Design & Developed BY Patira

صفحه 14 از 16 نخستنخست ... 41213141516 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 153
    مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی - هافبک دفاعی
    مربی مورد علاقه
    فابیو کاپلو ♥ لوچیانو اسپالتی
    بازیکن محبوب
    توتی ♥ دروسی ♥ جیانینی ♥ جرارد
    اسم واقعی شما
    فراز

ItaliaRomaLiverpool

Francesco Totti

تشکر ها
    6,531
    تشکر شده 6,378 در 1,166 پست

Jadid "مصاحبه بازیکنان و مربیان آ اس رم در فصل 2010/2011"

به نام خدا

هرگونه مصاحبه ی بازیکنان و مربیان تیم آ اس رم در این تاپیک قرار می گیرد.

ویرایش توسط feri71 : 11-09-2010 در ساعت 10:34

2. 5 کاربر از پست مفید feri71 تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    کیروش_سر الکس فرگوسن _مورينيو _اریکسون
    بازیکن محبوب
    علي كريمي _ جواد نكونام _ كاكا_ مايكل اون
    اسم واقعی شما
    امیر حسین

IranPersepolisRealMadrid

تشکر ها
    4,974
    تشکر شده 5,542 در 1,278 پست

توتي پس از زدن گل دويستم در سري آ: از گل‌زني دست برنمي‌دارم

فرانچسکو توتي، کاپيتان رم گفته با وجود زدن گل دويستم و گل دويست و يکم در سري آ، دست از گل‌زني برنمي‌دارد.

او در جریان تساوی مقابل فیورنتینا در ورزشگاه آرتمیو فرانکی توانست از مرز 200 گل در سری آ بگذرد.

این بازیکن کهنه‌کار هفته آینده هجدهمین سال حضور در سری آ را جشن می‌گیرد. او پس از دو گلی که زد گفت: «این گل‌ها حکایت از دوران بازی فوق‌العاده‌ای دارد که می‌خواستم تنها با پیراهن رم از آن لذت ببرم. اما من روی این آمار متوقف نمی‌شوم.

من همیشه نهایت تلاش خود را خواهم کرد. اوضاع زیر نظر وینچنتزو مونته‌لا عوض شده و نتایج دارند از راه می‌رسند. هنگامی که گل می‌زنید لحظه‌ای مثبت است و ما همیشه خوشحالیم. هر چه گل‌های بیشتری بزنید، بهتر.

مردم می‌گفتند من تمام شده‌ام، اما حالا از عملکرد خود راضی‌ام.»

مونته‌لا، مربی جلوروسی هم از او ستایش کرد: «توتی در سطوح بالا بازی می‌کند و از این بازی لذت می‌برد. ما امیدواریم او همیشه بهتر باشد و او به دستاوردهای باورنکردنی عادت کرده است.

ما از فیورنتینا بهتر بودیم و تا پایان تلاش کردیم. نیمه اول عالی نبود و باد هم به سمت ما می‌وزید.»

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

ali
    only
    karimi

4. 5 کاربر از پست مفید nobody11 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    LuCiaNo SpAllettI
    بازیکن محبوب
    FRaNCescO ToTTi
    اسم واقعی شما
    MeHrdAd
    Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    5,460
    تشکر شده 7,723 در 1,513 پست

roma

» دی بندتو باید به سهمیه ucl فکر کنیم

به گزارش خبرگزاری RomaNews.ir،
    پس از باخت تلخ 2-0 رم مقابل یوونتوس، مالک جدید رم که قدم چندان خوبی نداشت و با باخت کارش را شروع کرد در مورد این دیدار مصاحبه ای انجام داد.

" ما باید خیلی زود دیدار امشب را فراموش کنیم و به رو به جلو و آینده مان نگاه کنیم. من معتقدم که بازیکنان مان می توانند 6 امتیاز دیگر را به دست آورند. هدف اساسی و اصلی ما این است! هنوز 7 بازی مانده است و خوشبختانه نتایج دیگری که به دست آمد مطلوب بود. بازیکنان می توانند ارزش شان را ثابت کنند. "

نوشته شده توسط الیاس

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

!!! No Totti No Party

6. 3 کاربر از پست مفید Mehrd@d تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    LuCiaNo SpAllettI
    بازیکن محبوب
    FRaNCescO ToTTi
    اسم واقعی شما
    MeHrdAd
    Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    5,460

roma وینچنزو

وینچنزو مونتلا بازیکنانش را در این دیدار سرزنش می کند!
    “همانطور که قبلآ می دانستیم،نتیجه این بازی مهم بود که متاسفانه ما شکست خوردیم.بیایید به جنبه مثبت بازی نگاه کنید.هنوز بازی های زیادی تا پایان فصل مانده است.مارکو استوراری در برخی از صحنه ها فوق العاده بود،البته فراموش نکنید که این دروازه بان در آکادمی رم بزرگ شد.تیم بازی خود را انجام نداد و این مشکل ما در بازی امشب بود.در نیمه دوم با فشار بیشتر روی آنها،یوونتوس در ضد حمله ها گل زد.من از ووچینیچ و منز انتظار بیشتری داشتم،اما آنها سخت تلاش کردند.باتوجه به روشی که برای این مسابقه آماده کرده بودیم،انتظار بیشتری از آنها داشتم”

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

!!! No Totti No Party

8. 3 کاربر از پست مفید Mehrd@d تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    LuCiaNo SpAllettI
    بازیکن محبوب
    FRaNCescO ToTTi
    اسم واقعی شما
    MeHrdAd
    Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    5,460

roma مصاحبه دونی بعد از بازی

گوشه ای از مصاحبه دونی بعد از بازی دیشب.

مصاحبه با Sky sport
    “نیمه اول نمایش خوبی داشتیم و می توانستیم در نیمه دوم همان سرعت نیمه اول را حفظ کنیم،اما این اتفاق رخ نداد.ما در ضدحملات کمی ضعف داشتیم.حضور بوفون در رم؟اگر این اتفاق بیفتد،خوشحال خواهم شد.زیرا بوفون یک بازیکن نمونه است.در حال حضار نقل و انتقالات در رم،سر و صداهای زیادی به پا کرده است.اقامت در رم؟من هنوز قرارداد دارم و ۱۰۰٪ در رممی مانم.”
    مصاحبه با MEDIASET
    “در نیمه اول خوب بودیم،اما در نیمه دوم به یوونتوس بیش از حد اجاز انجام هر کاری را دادیم.استوراری نیز بازی بزرگی انجام داد.ما سعی می کنیم که نتایج را به نفع خود به پایان برسانیم.ما هنوز هم می توانیم با ادامه بازی ها امیدوار باشیم،اما کمی سخت است!”
    مصاحبه با کانال رم
    “بازی عجیب و غریبی بود.ما در نیمه اول خوب بهتر بای کردیم(با عرض پوزش به یوونتوسی ها!)اما متاسفانه استوراری به خوبی در چند صحنه واکنش نشان داد.باید در نیمه دوم سرعت خود را حفظ می کردیم.اما کمی بی دقت بودیم.فکر نمی کنم در نیمه دوم مشکل فیزیکی داشتیم!در مسابقات گذشته نشان دادیم از نظر فیزیکی در جای خوبی قرار داریم.ما برای بهبود خود سخت کار خواهیم کرد.بازی های دیگری نیز باقی مانده است و می توانیم با پیروزی امید خود را بیشتر کنیم.”
    مصاحبه با رادیو
    “امشب(شب گذشته)ما فرصت خوبی برای نزدیک شدن به رده چهارمی داشتیم،ما این فرصت عالی از دسیت رفت.نمی دانیم چه اتفاقی افتاد!بازی با اودینزه مهم است و فرصت بسیار خوبی و ما باید در ان بازی به پیروزی برسیم.”

منبع

!!! No Totti No Party

10. 3 کاربر از پست مفید Mehrd@d تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    LuCiaNo SpAllettI
    بازیکن محبوب
    FRaNCescO ToTTi
    اسم واقعی شما
    MeHrdAd
    Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    5,460

roma دی بندتو:هنوز به حضور در لیگ قهرمانان اروپا امیدوار هستیم.

مالک جدید رم پس از شکست مقابل یوونتوس به خبرنگاران گفت با وجود شکست در برابر یوونتوس میتوانیم به حضور در لیگ قهرمانان سال آینده امیدوار باشیم.
    دی بندتو اعتقاد دارد که جالوروسی برای حضور در لیگ قهرمانان اروپا در سال آینده باید شکست برابر یوونتوس را فراموش کند.
    پس از پایان بازی شب گذشته، دی بندتو به ANSA گفت: "ما باید سریعا این شکست را فراموش کنیم و به آینده نگاه کنیم. من اعتقاد دارم اگر بازیکنان کارشان را به خوبی انجام دهند میتوانیم فاصله شش امتیازی خود تا جواز حضور در لیگ قهرمانان را جبران کنیم. این مهمترین هدف برای ما خواهد بود."
    توماس دی بندتو قصد دارد در فصل آینده رویاهایی که برای رم در سری آ و لیگ قهرمانان اروپا دارد را عملی کند و احتمالا حضور نداشتن در مسابقات با کیفیتی چون لیگ قهرمانان که سود های هنگفتی برای باشگاه های اروپایی دارد به مزاج رئیس خوش نخواهد بود.

!!! No Totti No Party

12. 3 کاربر از پست مفید Mehrd@d تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    LuCiaNo SpAllettI
    بازیکن محبوب
    FRaNCescO ToTTi
    اسم واقعی شما
    MeHrdAd
    Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    5,460

roma » بوریلو: در اودینه با تمرکز خواهیم بود و تمام تلاش مان را می کنیم

به گزارش خبرگزاری RomaNews.ir به نقل از صفحه فیسبوک مارکو بوریلو - مارکو بوریلو، مهاجم تیم رم از طریق صفحه رسمی فیس بوک خود در مورد دیدار آینده رم برابر اودینزه صبحت کوتاهی را انجام داده است.
    " امروز صبح تمریناتی را انجام دادیم. ما در این فصل باید تمرکز خود را حفظ کنیم. من پیش بینی هفته ی سخت و نفس گیری را می کنم. ما باید شنبه در اودینه به مصاف اودینزه برویم. باید در این دیدار از حداکثر تلاش خود استفاده کنیم و تمرکز خود را از دست ندهیم! "

نوشته شده توسط الیاس

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

!!! No Totti No Party

14. 3 کاربر از پست مفید Mehrd@d تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    LuCiaNo SpAllettI
    بازیکن محبوب
    FRaNCescO ToTTi
    اسم واقعی شما
    MeHrdAd
    Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    5,460

roma مصاحبه ای با ناکاتا!

هیدتوشی ناکاتا هافبک سابق رم در حال حاضر رئیس یکی از بنیاد های ژاپن می باشد.وی در مصاحبه ای در توکیو صحبت های انجام داده است.
    “بعد از وقوع آن فاجعه,در ژاپن مسابقه های خیریه برگزار شد.ما در حال حاضر در تلاش برای برگزاری مسابقات دیگری در آسیا و سپس در ایتالیا هستیم.هتوز تاریخ قطعی آن مشخص نیست.باید با کسانی دیگر تماس حاصل کنیم,مانند توتی و مونتلا.”
    وضعیت ژاپن در حال حاضر چگونه است؟
    “من در حال حاضر در توکیو هستم.شب ها نور بسیار هم است,تعداد کمی فقط در اطرف منطقه هسته ای وضعیت را درک می کنند,تا کنون لیگ های فوتبال و بیسبال متوقف شده اند و بعد از این ماه؛رقابت ها از سر گرفته خواهد شد.”
    در رم؟
    “بعد از پایان ۷ سال حضورم در ایتالیا,رم شهری است که آن را خیلی دوست دارم.من خوبی از تیم یاد می کنم و حالا هم میبینم مونتلا سرمربی شده است!”

خانواده شما در ژاپن هستند؟
    خانواده و دوستانم خوب هستند.اما!مهم مردم ژاپن هستند که در حال حاضر باید به آنها کمک کنیم”

!!! No Totti No Party

16. 3 کاربر از پست مفید Mehrd@d تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    LuCiaNo SpAllettI
    بازیکن محبوب
    FRaNCescO ToTTi
    اسم واقعی شما
    MeHrdAd
    Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    5,460

roma ونسان کاندلا!

در اینجا می توانید مصاحبه کاندلا را بخوانید!

وینسنت کاندلا متاسف است از این که رم اجازه داد تا فیلیپ مکسس به راحتی را رم به مقصد میلان(احتمالآ)ترک کند.
    مکسس بعد از ۷ سال زیبا چهارشنبه اعلام کرد با به پایان رسیدن قراردادش رم را ترک خواهد کرد.

کاندلا گفت:”قرارداد با چنین بازیکنی بسیار مهم است و نباید اجازه دهند تا به راحتی اینجا را ترک کند.رم باید قرارداد این بازیکن را تمدید کند”
    وی در ادامه افزود:”وینچنزو مونتلا می تواند کارهای بزرگتری انجام دهد و به بالاترین سطح خود برسد,اگر قرارداد و را تمدید کنند!تنها اتفاق شرم آور,لیگ قهرمانان اروپاست که احتمال صعود به مرحله مقدماتی آن نیز کم است.”

!!! No Totti No Party

18. 3 کاربر از پست مفید Mehrd@d تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    LuCiaNo SpAllettI
    بازیکن محبوب
    FRaNCescO ToTTi
    اسم واقعی شما
    MeHrdAd
    Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    5,460

roma » توتی: لیگ قهرمانان نزدیک است

به گزارش خبرگزاری RomaNews.ir - مصاحبه توتی با RomaChannel
    نظرتون در مورد دیدار امشب؟

" این پیروزی مهمی بود. آنچه که ما انجام می دهیم برای این است که نشان دهیم رم هنوز وجود دارد و تا آخرین لحظه برای حضور در لیگ قهرمانان می جنگد. "

اکنون به چه چیزی فکر می کنید؟
    " این پیروزی 6 امتیازی بود. هرچند می دانیم که کار آسانی نیست. با استفاده از اراده خود می توانیم هر تیمی را شکست دهیم. "

" این پیروزی 6 امتیازی بود. هرچند می دانیم که کار آسانی نیست. با استفاده از اراده خود می توانیم هر کسی را شکست دهیم. ما نشان دادیم که تیم بزرگی هستیم. "

شما تا 45 سالگی بازی می کنید؟
    " اگر در همین وضعیت باشم مسلما! "

زمانی که ریسه به شما پاس داد ...؟
    " وقتی دیدم توپ از پای مدافع اودینزه گذشت سریع به سمت توپ رفتم. "

فردا مسابقه لاتزیو را مشاهده می کنید؟
    " برای ناهار به بیرون می روم. من بازی لاتزیو را نمی بینم. "

نوشته شده توسط الیاس

!!! No Totti No Party

20. 3 کاربر از پست مفید Mehrd@d تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    LuCiaNo SpAllettI
    بازیکن محبوب
    FRaNCescO ToTTi
    اسم واقعی شما
    MeHrdAd
    Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    5,460

roma صحبت های وینچنزو !

وینچنزو مونتلا بعد از پیروزی تیمش مقابل اودینزه؛بازیکنان تیمش,به خصوص فرانچسکو توتی را مورد ستایش قرار داد.اولین گل این مسابقه را فرانچسکو توتی به زیبایی از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند,اما دقیقه ۸۸ دی ناتاله نتیجه بازی را مساوی گرد,در ادامه وآخرین لحظات,توتی گل دوم خودش در این دیدار و در مجموع ۲۰۳ گل در سری آ را به ثمر رساند.وینچنزو مونتلا سرمربی تقریبآ موفق رم درباره این بازی گفت:”بعد از دریافت گل تساوی,سخت بود تا به رو به جلو به کار خود ادامه دهیم.اما ما مانند بازی با لچه خوب کار کردیم.همچنین ما خطر از دست دادن ۳ امتیاز این مسابقه را در کمین داشتیم,اما این بخشی از فوتبال است از نگرش بازیکنانم خوشحالم.توتی ما را به نمایش های خیره کننده اش عادت داده است.فرانچسکو به خاطر کارهایش سزاوار هر چیزی می باشد متاسفانه ما به ندرت همان شدت و کیفیت خود را در کل مسابقه برای حفظ مدیریت بازی داشتیم.این بسیار مهم است.همه بازیکنان اماده هستند,حتی کسانی که بر روی نیمکت می نشینند,همه ی آنها سخت کار می کنند و برای من دشوار است که ترکیب اصلی را انتخاب کنم.”

!!! No Totti No Party

22. 3 کاربر از پست مفید Mehrd@d تشکر کرده اند .

صفحه 14 از 16 نخستنخست ... 41213141516 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)