Design & Developed BY Patira

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 27
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    gk
    مربی مورد علاقه
    carlo ancelotti
    بازیکن محبوب
    alexandre pato
    اسم واقعی شما
    Ramin Dehghani

ItaliaMilanSS_Tehran

تشکر ها
    1,280
    تشکر شده 1,730 در 479 پست

پیش فرض نقل و انتقالات بایرن مونیخ در فصل 2012-2011

باسلام
    دراین قسمت اخبار مربوط به
    نقل و انتقالات تیم بایرن مونیخ
    در فصل
    2012-2011
    قرار میگیرد

EZIO AUDITORE DAFIRENZE
    Nothing is TRUE,Everything is PERMITED
    The Most Successful Club
    *Just Rossoneri*Just AC Mila
    n*

2. 3 کاربر از پست مفید *Rossonero* تشکر کرده اند .

مدیر گالری و تیم های آلمانی

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    Jupp Heineckes - Joachim Low
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118
    تشکر شده 8,410 در 3,790 پست

ویترین امتیازات

bundesliga باشگاه کلن پودولسکی را از دست نمی دهد

باشگاه کلن پودولسکی را از دست نمی دهد

وبسایت رسمی کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران- باشگاه کلن با رد پیشنهاد گالاتاسرای برای به خدمت گرفتن لوکاس پودولسکی اعلام کرد هیچ برنامه ای برای فروش لوکاس پودولسکی در فصل نقل و انتقالات تابستانی ندارد.

فولکر فینک مدیر ورزشی کلن به روزنامه بیلد می گوید:" سه الی چهار روز پیش تماس هایی با نمایندگان چند باشگاه برای به خدمت گرفتن پودولسکی داشتیم و در یک گفتگوی بسیار کوتاه من به آن ها گفتم که هیچ برنامه ای برای فروش لوکاس نداریم و او را حفظ می کنیم."

مهاجم 26 ساله و اسبق باشگاه بایرن با پیشنهادی 9 میلیون یورویی از طرف ترکیه ای مواجه شده بود و به نظر می رسید باشگاه کلن چراغ سبز را به گالاتاسرای نشان داده باشد. پودولسکی پس از آنکه بازوبند کاپیتانی باشگاه کلن از وی گرفته شد به نظر می رسید دچار اختلافاتی با سران باشگاه شده باشد و نتایج ضعیف کلن در آغاز فصل نیز موجب شد تا این پیشنهاد ترکیه ای ها کمی جدی پنداشته شود.

روزنامه بیلد با انتشار این خبر ادامه می دهد که پودولسکی با نظر مستقیم فاتیح تریم انتخاب شده بود و گالاتاسرای آماده ارائه قراردادی چهار ساله به ارزش 3.4 میلیون یورو در هر سال برای این مهاجم ملی پوش باشگاه کلن بود.

4. 2 کاربر از پست مفید Fc Bayern München تشکر کرده اند .

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

علاقه بايرن به جذب مونتو ليوو ملی پوش ايتاليايی

وب سايت رسمی کانون هواداران بايرن مونيخ در ايران - مديران فيورنتينا اعلام کرده اند بازيکنشان را فقط به تيمی خارج از ايتاليا خواهند فروخت. ميلان، اينتر و يوونتوس علاقمند به جذب ريکاردو مونتو ليوو ملی پوش ايتاليايی فيورنتينا بودند اما حالا روزنامه های ايتاليايی مانند گازتا دلو اسپورت و توتو اسپورت خبر ميدهند شانس بايرن برای جذب او بيشتر شده است.

مونتو ليوو تا 2012 قرارداد دارد و بايرن ظاهراً حاضر به پرداخت 10 ميليون يورو برای او است. مونتو ليوو از مادری آلمانی و پدری ايتاليايی متولد شده و به زبان آلمانی آشنا است. او در پست هافبک بازی می کند و بازيکنی خلاق و پاس دهنده خوب به شمار ميرود، 26 ساله و 181 سانتی متر قد دارد.

6. 2 کاربر از پست مفید Fc Bayern München تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    AMF.CMF
    مربی مورد علاقه
    sir alex ferguson
    بازیکن محبوب
    c.ronaldo , best , cantona , beckham , scholes , giggs
    اسم واقعی شما
    saeed

PortugalManUtdAboomoslem

Ali Karimi

تشکر ها
    10,498
    تشکر شده 9,027 در 2,190 پست

دورتموند پیشنهاد بایرن برای جذب گوتزه را رد کرد

ستاره 19 ساله دورتموند در یک سال گذشته هم برای تیم ملی آلمان و هم برای باشگاهش درخشیده و مورد توجه چندین باشگاه اروپایی از جمله بایرن مونیخ نیز قرار گرفته است

هانس یواخیم واتسکه مدیر اجرایی دورتموند اعلام کرد این باشگاه پیشنهاد بایرن مونیخ را برای جذب ماریو گوتزه رد کرده است.
    گوتزه 19 ساله در یک سال گذشته هم برای تیم ملی آلمان و هم برای دورتموند عملکرد درخشانی داشته و در پیروزی 6 بر دو ژرمن ها مقابل اتریش نیز به میدان رفت.
    با وجود اینکه دورتموند اعلام کرده بود گوتزه را به یک تیم آلمانی نخواهد فروخت سران بایرن برای جذب این ستاره جوان ابراز علاقه کردند.
    باشگاه آرسنال در روزهای پایانی مهلت نقل و انتقالات پیشنهاد قابل توجهی برای جذب گوتزه ارائه کرد اما در نهایت او در بوندسلیگا ماندنی شد. احتمالا با شروع مجدد فصل نقل و انتقالات در ژانویه بار دیگر شاهد پیشنهادهایی برای جذب این ستاره جوان آلمانی خواهیم بود.
    سايت گل
    گر بدانم نیستی ، غمی نیست ز تنهایی / اینکه هستی و تنهایم ، غم دارم

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    AMF.CMF
    مربی مورد علاقه
    sir alex ferguson
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    saeed

PortugalManUtdAboomoslem

Ali Karimi

تشکر ها
    10,498

آرين روبن: آماده تمديد قرارداد با بايرن هستم
    آرین روبن، ستاره هلندی بایرن مونیخ، اعلام کرد آماده است تا قراردادش را با این باشگاه باواریایی تمدید کند.

اولی هوینس، رئیس باشگاه بایرن مونیخ، هفته گذشته اعلام کرده بود که مطمئن است روبن قراردادش را با این باشگاه تمدید خواهد کرد و این بازیکن هلندی نیز اکنون آمادگی اش را برای تمدید قرارداد اعلام کرد.

روبن در گفتگو با خبرنگاران گفت:" هنوز با باشگاه برای تمدید قرارداد صحبت نکرده ام اما برای این کار کاملا آماده ام. شرایط خیلی خوبی در باواریا دارم و از بودن در این باشگاه احساس بسیار خوبی دارم.

اینکه آنها می خواهند قرارداد من را تمدید کنند، در حالی که هنوز به آخرین فصل قراردادم نرسیده ام، باعث تعجب من نمی شود. باشگاه ها معمولا در این مقطع مذاکرات شان را شروع می کنند. باید صبر کنیم و ببنیم چه اتفاقی رخ می دهد. در فوتبال هرگز نمی دانید چه اتفاقی رخ می دهد."

روبن در سال 2009 از رئال مادرید به بایرن مونیخ پیوست و از همان زمان به یکی از بازیکنان اصلی این باشگاه تبدیل شد.

ورزش سه

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    AMF.CMF
    مربی مورد علاقه
    sir alex ferguson
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    saeed

PortugalManUtdAboomoslem

Ali Karimi

تشکر ها
    10,498

روبن:از ادامه همكاري با بايرن استقبال مي‌كنم
    به نقل از نشريه فوتبال هلند، آرين روبن در اين‌باره گفت: در مدتي که با بايرن همکاري مي‌کنم از حضور در مونيخ احساس راحتي مي‌کنم و راضي هستم، فکر کنم اين احساسي متقابلي است و باشگاه هم خرسند است. به اين ترتيب گمان مي‌کنم بايرن در ماه‌هاي آينده براي انجام مذاکره بر سر تمديد قراردادي جديد اقدام کند.

اين ستاره 27 ساله که از دو فصل قبل در خدمت‌ باوارايي‌ها است، افزود: در اين باره هنوز هيچ صحبتي ميان ما نشده است، ولي من اعلام مي‌کنم هر زمان که چنين مذاکراتي باشد، از انجامش استقبال مي‌کنم.
    در روزهاي گذشته نيز اولي هوينس مدير بايرن ابراز اميدواري کرده بود اين باشگاه به همکاري با اين بازيکن خوش تکنيک ادامه دهد.
    روبن از سال 2009 درازاي 24 ميليون يورو از رئال‌مادريد به بايرن منتقل شد و تا سال 2013 با اين تيم قرارداد دارد، اين بازيکن هلندي تاکنون 40 بازي در بوندس‌ليگا براي مونيخي‌ها انجام داده و 29 گل نيز زده است.
    ورزش سه

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    AMF.CMF
    مربی مورد علاقه
    sir alex ferguson
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    saeed

PortugalManUtdAboomoslem

Ali Karimi

تشکر ها
    10,498

الکساندر کولاروف گزينه جديد بايرن
    بنا بر گزارش وبسایت کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران از ترانسفر مارکت این مدافع 26 ساله با توجه به مصدومیت جدی و همچنین جذب گائل کلیشی توسط منچستر سیتی موقعیت خود را در ترکیب آبی های منچستر از دست داده است و می تواند در صورت تمایل این باشگاه را در نقل و انتقالات زمستانی ترک کند. با توجه به شایعات رسیده باشگاه بایرن مونیخ شرایط کولاروف را زیر نظر دارد و برای عقد قرارداد با وی علاقه مند است.
    varzesh3

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک راست
    مربی مورد علاقه
    کیلینزمن
    بازیکن محبوب
    میشائیل بالاک-الیور کان-تورستن فیرینگس
    اسم واقعی شما
    rahime

GermanyHamburgBayern

تشکر ها
    69
    تشکر شده 179 در 71 پست

بايرن در جست‌وجوي يک دروازه‌بان ديگر

پرافتخار‌ترين تيم فوتبال باشگاهي آلمان پس از 8 ماه از استخدام مانوئل نوير در تکاپوي جذب سنگرباني ديگر است.

به نقل از روزنامه مونشنر‌مرکور، کریستیان نرلینگر، مدیر ورزشی باوارایی‌ها در چند روز گذشته در کنار رسیدگی به امور تیمی، وظیفه داشت وضعیت چند دروازه‌بان نامزد شده را برای فصل بعد مورد بررسی و ارزیابی قراردهد. علت این امر به خداحافظی هانس یورگ بوت، سنگربان ذخیره تیم در تابستان آینده مربوط می شود.
    بایرن که اواخر بهار سال جاری با تلاش بسیار موفق شد مانوئل نویر، سنگربان شماره یک تیم ملی آلمان را از شالکه به خدمت گیرد، اکنون پس از گذشت چند ماه یکبار دیگر دغدغه استخدام سنگربان دارد.
    در این مورد نرلینگر گفت:‌ هر دروازه‌بان جدیدی را که استخدام کنید باید در وهله نخست این نکته را بپذیرد که مانوئل نویر سنگربان شماره یک است. اما با توجه به مصاف‌های پرشماری که تیم در مسابقات متعدد در پیش دارد، فرصت حضور در میدان را نیز خواهد داشت.
    مطابق تصمیمات اتخاذ شده قرار است بوت ۳۸ ساله پس از اتمام دوران ورزشی به عنوان مسئول هماهنگی تیم‌های جوانان باشگاه که بالغ بر ۲۲ تیم است، فعالیت خواهد کرد.

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، تاکاشی یوسامی هافبک ژاپنی تیم بایرن که به صورت قرضی به بایرن آمده است اعلام کرد در پایان فصل همکاری خود با باواریاییها را قطع خواهد کرد
    تاکاشی یوسامی هافبک ژاپنی تیم بایرن مونیخ که تابستان سال گذشته به صورت قرضی به بایرن آمد اظهار دارد که باواریاییها میی خواهند قرارداد وی را دائمی کنند و خواهان همکاری با وی هستند٬ اما او تایید کرد که دوست دارد به باشگاه دیگری برود.
    یوسامی در گفتگویی با TZ گفت:" بایرن می خواهد مرا برای یکسال دیگر قرض بگیرد اما، من مطمعن نیستم که چنین اتفاقی رخ دهد."
    " اگر بخواهم صادق باشم، من اینجا نخواهم ماند. اگر تیمی باشد که من بتوانم در آنجا بیشتر بازی کنم و نقش مهمتری ایفا به آنجا رفت.
    یوسامی تابستان گذشته به صورتی قرضی برای یکسال به بایرن آمد. او در قراردادش ماده ای دارد که مبلغ انتقال وی به مونیخ به صورت دائم را حدود 2 میلیون یورو مشخص کرده است. از زمانی که او به بایرن آمده است در تلاش است که نظر مربیان بایرن را به خود جلب کند اما وی در فصل جاری تنها سه دیدار به صورت بازیکن جایگزین وارد زمین شده است و موفق شده است 50 دقیقه برای سرخ پوشان باواریا بازی کند.
    یوسامی در مورد پیشنهاد دیگر تیمها میگوید: " اگر پیشنهاد وجود داشته باشد که فرصتهای مناسبی برای من به وجود آورد به آن فکر خواهم کرد."
    یوسامی 19 ساله در تیم دوم بایرن شرایطی به مراتب بهتر از تیم اصلی بایرن دارد. تیم دوم بایرن در دسته چهار لیگ آۀمان بازی میکند و یوسامی موفق شده است در 14 حضور برای این تیم 6 گل بزند و 2 پاس گل هم بدهد.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران و به گزارش بیلد ژردان شقیری تنها یک قدم دیگر با امضای قرارداد با باواریاییها فاصله دارد.
    به گزارش بیلد: شقیری برای انجام تست های پزشکی امروز وارد آلمان شد.
    بعد از اینکه باشگاهای بایرن مونیخ و بازل بر سر انتقال ژردان شقیری با مبلغ ۹ میلیون یورو به توافق رسیدند انتظار میرود که این پدیده ۲۰ ساله با امضای قراردادی ۴ ساله به بایرن بپیوندد.
    اخبار اسکای اسپورت گزارش میدهد که اوایل بعد از ظهر امروز یک ماشین حاوی شقیری به دفتر یایرن آمد .
    بایرن پیش از شقیری برای جذب مارکو رئوس تلاش کرد اما این بازیکن به تیم دورتموند پیوست .
    منابع آلمانی اعلام کرده اند که بایرن در چند روز آینده خبر پیوستن شقیری را رسانه ای خواهند کرد.
    شقیری در اواخر ماه جاری باید در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان به مصاف تیم بایرن بیاید .

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران٬ بنابه نوشته یک روزنامه چاپ آلمان بزرگترین پدیده فوتبال سوئیس با تیم بایرن‌مونیخ به توافق رسیده و از فصل آینده برای باوارایی‌ها بازی خواهد کرد.
    به نقل از بیلد، پس از چندین هفته بحث بر سرانتقال شرادن شه‌کری؛ این بازیکن ۲۰ ساله فصل آینده تیم اف.ث.بازل را ترک خواهد کرد و برای بایرن‌ بازی خواهد کرد.
    این بازیکن تکنیکی از طریق مدیر برنامه‌های خود توافقات اولیه را انجام داد و اکنون درآستانه عقد قرارداد با سرخ‌پوشان بایرن است. با آنکه بایرن در مورد این خبر هنوز واکنشی نشان نداده گفته می شود ژرمن‌ها رقمی بالغ بر ۹ میلیون یورو به تیم سوئیسی برای امضا قرارداد خواهند پرداخت تا بتوانند قراردادی تا سال ۲۰۱۶ با وی امضا کند.
    شرادان شه‌کری بازیکنی است که در پست هافبک بازی می کند، تاکنون ۱۷ مرتبه برای تیم ملی کشورش به میدان رفته است.

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)