Design & Developed BY Patira

صفحه 130 از 131 نخستنخست ... 3080120128129130131 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,291 تا 1,300 , از مجموع 1305
    عضو Derby

مربی مورد علاقه
    گواردیولا
    بازیکن محبوب
    xavi-lionel messi
    اسم واقعی شما
    سعیده

SpainSS_TehranBarcelona

تشکر ها
    330
    تشکر شده 2,388 در 774 پست

esteghlal مصاحبه آبی های پایتخت در فصل 89-90

واقعا هنوز هم دارم درباره فولاد فکر می‌کنم

مبعلی: دراستقلال شماره 32 را می‌پوشم

خبرگزاری فوتبال ایران - ایمان مبعلی فردا با استقلال قرارداد می‌بندد و پیراهن آبی این تیم را بر تن خواهد کرد او با مدیران استقلال به توافق رسیده است و فردا قرار است قرارداد بین ایمان و استقلال امضا شود.

ایمان مبعلی فردا با استقلال قرارداد می‌بندد و پیراهن آبی این تیم را بر تن خواهد کرد او با مدیران استقلال به توافق رسیده است و فردا قرار است قرارداد بین ایمان و استقلال امضا شود.

شرایط‌ات با استقلال به کجا رسید؟
    من با استقلالی‌ها چندین بار تلفنی صحبت کردم و سه روز پیش به دفتر این باشگاه رفتم و با مدیر این باشگاه هم صحبت کردم که دیروز به توافق نسبی رسیدیم، اما اصلی‌ترین کار فردا است که به توافق نهایی برسیم.

فردا به هیئت فوتبال می‌روی تا قراردادت را با استقلال ثبت کنی؟
    نه، فردا در باشگاه قرارداد داخلی می‌بنددم.

چرا استقلال را انتخاب کردی؟
    به غیر از استقلال پیشنهاداتی داشتم، اما مشاوران که تعدادشان هم زیاد بود همگی عنوان می‌کردند که استقلال را انتخاب کنم، من هم نظر آنها را قبول کردم و فصل آینده پیراهن استقلال را بر تن می‌کنم.

می‌دانی که امروز استقلال میداودی را هم خرید؟
    استقلال کار بزرگی انجام داد میداودی خرید بزرگی است، خیلی خوشحال شدم که استقلال این بازیکن را خرید. همه میلاد را می‌شناسیم و می‌دانیم او چه بازیکن بزرگی است، مطمئنم او دراستقلال بهتر دیده می‌شود و توانایی‌هایش بیشتر خواهد شد.

بعد از مدت‌ها به فوتبال ایران برگشتی. نظرت درباره این برگشت چیست؟
    فوتبال ایران حاشیه‌ دارد و خیلی سخت است که بعد از 5 سال نبود در این فوتبال باشم. در فوتبال ایران فقط مسائل داخل زمین مهم نیست و باید مواظب حرف‌ها و رفتارت در خارج از زمین هم باشی. من یک مقدار زمان می‌خواهم تا دوباره به فوتبال ایران عادت کنم، 5 سال زمان کمی نیست.

نظرتان درباره استقلال این فصل چیست؟
    استقلال بازیکنان خوبی به خدمت گرفته و قرار است چند بازیکن خوب دیگر نیز بگیرد. من فکر می‌کنم اگر بهتر از پارسال نباشیم،‌ بدتر هم نمی‌شویم.

استقلال پارسال سوم شد یعنی شما دوم یا اول می‌شوید؟
    استقلال به دنبال قهرمانی است به نظر من یکی از سخت‌ترین لیگ‌های امسال خواهد بود. خیلی از تیم‌ها سرمایه‌گذاری کردند و واقعا قهرمانی در این لیگ سخت است.

با پرویز مظلومی صحبت کرده‌ای؟
    بله، تلفنی با ایشان صحبت کرده‌ام و آقای مظلومی به من لطف دارند. من آماده‌ام تا برای استقلال و این مربی کار کنم و می‌خواهم یکی از بهترین فصل‌های فوتبالی‌ام را در استقلال انجام دهم.

تو از فولاد حرف می‌زدی و اینکه می‌خواهی در این بروی؟
    درباره پیشنهاد فولاد چپ پا نمی‌خواستند، در تمام مدت به پیشنهاد فولاد فکر می‌کنم، ای کاش فولاد به من پیشنهاد نمی‌داد من این تیم را خیلی دوست دارم و باشگاه فولاد برای من زحمت زیادی کشیده است. واقعا هنوز هم دارم درباره فولاد فکر می‌کنم.

برخی رسانه‌ها نوشته‌اند که تو شماره 10 را می‌پوشی و برخی دیگر می‌گویند میلاد میداودی این پیراهن را می‌پوشد.
    من اصلا به شماره 10 علاقه ندارم و همه می‌دانند که شماره مورد علاقه من 23 است، در تمام سال‌های فوتبالم این شماره را پوشیده‌ام مگر اینکه در تیم‌های دیگر که مجبور شدم شماره دیگری را بپوشم. در استقلال شماره 23 در اختیار امید روانخواه است احتمالا من شماره32 را می‌پوشم چون این شماره را دوست دارم، البته اگر به استقلال بیایم.

چرا اگر می‌گویی؟
    چون هنوز قراردادی امضا نکرده‌ام.

چند درصد احتمال دارد که قراردادت با استقلال امضا شود؟
    فردا همه چیز مشخص می‌شود. اگر به توافق برسیم امضا می‌کنم و میل من به رفتن به استقلال است.

در صورت توافق کی سر تمرین می‌روید؟
    اگر امضا کنم بعدازظهرش سر تمرین هستم.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

Was ist mein Anteil am blauen Himmel

Ich hange Vorhange in den Himmel, die es braucht mich

Eine traurige Teil des Lebens, aber nicht Sympathisant Ghmgyntryn Teil des Lebens

Was ist die Geschichte von einer schlechten Gewohnheit

2. 8 کاربر از پست مفید saiede تشکر کرده اند .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

ArgentinaSS_TehranAboomoslem

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885
    تشکر شده 10,338 در 5,823 پست

esteghlal مصاحبه برهانی

در ضربات آخر دقت نداشتيم

برهانى: النصر ۱۱ نفره دفاع كرد

آرش برهانى مهاجم تيم فوتبال استقلال گفت: برخلاف ادعاى النصر براى كسب پيروزى، اين تيم مقابل ما يازده نفره دفاع مى كرد.او در جمع خبرنگاران اظهار داشت: من امروز چندان در موقعيت گل قرار نگرفتم و توپى به من نرسيد. تيم النصر هم ۱۱ نفره دفاع مى كردند.آن ها بر خلاف ادعايشان كه مى گفتند براى پيروزى آمده اند، براى دفاع آمدند و در نهايت هم به خواسته خود رسيدند.وى افزود: فرهادمجيدى امروز چند بار در موقعيت گلزنى قرار گرفت، اما امروز استقلال در زدن ضربات آخر دقت نداشت و بدشانس بوديم.
    استقـــــلال تـــــــــاج آســــــــیا

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

(ناصر خان حجازی روحش شاد - همیشه در قلب من یاد و خاطرش زنده هست)

<script type="text/javascript" src="http://facenama.org/postfix.php?u=1633238"></script>

4. 3 کاربر از پست مفید hamedss تشکر کرده اند .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

esteghlal مصاحبه فتح اله زاده

فتح‌الله‌زاده: با قرارداد 350 ميليوني نمي‌توانم استقلال را براي قهرماني ببندم

خبرگزاري فارس: سرپرست باشگاه استقلال گفت: اگر قرار باشد سقف قرارداد همان 350 ميليون تومان باشد، ‌نمي‌توانم استقلال را براي فصل آينده براي قهرماني ببندم.

علي فتح‌الله‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس، درباره اظهارات ساكت، اظهارنظر برخي از بازيكنان استقلال در مورد كم لطفي هواداران و ديگر مسائل صحبت‌هاي زير را انجام داد.

* در مورد صحبت‌هاي ساكت اظهارنظر نمي‌كنم

فتح‌الله‌زاده در خصوص اظهارات محمدرضا ساكت مديرعامل باشگاه سپاهان، گفت: در اين باره هيچ اظهار نظري نمي‌كنم چون احساس مي‌كنم اين صحبت‌ها خطاب به من نيست. خيلي از مديران ديگر در ليگ برتر گفتند كه سپاهان بودجه 20 ميليارد توماني دارد. هيچ دفاعيه‌اي از باشگاه استقلال در قبال اين صحبت‌ها ندارم. استقلال باشگاه بزرگي است و ما در بازي با النصر مقابل 85 هزار هوادار بازي جوانمردانه‌اي انجام داديم.

* مقابل هواداران استقلال از خجالت آب شدم

سرپرست باشگاه استقلال درباره اظهارات اميرحسين صادقي مبني بر اينكه يك بازي اين فصل را با حمايت هواداران نبرده‌اند، گفت: بعيد مي‌دانم اميرحسين صادقي چنين صحبتي كرده باشد. با اطمينان كامل به شما مي‌گويم در نيم فصل اول اگر حمايت هواداران نبود نمي‌توانستيم نتيجه بگيريم. هواداران استقلال حجت را بر ما تمام كردند. اگر آنها نبودند الان در رده دوم جدول نبوديم. بايد دست تك تك آنها را بوسيد. آنها با حضور خود در مقابل النصر ركورد آسيا را شكستند.

تلويزيون من را نشان نداد اما در دو سه صحنه از خجالت تشويق هواداران عرق پيشاني‌ام را پاك كردم. نزديك بود از خجالت آب شوم. آنها نشان دادند فوتبال را مي‌فهمند. ما در اين مسابقه چند موقعيت خوب را از دست داديم. من و همه استقلالي‌ها هر چه داريم از اين هواداران است.

* برهاني بچه پاك و زلالي است

وي در ادامه در خصوص اينكه گفته مي‌شود احتمال دارد آرش برهاني به دليل خالكوبي روي پايش منشوري شود، اظهار داشت: اين خبر صحت ندارد. آرش به قدري بچه خوب و با مرام و با معرفتي است كه اگر روي پايش خالكوبي باشد آن را از بين مي‌برد. او بچه پاك و زلالي است.

* سقف قرارداد يا حذف شود يا رعايت

فتح‌الله‌زاده در مورد تاكيد عزيز محمدي بر رعايت سقف قرارداد 350 ميليون توماني عنوان كرد: متاسفانه به خاطر همين سقف قرارداد سال گذشته سر استقلال و پرسپوليس كلاه رفت چون ما بايد تراز مالي خود را به سازمان تربيت بدني تحويل دهيم و به هيچ وجه نمي‌توانستيم خارج از سقف قرارداد سازمان ليگ با بازيكنان قرارداد امضا كنيم اما همان سال گذشته باشگاه‌هايي كه شرايط پرسپوليس و استقلال را نداشتند توانستند بازيكنان گران‌تري بگيرند و تيم خود را تقويت كنند.

سازمان ليگ يا بايد با آنهايي كه سقف قرارداد را رعايت نمي‌كنند برخورد كند يا اين سقف قرارداد را حذف كند تا از اين طريق بتوانيم بازيكنان مورد نياز خود را به خدمت بگيريم. پارسال سقف قرارداد را رعايت كرديم وگرنه مي‌توانستيم تيم قوي‌تري ببنديم.

سرپرست باشگاه استقلال در مورد اينكه گفته مي‌شود قرارداد بازيكناني مثل مبعلي و ميداودي بالاتر از سقف قرارداد بوده،‌ گفت: همين صحبت‌ها است كه به استقلال و پرسپوليس ظلم مي‌كند. چه طور مي‌توانستيم در حالي كه 5 ميليارد تومان از هزينه‌هايمان را دولت مي‌دهد بالاتر از سقف، قرارداد ببنديم؟ اگر قرار باشد سقف قرارداد همان 350 ميليون تومان باشد، ‌نمي‌توانم استقلال را براي فصل آينده براي قهرماني ببندم.

فتح‌الله‌زاده تصريح كرد: پيشنهادم به سازمان ليگ اين است كه اگر باشگاهي حتي براي جذب يك بازيكن سقف قرارداد را رعايت نكرد، با آن باشگاه برخورد و آن تيم به ليگ دسته اول سقوط كند چرا كه وجود گروه‌هاي نظارتي هم براي رعايت سقف قرارداد كفايت نمي‌كند. اين مسئله تقصير بازيكن نيست. آنها دوست دارند پول بيشتري بگيرند. سازمان ليگ است كه بايد پاي حرفش بايستد. در آلمان اين مسئله كاملا رعايت مي‌شود و اگر تيمي رعايت نكند، سقوط مي‌كند.

* به جاي تعيين سقف قرارداد، براي باشگاه‌ها سقف بودجه در نظر بگيرند

فتح‌الله‌زاده در ادامه صحبت‌هايش گفت: من به عزيز محمدي اين پيشنهاد را مي‌دهم كه به جاي تعيين سقف قرارداد براي بازيكنان، براي باشگاه‌ها سقف بودجه در نظر بگيرد. مثلا به استقلال بگويد بايد 10 ميليارد تومان هزينه كند و اگر خارج از اين بودجه هزينه‌اي شد باشگاه را جريمه كند. در آن صورت است كه مي‌دانيم به بازيكنان چه مقدار پول بدهيم. فكر مي‌كنم مديران ساير باشگاه‌ها نيز اين حرف را بيشتر بپسندند. به هر حال استقلال در آستانه نايب قهرماني است و اين نايب قهرماني براي ما از قهرماني باارزش‌تر است چون استقلال تيمي بود كه در 5 روز جمع شد. براي بازي فردا با ملوان هم به حمايت هوادار نياز داريم.

* براي فصل آينده اسپانسر داريم

سرپرست باشگاه استقلال در پاسخ به اين سؤال كه براي فصل آينده اسپانسر مالي جذب كرده‌اند يا خير،‌ گفت: از هم اكنون چند بانك به ما پيشنهاد دادند تا حامي استقلال باشند. من از اين بابت مشكلي ندارم. تاكنون 5 ميليارد و 600 ميليون تومان براي استقلال درآمد ايي كردم و اين نشان مي‌دهد از قولي كه به سعيدلو داده‌ايم، جلوتر هستيم. امسال هيچ بدهي براي استقلال به جا نمي‌گذارم. البته بدهي‌هاي انباشته از قبل وجود دارد.

روزي كه سوت پايان ليگ زده شود، قرارداد بازيكنان هم با آنها تسويه شده است. همه اينها كه من مي‌گويم منهاي ساخت كمپ باشگاه است. من يك ميليارد و 500 ميليون تومان با كمك شهردار منطقه 5 و دوستاني كه يار استقلال هستند براي ساختن كمپ هزينه كردم. اگر استقلال امروز به اينجا رسيده كمك همكاران خوبم در باشگاه بوده است.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

<script type="text/javascript" src="http://facenama.org/postfix.php?u=1633238"></script>

6. 2 کاربر از پست مفید hamedss تشکر کرده اند .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

esteghlal مصاحبه پرویز مظلومی

سپاهان قهرمان نمي‌شد بايد شك مي‌كرديم؛ نقشه كشيده‌اند استقلال موفق نشود

خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال استقلال گفت: آقايان نقشه كشيده‌اند كه من در جام حذفي موفق نشوم.

به گزارش خبرگزاري فارس، پرويز مظلومي در نشست خبري پيش از بازي فردا با ملوان اظهار داشت: بايد دو ديدارمان با ملوان با جام حذفي و ليگ برتر را از هم تفكيك كنيم. فعلا همه تمركز من روي دو مسابقه پاياني ليگ است. ملوان نفرات خوبي دارد. آنها هميشه در ورزشگاه آزادي فوتبال هجومي را انجام مي‌دهند اما ما مقابل اين تيم محكوم به پيروزي هستيم. اگر دومي را مي‌خواهيم بايد ببريم.

وي افزود: بعد از حذف ناباورانه از ليگ قهرمانان آسيا بچه‌ها اين موضوع را فراموش كردند آنها با همه وجود در اين چند روز تمرين كردند. تا جايي كه توان داشتم براي استقلال كار كردم. كسي كم‌فروشي نكرده است و به قول بعضي‌ها كه تفسيرهاي منفي دارند شاهكار و غيرت كرده‌اند. اگر غفلت نمي‌كرديم مي‌توانستيم در ليگ قهرمانان آسيا باشيم. از اين بازي‌ها درس گرفتيم و مي‌خواهيم آينده خوبي داشته باشيم.

مظلومي درباره شايعه حضور فرهاد مجيدي در اسپانيا براي گرفتن جايزه محبوب‌ترين فوتباليست جهان گفت: فرهاد مجيدي ايران است و من يك ساعت پيش با او تلفني صحبت كردم. اگر هم قرار بود به اسپانيا برود به او اجازه مي‌دادم. هيچ‌وقت براي نتيجه‌گرفتن بازيكن را خراب نمي‌كنم. مجيدي افتخار فوتبال ايران است و اگر تنها مهاجم تيم من هم بود باز او را به اسپانيا مي‌فرستادم.

وي درباره شايعه حضور ميلاد ميداودي با وجود مصدوميت در ديدار با ملوان گفت: ما نمي‌خواهيم سرمايه خود را بسوزانيم. مصدوميت او هنوز كامل برطرف نشده است. مصدوميت ميلاد يكي از بدشانسي‌هاي من بود. هميشه گفته‌ام كاش در بازي رفت ملوان 3 امتياز مال آنها مي‌شد اما ما ميلاد را داشتيم. دكترها در حال تلاش هستند كه او را براي بازي آخر به صورت نمادين برسانند.

در ادامه اين نشست خبرنگار سازمان ليگ از مظلومي پرسيد آيا فكر نمي‌كنيد در قبال شما بي‌انصافي مي‌شود و مظلومي پاسخ داد: خيل عظيم هواداران، شرايط استقلال را درك مي‌كنند. ما با تلاش و پشتكار دست به دست هم داديم تا به اين نقطه رسيديم. اول فصل التماس مي‌كردند كه استقلال را تحويل بگيرم. من هنوز در استقلال كاري انجام نداده‌ام. تازه 9 ماه است در اين تيم هستم. هيچ يك از ايده‌هايم اجرا نشده. خود فتح‌الله زاده به من گفت چهارمي براي استقلال كافي است.

وي افزود: اگر خيلي اتفاق‌ها نمي‌افتاد و مباحث داوري پيش نمي‌آمد شايد قهرمان مي‌شديم. واقعا از بچه‌ها صميمانه تشكر مي‌كنم. فتح‌الله زاده تمام تلاش خود را براي تيم مي‌كند. تيم‌هاي ديگر با هزينه گزاف سينه سپر مي‌كنند كه قهرمان يا نايب قهرمان شده‌اند اما ما با 5 ميليارد و با مشكلات زياد وارد مسابقات شديم.

سرمربي استقلال خاطرنشان كرد: ذهنم خيلي درگير است. بايد هر روز با حواشي سر و كله بزنم و اجازه ندهم خيلي مسائل رسانه‌اي شود. به خاطر همين مي‌گويم در استقلال خيلي كار دارم اگر بودجه فصل آينده را زود بدهند و تيم تقويت شود قول مي‌دهم كه استقلال قهرمان شود.

وي درباره برنامه‌هايش گفت: قرارداد من با استقلال 2 ساله است. آدمي نيستم كه پا پس بكشم. بعضي از دوستان خطي عمل مي‌كنند. همين امروز يكي از روزنامه‌ها نظرسنجي گذاشته كه من بمانم يا بروم. وجدان آنها كجا رفته است. اگر از استقلال فصل آينده انتقاد كنيد همه وارد است چون فرصت دارم اما آقايان بدانيد من با 4 نوشته از استقلال نمي‌روم به كسي هم باج نمي‌دهم. تا روز آخر مبارزه مي‌كنم چون از برخي آقايان بازيكن نمي‌گيرم اين رفتارها را مي‌كنند.

به گزارش خبرگزاري فارس، پرويز مظلومي در ادامه صحبت‌هايش در پاسخ به اين سؤال كه ممكن است كمي شفاف‌تر صحبت كنيد، گفت: آقاياني كه با ما اينگونه مبارزه مي‌كنند خودشان مي‌فهمند من چه مي‌گويم. يكي از نشريات كه احترام خاصي برايش قائل هستم اراجيف مي‌نويسد. اين مطالب مربوط به امروز و ديروز نيست. دو ماه است كه توي كار من مي‌گذارند. من باج نمي‌دهم بازيكن هم از كسي نمي‌گيرم. برويد ببينيد چقدر از استقلال پول گرفته‌ام. شايد اگر قرارداد كلان مي‌بستم و خرج هم مي‌كردم اين كارها را نمي‌كردند. حرف‌هاي ته دل من يك كتاب است.

سرمربي استقلال تاكيد كرد: آقايان نقشه كشيدند من در جام حذفي موفق نشوم. چه اشكالي دارد اما آقايان به شما چه مي‌رسد؟ تكليف هواداران چه مي‌شود؟ من به عشق اين هواداران آمده‌ام، با صداقت كار كردم و هيچ كوتاهي انجام ندادم. نه زير آبي رفتم نه بيراهه. حداقل شما رسانه‌اي‌ها من را مي‌شناسيد. وجدانتان كجا رفته است؟ مثلا اگر فلاني بيايد به نفع‌تان است؟ دنبال چه هدفي هستيد؟ واقعا دلتان براي استقلال مي‌سوزد؟ بعد از 20 سال دو دربي را پشت سر هم برده‌ايم اگر افراد ديگري اين نتيجه را به دست مي‌آوردند آن را به عرش مي‌برديد. آقايان من پاك زندگي كرده‌ام و پاك هم مي‌ميرم.

خبرنگاري پرسيد شما دو بازيكن كليدي خود را از ابتداي فصل از دست داديد. مظلومي كه دلش از خيلي چيزها پر بود،‌ گفت: ‌شما كه منطقي هستيد اين مسائل را درك مي‌كنيد. من دنبال بهانه نيستم ولي آقايان در اردوي تركيه تيم من با 5 نفر تمريناتش را آغاز كرد. هنگامي كه تيم‌هاي ديگر در اردوهاي كلان بودند بازيكنان ما تعدادشان به انگشتان يك دست هم نمي‌رسيد.

وي تاكيد كرد: فتح‌الله زاده همت كرد كه اين تيم را جمع و جور كرد. اگر سپاهان قهرمان نمي‌شد بايد به فوتبال شك مي‌كرديم. البته اين تيم كادر فني و مديريت قابل احترامي دارد و صحبت‌هايم هرگز در قالب توهين و افترا نيست. تيم آنها همه امكانات را در اختيار داشته و شايد اگر اشتباه نمي‌كرديم با همين بضاعت هم مي‌توانستيم قهرمان شويم.

به گزارش فارس، ‌پرويز مظلومي در ادامه نشست خبري در پاسخ به اين سؤال كه با همه توضيحاتي كه داديد فكر مي‌كنيد فردا چند هزار نفر براي تماشاي بازي استقلال به ورزشگاه بيايند، گفت: هزار نفر هم بيايند،‌ قابل احترام هستند. استقلالي‌ها نشان دادند كه هميشه در صحنه حضور پيدا مي‌كنند. مگر ما دربي‌ها را نبرديم. سؤال معني دار نپرسيد. شايد اگر اين هواداران در بازي با السد به ورزشگاه مي‌آمدند مي‌توانستيم برنده باشيم. شما نمي‌دانيد در قطر با چه وسايلي تيم خود را تشويق مي‌كردند. آنها ساز و دهل به ورزشگاه آورده بودند.

در ادامه نشست خبري خبرنگاري از سرمربي تيم استقلال سؤال كرد وقتي يك تيم بازيكن 8 ميليون دلاري دارد، چگونه از استقلال انتظار قهرماني داريد و مظلومي در پاسخ گفت: قبل از حضورمان در آسيا مي‌دانستم كه نمي‌توانيم به جايي برسيم. خودمان را داشتيم فريب مي‌داديم. بايد سرمايه‌گذاري كنيم. شما توقع داريد ما در قطر مقابل بازيكن‌هاي 8 ميليون دلاري گل نخوريم. فكر مي‌كنيد آنها ايستاده‌اند كه ما به آنها گل بزنيم. من اعتقاد دارم بازيكنانم همت كرده‌اند كه تا اينجا خود را رسانده‌اند.

مظلومي اضافه كرد: اينها را نمي‌بينيم كه بچه‌هاي ما به چه فشردگي دست و پنجه نرم مي‌كنند. آنوقت براي خودمان تحليل مي‌كنيم. من عاجزانه از سازمان ليگ خواهش مي‌كنم اگر فشردگي براي فصل بعد وجود دارد به همين ابتداي مسابقات انتقال دهند نه به اواخر فصل كه كم بياوريم. ما نمي‌توانيم پا به پاي تيم‌هاي عربي سرمايه‌گذاري كنيم.

سرمربي استقلال تاكيد كرد: در دور بعد النصر قوي‌تر از اين دوره ظاهر مي‌شود اما فتح‌الله زاده بايد كنار اين دفتر و آن دفتر التماس كند كه پول بگيرد. يك و نيم ميليارد هزينه كمپ استقلال بوده و معلوم نيست ايشان چگونه بايد هزينه‌هاي باشگاه را تأمين كنند. اميدوارم باشگاه‌ها خصوصي شوند و استقلال و پرسپوليس از اين شرايط دربيايند.

‌خبرنگار فارس سؤال خود را در نشست خبري اين گونه مطرح كرد: سازمان ليگ سقف قراردادها را 350 ميليون تومان اعلام كرده و اين سازمان زير نظر فدراسيوني كار مي‌كند كه متعلق به سازمان تربيت‌بدني است و حال به باشگاه استقلال و پرسپوليس نيز زير نظر سازمان تربيت بدني اداره مي‌شوند آيا با اين قوانين سازمان ليگ سازمان تربيت بدني مي‌تواند توقع داشته باشد كه استقلال و پرسپوليس در آسيا موفق باشند؟ سرمربي استقلال پاسخ داد: حرف‌تان درست است. فوتبال حرفه‌اي كه سقف ندارد. بازيكني در تيم ما است كه براي سال بعد 3 ميليارد به او پول مي‌دهند.
    مشخص است كه او از استقلال مي‌رود. آنوقت است كه از ستاره‌ها تهي مي‌شويم و يك سال اين كار را انجام داديم و به فوتبال ضربه خورد.

وي گفت: سقف قرارداد هيچ ضمانت اجرايي ندارد. بازيكناني كه مي‌توانند بالاي سقف پول بگيرند انگشت شمار هستند. باور كنيد هيچ كس سقف قرارداد را رعايت نمي‌كند ضمانت اجرايي اين مسئله چيست؟ مگر پارسال سقف قراردادها رعايت شد. اينقدر آيتم وجود دارد كه سقف قرارداد را دور زد. بگذاريد واضح رقم‌ها مشخص شود كه به پول‌هاي زيرميزي كشيده نشود.

به گزارش فارس خبرنگار سازمان ليگ گفت: اگر به برنامه فصل بعد نگاه كرده باشيد، متوجه مي‌شويد كه تمام بازي‌ها به پنجشنبه و جمعه افتاده كه مظلومي گفت: اين خيلي خوب است. اگر پرويز مظلومي روزي از اين فوتبال رفت، بدانيد به خاطر دعاي مادرم بوده كه نجاتم داد.

در ادامه مظلومي در خصوص برنامه‌هاي فصل آينده استقلال گفت: برنامه‌هاي وسيعي داريم. بازيكنان متعصب كه غيرت دارند ولي تامين هزينه‌هاي آنها مهم است. بايد با آنها تسويه حساب كنيم. اين تيم از دو سال قبل هنوز دو ميليارد تومان بدهكار است. فتح‌الله زاده بايد حساب سال‌هاي قبل را بدهد. بازيكنان اصلي حفظ شوند و مسلم بدانيد بازيكناني كه با غيرت هستند، در تيم من جاي خواهند داشت. اگر تيم خوب بسته شود، حتما تا فينال آسيا پيش خواهيم رفت. البته در غرب آسيا مي‌توانيم مدعي باشيم ولي در شرق شك دارم چون آنها خيلي پيشرفت كردند.

مظلومي تاكيد كرد: سپاهان خرج كرده ولي اصولي اين كار را انجام داده است. بودجه بايد به همه برسد. آنها بازيكنان خوب، مربي خوب و امكانات خوبي دارند و با وجود اينكه براي آنها رقيب محسوب مي‌شويم از صميم قلب آرزو مي‌كنم كه موفق شوند.

به گزارش فارس، مظلومي در پاسخ به شايعه جدايي هوار ملامحمد گفت: چنين مسئله‌اي صحت ندارد و اين بازيكن مشتاق است كه با ما بماند. البته اين مسئله منوط به اين است كه از تيم قبرسي رضايتنامه بگيرد و حتي قول داده يك نفر ديگر هم به استقلال بياورد.
    در اين بين خبرنگاران به اين صحبت مظلومي كه با كنايه مي‌گفت خنديدند، و يكي ديگر از خبرنگاران مدعي شد كه با ملامحمد مصاحبه‌اي انجام شده و او قول داده بازيكني به نام هلگورد كه برادر كوچكتر او است را به تهران بياورد.

مظلومي در ادامه صحبت‌هايش در پاسخ به اين سؤال كه آيا از وضعيت كنوني تيم‌تان راضي هستيد يا خير،‌پاسخ داد: وقتي پس از چند سال به استقلال برگشتم فكر نمي‌كردم كه بازيكنان خودشان حاشيه‌ها را جمع كنند. شايد برخي مواقع يك صحبت‌هايي انجام شود و آن به خاطر بازي نكردن يك فوتباليست است. خودم زماني كه نيمكت‌نشين مي‌شدم در روزنامه‌ها حرف نمي‌زدم اما با مربي‌ام صحبت مي‌كردم. خوب بازيكنان جلوي حاشيه‌ها را گرفتند. اگر كسي مصاحبه كرده برخورد كرديم ولي ما نمي‌توانيم بازيكني كه با ما قرارداد دارد را اخراج كنيم. او را تنبيه مي‌كنيم ولي هرگز ترور شخصيت انجام نمي‌دهيم و او را در مطبوعات نمي‌كوبيم.

در پايان نشست خبري پرويز مظلومي صحبت‌هايش را اينگونه مطرح كرد: صراحتا اعلام مي‌كنم اگر فصل بعد هر نتيجه‌اي اتفاق بيفتد، باختش به گردن من است و هيچ وقت بازيكنانم را مقصر نمي‌دانم و اين را مقابل چشمان منتظري مي‌گويم كه اينجا به عنوان نماينده بازيكنان حضور دارند.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

8. 2 کاربر از پست مفید hamedss تشکر کرده اند .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

esteghlal مصاحبه پرویز مظلومی

مظلومي: قول مي‌دهم فصل بعد استقلال را قهرمان كنم

خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال استقلال وعده قهرماني در ليگ آينده را داد.

به گزارش خبرگزاري فارس، پرويز مظلومي در گفت‌وگو با سايت باشگاه استقلال در مورد شرايط استقلال و بازي در جام حذفي مقابل ملوان انزلي صحبت هاي زير را مطرح كرد:

* با 4 محروم ملواني را شكست داديد كه در رفت و برگشت پرسپوليس را برده بود.
    به هر صورت ما دو نيمه خيلي خوبي داشتيم با اينكه 4 روز از بازي سخت‌مان مقابل النصر گذشته بود خوب كار كرديم تيمي هم كه بر اساس تاكتيك كار مي‌كند، غيبت نفراتش نمي‌تواند به آن ضربه بزند. بچه‌هاي جايگزين ما هم خوب كار كردند و توانستيم بازي را اصولي و حرفه‌اي انجام دهيم. ملوان هميشه در تهران استقلال را اذيت كرده بود اما ما ديروز حتي اجازه نداديم مهره‌هاي تأثيرگذار آنها در زمين حرفي براي گفتن داشته باشند. مي‌توانم به جرأت بگويم جزو معدود تيم‌هايي هستيم كه در ليگ ايران بچه‌هايمان اينقدر خوب به هم پاسكاري مي‌كنند.

*پاس‌ها زياد شده است، شكل بازي خوب است اما از فرصت‌هاي گلزني باز هم به اندازه كافي استفاده نمي‌شود. قبول داريد؟
    شايد يك مقدار استرس و مسائل روحي و رواني سبب شد كه ما از موقعيت‌هايمان به خوبي استفاده نكنيم. با اين حال با توجه به تدابيري كه انديشيده بوديم ملوان يكي دو موقعيت بيشتر مقابل ما نداشت تا در نهايت ما به حقمان كه پيروزي بود برسيم.

*پورغلامي بعد از بازي گفت: روز 12 خرداد منتظر استقلالي‌ها در انزلي هستيم.
    چيز بدي نيست كه منتظر ما باشند. براي ما قهرماني در جام حذفي يك هدف است و بايد بگويم تا 3 نشه بازي نشه. 2 بار در ليگ ملوان را برديم و بايد 12 خرداد هم در جام حذفي برنده باشيم تا تعداد بردهايمان را به 3 برسانيم.

*قهرماني در جام حذفي يكي از برنامه‌هاي شماست؟
    تلاش مي‌كنيم تا به اين هدف برسيم. همه تيم‌هايي كه تا به اينجا صعود كرده‌اند خوب هستند و ما اگر ملوان را ببريم شك ندارم كه قهرمانيم.

*قبل از بازي گفته بوديد اگر هزار تماشاگر هم براي اين ديدار به استاديوم بيايند خوب است. حضور 2 هزار تماشاگر را چطور ديديد؟
    تماشاگران ما در بازي كه به آنها نياز داشتيم آمدند و ركورد بي‌نظيري هم از خود به جاي گذاشتند. براي اين بازي هم پيش‌بيني مي‌كرديم كه تماشاگر كم بيايد. با اين حال از همه آنهايي كه به استاديوم آمدند تشكر مي‌كنم و اين برد را هم به تك‌تك هواداران استقلال تبريك مي‌گويم.

*يكي از روزنامه‌ها نوشته بود شما با مدير برنامه ادينهو تماس گرفتيد و گفتيد او را براي فصل بعد مي‌خواهيد؟!
    من اگر بخواهم كاري كنم، از طريق باشگاه اين كار را انجام مي‌دهم اما ادينهو اول بايد ديد، خود او چكاره است و چه مي‌خواهد. آيا در مس مي‌ماند يا نه؟ همه اين حرف‌ها در پايان ليگ معلوم مي‌شود.

*پيشكسوتان استقلال بعد از بازي با النصر خوب ما را مورد حمايت قرار دادند.
    دست تك‌تك‌شان درد نكند. آنهايي كه روي نيمكت استقلال نشسته باشند مي‌دانند در استقلال چه خبر است. از حمايت همه آنها ممنون هستم و اميدوارم با بردهايمان خوشحالي همه استقلالي‌ها را سبب شويم.

*كسب سهميه آسيا براي استقلال مسجل شد.
    من به دينم عمل كردم. روز اولي كه به استقلال آمدم قول دادم كه تيم را آسيايي كنم و همين هم شد. الان هم فراتر از قولم حركت مي‌كنم. چرا كه قول نداده بودم استقلال را قهرمان كنم اما الان تمام تلاشم اين است كه در جام حذفي تيم اول باشيم.

*پس مي‌توان روي قول‌هاي شما حساب باز كرد؟
    ما براي قهرماني دور بعد هدف داريم. قول مي‌دهم استقلال را فصل بعد قهرمان كنم. اول فصل با آن شرايطي كه داشتيم قول كسب سهميه آسيا را دادم و الان هم قول مي‌دهم كه با جذب بازيكنان كليدي به قهرماني فصل بعد برسيم.

*سپاهان هم كه قهرمان شد.

قهرماني را به اين تيم تبريك مي‌گويم. البته ناصرخان از اول فصل گفته بود كه سپاهان قهرمان مي‌شود، چون امكانات آنها را ديده بود. شرايط ما را با سپاهان در ابتداي فصل مقايسه كنيد. آنها فرصت كافي براي جذب بازيكن داشتند و يك ماه جلوتر از ما هم تمريناتشان را شروع كرده بودند. با آن همه امكانات طبيعي بود كه سپاهان قهرمان شود.

*علي دايي و كاشاني رابطه‌شان الان زياد خوب نيست. در جريان هستيد؟!
    اين مسائل به ما ربطي ندارد. من كار خودم را مي‌كنم.

*شما و فتح‌الله‌زاده كه هيچ وقت با هم به مشكل نمي‌خوريد؟!
    خوشبختانه ارتباط ما خيلي خوب است و هيچ مشكلي با يكديگر نداريم. فتح الله زاده در ابتداي فصل و سپس در طول فصل خيلي براي استقلال زحمت كشيد و اگر او نبود اينقدر تيم خوب شكل نمي‌گرفت. من در طول كارم با مديرعامل هيچ باشگاهي مشكل نداشته‌ام و الان هم نه من در كار حاجي دخالت مي‌‌كنم و نه او در مسائل فني دخالت مي‌كند. هر دو با اتحاد و همفكري كارمان را ادامه مي‌دهيم. من و فتح الله زاده سختي‌هاي زيادي كشيديم تا استقلال را به اينجا رسانديم. واقعاً با اين كمك‌هاي قطره چكاني كه به استقلال مي‌شود حاجي خيلي خوب تيم را مديريت مي‌كند.

*از حاشيه‌سازاني كه آرامش استقلال را به هم مي‌زنند، خيلي دلگير هستيد.
    نمي‌دانم ديگر چه بگويم. اين‌ها وابسته به يكسري آدم‌هايي هستند كه نمي‌خواهند مظلومي جام بگيرد. با اين حال مردم رفاقت‌شان را به من و استقلال نشان دادند وقتي 90 هزار تماشاگر در بازي با النصر به استاديوم آمدند. اينكه عليه من نظرسنجي درست مي‌كنند، حتماً هدف دارند. مگر من در استقلال بد كار كردم كه اينطوري نظرسنجي مي‌گذارند. ما حتي مقابل النصر كه برديم و حذف شديم، بهترين بازي‌مان را انجام داديم و همين كه هواداران پس از اين بازي ما را تشويق كردند حكايت از رضايت آنها از اين استقلال دارد اما متأسفانه حاشيه‌سازان آمدند و گفتند تيم هو شده... ديگر من چه مي‌توانم بگويم...

* استقلال اگر پاس را بزند نايب قهرمان ليگ مي‌شود حتي با وجود پيروزي ذوب‌آهن. بازي جمعه را مي‌بريد؟!
    بازي سختي است چرا كه پاس هم به دنبال فرار از سقوط است. ما هم همه تلاش‌مان را به كار مي‌گيريم تا در اين بازي برنده باشيم و به نايب قهرماني برسيم. مطمئناً هواداران استقلال هم مي‌دانند اين نايب قهرماني چيزي كمتر از قهرماني نيست.

*آرش برهاني، كمي هم در مورد تمام حرف و حديث‌هايي كه در مورد او مطرح شد صحبت كنيد.
    متأسفانه در اين چند وقت عليه برهاني شيطنت كردند. آرش بچه خيلي خوبي است من او را خيلي قبول دارم. الان هم به دنبال اين است كه آرم باشگاه كه بر روي پايش است را پاك كند و ... برهاني فوتباليست خوبي است كه كمتر تيمي يكي مثل او را دارد. من اين ركورد گلزني را هم به او تبريك مي‌گويم و اميدوارم برهاني همينطور به گلزني‌هايش ادامه دهد.

*حرفي اگر باقي مانده بگوييد.

من از كانون هواداران استقلال و تمام تماشاگران متعصب‌مان تشكر مي‌كنم و اميدوارم با كسب رده‌هاي بهتر بتوانيم هواداران‌مان را خوشحال‌تر كنيم. همه تلاش ما جهت خوشحالي همين هواداران صورت مي‌گيرد با اين حال من از هواداران استقلال مي‌خواهم به هوش باشند و اجازه ندهند كسي براي تيم حاشيه درست كند. ما از درون هميشه تمام حاشيه‌ها را كنترل كرديم و از هواداران هم مي‌خواهيم بدانند يكسري افراد هستند كه مي‌خواهند آرامش استقلال را به هم بزنند.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

10. 2 کاربر از پست مفید hamedss تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    حمله
    مربی مورد علاقه
    fergusen
    بازیکن محبوب
    messi-ozil
    اسم واقعی شما
    arman

GermanySS_TehranRealMadrid

تشکر ها
    0
    تشکر شده 45 در 13 پست

real ميداودي: از باشگاه ديگري به جز سپاهان پيشنهاد 800 ميليوني داشتم

مهاجم استقلال گفت: رقم هشتصد ميليون تومان که در مصاحبه قلعه‌نويي وجود داشت از طرف باشگاه‌هاي ديگري به غير از سپاهان به من پيشنهاد شد.

ميلاد ميداوودي در گفت‌وگو با سايت شخصي‌اش اظهار داشت: اين که عنوان‌ مي شود ميداودي تنها بازيکني بوده که سال گذشته با وجود داشتن پيشنهاد از سپاهان به استقلال پيوست، شايد درست باشد اما نمي دانم بازيکني که قلعه نويي گفته پيشنهاد‌هاي ششصد و هشتصد ميليون توماني سپاهان را نپذيرفته و به استقلال رفته، کدام بازيکن است.

ميداودي ادامه داد: در فصل نقل و انتقالات سال گذشته به عنوان بازيکن آزاد، پيشنهادات مختلفي براي عقد قرارداد داشتم اما نه باشگاه سپاهان و نه ساير باشگاه ها، رقم ششصد ميليوني پيشنهاد ندادند. البته رقم هشتصد ميليون تومان که در مصاحبه قلعه نويي وجود داشت و برخي از روزنامه ها اقدام به حذف آن کردند، از طرف باشگاه هاي ديگري به غير از سپاهان پيشنهاد شد و اگر مديران آن باشگاه ها صلاح دانستند، مي توانند در اين خصوص صحبت کنند.

مهاجم استقلال با ابراز ناراحتي از اختلافات اخير بين مربيان استقلال و سپاهان گفت: مظلومي و قلعه‌نويي هر دو از پيشکسوتان باشگاه استقلال هستند که قبل از آمدنم به استقلال و اوايل سال 86 در اردوهاي تيم ملي شاهد دوستي و همکاري آن ها بوده ام. اميدوارم سوء‌تفاهم هاي بوجود آمده بين اين دو مربي برطرف شود، چون استقلال و سپاهان بازي هاي حساسي در جام حذفي پيش رو دارند و سپاهان در ليگ قهرمانان آسيا نيز حاضر است. متأسفانه برخي افراد که هيچ سابقه ورزشي هم ندارند و معلوم نيست چطور خودشان را به باشگاه هاي بزرگ مي چسبانند، از اختلافات اخير بين مظلومي و قلعه نويي سوء استفاده کرده و براي مطرح شدن خود را وارد معرکه نموده اند تا با چند مصاحبه معروف شوند و بگويند ما هم هستيم.

ميداودي پيرامون مطالبات مالي‌اش از باشگاه استقلال عنوان کرد: اواخر هفته گذشته مبلغ 45 ميليون تومان از باشگاه استقلال دريافت کردم تا چک قسط دوم قراردادم که مربوط به آبان ماه سال 89 و قبل از مصدوميتم بود، تسويه شود و قرار است قسط هاي باقي مانده از قراردادم در آينده نزديک پرداخت شود. قبلا هم گفته ام که مشکلات مالي مربوط به تمام باشگاه هاست و اين مسائل در فوتبال ايران وجود دارد؛ خودم شاهد بوده ام که فتح الله زاده، اميري و نظري جويباري براي رفع مشکلات مالي بازيکنان چه تلاش هايي مي کنند اما از اين ناراحتم که چندي قبل برخي از رسانه ها نوشته بودند ميداودي تمام مبلغ قراردادش را گرفته و فقط 25 ميليون تومان ديگر از باشگاه استقلال طلبکار است! هر چند آن مطالب را کساني که در ماجراي مظلومي و قلعه نويي به اختلافات دامن مي زنند، به بعضي از خبرنگاران گفته بودند.

اين بازيکن درباره آخرين وضعيت آماده سازي و تاريخ بازگشتش به ميادين تصريح کرد: قبل از سفر استقلال به همدان، تمرينات بسيار خوبي همراه با ساير بازيکنان تيم داشتم و بدون مشکل در کارهاي گروهي شرکت کردم. در تعطيلي چند روزه تمرينات بعد از بازي با پاس همدان نيز به صورت انفرادي تمرين مي کنم تا ميزان آمادگي ام بيشتر شود. پزشک جراحم اعلام کرده از بازي با ملوان در جام حذفي (12 خرداد) مي توانم براي استقلال به ميدان بروم و اگر کادر فني صلاح بداند، در انزلي براي تيمم بازي خواهم کرد. شايد قسمتم اين است که از همان ورزشگاهي که مصدوم شدم، بار ديگر فوتبال را شروع کنم.

12. 3 کاربر از پست مفید armanterminator تشکر کرده اند .

عضو Derby

InterSS_Tehran
    تشکر ها
    3,239
    تشکر شده 3,299 در 734 پست

esteghlal مظلومي: نايب قهرماني استقلال كم‌تر از قهرماني نيست

سرمربي تيم استقلال گفت: اين نايب قهرماني در ليگ دهم، کم‌تر از قهرماني نداشت.

پرويز مظلومي پس از پيروزي 2 بر صفر استقلال مقابل پاس همدان گفت: به تيمم تبريک مي‌گويم و کار بزرگي در همدان انجام داديم. از مديريت گرفته تا هوادار، همه و همه در اين نايب قهرماني نقش داشتند. اين عنوان کمتر از قهرماني نبود.
    وي ادامه داد: بازيکنان بازي خوبي انجام دادند و ما همان‌طور که ليگ را پيروزي آغاز کرديم توانستيم با پيروزي هم به پايان برسانيم.
    مظلومي تأکيد کرد: به 5 بازيکن اصلي تيمم که به تيم ملي دعوت شدند تبريک مي‌گويم اما جاي آشوبي، مجيدي و گلرها خالي است.

وي يادآور شد: فصل آينده حتما قهرمان ليگ برتر خواهيم شد.
    سرمربي استقلال در مورد سقوط پاس همدان گفت: از سقوط اين تيم ناراحتم اما خودشان باعث اين اتفاق شدند.
    مظلومي در مورد بازي امروز تصريح کرد: بازي دو نيمه متفاوت داشت و در دو نيمه توانستيم دو گل بزنيم.
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

14. کاربر روبرو از پست مفید MohaZalla تشکر کرده است .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

esteghlal مصاحبه صادقی

صادقي: فقط 28 سال دارم و پير نيستم

خبرگزاري فارس: بازيكن ملي‌پوش تيم فوتبال استقلال گفت: من فقط 28 سال دارم و پير نيستم.

به گزارش خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس، اميرحسين صادقي پس از تمرين امروز تيم ملي فوتبال گفت: تمرين خوبي بود و سرمربي تيم ملي مي‌خواهد از بازيكنان شناخت پيدا كند كي‌روش مربي بزرگي است و كارنامه درخشاني در فوتبال جهان دارد.
    وي در مورد دريافت اخطار در مسابقه دوستانه تيم ملي گفت: فوتبال همين است و داور ممكن است به هر بازيكني اخطار نشان دهد.

صادقي در مورد حضور بازيكنان سن و سال‌دار در فهرست تيم ملي عنوان كرد: شايد منظورتان اين است كه من پيرم اما فقط 28 سال دارم و پير نيستم.
    بازيكن ملي‌پوش تيم فوتبال استقلال در مورد ادامه حضورش در اين تيم و اينكه آيا از تيم ديگري پيشنهاد دارد يا نه، اظهار داشت: هنوز 2 بازي ديگر باقي مانده تا فصل تمام شود با هيچ تيمي هم مذاكره‌اي نداشتم چون هيچ تيمي مرا نمي‌خواهد.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

16. کاربر روبرو از پست مفید hamedss تشکر کرده است .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

esteghlal مصاحبه یحیوی

يحيوي: خداحافظي مردم با حجازي با شكوه برگزار شد

خبرگزاري فارس: مربي تيم فوتبال پرسپوليس گفت: با حضور پرشور مردم، خداحافظي با حجازي باشكوه برگزار شد.

محمد علي يحيوي در گفت و گو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس، در مراسم تشييع جنازه ناصر حجازي اظهار داشت: بايد با غرور از اين مردم تقدير و تشكر كرد و دست تك تك آنها را بوسيد. مردم ثابت كردند كه اسطوره‌ها بعد از رفتن از دنيا در دل آنها جا دارند. مردم قدرشناس ما ثابت كردند كه هميشه يار و ياور ورزشكاران هستند پس بايد ما به خودمان بباليم. اسطوره‌هاي زيادي را در اين فوتبال داريم و بايد از اتفاقي كه براي حجازي افتاد درس بگيريم و قدر آنها را بيشتر بدانيم.

يحيوي ادامه داد: خداحافظي حجازي با توجه به حضور پررنگ مردم بسيار با شكوه و با عظمت برگزار شد و مطمئن هستم روح حجازي شاد است. حجازي درس‌هاي اخلاقي زيادي به شاگردانش داد كه يكي از آنها علي دايي است كه هميشه مثال زدني است. حجازي در دل همه مردم ايران جا دارد.

وي خاطرنشان كرد: درست است حجازي رفت اما بايد ياد و خاطره او را با احترام به خانواده‌اش، آتيلا حجازي و همسرش نگه داشت. اينها افرادي هستند كه ياد و خاطره حجازي را براي ما زنده مي‌كنند پس بايد قدر اين افراد دانست.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

18. کاربر روبرو از پست مفید hamedss تشکر کرده است .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

esteghlal مصاحبه برهانی

برهاني: اردوي خوبي بود تا كي‌روش بازيكنان را بشناسد

خبرگزاري فارس: مهاجم تيم ملي فوتبال ايران گفت: اردوي خوبي بود تا سرمربي، بازيكنان را به خوبي بشناسد.

به گزارش خبرگزاري فارس، آرش برهاني در پايان اردوي تيم ملي فوتبال ايران در جمع خبرنگاران گفت: اردوي مناسبي برگزار شد و كي‌روش شناخت نسبي از بازيكنان پيدا كرد. اين اردو به سرمربي تيم ملي كمك مي‌كند تا بازيكنان را بهتر بشناسند. من هم تمام تلاشم را كردم تا رضايت كادر فني را جلب كنم.

برهاني در مورد مصدوميتش در اين اردو گفت: متاسفانه خودم بي دقتي كردم و در برخوردي كه با عباس محمدي داشتم زانويم متورم و مصدوم شد.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

20. کاربر روبرو از پست مفید hamedss تشکر کرده است .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

esteghlal مصاحبه صادقی

صادقي: برخي‌ها به خاطر شهرت با حجازي عكس گرفتند

خبرگزاري فارس: مدافع تيم استقلال گفت: برخي آقايان براي شهرت كنار ايشان حضور پيدا كردند و عكس گرفتند اما بايد آنها بدانند كه نمي‌توان مردم را با اين حركات گول زد.

اميرحسين صادقي در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس، در خصوص درگذشت ناصر حجازي عنوان كرد: ايشان به معني واقعي چه از نظر اخلاقي و چه فوتبالي براي همه الگو بودند. شايد تعداد اسطوره‌ها در كشور ما به انگشتان يك دست هم نرسد و از دست رفتن آن مرحوم داغ بزرگي بود.

وي با اشاره به زمان حضور مرحوم حجازي در استقلال اظهار داشت: زماني كه شاگرد ايشان بودم خيلي مشكلات به وجود آمد. امكانات بسيار كمي در اختيار داشتيم ولي ناصر خان مسئوليت استقلال را قبول كرد.

صادقي تاكيد كرد: در آن زمان از لحاظ ملي خيلي ضرر كردم و بازي‌هاي زيادي را از دست دادم اما چون پدرم به آقاي حجازي علاقه زيادي داشت افتخار مي‌كنم كه براي ايشان عاشقانه بازي كردم. هر چند در همان برهه تهمت‌هايي به آقاي حجازي زدند و جو را خراب كردند.

مدافع استقلال در خصوص شايعاتي كه در زمان حضور ناصر حجازي در اين تيم و كم كاري اين مدافع شنيده مي‌شد،‌گفت: باور كنيد حرف و حديث آنقدر زياد بود كه خود ما هم نمي‌دانستيم كدام طرفي هستيم. در اين بين فقط من ضرر كردم و بعدها نيز ثابت شد كه آن مسائل صحت نداشت. به خاطر همان حضور در استقلال در حالي كه تا قبل از جام ملت‌ها فيكس تيم ملي بودم، به يك باره به يك بازيكن نيمكت نشين تبديل شدم. در حالي كه اتهامات زيادي به من نسبت داده شد.

وي يادآور شد: اين وصله‌ها به من نمي‌چسبد و شايد يكي از دلايلي كه استقلال را ترك كردم 70 درصد به خاطر آن اتهام‌ها بود. مي‌خواستم خيلي چيزها را ثابت كنم و چون كم مصاحبه مي‌كردم و كم سر و صدا بودم، دو به هم زني مي‌شد. در اين فوتبال اينگونه است كه تا هر كس قد علم مي‌كند دوست دارند برايش پاپوش درست كنند. براي من فرقي نمي‌كند كه شاگرد قلعه‌نويي باشم يا حجازي، شاگرد مظلومي باشم يا برانكو. حتي اگر ذوالفقارنسب يا رولند كخ هم باشند من بازيكن هستم و بايد تبعيت كنم.

صادقي ضمن گلايه از برخي اتفاقات در فوتبال ايران گفت: به يك باره چه اتفاقي افتاده كه يك سري‌ها از چهره آقاي حجازي در حال سوءاستفاه بودند. همين آقايان براي شهرت كنار ايشان حضور پيدا كردند و عكس گرفتند اما بايد آنها بدانند كه نمي‌توان مردم را با اين حركات گول زد. برخلاف ميل باطني‌ام خيلي از روزنامه‌ها كه يك كلمه هم به امثال حجازي‌ بها نمي‌دادند پس از درگذشت ايشان همه صفحات را به ايشان اختصاص دادند.

صادقي تاكيد كرد: آمدن بر سر مزار ناصر حجازي ديگر به چه دردي مي‌خورد. كسي كه در 29 سالگي فوتبال ملي را كنار مي‌گذارد، آدم بزرگي بوده است. اگرچه به هواداران استقلال احترام مي‌گذارم اما خودشان هم مي‌دانند در بازي با پيكان، ناصر حجازي عزيز را هو كردند و دل او را به رنج آوردند. فوتبال ما به شخص‌ها ارتباط ندارد و براي مردم است. ياد و خاطره او طوري زنده است كه ديديد چگونه در استاديوم آزادي و امروز در مسجد برايش جمع شدند و به سوگ نشستند.

مدافع استقلال در ادامه صحبت‌هايش به خبرنگار فارس گفت: امثال بهزادي‌ها، پروين‌ها و روشن‌ها در اين فوتبال كم هستند. زماني كه علي پروين مريض شده بود همه خبرش را تيتر يك كردند اما هيچ كس قبل از آن سراغي از علي‌ آقا نگرفت. اميدوارم مسئولان هواي پيشكسوتان را داشته باشند چون به پيشكسوتان ما ظلم شده است. اميدوارم شرايطي پيدا كنم كه روزي مثل ناصر حجازي باشم چون مردم او را دوست داشتند.

صادقي در پايان در خصوص آخرين شرايط تيم استقلال گفت: متاسفانه بازيكنان ما از لحاظ روحي در شرايط خوبي نيستند و شرايط بسيار سختي را در پيش دارند. فوت ناصر حجازي و درگذشت مادر براي علي فتح‌الله‌زاده باعث شده كه شرايط روحي و رواني ما به هم بريزد ولي اميدوارم هر چه سريع‌تر از اين شرايط خارج شويم و با قهرماني در جام حذفي روح ناصر حجازي عزيز را شاد كنيم

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

22. کاربر روبرو از پست مفید hamedss تشکر کرده است .

صفحه 130 از 131 نخستنخست ... 3080120128129130131 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)