Design & Developed BY Patira

صفحه 12 از 26 نخستنخست ... 2101112131422 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 257
    سدانی ها
    Guest

perspolis ✿۩~ آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس در فصل 92-93 ✿۩~

**تاپیک بسته شد به اینجا مراجعه کنید>>[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]**

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس رو فقط اینجا قرار بدید
    اخبار فقط اینجا پست های بی ربط حذف خواهد شد
    لطفا اخبار تکراری قرار ندهید
    با سلام خدمت هواداران پرسپولیس عزیز
    این تاپیک محل گذاشتن اخبار و بحث در حول و حوش اخباره
    در پست های خودتون اخبار ارسال کنید و از ارسال پست های غیر فنی دوری کنید
    به امید موفقیت پرسپولیس

قوانین اینجا دقیقا قوانین انجمنه و باید رعایت شه:
    >>>
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

"پرسپولیس یعنی هواداران عاشق داشتن ، پرسپولیس یعنی گل سرخ و شقایق كاشتن
    پرسپولیس یعنی دل پر رمزو راز ، پرسپولیس یعنی توكل به خدای بی نیاز."

-= به امید قهرمانی پرسپولیس =-
    به امید تیمی جهانی

ویرایش توسط سدانی ها : 02-10-2014 در ساعت 21:53

2. 11 کاربر از پست مفید سدانی ها تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    گوش
    مربی مورد علاقه
    مورینیو
    بازیکن محبوب
    کاناوارو
    اسم واقعی شما
    علیرضا

BrazilPersepolisRealMadrid

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    2,394
    تشکر شده 1,367 در 523 پست

پیش فرض پاسخ : ✿~ آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس در فصل 92-93 ✿~ Perspolis News 2013-2014

حقيقي به کازان رفت

عليرضا حقيقي به دلايل نامشخصي به کازان روسيه سفر کرد.

عليرضا حقيقي، دروازه‌بان تيم فوتبال پرسپوليس به مدت دو روز در تمرينات اين تيم غايب است.

به گزارش فارس،از همين رو مشخص شد که عليرضا حقيقي سفري به روبين‌کازان روسيه بنا بر دلايل نامشخصي داشته است.

در خصوص سفر او بحث‌هاي زيادي مي شود و مشخص نيست که آيا حقيقي اصلا قصد بازگشت به ايران را دارد يا خير؟ قرار است تا 3 روز آينده تکليف نهايي حقيقي مشخص شود.
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

4. کاربر روبرو از پست مفید ("_") تشکر کرده است .

sss

عضو Derby

پست مورد علاقه
    گوش
    مربی مورد علاقه
    مورینیو
    بازیکن محبوب
    کاناوارو
    اسم واقعی شما
    علیرضا

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    2,394

پیش فرض پاسخ : ✿~ آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس در فصل 92-93 ✿~ Perspolis News 2013-2014

گزارش تمرين پرسپوليس

تمرين امروز پرسپوليس با 19 بازيکن پيگيري شد.

تمرينات تيم فوتبال پرسپوليس از ساعت 16 امروز با حضور 19 بازيکن برگزار شد.

به گزارش فارس،در اين تمرين ابتدا بازيکنان بدن‌هاي خود را گرم کردند و به کار با توپ و فوتبال دروازه هندبالي پرداختند.

*تمرين امروز در شرايطي برگزار شد که 19 بازيکن حضور داشتند و 9 بازيکن ملي‌پوش هم غايب بودند.

* عليرضا حقيقي نيز در تمرين امروز غايب بود.

* دايي قبل از تمرين به مدت 20 دقيقه و پنجعلي به بيرون ورزشگاه رفت و سپس بازگشت دايي به تمرين امروز بسيار شاداب و سرحال بود.

* يونس شاکري نيز در حاشيه تمرين امروز مصدوم شد.

* جواد منافي همراه با سرخپوشان پا به توپ شد.

* سيد‌صالحي، دهنوي و نورمحمدي که در تمرين ديروز غايب بودند امروز در جمع سرخپوشان حضور پيدا کردند.

*نجم‌الدين بخشي پيشکسوت پرسپوليس امروز ميهمان ويژه علي دايي بود.

* کريم باقري نيز در تمرين امروز غايب بود.

6. کاربر روبرو از پست مفید ("_") تشکر کرده است .

sss

عضو Derby

پست مورد علاقه
    گوش
    مربی مورد علاقه
    مورینیو
    بازیکن محبوب
    کاناوارو
    اسم واقعی شما
    علیرضا

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    2,394

حاشيه تمرين پرسپوليس

در پايان بازي دوستانه پرسپوليس و ذوب‌آهن محمد رويانيان با تيم داوري برخورد بسيار گرمي داشت.

در تمرين امروز پرسپوليس، اين تيم ديداري دوستانه با ذوب‌آهن برگزار کرد که با نتيجه 3 بر 2 به سود ذوب‌آهن به پايان رسيد.

به گزارش فارس، پس از پايان مسابقه و استراحت داوران، مديرعامل سرخپوشان تيم داوري را به وسط زمين آورد و با آنها خوش و بش و روبوسي کرد. رويانيان از داوران به خاطر عملکرد خوب‌شان تشکر کرد.

*هواداران پرسپوليس با شعار پنالتي، پنالتي، داور متشکريم و ... داوران را مورد تشويق قرار دادند.

*رضا محمدي در پايان مسابقه با مسئولان ذوب‌آهن خوش و بش گرمي داشت. اين شايعه به وجود آمده که محمدي قرار است در نيم‌فصل از ذوب‌آهن برود.

*محمد رويانيان 20 دقيقه با رضا محمدي به صورت اختصاصي گفت‌وگو کرد.

*محسن بنگر در جريان بازي طي درگيري با فرشاد بهادراني از سوي داور اخراج شد. در همين رابطه فرشاد بهادراني گفت: من و بنگر در حال شوخي کردن بوديم که داور فکر کرد مسئله جدي است و او را اخراج کرد اين هم از شانس ما است. مشکل خاصي نيست و اين مسئله چيز حادي نبود.

8. کاربر روبرو از پست مفید ("_") تشکر کرده است .

sss

عضو Derby

پست مورد علاقه
    گوش
    مربی مورد علاقه
    مورینیو
    بازیکن محبوب
    کاناوارو
    اسم واقعی شما
    علیرضا

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    2,394

گزارش تمرين 100 دقيقه‌اي پرسپوليس

تيم فوتبال پرسپوليس روز شنبه يک تمرين سنگين تاکتيکي را برگزار کرد.

تمرين روز شنبه پرسپوليس در غياب 8 ملي‌پوش اين تيم با مرور کارهاي تاکتيکي انجام شد.

به نقل از ايسنا، در اين تمرين سرخپوشان زير نظر کادرفني ابتدا به پاسکاري ترکيبي در چند گروه پرداخته و سپس در دو تيم سفيد و بنفش فوتبال تحت فشار را در قسمت کوچکي از زمين انجام دادند.

شوت‌زني به دروازه آخرين بخش اين تمرين بود که بازيکنان در قالب دو گروه و در دو دروازه به چهار دروازه‌بان شوت مي‌زدند. در اين قسمت از تمرين، آمادگي رضا محمدي و امير عابدزاده جالب‌توجه بود.

علي دايي با دقت خاصي کار بازيکنانش را زير نظر داشت و در بخش‌هايي از تمرين نکات لازم را به آنها گوشزد مي‌کرد.

پيام صادقيان که به علت صادر نشدن رواديد نتوانست تيم زير 22 سال را در سفر به عمان همراهي کند، همچون تمرين روز پنجشنبه پا به پاي سرخپوشان کار کرد.عليرضا حقيقي که با اجازه کادرفني چند روزي به روسيه رفته بود، پس از بازگشت به ايران، امروز به ساير بازيکنان ملحق شد.

کاپيتان تيم کوچولوهاي پرسپوليس که قصد داشت با مسوولان باشگاه ديدار کند، با حضور در درفشي‌فر از تمرين پرسپوليس ديدن کرد.

8 ملي‌پوش پرسپوليس يعني سيدجلال حسيني، محمدرضا خلعتبري، محمدرضا خانزاده، مهرداد پولادي، محمد نوري و حسين ماهيني (تيم ملي بزرگسالان) و اميد عاليشاه و ميلاد غريبي (تيم ملي زير 22 سال) در اين تمرين غايب بودند.

کريم باقري به دليل حضور در کلاس مربيگري همچون روزهاي قبل در اين تمرين غايب بود.

در پايان تمرين دو تن از ليدرهاي استقلال در تمرين پرسپوليس حضور يافتند.

تمرين امروز پرسپوليس 100 دقيقه به طول انجاميد. 50 تماشاگر از نزديک شاهد اين تمرين بودند.

تيم فوتبال پرسپوليس در هفته سيزدهم ليگ برتر جمعه اين هفته در ورزشگاه آزادي به مصاف تيم داماش گيلان مي‌رود.

10. کاربر روبرو از پست مفید ("_") تشکر کرده است .

sss

عضو Derby

پست مورد علاقه
    گوش
    مربی مورد علاقه
    مورینیو
    بازیکن محبوب
    کاناوارو
    اسم واقعی شما
    علیرضا

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    2,394

حسيني: نظري درباره ليست کي روش ندارم

مدافع تيم ملي فوتبال ايران گفت: اميدوارم بازي خوبي مقابل تايلند انجام دهيم.

سيد جلال حسيني در گفت و گو با اوج، درخصوص شرايط تيم ملي اظهارداشت: اردوي خوبي تشکيل داده ايم. بازيکنان مدتي از هم دور بوده اند و نياز به هماهنگي دارند. جو اردو خيلي خوب است و بچه ها کاملا آماده بازي با تايلند هستند.

وي ادامه داد: درست است که فرصت زياذدي را براي برگزاري بازيهاي دوستانه از دست داده ايم اما گذشته ها گذشته و ديگر نبايد به آن اتفاقات فکر کنيم. خوب بود اگر قبل از بازي با تايلند بازي دوستانه برگزار مي کرديم اما حالا که نشده مي توانيم از همين بازي هم به عنوان ديدار دوستانه استفاده کنيم. فکر مي کنم بتوانيم نتيجه خوبي در اين ديدار بگيريم و بازي خوبي هم انجام دهيم.

حسيني در خصوص انتقاداتي که از ليست کي روش شده، گفت: اين موضوع به من ارتباطي پيدا نمي کند. من بازيکن هستم و نمي توانم در اين مورد که به کادر فني مربوط مي شود صحبت کنم. تمرکز من روي وظيفه خودم است.

وي درباره حضور لژيونرهاي جديد در اردوي تيم ملي گفت: آنها بازيکنان خوبي هستند که دعوت شده اند. اين هم نظر کي روش است و او بهتر از هر کسي مي داند چه تصميمي براي تيم ملي بگيرد.

12. کاربر روبرو از پست مفید ("_") تشکر کرده است .

sss

عضو Derby

پست مورد علاقه
    گوش
    مربی مورد علاقه
    مورینیو
    بازیکن محبوب
    کاناوارو
    اسم واقعی شما
    علیرضا

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    2,394

صادقيان: در جريان پيشنهاد موناکو نيستم

پيام صادقيان، هافبک تهاجمي تيم فوتبال پرسپوليس از پيشنهاد باشگاه موناکوي فرانسه براي جذبش ابراز بي‌اطلاعي کرد.

پيام صادقيان در مورد موضوع پيشنهاد باشگاه موناکو گفت: راستش را بخواهيد من در جريان اين پيشنهاد نيستم و از طريق چند نفر اين موضوع را شنيدم. شايد مدير برنامه‌هايم در اين خصوص صحبت‌هايي را با تيم فرانسوي انجام داده که من بي‌خبرم. حتي در اين مورد صحبتي با مدير برنامه‌هايم نداشتم و نمي‌دانم قضيه چيست.

به گزارش تسنيم،وي در پاسخ به اين سوال که «فکر مي‌کني اين موضوع چگونه رسانه‌اي شده است؟»، تاکيد کرد: نمي‌دانم چطور رسانه‌اي شده اما حتماً چيزي بوده که چنين خبري به بيرون درز کرده است. البته باز هم مي‌گويم که در جريان نيستم و با خودم هيچ صحبتي در اين خصوص مطرح نشده است. حالا بايد با مدير برنامه‌هايم حرف بزنم تا ببينم اين موضوع تا چه حد صحت دارد.

«در صورت جدي بودن پيشنهاد موناکو در نيم فصل پرسپوليس را ترک مي‌کني؟»، هافبک تهاجمي تيم فوتبال پرسپوليس در پاسخ به اين پرسش اظهار داشت: اگر هم بحث رفتنم به اروپا باشد دوست دارم آخر فصل اين اتفاق بيفتد. من افتخار مي‌کنم که در پرسپوليس زير نظر دايي کار مي‌کنم و دوست دارم تا آخر فصل در اين تيم باشم و با پرسپوليس قهرمان شوم.

14. 2 کاربر از پست مفید ("_") تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    گوش
    مربی مورد علاقه
    مورینیو
    بازیکن محبوب
    کاناوارو
    اسم واقعی شما
    علیرضا

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    2,394

گزارش تمرين پرسپوليس

تمرين امروز پرسپوليس در شرايطي برگزار شد که علي دايي پس از 30 دقيقه تمرين را ترک کرد.

تمرينات تيم فوتبال پرسپوليس در نوبت بعد از ظهر از ساعت 15 و 40 دقيقه امروز در ورزشگاه درفشي‌فر دنبال شد.به گزارش فارس، در اين تمرين ابتدا بازيکنان بدن‌هاي خود را گرم کردند و سپس به حفظ توپ و پرسينگ و تمرينات فشرده پرداختند. در مرحله پاياني نيز زير نظر مولايي کارهاي سرعتي را در دستور کار خود قرار دادند.

*دروازه‌بان‌ها در تمرين امروز اختصاصي و به صورت ويژه زير نظر غلامپور به تمرين پرداختند.

*در تمرين امروز امير عابدزاده با اجازه کادر فني تمرين نکرد.

*دو بازيکن تستي در تمرين امروز حضور داشتند که يکي از آنها پيراهن شماره 77 و رسمي سرخپوشان را بر تن کرد.

*در هنگام فوتبال تحت فشار، چند بازيکن به شدت با همديگر برخورد داشتند تا حدي که مصدوميت‌هاي بدي براي آنها پيش آمد، بازيکناني مانند دهنوي، حسيني و سيد صالحي چند بار مصدوم شدند. اين در شرايطي بود که علي دايي فقط 25 دقيقه در تمرين امروز حضور داشت و سپس براي شرکت در جلسه فائو تمرين را ترک کرد.

*اينانلو يکي از پيشکسوتان سابق پرسپوليس نيز در تمرين امروز حضور داشت.

*فقط 15 هوادار تمرين امروز را از نزديک تماشا کردند.

*در تمرين امروز به جز هشت ملي‌پوش، کريم باقري نيز حضور نداشت.

* بازيکنان در دويدن‌هاي سرعتي از مولايي مربي پرسپوليس درخواست داشتند تا خودش نيز در اين تمرين شرکت کند.

*اما نکته جالب در تمرين امروز حضور مجدد مجتبي محرمي بود که دوستان خود را نيز که مشخص نبود چه کساني هستند به تمرين آورده بود و از نزديک نظاره‌گر عملکرد سرخپوشان بود.

16. کاربر روبرو از پست مفید ("_") تشکر کرده است .

sss

عضو Derby

پست مورد علاقه
    گوش
    مربی مورد علاقه
    مورینیو
    بازیکن محبوب
    کاناوارو
    اسم واقعی شما
    علیرضا

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    2,394

صادقیان از احتمال حضور قاسم حدادی فر و محسن مسلمان در پرسپولیس می گوید

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: روز گذشته بازی فوق‌العاده‌ای انجام دادم ولی با نظر دایی تعویض شدم.

پیام صادقیان در گفت‌وگو با فارس در خصوص بازی با داماش اظهار داشت: به نظر من روز گذشته در یک بازی نفس‌گیر و سخت عملکرد خوب و قابل قبولی را به نمایش گذاشتیم و در کل یکی از بهترین فوتبال‌های پرسپولیس در فصل جاری را هواداران دیدند.

وی افزود: ما در دیدار مقابل داماش هم هماهنگ بودیم و در حالی که در بازی های لیگ وقفه افتاده بود، خیلی خوب همدیگر را پیدا کردیم که در نتیجه مزد زحماتمان را با دو گل گرفتیم.

صادقیان ادامه داد: درست است زدن دو گل به داماش هم بد نبود اما ما می‌توانستیم با گل‌های بیشتری و حداقل دو گل دیگر داماشی‌ها را بدرقه کنیم اما راضی هستیم به رضای خدا و مشکلی بابت نتیجه نداریم.
    صادقیان درباره عصبانیتش در بازی روز گذشته تصریح کرد: به نظرم من روز گذشته عملکرد خوبی داشتم و خدا را شکر توانستم به اندازه خودم به تیمم کمک کنم اما در سه صحنه در هنگامی که در حالت ضدحمله بودیم ناگهان بازیکنان حریف به هدف پای ما حرکت می‌کردند اما داور هیچ خطایی نمی‌گرفت.
    وی افزود: اوج کار در صحنه‌ای بود که توپ به دست حریف خورد. کمک داور پرچم زد و هند واضح را دید اما داور سوت نزد به همین دلیل من هم عصبی شده بودم اما همه چیز تمام شد. در کل نتیجه بدی نگرفتیم و باید این نتیجه ما ادامه‌دار باشد.
    مهاجم قرمز‌پوشان یادآور شد: ما با رسیدن به رده دوم جدول کارمان سخت شده و باید با یک برنامه‌ریزی بهتر در آینده بهتر باشیم و ببریم و به سقوط از جدول فکر نکنیم.
    مهاجم قرمز‌پوشان در پاسخ به این سوال که چرا دقیقه ۶۷ تعویض شدی گفت: از تعویضم ناراحت نیستم اما در این بازی خیلی خوب کار می‌کردم و همه دیدند حتی فوق‌العاده بودم اما علی‌آقا تصمیم گرفت که تعویض شوم و من هم گوش کردم و مشکلی ندارم.
    صادقیان درباره احتمال حضور مسلمان و حدادی‌فر در پرسپولیس نیز تاکید کرد: به نظر من در مورد این مسائل حرف نزنم بهتر است. گفتند من می‌خواهم این آقایان را به پرسپولیس بیاورم. اصلا این موضوع چه ربطی به من دارد. فقط از من مشورت گرفتند که من هم نظرم را دادم. حتما بازیکنان با عقل خودشان تصمیم می‌گیرند و آمدن حدادی‌فر و مسلمان به پرسپولیس یا نیامدنشان به من هیچ ربطی ندارد. من چه‌کاره‌ام که درباره موضوع تصمیم‌گیری کنم یا این کار را انجام دهم. خودشان می دانند و بس.
    صادقیان در پایان یادآور شد: خوشبختانه روز خوبی را پشت سر گذاشتیم اما من مطمئنم در بازی‌های بعدی خیلی بهتر از این خواهیم شد. البته ما قبل از نیم‌فصل باید جایگاهمان را در بالای جدول استحکام ببخشیم و سپس در نیم‌فصل دوم که جای هیچ اشتباهی نداریم با قدرت‌تر به میدان برویم.

18. کاربر روبرو از پست مفید ("_") تشکر کرده است .

sss

عضو Derby

پست مورد علاقه
    گوش
    مربی مورد علاقه
    مورینیو
    بازیکن محبوب
    کاناوارو
    اسم واقعی شما
    علیرضا

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    2,394

ادامه همکاري من باپرسپوليس ديگرممکن نيست

مهاجم تيم فوتبال پرسپوليس گفت: ديگر ادامه همکاري من با پرسپوليس ممکن نيست اما يک روز دوباره شاگرد دايي مي‌شوم.

غلامرضا رضايي پس از جلسه امروز علي دايي اظهار داشت: وقتي که پيراهن پرسپوليس را بر تن کردم با تمام جان و دل براي اين تيم زحمت کشيدم و با وجود تمام اتفاقات، کم يا زياد براي پرسپوليس بازي کردم.

به گزارش فارس،وي افزود: به خاطر برخي مسائل ادامه همکاري من با پرسپوليس خيلي سخت است و شايد غيرممکن باشد. البته منظور اين حرف من اين نيست که از رقابت و تلاش مي‌ترسم. من عاشق رقابت هستم و در فوتبال حرفه‌اي يک روز آدم مي‌آيد و يک روز هم بايد با يک تيم خداحافظي کند اما امسال با توجه به سال جام جهاني شايد با قبلا فرق داشته باشد و با توجه به اينکه شرايطم مناسب نيست من به زودي تيم جديدم را مشخص مي‌کنم.

مهاجم قرمز‌پوشان خاطر نشان کرد: من از حسن نيت دايي سپاسگزارم چون خيلي شفاف با او صحبت کردم و مسائل را به او گفتم و دايي نيز خيلي خوب با من برخورد کرد که جا دارد از ايشان تشکر کنم. من خيلي داشته‌ها يم را از علي دايي دارم و به نظرم دينم را به پرسپوليس و دايي ادا کرده‌ام، هميشه صاف و صادق بودم و هيچ وقت سعي نکردم براي کسي زير و رو بکشم، هميشه با صداقت کارم را در پرسپوليس دنبال کردم و اميدوارم هواداران اين تيم از من رضايت داشته باشند.

رضايي تأکيد کرد: در نيم‌فصل جدايي‌ام از پرسپوليس قطعي است اما اين را بدانيد يک روز دوباره شاگرد دايي خواهم شد، با هيچکس مشکل و يا اختلاف نظري ندارم اما در اين شرايط واقعا حضور من در پرسپوليس سخت است . خاطرات تلخ و شيرين زيادي را با پرسپوليس دارم اما هميشه سعي کردم با تمام وجودم وقتي پيراهن قرمز را مي‌پوشم براي اين تيم از جان مايه بگذارم حالا نمي‌دانم اين اتفاق افتاده يا خير و قضاوت را به خود کارشناسان و هواداران مي‌سپارم.

رضايي در پايان يادآور شد: تيم بعدي‌ام هنوز مشخص نيست اما اميدوارم تا لحظه آخر با آرامش و توافقات انجام شده از پرسپوليس جدا شوم ولي اين اتفاق براي من سخت است ولي مجبورم که اين تصميم را بگيريم چون دوست ندارم فوتبال من تمام شود و حس مي‌کنم شايد جاي ديگر بروم بتوانم مؤثرتر باشم، من باز هم مي‌گويم از رقابت هيچ ترسي ندارم و فقط اين تصميم را به خاطر آينده فوتبالي‌ام و حضورم در جام جهاني گرفتم، اميدوارم که بتوانم براي تيم جديدم مؤثر باشم.

20. کاربر روبرو از پست مفید ("_") تشکر کرده است .

sss

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    مهاجم
    مربی مورد علاقه
    کاپلو
    بازیکن محبوب
    CR7 - RAUL
    اسم واقعی شما
    masoud

EnglandPersepolisRealMadrid

Raul

تشکر ها
    856
    تشکر شده 1,005 در 319 پست

كم كم به تعطيلات نيم فصل ليگ برتر نزديك مي شويم و با باز شدن پنجره نقل و انتقالات بين فصل شايعات درباره انتقال و جابجايي بازيكنان بيشتر شنيده مي شود.
    اين شايعات با وجود تاكيد دايي بر حفظ بازيكنان تيمش در پرسپوليس هم به گوش مي رسد.از چند روز قبل شنيده مي شود ميلاد غريبي بال تكنيكي و سريع اين فصل سرخ ها كه تنها 45 دقيقه مقابل تيم سابقش سايپا در كرج بازي كرد قصد جدايي دارد و مقصد او به احتمال فراوان ذوب آهن خواهد بود.
    از سوي مقابل البته شنيده مي شود حضور محسن مسلمان در پرسپوليس آن هم به عنوان بازيكن قرضي قطعي شده چرا كه اين بازيكن با لوكا رابطه خوبي ندارد و دلش با پرسپوليس است.
    همچنين در خصوص جابجايي بازيكنان بين پرسپوليس و ذوب آهن شايعاتي در خصوص جابجايي قاسم حدادي فر و رضا حقيقي هم شنيده مي شد كه بعيد است اين اتفاق رخ دهد .در واقع ذوبي ها به هيچ وجه نمي خواهند حدادي فر را از دست بدهند و حقيقي هم كه بعد از دو سه هفته نيمكت نشيني بالاخره مقابل داماش به ميدان رفت ديگر قصد جدايي از پرسپوليس را ندارد.
    با اين حال گفته مي شود ذوبي ها يك بازيكن ديگر را هم از پرسپوليس مي خواهند.ظاهرا لوكا نسبت به جذب محمد رضا خانزاده براي ترميم نقاط ضعف خط دفاعي اش نظر دارد و مي خواهد از اين بازيكن در دفاع مياني استفاده كند.
    بايد ديد دايي در قبال جذب محسن مسلمان از ذوب آهن خانزاده و غريبي را به اين تيم اصفهاني خواهد داد؟

22. کاربر روبرو از پست مفید sss تشکر کرده است .

صفحه 12 از 26 نخستنخست ... 2101112131422 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع