Design & Developed BY Patira

صفحه 30 از 48 نخستنخست ... 20282930313240 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 291 تا 300 , از مجموع 472
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    DEFENDER
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX
    بازیکن محبوب
    Best

ArgentinaManUtdManUtd

تشکر ها
    6,673
    تشکر شده 3,034 در 532 پست

manutd ๑۩๑كلوپ هواداران شياطين سرخ فصل2012_2013 ๑۩๑

به نام حق

اینم کلوپ جدید هواداران منچستریونایتد در فصل 2012_2013
    (باتشکر از آقا سعید که اجازه دادن تا من این کلوپ جدید رو افتتاح کنم)
    امیدوارم این فصل همراه با موفقیت های تیم باشه و کلا فصلی موفق چه از نظر جام چه از نظر معرفی بازیکنان جوان و با استعداد به فوتبال دنیا باشه
    و همچنین از تمام دوستانی که در فصل قبل به بخش منچستر سر میزدن ونظراتشون رو میگفتن تشکر میکنم و امیدوارم تو این فصل بتونن تو این بخش فعالیت کنن

Good Bye Berba

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

عضو Derby

IranManUtdRoma

تشکر ها
    154
    تشکر شده 45 در 10 پست

manutd

اگه میخواستم ویرایش کنم وقتش رو داشتم بهتر هم میتونستم ویرایش کنم.
    ولی چیزی که تو دلم بود رو گفتم وقتی ویرایش کردم هم همینطور.
    به فرگوسن توهین نکردم از پارسال ترسو شده و جسارت قبل رو نداره.
    اگه به خاطر برد و باخت طرفدار یونایتد بودم که بعد از دست دادن قهرمانی اونم به بدترین شکل ممکن بیخیال تیم میشدم.
    اگه بخواهیم به پارسال برگردیم همونطور که در به وجود آوردن معجزه پارسال و صدر نشینی با 8 اختلاف امتیاز با کاروانی مصدوم فرگی نقش اول رو داشت.
    در از دست داشتن قهرمانی هم فرگوسن مقصر بود.
    در حذف شدن در دور اول در لیگ قهرمانان هم همینطور
    شما اینجا مدیری اگه دوست داری اینجا فقط تعریف و تمجید باشه آن دیگه بحثش جداست...

ویرایش توسط ManUtd : 09-02-2012 در ساعت 22:21

3. 4 کاربر از پست مفید lord amir تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    AMF.CMF
    مربی مورد علاقه
    sir alex ferguson
    بازیکن محبوب
    c.ronaldo , best , cantona , beckham , scholes , giggs
    اسم واقعی شما
    saeed

PortugalManUtdAboomoslem

Ali Karimi

تشکر ها
    10,498
    تشکر شده 9,027 در 2,190 پست

manutd

نقل قول نوشته اصلی توسط lord amir نمایش پست ها
    اگه به خاطر برد و باخت طرفدار یونایتد بودم که بعد از دست دادن قهرمانی اونم به بدترین شکل ممکن بیخیال تیم میشدم.
    اگه بخواهیم به پارسال برگردیم همونطور که در به وجود آوردن معجزه پارسال و صدر نشینی با 8 اختلاف امتیاز با کاروانی مصدوم فرگی نقش اول رو داشت.
    شما اینجا مدیری اگه دوست داری اینجا فقط تعریف و تمجید باشه آن دیگه بحثش جداست...

فکر کردم به اشتباهات پی میبریو فرق انتقاد و توهین رو میفهمی ، احترام به مردی که منچستر تاریخشو بهش مدیونه رو میفهمی ، ولی نه مثل اینکه فایده نداره ...
    خداروشکر همه منچستری های این تایپیک با هم صمیمی هستند و از ته دل منچستر رو دوست دارند ... منم نه به عنوان یه مدیر بلکه به عنوان یه هوادار در کنار همشون نظر میدم و همشونو هم قبول دارم ، هر کسی هم حق داره از این انتقاد کنه و این به هیچ کس ربط نداره ، ولی تو انتقاد نکردی بلکه توهین کردی ، به هر حال من قبل خوندن پیام دمت تو پرو فایت هم سعی کردم بهت بفهمونم با کسی دشمنی ندارم و قصدم ناراحت کردن کسی هم نیست ، ولی چه میشه کرد ؟ دیگه کاری از دست من بر نمیاد ....
    همین امروز فرگی مصاحبه کرد و گفت از هر دقیقه کارش تو منچستر لذت میبره ، گفت تا موقعی که بتونه به کارش ادامه میده ... اون در 70 سالگی از یه جوون 20 ساله بیشتر انگیزه داره

گر بدانم نیستی ، غمی نیست ز تنهایی / اینکه هستی و تنهایم ، غم دارم

5. 6 کاربر از پست مفید ManUtd تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Forward
    مربی مورد علاقه
    Sir Alex Ferguson
    بازیکن محبوب
    Wayne Rooney\C.Ronaldo
    اسم واقعی شما
    sahand

PortugalManUtdRealMadrid

تشکر ها
    703
    تشکر شده 1,242 در 272 پست

manutd

امروز 1000مین بازیی بود که فرگوسن رو نیمکت مربی گری مینشست......

ویرایش مدیر : بچه ها از همین لحظه این بحث رو تموم کنید ، دوست ندارم تو این تایپیک منچستری های علیه هم صحبت کنند و به جون هم بیفتند ، به هر حال هر کدوم از ما ممکنه در نظرمون اشتباه داشته باشیم ، بهتره درس بگیریم ...
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

HE IS A HERO
    ویرایش توسط ManUtd : 09-02-2012 در ساعت 22:32

7. 6 کاربر از پست مفید Lee dewyze تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    DEFENDER
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX
    بازیکن محبوب
    Best

ArgentinaManUtdManUtd

تشکر ها
    6,673
    تشکر شده 3,034 در 532 پست

يه برگشت عاليه ديگه از شاگردان فرگي واقعا خيلي عالي به بازي برگشتن البته با درخشش رابين ونپرسي كه هتريك كرد البته يه پنالتي رو از دست داد ولي خيلي خوب تلافي كرد واقعا خريد هاي رييس حرف ندارن يكي از يكي بهتر واقعا خيلي خوب جاي روني رو پر كرد برامون اميدوارم روني هرچه زودتر برگرده و بتونه با رابين بازي كنه و خط حمله زهر دار تري داشته باشيم گل ها رو كه ديدم يكي كه اورا بيچاره سر خورد و اصلا مقصر نبود دومي هم كه رافائل اصلا هر جور حساب كني قدش بهش نميرسيد بايد جلوي اين سانترها يه جوري گرفته بشه يا كمتر بشه چون خيلي داريم رو سانتر گل ميخوريم كه اصلا جالب نيست ولي با برگشت ريو كنار ويدا ميتونيم اين مشكل رو به مرور زمان برطرف كنيم

واقعا ريو خوب موقعي برگشت بهش حسابي نياز داشيم الان بعد مدت ها ميتونيم دوباره زوج رويايي خط دفاعيمون رو كنار هم ببينيم و لذت ببريم البته براي هماهنگي بيشتر نياز به زمان دارن كه اين اتفاق به زودي ميفته و ميتونيم يه خط دفاعي خوب داشته باشيم
    Good Bye Berba

9. 6 کاربر از پست مفید ashly تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX FERGUSON
    بازیکن محبوب
    ALVES- VIDIC - RAMOS
    اسم واقعی شما
    omid

EnglandManUtdRealMadrid

Sergio Ramos

تشکر ها
    3,006
    تشکر شده 3,860 در 1,457 پست

Bia Inja

با این تیم دوم هم نمیشیم.
    امسال یه حذفی یا اتحادیه بگیریم هم خوبه فرگی با خاطره خوب بازنشسته بشه.
    پیر شده و ترسو ...
    الان که بیشتر فکر میکنم شاید دوم بشیم
    نمیدونم چطور به این نتیجه رسیدی

11. 3 کاربر از پست مفید omid2 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دروازه بان
    مربی مورد علاقه
    سر الکس فرگوسن
    بازیکن محبوب
    تمامی بازیکنان منچستریونایتد
    اسم واقعی شما
    مهران

EnglandManUtdPersepolis

تشکر ها
    77
    تشکر شده 188 در 30 پست

بچه ها اونقدرا هم که فکر میکنید اوضاع تیم بد نیستا !
    ببینید اورتون پارسال از لیورپول بالا تر قرار گرفت ! پس باخت بهش اونم تو ورزشگاهش زیاد هم نتیجه فاجعه باری نیست . این دو بازی هم که با اختلاف کم بردیم هم عجیب نیست . تیم فولام و ساوتهمپتون تیمای با انگیزه هستن که جلوی تیم ما میخوان خودی نشون بدن . چه بهتر از اینکه بردیم بازی رو حالا چه با اختلاف 10 تا چه یه دونه
    من یه نفر رو میشناسم بعد از خرید کاگاوا شماره تلفنشو گذاشت گفت تیم امسال سوم یا چهارم میشه . اگه نشد به من زنگ بزنید ! من همون لحظه شمارشو برداشتم سیو کردم برا حال گیری چون یقین دارم امسال قهرمان میشیم و فرگوسن تا 5 سال دیگه سرمربی ما خواهد بود .

13. 5 کاربر از پست مفید mehran1478 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دروازه بان
    مربی مورد علاقه
    سر الکس فرگوسن
    بازیکن محبوب
    تمامی بازیکنان منچستریونایتد
    اسم واقعی شما
    مهران

EnglandManUtdPersepolis

تشکر ها
    77
    تشکر شده 188 در 30 پست

manutd

در مورد گوارديولا :
    نميشه از اين خبر هيجان زده شد . گوارديولا كار خاصي با بارسا نكرد . شما وقتي اينهمه ستاره داريد اون تعداد جام طبيعيه . اما منچستري كه سوپراستار زياد نداره نميشه قطعي از موفقيتش تو منچستر صحبت كرد . در ضمن گوارديولا زماني معيارش مشخص ميشه كه تو يه تيم متوسط مثل بايرن مونيخ يا اينتر مربيگري كنه . مثل مورينيو كه تو تيمهاي مختلف موفق شد و من كارش رو تحسين ميكنم .
    ميگن فرگي ميخواد اول پپ رو دستيار كنه اما خيلي بعيده اينطوري باشه . پپ بعيده حاضر بشه به دستياري . اما از هر نظر نگاه كنيد پپ بايد اول دستيار بشه كه با شرايط ما اشنا بشه .

من با انتقال فن پرسي پنجاه در صد مخالف بودم اما بار ديگه بهم ثابت شد كه اگر رئيس چيزي ميخواد حتما حكمتي توش هست . اميدوارم اگر پپ اومد مثل قضيه فن پرسي شه و روي منو كم كنه !

ويرايش : البته شايد درست نبود بگم هيچ كاري نكرد . بيشتر منظورم اين بود كه كار غيرقابل ممكني نكرد . بارسا بازيكنان خوبي داره و گوارديولا هم مربي خوش فكريه . منم كارش تو بارسا رو تحسين ميكنم اما مثل روز روشنه كه نميتونه با منچستر تو 4 سال 15 جام بياره چون ما از نظر سوپراستار از بارسا كم داريم و حتي ليگ انگليس خيلي از لاليگا سخت تره اما به دست اوردن ليگ و چمپيونز ليگ دور از دسترس نيست .
    ویرایش توسط mehran1478 : 09-07-2012 در ساعت 00:33

15. 4 کاربر از پست مفید mehran1478 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک وسط
    مربی مورد علاقه
    سر الکس فرگوسن
    بازیکن محبوب
    وین رونی
    اسم واقعی شما
    آرمین
    ManUtdManUtd
    تشکر ها
    568
    تشکر شده 343 در 78 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran1478 نمایش پست ها
    در مورد گوارديولا :
    نميشه از اين خبر هيجان زده شد . گوارديولا كار خاصي با بارسا نكرد . شما وقتي اينهمه ستاره داريد اون تعداد جام طبيعيه . اما منچستري كه سوپراستار زياد نداره نميشه قطعي از موفقيتش تو منچستر صحبت كرد .
    اینطور فکرکردن خیلی اشتباهه.قبول دارم که باید تو تیم های دیگه آزمایش بشه و کلا مورینیو شاید ازش بهتر باشه ولی این اشتباهه که بگی هیچ کاری تو بارسا نکرده و هیچی سرش نمیشه.قبل از پپ هم رایکارد بود ولی به اندازه اون موفق نبود.تازه رایکارد اون موقع رونالدینیو و چندتا بازیکن خوب دیگه هم داشت.الان هم خواهیم دید که ویلانووا نمیتونه مثل اون موفق باشه.

کلا نظرمن دراین باره اینه که:اگه بیاد یکی دو سال کنار فرگی بشینه فوق العاده میشه غیراز این نه
    این هم زوج رویاییمون

17. 5 کاربر از پست مفید gholam تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع چپ
    مربی مورد علاقه
    فرگوستن.یواخیم لو
    بازیکن محبوب
    ون درسار.فیلیپ لام.اوزیل
    اسم واقعی شما
    نیلوفر

GermanyRealMadridBayern

Ali Karimi

تشکر ها
    341
    تشکر شده 1,594 در 391 پست

نه بچه ها پپ اصلا خوب پارسال هم وقتی دید یکمی بارسا ضعیف شده کنار کشید که محبوب بمونه به نظر من پپ فقط باید یه تیم با تمام مهره خوب بدن تا بتونه ببره نه اصلا نمی شه سره پپ حساب کرد ما مربی می خواییم که واقعا بتونه جانیشین فرگی باشه فرگی هر تیم با هر مهره ای می تونه قهرمان کنه اما در مورد پپ بعید می دونم
    عاشق تیم قرن,رئال مادرید

19. 5 کاربر از پست مفید edin تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX FERGUSON
    بازیکن محبوب
    ALVES- VIDIC - RAMOS
    اسم واقعی شما
    omid

EnglandManUtdRealMadrid

Sergio Ramos

تشکر ها
    3,006
    تشکر شده 3,860 در 1,457 پست

به نظر من گواردیولا بهترین گزینه برای منچستر هست
    بخاطر اینکه با بازیکنان رابطه دوستی خیلی خوبی برقرار میکنه که تو بارسا شاهد همچین کاری بودیم و این کار باعث پیشرفت تیم میشه .....
    بعضی دوستان میگن بخاطر اینکه بازیکنان خوبی داشته موفق بوده ولی این فصل شاهد بازیهای بارسا هستید و پیداست که بعد از رفتن پپ تیم بارسا دیگه اون تیم بارسا نیست
    اگه پپ بیاد خیلی خوب میشه ، پپ ایده های خوبی داره و فکرش خیلی بازه و اگه کنار فرگوسن کار کنه خیلی خوب میشه.

21. 4 کاربر از پست مفید omid2 تشکر کرده اند .

صفحه 30 از 48 نخستنخست ... 20282930313240 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع