهرمانى به هفته آخر كشيد

ذوب آهن صفر - سپاهان صفر

داور:

يدالله جهانبازى، كمك ها: رضا سخندان و رسول فروغى،

اخطارها:

فيليپ آلوز دسوزا و محمد قاضى از ذوب آهن، اميد ابراهيمى از سپاهان،

ورزشگاه:

فولادشهر اصفهان،

تماشاگر:

۱۱ هزار نفر

ذوب آهن

شهاب گردان، سينا عشورى، محمد صلصالى، حميد شفاعت، محمدعلى احمدى، فيليپ آلوز دسوزا، حسين ماهينى، داود حقى (از دقيقه ۸۰ هوگو ماچادو)، اسماعيل فرهادى، پيام صادقيان (از دقيقه ۷۹ اميد ابوالحسنى، از دقيقه ۸۷ محمد احمدپورى) و محمد قاضى
    سرمربى: منصور ابراهيم زاده

سپاهان

رحمان احمدى، سيدجلال حسينى، محسن بنگر، حسن جعفرى، حسن اشجارى، اميد ابراهيمى، فابيو جانواريو (از دقيقه ۶۹ احمد جمشيديان)، محرم نويدكيا، جواهر سوكاى (از دقيقه ۷۸ سيدمهدى سيدصالحى)، مهدى كريميان (از دقيقه ۷۲ مهدى جعفرپور) و
    برونو سزار
    سرمربى: زلاتكو كرانچار

لحظات حساس

دقيقه :۷ روى ضد حمله ذوب آهن، پاس صادقيان به قاضى رسيد كه شوت مهاجم ذوب آهن از كنار دروازه احمدى به بيرون رفت.
    دقيقه :۲۷ پاس سوكاى از چپ با ضربه سر شيرجه اى بنگر از تير دوم همراه شد كه با واكنش گردان به بيرون رفت.
    دقيقه :۵۴ پاس عمقى محرم نويدكيا و فرار سزار به داخل محوطه جريمه در نهايت با خروج به موقع گردان برگشت داده شد.

شرح بازى

حساسيت اين بازى از لحاظ امتيازى باعث شده بود تا روى كيفيت فنى بازيكنان تأثير بگذارد. بازى در ۲۰ دقيقه ابتدايى نيمه اول زيبا بود و ۲ تيم موقعيت هاى فراوانى نيز بر روى دروازه يكديگر ايجاد كردند اما بعد از آن، بازى افت كرد و توپ در ميانه ميدان در جريان بود. در نيمه دوم ذوب آهن با انجام يك بازى منطقى راه را بر حملات سپاهان بست تا تكليف قهرمانى به بازى آخر ليگ كشيده شود. سپاهان با اين تساوى فقط احتياج به يك تساوى در هفته آخر مقابل تيم مس سرچشمه دارد.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

<script type="text/javascript" src="http://facenama.org/postfix.php?u=1633238"></script>

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

sepahan کرانچار برنامه تمرینی سپاهان برای فصل آینده را به باشگاه داد

کرانچار برنامه تمرینی سپاهان برای فصل آینده را به باشگاه داد

خبرگزاری فارس: سرمربی سپاهان برنامه‌های تمرینی این تیم برای فصل آینده را به باشگاه ارائه کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس، زلاتکو کرانچار یک سال دیگر با سپاهان قرارداد دارد و به همین دلیل برنامه های خود برای فصل آینده را به مسئولان این باشگاه داده است.
    کرانچار که گفته شایعه پیشنهاد فدراسیون کرواسی صحت ندارد، طبق برنامه ای که به باشگاه داده اعلام کرده تمرینات تیم بعد از پایان فصل تا دو هفته تعطیل خواهد بود.
    وی از مسئولان باشگاه درخواست اردوی 14 روزه در یک کشور اروپایی را کرده و احتمالا این اردو در ترکیه برگزار می شود. کشورهای آلمان، مجارستان و استرالیا هم به باشگاه سپاهان پیشنهاد برگزاری اردو داده اند.
    کرانچار هنوز لیست بازیکنان مورد نیاز خود برای فصل بعدی را به باشگاه نداده است.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

sepahan تذکر afc به بازیکنان پرسپولیس و سپاهان

تذکر AFC به بازیکنان پرسپولیس و سپاهان

خبرگزاری فارس: کنفدراسیون فوتبال آسیا به بازیکنان پرسپولیس و سپاهان تذکر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، کمیته برگزاری رقابت های لیگ قهرمانان آسیا به چهار بازیکن تیم اصفهان که در دیدار مقابل النصر امارات حضور داشتند تذکر داد.
    کمیته برگزاری رقابت های لیگ قهرمانان آسیا به فابیو جانواریو، رحمان احمدی، سید مهدی سیدصالحی و مهدی جعفرپور تذکر داد .فابیو جانواریو و مهدی جعفرپور به دلیل تکل خشن وبی پروا، سیدمهدی سیدصالحی به دلیل درآوردن پیراهن پس از گلزنی و رحمان احمدی به دلیل جلوگیری از ادامه روند بازی تذکر گرفتند.
    این کنفدراسیون اعلام کرد امیدوار است با تذکر به موقع فدراسیون فوتبال و باشگاه سپاهان دیگر شاهد چنین اعمالی از بازیکنان نباشد.
    این کمیته همچنین به سه بازیکن پرسپولیس که در دیدار مقابل الهلال عربستان حضور داشتند تذکر داد. کمیته برگزاری رقابت های لیگ قهرمانان آسیا به حمیدرضا علی عسگر، امیرحسین فشنگچی و ممدوتال تذکر داد.حمیدرضا علی عسگر به دلیل تاخیر در آغاز بازی، امیر حسین فشنگچی به دلیل خطای هند و ممدوتال به دلیل وارد آوردن ضربه با بدنش به بازیکن حریف تذکر گرفتند.
    این کنفدراسیون اعلام کرد امیدوار است با تذکر به موقع فدراسیون فوتبال و باشگاه پرسپولیس دیگر شاهد چنین اعمالی از بازیکنان نباشد.
    همچنین کمیته برگزاری رقابت های لیگ قهرمانان آسیا اعلام کرده امیرحسین فشنگچی به دلیل دو اخطاره بودن دیدار بعدی پرسپولیس را در لیگ قهرمانان آسیا مقابل الشباب امارات از دست می دهد.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

sepahan بنگر: آنهايى كه به ذوب آهنى ها پيشنهاد پاداش دادند حالا پاداششان را بدهند

گردان مانع پيروزى سپاهان شد

بنگر: آنهايى كه به ذوب آهنى ها پيشنهاد پاداش دادند حالا پاداششان را بدهند

محسن بنگر، مدافع تيم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: آنهايى كه قبل از بازى سپاهان و ذوب آهن به بازيكنان ذوب آهن وعده پاداش ۱۰۰ميليون تومانى داده بودند تا ما را متوقف كنند حالا بيايند و پاداش بازيكنان اين تيم را بدهند.
    وى اظهارداشت: قبل از بازى سپاهان و ذوب آهن حاشيه هاى زيادى براى هردو تيم مطرح شد. آنهايى كه آمدند وعده پاداش به بازيكنان ذوب آهن دادند اين بازى را خراب كردند و نگذاشتند همه چيز به صورت فوتبالى پيش برود. حالا بيايند به وعده هايشان كنند و پاداش آنها را بدهند.او ادامه داد: سپاهان و ذوب آهن ۲ تيم همشهرى هستند كه بازيكنانشان با يكديگر رفت و آمد دارند اما وقتى كار به فوتبال مى كشد همه مردانه بازى مى كنند. ما در بازى مقابل ذوب آهن موقعيتهاى خيلى خوبى داشتيم اما گردان با واكنشهاى استثنايى خود پيروزى را از ما گرفت.بنگر با اشاره به ديدار سپاهان مقابل مس سرچشمه، افزود: اين بازى براى ما مثل فينال است. بايد فكر كنيم اگر مس را نبريم به ليگ يك سقوط مى كنيم و مجبوريم كه اين تيم را شكست دهيم. با تمام توان مقابل اين تيم بازى مى كنيم و مثل تراكتورسازى آنها را دست كم نمى گيريم. احتمال كمى وجود دارد مقابل مس شكست بخوريم اما بازهم بايد احتياط كنيم. ما در كرمان هم مقابل اين تيم به مشكل خورديم اما با پيروزى در بازى روز جمعه جشن قهرمانى را برپا مى كنيم.وى در پاسخ به اين سوال كه آيا بازيكنان غير بومى سپاهان از حضور در اين تيم ناراضى هستند؟ گفت: اصلا اينطور نيست. من شنيده ام كه شايعه شده تماشاگران به بازيكنان غيربومى فشار مى آورند اما اصلا اينطور نيست و آنها تنها تماشاگرانى هستند كه به بازيكنان تيمشان فشار نمى آورند.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

sepahan خداحافظي محسن بنگر از هواداران سپاهان

خداحافظي محسن بنگر از هواداران سپاهان

محسن بنگر با نوشتن متني در صفحه فيس بوک خود از خداحافظي خود با تيم فوتبال سپاهان در پايان فصل خبر داد.
    ساعاتي پيش محسن بنگر با قراردادن متني در صفحه خود اعلام کرد اين فصل آخرين فصل حضور او در سپاهان خواهد بود و بازي با مس سرچشمه آخرين بازي ليگ برتري محسن بنگر در اين تيم خواهد بود.
    متن قرار داده شده در صفحه فيس بوک محسن بنگر به شرح زير است: «سلام به همه دوستان گلم- انشاءالله بازي جمعه را با پيروزي و قهرماني ليگ را تمام مي‌کنم من اين قهرماني را فقط و فقط به شما دوستان گلم تقديم مي‌کنم. مرسي از حمايت‌هايتان در اين فصل پرفشار و سخت. ولي من خيلي ناراحتم چون اين بازي آخرين بازي من واسه سپاهان تو ليگ برتر هستش ولي انشاءالله کساني جاي ما ميان واسه تيم هميشه محبوب سپاهان هميشه قهرماني و جام بيارن. از صميم قبلم ميخوام سپاهان هميشه قهرمان باشه- پس واسه هميشه ويوا سپاهان.»
    گفتني است محسن بنگر 8 سال است با پيراهن شماره 8 سپاهان در اين تيم حضور دارد و در اين فصل بارها در مصاحبه‌هاي خود اعلام کرده بود اين فصل از سپاهان مي‌رود.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

sepahan سپاهان در تدارک قهرمانی،استقلال و تراکتور در انتظار معجزه

سپاهان در تدارک قهرمانی،استقلال و تراکتور در انتظار معجزه

پایان آبروریزی پرسپولیس!

خبرگزاری فارس: در هفته پایانی لیگ برتر سپاهان در تدارک برگزاری جشن قهرمانی‌ است و استقلال و تراکتورسازی امیدوار به حماسه آفرینی مس سرچشمه هستند تا شاید به طور معجزه آسایی قهرمان شوند.

به گزارش خبرگزاری فارس، لیگ برتر یازدهم روز جمعه با مشخص شدن تیم قهرمان به پایان می‌رسد. این در حالی است که شانس سپاهان برای قهرمانی بیش از تراکتورسازی و استقلال است.
    زردپوشان اصفهانی فقط در صورت شکست مقابل مس سرچشمه سقوط کرده قهرمانی را از دست می‌دهند که بسیار دور از ذهن است. اگر این اتفاق هم بیفتد تراکتورسازی و استقلال برای قهرمان شدن نیاز به برتری پرگل دارند چرا که تفاضل گل سپاهان بالاست.
    در پایین جدول با سقوط تیم‌های شاهین بوشهر، شهرداری تبریز و مس سرچشمه خیال تیم‌های انتهای جدولی به ویژه پرسپولیس و هواداران میلیونی‌اش راحت شد.
    نگاهی به 9 دیدار هفته سی‌وچهارم و پایانی لیگ برتر می‌اندازیم.

* سپاهان - مس سرچشمه؛ هت تریک قهرمانی؟
    سپاهان برای هت تریک قهرمانی در لیگ برتر کار سختی پیش رو ندارد. زرد پوشان اصفهانی باید مس سرچشمه آخرین تیم جدول را که از هفته‌ها پیش سقوطش مسجل شده را شکست بدهند. مسی‌ها هفته گذشته تراکتورسازی را متوقف کردند تا سپاهانی‌ها خیلی حریف‌شان را دستکم نگیرند. شرفی و شاگردانش چیزی برای از دست دادن ندارند و بدون استرس بازی خواهند کرد. مس سرچشمه 5 بازیکن اصلی خود را در این بازی به دلیل مصدومیت و محرومیت ندارد. همین مسایل باعث شده اصفهانی‌ها خود را برای سومین قهرمانی متوالی سپاهان و چهارمین قهرمانی در 11 دوره این مسابقات، آماده کنند. سپاهان با یک مساوی هم قهرمان است.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

sepahan جان واريو : اولويتم سپاهان است

جان واريو : اولويتم سپاهان است

بعدا در مورد آينده تصميم مي‌گيرم و البته اولويتم سپاهان است
    فابيو جان‌واريو هافبک برزيلي تيم سپاهان هنوز قهرماني زرد‌پوشان را قطعي نمي‌داند. وي زماني که استقلال بود گل قهرماني را به ثمر رساند تا جام را در مشهد بالاي سر ببرند و حالا با سپاهان به‌دنبال سومين قهرماني خود در ليگ ايران است. اين مهندس معمار برزيلي در حال حاضر فقط به بازي‌هاي باقي مانده فکر مي‌کند.

*تا چد اندازه به قهرماني اطمينان داري؟
    90% قهرمانيم. با مس سرچشمه بازي داريم گرچه در اصفهان است ولي بايد تا دقايق پاياني بجنگيم. مس سرچشمه بازي خيلي خوبي مقابل تراکتورسازي انجام داد.

*در استقلال که بودي گل قهرماني زدي اين‌بار براي سپاهان بازهم گلزني مي‌کني؟
    سعي مي‌کنم. اولويت براي من موفقيت تيم سپاهان است و البته خوشحال مي‌شوم براي اين تيم گلزني کنم خصوصا در آخرين بازي ليگ.

*آيا در سپاهان خواهي ماند؟
    تمرکزم روي 3 بازي آينده است. يک بازي حساس در ليگ و 2 بازي خيلي مهم در ليگ قهرمانان داريم که بايد در آن‌ها سربلند باشيم. بعد از آن در مورد آينده تصميم مي‌گيرم و البته اولويتم سپاهان است.

*در ليگ قهرمانان وضعيت شما چگونه است؟
    بازي مهمي در خانه داريم. تيم خوبي داريم و با تلاش بازيکنان به پيروزي مي‌رسيم تا در ديدار حذفي که ارزش زيادي دارد ميزبان باشيم.

*راستي رابطه ات با سزار چطور است ؟
    خوشحالم که سزار با من در اصفهان است. رابطه بسيار خوبي داريم. هم‌زبان و دوست من است. از موفقيت وي نيز خوشحالم.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

sepahan سپاهان - مس سرچشمه

سپاهان - مس سرچشمه

سرِ چشمه شايد گرفتن به جام

يك تساوى در اصفهان هم حكم به قهرمانى سپاهان در ليگ يازدهم خواهد داد. ليگى كه سپاهانى ها در آن خوش درخشيدند و توانستند بدون امير قلعه نويى هم در آن مدعى قهرمانى باشند. در روزهايى كه چشمه هاى نگران طرفداران تراكتورسازى و استقلال به اصفهان دوخته شده است اصفهانى ها براى ليگ عنوان قهرمانى كار چندان دشوارى را در مقابل مس سرچشمه در مقابل خود نخواهند داشت و همين مسئله باعث شده تا از مدتها قبل طرفداران سپاهان خودشان را براى جشن قهرمانى آماده كنند. سپاهانى در حالى كه مى توانستند پيش از اينها قهرمانى خود را مسجل نمايند، در آخرين بازى خود مقابل ذوب آهن در فولاد شهر در مقابل اين تيم به تساوى بدون گل دست يافتند، نتيجه اى كه سرنوشت قهرمانى را به روز آخر موكول كرد. حريف فرداى سپاهان تيم از پيش سقوط كرده مس سرچشمه است، تيمى كه اگر چه از خيلى قبل ها به ليگ دسته اول سقوط كرده بود، اما بازيهاى با انگيزه اى را در مقابل حريفانش انجام داد تا سرافرازانه با ليگ برتر وداع كند. سرچشمه اى ها در آخرين باز خود در ليگ دست به كار بزرگى زده و در خانه و طى يك مقاومت جانانه در مقابل تراكتورسازى به تساوى بدون گل دست يافتند.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

sepahan سيد جلال حسينى: مى خواهم جايى بازى كنم كه راحت باشم

سيد جلال حسينى: مى خواهم جايى بازى كنم كه راحت باشم

هر چند شانس قهرمانى سپاهان بيش از ۲ تيم تعقيب كننده آن است اما سيد جلال حسينى معتقد است كه نبايد بازى با مس سرچشمه را ساده تصور كرد.گفت و گو با وى را بخوانيد:

• ليست جديد تيم ملى هم اعلام شد اما از سپاهان فقط اسم تو به چشم مى خورد؟

- نظر كادر فنى بوده و من خوشحال هستم از اينكه دوباره فرصتى دارم تا بتوانم براى موفقيت تيم ملى كشورم تلاش كنم، اميدوارم اردوى خوبى داشته باشيم و بتوانم خود را براى بازى با ازبكستان به خوبى آماده كنم.

• فكر نمى كنى سپاهان نفرات زيادى براى حضور در تيم ملى دارد اما دعوت نشده اند؟

- به هرحال نظر كادر فنى بوده و من نظرى در مورد ليست تيم ملى ندارم.

• بازى هفته آخر را چطور پيش بينى مى كنى؟

- هيچ چيز قابل پيش بينى نيست، بازى خيلى سختى داريم، ما خيلى استرس داريم خيلى هم خسته هستيم. اگر فكر كنيم هفته آخر برنده ايم، خيلى اشتباه كرده ايم، نبايد مغرور شويم. برابر تيمى بازى مى كنيم كه چيزى براى از دست دادن ندارد.

• اما بازى در اصفهان مى تواند كمكى براى شما باشد؟

- حتما اينطور است. ما وقتى هواداران خود را مى بينيم روحيه مى گيريم، ما در شهر خودمان بازى مى كنيم و بايد دست به دست هم بدهيم تا سربلند از اين بازى بيرون بياييم.

• با يك تساوى مى توانيد قهرمان شويد، آيا چشم به يك امتياز داريد؟

- نه، اصلا اينطور نيست، درست است كه ما با يك امتياز هم قهرمان مى شويم اما اين دليل نمى شود كه جلوى تماشاگران خودمان و در خانه خود، متوقف شويم. قطعا براى پيروزى به ميدان مى رويم اما بازى مقابل تيمى كه اينگونه در شرايط حساس مقابل تراكتورسازى مى ايستد، حتما مشكل خواهد بود، ضمن اينكه تيم ما استرس قهرمانى هم دارد.

• مى توان گفت سپاهان قهرمانى اش حتمى شده است؟

- هنوز كه قهرمان نشده ايم كه بخواهيم مدعى باشيم. همانطور كه گفتم هر سه تيم شانس دارند.از روزى كه تصميم گرفتيم براى قهرمانى بجنگيم، بازى به بازى پيش رفتيم و به حاشيه ها فكر نكرديم الان هم فقط به بازى با مس فكر مى كنيم و همه مردم مى دانند ما چه جورى تيم بستيم و چطورى براى رسيدن به صدر تلاش كرديم.

• هنوز هم سر حرفت هستى و مى خواهى از سپاهان بروى؟

- الان در اين شرايط حرف خاصى ندارم اما مى خواهم جايى بازى كنم كه راحت باشم.الان فقط قهرمانى سپاهان و موفقيت در آسيا برايم مهم است.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

صفحه 31 از 42 نخستنخست ... 21293031323341 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)