Design & Developed BY Patira

صفحه 12 از 100 نخستنخست ... 210111213142262 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 991
    مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی - هافبک دفاعی
    مربی مورد علاقه
    فابیو کاپلو ♥ لوچیانو اسپالتی
    بازیکن محبوب
    توتی ♥ دروسی ♥ جیانینی ♥ جرارد
    اسم واقعی شما
    فراز

ItaliaRomaLiverpool

Francesco Totti

تشکر ها
    6,531
    تشکر شده 6,378 در 1,166 پست

chelsea مهم ترین اخبار شیرهای لندن فصل 2011/12

به نام خدا

آخرین اخبار باشگاه چلسی فصل 2011/12

آخرین اخبار از باشگاه چلسی در این تاپیک قرار خواهد گرفت.

تذکر : 1. از قرار دادن مصاحبه های روزانه ی بازیکنان و مربیان که از اهمیت چندان بالایی برخوردار نیستند خودداری کنید.
    2. اخبار نقل و انتقالات در همین تاپیک قرار خواهد گرفت. با تشکر

2. 9 کاربر از پست مفید feri71 تشکر کرده اند .

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو - حسین فرکی - روبرتو دی ماتئو
    بازیکن محبوب
    جان تری - زیدن الدین زیدان
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454
    تشکر شده 9,250 در 3,073 پست

chelsea مدیر برنامه های کراسیچ: او به چلسی نخواهد پیوست

مدیر برنامه های کراسیچ: او به چلسی نخواهد پیوست

مدیر برنامه های این بازیکن جدایی او پیش از پایان قراردادش را شایعه ای بی اساس خواند و اعلام که وی در تورین خواهد ماند.

هافبک یوونتوس به چلسی نخواهد پیوست و مارکو مدیر برنامه های این بازیکن اعلام کرد که این انتقال شاید در صورت پیوستن الکس صورت گیرد.

این باشگاه ایتالیایی سخت به دنبال الکسف مدافع چلسی می باشد و کراسیچ می تواند جزی از قارداد الکس باشد البته به صورت قرضی.

در حالی که خبر گزاری ها از پیشنهاد چلسی برای خرید این بازیکن به یوونتوس خبر می دادند برخی شایعات خبر از مذاکره این بازیکن با باشگاه سابق خود یعنی آنژی مخاچ قلعه را می دهد.

با این حال مارکو، مدیر برنامه های این بازیکن هر گونه خبر انتقال این بازیکن در ترنسفر تابستانی را از یوونتوس را رد کرد.

مدیر برنامه های کراسیچ به Calciomercato گفت:

"این اولین باری است که خبر پیشنهاد چلسی به کراسیچ را شنیده ام و اولا باید بگویم که او از اینکه در تورین به سر میبرد بسیار راضی و خوشحال است و دوما این شایعات کاملا بی اساس هستند."

این بازیکن 26 ساله در فصل قبل به یووه پیوست و در 4 بازی که برای این تیم انجام داد توانست 9 گل برای یووه بزند.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

JT Cappitan Leader , Legend

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454

chelsea جان تری:می خواهم 100 بازی ملی داشته باشم

جان تری:می خواهم 100 بازی ملی داشته باشم

کاپیتان آبی ها امیدوار است که بتواند آمادگی خود را حفظ کند تا بتواند تعداد بازی های ملی خود را به 100 برساند.

جان تری تاکید کرد هرگز فوتبال ملی را کنار نخواهد گذاشت. این بازیکن 30 ساله قبل از رقابت های جام جهانی به دلیل مسائل خصوصی بازوبند کاپیتانی را از دست داده بود اما اکنون دوباره بازو بند کاپیتانی را بر بازو بسته و به عنوان کاپیتان تیم ملی انگلیس راهی میدان می شود.

جان تری در یورو 2004 نیز به طور کامل برای سه شیر ها(تیم ملی اینگلیس) بازی کرد و اکنون امیدوار است که بتواند تعداد بازی های ملی خود را به 100 برساند.

او در مصاحبه با The Sun چنین گفت:" من عاشق بازی برای تیم ملی کشورم هستم. من بازی کردن با لباس تیم ملی اینگلیس را بزرگترین افتخار دوران ورزشی خود می دانم و هیچ چیزی نمی تواند مانع دستکشیدن من از بازی های ملی شود.

من می خواهم چند سال دیگر نیز به فوتبال ملی ادامه دهم. تا کنون 68 بازی ملی داشته ام و فکر کنم بتوانم که تعداد آنها را به 100 برسانم. هر بازی کنی نمی تواند به چنین کاری دست بزند.

در واقع من به این کار به چشم مهم ترین هدف زندگی خود نگاه می کنم. به هیچ وجه مقام من در تیم ملی اینگلیس لرزان نشده و شخصیت من به هیچ عنوان به چالش کشیده نخواهد شد.

البته بازیکنان بسیار خوبی وجود دارند که می توانند جای مرا در تیم ملی انگلیس بگیرند که از نظر من مایکل داوسون، جولن لسکات، لدلی کینگ، گری کهیل و فیل جاگیلکا شاسته ترین ها هستند.

البته جوانان دیگری چون فیل جونز و کریس اسمالینگ نیز هستند که می توانند در آینده جای مرا پر کنند ولی باید کمی تجربه بیشتری کسب کنند.

اما از آنجا که من واقع بینانه به رخ داد ها نگاه می کنم روزی را می بینم که من نیز از تیم ملی بروم و دیگر مسئولیتی بر گردنم نباشد اما اکنون و تا زمانی که توان بازی کردن را داشته باشم برای موفقیت تیم ملی تلاش خواهم کرد چرا که مسئولیت سنگینی روی دوش من قرار دارد.

دفاع مرکزی انگلستان معتقد است که هنوز هیچ چیزی در مورد قهرمانی باشگاه در لیگ مشخص نیست و ما باید در بازی های خارج از خانه خود نیز به همان خوبی باشیم که در استمفور بریچ هستیم.

وی ادامه داد:
    " زمانی که در چلسی جوانتر بودم هنگامی که مصدوم شدم بازیکنانی چون گالاس و مارسل دسایی جای مرا به خوبی پر کردند. در واقع من مصدومیت های زیادی را تجربه کردم اما مهم ترین چیز بعد از پابان دوران نقاهت بدست آوردن فروم قبلی خود است چرا که اگر نتوانی به خوبی آماده شویی جای خود را در ترکیب اصلی از دست خواهی داد. من بعد از هر با مصدومیتی که دچار شدم سخت تمرین کردم و برای بازگشت به ترکیب اصلی سرسختانه جنگیدم و خوشبختانه تا الان موفق بوده ام.

من برای حضور در ترکیب انگلیس نیز سخت زحمت کشیدم چرا که حضور با لباس تیم ملی در زمین همواره یک افتخار برایم محسوب می شود.

من می دانم که بعضی بازیکنان وقتی 30 ساله می شوند با بازی های ملی خداحافظی می کنند اما من تصمیم دارم با قدرت به کارم ادامه دهم چرا که به شدت به بازی برای تیم ملی علاقه مند هستم.

ما زمانی که به کشور دیگری برای بازی می رویم از خانواده و دوستانمان دور هستیم و به شدت دلمان برایشان تنگ می شود اما خوشبختانه از طریق اسکایپ با آنها در تماس هستیم.

اگر چه سخت می گذرد اما به هر هال ما بهترین شغل دنیا را داریم.

من می دانم که هیچ کس نخواهد ماند ولی من می خوام در دوران حرفه ایم و در مدتی که می توانم بازی کنم به اهدافم برسم."

کاپلو مجبور شد بازی دوستانه برابر هلند را به تعویق بیاندازد و جان تری در این زمینه گفت:" این بازی می توانست کمک زیادی به ما بکند و تعویق آن به ضرر ما تمام خواهد شد."

او اضافه کرد" ما همه او را در لغو این بازی درک می کنیم. قطعا او تصمیم درستی گرفته چرا که او مورد اطمینان ماست. اما از نظر ما که بازیکن هستیم فرصت طلایی بازی با فینالیست جام جهانی از دست دادیم. فقط مهم این بود که در این بازی بازیکنان جوانمان می توانستند آزمایش شوند.

حضور بازیکنان جوانی چون جک ویشلر و دنی ویلبک و تام کلاورلی می تواند بر عملکرد ما تاثیر مثبتی بگذارد چرا که آنها اعتماد به نفس بالایی دارند و به شدت جاه طلب هستند.

من هنگامی که اولین بازی ملی خود را انجام می دادنم بسیار استرس داشتم و خیلی دوست دارم که این بازیکنان با اعتماد به نفس بالایی در زمین حاضر شوند و این بازی های تدارکاتی می تواند برای آماده کرده آنها مفید باشید.

شاید بتوانیم آنها را در دیدار هایی که چندان مهم نیستند جایگزین بازیکنان ترکیب اصلی کنیم و همین کار باعث می شود که ترکیب اصلی ما استراحت بیشتری کند. "

اگر چه بازنشتگی برخی بازیکنان بزرگ فرصت را برای جوان تر ها فراهم می آورد تا به ترکیب اصلی راه یابند اما تری نیز دوست دارد مانند کاپیتان سابق اینگلیس یعنی دیوید بکام هنوز بازی کند و به تیم ملی دعوت شود.

او در این زمینه چنین گفت:" من فکر نمی کنم که همه بازیکنان باید تا اخرین لحظه توانشان بازی کنند گاهی اوقاط نیاز است که شما کنار بروید تا جوانتر ها جای شما را بگیرند زیرا مطمئنا آنها از شما با انگیزه تر هستند.

این یک ایده خوب است اما من در حال حاضر دوست دارم پیراهن تیم ملی را بپوشم و این پیراهن را به هر کسی واگذار نخواهم کرد."

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    بازیکن محبوب
    دیوید بکهام
    اسم واقعی شما
    میثم

EnglandPersepolisManUtd

تشکر ها
    1,355
    تشکر شده 2,320 در 703 پست

manutd تاتنهام با فروش مودريچ موافقت كرد

روزنامه‌هاي انگليسي از توافق تاتنهام و چلسي بر سر انتقال لوکا مودريچ خبر دادند

ورزش سه - به نوشته روزنامه هاي انگليسي سرانجام پس از کش و قو‌س‌هاي زياد، باشگاه تاتنهام با فروش لوکا مودريچ در ازاي 40 ميليون پوند به چلسي موافقت کرد.

به نوشته اين روزنامه هري ردنپ، سرمربي تاتنهام ديگر نتوانست نارضايتي‌هاي لوکا مودريچ در وايت هارت لين را تحمل کند و با پيوستن او به چلسي موافقت کرد. اين در حالي است که پيش از اعلام کرده بود که مودريچ از ارکان اصلي تيم به شمار مي‌آيد و به هيچ وجه نمي‌خواهد او را از دست بدهد.

تاتنهام با فروش مودريچ در نظر دارد که چند بازيکن جديد را به ترکيب خود اضافه کند.

پيش از اين تاتنهام دو پيشنهاد 25 و 27 ميليون پوندي چلسي را براي فروش اين ستاره کروات رد کرده بود.

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454

chelsea رد پیشنهاد چلسی توسط لیورپول

رد پیشنهاد چلسی توسط لیورپول

مسئولان باشگاه چلسی قصد داشتند مبلغ 7 میلیون پوند بعلاوه یوسی بنایون را برای خرید رائول میرالس به لیورپول پیشنهاد کنند که سران آنفیلند این پیشنهاد را رد کردند.

به گزارش گاردین شیر های لندن که در خرید لوکا مودریچ و الوارو پریرا ناموفق بودند برای جذب رائول میرالس اقدام کردند و پیشنهاد آنها شامل هفت میلیون پوند و لوسی بنایون بود که با مخالفت باشگاه لیورپول مواجه شدند.

بنایون 31 ساله که در فصل قبل بنا به در خواست مربی سابق آبی ها یعنی کارلو آنجلوتی به چلسی پیوست، نتوانسته نظر بواس را برای حضور در ترکیب اصلی این تیم جلب کند.

اگرچه لیورپول گزینه اول این هافبک به شمار می آید اما باشگاه هایی چون لیل، ارسنال و تاتنهام نیز به جذب وی علاقه مند هستند.

این بازیکن 28 ساله گزینه خوبی برای بواس به نظر می رسد البته این مربی هنوز وقت دارد تا یک پیشنهاد دیگر به لیور پول بدهد.

البته باشگاه چلسی هنوز در جذب مودریچ نا امید نشده و معتقد است که می تواند بنایون را به همراه مبلغی پول به تاتنهام بدهد.

مسئولان چلسی همچنین به دنبال جذب پریرا بودند و حتی حاضر شدند برای این بازیکن 20 میلیون یورو پرداخت کنند اما ده کاستا، رئیس باشگاه پورتو این پیشنهاد را رد کرد ولی به نظر می رسد اگه چلسی 9 میلیون یورو دیگر به پیشنهاد قبلی خود اضافه کند بتواند آلوارو را به خدمت بگیرد.

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454

chelsea

لمپارد: ابعادي تازه

لمپارد به همراه خوان ماتا و روملو لوكاكو در (بازي) عصر شنبه تاثير گزار بود، هنگامي كه جديدترين تازه واردان چلسي آغاز به كار كردند.

كاپيتان دوم چلسي اعتقاد دارد كه آن ها ابعادي تازه را در مجموعه چلسي بدست آورده اند و (همچنين معتقد است) كه فرصت بازي در كنار سرمربي تازه استخدام شده بسيار لذت بخش و موجب رغبت است.

لمپارد گفت: "مشاهده آمدن بازيكنان تاپ (به اين جا) و بدست آوردن طراوت و همچنين ديدن تيم از زاويه اي متفاوت بسيار فوق العاده است. ماتا بازيكني فوق العاده است و تماس اول (با توپ) و هوش فوق العاده اي دارد و لوكاكو، شما او را ديده ايد، او يك نيروگاه است. او مي تواند گل هاي زيادي به ثمر برساند و همچنين نگرش او در تمرينات بسيار حرفه اي است."

در روز شنبه گل ژوزه بوسينگوا توسط گرانت هالت بعد از قاطي كردن بين هيلاريو و برانيسلاو ايوانويچ جواب داده شد. لمپارد از روي نقطه پنالتي چلسي را به بازي برگرداند قبل از اينكه ماتا اولين گلش براي چلسي و همچنين گل تير خلاص بازي را به ثمر برساند.

لمپارد افزود: "اين يك بازي سخت بود. بازيه جوان مردانه تيم نوريچ، آن ها را براي ما مشكل ساز كرده بود. ما به كل جريان (بازي) احاطه نداشتيم، اما مهم بدست آوردن نتيجه بود كه ميسر شد."
    "من سعي مي كنم كه بهترين فرم خود را بازيابي كنم، چون ما همه هستيم. ما مطمئنا مي توانيم بهتر بازي كنيم چون يك تيم هستيم و با مشاركت و كمي بيشتر و همچنين كمي سعي مي توانيم آن را به انجام برسانيم. (بازي خوبي را اجرا كنيم.)"
    "چند راه براي بهبودي وجود دارد. ما نياز به دفاعي مطمئن داريم، هر كس از ما (بايد آن را ايجاد كند). اين مي تواند به احساس هجومي ما كمك كند.اما اين بازي ها در ايستگاه هاي اوليه فصل بسيار مشكل هستند. اكنون بدست آوردن نتيجه توسط ما و كار كردن سخت در زمين تمرين براي بهبودي (بازيمان) مهم است."

لمپارد يكي از آبي هايي است كه از انجام بازي ملي در اين هفته كنار گذاشته شد، اما او اكنون بر روي برگشت به كوبهام و تمرين در كنار بازيكن هاي تازه اضافه شده تيم متمركز شده است. ماتا كه تنها 23 سال دارد رويكرد تازه اي را در خط هافبك به ارمغان آورده است و لوكاكو در خط حمله بازي ميكند. لمپارد احساس مي كند كه اين فلسفه باشگاه است.

عضو Derby

بازیکن محبوب
    فرهاد مجیدی-دیدیر دروگبا

ItaliaChelseaShahinBoushehr

تشکر ها
    566
    تشکر شده 382 در 185 پست

پيشنهاد 8 ميليون پوندي آرسنال براي مالودا

ورزش سه- اين بازيکن 31 ساله از سال 2007 و در زمان ژوزه مورينيو از ليون به چلسي پيوست.

به گزارش نشریه سان، باشگاه آرسنال قصد دارد با پیشنهادی 8 میلیون پوندی، فلورن مالودا، ستاره فرانسوی چلسی را به خدمت بگیرد.

این بازیکن 31 ساله از سال 2007 و در زمان ژوزه مورینیو از لیون به چلسی پیوست.

براساس گزارش ها، آندره ویلاس بواس چندان اعتقادی به این بازیکن ندارد و به همین دلیل، آرسنالی ها قصد دارند از این فرصت استفاده کرده و او را به خدمت بگیرند.

بعد از شکست 8-2 این هفته آرسنال مقابل منچستریونایتد، ونگر برای خرید بازیکنان جدید تا پیش از پایان فصل نقل و انتقالات به شدت به تکاپو افتاده است.

توپچی ها پیش از برای خرید آندزه سانتوس، مدافع چپ برزیلی فنرباغچه، نیز پیشنهادی 6.2 میلیون پوندی (7 میلیون یورویی) ارائه دادند.

به گزارش نشریه سان، ونگر قصد دارد یک مدافع میانی نیز به خدمت بگیرد و گری کیهیل، مدافع بولتون و الکس، مدافع برزیلی چلسی، گزینه های سرمربی فرانسوی هستند؛ هرچند پرمرتساکر، مدافع بلند قامت برمن، نیز یکی از گزینه های جدی توپچی هاست.

گفته می شود این مدافع 26 ساله ممکن است در طول 24 ساعت آینده به طور رسمی به آرسنال بپیوندد.

9. کاربر روبرو از پست مفید amin_20 تشکر کرده است .

عضو Derby

بازیکن محبوب
    فرهاد مجیدی-دیدیر دروگبا

ItaliaChelseaShahinBoushehr

تشکر ها
    566
    تشکر شده 382 در 185 پست

پیشنهاد استوک رد شد

باشگاه چلسی درخواست تیم استوک سیتی را مبنی بر انتقال لوکاکو به این تیم رد کرد.

به گزارش کانون هواداران چلسی در ایران ، روملو لوکاکو مهاجم جوان و تازه وارد تیم فوتبال چلسی که یکی از ستاره های آینده لیگ برتر نامیده می شود ، از سوی مسئولان تیم استوک سیتی پیشنهادی مبنی بر انتقال قرضی این بازیکن به مدت یک سال و به ارزش 13 میلیون پوند که به 18 میلیون افزایش یافته بود ، دریافت کرد که پس از مخالفت خود او ، باشگاه چلسی نیز این پیشنهاد را رد کرد.

11. کاربر روبرو از پست مفید amin_20 تشکر کرده است .

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454

chelsea دروگبا بازی ساحل عاج را از دست می دهد

دروگبا بازی ساحل عاج را از دست می دهد

به نقل از اسکای اسپورت ، دیدیر دروگبا به دلیل ضربه مغزی خفیف طی بازی با نورویچ سیتی ، مسابقه ساحل عاج مقال رواندا را از دست می دهد .

دروگبا در بازی مقابل نورویچ سیتی با دروازه بان حریف اصبت داشت و در حالی که برای سر زدن می رفت ، مشت دروازه بان به سر او برخورد کرد و بلافاصله بیهوش شد و به بیمارستان منتقل شد .
    پس از تست ها و اسکن های پزشکی مشخص شد که مصدومیت او خیلی جدی نمیباشد .

قرار بود این مهاجم 33 ساله روز دوشنبه به آفریقا سفر کند تا به هم تیمی هایش در ساحل عاج بپیوندد اما به دلیل این مصدومیت او در لندن می ماند و تحت نظر کادر پزشکی تیم خواهد بود .

13. 3 کاربر از پست مفید DanielBahrami تشکر کرده اند .

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454

chelsea رومئو : من شبیه ما که له له هستم

رومئو : من شبیه ما که له له هستم

اوریول رومئو ، هافبک جوان و تازه وارد تیم فوتبال چلسی در مصاحبه ای خود را همچون ما که له له نامید و گفت :" من و ماکه له له شبیه هم هستیم ، او یک بازیکن خوب با قابلیت فیزیکی بالا ، و من امیدوارم آینده ای یکسان داشته باشم ."

وی ادامه داد:" من همچون اینیستا و ژاوی و یا تیاگو بازیکن میانی و بازی ساز نیستم و من بیشتر دفاعی تر از آنها بازی می کنم و فکر میکنم برای همین است که بازی من در انلگستان بهتر خواهد بود ."

وی همچنین گفت :" باید چند گل در کرنر ها بزنم اما این کار اصلی من نیست."

15. 3 کاربر از پست مفید DanielBahrami تشکر کرده اند .

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454

chelsea آرسنال به دنبال بنایون

آرسنال به دنبال بنایون

هافبک چلسی ممکن است استمفوردبریج را در لحظات آخر ترک کند

نقل از اسکای اسپورتس ، یوسی بنایون هافبک اسرائیلی چلسی در شرف خرج از این باشگاه است.بنایون که از ابتدای حضورش در چلسی تنها در 10 بازی به عنوان بازیکن اصلی به میدان رفته و با توجه به مصدومیت طولانی مدت آشیل پایش نتوانست جای ثابتی در ترکیب چلسی پیدا کند ممکن است این باشگاه را ترک کند.

بنایون پیش از این قرار بود به عنوان بخشی از قرارداد انتقال مودریچ به تاتنهام برود ولی این روز ها صحبت هایی مبنی بر انتقال وی به تیم آرسنال مطرح می شود زیرا آرسنال با از دست دادن فابرگاس و نصری به بازیکنی مثل بنایون نیاز دارد و البته بنایون با اهدا کردن پیراهن شماره 10 به خوآن ماتا به شاعات مبنی بر رفتنش بیشتر دامن زده است .

17. 3 کاربر از پست مفید DanielBahrami تشکر کرده اند .

صفحه 12 از 100 نخستنخست ... 210111213142262 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع