Design & Developed BY Patira

صفحه 13 از 63 نخستنخست ... 3111213141523 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 626
    عضو Derby

InterSS_Tehran
    تشکر ها
    3,239
    تشکر شده 3,299 در 734 پست

inter ♣♠ اخبار نقل و انتقالات و حواشی اینترمیلان در فصل 12-2011♣♠‏

اخبار نقل و انتقالات و حواشی باشگاه اینترمیلان در فصل 12-2011 در این تاپیک قرار داده می شود.

از قرار دادن اخبار غیر موثق خودداری کنید ، ضمنا در پایان پستهاتون ذکر منبع یادتون نره!

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

ویرایش توسط MohaZalla : 09-08-2011 در ساعت 22:21

2. 5 کاربر از پست مفید MohaZalla تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    بازیکن محبوب
    دیوید بکهام
    اسم واقعی شما
    میثم

EnglandPersepolisManUtd

تشکر ها
    1,355
    تشکر شده 2,320 در 703 پست

manutd رادني اشنايدر: ژاوي و اينيستا از برادرم بهتر نيستند

با قهرماني هايي که بارسا در چند فصل اخير به دست آورده، تحسين هاي زيادي از ژاوي و اينيستا شده اما رادني اشنايدر معتقد است در حال حاضر هافبک هاي بهتري از اين دو بازيکن هم وجود دارند

ورزش سه -
    رادنی اشنایدر، برادر وسلی اشنایدر، هافبک اینتر، اعلام کرد که برادرش یکی از بهترین هافبک های حال حاضر دنیاست.

با قهرمانی هایی که بارسا در چند فصل اخیر به دست آورده؛ تحسین های زیادی از ژاوی و اینیستا، دو ستاره خط میانی این تیم شده اما رادنی اشنایدر معتقد است در حال حاضر هافبک های بهتری از این دو بازیکن هم وجود دارند.

او در گفتگو با نشریه هلندی فوتبال اینترنشنال گفت:" به نظر من ژاوی و اینیستا بهتر از وسلی نیستند. بی تردید وسلی یکی از بهترین هافبک های دنیاست. او در چند فصل اخیر فوق العاده بوده است."

اگرچه اشنایدر در زمان حضور گاسپرینی در اینتر، مشکلات زیادی برای تطبیق پیدا کردن با سیستم تیم داشت اما و همچنان یکی از ارکان اصلی نرآتزوری است و انتظار می رود با حضور رانیری نیز همچنان نقش پررنگی در این تیم ایفا کند.

4. 6 کاربر از پست مفید pathfinder تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    AMF.CMF
    مربی مورد علاقه
    sir alex ferguson
    بازیکن محبوب
    c.ronaldo , best , cantona , beckham , scholes , giggs
    اسم واقعی شما
    saeed

PortugalManUtdAboomoslem

Ali Karimi

تشکر ها
    10,498
    تشکر شده 9,027 در 2,190 پست

خبر رسمی: رانیری سرمربی اینتر شد

او جانشین جان پیرو گاسپرینی خواهد شد که تنها پس از بازی در سری آ و در مجموع 5 دیدار رسمی روی نیمکت اینتر، از این تیم اخراج شد.

کلودیو رانیری، سرمربی سابق تیم های چلسی، یوونتوس و رم، رسما به عنوان سرمربی جدید اینتر معرفی شد. قرارداد او با نرآتزوری تا سال 2013 خواهد بود.
    به این ترتیب او جانشین جان پیرو گاسپرینی خواهد شد که تنها پس از بازی در سری آ و در مجموع 5 دیدار رسمی روی نیمکت اینتر، از این تیم اخراج شد.
    رانیری از امروز در تمرینات اینتر حضور پیدا خواهد کرد و فردا در یک کنفرانس مطبوعاتی به طور رسمی به رسانه ها معرفی می شود.
    در بیانیه ای که در سایت اختصاصی باشگاه اینتر منتشر شده، آمده است:" کلودیو رانیری اکنون به طور رسمی سرمربی اینتر است. او تا 30 ژوئن 2013 با باشگاه اینتر قرارداد دارد. هه اعضای باشگاه از حضور رانیری و دستیارانش در باشگاه خوشحال هستند. او در تمرینات امروز شرکت خواهد کرد و فردا به رسانه ها معرفی می شود."
    رانیری بعد از مورینیو، بنیتس، لئوناردو و گاسپرینی، پنجمین مربی اینتر در 15 ماه اخیر است.
    goal.com

گر بدانم نیستی ، غمی نیست ز تنهایی / اینکه هستی و تنهایم ، غم دارم

6. 3 کاربر از پست مفید ManUtd تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    AMF.CMF
    مربی مورد علاقه
    sir alex ferguson
    بازیکن محبوب
    c.ronaldo , best , cantona , beckham , scholes , giggs
    اسم واقعی شما
    saeed

PortugalManUtdAboomoslem

Ali Karimi

تشکر ها
    10,498
    تشکر شده 9,027 در 2,190 پست

موراتی: رانیری کیفیت خوبی برای موفقیت با اینتر دارد

رئیس باشگاه اینتر در صحبتهایی اعلام کرد که گاسپرینی قبل از برکناری اش از حمایت او برخوردار بوده

ماسیمو موراتی، رئیس باشگاه اینتر در صحبتهایی درمورد تصمیش برای اعلام کلودیو رانیری به عنوان مربی جدید باشگاهش توضیحاتی را ارائه کرد
    رانیری روز پنجشنبه رسما به عنوان مربی جدید اینتر معرفی شد و جای جیان پیرو گاسپرینی را که به دلیل نتایج ضعیف در روز 4شنبه ار سمتش برکنار شد را گرفت.
    موراتی هیجان زیادی برای بازگشت تیمش به روزهای اوج دارد و در صحبتهایی اعلام کرده که مربی سابق یوونتوس و رم می تواند اینتر را به روزهای اوج بازگرداند و کیفیت لازم برای انجام این کار را دارد.
    موراتی در صحبتهایی که در وب سایت رسمی باشگاه اینتر بازتاب یافت گفت:« حس کردم که رانیری ویژگی های لازم برای بازیابی تیم را دارد، چه از نظر فردی و چه از نظر گروهی. برای گاسپرینی هم متاسفم. او همیشه از حمایت من برخوردار بود، برخلاف آنچه که برخی روزنامه ها نوشته اند.»
    رئیس اینتر ادامه داد:«با گاسپرینی نهایت قدرتمان را به کار گرفتیم تا شرایط را بهبود بخشیم و او این را می دانست ولی هر زمان که تلاش می کرد با بدشانسی مواجه می شد.من الان از انتخاب رانیری راضی ام چون فکر می کنم که او کیفیت لازم برای موفق شدن با تیم را دارد.»
    رانیری برای اولین بار در روز شنبه و در دیدار اینتر- بولونیا روی نیمکت هدایت نرآتزوری قرار خواهد گرفت و بعد از آن در روز سه شنبه اینتر را مقابل زسکا مسکو در لیگ قهرمانان اروپا هدایت خواهد کرد.
    goal.com

گر بدانم نیستی ، غمی نیست ز تنهایی / اینکه هستی و تنهایم ، غم دارم

8. 4 کاربر از پست مفید ManUtd تشکر کرده اند .

عضو Derby

بازیکن محبوب
    دلپیرو

ItaliaJuventusSS_Tehran

تشکر ها
    15
    تشکر شده 19 در 10 پست

Jadide

10. 2 کاربر از پست مفید jahan_uove تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    Jose Morinio . Afshin GHotbi . Majid Jalali
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847
    تشکر شده 10,655 در 3,070 پست

inter

گاسپرینی: پشیمانم و پوزش می خواهم!

سرمربی اینتر تنها در پنج بازی هدایت این تیم را بر عهده گرفته بود. او چهار شکست و یک تساوی را در کارنامه خود ثبت کرد تا اولین سرمربی اینتر باشد که بدون کسب پیروزی برکنار شده است.

در کنار این آمار و ارقام، جالب است که بدانید تمام تیم هایی که اینتر را شکست دادند، در این فصل موفق به کسب پیروزی نشده بودند و اولین پیروزی آنها در برابر اینتر به دست آمده است!

گاسپرینی بعد از اخراج شدن گفت: "اخراج من قطعا برای من خوشایند نیست. من واقعا متاسفم و پوزش می خواهم؛ نتایج همه چیز را نشان می دهند."

گاسپرینی از نتایج به دست آمده ابراز تاسف و پشیمانی کرده است: "من پشیمان هستم! چرا که رابطه من با بازیکنان و مدیریت باشگاه بسیار خوب بود. بسیار پشیمانم! مطمئنم که همه این احساس را دارند."

پس از اخراج گاسپرینی، کلاودیو رانیری سرمربی نراتزوری خواهد شد.

من نمیخواستم بدم از دست تورو آسون
    تو نمیذاشتی پا بگیره زندگیمون
    من که شنیدم طعنه های اینو اونو
    تو که نذاشتی که بسازیم خونمونو
    اگه تو میموندی تورو میبخشیدم

12. 3 کاربر از پست مفید David7 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

inter

زانتی 757: مرد رکوردهای اینتر

حالا دیگر خاویر زانتی با 757 بازی به تنهایی رکورد بیشترین تعداد حضور در میادین را برای نراتزوری در اختیار دارد. زانتی با بازی در مقابل تبم نوارا از رکورد جوزپه برگومی گذشت و نامش را به تنهایی در صدر تاریخچه بیشترین تعداد بازی در اینتر قرار داد. در اینجا برای شما اعدادی را که ال کاپیتانو در باشگاه در اختیار دارد را بازگو می کنیم.

• 65656 دقیقه بازی برای اینتر
    • 46967 دقیقه بازی در سری آ
    • 15872 دقیقه بازی را زیر نظر روبرتو مانچینی انجام داده است که از این نظر بین مربیان، بیشترین بازی را برای مانچو انجام داده است.
    • 12194 دقیقه بازی در اروپا
    • 5280 دقیقه بازی در کوپا ایتالیا
    • 757 بازی برای اینتر
    • 689 بازی به صورت کامل و 90 دقیقه
    • 539 بازی در سری آ
    • 189 بازی زیر نظر روبرتو مانچینی
    • 141 بازی در اروپا
    • 64 بازی در کوپا ایتالیا
    • 33 بازی به صورت یار تعویضی به داخل زمین آمده است
    • 34 بار در طول بازی ها تعویض شده است
    • 21 گل زده برای اینتر
    • 16 مربی در طول بازی ها داشته است
    • 16 جام برده است
    • 15 جام را با بازوبند کاپیتانی اینتر برده است
    • 12 گل در سری آ
    • 5 گل در اروپا
    • 6 گل برای روی هاجسون که از این نظر برای این مربی بیشترین گل را نسبت به سایر مربیان به ثمر رسانده است
    • 3 گل در کوپا ایتالیا
    • 1 گل در جام باشگاه های جهان
    • 1 کارت قرمز

14. 3 کاربر از پست مفید David7 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

inter

موراتی: از انتخاب رانیری راضی هستم.

پرزدینت ماسیمو موراتی انتظار دارد که سرمربی جدید تیم، بتواند زمام امور را در دست بگیرد.

موراتی در این باره گفت: "بدون شک، اون بهترین گزینه موجود بود. اون منطقی است و می تواند تیم را بازسازی کند. من از انتخاب رانیری راضی هستم چرا که در حال حاضر به تجربه نیاز داریم."

او در مورد گاسپرینی گفت: "برای اتفاقی که با گاسپرینی افتاد متاسفم. واقعا مایع تاسف بود اما او شرایط را کاملا درک کرد."

موراتی در آخر گفت: "کیفیت بازیمان باید بهتر شود؟ تنها چیزی که برای من است، پیروزی در روز شنبه می باشد!"

اینترمیلان هم اکنون سه بازی در سری آ انجام داده است و با یک امتیاز در رده هجدهم جدول قرار دارد. بازی شنبه شب نراتزوری در برابر بلونیا حیاتی خواهد بود.

16. 3 کاربر از پست مفید David7 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

inter

مورینیو: زنده باد رانیری

به نظر می‌رسد ژوزه مورینیو، کدورت‌های گذشته‌اش را با کلودیو رانیری فراموش کرده است. گفتنی است هنگامی که مورینیو در اینتر و رانیری در رم مربی بودند، کدورت‌هایی میان آن‌ها پیش آمد؛ اما اکنون به نظر می‌رسد که این مربی پرتغالی آن ماجراها را فراموش کرده باشد.
    مورینیو در این باره می‌گوید: «من می‌خواهم که اینتر ببرد، پس زنده باد رانیری!»
    وی در یک کنفرانس خبری که در مادرید برگزار می‌شد، گفت: «من خودم را به عنوان یک هوادار معمولی اینتر نمی‌بینم؛ من یک هوادار متعصب هستم. به همین دلیل است که اهمیت نمی‌دهم چه کسی مربی شده است، تنها می‌خواهم اینتر برنده باشد. اگر حالا رانیری مربی شده، پس می‌گویم زنده باد رانیری، امیدوارم که در کارش موفق باشد.»
    از ماه می در سال 2010 که مورینیو از اینتر جدا شد و به رئال‌مادرید پیوست، نراتزوری چهار دگرگونی را در کادر فنی‌اش تجربه کرده است.
    این مربی پرتغالی می‌گوید: «نگران نباشید، من که مربی بزرگی نیستم و نبودن من چندان تفاوتی نخواهد داشت.»

18. 3 کاربر از پست مفید David7 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

inter

استانکوویچ: رانیری به اینتر جان دوباره‌ای خواهد داد.

دیان استانکوویچ، هافبک با تجربه نراتزوری بر این باور است که رانیری، سرمربی تازه این تیم، می‌تواند اینتر را پس از خروج اجتناب‌ناپذیر گاسپرینی، به مسیر درستی برگرداند. این هافبک صربستانی که آسیب‌دیده، نمی‌تواند در بازی امروز در برابر بولونیا که نخستین بازی اینتر با سرمربی‌گری رانیری خواهد بود، بازی کند.
    استانکوویچ درباره رفتن گاسپرینی می‌گوید:‌ «روشن بود که پس از سه باخت در چهار بازی، وی در این‌جا نخواهد ماند. رانیری در باشگاه‌های بزرگی کار کرده است و می‌تواند در شرایط سخت به ما کمک کند. وی ما را از شرایط کنونی بیرون خواهد برد. »
    نراتزوری در حالی از سه بازی آخرش در سری آ، یک امتیاز به دست آورده که سوپرکاپ ایتالیا را به رقیب همشهری واگذار کرد و بازی نخست را در مه‌آتزا به ترابوزان‌اسپور باخت.
    استانکوویچ در این باره اعتراف کرد:‌«هیچ‌گاه فکر نمی‌کردم که فصل را به این بدی آغاز کنیم. نباید فراموش کنیم که با مربیگری ژوزه مورینیو به جام‌های گوناگونی رسیدیم. از آن زمان، چهار بار مربی‌هایمان را عوض کرده‌ایم و عادت کردن به تاکتیک‌ها و متدهای تازه بسیار سخت است.»
    وی در پایان صحبت‌هایش افزود: «این بحران باید پایان یابد؛ درست همان‌گونه که با کار و تلاشمان به جام دست پیدا کردیم.»

20. 2 کاربر از پست مفید David7 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

inter

استعداديابي فيگو در ترکيه براي تيم اينتر

فيگو به استانبول رفته تا 10 بازيکن با استعداد براي تيم‌هاي پايه اينتر پيدا کند.

22. 2 کاربر از پست مفید David7 تشکر کرده اند .

صفحه 13 از 63 نخستنخست ... 3111213141523 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)