Design & Developed BY Patira

صفحه 125 از 126 نخستنخست ... 2575115123124125126 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,241 تا 1,250 , از مجموع 1257
    مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448
    تشکر شده 14,724 در 3,817 پست

پیش فرض ٭٭lllllll اخبار و حواشی بیانکونری در فصل 2010 - 2011 lllllll ٭٭

در این تایپیک اخبار تیم یوونتوس رو در فصل 2010- 2011 پیگیری خواهیم کرد.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

ویرایش توسط AlexDelpiero : 06-10-2010 در ساعت 20:04

2. 4 کاربر از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

پینتوریکیو بهترین مهره فصل یووه
    2 خرداد 1390
    کاپیتانی که به همراه یووه فصل سختی را پشت سر گذاشت پیش از اخرین سوت فصل در استادیوم المپیکوی شهر تورینو و پیش روی همه دوستدارانش جایزه بهترین بازیکن فصل یووه را گرفت تا ثابت شود برای بهتر شدن امادگی و انگیزه کافی ست و این افتخار به سن و سال بازنمی گردد.

الساندرو دل پیرو جایزه خود را توسط یولیه و توری دو هوادار ویژه یووه که از امریکا به تورینو سفر کرده بودند دریافت کرد و این حرکت، خوشحالی الکس را به همراه داشت زیرا همیشه به امریکا علاقه داشت.

کاپیتان در میان تشویق حاضرین در ورزشگاه سینی نقره ای خود را دریافت کرد. او در 45 بازی برای یووه 11 گل زد و در طول فصل نمایش یکنواختی داشت و در میان نمایش ضعیف بسیاری از بازیکنان همچنان اماده و تاثیر گذار ظاهر شد.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

4. 3 کاربر از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

در زمين ثابت خواهم كرد كه اعتماد آنها بى جهت نبوده است
    2 خرداد 1390
    بدون شک سرمربی فصل اینده ی یوونتوس انتونیو کونته خواهد بود و ماروتا در مصاحبه های خود این موضوع را بیان کرده است. گفتگوى كونته با سپورت مدياست را با هم می خوانیم :

ويژگى هاى كونته :

" بدون شك من تنها به پيروزى فكر مى كنم ، پس از 4 سال مربيگرى اكنون همه من را بعنوان يك مربى جاه طلب مى شناسند و اين باعث مى شود كه تمام توان خود را براى موفقيت به كار گيرم ، دو بار به سرى آ صعود كردم و اين بسيار مهم است ، مى دانم كه راه دشوارى را در پيش خواهم داشت اما من از يك طرز فكر و سيستم خاصى پيروى مى كنم."

"تيم هاى من همواره عملكرد خوبى داشته اند ، تيم من براى تدارك حمله هميشه از سيستم هاى خاصى پيروى مى كند و من سعى مى كنم در اين كار از فكر و حتى خيال پردازى هاى خود استفاده كنم ، احساس مى كنم كه من خوش شانس بودم از اينكه 13 سال در يوونتوس توپ مى زدم و قهرمانى هاى فراوانى را كسب كردم البته شكست هايى را نيز متحمل شديم اما اين شكست ها به ما كمك مى كرد تا عملكرد بهترى را ارائه دهيم."

فصل جارى با سيه نا :

" فصل بسيار خوبى بود ، در حاليكه بى نظمى و بحران باشگاه را فراگرفته بود ما توانستيم كار فوق العاده اى انجام دهيم و به هدف خود رسيديم "

نشستن بر روى نيمكت يوونتوس :

" مى توانم بگويم كه من از زمانيكه به دنيا آمدم براى اين كار آماده بودم ، اگر يك مربى باكيفيت و با دانش باشيد خواهيد توانست تا شايستگى خود را در سرى ب و حتى در بالاترين سطح فوتبال براى همه ثابت كنيد ، البته نبايد شخصيت و ايده هاى خود را زير پا بگذاريد ، من هنگامي كه بازيكن بودم به اين نتيجه رسيدم كه براى موفق شدن بايد فداكارى كرد.در حال حاضر من يك مربى هستم و قصد ندارم تا يك فضاى تبليغاتى بوجود آورم ، بهتر است تا به واقعيت ها استناد كنيم "

مديران سيه نا :

" از همه ى مديران تشكر مى كنم ، آنها از من حمايت كردند و براى آنها احترام زيادى قائل هستم ، سيه نا به من چيزهاى زيادى آموخت البته در مقابل من نيز اين تيم را به خواسته هايش رساندم "

كونته و اعتماد كاپلو ، ندود و هواداران :

" از اينكه مربى بزرگى مانند كاپلو ، ندود و ساير هم تيمى هاى سابق به من اعتماد دارند خوشحال هستم و در زمين ثابت خواهم كرد كه اعتماد آنها بى جهت نبوده است "

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

6. 3 کاربر از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

مونتولیوو از فیوره جدا می شود
    3 خرداد 1390
    تصمیم اخیر این مهره او را بیش از پیش به یووه نزدیک می کند. ریکاردو مونتولیوو هافبک ملی پوش فیورنتینا از ماندن در کنار این تیم راضی نیست و در پایان فصل تاکید به جدایی کرد:تصمیم به جدایی گرفتم، نمی خواهم مدت زیادی در این تیم بمانم. دوست دارم تجربه حضور در باشگاه های دیگر کشور را داشته باشم.

فیورنتینا برای من همیشه یک تیم بزرگ و محبوب خواهد ماند. به پیراهن این تیم عشق می ورزم اما تردیدهای برای شرایط اینده ام در این تیم وجود دارد بنابر این تصمیم گرفتم این تیم را ترک کنم.

این مهره ارزشمند تاکید کرد که مشکل مالی و یا مسئله با مدیران باشگاه ندارد و با صحبت با دلاواله مدیر«یاس های بنفش» خواسته خود را برای جدایی با ارامش پیش از اتمام قراردادش مطرح کرده است.به این ترتیب یووه که به دنبال جذب این مهره است برای خرید وی امیدوار تر شود.

8. 3 کاربر از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

شکست منچستر در هر دیداری لذت بخش است ( منچستر 1 - 2 یووه )
    4 خرداد 1390
    بازگشت به اولدترافورد همراه با تکرار خاطراتی زیباست. لحظاتی که می تواند یوونتوس را به بازگشت باشکوه امیدوار کند و چه بهتر که این لحظات همراه با پیروزی ای ارزشمند نه از نظر اهمیت دیدار بلکه بازگشت امید به روزهای اوج، همراه باشد.

یوونتوس راهی منچستر شد تا در دیدار خداحافظی گری نویل برابر شیاطین سرخ به میدان رود، تیمی که در لحظات اوج است و در مقابل یووه ای که حال و روز خوشی ندارد. اما انگیزه یوونتوسی ها این بار ثابت کرد که در پایان به دنبال جلب رضایت هواداران بودند هر چند با برتری در یک دیدار دوستانه اما شکست منچستر در هر دیداری لذت بخش است

در این دیدار نمادین یوونتوس با ترکیب استوراری - ده چلیه - بارتزالی - کیه لینی - موتا - کراسیچ - اکوئیلانی - ملو - په په - دل پیرو و تونی به میدان رفت و در همان دقایق ابتدایی ده چلیه جای خود را به ترائوره داد.

در 18 دقیقه ی بازی وین رونی مهاجم سرعتی منچستر حمله ای را بر روی دروازه ی یووه اغاز کرد و پس از همکاری با دیگر بازیکنان قرمز پوش موفق شد در نهایت دروازه ی استوراری را باز کند.

در ادامه منچستر بازی بهتری را به نمایش گذاشت و مدافعان یووه در مقابل بازیکنان سرعتی منچستر با مشکل مواجه شده بودند اما در 39 دقیقه ی بازی سیمونه په په موفق شد بر روی ارسال از کنار دروازه ی منچستر را باز کند.

بعد از این یووه در دو صحنه صاحب موقعیت گلزنی شد اما بی دقتی ملو و دل پیرو باعث شد تا مصاف دو تیم در نیمه ی اول با تساوی یک بر یک به پایان برسد.

در نیمه دوم مربیان دو تیم دست به تعویض های متعددی زدند و به اکثر مهره های خود بازی دادند و در این میان یوونتوس نیز نفراتی چون منینگر - سورنسن - بونوچی - بونی پرتی - جاندوناتو - مارتینز - متری را به زمین بازی فرستاد.

با توجه به تغییرات زیاد در ترکیب دو تیم کیفیت بازی نسبت به نیمه اول افت پیدا کرد و نفرات جوان فرصت بازی پیدا کردند و نکته ی قابل این دیدار هنگامی بود که دل پیرو از زمین بازی خارج شد و تمامی ورزشگاه اولدترافورد شهر منچستر به افتخار وی از جا برخاسته و دست زدند.

یوونتوس با توجه به شرایط بازی در این نیمه موقعیت های زیادی را به دست اورد و در چهار صحنه به شدت دروازه ی منچستر را با خطر رو به رو کردند اما عدم دقت بازیکنان یووه باعث شد فرصت های طلایی یووه از دست برود.

در 33 دقیقه از نیمه دوم ضربه ی ازاد برای بانوی پیر به دست امد و جاندوناتو بازیکن جوان یووه در غیاب الکس دل پیرو پشت ضربه قرار گرفت و با شوت دیدنی خود موفق شد گل دوم بانوی پیر را به ثمر برساند.

بعد از گل دوم بانوی پیر سرانجام گری نویل که این دیدار به مناسبت خداحافظی وی برگزار شده بود از زمین بازی خارج شد و تماشاگران حاضر در ورزشگاه به مدت 1 دقیقه وی را تشویق کردند.

سرانجام با سوت داور دیدار مصاف دوستانه ی دو تیم منچستر یونایتد انگلیس و یوونتوس ایتالیا با برتری بانوی پیر به پایان رسید.

10. 4 کاربر از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

زیگلر برای تست پزشکی وارد تورین شد
    4 خرداد 1390
    پس از اندره ا پیرلو که روز گذشته برای عقد قرارداد وارد تورین شد امروز رتو زیگلر بازیکن باشگاه سمپدوریا دومین بازیکنی بود که برای شرکت در تست های پزشکی باشگاه یوونتوس به کلینیک باشگاه مراجعه کرد.

پس از سقوط باشگاه سمپدوریا به سری ب این بازیکن با استفاده از قانون بوسمن راهی یوونتوس شد و به نظر می رسد طی امروز و فردا قرارداد رسمی وی منعقد شود.

گفتنی است این بازیکن سابقه ی بازی در تیم های هامبورگ - گراسهاپرز - تاتنهام و ویگان را دارد و در سال 2007 از باشگاه انگلیسی راهی سمپدوریا شد.

12. 3 کاربر از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده اند .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    FerGoseN - MorInhO- Zidane
    بازیکن محبوب
    CR7-LM10-All Players RealMadrId and ManuTd
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825
    تشکر شده 30,590 در 6,151 پست

ویترین امتیازات

پيرلو: مي‌خواهم به يوونتوس کمک کنم

آندره‌آ پيرلو گفت که به يوونتوس پيوست که اين باشگاه را به رده‌هاي بالاي ايتاليا برگرداند.

این بازیکن 32 ساله قراردادی سه‌ساله با یووه امضا کرد، در حالی که 10 سال پیش از آن را در میلان گذرانده بود.
    او در مراسم معارفه خود گفت: «چرا یوونتوس؟ چون این یوونتوس است، تیمی که در کنار اینتر و میلان مهم‌ترین تیم‌های ایتالیا، اروپا و دنیا به شمار می‌روند.
    یووه می‌خواهد قهرمان شود، ولی سال‌ها از آخرین قهرمانی آنها می‌گذرد و انتخاب من بر همین مبنا بود.
    من می‌خواهم قهرمان شوم. این تیم بیشترین انگیزه را دارد. این باشگاه می‌خواهد سال‌های گذشته را پشت سر بگذارد و در اروپا و ایتالیا پیروز شود.»
    پیرلو سپس گفت که از چالش پیش رو لذت می‌برد: «انگیزه بیشتری نیاز داشتم و یووه این فرصت را به من داد. انگیزه برگرداندن این باشگاه به بالاترین سطوح بسیار بالاست. من این فصل کمی استراحت کردم، ولی حالا می‌خواهم برای چهار، پنج سال آینده در بالاترین سطوح بازی کنم.»

HALA MADRID

14. 4 کاربر از پست مفید AL1reZA تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

سومین خرید بانوی پیر در راه است
    5 خرداد 1390
    شاید او را خرید سوم فصل تابستان یووه بدانیم. پس از خرید رسمی پیرلو و شرکت زیگلر در تست پزشکی شاید نوبت به ماتیا کاسانی برسد. از یووه خبر می رسد این مهره مورد توجه سران بیانکونری قرار گرفته و یکی از اهداف اینده این تیم محسوب می شود.

در سوی دیگر نیز مسولین پالرمو نیز پیشنهاد و توجه مسولین یووه به کاسانی را تایید کردند. توبریو کاوالری در این خصوص گفت: یووه و لاتزیو خواهان خرید این مهره ارزشمند هستند و توجه این دو باشگاه به کاسانی کاملا صحت دارد اما در این لحظات مذاکره ای صورت نگرفته، با این حال ما در تلاشیم تا وی را برای یک فصل دیگر نزد تیم خود نگاه داریم.

16. 4 کاربر از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

رد پیشنهاد اینتر و ناپولی برای پیوستن به یوونتوس
    7 خرداد 1390
    بر اساس اعلام رسانه های کشور ایتالیا گوخان اینلر ستاره ی سوئیسی باشگاه اودنیزه پیشنهاد سران اینتر و ناپولی را برای پیوستن به یوونتوس رد کرده و مدیر برنامه های وی به مدت سه ساعت با ماروتا دیدار و گفتگو کرده است.

اینلر سوئیسی که 26 سال سن دارد ابتدا یکی از اهداف باشگاه ناپولی بود و حتی دی لئورنتیس مدیر باشگاه ناپولی از پیوستن اینلر به تیم خود خبر داد اما همسر وی مانع از پیوستن وی به ناپولی شد و خواستار حضور وی در تورین شد.

گفتنی است دستمزد سالیانه ی وی برای پیوستن به یووه 2.5 میلیون یورو در سال پیش بینی شده و مبلغ قرارداد اینلر 15 میایون یورو تخمین زده شده است که ماروتا تصمیم دارد دو بازیکن جوان یووه را در ازای بخشی از این مبلغ پرداخت کند.

منبع

18. 2 کاربر از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

یووه آس رو می کند
    7 خرداد 1390
    از گوشه و کنار خبر می رسد که منتظر یک خرید بزرگ در یووه باشید. گفته می شود طی ده روز اینده بانوی پیر یک مهره بزرگ و خوش اتیه را جذب و یوونتوسی میکند. مهره ای که از ان به عنوان آس نقل و انتقالات تابستانی یاد کنند.

توجه بیانکونری به چند مهره نامی از هفته های پایانی فصل شروع شد و نام هایی همچون توس، اگرو، سانچس، هیگواین، بنزما و اینلر به گوش رسید. در این میان توس از پیوستن به یووه انصراف داد و او از لیست خرید این تیم خارج شد اما بازیکنانی مانند اگرو و سانچس همچنان در این لیست نفر نخست هستند و گفته میشود یووه طی ده روز اینده یکی از بزرگ ترین خریدهای تابستانی را به نام خود ثبت خواهد کرد.

خریدی که می تواند تیفوسی ها را پس از مدتها راضی و خرسند نماید. با این حال منابع خبری شانس سرخیو اگرو را بیش از سایرین می دانند. هر چند که قیمت پیشنهادی با توجه به کیفیت این مهره چندان نیز مناسب به نظر نمی رسد.

20. 3 کاربر از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده اند .

عضو Derby

InterSS_Tehran
    تشکر ها
    3,239
    تشکر شده 3,299 در 734 پست

Post يوونتوس به دنبال جذب 2 بازيكن منچستريونايتد

دو تيم منچستريونايتد و يوونتوس در ديداري به مناسبت خداحافظي گري نويل از فوتبال با يکديگر روبرو شدند که پس از آن دو بازيکن يونايتد مورد توجه سران يووه قرار گرفته‌اند.

ورزش3-به نقل از سايت فوتبال ايتاليا، بيانکونري در اين فصل به مقام هفتم سري A رسيد و از راهيابي به بازي‌هاي اروپايي باز ماند. اين موضوع سران باشگاه را بر آن داشته تا به دنبال تقويت باشگاه باشند.
    جوزپه ماروتا مدير باشگاه توريني اعلام کرد: در بازي با منچستريونايتد دو بازيکن ما را تحت تاثير قرار دادند. آنتونيو والنسيا و رافائل. اميدواريم بتوانيم سران يونايتد را راضي کنيم تا اين دو را به يووه واگذار کنند. براي فصل آينده برنامه هاي ويژ‌ه‌اي داريم و مي‌خواهيم با جذب بازيکنان جديد، ناکامي فصل پيش را فراموش کنيم.
    رافائل مدافع جوان و برزيلي يونايتد ممکن است طي يک قرار داد قرضي به تورين برود. اين در حالي است که مبلغ پيشنهادي يوونتوسي‌ها براي والنسيا 13 ميليون پوند است که ممکن است وي را به ترک اولدترافورد وا دارد.

22. 2 کاربر از پست مفید MohaZalla تشکر کرده اند .

صفحه 125 از 126 نخستنخست ... 2575115123124125126 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)