Design & Developed BY Patira

صفحه 12 از 18 نخستنخست ... 21011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 180
    مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد،هافبك تهاجمي

ItaliaArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,575
    تشکر شده 7,822 در 1,799 پست

آرسنال .::.اخبار و مصاحبه هاي مهم باشگاه آرسنال در فصل 2012-2013 .::.

به نام خدا

در اين تاپيك اخبار و مصاحبه هاي مهم بازيكنان و كادر فني باشگاه قرار ميگيرد:
    -خبر هاي غير مهم
    -اخبار نقل و انتقلات
    -بحث و تبادل نظر
    -پستهاي كوتاه
    حذف خواهد شد

با تشكر

به اميد جبران جام هاي نگرفته...

برای پرواز به آسمانها، منتظر نمان که عقابی نیرومند بیاید و از زمینت برگیرد و در آسمانهایت پرواز دهد.

بکوش تا پر پرواز به بازوانت جوانه زند و بروید و بکوش تا اینهمه گوشت و پیه و استخوان

سنگین را که چنین به زمین وفادارت کرده است، سبک کنی و از خویش بزدایی، آنگاه به جای خزیدن، خواهی پرید.

در پرنده شدن خویش بکوش و این یعنی بیرون آمدن از زندانهای اسارت

2. 8 کاربر از پست مفید GOLL تشکر کرده اند .

مدیر گالری و تیم های آلمانی

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    Jupp Heineckes - Joachim Low
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118
    تشکر شده 8,410 در 3,790 پست

ویترین امتیازات

سانیا که پس از شکستگی از ناحیه استخوان نازک نی در دیدار مقابل نوریچ در ماه می، شاهد نمایش های فوق العاده بازیکن ذخیره خود در این فصل بوده است با بازی کردن در دیدار تیم زیر 21 ساله های آرسنال مقابل ردینگ اکنون به میادین بازگشته و اذعان می کند رقابت دشواری با جنکینسون بر سر بازپس گیری جایگاهش در تیم اصلی خواهد داشت.

سانیا می گوید: " او واقعا خوب ظاهر شده و آموزه های زیادی دارد. در کار کردن با توپ کمی بااعتماد به نفس تر شده و در خط دفاعی کاملا قابل اطمینان است.

" او چیزهای زیادی وارد تیم می کند و من درموردش بسیار خوشحالم؛ زیرا شخصی سخت کوش و پسر بسیار خوبی است که می خواهد به یکی از بهترین ها تبدیل شود."

سانیا از آغاز قدرتمند آرسنال در این فصل نیز خوشحال است و اطمینان دارد این نوع عملکرد می تواند توپچی ها را به قهرمانی در لیگ نزدیک کند.

" ما قدرتمند بوده ایم و فکر می کنم می توانیم فاتح لیگ شویم. باید قدم به قدم و مرحله به مرحله پیش رویم اما کیفیت مورد نیاز برای بازی کردن تا پایان فصل و قهرمان شدن را داریم."

منبع : [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

مهاجم فرانسوی توپچی ها که در پیروزی 3-1 این تیم مقابل وستهام موفق شد نخستین گلش در لیگ برتر را به ثمر برساند اعتراف میکند مسئولیت پر کردن خلا ونپرسی روی عملکردش تاثیر گذاشته است.

ژیرو در گفت و گو با RMC اظهار داشت: " ونپرسی اکنون رفته و انتظارات از من بالاست. خود را وفق دادن [ با اینجا ] کمی زمان می برد اما من از کیفیت خود آگاهم و به همین شیوه ادامه خواهم داد و امیدوارم گل های بسیار بیشتری بیایند.

" بدیهی است که این گل ( مقابل وستهام ) برای من مهم است، به خصوص پیش از آغاز بازی های ملی؛ زیرا علیرغم اینکه در بازی های گذشته روی چهار گل تاثیرگذار بوده ام این گل به من اعتماد به نفس می دهد.

" من در تمام کنندگی بسیار خوبم. اگر پیش از این گلزنی نمی کردم اساسا مشکلی از بازدهی یا موفقیت بود. این مسئله گاهی اوقات اتفاق می افتد؛ دوره ای مانند آن و برای هر مهاجمی. در همچین وضعیتی باید به تلاش کردن ادامه دهیم.

" هرگز به توانایی هایم شک نداشته ام. این گل نتیجه حمایت هم تیمی هایم، هواداران و همچنین سرمربی بود. رئیس همواره با من صحبت می کرد و این اعتماد باعث می شد تا حس خوبی پیدا کنم و هر روز در حال پیشرفت باشم.

همچنین ژیرو درمورد گلش در آپتون پارک به Canal Plus گفت: " زمانی که توپ را در مقابل دروازه دیدم این همان فرصتی بود که منتظرش بودم. این شروعی دوباره در لیگ برتر بود و امیدوارم گل های بسیار بیشتری به ثمر برسانم.

" انتظار داشتم اینجا کار سختی داشته باشم؛ زیرا لیگ برتر لیگی است که باید خود را با آن وفق دهید. انتظارات از من بالا بود و در همان ابتدا نتوانسته بودم آن ها را برآورده کنم و به همین دلیل ناامید شده بودم."

ژیرو معتقد است او تا اینجای دوره حرفه ایش در آرسنال بدشانس بوده و امیدوار است گلش مقابل وستهام کاتالیزوری برای تغییر شانس و اقبالش باشد.

" هفته گذشته مقابل چلسی می توانستم گلزنی کنم اما چک خوب کار کرد. من به چیزی که می گویند در انگلیس وجود دارد نزدیک بودم.

" اما به ثمر رساندن نخستین گلم خوب است. این برای آینده به من اعتماد به نفس خواهد داد. نسبت به این تیم احساس خوبی دارم و مطمئن هستم گل های بیشتری به ثمر خواهم رساند. شاید حتی مانند نخستین فصل حضورم در مونپلیه 12 گل بزنم."

منبع : [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

سرمربی فرانسوی توپچی ها تا چند سال پیش از سیستم 2-4-4 استفاده می کرد ولی حالا این سیستم به 3-3-4 تبدیل شده است، این مساله در تمامی تیمهای لیگ برتر دیده می شود و ونگر می گوید این تغییر سیستم عواقبی برای مهاجمان دارد.

" زمانی که من به انگلستان آمدم فقط سیستم 2-4-4 وجود داشت.

" امروزه تیمها انعطاف پذیری بیشتری دارند، شما می توانید با سه مدافع به زمین بروید، یا حتی پنج مدافع، همچنین می توانید با سیستمهای 1-1-4-4 ، 3-3-4 ، 1-5-4 با هر سیستم دیگری تیمها را به زمین بفرستید. به نظر من سیستم بازی تیمها نسبت به 15 سال پیش انعطاف پذیر تر و تطبیق پذیر تر شده است.

" پس بله، از نظر تاکتیکی انقلابی رخ داده و دلیل آن بازی اروپایی و تاثیر بازیکنان خارجی روی لیگ است، می توانید اسم این را انقلاب بگذارید ولی اگر بخواهیم فقط از یک جنبه به مساله نگاه کنیم باید بگوییم با این تغییرات خطوط میانی قدرتمند تر شده اند و خط حمله نقش کمرنگ تری پیدا کرده است."

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

.........

نکات بازی :

تری برتون از جک ویلشر و امانوئل فریمپونگ همانند هفته ی گذشته در ترکیب اصلی استفاده کرده بود.همین طور از فرانسیس کوکلن و آندره سانتوس که در بازی با وستهم در لیگ بر روی نیمکت بودند هم بهره می برد.باکاری سانیا هم پس از مدت ها اولین بازیش را انجام می داد.

سرژ نبری که از اردوی تیم ملی بازگشته بود در دقیقه ی 42 گل اول آرسنال را روی حرکتی که فریمپونگ،ویلشر و آیزفیلد در متن آن قرار داشتند به ثمر رساند.

آرسنال در دقیقه 59 اختلاف را دو برابر کرد.زمانی که کرنر ارسالی ویلشر پس از اصابت به سر ایگناسی میکل در مقابل آکپوم قرار گرفت و او آن را به گل تبدیل کرد.

بازی یک شب کاملا مثبت برای باک بود.او که پس از بازگشت از مصدومیت شکستگی پایش در حال بازی کردن بود عملکرد خوبی در 60 دقیقه داشت و کاملا پر انرژی نشان می داد.

ریدینگ در درون دروازه اش استوارت تیلور دروازبان سابق آرسنال را داشت.همچنین از حضور نیل کئون پسر اسطوره ی باشگاه هم سود می برد.علاوه بر آن گاتری،لی فوندر و رابرتز با تجربه را هم داشتند.

سانیا تقریبا 1 ساعت و ویلشر هم 74 دقیقه بازی کردند.اما هر دو به دلیل عملکردشان باید خوشحال باشند.

چیدمان بازیکنان :

.

گزارش بازی :

بازی بسیار خوب شروع شد و هافبک های دو تیم سعی در کنترل بازی داشتند.سرژ نبری با حرکات خودش تلاش می کرد که قابلیت های فنی خودش را به آرسن ونگر نشان دهد.

چند دقیقه پس از موقعیت نبری،رابرتز در مقابل دروازه ی آرسنال شانس خوبی داشت که جیمز شی مقاومت کرد.

این ها پایان موقعیت ها در نیمه ی نخست نبود.فریمپونگ توپ را در سمت چپ محوطه به آکپوم سپرد.ضربه ی آکپوم پس از برخورد به مدافعین در مقابل ویلشر قرار گرفت که او با فریب مدافع توپ را به هافبک راست آلمانی تیم سپرد که ضربه ی آیزفیلد به آسمان رفت.

عملکرد ویلشر و فریمپونگ نسبت به بازی گذشته پیشرفت کرده بود.این دو قلب هافبک آسنال بودند هر چند که نبری هم نمایش چشمگیری داشت.ویلشر در حال نشان دادن خودش بود و یک پاس پشت دفاع برای آیزفیلد داد که نشان دهنده ی اعتماد به نفس بالای او بود.

چند دقیقه مانده به پایان بازی در نیمه ی نخست گل اول از راه رسید.این گل بیشتر روی سرسختی و حرکت فریمپونگ به وجود آمد.او یک توپ به ظاهر از دست رفته را تعقیب کرد و آن را به دست آورد و به ویلشر سپرد.او هم به خوبی آیزفیلد را صاحب توپ کرد و روی پاس این بازیکن آلمانی،توپ به سرژ نبری رسید.همه چیز تمام شده نبود و حرکت خوب نبری که نشان دهنده ی پتانسیل غنی او است باعث شد که گل اول به ثمر برسد.

نیمه ی دوم با اشتباه زود هنگام هایروویچ شروع شد که توپ به لی فوندر رسید و او از میکل هم عبور کرد ولی ضربه ی او جایی به جز دستان شی نداشت.

آرسنال در نیمه ی دوم بازی در حال گرم شدن بود و در دقیقه 55 یک موقعیت عالی داشت که روی پاس فریمپونگ،کوکلن مستقیما تک به تک شد ولی ضربه ی این بازیکن 21 ساله ی تیم ملی فرانسه با مشت های دوازبان به بیرون رفت.

فقط 4 دقیقه ی دیگر ویلشر یک کرنر را از سمت راست زمین فرستاد که توسط میکل ضربه ای به آن زده شد.در نزدیکی دروازه آکپوم با یک ضربه ی سر قدرتمند از یک فاصله ی نزدیک توپ را گل کرد.

2 گل آرسنال،ریدینگ را به پاسخ فوری باز داشت.آنها دو شانس خوب توسط رابرتز و تیلور داشتند که هر دوی آنها از دست رفتند.موقعیت دوم آنها استثنایی بود که تیلور توپ را از 5 متری دروازه به بیرون زد.

نمرات بازیکنان :

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] (9) : او به دلیل چند سیو عالی چندین بار مورد تشویق حاضرین قرار گرفت.مهار دقایق پایانی او واقعا تحسین برانگیز بود.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] (7) : بازگشت او کامل شده است.این بازیکن فرانسوی قدرت هوایی خود را با چندین توپگیری باز هم ثابت کرد.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] (5) : این بازیکن سوئیسی 2 اشتیاه بد داشت ولی به طور کلی مطمئن نشان داده و اینکه می تواند پیشرفت کند.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] (6) : او توانایی بهتر شدن و پیشرفت را دارد و در محوطه ی جریمه در مقابل مهاجمین خوب کار می کند.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] (6) : با اینکه سمت چپ دفاع آرسنال در این بازی بیشتر دفاعی بود ولی در کارهای هجومی هم خوب کار کرد.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] (6) : به شدت درگیرانه بازی کرد.ویژگی بارز این فرانسوی هم درگیری او بر روی توپ است.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] (6) : چند پاس اشتباه داشت اما به خبوی توپ را حفظ می کرد و تیم را به حمله می برد.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] (6) : چند حرکت خوب و چند پاس خوب داشت ولی همیشه خودش را درگیر نمی کند.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] (7) : این بازیکن 20 ساله نشان داد که افت نکرده است.قدرت بالای پاس دادن او هنوز هم باقی مانده است.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] (7) : در تمامی دقایق بازی پر جنب و جوش نشان داد و بارها شانس گلزنی ایجاد کرد.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] (7) : نسبت به آخرین بازی خودش پیش از مصدومیت پیشرفت کرده است.تکنیک و تاثیرگذاری خودش را در محوطه حفظ کرده است.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] (7) : کاملا بر روی توپ آرامش دارد و به خوبی از سمت راست دفاع به جلو حرکت می کند.

جدول لیگ زیر 21 ساله ها :

گالری تصاویر بازی:

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

ملی پوش فرانسوی توپچی ها که شنبه در پیروزی 3-1 این تیم مقابل وستهام موفق شد نخستین گلش در لیگ برتر را به ثمر برساند میگوید هنوز در حال وفق دادن خود با زندگی در باشگاه انگلیسی است اما تاکید می کند در زمان مناسبی یک ماجراجویی خارجی را آغاز کرده است.

این مهاجم فرانسوی در گفت و گو با France Football اظهار داشت: " پیش از این تنها به صورت ابتدایی می توانستم انگلیسی صحبت کنم اما نه به اندازه ای که واقعا با هم تیمی هایم صحبت کنم، متوجه صحبت های سرمربی شوم و خود را با اینجا وفق دهم.

" زمانی که به کشور جدیدی می روید باید خود را با آنجا وفق دهید و عادات و آداب و رسوم آن کشور را یاد بگیرد. ساده ترین کار ماندن با هم وطنانتان است و در حال حاضر می توانم این مورد را اینجا ببینم.

" من آنطور که باید و شاید پیشرفت نکرده ام، حتی اگر در حال صحبت با بازیکنان انگلیسی و خارجی باشم.

" ما فرانسوی ها تمایل داریم هنگام صرف غذا و همچنین در رختکن کنار هم بمانیم. این موضوعی طبیعی و یکی از ویژگی های انسان است اما من سعی می کنم با سایر انگلیسی ها و حتی رسانه ها صحبت کنم.

" آمدن به کشوری جدید آسان نیست. دور از خانواده خود هستید و باید از نظر روحی و روانی قوی باشید.

" فکر می کنم به اندازه کافی برای حضور در انگلیس بالغ هستم. اکنون این زمان عالی و مناسبی است. من 26 ساله ام و نمی توانستم بیش از این صبر کنم."

ژیرو می گوید او خود را مقابل دروازه کمی تحت فشار قرار داده و مصمم است تا روند رو به رشدش را ادامه دهد.

" ممکن است به طور ناخودآگاه خود را تحت فشار بیشتری قرار دهم. فکر می کنم می توانم با خودم صادق باشم. هنوز هنگامی که زمان گلزنی فرا می رسد کمی احساس فشار و عدم موفقیت می کنم اما این خیلی جزئی است.

" با این حال باید به خوبی مسیرم را ادمه دهم. پیش از این 4 پاس گل داده ام و هم تیمی هایم حمایت خوبی از من کرده اند.

" نباید تسلیم شوید، نمی توانید ناامید شوید. من آنچه را که باید انجام دهم می دانم."

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

مهاجم جوان انگلیسی آرسنال که در این فصل یکی از بازیکنان اصلی تری برتون در تیم زیر 21 ساله ها بوده و در پیروزی 2-0 آرسنال مقابل ردینگ گلزنی کرد این هفته تولد 17 سالگیش را جشن گرفت تا بتواند رسما قرارداد حرفه ای خود با باشگاه را به ثبت برساند.

همچنین چوبا شروع فوق العاده ای در رقابت های NextGen داشته و در سه دیداری که در این رقابت ها به میدان رفته موفق به زدن 2 گل شده است.

او استعداد خارق العاده دارد و فصل گذشته در حالی که تنها 15 سال سن داشت یکی از اعضای ثابت تیم زیر 18 ساله ها بود و به عنوان کارآموز مدرسه ای 15 بار برای آن به میدان رفت.

چوبا برای رده های سنی انگلیس بازی کرده و در رقابت های شمالی اروپا در 4 دیداری که برای تیم زیر 17 ساله های انگلیس به میدان رفت موفق شد 3 گل به ثمر برساند.

همه اعضای باشگاه آرسنال ثبت نخستین قرارداد حرفه ای چوبا را به او تبریک می گویند و ما منتظر ادامه پیشرفت او در آرسنال هستیم.

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

ویلشر 20 ساله به خاطر مصدومیت در مچ پا و زانو 14 ماه از میادین دور بوده است اما اکنون با حضور در دو بازی برای زیر 21 ساله ها در مسیر برگشت قرار گرفته است.

ورمالن از اینکه ویلشر را در مرز آمادگی کامل می بیند خوشحال است و مطمئن است برگشت او برای آرسنال روحیه بخش است.

"شما می دانید که او در اولین فصلی که برای آرسنال کامل بازی کرد چه عملکردی داشت او شگفت انگیز بود"

"از نظر من او می تواند یکی از بهترین هافبک های جهان باشد و پتانسیل لازم را دارد"

"خوشحالم که او اکنون در حال برگشتن به تیم است او دارد روی آمادگی بدنی خود کار می کند و این مهم ترین مسئله است فکر می کنم در آینده او کمک فراوانی به تیم خواهد کرد"

علیرغم دوری از فعالیت برای مدتی طولانی ورمالن مطمئن است که او به محض بازگشت در زمین خواهد درخشید.

"وقتی به علت مصدومیت بیرون بودم مدت زیادی را در قسمت بدنسازی گذراندم جک هم در آنجا بود و حتی بیشتر از من روی ضعف هایش کار می کرد"

"شما می توانید تاثیر آن را اکنون در زمین ببینید از نظر من او قوی تر شده و این بسیار خوب است بعضی اوقات وقتی بیش از یک سال نمی توانید بازی کنید باید جنبه ی مثبت ماجرا را ببینید و به نظرم ویلشر این کار را کرده است"

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

هافبک اسپانیایی و ملی پوش توپچی ها که در ماه آگوست از مالاگا به آرسنال پیوسته تا اینجا عملکرد خیره کننده ای در لیگ برتر داشته و خودش معتقد است به خوبی در حال جا افتادن در لیگ برتر است و در انگلستان می تواند موفق تر از اسپانیا باشد.

کازورلا در کنفرانس مطبوعاتی تیم ملی اسپانیا قبل از بازی مقدماتی جام جهانی با بلاروس گفت:

"در همین مدت کوتاهی که آنجا هستم همه راجع به من صحبت می کنند، در آرسنال احساس مهم بودن می کنم و می خواهم به پیشرفتم ادامه دهم.

" روش بازی آرسنال و مسئولیتهایی که من در تیم داریم چیزی است که همیشه به دنبالش بودم.

" به نظرم این یک قدم رو به جلو در دوران بازی من است و امیدوارم بتوانم در آینده ارزشهای خودم را بیشتر نشان دهم."

با حضور بازیکنانی مثل اینیستا، سیلوا و فابرگاس، سانتی کازورلا معمولاً در تیم ملی اسپانیا به عنوان یار جانشین مورد استفاده قرار می گیرد. سانتی در این مورد گفت:

" از نقش خودم در تیم راضی هستم و بودن در تیم ملی افتخار بزرگی است.

" امیدوارم تا جایی که می توانم برای تیم موثر باشم، هر روز برای این هدف تلاش می کنم.

" در حال حاضر احساس بسیار خوبی دارم و منتظر فرصتهایی هستم که نصیبم می شود."

/

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

سنگربان جوان و ایتالیایی توپچی ها که چند بازی در سال 2009 برای آرسنال انجام داد و پس از آن دوران قرضی موفقی را در هال سیتی سپری کرد و حالا با توجه به مصدومیت شزنی و فابیانسکی به دروازه بان اول تیم تبدیل شده است.

دروازه بان سابق آتالانتا در مصاحبه با Corriere della Sera گفت:

" اولین دوره آزمایشی ام در آرسنال به سال 2004 باز می گردد، در آن زمان از آتالانتا پرسیدم چه برنامه ای برای آینده من دارید ولی آنها نمی خواستند روی من سرمایه گذاری کنند.

" به هر حال باید از آنها ممنون باشم چون اگر شرایط جور دیگری بود نمی توانستم در آرسنال حضور داشته باشم.

" در سال 2009 آلمونیا مصدوم شد و من 10 بازی برای تیم اصلی انجام دادم ولی ونگر تصمیم گرفت دیگر از من استفاده نکند چون فکر می کرد هنوز آماده نیستم و حالا تصمیم او را درک می کنم.

" حالا هدف من این است که دروازه بان اول تیم باشم، می خواهم شماره 1 آرسنال بشوم.

" در آینده می خواهم به ایتالیا برگردم و در سری آ بازی کنم، شاید میلان، تیمی که از بچگی به آنها علاقه دارم.

" در کنار آن امیدوارم به تیم ملی ایتالیا هم دعوت شوم."

ویتو مانونه سابقه 11 بازی در لیگ برتر انگلیس و همچنین 7 بازی برای تیم ملی زیر 21 سال ایتالیا را در کارنامه دارد.

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

مدافع توپچی ها یکی از اعضای بلژیک که بازیکنان بااستعدادی نظیر ادن هازارد، موسی دمبله، مروان فلینی و یان ورتونگن را دراختیار دارد است و عده بسیاری این تیم را نسل طلایی بلژیک می دانند و ورمالن امیدوار است که آن ها بتوانند طی سال های آینده به قولی که داده اند جامه عمل بپوشانند.

" اکنون همه درمورد تیم ملی نگرش مثبتی دارند، به خصوص در انگلیس؛ چرا که آن ها با تعداد زیادی از بازیکنان ملی پوش بلژیکی که در لیگ برتر حضور دارند آشنا هستند.

" همه درمورد گروه بااستعدادی که ما دراختیار داریم صحبت می کنند اما این به معنی توقع و فشار زیاد است. همه انتظار رفتن به جام جهانی را از ما دارند اما این آسان نیست. باید برای هر سه امتیاز بجنگید، زیرا سطح بازی های ملی بسیار بالاست.

" به نظر من این شگفت انگیز خواهد بود. حضور در جام جهانی 2014 برزیل یک افتخار است. من هنوز در تورنمنتی با چنین سطحی بازی نکرده ام. همچنین سن من درحال افزایش است، بنابراین می خواهم در یک تورمنت بزرگ حضور داشته باشم و احساس می کنم اکنون زمان آن فرا رسیده است."

صفحه 12 از 18 نخستنخست ... 21011121314 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)