Design & Developed BY Patira

صفحه 14 از 49 نخستنخست ... 4121314151624 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 490
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک
    مربی مورد علاقه
    دنیزلی- بنیتز
    بازیکن محبوب
    لیونل مسی- جرارد- کریمی
    تشکر ها
    4
    تشکر شده 66 در 19 پست

پیش فرض آخرین خبر ها از تراکتور سازی

اینجا آخرین خبر های تیم تراکتور سازی رو بگذارید

2. 6 کاربر از پست مفید sasanred تشکر کرده اند .

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو - حسین فرکی - روبرتو دی ماتئو
    بازیکن محبوب
    جان تری - زیدن الدین زیدان
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454
    تشکر شده 9,250 در 3,073 پست

teractor

فردا نشست خبري قلعه نويي و فرکي

نشست خبري سرمربيان دو تيم نفت تهران و تراکتورسازي تبريز فردا در سازمان ليگ برگزار مي شود.

نشست خبری امیر قلعه نویی سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز و حسین فرکی سرمربی تیم فوتبال نفت تهران فردا (پنجشنبه) ساعت 14 در سالن روابط عمومی سازمان لیگ برگزار می شود.

این دو تیم روز جمعه ساعت 15:30 در ورزشگاه تختی تهران به مصاف یکدیگر می روند.

منبع :

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

JT Cappitan Leader , Legend

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

4. کاربر روبرو از پست مفید DanielBahrami تشکر کرده است .

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454

teractor

قلعه‌نويي در نشست خبري حاضر نشد

مربي تراکتورسازي گفت: تيم ما نسبت به نفت انگيزه بيشتري براي پيروزي دارد.

غلامرضا باغ‌آبادی در نشست خبری پیش از دیدار تیم‌های نفت تهران و تراکتورسازی در پاسخ به سؤال خبرنگاران مبنی بر اینکه چرا امیر قلعه‌نویی در این نشست حاضر نشده است، گفت:‌ اگر کفش‌های گِلی من را ببینید متوجه می‌شوید که از سر تمرین آمده‌ام. قلعه‌نویی هم عذرخواهی کرد و گفت که بجای وی در این نشست حضور داشته باشم.

وی در مورد بازی فردا ادامه داد: شرایط تیم ما خوب است. هفته گذشته تمام مردم دیدند بازی خوبی انجام دادیم اما دیگر قصد ندارم در مورد آن بازی حرف بزنم و تمام تمرکز ما بر روی نفت است.

باغ‌آبادی تاکید کرد: حریف فردای ما یکی از تیم‌های خوب لیگ بوده و نتایج درخشانی را در بازی‌های دور رفت گرفته است. در بازی فردا قصد داریم ضمن ارائه یک بازی خوب و مردانه هر ۳ امتیاز را بدست بیاوریم چرا که تراکتورسازی نیت و انگیزه بیشتری به پیروزی در این مسابقه را دارد.

وی در مورد مصدوم و محرومان تیمش در بازی فردا مقابل نفت گفت: مصدوم نداریم اما فرزاد حاتمی و احسان حاج‌صفی محروم هستند.

مربی تراکتورسازی افزود: درست است که اشتباهات داوری جزئی از بازی است اما کدام اشتباهات و تا چه حد اشتباهی؟ تکل حمودی روی حاج‌صفی پنالتی بود، روی حسینی هم پنالتی شد. من دیگر نمی‌خواهم به این موارد بپردازم و به احترام شما جواب دادم.

باغ‌آبادی یادآور شد: این اشتباهات از ترکی بعید بود و حق یک مربی است که در مورد این موارد صحبت کند. یعنی شما اعتقاد دارید که قلعه‌نویی نباید می‌گفت که روی بازیکنش پنالتی گرفته شده است.

مربی تراکتورسازی در مورد اینکه قلعه‌نویی قبل از دیدار با استقلال در مورد دیدار دربی چه صحبتی را مطرح کرده بود، عنوان کرد: قلعه‌نویی به بچه‌ها گفت که‌ استقلالی‌ها هفته بعد با تیم بزرگی بازی دارند اما وی همیشه به بازیکنان تراکتورسازی اعلام می‌کند که به تیم حریف احترام بگذارند و دیدید که با دستور قلعه‌نویی، فخرالدینی که می‌توانست توپ را وارد دروازه کند، آن را به بیرون زد.

منبع :

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454

teractor

قلعه‌نويي: مسئوليت من قهرمان کردن تراکتور است

سرمربي تراکتورسازي گفت: مسئوليت دارم که تراکتورسازي را به قهرماني برسانم و با همه وجود علاقمندم اين
    اتفاق بيفتد.

امیر قلعه‌نویی پس از تساوی یک بر یک تراکتورسازی مقابل نفت تهران گفت: از طرفدارانمان که از تبریز برای دیدن این بازی به تهران آمده بودند و همچنین آنهایی که در تهران سکونت داشتند، تشکر می‌کنم. روز خوبی بود و ما احساس می‌کردیم در تبریز بازی می‌کنیم.

وی ادامه داد: بازی خوبی بود و فقط دلم سوخت که چرا برنده نداشت. همه از این بازی لذت بردند و ای کاش یکی از این دو تیم برنده این بازی می‌شدند.

قلعه‌نویی تأکید کرد: روی اشتباه بچه‌گانه مدافع‌مان گل خوردیم و او مسئولیتی که به عهده‌اش واگذار کرده‌ بودیم انجام نداد. نفتی‌ها فرصت‌های دیگری هم داشتند که می‌‌توانستند برنده بازی باشند ضمن اینکه ما هم در نیمه اول موقعیت‌های زیادی داشتیم. در مجموع از نتیجه راضی نیستم اما بازی زیبایی بود.

سرمربی تراکتورسازی افزود: بیرون از خانه کسب یک امتیاز بهتر از این است که هیچ امتیازی نگیریم با این حال معتقدم می‌‌توانستیم برنده باشیم.

وی در مورد قضاوت این مسابقه گفت: مظفری‌زاده به خوبی قضاوت کرد هر چند که اکبرپور هندی انجام نداد اما تیم داوری قضاوت خوبی داشت و نمی‌‌توانیم روی گلی که خوردیم بهانه‌ای بیاوریم.

وی در پاسخ به سؤال خبرنگار فارس مبنی بر اینکه از شکست استقلال در دربی خوشحال هستید یا ناراحت گفت: در مورد دربی حرفی نمی‌زنم اما اگر بخواهم کلی بگویم این است که دربی که 5 گل داشته باشد دربی زیبایی است و خوشحالم 5 گل در آن به ثمر رسید. درباره دیگران باید صحبت کنند و من راجع به تیم خودم صحبت می‌کنم.

در ادامه یکی از خبرنگاران از قلعه‌نویی سؤال کرد شما هفته گذشته با ناداوری بازی را به استقلال واگذار کردید و آیا از شکست دیروز آبی‌پوشان خوشحالید یا خیر که سرمربی سپاهان گفت: پس قبول دارید که آن نتیجه با ناداوری بود. من دیگر در این مورد حرفی نمی‌زنم و راجع به تیم می‌گویم که مسئولیت دارم تراکتورسازی قهرمان شود. دروغ هم نمی‌گویم، با همه وجودم علاقمندم که این اتفاق بیفتد و اگر رقبا نتیجه نگیرند این موضوع به نفع ما است. من به تمام تیم‌هایی که در آن حضور داشته‌ام احساس دارم اما همین که مردم به مظلومیت تراکتورسازی پی بردند خودش بزرگترین برد بود.

وی افزود: یک موقعی شما 50 میلیارد خرج تبلیغات می‌کنید اما فقط یک اتفاق می‌تواند مظلومیت‌تان را ثابت کند و همین برای ما کافی بود. ترکی داور خوبی است و نباید کاری که با مرادی کردیم را با او انجام دهیم اما در یک صحنه اشتباهی کرد که تعجب آور بود. در محوطه 18 قدم داور باید یک صحنه را ببیند و بعد سوت بزند و تعجب می‌کنم چرا ترکی با اینکه خودش اقرار کرده صحنه را ندیدم اما سوت زده و به نظرم او روز بدش بود.

قلعه‌نویی یادآور شد: مردم به مظلومیت ما پی بردند و در این مدت آدم‌هایی با ما تماس گرفتند که 5 - 6 سال از آنها خبر نداشتم. این نشان می‌دهد که مردم از ما جلوتر هستند و این برای ما مهمتر بود و این بازی هم تمام شد و رفت.

وی گفت: در ادامه کار به دنبال این هستیم که به هدف خود برسیم امروز 4 - 5 مصدوم نداشتیم و با رسیدن آنها تیم تکمیل خواهد شد.

وی عنوان کرد: از کمیته داوران می‌خواهم محرومیت ترکی را ببخشد چرا که با محروم کردن او چیزی گیر ما نمی‌آید. ما خیلی لطمه خوردیم و باید چند هفته دیگر تلاش کنیم تا به شرایط قبل از دیدار با استقلال برسم. در هفته‌ای که گذشت از لحاظ روحی و روانی با بازیکنانم کار کردم و باز هم خواهش می‌کنم ترکی را ببخشند چرا که محرومیتش برای ما سودی ندارد.

به گزارش فارس قلعه‌نویی پس از نشست خبری در پاسخ به یکی از خبرنگاران یکی از شبکه‌های تلویزیونی در خصوص اینکه فرکی گفته بود تراکتوری‌ها روی رعایت نکردن بازی جوانمردانه به گل رسیدند گفت: من هم فیلمی دارم که اگر به فرکی نشان دهم او دلش برای ما می‌سوزد.

وی همچنین در مورد اینکه آه وی استقلالی‌ها را گرفته تا دربی را ببازند گفت: من کوچکتر از آن هستم که بخواهم آهی بکشم اما اگر به آه کشیدن بود و این کار را می‌کردم مطمئنا خیلی‌ها را گرفتار می‌کرد.

منبع :

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454

teractor

غيبت سياوش اکبرپور مقابل نفت‌آبادان

مهاجم تيم فوتبال تراکتورسازي مقابل نفت‌آبادان محروم است.

سیاوش اکبرپور به دلیل گرفتن کارت زرد در بازی با نفت تهران سه اخطاره شد و به همین دلیل بازی این هفته با نفت ‌آبادان را از دست داد.

تیم تراکتورسازی علاوه بر اینکه اکبرپور را ندارد، فرزاد آشوبی هم مصدوم است و به این بازی نمی رسد. محمد ابراهیمی هم که مقابل استقلال صدمه دیده بود هنوز بهبودی پیدا نکرده و احتمال رسیدن او به بازی با نفت کم است.

تراکتورسازی برای بازی با نفت آبادان که چهارشنبه هفته جاری در آبادان برگزار می شود، می تواند از احسان حاج صفی و فرزاد حاتمی استفاده کند.

منبع :

مدیر گالری و تیم های آلمانی

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    Jupp Heineckes - Joachim Low
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118
    تشکر شده 8,410 در 3,790 پست

ویترین امتیازات

امير قلعه نوعي: از شكست رقيبم خوشحال شدم

سرمربي تيم فوتبال تراكتورسازي تبريز گفت: از شكست تيم فوتبال استقلال تهران در مقابل تيم فوتبال پرسپوليس تهران به عنوان رقيب تراكتور در جدول رقابتهاي ليگ برتر خوشحال شدم.
    امير قلعه نوعي گفت: تمام هواداران و طرفداران تيم فوتبال استقلال اطلاع دارند كه من نسبت به اين تيم يك حساسيت دارم و نسبت به تيمهايي كه در آن سرمربي بودم يك حسي داشتم اما شكست تيم استقلال مقابل تيم فوتبال پرسپوليس تهران از اين بابت برايم خوشحالي داشت كه اختلاف امتياز 2 تيم در بالاي جدول كاهش يافت.

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

در مقابل بی فرهنگی تماشاگران آبادانی ، هرهفته صندلی شکستن خیلی عادی به نظر می رسد

سخنگوی باشگاه صنعت نفت آبادان از اتفاقات سال قبل ورزشگاه تختی آبادان بی اطلاع است؟
    به گزارش تراکتور اف سی سخنگوی باشگاه نفت آبادان طی مصاحبه ای اعلام کرده : در حالیکه در تبریز شاهد شکستن هفتگی صندلی های ورزشگاه توسط تماشاگران هستیم در ورزشگاه تختی آبادان صندلیها 20 سال سالم مانده اند.
    این مصاحبه ی از ریشه دروغ جز برای خود شیرینی در میان هواداران و مقامات بالاتر از خود علت دیگری نمیتواند داشته باشد چراکه در طول تاریخ باشگاه تراکتور سازی تنها 2 بار هواداران اقدام به شکستن صندلی کرده اند که در این 2 بارهم شکستن صندلی کوچکترین اقدام ممکن در مقابل اشتباهات داوران بوده است , در بار اول که مربوط به بازی فصل پیش صبا و تراکتور میشود علت اینکار اعلام پنالتی توسط داور وسپس لغو این تصمیم توسط خود داور در اثر اعمال فشار کادر فنی و سرپرست تیم صبا بود , که این بازی با باخت تراکتور و گرفتن حداقل 1 امتیاز حساس همراه بود و در نهایت این اشتباه باعث حذف تیم از رقابت های آسیایی شد.
    در بار دوم هم که مربوط به بازی اخیر تراکتور با استقلال میشود نویسنده لازم نمیبیند توضیحاتی در این مورد اعلام کند چرا که کل ایران بر این عقیده اند که در حق تراکتور به طور فاجعه آمیزی ظلم شد و داور حداقل 5 اشتباه تاثیر گذار داشت.
    در پاسخ به سخنگوی باشگاه صنعت نفت هم اعلام میکنم این 2 مورد شکستن صندلی حداقل دلایل قانع کننده ای داشت که در این مطلب به توضیح آن پرداختیم ولی سوال ما از شما اینست:
    در قبال توهین های قومیتی هواداران شما در قبال آذری های خونگرم و همچنین چاقو کشی آنها در حین بازی شما چه توضیحی دارید ؟
    عکس های مربوط به هواداران صنعت نفت :

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

اسامی محرومان و مصدومان تراکتور مقابل نفت آبادان

سه بازیکن تراکتور در مقابل تیم صنعت نفت آبادان محروم و مصدوم میباشند
    سیاوش اکبرپور به دلیل گرفتن کارت زرد در بازی با نفت تهران سه اخطاره شد و به همین دلیل بازی این هفته با نفت ‌آبادان را از دست داد.
    تیم تراکتورسازی علاوه بر اینکه اکبرپور را ندارد، فرزاد آشوبی هم مصدوم است و به این بازی نمی رسد.
    محمد ابراهیمی هم هنوز بهبودی پیدا نکرده و احتمالا در این دیدار غائب باشد.
    تراکتورسازی برای بازی با نفت آبادان که چهارشنبه هفته جاری در تبریز برگزار می شود، می تواند از احسان حاج صفی و فرزاد حاتمی استفاده کند.

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

امیرحسین صادقی: فونیکه سی را به راحتی مهار می کنم

مدافع تیم فوتبال تراکتور سازی تبریز از کمیته انضباطی می خواهد برای تماشاگران تبریزی به دلیل تخلفی که در دیدار مقابل استقلال مرتکب شده اند محرومیت در نظر نگیرد

به نظر می رسد تراکتورسازی افت کرده که از صدر جدول به رده سوم رسیده اید.
    - در لیگ فوتبال ایران همین است. امتیازات تیمها به هم نزدیک است و اگر تیمی در 2 بازی پی در پی نتیجه نگیرد به سادگی جایگاه خود را از دست می دهد. متاسفانه در 2 بازی اخیر 5 امتیاز از دست داده ایم و این برای تیمی که می خواهد قهرمان شود اصلا خوب نیست. شکست مقابل استقلال و تساوی با نفت باعث شد در روند تیممان خلل ایجاد شود و صدر را هم از دست بدهیم. تیم ما افت نکرده و بچه ها باید زودتر به خودشان بیایند تا از صدر جدول دورتر نشویم.

فکر می کنی با رقیبانی مثل استقلال و سپاهان دوباره بتوانید صدرنشین شوید؟

- حتما می توانیم. ما اگر 2 بازی پی در پی را ببریم دوباره به صدر جدول بر می گردیم. قبول دارم کارمان سخت است اما این سختی کار باعث می شود انگیزه بازیکنان هم بیشتر شود.

فکر می کنی تراکتورسازی فاکتورهای لازم برای قهرمانی را دارد؟
    - مگر قهرمان شدن چه فاکتوری می خواهد؟ ما هم کادر فنی خوبی داریم و هم بازیکنانمان حرفه ای هستندو تنها موضوعی که تراکتور را اذیت می کند وضعیت نا مناسب چمن ورزشگاه یادگار امام است. در این چمن واقعا فوتبال بازی کردن سخت است و کیفیت نا مناسب آن کار را برای تیمی مثل تراکتور که تاکتیکی و روی زمین بازی می کند دشوار می کند. البته من یک خواهش هم از کمیته انضباطی دارم.

چه خواهشی؟
    - در اتفاقاتی که در دیدار استقلال و تراکتور رخ داد فقط هواداران تیم ما مقصر نبودند. بالاخره شرایطی پیش آمد که باعث شد هواداران آنطور واکنش نشان دهند. امیدوارم کمیته انضباطی جریمه سنگینی برای هواداران تراکتور در نظر نگیرد و ما را از حضور آنها محروم نکند زیرا تراکتورسازی بدون تماشاگرانش به مشکل میخورد.

اگر بازیکن استقلال هم بودی این حرف را می زدی؟ آنها می گفتند در گلوله های برف سنگ بود!
    - استقلالی ها هم خیلی شلوغش کردند. اصلا سنگی در کار نبود. حالا که باشگاه استقلال از این بازی سود کرده و 3 امتیاز ناعادلانه را کسب کرده پس دیگر کمیته انضباطی جریمه سنگینی برای بازیکنان ما در نظر نگیرد.

مثل اینکه قرار است در بازی با صنعت نفت "فونیکه سی" را مهار کنی. از پس مهار او بر می آیی؟
    - فونیکه مهاجم خطرناکی است. بی دلیل آقای گل لیگ ایران هم نشده است. در بازی رفت هم دو گل به تراکتور زد که یکی از آنها روی سر خود من بود. به همین دلیل می خواهم در این بازی هرطور شده او را مهار کنم. اگر تمرکز داشته باشم مهار فونیکه کار آسانی است.

از شکست استقلال در دربی ناراحت شدی؟
    - متاسفانه باخت بدی برای استقلال در دربی رقم خورد. این شکست یکی از باخت های سنگین استقلال در دربی بد. شرایط باخت با باخت فرق دارد و استقلال نباید 1 نفره به پرسپولیس می باخت. اگر در دربی بازیکن تمرکز نداشته باشد همین اتفاقی رخ می دهد که برای استقلال رخ داد. فکر می کنم از این باخت بیشتر از همه هواداران استقلال ضرر کردند. بازیکنان و کادر فنی فقط 3امتیزا را از دست دادند که می توانند آن را جبران کنند اما اینباخت هیچوقت از یاد هوادار استقلال نمی رود.

به عنوان یک مدافع سابقا استقلالی فکر می کنی چقدر مدافعان این تیم در این باخت نقش داشتند؟
    - به نظر من فقط مدافعان مقصر نبودند. استقلال در این بازی از نبود یک بازیکن با تجربه که تیم را جمع کند ضربه خورد.

اگر خودت در دربی این طور می باختی چه حسی داشتی؟
    - من برد و باخت در دربی زیاد دیده ام اما همان طور که گفتم این باخت خیلی بد بود. اگر بودم شاید نتیجه عوض می شد و نمی گذاشتم استقلال در 10 دقیقه 2 گل بخورد. تجربه من به کمک استقلال می آمد و این باخت رقم نمی خورد. به عنوان یک استقلالی از این باخت خیلی ناراحت شدم.

این شایعه شنیده می شود که اگر قلعه نویی به استقلال برگردد تو هم برمی گردی.
    - من نه در این باره چیزی شنیده ام و نه می خواهم درباره آن حرف بزنم.

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

حسینی: محکوم به شکست صنعت نفت هستیم

بالای جدول شرایط ویژه ای دارد
    مدافع تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در آستانه دیدار با تیم صنعت نفت آبادان گفت: تیم ما برای اینکه همچنان خود را در کورس قهرمانی نگه دارد، باید از دیدار خانگی با صنعت نفت آبادان حداکثر امتیاز را بگیرد. سید محسن حسینی در این خصوص اظهار داشت: دیدار با صنعت نفت آبادان یک بازی خانگی برای تیم ماست و ما برای اینکه سه امتیاز بازی را کسب کنیم، نیازمند حضور هوادارانمان در ورزشگاه یادگار امام (ره) هستیم.
    وی افزود: ما در این بازی محکوم به برد هستیم و انشاالله با کمک خدا و حمایت هوادارانمان بتوانیم سربلند از بازی خارج شویم.
    حسینی با بیان اینکه یک شرایط ویژه در بالای جدول برای تیمها حاکم است، تصریح کرد: شرایط در بالای جدول طوری است که یک تیم با ثبت هر نتیجه ای جایگاهش عوض می شود و شما دیدید که هفته گذشته صدرنشین بازهم با یک نتیجه عوض شد و البته همه تیمها منتظر لغزش رقیبان هستند تا از فرصت استفاده کرده و به بالای جدول برسند.
    وی ادامه داد: البته همه تیمها و به ویژه تیمهای بالای جدولی بخاطر اینکه تمرکز خود را روی امتیاز گیری گذاشته اند، از این لحاظ استرس دارند که مبادا در این هفته ها امتیاز از دست داده و موقعیت خود را از دست بدهند.
    این مدافع هفت گله تراکتورسازان که در فصل جاری به واسطه اعتماد امیر قلعه نویی احیا شده و یکی از بهترینهای تیمش لقب گرفته است، در خصوص دیدار هفته گذشته تراکتورسازی مقابل نفت تهران گفت: ما برای کسب سه امتیاز به تهران رفته بودیم باید بگویم که زمین چمن استادیوم تختی شرایط مناسبی داشت و از سویی هوادارانمان نیز از این بازی استقبال خوبی کردند و برای چندمین بار نشان دادند که تیم تراکتورسازی در هیچ شهری غریبه نیست.
    وی در ارتباط با تیم نفت تهران نیز یادآور شد: بازی با تیم نفت یک دیدار سخت برای ما بود چراکه این تیم یکی از تیم های خوب لیگ برتر است و نمی خواست که در این بازی خانگی شکست بخورد.
    حسینی در خصوص گلی که رودریگو توسی به تیم نفت تهران زد و متعاقب آن بازیکنان و کادر فنی تیم میزبان نسبت به آن معترض بودند، خاطرنشان ساخت: در این بازی ما در نیمه اول هر چه قدر تلاش کردیم نتوانستیم به خواسته خود برسیم اما در نیمه دوم وقتی که توسی توانست توپ را وارد دروازه نفت تهران کند بازیکنان این تیم به گل ما اعتراض کردند چون در حین زدن ضربه توسی یکی از بازیکنان نفت روی زمین افتاده بود که البته باید بگویم توسی اصلا بازیکن مصدوم تیم نفت تهران را ندید که روی زمین افتاده است.
    وی در خصوص هواداران تراکتورسازی نیز بیان کرد: من به عنوان یکی از بازیکنان تیم تراکتورسازی دست تک تک هوادارانمان که همیشه از ما حمایت می کنند را می بوسم و از حمایت خوبشان در بازی با نفت تهران نیز تشکر می کنم.
    حسینی افزود: تماشاگران تراکتورسازی در بازی با نفت تهران به قدری پرهیجان و پرشور بودند که بازیکنان نفت به ما می گفتند که شما میزبان هستید یا ما.
    تیم تراکتورسازی از ساعت 15:30 روز چهارشنبه هفته جاری در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز میزبان تیم نفت آبادان خواهد بود.

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

اکبرپور: صدر را از استقلال می گیریم

تراکتورسازی بیشتر از استقلال و سپاهان شانس قهرمانی دارد
    "سیاوش اکبرپور" اظهار داشت: تراکتورسازی بیشتر از سپاهان و استقلال برای قهرمان شدن شانس دارد. سپاهانی ها به زودی درگیر بازیهای آسیایی می شوند و تمرکزشان را از دست می دهند. استقلال هم با از دست دادن بازیکنان تاثیرگذار خود تضعیف شده است. بنابراین تراکتور شرایط بهتری دارد و اگر اجازه دهند تیم ما می تواند قهرمان لیگ برتر باشند.
    وی درباره اینکه آیا تراکتور افت کرده گفت: بعداز اینکه در بازی با استقلال به ناحق ما را بازنده کردند تمرکز بازیکنان خیلی به هم ریخت.آن بازی برای ما واقعا مهم بود زیرا فینال لیگ به حساب می آمد. در بازی با نفت هم که با بدشانسی بازی را باختیم و هر چه زدیم به در بسته خورد. اما تراکتور نه افت کرده نه به بحران رفته. ما شرایط خوبی داریم و به زودی صدر جدول را از استقلال پس می گیریم. اکبرپور درباره دیدار فردای تراکتور مقابل صنعت نفت گفت: بازی سختی داریم.خصوصا با حضور فونیکه سی کار برای مدافعان ما سخت می شود. اما فکر می کنم آنها بتوانند این مهاجم را مهار کنند چون تمرینات اختصاصی را پشت سر گذاشته اند.
    وی درباره اینکه آیا باخت استقلال در دربی به برد ناحق آنها مقابل تراکتور ارتباط داشته گفت: من به این حرفها اعتقاد ندارم. نتیجه یک بازی در زمین فوتبال رقم می خورد و به بازیهای قبلی یک تیم ربط ندارد. این درست است که استقلال به ناحق ما را برد اما خودم به عنوان بازیکن سابق این تیم از باخت در دربی ناراحت شدم و اصلا دوست نداشتم نوار پیروزی های این تیم در دربی پاره شود البته استقلال تعدادی از بازیکنان اصلی خود را ندارد و همین باعث تضعیف این تیم شده است.

صفحه 14 از 49 نخستنخست ... 4121314151624 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)