Design & Developed BY Patira

صفحه 12 از 15 نخستنخست ... 21011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 148
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک

BrazilRealMadridNaft

تشکر ها
    282
    تشکر شده 1,926 در 530 پست

Newww اخبار و حواشی تیم ملی آرژانتین

تو این تایپیک تمام اخبار و حواسی تیم ملی آرژانتینن در جام جهانی رو قرار میدیم.

2. 4 کاربر از پست مفید Los Anseleig تشکر کرده اند .

عضو Derby

بازیکن محبوب
    بازیکنان آرژانتینی

Argentina

تشکر ها
    2,768
    تشکر شده 5,724 در 1,511 پست

مارادونا در جمع خبرنگاران حاضر شد

ديه گو مارادونا که براي ترک تيم فوتبال الوصل امارات تغيير عقيده داده است، براي اولين بار در جمع خبرنگاران حاضر شد.

به گزارش منابع خبري، مارادونا چندي پيش اعلام کرده بود به دليل عدم حمايت باشگاه از وي، تيم الوصل را ترک خواهد کرد اما بعد از چندين جلسه مذاکره با سران اين باشگاه نظرش را عوض کرد به طوريکه باشگاه الوصل پس از اين مذاکرات با انتشار بيانيه اي اعلام کرد، مارادونا با ماندن در اين تيم تا پايان قرارداد دوساله اش يعني تا ژوئن سال 2013 موافقت کرده است.

مارادونا که تا کنون در اين باره به صورت علني صحبت نکرده بود، بعد از شکست 2 بر 0 الوصل مقابل الوحده، براي اولين بار از زمان انتشار بيانيه باشگاه در مقابل خبرنگاران ظاهر شد و به سؤالات آنها پاسخ داد.

اسطوره فوتبال آرژانتين گفت: هرچيزي در مورد رفتن گفته ام به خاطر خستگي بوده است ولي اکنون تصميم دارم تا پايان فصل آينده به تلاش خود در الوصل ادامه بدهم. حتي اگر هيچ بازيکن جديدي براي تقويت تيم نيايد.

وي افزود: در جلساتي که با مديران باشگاه داشتم، درخواست هايم را به آنها گفتم و ديگر نمي خواهم بيشتر از اين درباره اش صحبت کنم. در جلسته بعدي در مورد تغييراتي که بايد صورت بگيرد، حرف مي زنيم. به مربيگري الوصل ادامه مي دهم و به قراردادم وفادار باقي خواهم ماند.

اين مربي در ادامه علت عملکرد ضعيف الوصل در مسابقات فصل 2011/12 را، عدم آمادگي بازيکنان دانست اما وعده داد اين وضعيت در فصل آينده بهبود پيدا کند.

مارادونا گفت: وقتي بازيکنان پشت سر هم بازي مي کنند، آمادگي بدني شان افت پيدا مي کند البته اين موضوعي نيست که من را آزار بدهد. مي دانم نظرهاي متفاوتي در اين زمينه وجود دارد ولي من با اين شرايط هم کار مي کنم. اگر نتوانيم در فصل جاري به موفقيت برسيم، براي فصل بعد تلاشمان را بيشتر مي کنيم. از باشگاه الوصل براي اينکه به من فرصت ادامه مربيگري تيم در فصل آينده را داد، تشکر مي کنم.[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

Argentina te quiero para siempre

4. 3 کاربر از پست مفید saeid_8992 تشکر کرده اند .

عضو Derby

بازیکن محبوب
    بازیکنان آرژانتینی

Argentina

تشکر ها
    2,768

کشته شدن مدافع تيم ملي فوتبال جوانان آرژانتين

منابع رسانه‌اي آرژانتين از قتل مشکوک مدافع تيم ملي فوتبال جوانان اين کشور خبر دادند.

به نقل از لارازون، براساس گزارش پليس بوينس آيرس بامداد روز يکشنبه جسد «لائورتو بوگاتو» ‌عضو تيم بانفيلد در آپارتمانش شناسايي شد. اين بازيکن 20 ساله که پدر دختري دو ساله است در اثر اصابت چند گلوله به ريه‌اش به قتل رسيده است.

براساس گزارش رسانه‌هاي محلي، مامورين پليس پس از کشف جسد، تحقيق پيرامون علل قتل وي را آغاز کردند. در تحقيقات اوليه نيروهاي امنيتي مشخص شد که بازيکن عضو تيم ملي زير 21 ساله‌هاي آرژانتين‌ ‌قرباني يک ماجراي سرقت بزرگ واقع شده است.

در اين‌باره يک مظنون دستگير شده و ديگر تحقيقات ادامه دارد.
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

6. 2 کاربر از پست مفید saeid_8992 تشکر کرده اند .

عضو Derby

بازیکن محبوب
    بازیکنان آرژانتینی

Argentina

تشکر ها
    2,768

مارادونا: در هر شرایطی در الوصل می مانم

مارادونا در چرخشی محسوس، در جدیدترین مصاحبه اش اعلام کرد حتی اگر خواسته هایش برای خرید بازیکنان جدید برآورده نشود، در باشگاه الوصل خواهد ماند

سایت گل- دیه گو مارادونا، سرمربی الوصل، علی رغم تهدیدهای اخیر در مورد جدایی از این باشگاه، اعلام کرد قصد دارد در این باشگاه بماند.
    باشگاه الوصل چند روز قبل اعلام کرده بود که با این اسطوره آرژانتینی به توافق رسیده و او مطمئنا تا پایان قراردادش در این باشگاه اماراتی خواهد ماند.
    اما مارادونا در چرخشی محسوس، در جدیدترین مصاحبه اش اعلام کرد حتی اگر خواسته هایش برای خرید بازیکنان جدید برآورده نشود، در باشگاه الوصل خواهد ماند.
    او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" اگر من چیزی در مورد هیئت مدیره یا مدیریت باشگاه گفتم، به خاطر ناراحتی ام بود اما من با همین بازیکنانی که دارم برای فصل آینده تلاش خواهم کرد. حتی اگر خرید جدیدی انجام ندهیم، به کارم ادامه خواهم داد.
    در جلسه ای که هفته گذشته با هیئت مدیره داشتم، نیازهایم را بیان کردم و گفتم که چه بازیکنانی را می خواهم و دلیلی نمی بینم که بیشتر از این در موردش صحبت کنم."
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

8. 3 کاربر از پست مفید saeid_8992 تشکر کرده اند .

عضو Derby

بازیکن محبوب
    بازیکنان آرژانتینی

Argentina

تشکر ها
    2,768

گالاگر:2نفر از 3فوتبالیست برتر دنیا آرژانتینی هستند؛اگر فوتبالیست می شدم، مسی بودم

در جام جهانی بعدی؟ فینال بین آرژانتین و برزیل خواهد بود و شما (آرژانتینی ها ) می توانید قهرمان شوید.

سایت گل- نوئل گالاگر،رهبر گروه موسیقی اواسیس « High Flying Birds» در صحبت هایی به روزنامه «لاناسیون» آرژانتین گفته که اگر قرار بود فوتبالیست باشد، لیونل مسی می شده
    این خواننده انگلیسی این روزها برای اجرای برنامه به آرژانتین سفر کرده است. گالاگر یکی از طرفداران پر و پا قرص تیم منچسترسیتی است و برای تماشای داربی اخیر منچستر به ورزشگاه اتحاد رفته بود و در کنار دیگو آرماندو مارادونا این بازی حساس و تماشایی را که با برد سیتی همراه بود دنبال کرد.مارادونا بیشتر برای تماشای بازی دامادش ،سرخیو آگوئرو به ورزشگاه رفته بود و این خواننده انگلیسی به عشق پیراهن ابی سیتی.
    گالاگر در صحبت هایی به تمجید از مسی و مارادونا پرداخته . گالاگر در مورد دیگو آرماندو مارادونا گفت:« مارادونا در کوچه و خیابان رشد کرد و بزرگ شد و یکی از بزرگان دنیای فوتبال است. او یک پسر ثروتمند نبود و از هیچ به اینجا رسید و افرادی مثل من می توانند او را حس کنند. چون من هم از هیچ چیز به اینجا رسیدم. آیا من و مارادونا شبیه هم هستیم؟ بله. قطعا.. اگر مارادونا یک موزیسین می شد، مبدل به من می شد...یعنی من، مارادونا در آینه موسیقی هستم.اگر هم من یک فوتبالیست می شدم، لیونل مسی بودم.»
    . گالاگر در صحبت هایی که در وب سایت تی ان دات کام منتشر شد گفت:« بهترین فوتبالیست های دنیا آرژانتینی هستند. در دهه 70، آرژانتین بازیکنان بزرگی مثل ماریو کمپس، اسوالدو آردیلس و جولیو ویلا داشت. در دهه هشتاد، مارادونای بزرگ و الان هم پنج یا شش بازیکن هستند که جزو بهترین بازیکنان دنیا هستند: کارلوس تبس، لیونل مسی، سرخیو آگوئرو، گونسالو ایگواین و پابلو سابالتا که سه تا از این بازیکنان را در منچسترسیتی داریم.»
    نوئل گالاگر، از عشق آرژانتینی ها به فوتبال گفت:« آرژانتینی ها با قلبشان فوتبال بازی می کنند.دو نفراز سه فوتبالیست برتر تاریخ دنیا آرژانتینی هستند: مارادونا و مسی... در جام جهانی بعدی؟ فینال بین آرژانتین و برزیل خواهد بود و شما (آرژانتینی ها ) می توانید قهرمان شوید. امیدوارم که در ورزشگاه میزبان فینال حاضر باشم. بازی تماشایی ای برای تمام مردم دنیا خواهد بود.»
    این خواننده انگلیس در ادامه صحبت هایش با روزنامه «لاناسیون » درمورد تبس گفت:« تبس دوست من است و بقیه برای او تفاوت چندانی ندارند.رفتارهای احمقانه مانچینی درمورد تبس برایم عجیب بود.ولی الان اوضاع خوب است. امیدوارم که همین طور هم بماند چون کارلوس بازیکن بزرگی است و امیدوارم که سیتی هم قهرمان این فصل لیگ برتر شود.»

10. 2 کاربر از پست مفید saeid_8992 تشکر کرده اند .

عضو Derby

بازیکن محبوب
    بازیکنان آرژانتینی

Argentina

تشکر ها
    2,768

مارادونا: هنوز هم عاشق ناپولی هستم؛انگار این قهرمانی همین دیروز بود

اسطوره آرژانتینی که این روزها در امارات مربیگری می کند ، درصحبتهایی اعلام کرد که ناپولی جایگاه ویژه ای درقلب او دارد

سایت گل- دیگو آرماندو مارادونا، سرمربی الوصل امارات در آستانه بیست و پنجمین سالگرد کسب اولین جام قهرمانی ناپولی در رقابتهای سری آ، از عشق و علاقه اش به این تیم گفته
    ستاره سابق تیم ملی آرژآنتین در سال 1987 به ناپولی کمک کرد تا به اولین قهرمانی اش در سری آ دست یابد و درصحبتهایی اعلام کرده که انگار این جشنهای قهرمانی همین دیروز برگزار شده
    مارادونا در صحبتهایی به ایل ماتینو گفت:« من هنوز عاشق ناپل و پیراهن ناپولی هستم و برای تمام هواداران این تیم امیدوارم که بتوانند به زودی قهرمانی دیگری را جشن بگیرند.انگار همین دیروز بود که قهرمانی مان درسال 1987 را جشن گرفتیم. احساسات تک و ویژه ای بود و قلب من الان هم در ناپل و در تک تک گوشه های شهر است. من به ندرت در دنیای فوتبال گریه کرده ام ولی در آن روز، روزی را تجربه کردم که بی نظیر بود.»

مارادونا ادامه داد:« در جام جهانی با آرژآنتین در مکزیک به قهرمانی رسیدم و این یکی از نقاط اوج کارنامه ورزشی م بود ولی تنها در جشن قهرمانی ناپولی بود که توانستم در خانه و درمیان تمام هوادارانم این قهرمانی را جشن بگیرم.چون در مکزیکوسیتی، هواداران ما در آرژانتین و خیلی دور بودند.»
    مارادونا خاطرات قهرمانی در سال 1987 با ناپولی را به یاد می آورد:« من همه چیز آن سال را دریاد دارم. برد هایمان مقابل برشا، رم، میلان و فیورنتینا. فینال ورزشگاه سن پائولو؛ صحبتهایی که میانمان رد و بدل شد. پایان بازی واقعا زیبا بود. من هیچ وقت نفهمیدم که چرا 60 سال طول کشید تا ناپولی به قهرمانی برسد. آنها درآن زمان هواداران فوق العاده ای داشتند و هنوز هم دارند. من آن شور و شوق را فراموش نمی کنم.شور و شوق هواداران را. من هواداران ناپولی را به خاطر شور و شوقی که به من می دادند به یاد دارم. قلبم هنوز هم با آنهاست.»
    مارادونا در سال 1984 از بارسلونا به ناپولی پیوست و در سال 1990 با ناپولی اسکودتوی دیگری را فتح کرد[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

12. 2 کاربر از پست مفید saeid_8992 تشکر کرده اند .

عضو Derby

بازیکن محبوب
    بازیکنان آرژانتینی

Argentina

تشکر ها
    2,768

دفاع سابه یااز مسی درمقابل مورینیو:50 گل مسی، خودشان حرف می زنند

سرمربی رئال در صحبتهایی اعلام کرد که 50 گلی که مسی در طول این فصل برای بارسا به ثمر رساند، هیچ فایده ای نداشته

سایت گل- الخاندرو سابه یا سرمربی تیم ملی آرژانتین به دفاع از لیونل مسی در مقابل اظهارات اخیر ژوزه مورینیو، مربی رئال برخاسته و اعلام کرده که 50 گلی که مسی در رقابتهای این فصل لالیگا برای بارسا به ثمر رساند،خودش حرفهای زیادی برای گفتن دارد
    این هفته ژوزه مورینیو مربی رئال در صحبتهایی اعلام کرد که 50 گلی که مسی در طول رقابتهای این فصل لالیگا به ثمر رسانده، فایده ای ندارد،چرا که این گلها هم نتوانسته مانع از دستیابی رئال به جام قهرمانی شود. دراین میان مسی از پاسخ دادن به مربی پرتغالی خودش را کنار کشیده.

ستاره آرژآنتینی با به ثمر رساندن 50 گل در رقابتهای این فصل توانست برترین گلزن فصل لالیگا لقب بگیرد و رونالدو با 46 گل در رده دوم برترین گلزنان قرار گرفت.
    اکنون آلخاندرو سابه یا، سرمربی تیم ملی آرژانتین که مستقیما ،مورینیو را مورد خطاب صحبتهایش قرار نداده بود، به صورت غیرمستقیم پیغامش را به آقای خاص رساند. سابه یا در صحبتهایی به لارد گفت:« 50 گل،خودشان حرفهای زیادی برای گفتن دارند. به ثمر رساندن این تعداد گل تنها برای افراد کمی ممکن است.»
    سرمربی سابق استودیانس و مربی کنونی تیم ملی آرژانتین درتمجید از ستاره های آرژانتینی سیتی که بااین تیم به قهرمانی لیگ برتر رسیدند، ادامه داد:« من از اینکه هموطنانی مثل پابلو سابالتا، سرخیو آگوئرو و کارلوس تبس دارم احساس غرور می کنم و خیلی خوشحالم.»
    او درادامه به این نکته اشاره کرد که این روزها ایده های مشخصی برای بازیکنان حاضر در اردوی آلبی سلسته در رقابتهای مرحله مقدماتی جام جهانی 2014 در ماه ژوئن دارد. سابه یا گفت:«برای من هیچ سورپرایزی نیست ولی این بستگی به بازیکنانی دارد که می خواهم به آنها زنگ بزنم.خودم دقیقا می دانم که با کدام بازیکنان تماس خواهم گرفت.»

14. 2 کاربر از پست مفید saeid_8992 تشکر کرده اند .

عضو Derby

بازیکن محبوب
    بازیکنان آرژانتینی

Argentina

تشکر ها
    2,768

رئیس فدراسیون فوتبال امارات: مارادونا یکی از گزینه های تیم ملی امارات است

سرمربی سابق تیم ملی آرژانتین که در یک سال اخیر هدایت تیم الوصل را برعهده دارد، پیش از این برای هدایت تیم ملی امارات ابراز علاقه کرده بود.

سایت گل- یوسف السرکال، رئیس فدراسیون فوتبال امارات که به تازگی بار دیگر برای این پست انتخاب شد، اعلام کرد دیه گو مارادونا یکی از گزینه های نشستن روی نیمکت تیم ملی این کشور است.
    سرمربی سابق تیم ملی آرژانتین که در یک سال اخیر هدایت تیم الوصل را برعهده دارد، پیش از این برای هدایت تیم ملی امارات ابراز علاقه کرده بود.
    السرکال که در انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال امارات که روز سه شنبه برگزار شد، با کسب 24 رای عبدالله حارب الفلاحی را پشت سر گذاشت و برای یک دوره 4 ساله دیگر به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال امارات انتخاب شد، اعلام کرد که همچنان به دنبال گزینه ای برای هدایت تیم ملی این کشور است و مارادونا را به عنوان یکی از گزینه های اصلی معرفی کرد.
    او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" مارادونا اکنون یکی از اعضای خانواده فوتبال امارات است و ما نمی توانیم از چنین نام موثری در دنیای فوتبال چشم پوشی کنیم. او یکی از گزینه های ماست."
    امارات در دور اول مقدماتی رقابت های جام جهانی 2014 حذف شد و سرکو کاتانچ، سرمربی این تیم، از کار برکنار شد و عبدالله مصفر به عنوان سرمربی موقت، جای او را گرفت.
    " بعد از برکناری کاتانچ، ما به این فکر کردیم که مارادونا جای او را بگیرد. او یکی از کسانی است که نمی توان از او چشم پوشی کرد؛ به ویژه اینکه او اکنون اینجاست."

16. 2 کاربر از پست مفید saeid_8992 تشکر کرده اند .

عضو Derby

بازیکن محبوب
    بازیکنان آرژانتینی

Argentina

تشکر ها
    2,768

ترکيب شگفت انگيز تيم ملي آرژانتين

آلخاندرو سابه يا ' سرمربي تيم ملي آرژانتين با حذف کارلوس ته وز و خاوير پاستوره از تيم ملي آرژانتين و اعلام ترکيب جديد خط دفاعي اين تيم شگفتي ساز شد.

اين تيم قرار است تا دوهفته ديگر در رقابت هاي انتخابي جام جهاني برابر اکوادور به ميدان برود.

به گزارش ساکرنت، ليونل مسي ؛ سرخيو آگرو و گونزالو هيگواين خط حمله تيم ملي آرژانتين را تشکيل مي دهند ولي انتخاب بازيکنان خط دفاعي ، تعجب همگان را برانگيخته است.

در فهرست جديد سابه يا نام 18 بازيکن که در خارج از آرژانتين زندگي مي کنند ، ديده مي شود. اين بازيکنان قرار است روز دوم ژوئن ( 13 خرداد) برابر اکوادور و يک هفته بعد در ديدار دوستانه برابر برزيل به ميدان بروند.

در ميان اسامي بازيکناني که سابه يا به تيم ملي آرژانتين دعوت کرده '' ماتياس رودريگز'' که در تيم اونيورسيداد شيلي بازي مي کند بيش از همه شگفتي ساز بوده است.

پابلو زابالتا از منچسترسيتي به همراه هوگو کامپاگنارو ، مارکوس روخو، فدريکو فرناندز و اسکوييل گاراي خط دفاعي تيم ملي آرژانتين را تشکيل مي دهند.

پابلو گويينازو هافبک اينترناسيونال برزيل يکي ديگر از انتخاب هاي تعجب برانگيز سابه بود در حالي که نام بازيکني چون ته وز که در کلاس جهاني بازي مي کند در فهرست او ديده نمي شود.

علاوه بر مهاجم منچسترسيتي؛ نام بازيکناني ديگري چون خاوير پاستوره از پاري سن ژرمن و رودريگو پالاسيو نيز در فهرست جديد تيم ملي آرژانتين خط خورده است.

اسامي تيم ملي آرژانتين به شرح زير اعلام شده است:

سرخيو رومرو ( سامپدوريا) ، پابلو زابالتا ( منچسترسيتي) ، ماتياس رودريگز( يونيورسيداد شيلي) ، اسکوييل گاراي ( بنفيکا) ، فدريکو فرناندز( ناپولي) ، هوگو کامپاگنارو ( ناپولي) ، مارکوس روخو( اسپارتاک) ، خاوير ماسکرانو ( بارسلونا ) ، فرناندو گاگو ( رم) ، خوزه سوسا( متاليست) ، ماکسي رودريگز( ليورپول) ، پابلو گويينازو ( اينترناسيونال ) ، ادواردو سالويو( آتلتيکو مادريد) ، اسکوييل لاوتزي ( ناپولي) ، آنخل دي ماريا( رئال مادريد) ، ليونل مسي( بارسلونا) ، گونزالو هيگواين ( رئال مادريد) ، سرخيو آگرو( منچسترسيتي).[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

18. 2 کاربر از پست مفید saeid_8992 تشکر کرده اند .

عضو Derby

بازیکن محبوب
    بازیکنان آرژانتینی

Argentina

تشکر ها
    2,768

خوشحالی مارادونا از قهرمانی ناپولی در کوپا ایتالیا

شاگردان ماتزاری این هفته با پیروزی 2-0 مقابل قهرمان سری آ، بعد از 25 سال قهرمانی در کوپا ایتالیا را جشن گرفتند.

سایت گل- دیه گو مارادونا، اسطوره باشگاه ناپولی، اعلام کرد قهرمانی این تیم در رقابت های کوپا ایتالیا با پیروزی مقابل یوونتوس، خاطرات بسیار خوبی را برای او زنده کرد.
    شاگردان ماتزاری این هفته با پیروزی 2-0 مقابل قهرمان سری آ، بعد از 25 سال قهرمانی در کوپا ایتالیا را جشن گرفتند.
    مارادونا با انتشار بیانیه ای اعلام کرد:" پیروزی بزرگ ناپولی مقابل یوونتوس من را به اندازه روزهایی که خودم فوتبال بازی می کردم، هیجان زده کرد.
    قهرمانی آنها در کوپا ایتالیا بسیار تعیین کننده بود. وقتی پای یک جام در میان است، یوونتوسی ها باید برای گرفتن آن با ناپولی بجنگند.
    این قهرمانی به اندازه قهرمانی 25 سال قبل ارزشمند بود."
    مارادونا همچنین اعلام کرد دوست داشت برای دیدن دیدار فینال به ورزشگاه المپیکوی رم می رفت اما به دلیل شرایط کاری، این امکان را پیدا نکرد.
    " دوست داشتم در این جشن شرکت کنم اما برنامه ریزی ام در ابوظبی و وظایفم به عنوان مربی الوصل این امکان را به من نداد."
    مارادونا 7 فصل برای ناپولی بازی کرد و با این تیم علاوه بر دو قهرمانی در سری آ، قهرمانی در کوپا ایتالیا و جام یوفا را جشن گرفت.

20. 2 کاربر از پست مفید saeid_8992 تشکر کرده اند .

عضو Derby

بازیکن محبوب
    بازیکنان آرژانتینی

Argentina

تشکر ها
    2,768

گزارش روز: مراسم معارفه

باتیستا،سرمربی سابق آرژانتین در شانگهای شنهوا

مربی آرژانتینی درابتدا قراردادی شش ماهه را با این باشگاه چینی به امضا رسانده ودرصورت موفقیت این قرارداد یک سال دیگر تمدید می شود

سایت گل- سرخیو باتیستا، سرمربی جدید شانگهای شنهووا شد. این سومین مربی ای است که دراین فصل هدایت این تیم را در دست گرفته و پیش از این ژان تیگانا و ژان فلوران ایکوانژ، مربیان فرانسوی ، مربی این تیم بودند.
    باتیستای 49 ساله قراردادی شش ماهه رابه امضا رسانده و در شرایط مناسب این قرارداد باری یک سال دیگر نیز تمدید می شود و رقم این قرارداد مشخص نیست. همراه با او، آلبرتو اوسوالدو رودریگس و آلخاندرو دانیل توکایی آرژانتینی نیز به چین سفر خواهند کرد و به عنوان اعضای کادر فنی او را همراهی می کنند.
    باتیستا، سرمربی سابق تیم ملی آرژانتین در کنفرانسی خبری اعلام کرد که در روزهای آتی در انتظار پیوستن دیدیه دروگبا، مهاجم سابق چلسی به این تیم است.
    او در اولین کنفرانس خبری اش به عنوان مربی این تیم چینی گفت:« سران باشگاه نهایت تلاششان را برای به خدمت گرفتن دروگبا به کار گرفته اند. تمام مربیان دنیا دوست دارند تا دروگبا را در تیمشان داشته باشند و من و همچنین آنلکا بی صبرانه منتظر انتقال او به تیممان هستیم.»
    این مربی آرژانتینی درمورد نیکلا آنلکا هم صحبت کرد . این درحالی است که در دسامبر سال گذشته میلادی و در پی اخراج تیگانا ، آنلکا به عنوان بازیکن –مربی دراین باشگاه چینی کار می کرد و شنیه می شد که او تهدید کرده که در صورتی که مربی جدیدی به تیم بیاید، شانگهای شنهووا را ترک خواهد کرد. باتیستا با رد این صحبتها گفت:« آنلکا یک بازیکن است.من آماده ام تا حرفهای او را ،مثل حرفهای تمام افراد دیگر در مورد شرایط تیم بشنوم ولی تصمیم نهایی را من، به عنوان مربی تیم خواهم گرفت. آنلکا می تواند تجربیات فراوانی را در اختیار ما قرار دهد چه در داخل زمین و چه در خارج از آن. او یکی از بهترین بازیکنان دنیاست . ولی من می خواهم که او برروی عملکردش در زمین تمرکز داشته باشد.»
    باتیستا در سال 2008 با تیم المپیک آرژانتین قهرمان بازیهای المپیک پکن شد ولی تیمش در کوپا آمه ریکا 2011 عملکرد ضعیفی داشت و درمرحله یک چهارم پایانی حذف شد . شانگهای شنهووا درحال حاضر در رده نهم جدول لیگ چین که لیگی 16 تیمی است قرار دارد.

22. 2 کاربر از پست مفید saeid_8992 تشکر کرده اند .

صفحه 12 از 15 نخستنخست ... 21011121314 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع