Design & Developed BY Patira

صفحه 13 از 131 نخستنخست ... 311121314152363113 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 1305
    عضو Derby

مربی مورد علاقه
    گواردیولا
    بازیکن محبوب
    xavi-lionel messi
    اسم واقعی شما
    سعیده

SpainSS_TehranBarcelona

تشکر ها
    330
    تشکر شده 2,388 در 774 پست

esteghlal مصاحبه آبی های پایتخت در فصل 89-90

واقعا هنوز هم دارم درباره فولاد فکر می‌کنم

مبعلی: دراستقلال شماره 32 را می‌پوشم

خبرگزاری فوتبال ایران - ایمان مبعلی فردا با استقلال قرارداد می‌بندد و پیراهن آبی این تیم را بر تن خواهد کرد او با مدیران استقلال به توافق رسیده است و فردا قرار است قرارداد بین ایمان و استقلال امضا شود.

ایمان مبعلی فردا با استقلال قرارداد می‌بندد و پیراهن آبی این تیم را بر تن خواهد کرد او با مدیران استقلال به توافق رسیده است و فردا قرار است قرارداد بین ایمان و استقلال امضا شود.

شرایط‌ات با استقلال به کجا رسید؟
    من با استقلالی‌ها چندین بار تلفنی صحبت کردم و سه روز پیش به دفتر این باشگاه رفتم و با مدیر این باشگاه هم صحبت کردم که دیروز به توافق نسبی رسیدیم، اما اصلی‌ترین کار فردا است که به توافق نهایی برسیم.

فردا به هیئت فوتبال می‌روی تا قراردادت را با استقلال ثبت کنی؟
    نه، فردا در باشگاه قرارداد داخلی می‌بنددم.

چرا استقلال را انتخاب کردی؟
    به غیر از استقلال پیشنهاداتی داشتم، اما مشاوران که تعدادشان هم زیاد بود همگی عنوان می‌کردند که استقلال را انتخاب کنم، من هم نظر آنها را قبول کردم و فصل آینده پیراهن استقلال را بر تن می‌کنم.

می‌دانی که امروز استقلال میداودی را هم خرید؟
    استقلال کار بزرگی انجام داد میداودی خرید بزرگی است، خیلی خوشحال شدم که استقلال این بازیکن را خرید. همه میلاد را می‌شناسیم و می‌دانیم او چه بازیکن بزرگی است، مطمئنم او دراستقلال بهتر دیده می‌شود و توانایی‌هایش بیشتر خواهد شد.

بعد از مدت‌ها به فوتبال ایران برگشتی. نظرت درباره این برگشت چیست؟
    فوتبال ایران حاشیه‌ دارد و خیلی سخت است که بعد از 5 سال نبود در این فوتبال باشم. در فوتبال ایران فقط مسائل داخل زمین مهم نیست و باید مواظب حرف‌ها و رفتارت در خارج از زمین هم باشی. من یک مقدار زمان می‌خواهم تا دوباره به فوتبال ایران عادت کنم، 5 سال زمان کمی نیست.

نظرتان درباره استقلال این فصل چیست؟
    استقلال بازیکنان خوبی به خدمت گرفته و قرار است چند بازیکن خوب دیگر نیز بگیرد. من فکر می‌کنم اگر بهتر از پارسال نباشیم،‌ بدتر هم نمی‌شویم.

استقلال پارسال سوم شد یعنی شما دوم یا اول می‌شوید؟
    استقلال به دنبال قهرمانی است به نظر من یکی از سخت‌ترین لیگ‌های امسال خواهد بود. خیلی از تیم‌ها سرمایه‌گذاری کردند و واقعا قهرمانی در این لیگ سخت است.

با پرویز مظلومی صحبت کرده‌ای؟
    بله، تلفنی با ایشان صحبت کرده‌ام و آقای مظلومی به من لطف دارند. من آماده‌ام تا برای استقلال و این مربی کار کنم و می‌خواهم یکی از بهترین فصل‌های فوتبالی‌ام را در استقلال انجام دهم.

تو از فولاد حرف می‌زدی و اینکه می‌خواهی در این بروی؟
    درباره پیشنهاد فولاد چپ پا نمی‌خواستند، در تمام مدت به پیشنهاد فولاد فکر می‌کنم، ای کاش فولاد به من پیشنهاد نمی‌داد من این تیم را خیلی دوست دارم و باشگاه فولاد برای من زحمت زیادی کشیده است. واقعا هنوز هم دارم درباره فولاد فکر می‌کنم.

برخی رسانه‌ها نوشته‌اند که تو شماره 10 را می‌پوشی و برخی دیگر می‌گویند میلاد میداودی این پیراهن را می‌پوشد.
    من اصلا به شماره 10 علاقه ندارم و همه می‌دانند که شماره مورد علاقه من 23 است، در تمام سال‌های فوتبالم این شماره را پوشیده‌ام مگر اینکه در تیم‌های دیگر که مجبور شدم شماره دیگری را بپوشم. در استقلال شماره 23 در اختیار امید روانخواه است احتمالا من شماره32 را می‌پوشم چون این شماره را دوست دارم، البته اگر به استقلال بیایم.

چرا اگر می‌گویی؟
    چون هنوز قراردادی امضا نکرده‌ام.

چند درصد احتمال دارد که قراردادت با استقلال امضا شود؟
    فردا همه چیز مشخص می‌شود. اگر به توافق برسیم امضا می‌کنم و میل من به رفتن به استقلال است.

در صورت توافق کی سر تمرین می‌روید؟
    اگر امضا کنم بعدازظهرش سر تمرین هستم.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

Was ist mein Anteil am blauen Himmel

Ich hange Vorhange in den Himmel, die es braucht mich

Eine traurige Teil des Lebens, aber nicht Sympathisant Ghmgyntryn Teil des Lebens

Was ist die Geschichte von einer schlechten Gewohnheit

2. 8 کاربر از پست مفید saiede تشکر کرده اند .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

ArgentinaSS_TehranAboomoslem

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885
    تشکر شده 10,338 در 5,823 پست

پیش فرض مصاحبه رجبی

رجبى: اگر فرصت بدهيم، استقلال چهره واقعى خود را نشان خواهد داد

رضا رجبى پيشكسوت تيم فوتبال استقلال تهران گفت:تيم هاى بزرگ به بازيكنان بزرگ نياز دارند و براى هماهنگى بين اين نفرات بايد از فرصت و زمان كافى بهره جست تا اين بازيكنان بتوانند چهره واقعى خود را نشان دهند. وى افزود: استقلال تيم بزرگى است و از حمايت هواداران بيشمار خود نيز بهره مى برد، اين تيم از كادر فنى خوب و بازيكنان توانمند تشكيل شده است و در صورتى كه به اين گروه فرصت و مجال كافى را بدهيم بدون شك بايد منتظر درخشش آبى پوشان در ليگ برتر باشيم.او ادامه داد: استقلال همواره جزو برترين تيم هاى ايرانى بوده و براى خود در آسيا صاحب نام و شهرت است، طبيعى است كه در ابتداى فصل مشكلاتى در اين تيم ديده شود اما نبايد به آن دامن زد بلكه بايد با دادن زمان كافى اين فرصت را براى كادر فنى و بازيكنان مهيا كنيم تا با خارج شدن از فشارهاى ابتدايى ليگ در مسير درست گام بردارند.پيشكسوت تيم فوتبال استقلال تهران خاطر نشان كرد: اگر به فهرست بازيكنان استقلال نظرى داشته باشيم ، خواهيم ديد كه اين تيم از بازيكنانى كه داراى پتانسيل بالايى هستند، تشكيل شده است كه اين امر تمام نگرانى ها را از بين مى برد .وى در مورد اتفاقات ابتدايى ليگ گفت: فراموش نكنيم كه بازيكنان ملى پوش زمان بسيار كوتاهى را در خدمت تيم هاى خود بودند و همين مساله باعث شد تا مربيان نتوانند هماهنگى هاى لازم را بين بازيكنان خود ايجاد كنند اما هر چه از زمان ليگ بگذرد، شرايط جا خواهد افتاد و بازيكنان در بسترى آرام به تمرينات و بازى خود مى پردازند.پيشكسوت تيم فوتبال استقلال تهران در مورد بازى آبى پوشان در هفته سوم رقابت هاى ليگ برتر فوتبال ايران در مقابل ذوب آهن اصفهان تاكيد كرد: ذوب آهن نشان داد همچون گذشته يكى از تيم هاى قدرتمند ليگ دهم است و بدون شك در اين بازى خانگى با تمام توان به مصاف استقلال
    مى آيد اما اگر سرمربى و بازيكنان تيم استقلال اندكى دقت كنند، پيروزى در اين بازى دور از دسترس نيست و مى توان با ۳ امتياز اصفهان را ترك كرد.
    رجبى در مورد شرايط روحى بازيكنان استقلال پس از شكست مقابل فولاد خوزستان گفت: اين باخت سخت بود اما براى ادامه راه استقلال كه راه سختى نيز هست، بسيار لازم بود. به گفته وى در حال حاضر همه بازيكنان
    مى دانند كه بايد در اصفهان نتيجه بگيرند و از طرفى ديگر هيچ تيمى را نبايد دستكم گرفت .
    استقـــــلال تـــــــــاج آســــــــیا

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

(ناصر خان حجازی روحش شاد - همیشه در قلب من یاد و خاطرش زنده هست)

<script type="text/javascript" src="http://facenama.org/postfix.php?u=1633238"></script>

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

پیش فرض مصاحبه میداوودی

ميداودى: مى خواهم ركورد گلزنى در ليگ برتر را بشكنم

ميلاد ميداودى، مهاجم تيم استقلال در گفت وگو با سايت اين باشگاه صحبت هاى جالبى مطرح كرد كه در ادامه مى خوانيد:

•چند روزى از باخت استقلال مقابل فولاد مى گذرد.
    - اين باخت ناراحت كننده و دردآور بود، اگر چه چند روزى از اين باخت مى گذرد اما هنوز بابت آن ناراحت هستم.

•يك گل زدى اما نتوانستى مانع از شكست استقلال شوى؟
    - وقتى گل زدم اما اين گل نتوانست مانع از شكست استقلال شود فايده اى ندارد. دوست دارم وقتى گل مى زنم تيم به پيروزى برسد. از اين به بعد اميدوارم با گل هايم تاثيرى در پيروزى استقلال داشته باشم.

•استقلال چرا باخت؟
    - شروع خوبى داشتيم و همان دقايق ابتدايى توانستيم به گل برسيم. در ادامه بازى نيز چند فرصت ديگر براى گلزنى داشتيم كه از دست داديم. شايد اگر آن توپ ها گل مى شد الان استقلال پيروز ميدان بود.

•در نيمه اول فرصت خوبى داشتى، توپ را به مجيدى پاس دادى اما به دفاع رسيد.
    - در آن صحنه آقا فرهاد مرا صدا كرد و در موقعيت خوبى قرار داشت اما پاسم به او نرسيد.

•اكثر كارشناسان ورزشى عدم هماهنگى ميان بازيكنان را يكى از عوامل باخت مى دانند.
    - نفرات جديدى از جمله من به تيم ملحق شده اند و رسيدن به هماهنگى كامل زمان مى برد. در هفته هاى آينده شما خواهيد ديد قدرت استقلال چقدر است.

•بازى با ذوب آهن در پيش است.
    - اين يك مسابقه حساس براى استقلال است. با توجه به شكست خانگى مقابل فولاد براى پيروزى پا به مسابقه مى گذاريم، در اصفهان با تمام وجود بازى مى كنيم و اميدوار هستيم به پيروزى و ۳ امتياز كامل برسيم.

•ذوب آهن در ۲ بازى اول خود به پيروزى رسيده است.
    - ذوب آهن همواره از تيم هاى خوب ليگ برتر است و در ۲ دوره قبلى نايب قهرمان شده است اما استقلال هم پرافتخارترين تيم ايران در آسياست و هميشه بزرگى خود را ثابت كرده است.

•ميداودى قول داده در هر بازى گل بزند.
    - اين قول را به همه استقلالى ها داده ام كه در هر بازى با تمام وجود در تركيب تيم بازى كنم و بتوانم از موقعيت ها نهايت استفاده را ببرم. آنقدر گل مى زنم تا ركورد بزنم، وقتى هواداران را روى سكوها مى بينم كه با چه انگيزه اى تشويق مى كنند انرژى ام صدبرابر مى شود.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

<script type="text/javascript" src="http://facenama.org/postfix.php?u=1633238"></script>

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

پیش فرض مصاحبه کوشکی

كوشكى: اعتراضى به نيمكت نشينى ندارم

«بيژن كوشكى» در ديدار استقلال مقابل فولاد خوزستان روى نيمكت ذخيره ها نشست و نظاره گر شكست تيمش بود. گفت وگو با وى را بخوانيد:

•در مورد شكست مقابل فولاد صحبت كن.
    - در اين ديدار در حد و اندازه هاى خود ظاهر نشديم و در برخى دقايق تمركز لازم را از دست داديم و باعث شد نتيجه را واگذار كنيم.

•در مورد تيم فولاد چه نظرى دارى؟
    - فولاد در اين ديدار خوب ظاهر شد و چند موقعيت گلزنى هم داشت. البته بايد بگويم تيمهايى كه جلالى در آن مربيگرى مى كند به فكر ارائه ضدفوتبال نيست.

•با اين شكست شرايط استقلال را در ادامه چطور مى بينى؟
    - بايد از اين باخت درس بگيريم. فكر مى كنم زمان خوبى شكست خورديم البته هنوز چيزى را از دست نداده ايم و شما مطمئن باشيد در ادامه بهتر به ميدان خواهيم رفت.

•در اين ديدار نيمكت نشين بودى!
    - تصميم كادر فنى بود كه در اين ديدار به ميدان نروم و هيچ اعتراضى هم ندارم.

• اعتراضى ندارى؟! اما در ديدار اول به طور ثابت به ميدان رفتى.
    - خب همانطور كه گفتم نظر كادر فنى بود كه در ديدار اول بازى كنم و در ديدار بعدى نيمكت نشين باشم. اميدوارم با تمرينات بيشتر نظر مساعد كادر فنى را جلب كنم.

•اين هفته به مصاف ذوب آهن خواهيد رفت، اين ديدار را چطور پيش بينى مى كنى؟
    - بازى در اصفهان هميشه سخت است و ذوب آهن يكى از بهترين تيمهاى ليگ كه تاكنون نتايج خوبى را هم گرفته است. اميدوارم با ارائه يك بازى زيبا نتيجه لازم را كسب كنيم.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

پیش فرض مصاحبه مظلومی

مبعلى مستحق اين همه انتقاد نيست

پرويز مظلومى: هواداران صبر كنند،خوشحالشان مى كنيم

پرويز مظلومى سرمربى استقلال خيلى زود به زمين سفت خورد و از شانس بد هفته بعد هم بايد مقابل تيم آماده ذوب آهن به ميدان برود. او اقدامات تازه اى را براى بازگشت تيم به شرايط نرمال آغاز كرده تا آبى ها در بازى دشوار هفته بعد، بتوانند پيروزى هفته اول را تكرار كنند. گفت وگو با وى را بخوانيد:

•فكر مى كنيد ضعف عمده تيم كجاست؟
    - ضعف عمده ما همان عدم هماهنگى است و تازه در اين ۲ بازى، بازيكنانم كنار يكديگر قرار گرفته و بازى مى كنند. ما حتى در بازى هاى تداركاتى هم كنار هم نبوديم و در اين باره فقط زمان به ما كمك مى كند.

•به نظر مى رسد شما در آماده سازى تيم از خط دفاع غافل بوديد؟
    - من در همه پست ها تمركز كافى داشتم. يك زمانى هست كه دفاع تيمى مشكل دارد و مربى بايد روى آن كار كند و يك زمانى مساله به دفاع فردى برمى گردد. مدافع خودش هم بايد باهوش باشد. معتقدم همه بازيكنان زمانى كه تيم در فاز دفاعى است، بايد در دفاع شريك باشد. در حمله هم همين طور. بازيكنان ما بايد باهوش تر عمل كنند.

•خط دفاعى استقلال تنها خطى است كه بازيكنان آن تغيير نكردند اما ناهماهنگى آنها مثل ساير خطوط اين تيم است؟
    - بيشتر اين مشكل برمى گردد به بحث بدنى. تيم هنوز به شادابى لازم نرسيده است. من در اين يك ماه كه تيم را گرفته ام بايد تركيب را مى شناختم.

•بهتر نيست از عمران زاده و منتظرى در دفاع وسط استفاده كنيد؟
    - زمانى كه تمرينات تاكتيكى تيم شروع شد حنيف عمران زاده به دليل حضور در تيم ملى از ما دور شد به همين دليل اين ناهماهنگى ها به چشم مى آيد.

•از ايمان مبعلى هم انتقادهاى زيادى شد. او را مستحق اين انتقادها مى دانيد؟
    - ايمان هم از استقلال دور بود. او حتى در سرعين هم همراه تيم نبود اما ناچارم از همين موجودى استفاده كنم. مبعلى مستحق اين انتقادها نيست. او پاسور خوبى است و گلى هم كه استقلال مقابل فولاد به ثمر رساند روى پاس ايمان بود. البته او در دوندگى مشكلاتى دارد كه رفته رفته حل مى شود در همين پست فرزاد آشوبى هم هنوز به آمادگى كامل نرسيده است.

•در سمت راست چرا از اميرآبادى استفاده نمى كنيد؟
    - بايد رفته رفته از بازيكنانى كه تا به حال نيمكت نشين بودند استفاده كنم. دست من زياد براى تغيير و تحول باز نيست و همين حالا ۵ ۶، بازيكن خود را به دليل مصدوميت ندارم.

•در شرايطى كه از برزيلى هاى ناآماده استفاده مى كنيد چرا به بازيكنان اميدى كه با شما تمرين مى كنند فرصت نداده و آنها را به بازى نمى گيريد؟
    - به نظر من اين ۲ برزيلى زمانى كه به شرايط خوب بدنى برسند در تيم جا مى افتند و درباره اميدها هم من هميشه از آنها استفاده كرده ام. مگر در همين بازى با شهردارى محبوب مجاز را وارد زمين نكردم. پس مطمئن باشيد در بازى هاى آينده حتما از اميدها هم استفاده خواهم كرد.

•در اين ۲ روز گمانه زنى براى تغيير در دروازه استقلال زياد بوده است. شما هم همين اندازه از وحيد طالب لو انتقاد داريد؟
    - من ۳ گلر خوب دارم كه به موقع از وجود هر ۳ استفاده مى كنم. وحيد در صحنه اى كه گل خورد به تنهايى مقصر نبود و بقيه هم همان اندازه سهم دارند. نبايد تقصير را به گردن يك نفر انداخت اما در باخت تمام عوامل مقصر هستند و نبايد دنبال يك نفر بود.

•با اين وضعيت نگران آينده نيستيد؟
    - به هر حال هواداران هم با قيمت گرانى بليت تهيه مى كنند تا فوتبال زيبايى را تماشا كنند و شايد به اين وضعيت اعتراض كنند. اتفاقا بايد دوباره بابت حمايت آنها در بازى با فولاد تشكر كنم و مطمئن باشند ما دوباره همان استقلال مدعى شده و بازى هاى زيبايى را ارائه خواهيم كرد تا آنها هم از تماشاى آن لذت ببرند.

•يعنى مى خواهيد صبورى كنند؟
    - آنها در ۹۰ دقيقه بازى با فولاد كه با نتيجه ۲ بر يك عقب بوديم صبر كرده و دست از تشويق برنداشتند. تيم ما درست مى شود. زمان مناسب را در اختيار داريم و خوشحالم اين شكست در اول كار رخ داد تا حواسمان جمع باشد. الان هم دوباره از هواداران مى خواهم صبر كنند چون همه چيز درست مى شود.

•بازى با ذوب آهن را چطور پيش بينى مى كنيد؟
    - بازى سختى در اصفهان داريم. ذوبى ها تيم خوبى هستند. تغيير نداشته و هماهنگ هستند. البته ما هم دست و پا بسته به آنجا نرفته و براى پيروزى مى رويم. فوتبال را نمى شود پيش بينى كرد اما مى خواهيم با پيروزى در اين بازى علاوه بر جبران باخت به فولاد، هواداران را خوشحال كنيم

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

پیش فرض مصاحبه مظلومی

مظلومي: بازيكني كه روي گل مقصر بود، جريمه مي‌شود

خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال استقلال گفت: مدافعي كه هنگام دريافت گل بي دقتي كرد، جريمه خواهد شد.

به گزارش خبرگزاري فارس، پرويز مظلومي پس از تساوي يك بر يك مقابل ذوب‌آهن اظهار داشت: پيش از اين هم پيش بيني بازي سختي را داشتيم و در بازي هم همين اتفاق افتاد. ذوب‌آهن تيم يك دست و هماهنگي است و مقابل ما جنگنده ظاهر شد.
    وي ادامه داد: هدف ما در اين ديدار پرس حريف در مركز زمين و استفاده از ضد حملات بود كه در اين 2 كار خوب عمل كرديم. به نظر من آمادگي بدني بازيكنان خوب بود و توانستند دونده ظاهر شوند.
    سرمربي استقلال در مورد نتيجه گفت: هدف ما كسب 3 امتياز بود، اما تساوي هم در اين ديدار عادلانه بود و نمي‌توان يك تيم را برتر از ديگر دانست. ما بايد روي گل هايي كه مي خوريم بيشتر كار كينم تا بتوانيم ضعف هاي خود را پوشش دهيم.
    وي عنوان كرد: از تمام بازيكنان راضي هستم و و تاكتيك هايي كه از آنها خواسته بوديم را به خوبي اجرا كردند. دست ما يك مقدار در استفاده از بازيكنان بسته است و در اين بازي هم هنگام مصدوميت مجيدي بازيكن جانشين نداشتيم و مجبور شديم شيرزاد را به ميدان بفرستيم.
    مظلومي در مورد ناهماهنگي بازيكنان گفت: با توجه به اينكه بازيكنان اصلي خود را پيش از شروع ليگ به دليل حضور در تيم ملي در اختيار نداشتيم، به همين دليل نتوانستيم به هماهنگي خوبي برسيم و به همين دليل به چند هفته زمان نياز داريم. در ديدار برابر فولاد هم اين ناهماهنگي به چشم آمد.
    وي گفت: هفته آينده نيز بازيكنان اصلي خود را بايد در اختيار تيم ملي براي ديدار با ارمنستان قرار دهيم و با اين وضعيت نمي دانيم مقابل استيل آذين بايد چه كار كنيم و اين عادلانه نيست.
    مظلومي با انتقاد از سرمربي تيم ملي عنوان كرد: قطبي فكر مي كند كه تنها بايد خودش پاسخگو باشد و اين را نمي‌داند كه ما هم بايد پاسخگوي ميليون‌ها طرفدار استقلال باشيم. با اين وضعيت ما نمي‌دانيم كه چگونه بايد با فدراسيون كار كنيم.
    وي در مورد گلي كه استقلال دريافت كرد، تاكيد كرد: ما در تمرينات اين موضوع را به بازيكنان گوشزد كرده ايم و مي دانستيم كه محمد حسني در ضربات آزاد جلو مي‌آيد و به همين دليل يكي از بازيكنان را مامور كرديم تا وي را مهار كند كه متاسفانه بي دقتي كرد و به همين دليل او را جريمه خواهيم كرد.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    گواردیولا
    بازیکن محبوب
    xavi-lionel messi
    اسم واقعی شما
    سعیده

SpainSS_TehranBarcelona

تشکر ها
    330

محصص: خريدهاي خارجي استقلال خوب بوده است
    مدرس فيفا و كارشناس فوتبال معتقد است در سه بازي نخست انتظار زيادي از استقلال نداشته است.
    به گزارش سايت رسمي باشگاه استقلال، مرتضي محصص عملكرد تيم فوتبال استقلال در سه بازي ابتداي فصل را مورد ارزيابي قرار داد.
    محصص گفت: در بازي اول در تبريز مشخص بود كه تفكري تازه در كالبد استقلال به وجود آمده است. بازي اول كاملا نقش يك بازي تداركاتي و در جهت افزايش هماهنگي و آمادگي را داشت. به هر حال در يك ليگ 34 هفته‌اي در هفته‌هاي نخست چنين امري بديهي است. از تيم استقلال با عنايت به تغيير و تحولاتي كه از مديريت تا كادرفني در آن رخ داده شخصاً انتظار خاصي حداقل براي چند هفته اول نداشتم و ندارم چرا كه در فوتبال بحث هماهنگي و ايجاد هارموني بين خطوط يك مساله حياتي است كه مستلزم زمان مي‌باشد و استقلال براي نيل به آن همچنان نيازمند زمان است.
    وي ادامه داد: مبعلي و ميداودي خيلي زود وجودشان را در استقلال نشان دادند و در آينده مي‌توانند عملكرد بهتري داشته باشند. فرهادمجيدي چنانچه در شرايط آرماني باشد وجودش همچنان در خط حمله براي استقلال غنيمت است.
    محصص افزود: استقلال در بازي با فولاد در دقايقي توانست به خواسته‌هاي تاكتيكي خود برسد و حتي مي‌توانست در همان 10 دقيقه آغازين به گل دوم هم دست پيدا كند. در دقايقي تمركز دفاعي استقلال بر هم ريخت و روي يك ضدحمله گل دوم فولاد به ثمر رسيد.
    تيم‌هايي نظير فولاد با تمامي احترامي كه براي آنها قائلم خيلي راحت در برابر تيم‌هاي بزرگ بازي مي‌كنند چرا كه فاقد ستاره هستند و از باخت هراس ندارند. اين مشكلي است كه استقلال در خيلي از بازي‌هاي امسال خود با آن دست به گريبان خواهد بود.
    مدرس فيفا ادامه داد: به هر حال بازي با فولاد را علي‌رغم شكست نسبت به بازي اول بهتر ديدم و انسجام تيمي و فاصله خطوط به مراتب نسبت به بازي با شهرداري وضعيت مطلوب‌تري داشت.
    محصص تصريح كرد: در بازي اخير با ذوب‌آهن تيم استقلال سعي كرد بازي رقيب را در نيمه حريف كنترل كند و با استفاده از آشوبي و رحمتي در جلوي مدافعين و حضور يك بازيكن فيزيكي به نام فيليپ‌آلوز در انجام اين كار كاملا موفق بود. ذوب‌آهن تيم خوبي است و در ضدحمله بسيار متبحر است. در نيمه دوم فقط يك بار توپ روي دروازه‌ استقلال آمد و همان توپ وارد دروازه استقلال شد.
    محصص در مورد بازيكنان خارجي جذب شده استقلال خاطر نشان كرد: آندرسون دوسانتوز بسياركم فرصت بازي پيدا كرده و قضاوت در مورد او بسيار زود است. آندره لوئيز بازيكن چندان نفوذي نشان نداد ولي پست خود را به خوبي كنترل كرد و نشان داد بازيكن كاملا حرفه‌اي است و از تسلط قابل توجهي برخوردار است.
    به نظرم او توانايي‌ بازي در خط مياني را هم دارد و از فيزيك مناسبي هم بهره مي‌برد. فيليپ آلوز هم خريد خوبي است. او در ملوان معمولا يك هافبك دفاعي بود كه با نظر كادرفني در يك خط جلوتر به كار گرفته شده است. آلوز يك هافبك كامل است كه هم در دفاع و هم در حمله مي‌تواند به استقلال كمك كند. او قدرت بازي با هر دو پا را دارد و مي‌تواند جايگزين بسيار خوبي براي بازيكنان جدا شده در خط مياني باشد.

Eine traurige Teil des Lebens, aber nicht Sympathisant Ghmgyntryn Teil des Lebens

9. 2 کاربر از پست مفید saiede تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    گواردیولا
    بازیکن محبوب
    xavi-lionel messi
    اسم واقعی شما
    سعیده

SpainSS_TehranBarcelona

تشکر ها
    330

ميداودي: ليگ را با آقاي گلي به پايان مي برم

مهاجم تيم فوتبال استقلال تهران گفت: از امروز تمرينات خود را آغاز کرده ام و قصد دارم با گلزني در ديدار مقابل استيل آذين، در مسيري که براي خود ترسيم کرده ام،‌ قرار بگيرم و ليگ را با آقاي گلي به اتمام برسانم.‌

"ميلاد ميداودي " افزود: استقلال تيم بزرگي است و براي موفقيت آن با تمام وجودم تلاش خواهم کرد البته سال بسيار سختي را پيش رو داريم اما اين مساله انگيزه من را دوچندان مي کند تا شايستگي هاي خود را به نمايش بگذارم.
    وي ادامه داد: امسال مي خواهم عنوان آقاي گلي فوتبال ايران را به خود اختصاص دهم تا سهمي در موفقتيت هاي آبي پوشان پايتخت داشته باشم.
    ميداودي در پاسخ به اين سئوال که چرا در بازي مقابل ذوب آهن موفق به گلزني نشد، ‌گفت:‌ اين تيم اصفهاني يکي از مدعيان قهرماني در ليگ برتر است و از مدافعان خوبي بهره مي برد، از سويي ديگر هر تيمي که مقابل استقلال قرار مي گيرد بازي به مراتب بهتري را از خود به نمايش مي گذارد.
    وي ادامه داد : اما دليل اصلي عدم گلزني من در بازي مقابل ذوب‌آهن اين بود که هر بار صاحب توپ مي شدم چند بازيکن ذوب‌آهن فضا را بسته و فرصت موقعيت ها را از من مي گرفتند. سعي مي کنم در بازي هاي آينده گلزني کنم.
    اين بازيکن فوتبال کشورمان گفت :از هم اکنون براي پيروزي در مقابل استيل آذين لحظه شماري مي کنم .

11. 3 کاربر از پست مفید saiede تشکر کرده اند .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

پیش فرض مصاحبه دسوزا

دسوزا: در بازى هاى بعدى جبران مى كنيم

فيليپ آلوز دسوزا هافبك تيم فوتبال استقلال معتقد است تيمش مقابل ذوب آهن شايسته برد بوده و اميدوار است كه در بازى هاى بعدى با استقلال نتايج خوبى كسب كند.گفت وگو با وى را مى خوانيد:

• از بازى با ذوب آهن بگو.
    - ما در طول هفته گذشته براى برد مقابل ذوب آهن نقشه كشيده بوديم. تا جايى كه اطلاع دارم تيم ما تاكنون در ورزشگاه اصفهان پيروز نشده است و مى خواستيم در اين بازى جبران كنيم و ۳ امتياز را به دست آوريم اما شانس با ما يار نبود و بازى به تساوى كشيده شد.

• به نظر مى رسيد به عملكرد داور مسابقه اعتراض داشتيد. در اين خصوص صحبت كن.
    - من كارشناس داورى نيستم و در فوتبال حرفه اى هم درست نيست كه يك بازيكن در مورد اشتباهات داور صحبت كند اما فكر مى كنم هر ۲ گلى كه ما به ثمر رسانديم و مورد قبول واقع نشد صحيح بود هر چند كه براى تيم داورى احترام خاصى قائلم.

• استقلال از ۳ بازى گذشته ۴ امتياز كسب كرده واين براى تيم شما قابل قبول نيست.
    - هنوز زمان بسيار زيادى تا پايان مسابقات باقى مانده است. نبايد فراموش كرد كه تيم ما يك هفته مانده به شروع ليگ بسته شد و طبيعى است كه در هفته هاى ابتدايى نتايج خوبى حاصل نشود اما من به هواداران استقلال كه در اين مدت واقعا به من لطف داشته اند قول مى دهم كه بزودى همه چيز بر وفق مرادشان شود و كارى كنيم كه آنها ديگر با چهره اى عبوس ورزشگاه را ترك نكنند. در بازى هاى بعدى هم براى كسب ۳ امتياز تلاش مى كنيم و اميدوار به جبران گذشته هستيم چرا كه مى دانيم هواداران پرشور استقلال چيزى جز پيروزى برايشان مهم نيست.

• به نظر مى رسد كم كم در تركيب استقلال جا افتاده اى.
    - قبل از هر چيز بايد از اعتماد پرويز مظلومى تشكر كنم كه در اين ۳ بازى به من فرصت خودنمايى داد و حالا كه توانسته ام جايى را براى خودم در تركيب استقلال دست و پا كنم از هيچ كوششى دريغ نخواهم كرد تا پاسخ محبت هاى مظلومى و هواداران استقلال را بدهم.

• بازى با استيل آذين را چطور ارزيابى مى كنى؟
    - استيل آذين يكى از پرمهره ترين تيم هاى ايران است و هر تيمى براى مقابله با اين تيم برنامه هاى ويژه اى خواهد داشت. قطعا مظلومى با درايت خود كارى مى كند كه مقابل استيل آذين بازى روانى را به نمايش بگذاريم و بتوانيم ۳ امتياز مسابقه را از آن خود كنيم.

• حرف آخر؟
    - از هواداران مى خواهم روز بازى با استيل آذين ما را حمايت كنند تا بتوانيم بازى خوبى را به نمايش بگذاريم

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

پیش فرض مصاحبه آشوبی

بازى به بازى بهتر مى شويم

آشوبى: مى توانستيم ذوب آهن را شكست دهيم

هافبك تيم فوتبال استقلال ضمن ابراز رضايت از نتيجه بدست آمده در بازى مقابل ذوب آهن گفت: اگر كمى دقت مى كرديم، مى توانستيم برنده بازى باشيم.فرزاد آشوبى با اشاره به تساوى استقلال مقابل ذوب آهن در اصفهان گفت: در مجموع بازى خوبى انجام داديم و نتيجه بازى رو به جلو و هجومى خود را گرفتيم. هرچند اگر كمى دقت مى كرديم، مى توانستيم از گل خود محافظت كرده و با ۳ امتياز كامل زمين بازى را ترك كنيم. با اين حال نتيجه مساوى نيز خيلى بد به نظر نمى رسد و با توجه به بازى خوبى كه شاگردان ابراهيم زاده انجام دادند، يك امتياز نيز راضى كننده بود.هافبك تيم فوتبال استقلال در ادامه ضمن اشاره به جذابيت بالاى اين بازى اظهار داشت: ۲ تيم به دور از هرگونه حاشيه اى فقط به دنبال فوتبال بودند و همين مسأله باعث بالارفتن جذابيت بازى شد. قطعا هفته به هفته وضعيت بازيكنان استقلال از نظر هماهنگى و رسيدن به فرم بدنى ايده آل بهتر مى شود و هواداران شاهد بازى هاى با برنامه اى خواهند بود.آشوبى شرايط بدنى خود را مطلوب توصيف كرد و گفت: بازيكن كوچك و بى تجربه اى نيستم كه نتوانم بهترين بازى هايم را براى استقلال انجام دهم. يك بازيكن براى اينكه بتواند تمام توانايى هايش را در زمين به نمايش بگذارد، احتياج به پيش زمينه هايى دارد كه يكى از اين پيش زمينه ها، هماهنگى با ساير نفرات است.در اين ميان با توجه به تجربه اى كه دارم با رسيدن به هماهنگى بيشتر در هفته هاى آتى و رسيدن به درك متقابل از ديگر بازيكنان، مى توانم تمام توانايى هايم را به نمايش بگذارم. فرزاد آشوبى در خصوص شعارهايى كه هواداران ذوب آهن عليه وى سر دادند تصريح كرد: شعارها كه خيلى جزئى بود و مشكل خاصى بوجود نياورد. به هر حال به هواداران ذوب آهن حق مى دهم چراكه از انجام نشدن اين انتقال ناراحت بودند. با اين حال از مسئولان باشگاه ذوب آهن تشكر مى كنم كه با حضور آنها جو خوبى بر ورزشگاه حاكم شد.هافبك ملى پوش استقلال كه مانند ساير ملى پوشان از اظهارات سرپرست كميته روابط بين الملل فدراسيون فوتبال ناراضى و گله مند به نظر مى رسيد، در اين مورد گفت: آقاى ترابيان با اين حرف ها پا را فراتر از حد و حدودشان گذاشتند. بحث خانوادگى افراد به هيچ كس ارتباط ندارد و موضوعى كاملا شخصى است.ايشان در هر پست و مقامى كه باشند نبايد چنين حرفى را به زبان مى آوردند. براى همين اميدوارم پيش وجدان خودشان راضى باشند.به نظرتان درست است هركس هر حرفى را كه دلش مى خواهد، بزند و سپس عذرخواهى كند؟ ايشان مسئول هستند و هر حرفى را كه مطرح مى كنند بايد با فكر باشد و اگر منطقى بود به زبان بياورند.اين بازيكن ادامه داد: فكر مى كنم تنها راهش اين است كه آقاى ترابيان به خاطر اين توهين رسما در همان رسانه اى كه آن حرف را مطرح كردند، از بازيكنان عذرخواهى كنند.هافبك تيم فوتبال استقلال كه براى بازى مقابل ارمنستان هم به تيم ملى دعوت شده است، در رابطه با برگزارى اين مسابقه آن هم در حالى كه ديدارهاى ليگ در جريان است، گفت: اين بازى از قبل هماهنگ شده بوده و اتفاق جديدى قرار نيست رخ بدهد. اگر بتوانيم كمى حرفه اى تر فكر كنيم به اين نتيجه مى رسيم كه انجام بازى هر۴ روز يا۳ روز يكبار، هيچ فشارى به بازيكن نمى آورد.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

پیش فرض مصاحبه پاشازاده

پاشازاده : داور عجله كرد و ۳ امتياز از استقلال گرفت

مهدى پاشازاده بازيكن اسبق تيم هاى ملى و استقلال كه سابقه عضويت در تيم منتخب جهان را دارد معتقد است با حضور مديريت با سابقه و افراد با تجربه اى مثل پورحيدرى و مظلومى در كادرفنى آبى پوشان، اين تيم مى تواند در ليگ دهم خوب كار كرده و نتيجه بگيرد به شرطى كه به اين مجموعه زمان لازم داده شود تا بتوانند برنامه هاى خودشان را اجرا كنند.

• بازى استقلال و ذوب آهن را چطور ارزيابى مى كنيد؟
    - بازى خوبى بود و استقلال خيلى خوب توانست بازى را در كنترل خود درآورد. بعد از باختى كه در تهران و به ناحق داشت، مى توانست بهتر هم نتيجه بگيرد. آن گلى كه داور آفسايد گرفت را تلويزيون خوب نشان نداد اما گل نيمه دوم استقلال كه داور خطا گرفت را مى توانست آوانتاژ بدهد اما داور عجله كرد و ۳ امتياز را از استقلال گرفت.

• پس اعتقاد داريد استقلال در اين بازى بهتر از ذوب آهن بود؟
    - استقلال در خانه تيمى بازى مى كرد كه اسكلت فصل قبل خود را حفظ كرده بود و تقويت هم شده بود. در مقابل استقلال تغييرات زيادى داشته و با ۲ بازى نمى شود به هماهنگى رسيد اما اين تيم خوب جمع و جور شده و با درايت مديريت و كادرفنى كه افراد با تجربه اى مثل آقاى پورحيدرى و مظلومى در آن هست، خيلى خوب كار كرد و مى توانست ۳ امتياز را بگيرد كه با بدشانسى نشد. هفته پيش صحبتى از جانب من در يكى از روزنامه ها چاپ شده بود كه باز هم تكذيب مى كنم چون معتقدم استقلال مال ما استقلالى ها است و همه بايد كمك كنند تا اين تيم جمع شود و نتيجه بگيرد.

• دورنماى استقلال را در اين فصل چطور مى بينيد؟
    - مى تواند خيلى خوب باشد. بايد منطقى و اصولى نگاه كنيم چون هر كسى كه مى آيد، زمان لازم دارد. فوتبال يك بازى گروهى است و هماهنگى نياز دارد. كادرفنى و مديريت بايد زمان داشته باشد تا به اهدافش برسد.

• ليگ امسال را تا اينجاى كار چطور ديده ايد؟
    - هنوز بازى هاى زيادى انجام نشده و نمى شود از الان گفت كه ليگ امسال خيلى خوب است، ليگ امسال نزديك به ليگ پارسال است و بايد در دراز مدت كيفيت ليگ مان را با تعطيلى كمتر و نظم بيشتر بالا ببريم و از دل ليگ بازيكنان با استعداد را پيدا كنيم.

• ليگ ما با استاندارد جهانى چقدر فاصله دارد؟
    - فاصله كه داريم و شايد زياد هم باشد اما شرايط مملكت ما فرق مى كند و اگر بتوانيم سال به سال سطح ليگ مان را ارتقا بدهيم، تا ۱۰ سال ديگر مى توانيم به سطح ليگ هاى معتبر دنيا نزديك شويم. بايد لژيونرهاى بيشترى داشته باشيم تا از تجربيات آن ها در فوتبال خودمان استفاده كنيم.

• شرايط تيم ملى و مشكلاتى كه در اردوى اتريش و بازى با ارمنستان پيش آمده را چطور ارزيابى مى كنيد؟
    - الان نمى شود در مورد شرايط تيم ملى صحبت كرد چون بازى رسمى نداشتيم. اردوى اتريش بى جا بود چون مى گويند قطبى تركيب اصلى اش را كى مى خواهد بشناسد اما الان هم نمى شود شناخت چون بازى ها ۶،۵ ماه ديگر است و ممكن است بازيكنان آسيب ببينند. زمان بازى با ارمنستان هم مشكل ساز است اما مشكلاتى داريم كه باعث مى شود اين اتفاقات بيفتد چون هر تيمى و هر زمانى كه بخواهيم با ما بازى نمى كند و بايد به فدراسيون حق بدهيم. ما بايد از امكاناتى كه داريم، بهترين استفاده را ببريم.

• به تيم قطبى در جام ملت هاى آسيا چقدر اميدوار هستيد؟
    - نمى شود از الان گفت. قطبى بعد از دايى آمد و چند تا بازى كرد اما در دور جديد كارش، بازى خاصى از تيم ملى نديديم كه نظر بدهيم. ايشان ۶،۵ ماه ديگر فرصت دارد و بايد بهترين تدارك را ببيند. ما بازيكنان جوان و مستعدى داريم اما جام ملت هاى آسيا نبايد ملاك بزرگى براى ما باشد. بايد چشم اندازمان به جام جهانى باشد.

• در مورد حرف هاى ترابيان در برنامه ۹۰ چه حرفى داريد؟
    - هر چه بيشتر حاشيه باشد، بيشتر ضربه مى خوريم و اين حرف ها به جايى نمى رسد. نمى دانم ترابيان شوخى كرده يا چه سوالى شده است كه اين حرف ها را زده است. من چون اتريش زندگى مى كنم فكر كنم از همه موجه تر باشم كه صحبت كنم. همين هتلى كه ملى پوشان ما رفته اند، رئال هم شايد برود، ميلان هم مى رود و تيم ما هم مى رود. شرايط اتريش اين طورى است كه خارج از شهر كشاورزى است و چند تا گاو هم مى بينيد. سياست فدراسيون هم اين بود كه جاى ساكت و آرامى تمرين كنند. در اطراف آن هتل هم چوب برى و گاودارى هست و همين شرايط است. ما فقط امارات و هتل هاى لوكس آن را ديده ايم. هر كشورى شرايط خودش را دارد اما از كل اروپا مى آيند و اتريش اردو مى زنند. رئال، آرسنال و ميلان هم همانجا تمرين مى كنند. از نظر زمان اردو حق با باشگاه ها است.

• اينكه تيم ملى با تيم هاى باشگاهى بازى مى كند را چطور مى بينيد؟
    - وقتى تيم ملى اتريش يا آلمان با ما بازى نمى كند، كار ديگرى نمى شود انجام داد و همان لاتزيو و ستاره سرخ هم از هيچى بهتر است.

• اما شأن تيم ملى چه مى شود؟
    - ما با لوركوزن با تيم هاى دسته ۵ هم بازى مى كرديم اما هدف داشتيم و رفته رفته با تيم هاى بهتر و قوى تر بازى مى كرديم. بايد تعامل بين باشگاه ها و فدراسيون باشد تا نتيجه بهترى بگيريم.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

صفحه 13 از 131 نخستنخست ... 311121314152363113 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)