Design & Developed BY Patira

صفحه 12 از 18 نخستنخست ... 21011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 172
    مدیر انجمن

مربی مورد علاقه
    كونته
    بازیکن محبوب
    دل پيرو - علی کریمی
    اسم واقعی شما
    rasool

ItaliaPersepolisJuventus

Delpiero

تشکر ها
    15,823
    تشکر شده 7,444 در 1,309 پست

juventus اخبار و حواشی بیانکونری در فصل 2012/2013

اخبار و حواشي مهم باشگاه يوونتوس در فصل 2012- 2013 در اين تايپيك قرار گرفته مي شود .
    از قرار دادن مصاحبه هاي روزمره بازيكنان و خبرهاي بي پايه و اساس خودداري كنيد .

منبع خبر را حتما ذكر كنيد در غير اينصورت بدون اطلاع قبلي پست شما توسط مدير مربوطه پاك خواهد شد .

لعنت به باعث و بانی این بغض
    ویرایش توسط ale10forever : 07-27-2012 در ساعت 16:18

2. 11 کاربر از پست مفید alexdelpiero_10 تشکر کرده اند .

عضو Derby

تشکر ها
    2,097
    تشکر شده 3,334 در 1,095 پست

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

تیم یوونتوس پس از تعطیلات تیم ملی ایتالیا ، از روز یکشنبه کار خود را با بازی مقابل جنوا آغاز خواهد کرد ، اما یوونتوس سه هفته سخت با بازی های فشرده در انتظار خود می‌بیند .
    برنامه ی فوق فشرده ی بازی‌ها در نیم فصل اول:
    یووه در دوره بیست و یک روزه پیش رو باید هفت بازی ( پنج بازی داخلی و دو بازی اروپایی ) انجام دهد . یعنی تقریبا به عبارتی هر سه روز یک بازی که برنامه بازی ها را برای یووه فشرده می‌کند .
    برنامه ی بیست و یک روز اول:
    یک شنبه ۱۶ سپتامبر (۲۶ شهریور، ساعت ۱۷:۳۰): جنوا – یوونتوس
    چهار شنبه ۱۹ سپتامبر (۲۹ شهریور، ساعت ۲۳:۱۵): چلسی – یوونتوس
    شنبه ۲۲ سپتامبر (۱ مهر، ساعت ۲۲:۱۵): یوونتوس – کیه وو
    سه‌ شنبه ۲۵ سپتامبر (۴ مهر، ساعت ۲۲:۱۵): فیورنتینا – یوونتوس
    شنبه ۲۹ سپتامبر (۸ مهر، ساعت ۲۲:۱۵): یوونتوس – رم
    سه‌ شنبه ۲ اکتبر (۱۱ مهر، ساعت ۲۲:۱۵): یوونتوس – شاختار
    یک شنبه ۷ اکتبر (۱۶ مهر، ساعت ۱۶:۳۰): سیه نا – یوونتوس
    لازم به ذکر است زمان بعضی از بازی ها به علت تغییر ساعت کشور ایران یک ساعت به عقب کشیده شده است

4. 2 کاربر از پست مفید Bahador~2B تشکر کرده اند .

عضو Derby

تشکر ها
    2,097

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

امانوئله جاکرینی هافبک جوان تیم یوونتوس از تفاوت های یوونتوس در زمان نبود آنتونیو کونته سرمربی تیم که به علت محرومیت از حضور بر روی نیمکت محکوم شده است می‌گوید .
    جاکرینی عصر امروز جمعه میهمان برنامه فیلو دایرتو کانال یوونتوس بود که گزیده ای از این برنامه طولانی را در ادامه برای شما آماده کرده ایم
    - یکشنبه در ماراسی ، بازی با جنوا ؟
    بازی سختی خواهد بود چرا که باید در مقابل تیمی سرسخت مانند جنوا آن هم در شرایطی که میزبان است بازی کنیم ، امیدوارم بتوانم در این دیدار حاضر باشم .
    - استادیوم فراریس کمی شبیه استادیوم یوونتوس است ، جو تماشاگران به زمین نزدیک است
    بله ، هوداران این تیم را نیز پیش رو داریم که شور و شوق بسیاری دارند .
    - شرایط فیزیکی تو پس از دیدار تیم ملی چگونه است ؟
    بسیار خوب هستم ، در اولین بازی حضور داشتم و در دومین بازی موفق به بازی نشدم و کاملا برای بازی یکشنبه آماده هستم .
    - چه تفاوتی نسبت به سال گذشته وجود دارد ، امسال نبود کونته چگونه است ؟
    مطمئنا تفاوت بزرگ و زیادی دارد ، چرا که ما مربی خود را نداریم ، مربی که در تمرینات حضور دارد اما بر روی نیمکت حضور ندارد ، این شرایط سخت است ، اما باید با این شرایط کنار آماده و توانایی های خود را به بهترین شکل ممکن در آوریم .
    - اگر بخواهی مانند گیلاس اسکودتو و یا چمپیونز لیگ را روی کیک بگذاری کدام را انتخاب می‌کنی ؟
    البته هر دو را ترجیح می‌دهم ، اما اگر از بین این دو انتخاب کنم ، لیگ قهرمانان انتخاب من است .
    لازم به ذکر است یوونتوس روز یکشنبه به مصاف تیم جنوا خواهد رفت و چهارشنبه شب نیز باید در لندن به مصاف تیم چلسی رود .

6. کاربر روبرو از پست مفید Bahador~2B تشکر کرده است .

عضو Derby

تشکر ها
    2,097

بوفون:دل‌مان براي کونته تنگ مي‌شود

دروازه‌بان تيم ملي فوتبال ايتاليا خواهان تمديد قراردادش با يوونتوس است. او توريني‌ها را در فصل جاري سري A مدعي قهرماني برشمرد و در عين حال عنوان کرد بانوي پير فوتبال اروپا در راه دفاع از عنوان فصل پيش خود با سه يا چهار رقيب جدي رو‌به‌روست.

جان لوئيجي بوفون دوست دارد همراه با يووه بار ديگر اسکودتو را از آن خود کند، هر چند مي‌داند کار ساده‌اي نيست. او رم، اينتر، ناپولي و ميلان را رقيبان سياه‌وسپيدپوشان در راه قهرماني در فصل جاري خواند: "سه، چهار تيم هستند که اگر چه پس از ما استارت زدند ولي در طول فصل مي‌توانند خطرناک شوند. از ميلان، اينتر، رم يا ناپولي حرف مي‌زنم که هرچند همگي در ليگ قهرمانان نيستند ولي بازيکنان باتجربه‌اي را در اختيار دارند."

به گزارش ايسنا،يووه در 10 ماه آينده بايد بدون آنتونيو کونته به ميدان برود. مربي فصل پيش توريني‌ها که اين تيم را به قهرماني ايتاليا رساند، به دليل نقش داشتن در تباني سيه‌نا تيم قبلي‌اش بايد نزديک به يک سال را دور از فوتبال سپري کند. بوفون دراين‌باره هم گفت: "دل‌مان براي او بسيار تنگ خواهد شد. مي‌توان درک کرد که او روي نيمکت نيست. او مربي‌اي است که به ما باور تازه‌اي داد و توانست با قاطعيت خود تمام فصل را پيش برد."

يوونتوس در گروه E‌ ليگ قهرمانان اروپا با چلسي، شاختار دونتسک و نوردزيلاند هم گروه است. دروازه‌بان بيانکونري با اشاره به آغاز فصل تازه اين رقابت‌ها ابراز داشت: "دل‌مان براي اين رقابت‌ها بسيار تنگ شده بود. مدت‌هاي زيادي اين رقابت‌ها را از تلويزيون تماشا مي‌کرديم." يوونتوس در کنار چلسي مدعي صعود از اين گروه به شمار مي‌آيد.

بوفون درباره آينده‌اش با بيانکونري هم گفت:‌ "به زودي با باشگاه صحبت خواهم کرد. شک دارم مشکلي وجود داشته باشد. دوست دارم با باشگاه تمديد کنم ولي باشگاه در حال حاضر به اندازه کافي مشغله دارد. فکر نمي‌کنم براي باشگاه ديگري در ايتاليا بازي کنم؛ هر چند در فوتبال هيچ وقت نمي‌شود، گفت: "هرگز".

8. 2 کاربر از پست مفید Bahador~2B تشکر کرده اند .

عضو Derby

تشکر ها
    2,097

کونته غايب بزرگ يووه در ديدار مقابل چلسي

محروميت 10 ماهه "آنتونيو کونته" به دليل گزارش ندادن تباني در فوتبال ايتاليا به رقابت‌هاي اروپايي هم سرايت کرد و به اين ترتيب او در ديدار ليگ قهرمانان تيمش مقابل چلسي نمي‌تواند روي نيمکت بنشيند.

فدراسيون فوتبال ايتاليا کونته را به مدت 10 ماه از حضور روي نيمکت يوونتوس محروم کرده و بدين ترتيب سرمربي يووه تقريبا اين فصل رقابت‌هاي سري آ را از دست داده است.

فيفا در اين رابطه اعلام کرد: اين محروميت شامل تمامي بازي‌ها اعم از رقابت‌هاي ليگ ايتاليا، ديدارهاي دوستانه و مسابقات ليگ قهرمانان اروپا مي‌شود.

"ماسيمو کاررا"، دستيار کونته در غياب او روي نيمکت قهرمان سري آ مي‌نشيند. البته کونته مي‌تواند در تمرينات يووه حضور پيدا کند و بازيکنانش را تمرين دهد.

10. 2 کاربر از پست مفید Bahador~2B تشکر کرده اند .

عضو Derby

تشکر ها
    2,097

پس از توافق با سران باشگاه
    دل پيرو به سيدني رسيد

کاپيتان پيشين يوونتوس براي بازي در تيم سيدني به اين شهر پا گذاشت.

الساندرو دل پيرو پس از سال‌ها بازي براي يوونتوس و با تمديد نشدن قراردادش از اين تيم جدا شد و پس از مدت‌ها تصميم گرفت با تيم سيدني در ليگ استراليا به دوران فوتبال خود ادامه دهد.

اين بازيکن 37 ساله پس از همسر و 3 فرزندش پا به فرودگاه سيدني گذاشت و در حالي که ساعت 5:30 بامداد بود، با استقبال 500 نفر از هواداران اين تيم که پرچم باشگاه‌هاي سيدني و يوونتوس را بدست داشتند رو‌به‌رو شد. آنها نام الساندرو دل پيرو را فرياد مي‌زدند و از او امضا مي‌گرفتند.

دل پيرو در اين مورد گفت: براي به پايان بردن دوران فوتبالم به اين تيم نيامده‌ام. بلکه براي شروع يک دوره جديد در دوران فوتبالم پا به تيم سيدني گذاشته‌ام. مي‌خواهم در اين تيم نيز به قهرماني برسم. در واقع براي بردن عنوان‌هاي قهرماني بازي خواهم کرد.

باشگاه سيدني هر فصل 2 ميليون دلار به الساندرو دل پيرو دستمزد خواهد داد.

او روز دوشنبه در تمرين‌هاي سيدني شرکت خواهد کرد و قرار است در ديدار تيمش برابر نيوکاسل به ميدان برود.

12. 2 کاربر از پست مفید Bahador~2B تشکر کرده اند .

عضو Derby

تشکر ها
    2,097

بازی های زیبای یوونتوس و شور و شوق میان هواداران باعث شد ، سیمونه په په هافبک ایتالیایی و ریزنقش یوونتوس را فراموش کرده باشیم .
    سیمونه په په بال چپ یوونتوس در دیدار تروفئو تیم مقابل اینتر دچار مصدومیت شد و انتظار میرفت بعد از دو هفته ریکاوری به میادین بازی گردد ، اما طبق گزارشات رسیده امروز به نظر می‌رسد دوران مصدومیت او به طرز عجیبی طولانی تر شده است .
    بر اساس گزارشات توتواسپرت ، این بازیکن هنوز نتوانسته به وضعیت مطلوب خود برای کار گروهی برسید و وضعیت برای او پیچیده شده است ، سیمونه په په در فصل گذشته یکی از بازیکنان محبوب آنتونیو کونته بود که ۶ گل نیز به ثمر رساند ، به نظر می‌رسد این بازیکن حداقل تا هفته ششم نتواند بازی کند .

14. کاربر روبرو از پست مفید Bahador~2B تشکر کرده است .

عضو Derby

تشکر ها
    2,097

الساندرو دل پیرو در حالی برای یووه احساس دلتنگی می کند که سفر هیجان انگیزش به سیدنی را آغاز کرده ومی گوید که هرگز پیامی از آندرا آنیلی دریافت نکرده است.
    این قهرمان جام جهانی در راه استرالیاست تا ماجراجویی جدیدی در ای-لیگ شروع کند.
    الکس در مصاحبه با اسکای به بیان نکات جالبی پرداخته است: “دل پیرو امروز چه کسی است؟ کسی که تصمیمی مهم در زندگی اش گرفته است.”
    “او تا قبل از این هرگز با اینگونه تغییرات آشنا نبوده اما این تغییر را به بهترین شکل و در بهترین زمان ممکن انجام داد.”
    “احساس دلتنگی می کنم؟ بله دلم برای دنیایی که ۱۹ سال به عنوان یک بازیکن و یک هوادار جزئی از آن بودم، تنگ شده است. تیفوسیها هنوز هم اسم مرا در استادیوم فریاد می زنند و ای زمان را برای من به عقب بر میگرداند. بله، احساس دلتنگی وجود دارد؛ همچنین احساس هیجان برای ماجراجویی جدید.”
    دل پیرو به این سوال که آیا از آنیلی رئیس یوونتوس پیام خداحافظی دریافت کرده است یا نه، پاسخ غیر منتظره ای می دهد: “نه، من هیچ چیز دیگری از او نشنیدم. هر کسی زندگی خودش را دارد و به باید تصمیمات احترام گذاشته شود. مرز بین من و یوونتوس فراتر از یک رئیس، مربی و یا مدیران است. این مرز در طول سالها بسیار قوی و مهمتر از این حرفها بوده است.”
    “اما سیدنی. نمیتوانم بیشتر از این برای مستقر شدن در این تیم و این شهر منتظر بمانم. می خواهم تجربه ای همراه با رضایت و بدون دغدغه خاطر و پر از شور و هیجان برای من باشد. این اشتیاق و حرارت هواداران است که بیشترین انگیزه را به من می دهد.”

16. کاربر روبرو از پست مفید Bahador~2B تشکر کرده است .

عضو Derby

تشکر ها
    2,097

تیم فوتبال یوونتوس عصر فردا در مقابل تیم جنوا در ورزشگاه لوئجی فراریس ماراسی قرار می‌گیرد ، کونته پس از آخرین جلسه تمرینی عصر امروز اسامی بازیکنان دعوت شده را اعلام کرد .
    اسامی ۲۳ بازیکن دعوت شدگان :
    دروازه بانان : بوفون – استوراری – روبنیو
    مدافعان : لوسیو – کیه لینی – کاسرس – دچلیه – بارزالی – بونوچی – لخشتاینر
    هافبک ها : پوگبا – مارکیزیو – پیرلو – آساموائه – ویدال – جاکرینی – ایسلا – مارونه
    مهاجمین : ووچنیچ – جووینکو – بنتنر – کوالیارلا – ماتری

این بازی ساعت ۱۷:۳۰ به وقت تهران در چهارچوب هفته سوم مسابقات برگزار خواهد شد .

18. 2 کاربر از پست مفید Bahador~2B تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک
    مربی مورد علاقه
    ونگر
    بازیکن محبوب
    دلپیرو
    اسم واقعی شما
    مهدی

NetherlandsJuventusArsenal

Delpiero

تشکر ها
    4,301
    تشکر شده 2,555 در 522 پست

لیپی : یووه آماده برای رقابت در لیگ قهرمانان است

سرمربی گوانگژو در مورد وضعیت تیمهای بزرگ سری آ در این فصل با گاتزتا مصاحبه ای انجام داده است: “ناپولی شایسته توجه خاصی است. آنها ممکن است رقیب اصلی یووه باشند. تیم آنها در طول سالها با هوشیاری و درکی عالی بنا شده است. آنها یک مربی بسیار خوب دارند که به بهترین شکل از بازیکنانش استفاده می کند. تیم آنها بعد از سپری کردن یک فصل پرفروغ در فصل گذشته، بیش از پیش نیز رشد کرده است.” مارچلو لیپی همچنین به تمجید از یوونتوس و اینتر، تیمهای سابقش پرداخت: “یوونتوس برای مبارزه در لیگ قهرمانان، بازیکنان خوبی جذب کرده است. اینکه آنها بعد از فتح قهرمانی ایتالیا به سطح بین المللی برگردند، بسیار حیاتی است. این مسئله در افزایش اعتماد به نفس و قدرتمند تر شدن، به هر تیمی کمک می کند. محرومیت آنتونیو کونته مشکلی به وجود نخواهد آورد. ”
    “اینتر چهار بازی خارج از خانه رو برده است. آنها ۱۰ گل زده اند و گلی دریافت نکرده اند. آنها بازیکنان خیلی خوبی دارند که می توانند نتیجه را در هر لحظه از بازی عوض کنند.”
    سرمربی سابق ایتالیا از اینکه می بیند سمپدوریا با چیرو فرارا، دستیار سابقش شروعی عالی داشته، خشنود به نظر می رسد: “آنها شروع بسیار خوبی داشته اند. برای چیرو آرزوی موفقیت دارم. او و سمپ لیاقت آن را دارند.”
    به عقیده لیپی مشکلات میلان از عدم تناسب در ترکیب آنها ناشی می شود. وی همچنین از نزدیک بودن خود به روسونری در تابستان خبر می دهد: “صحبت از بحران در ایتالیا امری طبیعی است. آغاز بازی با دو مدافع در خانه مطمئنا بهترین ایده نیست. هرچند وقتی شما بازسازی انجام می دهید و بازیکنانی چون زلاتان ابراهیموویچ و تیاگو سیلوا را از دست می دهید، بروز چنین مشکلاتی عادی است.”
    “آیا میلان با من تماس گرفت؟ چند سال گذشته در نزدیکی سرمربیگری میلان بودم. اما بعدا مسیرها عوض شد.”
    او در مورد اخراج جوزپه سانینو مربی سابق پالرمو هم نظر جالبی دارد: “مربیان می دانند برخی تیمها جای خوبی برای کار کردن هستند و برخی دیگر کمی خطرناکند. سانینو در ورسه و سیه نا خوب کار کرد با اینکه در پالرمو اوضاع خوب پیش نرفت اما او برخواهد گشت.”
    لیپی از صحبت درباره زدنک زمن مربی کنونی رم و دشمن قدیمیش خودداری کرد. دشمنی این دو به دهه ۹۰ بازمیگردد؛ جایی که این مربی چک تبار به بازیکنان یوونتوس لیپی اتهام دوپینگ زده بود: “من به این چیزها علاقه ای ندارم. نمیدانم چرا اصرار داریم مدام در مورد آن حرف بزنیم؟”
    منبع : juventusfc.ir

20. کاربر روبرو از پست مفید king123 تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک
    مربی مورد علاقه
    ونگر
    بازیکن محبوب
    دلپیرو
    اسم واقعی شما
    مهدی

NetherlandsJuventusArsenal

Delpiero

تشکر ها
    4,301
    تشکر شده 2,555 در 522 پست

بوفون در امور خیرخواهانه شرکت میکند

شاید بازوبند کاپیتانی جیانلوئیجی بوفون در دیدارهای تیم ملی ایتالیا در رقابت های مقدماتی جام جهانی برزیل بسیار جالب توجه بود . بازو بندی که روی آن عبارت #۱ به عنوان شماره یک حک شده بود ، در زمان کاپیتانی دل‌پیرو نیز بعضی مواقع از بازوبند هایی که شماره ۱۰ بر روی آن نقش بسته استفاده می‌کرد .
    خبر می‌رسد جیانلوئجی بوفون کاپیتان یوونتوس و تیم ملی ایتالیا ، این بازوبند خود را به حراج گذاشته است و تصمیم گرفته درآمد حاصله را به موسسه خیریه اهدا کند . این نشان می‌دهد کاپیتان دوست داشتنی یوونتوس چه دل بزرگ و بخشنده ای دارد .
    بوفون ۳۴ ساله برترین دروازه بان قرن اخیر فوتبال دنیاست .

منبع :Juventusfc.iR

22. کاربر روبرو از پست مفید king123 تشکر کرده است .

صفحه 12 از 18 نخستنخست ... 21011121314 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)