Design & Developed BY Patira

صفحه 17 از 20 نخستنخست ... 71516171819 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 199
    مدیر بازنشسته
    تشکر ها
    4,848
    تشکر شده 12,262 در 2,645 پست

Jadid مهمترین اخبار و حواشی ذوب اهن اصفهان

به نام خدا
    مهمترین اخبار و حواشی ذوب اهن اصفهان در اینجا قرار میگیرد.
    برای شروع:ابراهيم‌زاده: از اينكه 3 گل از تراكتورسازي نخورديم، خوشحالم
    سرمربي تيم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان گفت: از اينکه تبريز را بدون گل خورده و با نتيجه تساوي ترک مي‌کنيم، خوشحالم.

منصور ابراهيم زاده پس از تساوي بدون گل برابر تراکتورسازي تبريز در جمع خبرنگاران عنوان کرد: بعد از مدت‌ها من به تبريز آمدم. فوتبال اين خطه همچنان پتانسيل عالي دارد. تراکتورسازي نشان داد به هيچ تيمي در تبريز باج نخواهد داد. من از اين نتيجه راضي هستم و از اينکه 3 گل نخورديم، خرسندم.
    وي ادامه داد: تراکتورسازي اگر مورد حمايت مسئولان استان قرار بگيرد بهتر نتيجه خواهد گرفت زيرا آنطور که شنيده‌ام اين باشگاه با مشکل مالي مواجه است.
    سرمربي ذوب‌آهن در مورد داوري اين مسابقه گفت: دوست ندارم در مورد داوري صحبتي بکنم اما اجازه بدهيد از بازيکنان و مربي جوان تراکتورسازي تعريف کنم. مي‌دانستم ديدار سختي در تبريز داريم اما اين تيم فراتر از انتظارم ظاهر شد.

football3.ir

2. 5 کاربر از پست مفید ibrahim تشکر کرده اند .

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو - حسین فرکی - روبرتو دی ماتئو
    بازیکن محبوب
    جان تری - زیدن الدین زیدان
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454
    تشکر شده 9,250 در 3,073 پست

ذوب آهن بدون محروم مقابل استقلال قرار مي گيرد

تيم فوتبال ذوب آهن براي ديدار با استقلال، صبح فردا راهي تهران مي شود.

تیم فوتبال ذوب آهن آخرین تمرین خود را برای دیدار با استقلال عصر امروز برگزار می کند و صبح فردا با اتوبوس راهی تهران خواهد شد.
    همچنین، کرباسچی سرپرست باشگاه گفت: برای دیدار روز شنبه، هیچ محرومی نداریم ولی فرشید طالبی به دلیل مصدومیت به این دیدار نخواهد رسید.
    گفتنی است دیدار تیم های استقلال تهران و ذوب آهن اصفهان، روز شنبه از ساعت ۱۷ در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.

منبع :

JT Cappitan Leader , Legend

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454

zob-ahan

ابراهيم‌زاده: تساوي به سود ذوب آهن بود

سرمربي تيم فوتبال ذوب آهن اصفهان گفت: تساوي برابر استقلال به سود ما بود و يک پله صعود کرديم.

منصور ابراهیم‌زاده پس از تساوی ۲ بر ۲ برابر استقلال در نشست خبری اظهار داشت: بازی سختی داشتیم و شرایط سختی بود. ما فکورانه بازی کردیم و بازیکنان ذوب آهن در دقایق ابتدایی خودشان را باور نداشتند، اینکه چه کاری می‌توانند انجام بدهند اما هر چه جلوتر رفتیم بهتر شدند.

وی ادامه داد: در نیمه دوم هم طبیعی بود که استقلال بعد از خوردن دو گل و ۱۰ نفره شدن ما و بازی مقابل تماشاگرانش هجومی بازی کند. آنها با ۴ مهاجم به سمت دروازه ما حمله می‌کردند با این حال اگر شهاب گردان مصدوم نمی‌شد شاید گل دوم را نمی‌خوردیم. با این حال گرفتن حداقل امتیاز هم در شرایطی که ۹ نفره شده بودیم خوب بود و این تساوی به سود ذوب آهن بود زیرا یک پله در جدول لیگ صعود کردیم. واقعیت این است وقتی تیم‌هایی که در کورس قهرمانی هستند امتیاز از دست می‌دهند این مسئله به سود دیگر تیم‌ها می‌شود.

ابراهیم‌زاده در مورد اینکه داوری مسابقه را چطور دید، گفت: در مورد اتفاق‌هایی که در جریان بازی افتاد بهتر است قانون و کارشناسان داوری اظهار نظر کنند. دلم می‌سوزد برای داورانی که خوب هستند و می‌توانند خوب هم باشند.

وی ادامه داد: حق وردی از داوران خوب ما است که ۴ ماه پیش رباط صلیبی پایش را عمل کرده است و این اولین قضاوت او در لیگ برتر بعد از آن عمل جراحی بود. طبیعی است که بازی دو تیم بالای جدول برای چنین داوری از نظر روانی مناسب نباشد نه اینکه حق‌وردی توانایی‌اش را نداشته باشد بلکه بعد از مصدومیت بازیکن هم به طور آرام آرام به شرایط ایده‌آل برمی‌گردد. داوران هم باید چنین کاری کنند.اگر دقت کرده باشید کادر پزشکی پای داور را معاینه کرد. ما می‌گوییم در فوتبال‌مان بازیکن سوزی و مربی سوزی می‌کنیم نباید داور سوزی هم انجام بدهیم.

سرمربی ذوب آهن در مورد مشکلات مالی ذوب آهن گفت: هنوز مشکلات با ما هست. مسئولان باشگاه در تلاشند که این مشکلات را حل کنند و تعهدات عملی شود.

ابراهیم‌زاده در مورد شعار هواداران استقلال که او را به ضد فوتبال متهم کردند گفت: نظر هر کسی قابل احترام است اما باید ببینید ضد فوتبال از کجا شروع شد؟ استقلال از سانترهایش نتیجه نگرفت و دو بازیکن ما هم اخراج شد. ضد فوتبال بازی نکردیم. شهاب گردان هم که مصدوم شد به دلیل آسیب دیدگی تعویض شد. آنهایی که در مورد ذوب آهن چنین شعارهایی دادند به من لطف داشتند زیرا دوست دارند ما قویتر بازی کنیم.

سرمربی ذوب آهن در مورد اعتراضش به وضعیت رختکن تیم قبل از آغاز بازی گفت: بهتر است که این سوال را مدیر رسانه‌ای تیم جواب دهد.

کامران شیرزادی مدیر رسانه‌ای تیم ذوب آهن گفت: فولاد شهر و آزادی دو ورزشگاه خوب ما هستند ولی سوالم این است اگر در دیدار استقلال و پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا چنین اتفاقی رخ می‌داد که فاضلاب رختکن گرفته بود ناظر کنفدراسیون فوتبال آسیا چه می‌کرد؟ ما ۴۰ دقیقه ساک به دست از این رختکن به آن رختکن می‌‌رفتیم و رختکن قدیمی قابل استفاده نبود. این مسئله در کار کادر فنی تیم ما وقفه ایجاد کرد.

منبع :

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454

zob-ahan

قاضي: داور در نتيجه بازي تاثير‌گذار بود

مهاجم تيم فوتبال ذوب آهن اصفهان گفت: سوت داور در نتيجه بازي تاثير‌گذار بود.

محمد قاضی پس از تساوی 2 بر 2 برابر استقلال در جمع خبرنگاران گفت: شرایطمان خوب بود. 2 بر صفر هم از حریف جلو افتادیم ولی اخراج بازیکنانمان کار را برایمان سخت کرد و روند ما کند شد. با این حال خدا را شکر می‌کنم که بازی 2 بر 2 تمام شد.

وی ادامه داد: سوت داور در نتیجه مسابقه تاثیر‌گذار بود. ما 9 نفره شدیم و همه چیز را از دست دادیم. داور می‌توانست بازیکن ما را اخراج نکند. با این حال این مسابقه تمام شد. یک امتیاز هم خوب بود آن هم در روزی که می‌توانستیم 3 امتیاز را بگیریم.

منبع :

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454

zob-ahan

ماهيني: اشتباه داور بازي را به تساوي کشاند

بازيکن تيم فوتبال ذوب آهن اصفهان گفت: اشتباه داور بازي را به تساوي کشاند.

حسین ماهینی پس از تساوی 2 بر 2 برابر استقلال در جمع خبرنگاران گفت: 2 گل جلو افتادیم اما اشتباه داور بازی را به تساوی کشاند. اگر بازیکن ما اخراج نمی‌شد گل نمی‌خوردیم.

وی ادامه داد: اخراج من و همبازیم باعث شد که استقلال به گل برسد. بهتر است کارشناسان در مورد اخراج بازیکنان ذوب آهن نظر دهند اما به نظر من این اخراج اشتباه بود. ما مستحق برد بودیم.

منبع :

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454

zob-ahan

گردان: اخراج بازيکن ما مشکوک بود

دروازه‌بان تيم فوتبال ذوب آهن اصفهان اخراج بازيکن تيمش را مشکوک دانست.

شهاب گردان پس از تساوی 2 بر 2 برابر استقلال در جمع خبرنگاران گفت: من دنبال ضد فوتبال نبودم نمی‌دانم چرا تماشاگران استقلال چنین شعاری می‌دادند. مصدوم شدم و وضعیتم هنوز مشخص نیست.

وی ادامه داد: خدا را شکر می‌کنم که نباختیم هرچند می‌توانستیم پیروز شویم. اخراج بازیکنان ما مشکوک بود. اگر 10 نفره نمی‌شدیم استقلال نمی‌توانست به گل برسد.

گردان تصریح کرد: امروز یک بازی خاص بود. ما بعد از 10 نفره شدن هم حمله کردیم و متاسفم که 2 امتیاز شیرین را از دست دادیم. روی اخراج علی احمدی حرف داریم. داور در این صحنه عجله کرد.

منبع :

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454

zob-ahan

ابراهيم‌زاده: براي فصل آينده تصميمي نگرفتم

منصور ابراهيم‌زاده سرمربي تيم فوتبال ذوب‌آهن در سال هاي اخير کارنامه موفقيت‌آميزي در اين تيم داشته ولي امسال مشکلات مالي اجازه نداد تا کادر فني و بازيکنان ذوب‌آهن درخشش چند سال اخير را داشته باشند. با اين حال ذوبي‌ها اميدوارند که در بازي‌هاي باقي مانده ليگ نتايج خوبي بگيرند و جايگاه مناسبي را به دست آورند.

ابراهیم زاده در مورد شرایط فعلی ذوب آهن گفت:«ما در تعطیلات نوروز یک بازی مقابل استقلال داشتیم و بعد از آن بازیکنان 3 روز استراحت کردند.روزهای دوازدهم و سیزدهم فروردین هم تمرینات تعطیل بود ولی الان تمرین می کنیم تا آماده بازی با شهرداری تبریز شویم.این یک بازی سخت برای ما است و از طرفی علی احمدی، حسین ماهینی، فرشید طالبی و سیدمحمد حسینی را هم در اختیار نداریم که کارمان با این شرایط سخت تر می شود.در ضمن باید بگویم که اخراج احمدی و ماهینی در بازی با استقلال اصلا درست نبود.»

او در ادامه در خصوص رویارویی با شهرداری تبریز می گوید:«شهرداری با توجه به شرایط بحرانی اش مطمئنا دنبال برد است و چنین تیم هایی انتحاری بازی می کنند ولی ما می خواهیم 3 امتیاز را بگیریم تا وضعیت بهتری پیدا کنیم.بازیکنان ما برای برداشتن گام های مثبت در بازی های باقی مانده تلاش می کنند و امیدوارم که این بازی سخت را با پیروزی پشت سر بگذاریم.»

ابراهیم زاده در مورد مشکلات مالی باشگاه ذوب آهن تاکید می کند:«بازیکنان تا قبل از عید 20 درصد از قرار دادهای خود را گرفته بودند و برای تاریخ 25 اسفند هم از باشگاه چک گرفتند تا 20 درصد دیگر هم دریافت کنند.دریافتی آنها تا این لحظه 40 درصد بوده و حالا باید دید بقیه مبالغ چگونه پرداخت خواهد شد.»سرمربی ذوب آهن در مورد شایعه حضور مهدی تاج در هیات مدیره باشگاه ذوب آهن می گوید:«من از این موضوع بی اطلاع هستم و تا حالا چیزی در این خصوص نشنیدم.»

تمدید قرارداد ابراهیم زاده برای فصل آینده در هاله ای از ابهام قرار دارد.او هنوز تصمیمی برای ماندن یا جدایی از تیم اصفهانی نگرفته و در این خصوص می گوید:«من عادت ندارم قبل از پایان فصل در مورد فصل آینده صحبت کنم و تصمیمی هم برای آینده نگرفتم.فعلا به بازی های باقی مانده در لیگ فکر می کنم و بعد از پایان مسابقات می توانم به این مسائل فکر کنم.»

ابراهیم زاده در پاسخ به این سوال که آیا با توجه به مشکلاتی که برای ذوب آهن به وجود آمد از جایگاه این تیم راضی هستید تاکید می کند:«خیلی ها معتقدند با توجه به این مشکلات در جایگاه خوبی هستیم ولی اگر بخواهیم این مشکلات را نادیده بگیریم،باید گفت که می توانستیم در جایگاه بهتری باشیم.»

منبع :

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454

zob-ahan

سرمربي ذوب آهن درآستانه ديداربا شهرداري تبريز

سرمربي تيم فوتبال ذوب آهن اصفهان در آستانه برگزاري ديدار با شهرداري تبريز اظهارداشت: هر دو تيم مي کوشند تا وضعيت خود را در ليگ برتر بهبود بخشند و شرايط سختي بر هر دو تيم حاکم است.

''''منصور ابراهیم زاده ''''شامگاه شنبه در کنفرانس خبری اظهار داشت: تیم شهرداری تبریز تلاش دارد تا با پیروزی در این دیدار، خود را از قعر جدول به رده های بالاتر ارتقاء دهد و ما نیز درصددیم تا به صدر جدول نزدیک شویم.

وی اظهارداشت: دیدار تیم های ذوب آهن اصفهان و شهرداری تبریز بازی فیزیکی و قدرتمندی خواهد بود و هر تیمی که بتواند از موقعیت ها استفاده کند، پیروز است.

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان با اشاره به تفکرات تاکتیکی ''''اصغر مدیر روستا'''' سرمربی تیم شهرداری تبریز تصریح کرد: همواره تیم های تحت هدایت ''''مدیر روستا ''''بازی فیزیکی و قدرتمندی را به نمایش گذاشته اند و شهرداری تبریز نیز از این قاعده مستثنی نیست.

وی از ''''فرشید طالبی'''' و ''''سیدمحمد حسینی'''' به عنوان بازیکنان مصدوم تیمش نام برد و افزود: افزون بر این بازیکنان، ''''حسین ماهینی'''' و ''''علی احمدی ''''به دلیل محرومیت در این دیدار مقابل شهرداری تبریز غایب می باشند.

ابراهیم زاده همچنین با اشاره به عدم حضور ''''ایگور کاسترو'''' مهاجم برزیلی ذوب آهن در تمرینات اخیر این تیم اظهارداشت: کاسترو به دلیل مشکلات روحی در تمرینات تیم شرکت نداشت و در دیدار مقابل شهرداری تبریز در ترکیب تیم ذوب آهن نیست.

وی درباره حضور نیافتن مدیر روستا در این کنفرانس خبری گفت: کادرفنی ذوب آهن همواره مجبور به حضور در کنفرانس های خبری شده و حتی در شهرستان ها تحت هر شرایطی پاسخگوی خبرنگاران بوده است.

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان با ابراز تاسف گفت:اما ‌اعضای کادر فنی حریفان، حاضر به شرکت در کنفرانس های خبری نیستند و از سوی سازمان لیگ برتر نیز برخوردی با آنها صورت نمی گیرد.

دیدار تیم های ذوب آهن اصفهان و شهرداری تبریز در چارچوب مسابقات لیگ برتر باشگاههای کشور امروز یکشنبه ساعت 17 در ورزشگاه فولاد شهر اصفهان برگزار می شود.

هیچیک از اعضای کادرفنی تیم فوتبال شهرداری تبریز در کنفرانس خبری پیش از بازی حضور نیافتند.

اشجاري: حکم جلب همه ما را گرفته بودند

بازيکن تيم فوتبال سپاهان گفت: خوشحالم که با قهرمان استانشان چنين رفتاري کردند.

حسن اشجاری در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد بازداشتش توسط یگان ویژه رشت در بین دو نیمه بازی سپاهان و ملوان اظهار داشت: سه مامور یگان ویژه رشت از من بابت درگیری ۵ سال پیش که در رشت بعد از بازی ذوب‌‌آهن و پگاه گیلان رخ داده بود، شکایت کرده بودند. البته در این درگیری سعید آذری مدیرعامل وقت باشگاه ذوب‌آهن، قاسم حدادی فر، علی احمدی، هادی شکوری هم دخالت داشتند و حکم جلب همه ما را گرفته بودند.

وی افزود: یگان ویژه رشت در این مدت احضاریه ها را به آدرس باشگاه ذوب آهن فرستاده و دست من چیزی نرسیده بود. اینکه می گویند به باشگاه سپاهان هم این احضاریه ها رسیده دروغ است. با عقل جور در نمی آید که احضاریه به دست من برسد و پیگیری نکنم.

اشجاری تصریح کرد: در بین نیمه بازی سپاهان و ملوان من را بازداشت کردند و همه دیدند که چه اتفاقی رخ داد. آنها دیه می خواستند و در نهایت با کمک رئیس نیروی انتظامی، نماینده مجلس و رئیس زندان انزلی و بهمن صالح نیا که وساطت کرد توانستم ۵ میلیون نقد بدهم تا رضایت بگیریم و آزاد شوم. باید از این آقایان که برایم خیلی زحمت کشیدند و همچنین آقای رحیمی مدیرعامل سپاهان تشکر ویژه ای داشته باشم. آقای رحیمی دیشب می گفت تیم سپاهان را مقابل کلانتری نگه می دارد و تا زمانی که من آزاد نشوم نمی رود. از حمایت او در آن شرایط واقعا ممنون هستم.

این بازیکن که خود انزلی‌چی است، ادامه داد: پرونده این درگیری شب گذشته به طور کامل بسته شد. من به رئیس یگان ویژه رشت گفتم چطور می توانم سه مامور یگان ویژه را که زورشان از من بیشتر است بزنم و آنها را مجروح کنم. فقط می توانم بگویم خوشحالم که با قهرمان استانشان چنین برخوردی کردند.

اشجاری که شب گذشته نتوانست همراه تیم به اصفهان بازگردد، گفت: من امروز به اصفهان می روم. هر چند که مصدومیت هم دارم و تا دو هفته نمی توانم در لیگ حضور پیدا کنم اما در حال آماده کردن خود برای بازی با لخویا هستم.

منبع :

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454

zob-ahan

جاي ذوب آهن در ليگ قهرمانان خالي است

سرمربي تيم ذوب آهن گفت: وقتي بازي هاي ليگ آسيا را مي بينم حسرت مي خورم و واقعا جاي ما در اين بازي ها خالي است.

منصور ابراهیم زاده در خصوص وضعیت تیم ذوب آهن اظهار داشت: تمرینات را پیگیری کردیم و سعی کردیم روی نقاط ضعف و قوت تیم شهرداری کار کنیم. واقعا بازی سختی در پیش داریم ولی هرطور شده باید 3 امتیاز بازی خانگی را بگیریم تا کماکان امید ما برای گرفتن سهمیه باقی بماند.

وی افزود: تیم شهرداری چون شرایط خوبی ندارد و برای نیافتادن دست و پا می زند، در خارج از خانه دنبال گرفتن حداقل امتیاز است. آنها بازیکنان خوبی دارند و فقط در گرفتن نتیجه بدشانسی آوردند با این حال بچه های ما آماده اند تا 3 امتیاز را بگیرند. البته ماهینی و احمدی به خاطر اخراج در بازی با استقلال محرومند و طالبی و سید محمد حسینی هم مصدوم هستند.

سرمربی تیم ذوب آهن تصریح کرد: ما بازی سختی پیش رو داریم. شهرداری جایگاهی دارد که دنبال بازی بسته است. آنها برای نیافتادن سعی می کنند. از مسئولان برگزاری مسابقات می خواهم که در روزهای پایانی لیگ بیشتر حواسشان را جمع کنند. اولا این که داوران خوبی را برای قضاوت بازی ها انتخاب کنند و دوما ارزیابی دوپینگ خود را بیشتر فعال کنند و در همه مسابقات از بازیکنان تست دوپینگ بگیرند.

ابراهیم زاده در پاسخ به این سوال که آیا برای بازیکنان شما هم پیامک های مشکوک ارسال شده؟ گفت: اطلاعی ندارم. نشنیدم که برای بختیاری زاده پیامک فرستادند ولی متاسفم که این حرکت شروع شده. مطرح شدن این مسائال بخش سلامتی فوتبال را زیر سوال می برد. در مورد بچه های ما چنین اتفاقی رخ نداده و چیزی هم نشنیدم.

وی تاکید کرد: وقتی چنین مسائلی است ممکن است برای هربازیکنی پیامک بزنند. کسی که این کار را انجام می دهد بالاخره دنبال هدفی است و این بازیکنان هستند که باید قوی تر با این مسئله برخورد کنند. مسئولین البته می توانند با پیگیری شماره ها پی ببرند که چه کسی این کار را کرده. ممکن است هم پیامک ها الکی و برای این باشد که بخواهند کسی را مطرح کنند!

سرمربی ذوب آهن در خصوص هدف این تیم در چند بازی آخر لیگ افزود: مسلما هنوز ما امید به کسب سهمیه آسیا داریم. گرفتن سهمیه آسیا می تواند آینده بازیکنان را رقم بزند و نرخ آنها را برای قرارداد سال بعد بالا ببرد. بچه های ما خیلی خوب بودند و با همه مشکلات خیلی خوب کار کردند. به نظرم توانایی گرفتن سهمیه را هم داریم.

ابراهیم زاده در خصوص آینده مربیگری خود در ذوب گفت: نه من با باشگاه صحبتی کردم و نه باشگاه با من. هیچ تصمیمی نگرفتم و فعلا به ذوب آهن متعهدم. تمرکز ما روی این چند بازی باقی مانده است.

وی در پاسخ به این سئوال که آیا جای ذوب آهن در لیگ آسیا خالی نیست؟ افزود: وقتی بازی های لیگ آسیا را می بینم، حسرت می خورم. البته بیشتر برای فوتبال ایران حسرت می خورم که یکی از سهمیه ها را از دست داده. تیم هایی که در لیگ آسیا می بینم حسرت می خورم که چرا این اتفاق برای فوتبال ما افتاده چون می توانستیم در آسیا باشیم. واقعا جای ذوب آهن در لیگ آسیا خالی است.

منبع :

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454

zob-ahan

ابراهيم‌زاده:در مورد برنامه آينده‌ام حرفي نمي‌زم

سرمربي تيم فوتبال ذوب آهن گفت: در مورد برنامه فصل بعد خودم در باشگاه ذوب‌آهن هيچ حرفي نمي‌زم و اين سوال را از مديران بپرسيد.

منصور ابراهیم‌زاده پس از تساوی 2 بر 2 مقابل شهرداری تبریز گفت: روز گذشته گفتم که بازی سختی داریم بازی کردن با تیم‌هایی که برای بقا می‌جنگند سخت است. در هفته‌های پایانی لیگ تجربه در نتیجه گیری تعیین کننده است و این تجربه شامل بازیکنان و داور هم می‌شود.

وی افزود: داوری که امروز برای ما قضاوت کرد یک بار هم مقابل مس کرمان برای ما قضاوت داشت که در ۵ دقیقه اول این مسابقه بدون دلیل به محمد قاضی اخطار داد و سپس اخراجش کرد. امروز هم اخطاری که به بازیکن ما داد می‌توانست به رقیب هم بدهد. در مورد تجربه بازیکنان هم باید بگویم امروز کسی که خطای پنالتی را مرتکب شد تجربه کمتری نسبت به بقیه داشت. متأسفانه در پایان لیگ بازیکنان باتجربه را به دلیل اخراج در بازی‌های گذشته آسیب دیدگی در اختیار ندارم و ایگور کاسترو هم شرایط روحی مناسبی ندارد.

وی در پاسخ به این سؤال که چرا از ماچادور در پست غیرتخصصی‌اش استفاده کرد، گفت: به دلیل اینکه می‌خواستم از تجربه او در حفظ توپ استفاده کنم و به همین دلیل از او در قسمت چپ استفاده کردم.

سرمربی ذوب آهن در خصوص این شایعه که فرشید طالبی و سیدمحمد حسینی چندان هم مصدوم نیستند و ابراهیم زاده به دلیل مسائل دیگری از آنها استفاده نمی‌کند گفت: خوشحالم که این شایعه را از خود من پرسیدید. طالبی استخوان کف دستش شکسته و حتی از او ام آر آی هم گرفته شد و ترجیح داده شد که بازی نکند.

سیدمحمد حسینی هم عضله پایش آسیب دیده و این برای خود ما جای تعجب داشت که چرا آسیب دیدگی او این همه مدت طول کشیده است. حتی امروز او را به تهران فرستادیم تا نزد دکتر نوروزی خودرا درمان کند. این طور نیست که بازیکنان ذوب آهن کم فروشی کنند به شایعه سازان بگویید بازیکنان ذوب آهن این طور نیست که وجدان خود را زیر پا بگذارند و نخواهند بازی کنند.

در مورد کاسترو هم بگویم که او هم آسیب دیده است و هم به لحاظ روحی خوب نیست و امیدوارم مشکلاتی در ادامه حل شود.

ابراهیم زاده در مورد تماس با بازیکنان برای فصل آینده عنوان کرد: تماس با بازیکنان دو حالت دارد؛ یا تماس گرفته می‌شود و به آنها پیشنهاد برای فصل بعد داده می‌شود که بازیکنان مختار هستند برای فصل بعد تصمیم‌گیری کنند، اما بازیکنان ذوب آهن این طور نیستند که به خاطر این تماس‌ها بازی نکنند و نوع دیگری از تماس‌ها هست که در آن دیدگاه‌های منفی وجود دارد که آن هم در مورد بازیکنان ذوب آهن صدق نمی‌کند و همیشه در پایان فصل از این جورها تماس‌ها حاصل می‌شود.

وی در پاسخ به این سؤال که برای فصل آینده چه برنامه‌ای دارد، تاکید کرد: این سؤال را باید از مدیران باشگاه بپرسید و من نمی‌توانم به آن پاسخ بدهم.

سرمربی ذوب آهن درباره اینکه از بین سه تیم حاضر در لیگ قهرمانان آسیا دوست دارد کدام تیم به مرحله بعد صعود کند گفت: اگر خود ذوب آهن در لیگ قهرمانان بود مسلما نظرم روی تیم خودم بود اما در غیاب ذوب آهن آرزویم صعود تیم سپاهان است.

ابراهیم زاده درباره استفاده از صادقی به جای شهاب گردان در درون دروازه اظهار داشت: خوشحالم که این سؤال را می‌پرسی باید بگویم که ذوب آهن دو دروازه بان خوب دارد و من قبلا هم این مسئله را به مربیان تیم ملی گفته‌ام و اکنون هم به آنها می‌گویم که شهاب گردان و صادقی شایسته حضور در اردوهای تیم ملی هستند و جای آنها در اردوها خالی است و امیدوارم به حقشان برسند.

سرمربی ذوب آهن در پایان در خصوص اینکه به نظر با مدیر رسانه‌ای باشگاه ذوب آهن اختلاف نظر دارد گفت: شیرزادی حق دارد که از هرکسی که می خواهد ناراحت باشد اگر شما فکر می‌کنید او ناراحتی دارد از خودش بپرسید. دلیل ندارد من توضیح دهم. وقتی بعد از بازی یکی دیگر از اعضای روابط عمومی به سراغم آمد تا به سالن نشست بیاید متوجه شدم که شیرزادی در نشست خبری شرکت نمی‌کند.

منبع :

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX FERGUSON
    بازیکن محبوب
    ALVES- VIDIC - RAMOS
    اسم واقعی شما
    omid

EnglandManUtdRealMadrid

Sergio Ramos

تشکر ها
    3,006
    تشکر شده 3,860 در 1,457 پست

حسيني: هنوز به جدايي از ذوب‌آهن فکر نکرده‌ام

مدافع گلزن ذوب آهن گفت: هنوز به جدايي از اين تيم فکر نکردم و قطعا اولويت اولم ماندن در اصفهان است.
    سید محمد حسینی در گفت و گو با پانا در خصوص رفع مصدومیت خود اظهار داشت: این فقط یک شایعه است. متاسفانه هنوز هم مصدومم و پابه توپ شدنم صحت ندارد. ایراد جزئی در پایم بود که دکتر نوروزی آن را تشخیص داد. اگر این ایراد جزئی پیدا نمی شد، دوقلوی پایم نمی توانست روبه بهبودی برود.

وی افزود: فکر می کنم با رفع این مشکل تا یک هفته دیگر بتوانم پابه توپ شوم. البته الان هم سعی می کنم با آب درمانی و فیزیوتراپی خودم را آماده کنم تا در بازی های باقی مانده به تیم برای گرفتن سهمیه آسیا کمک کنم. تیم ما هنوز هم شانس گرفتن سهمیه را دارد گرچه اگر شهرداری را می بردیم این شانس خیلی بالا می رفت با این وجود باید بازی های باقی مانده را ببریم.

مدافع ذوب آهن در خصوص آینده خود تصریح کرد: من هنوز به جدایی از ذوب آهن فکری نکردم. این تیم را دوست دارم و چند سال است با کمک بچه ها زحمت کشیدیم و ذوب را به آسیا معرفی کردیم. حالا همه روی ما حساب باز می کنند. البته 4، 5 پشنهاد خیلی خوب دارم. اولویتم ماندن در ذوب است ولی اگر نشد قطعا می خواهم در تهران فوتبالم را ادامه دهم.

حسینی گفت: از الان درست نیست بازیکن به پیشنهادها فکر کند و پاسخ دهد. از لحاظ اخلاقی هم حتی این حرکات پسندیده نیست. می توانیم با ذوب آسیایی شویم و سال بد را به خوبی تمام کنیم. البته الان 20 روزی است از باشگاه خبر ندارم و نمی دانم مشکلات مالی حل شده یا نه اما تا به حال 40 درصد پول خود را بازیکنان گرفته اند.

وی تاکید کرد: امسال واقعا سال سختی داشتیم. الان مصدوم زیاد داریم. طالبی هم دستش شکسته. بی پولی گریبان گیر تیم ما شد. بدشانسی زیادی آوردیم. حتی در ابومسلم هم چنین شرایطی را تجربه نکردم با این وجود نمی دانم آینده ذوب آهن چه می شود. نمی دانم ابراهیم زاده می ماند یا نه. امیدوارم که باشگاه به شرایط خوبش برگردد و بتواند تیم خوبش را حفظ کند. واقعا با همه این مشکلاتی که داشتیم، اتحاد و دوستی بازیکنان و کادر فنی به هم نریخت.

13. کاربر روبرو از پست مفید omid2 تشکر کرده است .

صفحه 17 از 20 نخستنخست ... 71516171819 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)