Design & Developed BY Patira

صفحه 20 از 30 نخستنخست ... 101819202122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 299
    مدير كل سايت

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونجر
    بازیکن محبوب
    رونالدو برزیلی
    اسم واقعی شما
    جـــعفر

Iran

Ronaldo

تشکر ها
    1,434
    تشکر شده 18,131 در 2,635 پست

Post نظرات , انتقادات و پیشنهادات کاربران

بدون شك براي بهبود امكانات و خدمات سايت به راهنمايي ها و نظرات و انتقادات شما عزيزان نياز داريم.در اين قسمت راهنمايي ها و پيشنهادات خودتان را با ما در ميان بگذاريد. خواهشا" از مقايسه كردن derby با سايت هاي ديگر پرهيز نماييد چرا كه هر سايت و گروهي كه در حال فعاليت مي باشد داراي خط مشي متفاوت مي باشد و شرايط ما را در زمان ارائه نظرات خود مد نظرداشته باشيد.

پيشاپيش از همكاري شما متشكريم

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مدافع
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    اسم واقعی شما
    نیما

SpainSS_TehranJuventus

Buffon

تشکر ها
    3,063
    تشکر شده 2,462 در 769 پست

سلام بر اهالی دربی

چند تا پیشنهاد دارم که امیدوارم مورد قبول شما مدیران عزیز واقع بشه.

انتخاب کاربر برتر خیلی ایده ی خوبیه و جایی دیگه به این شکل ندیدم شاید به شیوه های مختلفی دیگه در انجمن هاشون انجام بشه که کاری نداریم اما میخوام این ایده خوب را خوبتر کنم.

1.ما در انجمن بخش های مختلفی داریم و با تنوع تایپیک بالا و یکم سخت میشه که کاربر هر بخش را انتخاب کرد البته به نظر من ما میتونیم انجمن را به 2 بخش کلی تقسیم کنیم( برای انتخاب کاربر برتر بخش های متفرقه رافاکتور بگیریم چون اهمیت چندانی ندارند و تمرکز را بر 2 بخش گفته شده بذاریم بخش های متفرقه به کار خودشان ادامه میدهند ):

الف: بخش فوتبال داخلی

ب:بخش فوتبال خارجی

و کاربر برتر هر بخش را انتخاب کنیم که انتخاب برترین کاربر فقط 2 نفر باشه مثلا: کاربر برتر فوتبال داخلی اقای x و در بخش خارجی هم به همین شکل.

2. اما مورد بعدی درسته که مدیران عزیز از خود ما کاربران هستند اما با توجه به جایگاهشان میتوانیم از این 2 بخش کلی که بالا ذکر کردم استفاده کنیم و مدیر برتر را هم انتخاب کنیم.که به نظرم خیلی جالب میشه اگر انجام بشه.

3. اما برای قدر دانی از انتخاب شدگان میتونیم چند مورد را اعمال کنیم:

الف. از سیستم مدال دهی استفاده کنیم که هم انگیزه ای میشه برای انتخاب شده و هم ذوق و شوقی میشه برای بقیه کاربران .

ب. و اما این مورد که خیلی جالبه اگر انجام بشه :

ما می تونیم برای قدر دانی در پائین پروفایل انتخاب شده ( در زیر تشکر شده هاش و تعداد پستهایش) این عنوان را درج کنیم

کاربر برتر خرداد 91

این کاربر میشه برای بقیه کاربران الگو و به این شکل سعی میکنند که به شیوه آقای فلانی عمل کنند . در آن زمام می بینیم که اکثر کاربرا در یک سطح خوب قرار گرفته اند و اینجا ما باید از میان خوب " خوب تر ها را انتخاب کنیم.

4. و عبارت بالا که گفتم را می تونیم در زیر یا به جای لگوی کاربر عادی قرار بدیم تحت عنوان کاربر فعال .

5. در آخر جای انتخاب کاربر با اخلاق انجمن خالی هست که میشه به شکل بالا برایش تصمیم بگیریم.

امیدوارم که پیشنهاد های من کارساز واقع بشه. البته که پیشنهاد زیاد دارم که بماند برای وقت دیگری.

با تشکر

این روزها می گذرند...... ولی من از این روزها نمی گذرم
    ویرایش توسط ALEX-ss : 07-30-2012 در ساعت 18:32

3. 9 کاربر از پست مفید ALEX-ss تشکر کرده اند .

عضو Derby

اسم واقعی شما
    ♥ Raha ♥
    JuventusBarcelona

Lionel Messi

تشکر ها
    11,383
    تشکر شده 6,344 در 1,159 پست

دوست عزیز فکر نکنم فکر خوبی باشه انجمن رو دوقسمت کنیم!آخه این چه کاریه؟؟پس گفتگو های متفقرقه کجا باشه؟؟نظر سنجی ها کجا باشه؟؟تشخیص چهره کجا باشه؟؟عکس و پوستر کجا باشه؟؟یه ذره به چیزی که میخوای بگی فکر کن!کاربر برتر داخلی و خارجی چیه؟؟اگه اینطوری باشه سطح دربی میاد پایین و رقابت کم میشه الان لیگ دسته یک 1ماه خالیه!نمیشه که این حرف رو بزنی!
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

The King

5. 4 کاربر از پست مفید Alex Dlpiero_10 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Forward Wing(RW_LW)
    مربی مورد علاقه
    ژنرال_Pep_Di Mateo
    بازیکن محبوب
    David Beckham-F.Torres-Zandi-Baoo-Messi-Villa-Goran Lavreh
    اسم واقعی شما
    Reza

SpainChelseaBarcelona

David Villa

تشکر ها
    287
    تشکر شده 1,614 در 577 پست

پیش فرض خوب بد

نقل قول نوشته اصلی توسط THE GAME HHH نمایش پست ها
    دوست عزیز فکر نکنم فکر خوبی باشه انجمن رو دوقسمت کنیم!آخه این چه کاریه؟؟پس گفتگو های متفقرقه کجا باشه؟؟نظر سنجی ها کجا باشه؟؟تشخیص چهره کجا باشه؟؟عکس و پوستر کجا باشه؟؟یه ذره به چیزی که میخوای بگی فکر کن!کاربر برتر داخلی و خارجی چیه؟؟اگه اینطوری باشه سطح دربی میاد پایین و رقابت کم میشه الان لیگ دسته یک 1ماه خالیه!نمیشه که این حرف رو بزنی!
    خوب اقای الکس راست میگه ولی اون سیستم امتیازدهی و زیر اطلاعات کاربر بنویسید کاربر برتر... قبول دارم ولی دو قسمت رو نه قبول ندارم!!!!
    اینارو با احترام گفتم.
    David,We Love You,7,DΔVÌD VÌLLÀ

7. 8 کاربر از پست مفید RezaVilla7 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مدافع
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    اسم واقعی شما
    نیما

SpainSS_TehranJuventus

Buffon

تشکر ها
    3,063
    تشکر شده 2,462 در 769 پست

سلام بر همگی

دوستان عزیز ممنون که نظر من و خواندید اما متاسفانه شما اشتباه برداشت کردید از صحبتهای من من نگفتم انجمن را نصف کنیم یا 2 قسمت کنیم . منظور من این بود که برای انتخاب کاربر برتر یا مدیر برتر "پیگیری و حق انتخاب کاربر برتر را در 2 بخش فوتبال داخلی و خارجی انجام بدیم و روی این 2 بخش تمرکز داشته باشیم همین . نه این که دربی را به قول شما رها جان انجمن و نصفش کنیم. چون بقیه بخش ها از اهمیت کمتری نسبت به این 2 بخش برخوردار هستند .

من 6 ساله که کارم فروم نویسی هست و راه و روش و راه کار بالا بردن سطح کمی و کیفی انجمن را بلد هستم و هیچ وقت چنین حرف خنده داری نمیزنم که انجمن و نصف کنیم. این و جهت اطلاع دوستانی که من را نمی شناسند عرض کردم.

نظر و تصمیم گیری اصلی را بر عهد جعفر جان مدیریت محترم انجمن میگذارم.

یا علی

این روزها می گذرند...... ولی من از این روزها نمی گذرم

9. 7 کاربر از پست مفید ALEX-ss تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    tito vivalona
    بازیکن محبوب
    messi
    اسم واقعی شما
    Amir

SpainBarcelonaPersepolis

تشکر ها
    151
    تشکر شده 205 در 40 پست

سلام

من یه پیشنهاد واسه بخش بارسا داشتم

اگه ممکنه تاپیک تبادل نظر ریست بشه

چون کاربرای زیادی محروم شدن تاپیک هم بی نظمه دوباره شروع بشه و نو بشه بهتره

لطفا تا اغاز لیگ این کار رو انجام بدین

ممنون
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

11. 4 کاربر از پست مفید the miz تشکر کرده اند .

مدير كل سايت

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونجر
    بازیکن محبوب
    رونالدو برزیلی
    اسم واقعی شما
    جـــعفر

Iran

Ronaldo

تشکر ها
    1,434

نقل قول نوشته اصلی توسط omidehsani17 نمایش پست ها
    ورژن ویبیلتون رو به جدیدترین ورژن انتقال بدید

لطفا
    سلام دوست عزیز
    تعداد انجمن های ورزشی توی اینترنت زیاد شده و شما می رین می بینین که هر روز ورژن عوض می کنن و قالب و اینجور چیزا
    باید خدمت شما عرض کنیم که تا جایی که من اطلاع دارم 99٪ انجمن های فعال ورزشی لیسانس خریداری نمی کنند و از ورژن های نال شده دارن استفاده می کنن !
    ما لیسانس رو خریداری کردیم و برای همین هم اگه بخوایم به ورزن بالاتری بریم حتمآ باید هزینه پرداخت کنیم
    من علاقه ای به نصب ورژن های نال شده ندارم
    از طرفی امکانات ورژن 4 نسبت به 3 خیلی بیشتر نشده و جز چند مورد جزیی چیزی بهش اضافه نشده
    مشکل دیگه اینه که همون طوری که آقا رضا گفتن کسانی که روی ویبولشن مسلط باشن به تعداد انگشتان یک دست هم نمی رسند . متاسفانه از لحاظ برخورد و پاسخگویی هم این عزیزان در حد 0 هستند و من چندین بار برخورد باهاشون داشتم واقعآ از کار با این دوستان پشیمان شدم
    اگه بخواهیم ورژن جدید نصب کنیم و قالب اختصاصی جدید طراحی کنیم حتمآ باید یک شخص مسلط و وارد پیدا بشه تا کارها رو برامون انجام بده .

نقل قول نوشته اصلی توسط omidehsani17 نمایش پست ها
    ادیتور پیشرفته تری بهتر نیست نصب کنید

که مثلا وقتی کپی میکنی

فقط متن کپی نشه

مثلا لینک ها و عکس های موجود هم کپی بشه

ادیتور پیشرفته که میتونین نصب کنید

ادیتور پیشرفته نصب هست
    همون طور که دانیال گفت احتمالا یا مرورگرشما قدیمیه یا از قسمت تنظیمات کاربری شما تغییراتی دادین

نقل قول نوشته اصلی توسط ALEX-ss نمایش پست ها
    سلام بر اهالی دربی

چند تا پیشنهاد دارم که امیدوارم مورد قبول شما مدیران عزیز واقع بشه.

انتخاب کاربر برتر خیلی ایده ی خوبیه و جایی دیگه به این شکل ندیدم شاید به شیوه های مختلفی دیگه در انجمن هاشون انجام بشه که کاری نداریم اما میخوام این ایده خوب را خوبتر کنم.

1.ما در انجمن بخش های مختلفی داریم و با تنوع تایپیک بالا و یکم سخت میشه که کاربر هر بخش را انتخاب کرد البته به نظر من ما میتونیم انجمن را به 2 بخش کلی تقسیم کنیم( برای انتخاب کاربر برتر بخش های متفرقه رافاکتور بگیریم چون اهمیت چندانی ندارند و تمرکز را بر 2 بخش گفته شده بذاریم بخش های متفرقه به کار خودشان ادامه میدهند ):

الف: بخش فوتبال داخلی

ب:بخش فوتبال خارجی

و کاربر برتر هر بخش را انتخاب کنیم که انتخاب برترین کاربر فقط 2 نفر باشه مثلا: کاربر برتر فوتبال داخلی اقای x و در بخش خارجی هم به همین شکل.

2. اما مورد بعدی درسته که مدیران عزیز از خود ما کاربران هستند اما با توجه به جایگاهشان میتوانیم از این 2 بخش کلی که بالا ذکر کردم استفاده کنیم و مدیر برتر را هم انتخاب کنیم.که به نظرم خیلی جالب میشه اگر انجام بشه.

3. اما برای قدر دانی از انتخاب شدگان میتونیم چند مورد را اعمال کنیم:

الف. از سیستم مدال دهی استفاده کنیم که هم انگیزه ای میشه برای انتخاب شده و هم ذوق و شوقی میشه برای بقیه کاربران .

ب. و اما این مورد که خیلی جالبه اگر انجام بشه :

ما می تونیم برای قدر دانی در پائین پروفایل انتخاب شده ( در زیر تشکر شده هاش و تعداد پستهایش) این عنوان را درج کنیم

کاربر برتر خرداد 91

این کاربر میشه برای بقیه کاربران الگو و به این شکل سعی میکنند که به شیوه آقای فلانی عمل کنند . در آن زمام می بینیم که اکثر کاربرا در یک سطح خوب قرار گرفته اند و اینجا ما باید از میان خوب " خوب تر ها را انتخاب کنیم.

4. و عبارت بالا که گفتم را می تونیم در زیر یا به جای لگوی کاربر عادی قرار بدیم تحت عنوان کاربر فعال .

5. در آخر جای انتخاب کاربر با اخلاق انجمن خالی هست که میشه به شکل بالا برایش تصمیم بگیریم.

امیدوارم که پیشنهاد های من کارساز واقع بشه. البته که پیشنهاد زیاد دارم که بماند برای وقت دیگری.

با تشکر
    پروسه انتخاب کاربر برتر ماه یک کار خیلی ساده هست
    انتخاب نماینده مجلس و شورای شهر نیست که خیلی بخواهیم تخصصی و اینجوری کنیم
    هر ماه به بهانه انتخاب کاربر برتر ماه یک هدیه ارسال میشه و مسئله ای نیست که خیلی بخواهیم پیچیده کنیم !
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط the miz نمایش پست ها
    سلام

من یه پیشنهاد واسه بخش بارسا داشتم

اگه ممکنه تاپیک تبادل نظر ریست بشه

چون کاربرای زیادی محروم شدن تاپیک هم بی نظمه دوباره شروع بشه و نو بشه بهتره

لطفا تا اغاز لیگ این کار رو انجام بدین

ممنون

باشگاه بارسلونا خیلی کاربرای خوبی داره ولی متاسفانه مدیران خوبی رو نتونستیم از بین این بچه های خوب پیدا کنیم
    هر مدیری که انتخاب شد بعد از مدتی به هر دلیلی قادر به ادامه همکاری نبود و فعالیتش کم می شد و این باعث بی نظمی اون بخش شده
    به هر حال ما سعی می کنیم که به این بخش که شما گفتین هم توجه کنیم
    اما نیاز به همکاری خودتون داره
    WelCome To Derby

13. 12 کاربر از پست مفید Derby تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    GoalKeeper
    مربی مورد علاقه
    Sir.Alex.Fergusen
    بازیکن محبوب
    IkerCasillas
    اسم واقعی شما
    Reza

SpainManUtdRealMadrid

Casillas

تشکر ها
    2,684
    تشکر شده 4,390 در 959 پست

سلام

خواهش میکنم لوگوی سایتتونو اینجا در اختیار بزارین تا در کلیپ سازی ازش استفاده کنیم

15. کاربر روبرو از پست مفید 레자 تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونگر
    بازیکن محبوب
    کل آرسنالی ها
    اسم واقعی شما
    عبدالله

FranceArsenalArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,004
    تشکر شده 9,243 در 1,741 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Derby نمایش پست ها

پروسه انتخاب کاربر برتر ماه یک کار خیلی ساده هست
    انتخاب نماینده مجلس و شورای شهر نیست که خیلی بخواهیم تخصصی و اینجوری کنیم
    هر ماه به بهانه انتخاب کاربر برتر ماه یک هدیه ارسال میشه و مسئله ای نیست که خیلی بخواهیم پیچیده کنیم !
    موفق باشید

اما اقا جعفر نظر این دوستمون تنها برای انتخاب کاربر برتر ماه نبود
    به نظر من سیستم مدال دهی خیلی جالبه
    من یک مثال میزنم
    مثلا همین تشکر و تشکر کردن که برای هر پست وجود داره خیلی انگیزه ایجاد کرده برای کاربران
    خیلی از دوست های خودم که تو همین دربی دارن فعالیت میکنن هدف اصلیشون برای فعالیت افزایش تشکر خودشونه
    حالا اقا جعفر اگه مدال رو هم اضافه کنی انگیزه برای فعالیت کاربران دوچندان میشه .

در نهایت مسلما کاربران برای افزایش تشکر و گرفتن مدال های بیشتر فعالیتشون رو افزایش میدن و این میتونه در مجموعه ی بزرگ تر یعنی سایت دربی تاثیر گذار باشه .

حالا نظرت چیه ؟
    یه روز خوب میاد ...

17. کاربر روبرو از پست مفید Abdollah 202 تشکر کرده است .

مدير كل سايت

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونجر
    بازیکن محبوب
    رونالدو برزیلی
    اسم واقعی شما
    جـــعفر

Iran

Ronaldo

تشکر ها
    1,434

نقل قول نوشته اصلی توسط Abdollah 202 نمایش پست ها
    اما اقا جعفر نظر این دوستمون تنها برای انتخاب کاربر برتر ماه نبود
    به نظر من سیستم مدال دهی خیلی جالبه
    من یک مثال میزنم
    مثلا همین تشکر و تشکر کردن که برای هر پست وجود داره خیلی انگیزه ایجاد کرده برای کاربران
    خیلی از دوست های خودم که تو همین دربی دارن فعالیت میکنن هدف اصلیشون برای فعالیت افزایش تشکر خودشونه
    حالا اقا جعفر اگه مدال رو هم اضافه کنی انگیزه برای فعالیت کاربران دوچندان میشه .

در نهایت مسلما کاربران برای افزایش تشکر و گرفتن مدال های بیشتر فعالیتشون رو افزایش میدن و این میتونه در مجموعه ی بزرگ تر یعنی سایت دربی تاثیر گذار باشه .

حالا نظرت چیه ؟

داداش متوجه حرف شما هستیم
    ولی باز هم باید طرف انتخاب بشه تا بهش مدال تعلق بگیره دیگه
    فعلآ فعالیت سایت بچه های سایت به حدی نیست که بشه خیلی از کاربران رو به عناوین مختلف برتر اعلام کرد
    ما هدفمون اینه که مطالب خیلی فنی تر از این بشه و هنوز نظر مدیران کامل جلب نشده
    تعداد کاربران انتخاب شده به عنوان کاربر برتر ماه حدود 10 تا شده تا الان و اگه بخواهیم مدالی هم توی صندوق کاربرها اضافه بشه همون دوستان هستن و جمع زیادی از اعضای سایت از اون بخش بی نصیب می مونن
    اجازه بدین تا به تعداد قابل ملاحظه ای برسه بعد اون بخش هم اضافه میشه
    ممنون
    WelCome To Derby

19. 5 کاربر از پست مفید Derby تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    GoalKeeper
    مربی مورد علاقه
    Sir.Alex.Fergusen
    بازیکن محبوب
    IkerCasillas
    اسم واقعی شما
    Reza

SpainManUtdRealMadrid

Casillas

تشکر ها
    2,684
    تشکر شده 4,390 در 959 پست

کسی یه لوگو نمیتونه بزاره من میخوام ازش استفاده کنم لطفا

21. 2 کاربر از پست مفید 레자 تشکر کرده اند .

صفحه 20 از 30 نخستنخست ... 101819202122 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)