Design & Developed BY Patira

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 39
    عضو Derby

مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    بازیکن محبوب
    کریستین رونالدو
    اسم واقعی شما
    سینا

GermanyRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    76
    تشکر شده 730 در 294 پست

پیش فرض اخبار سینما ایران و جهان

تمامی اخبار سینما توی این تایپیک اپ میشه

فردوسی‌پور «فوتبال 120» را به شبکه ورزش آورد

برنامه «فوتبال 120» به تهیه‌کنندگی عادل فردوسی‌پور از شبکه ورزشی سیما به روی آنتن می‌رود.

به گزارش[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] ،«فوتبال 120» با تهیه‌کنندگی عادل فردوسی‌پور به تحلیل مسابقات اروپایی می‌پردازد.
    این برنامه با ریتمی تند تمام وقایعی را که در فوتبال جهان رخ می‌دهد به صورت تصویری و تحلیلی نشان‌ می‌دهد.
    بر اساس این گزارش، «فوتبال 120» به صورت هفتگی و روزهای جمعه ساعت 22 از شبکه ورزشی پخش می‌شود.
    پخش این برنامه تا پایان سال ادامه خواهد داشت.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

ویرایش توسط picaro : 07-23-2013 در ساعت 19:54

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    بازیکن محبوب
    کریستین رونالدو
    اسم واقعی شما
    سینا

GermanyRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    76
    تشکر شده 730 در 294 پست

پیش فرض پاسخ : اخبار سینما ایران و جهان

خواننده‌ای که هوادارانش را به زمین فوتبال کشاند

ستارگان سینما در دیدار و رویارویی دو شب گذشته با تیم موسیقی آن هارا از میدان حذف کردند. به همین بهانه گفت‌وگوی ورزشی انجام دادیم با رضا یزدانی یکی از هنرمندان موسیقی که در تیم سینمایی ها پا به توپ شده است.

جام ستارگان ماه رمضان امسال نیز مثل هرسال برگزار شد و بسیاری از هنرمندان سرشناس سینما، موسیقی، تلویزیون و.... در تیم های فوتبال به رقابت با یکدیگر پرداختند اما در این دوره از بازی های لیگ جام ستارگان دروازه بان تیم سینمایی خوب عمل کرد و در استادیوم سبز ولنجک طرفداران این دروازه بان غوغایی به پا کردند.
    بنابر گزارش مجله مهر،دروازه بانی که چند شب قبل تر از صعود تیمش گلر تیم حریف بود و در این جایگاه هم خوش درخشید و از ستارگان زمین در روز بازی شد. او رضا یزدانی آهنگسازی است که طرفداران او برایش سنگ تمام گذاشتند.

آقای یزدانی از چه زمانی پا به توپ شدید؟

خب خیلی وقت است فوتبال با زنگی من عجین شده. در سن و سال نوجوانی وارد تیم سایپا شدم و پست دروازه بانی به من دادند. خب بعد از آن هم در تیم فوتبال هنرمندان حضور پا به توپ شدم تا اینکه امروز عضو تیم پیشکسوتان استقلال هستم.

خیلی فوتبالی هستید آقای یزدانی؟
    علاقه من به فوتبال و وارد شدنم به تیم های فوتبال و بازی در پست های مختلف فوتبال حرفه ای کلاً با بقیه هنری ها یک مقداری فرق دارد. خب غیر از اینکه از سن کم وارد تیم های فوتبال شدم این ورزش را حرفه ای دنبال کردم و می تونم به جرأت به شما بگویم که فوتبال همواره یکی از علاقه هایی است که من در زندگی خیلی جدی و البته حرفه ای در آن را دنبال کردم و برای آن زمان گذاشتم. تا امروز که در جام ستارگان بازی می کنم. خب اکثر کسانی که در این جام هستند به فوتبال علاقه دارند و حضورشان در این تیم و دیگر تیم ها نشان می دهد آنها هم فوتبال را بیشتر از یک تفریح دنبال کرده اند.

از جام ستارگان هم بفرمایید؟

این دوره اولی است که وارد این جام شدم. خیلی بازی ها حرفه ایست و تماشاگران هر هنرمند مثل یک تماشاگر حرفه ای فوتبال بازیکن مورد علاقه خود را تشویق می کند و این نشان می دهد این جام چقدر حرفه ای برگزار می شود.

در کدام پست و کدام تیم بازی می کنید؟

در تیم سینمایی ها که پست دروازه بانی دارم خب البته گاهی هم در تیم هنرمندان موسیقی بازی کردم به عنوان گلر.

چه طور هست حال و هوای جام؟
    ببینید واقعاً هیجان بسیاری دارد. از تماشاچیان گرفته تا بازیکن ها می دانم اینقدر خاطره خوش در آینده برایم زیاد دارد. همه بازیکن ها پرانرژی وارد زمین می شوند و بازی ها بسیار حرفه ای انجام می شود. ستارگان هنر در زمین کنار ستارگان سینما خود شما ببینید چه هیجانی دارد. خب به نظرم هر دو طرف از اینکه کنار ستاره دیگری بازی می کنند خیلی هیجان زده می شوند.

هواداران هنرمندان در تقابل هواداران فوتبال چطور عمل می کنند چون افرادی که در فوتبال شما را تشویق می کنند با تماشاگرانی که در کنسرت ها یتان حضور دارند و همراهیات می کنند تفاوت هایی دارند.

طرفداران من که آلبوم را می خرند و در کنسرت ها من را همراهی می کنند واقعا در زمین هم مرا تنها نگذاشتند و رهایم نکردند و به عنوان یک فوتبالیست کنارم حضور داشتند. تفاوت هوادارن در این دو یعنی کنسرت یا حتی تئاتر که بازی کردم با فوتبال در نوع تشویق هایشان تفاوت می کند نه در هواداری کردنشان. من و مخاطبانم سال هاست که با هم همراه شده ایم. امروز هم در زمین هواداری می کنند و عکس و امضا و غیره ولی هردو برایم یکی است و اگر کسی بپرسد انتخاب کنید نمی توانم. هردو هواداران من هستند من هم هوادارانم را دوست دارم.

آقای یزدانی هیجان هنرمندان از حضور فوتبالیست ها در جام بیشتر بود یا هیجان فوتبالیست ها از حضور هنرمندان؟
    خوب هر دو از کنار هم بودن هیجان دارند چرا نداشته باشند. ستارگانی از چند آسمان در یک زمین جمع شده اند. حتی تقابل این دو قشر ورزشکاران و هنرمندان در زمین فوتبال با یکدیگر برای مخاطبان نیز هیجان آور و زیباست. بنابراین نمی توانم بگویم که برای کدام یک این تقابل و رویارویی زیباتر و جذاب تراست.

آیا تا به حال در حوزه موسیقی کاری را برای فوتبال انجام داده اید؟

بله من برای قهرمانی استقلال یک کاری را اجرا کرده ام، همچنین برای اجرای یک موسیقی در مورد جام جهانی 2014 اعلام آمادگی کرده ام که در صورت سفارشی باشد آن را انجام بدهم.

حرف آخر؟

حرف آخر اینکه باید بگویم تیم موسیقی دو شب گذشته در جام حذف شد و ما (تیم سینما) صعود کردیم.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    بازیکن محبوب
    کریستین رونالدو
    اسم واقعی شما
    سینا

GermanyRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    76
    تشکر شده 730 در 294 پست

پدر شقایق دهقان درگذشت

مراسم تشییع جنازه مهرداد دهقان،پدر شقایق دهقان صبح فردا برگزار می شود.

به گزارش [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]،پدر شقایق دهقان که به دلیل ابتلا به بیماری سرطان از حدود دو ماه قبل در بیمارستان بستری بود، ساعت 2 بعدازظهر روز شنبه 5 مرداد درگذشت.قرار است مراسم تشییع پیکر زنده یاد مهرداد دهقان ساعت 11 فردا (دوشنبه 7 مرداد)از مقابل در منزلش واقع در حوالی خیابان شریعتی برگزار و در بهشت زهرای لواسان به خاک سپرده شود.مراسم ختم وی نیز روز چهارشنبه 9 مرداد از ساعت 16.30 تا 18 در مسجد جامع شهرک غرب برگزار می شود.

مهراب قاسم خانی همسر دهقان و داماد آن مرحوم دیروز در یادداشت کوتاهی در صفحه شخصی اش نوشت:«پدر رفت ... شقایق عزیز تسلیت می گم.»

بنفشه،مهرناز و مهریار،دیگر فرزندان آن مرحوم بودند.

بنابر گزارش بانی فیلم،دهقان رابطه بسیار نزدیکی با پدرش داشت و چندی پیش در مصاحبه ای درباره او گفته بود:«من همیشه می‌گفتم خدایا اگر قرار است برای پدرم اتفاقی بیفتد من قبل از او بروم. از اینکه چنین روزی را ببینم خیلی می‌ترسیدم. یکی - دو روز پیش آقای دکتر با من صحبت کرد و گفت وخامت بیماری پدرتان را که می‌دانید؟ و من خیلی محکم جوابش را دادم و گفتم بله. با خودم فکر کردم که چقدر عجیب است حالا که در این موقعیت قرار گرفته‌ام دارم اینقدر راحت این موقعیت را می‌پذیرم. باز به این نتیجه رسیدم این هم چیزی است که پدرم در این سال‌ها به ما یاد داده است. پدرم همیشه می‌گفت آدم یک موقعی می‌آید و یک موقعی می‌رود. این آرامش همیشه در پدرم بوده و الان آنقدر خیالم از طرف خودش راحت است که استرس چيزي را ندارم».

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    بازیکن محبوب
    کریستین رونالدو
    اسم واقعی شما
    سینا

GermanyRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    76
    تشکر شده 730 در 294 پست

سومين همكاري «كريستين بيل» با «تاد هاينز» در فيلم «حوادث قهري»

فيلم «حوادث قهري» به نوع وقوع بلاياي طبيعي در آمريكا و بي توجهي مقامات سياسي را برجسته مي سازد.

«كريستين بيل» ستاره فلم «شواليه تاريكي» براي بازي در پروژه جديد «حوادث قهري» (Act of God) به كارگرداني «تاد هاينز» وارد مذاكره شد.
    در صورتي كه «بيل» بازي در اين فيلم را قبول كند ،‌ سومين همكاري او با «هاينز» پس از درام (velvet Goldmine) و اقتباس سينمايي (I'm not there) خواهد بود.
    جزئيات داستان فيلم «حوادث قهري» در ابهام قرار دارد ولي آنچه پايگاه خبري (play list) درباره آن نوشته ،‌جريان مردي به نام «ران مادارياگا» از ايالت تگزاس است كه پس از وقوع طوفان ويرانگر و اظهارات تند او عليه مقامات به فردي مطرح تبديل مي شود.
    ساير بازيگران اين فيلم تاكنون اعلام نشده اند.

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    بازیکن محبوب
    کریستین رونالدو
    اسم واقعی شما
    سینا

GermanyRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    76
    تشکر شده 730 در 294 پست

تأکید سوپر استار بالیوود به رعایت اصول اسلامی+عکس

شاهرخ خان بازیگر مسلمان بالیوودی در جریان دیدار از امارات متحده عربی از طرفداران خود خواست که اجرای مراسم دینی و اصول اسلام را جدی بگیرند.

به گزارش [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]، این بازیگر مطرح سینمای هند در مراسم افطاری در کنار هواداران خود، آن‌ها را تشویق به رعایت اصول مذهبی کرد.

شاهرخ‌خان که این مراسم افطار را در یکی از هتل‌های دبی برگزار کرد، گفت جوانان امروزی باید با اصول مذهبی آشنا و آن‌ها را اجرا کنند.

وی در این مراسم گفت یک هندی مسلمان است و به هندی بودن و مسلمان بودن خود افتخار می‌کند و این موضوعی است که همیشه بر روی آن‌ها تأکید می‌کند.

سفر شاهرخ‌خان به امارات متحده عربی برای تبلیغ فیلم تازه‌اش «قطار اکسپرس چنای» است که مدتی قبل کار فیلم‌برداری آن تمام شد.

وی همراه با بازیگران و عوامل تولید این کمدی درام اکشن اجتماعی به این کشور عربی سفر کرده است و قرار است راهی سفر به چند کشور دیگر منطقه هم بشود.

رانی موکرجی و دیپیکا پادکونه هم در «قطار اکسپرس چنای» بازی دارند و روهیت شتی فیلم‌ساز مطرح هندی کارگردانی آن را انجام داده است.

شاهرخ‌خان در قصه فیلم در نقش جوانی به نام راهول بازی می‌کند که با قطار راهی سفری به یک شهر کوچک در تامیل نادو می‌شود.هدف او از این سفر برآورده کردن آخرین درخواست و خواهش پدربزرگش است.

پدربزرگ راهول از او خواسته خاکستر وی را به معبد مقدسی در رامشوارام ببرد. اما در داخل قطار و در طول سفر اتفاقاتی برای راهول رخ می‌دهد که سفر او را تبدیل به یک تجربه تازه و جذاب می‌کند.

شرکت فیلم‌سازی شاهرخ خان به نام رد چیلیز اینترتینمنت «قطار سریع‌السیر چنای» را با همکاری شرکت یو تی وی موشن پیکچرز تهیه کرده است و برای آن پیش‌بینی فروش بالایی در جدول گیشه نمایش سینماهای هند می‌شود.

به گزارش فارس،آخرین فیلم سینمایی شاهرخ خان روی پرده سینماهای هند درام خانوادگی «تا وقتی زنده‌ام»(جاب تک هه جان) در کنار کاترینا کایف بود که سال گذشته به فروشی بالای 100 کرور دست پیدا کرد.

یاش چوپرا فیلم‌ساز قدیمی و کلاسیک بالیوودی کارگردان این فیلم بود که در زمان تدوین آن درگذشت و نتوانست این فیلم را روی پرده سینماها تماشا کند.

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    بازیکن محبوب
    کریستین رونالدو
    اسم واقعی شما
    سینا

GermanyRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    76
    تشکر شده 730 در 294 پست

«مادرانه» به مدت دو شب پخش نمی‌شود

سریال «مادرانه» که هر شب بعد از اذان مغرب به روی آنتن شبکه سه سیما می‌رود، امشب و فردا شب پخش نمی‌شود.

شبکه سه شامگاه گذشته از طریق زیرنویس اعلام کرد که سریال ماه رمضانی‌اش روزهای هفتم و هشتم مرداد ماه به روی آنتن نخواهد رفت.

قسمت نوزدهم سریال «مادرانه» به کارگردانی جواد افشار چهارشنبه، نهم مرداد ماه پخش می‌شود.

در این سریال بازیگرانی چون مهدی سلطانی سروستانی، لعیا زنگنه، هستی مهدوی، عباس غزالی، سید مهرداد ضیایی، شقایق فراهانی و ... ایفای نقش دارند.

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    بازیکن محبوب
    کریستین رونالدو
    اسم واقعی شما
    سینا

GermanyRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    76
    تشکر شده 730 در 294 پست

«جاني دپ»‌ در شرف خداحافظي از بازيگري

«دپ» اعلام كرده پس از اتمام فيلمهاي «دزدان كارائيب 5» و «آليس در سرزمين عجايب 2»‌ به احتمال زياد از بازيگري كناره خواهد گرفت.

«جاني دپ» كه اين روزها براي اكران اول فيلم «رنجر تنها» به انگليس سفر كرده ، در جديدترين مصاحبه خود اعلام كرد ، فاصله چنداني با خداحافظي از بازيگري ندارد.
    او در مصاحبه با «صبحانه بي بي سي» گفت : ترك حرفه بازيگري از من دور نيست.
    بازيگر 50 ساله فيلم «رنجر تنها» كه گفته مي شود در بحران ميانسالي قرار دارد به «سوزانا ريد» مجري برنامه گفت : احساس مي كنم از بازيگري در سينما پر شده ام. وقتي در يك سال حجم زيادي از ديالوگهايي كه براي خودت نيست را بيان مي كني و شانس اينكه خودت به خلق جملات بپردازي را از دست مي دهي ، به نظر مي رسد بيشتر شبيه به ربات هستي تا انسان. نمي توانم بگويم كه بازيگري را يكباره كنار مي گذارم ولي فاصله چنداني هم با خداحافظي از بازيگري ندارم.
    «دپ» اعلام كرده پس از اتمام فيلمهاي «دزدان كارائيب 5» و «آليس در سرزمين عجايب 2»‌ به احتمال زياد از بازيگري كناره خواهد گرفت.

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    بازیکن محبوب
    کریستین رونالدو
    اسم واقعی شما
    سینا

GermanyRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    76
    تشکر شده 730 در 294 پست

بهترين بازيگران كودك سينما + تصاوير

در اين گزارش با بهترين بازيگران كودك و نقشهاي ماندگار آنها آشنا شويد.

برخي از كارگردانان سينما اذعان كرده اند كه كار با بازيگران كودك به مراتب آسان تر و جذابتر از ستارگان است. آنها معتقدند كودكان گاهي اوقات نقشهايي را خلق مي كنند كه شايد از يك بازيگر بزرگسال كمتر برآيد. نمونه آن «كوئنژانه واليس» در فيلم «وحشي هاي جنوب وحشي» كه در نهايت نامزدي جايزه اسكار بهترين بازيگر زن را براي او به همراه داشت.
    در اين گزارش با بهترين بازيگران كودك و نقشهاي ماندگار آنها آشنا شويد.
    «ناتالي پورتمن» در فيلم «لئون حرفه اي»
    «كريستين بيل» در فيلم «امپراطوري خورشيد»
    «بيلي مايسون» در فيلم «برادرها»
    «كريستين دانست» در فيلم «ملاقات با خون آشام»
    «داكوتا فانينگ» در فيلم «هونداگ»
    «هيلي جوئل اوزمنت» در فيلم «حس ششم»
    «هنري توماس» در فيلم «ايي تي»
    «جودي فاستر» در فيلم «راننده تاكسي»
    «كلو مورتز» در فيلم «ضربه نهايي»
    «مكس ريكوردز» در فيلم «جايي كه وحشيها هستند»

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    بازیکن محبوب
    کریستین رونالدو
    اسم واقعی شما
    سینا

GermanyRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    76
    تشکر شده 730 در 294 پست

سوپر استارهاي دروغگوي سينما +تصاوير

در اين گزارش با بازيگراني آشنا مي شويم كه براي بدست آوردن يك نقش دروغ هاي عجيبي گفته اند و بعدها نسبت به آن دروغ اذعان كرده اند.

بازيگران ناآشنا براي بدست آوردن شهرت دست به هر كاري مي زنند. آنها نه تنها روي چهره ، اندام و سابقه خود دست مي برند بلكه «دروغ» هم مي گويند.
    در اين گزارش با بازيگراني آشنا مي شويم كه براي بدست آوردن يك نقش دروغ هاي عجيبي گفته اند و بعدها نسبت به آن دروغ اذعان كرده اند.
    رابرت پتينسون
    بازيگر «گرگ و ميش» زماني به عنوان دانشجوي آكادمي سلطنتي هنرهاي دراماتيك انتخاب شد. اين در حالي بود كه اگر دانشجويي لهجه انگليسي بريتانيايي داشت از اين آكادمي اخراج مي شد. پتينسون با اين دروغ كه او تحصيلكرده آكسفورد است لهجه بريتانيايي خود را توجيه كرد و به آكادمي راه يافت.
    ساندرا بولاك
    در سال 1990 او براي بازي در فيلم «محلول عشق» به دروغ مجبور شد سن خود را بالا عنوان كند. او در آن زمان 26 سال داشت و براي بدست آوردن نقش اول زن تا 3 سال روي سن خود گذاشت كاري كه از كمتر بانويي برمي آيد.
    راشل مك آدامز
    او درباره دوست داشتن اسبها دروغ گفت. در حالي كه از اسبها متنفر بود براي آنكه نقش اصلي فيلم (To the wonder) را بدست آورد ، اسبها را موجوداتي دوست داشتني معرفي كرد. در حالي كه به آن آلرژي هم داشت.
    دنيل كريگ
    او بازي در فيلمهاي گاوچراني را خيلي دوست داشت . زماني كه به او پيشنهاد بازي در فيلم «گاو چرانها و بيگانگان» داده شد ، در حالي كه اسب سواري نمي دانست خود را به عنوان مربي اسب سواري معرفي كرد.
    ميلا كانيس
    او هم براي بدست آوردن نقش دروغ گفت . براي حضور در برنامه تلويزيوني دهه 70 او 4 سال سنش را زياد كرد و در حالي كه 14 سال داشت خود را 18 ساله معرفي كرد.
    جورج كلوني
    كلوني دروغ خيلي بزرگي گفته است. او براي حضور در انجمن بازيگران به دروغ گفته بود كه در فيلم (cat people) بازي كرده است. البته دبيران انجمن بازيگران خيلي زود مچ او را گرفتند.

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    بازیکن محبوب
    کریستین رونالدو
    اسم واقعی شما
    سینا

GermanyRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    76
    تشکر شده 730 در 294 پست

«آنجلينا جولي» و «جنيفر انيستون» با هم پرواز مي كنند!

آنها مجبورند كه جاي ديگري را انتخاب كنند تا يكديگر را نبينند !

آنجلينا جولي و جنيفر انيستون يكشنبه شب آينده با هواپيماي بريتيش ايرويز (British Airways) به لندن پرواز مي كنند. اين دو بازيگر هيچ كدام از اين كه در يك هواپيما خواهند بود اطلاعي نداشتند.
    براد پيت گفته است اين پرواز و قرار گرفتن جنيفر (همسر قبلي) و آنجلينا (همسر كنوني اش) در چنين موقعيتي آنها را ناراحت مي كند.
    جنيفر انيستون بعد از اين كه ماجرا را فهميد بلافاصله پرواز خود را به روز دوشنبه موكول كرد.
    جالب است كه براد ، آنجلينا و جنيفر وقتي به لندن سفر مي كنند در يك هتل اقامت مي كنند اما اين بار هر سه ي آنها مجبورند كه جاي ديگري را انتخاب كنند تا يكديگر را نبينند !

گزارشي از علت سفر اين دو ستاره منتشر نشده است.

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    بازیکن محبوب
    کریستین رونالدو
    اسم واقعی شما
    سینا

GermanyRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    76
    تشکر شده 730 در 294 پست

بازیگران نقش حضرت موسی (ع) و رامسس انتخاب شدند

ریدلی اسکات فیلم «اکسدوس» را با بازی کریستین بیل و جوئل ادگرتن می‌سازد.

حضور کریستین بیل، بازیگر نقش بتمن در سری فیلم‌های «بتمن» ساخته کریستوفر نولان در نقش حضرت موسی (ع) در فیلم «اکسدوس» به کارگردانی ریدلی اسکات قطعی شده است.

از طرفی قرار است جوئل ادگرتن بازیگر فیلم «30 دقیقه بامداد» نیز در این فیلم نقش فرعون رامسس را بازی کند.

ادگرتن که اخیرا با «گتسبی بزرگ» روی پرده سینما ظاهر شده، در حال مذاکره برای بازی در نقش پادشاه مصر در این فیلم است که در استودیو فاکس قرن بیستم تولید می‌شود و روایتش برگرفته از کتاب مقدس است.

لوکیشن‌های فیلمبرداری فیلم جدید ریدلی اسکات اسپانیا، مراکش و انگلستان است. ساخت این پروژه زمانی جدی شد که استیون زیلیان برای نوشتن نسخه جدید فیلمنامه دست به کار شد. نسخه اولیه فیلمنامه را آدام کوپر و بیل کولیگ نوشته بودند.

فیلمبرداری «اکسدوس» قرار است از ماه سپتامبر شروع شود.

جوئل ادگرتن با بازی در فیلم مستقل «Animal Kingdom» به شهرت رسید و بعد از آن هم در «جنگجو» ساخته گاوین اوکانر بازی کرد. او اخیرا با ناتالی پورتمن در «جین اسلحه دارد» ساخته جدید اوکانر همبازی شده است.

این بازیگر استرالیایی قرار است در فیلم جدید جف نیکولز («پناه بگیر» و «Mud») که فیلمی علمی تخیلی است بازی کند. این فیلم «ویژه نیمه‌شب» نام دارد و مایکل شانون دیگر بازیگر آن است.

ریدلی اسکات برای فیلم‌های «تلما و لوئیز»، «گلادیاتور» و «سقوط بلک هاوک» سه بار نامزد اسکار بهترین کارگردان بوده است. «دوئل‌کنندگان»، «بیگانه»، «بلید رانر»، «افسانه»، «سرباز جین»، «هانیبال»، «پادشاهی آسمان»، «گانگستر آمریکایی»، «مجموع دروغ‌ها» و «رابین هود» از دیگر ساخته‌های اوست.

او سال گذشته فیلم «پرومته» را روی پرده داشت. اسکات فیلمبرداری فیلم «حقوقدان» را به پایان رسانده است.

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع