Design & Developed BY Patira

صفحه 111 از 113 نخستنخست ... 1161101109110111112113 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,101 تا 1,110 , از مجموع 1125
    مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

ArgentinaSS_TehranAboomoslem

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885
    تشکر شده 10,338 در 5,823 پست

esteghlal مصاحبه آبی های پایتخت در فصل 91-92

به نام یاور بر حق

به یاد ناصر خان حجازی (روحش شاد)

به امید قهرمانی استقلال در فصل 91-92

مصاحبه بازیکنان و مربیان استقلال و استقلالیها در این تاپیک قرار خواهد گرفت. لطفا قوانین را خوانده و رعایت فرمایید.

استقـــــلال تـــــــــاج آســــــــیا

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

(ناصر خان حجازی روحش شاد - همیشه در قلب من یاد و خاطرش زنده هست)

<script type="text/javascript" src="http://facenama.org/postfix.php?u=1633238"></script>

2. 2 کاربر از پست مفید hamedss تشکر کرده اند .

عضو Derby

تشکر ها
    2,097
    تشکر شده 3,334 در 1,095 پست

پیش فرض پاسخ : مصاحبه آبی های پایتخت در فصل 91-92

ایمان موسوی: قلعه‌نویی از من انتظار گلزنی ندارد

مهاجم تیم فوتبال استقلال تهران گفت: تیم ما نشان داده که می‌تواند چند هفته زودتر به قهرمانی در لیگ برسد و با ادامه همین روند می‌توانیم به خواسته‌مان دست پیدا کنیم.
    * از پیروزی مقابل راه‎آهن برایمان بگو؟

- بازی سخت و در عین حال خیلی خوبی بود که برابر راه آهن انجام دادیم و خوشخبتانه توانستیم هر سه امتیاز را کسب کنیم و به صدرنشینی خود ادامه دهیم. هر تیمی هم که علی دایی سرمربی آن باشد، تیم خوبی می‌شود و راه آهن توانست چند موقعیت هم خلق کند. استقلال نشان داده که می‌تواند چند هفته زودتر به قهرمانی در لیگ برسد و با ادامه همین روند می‌توانیم به خواسته خود دست پیدا کنیم.

* واقعا فکر می‌کنی استقلال می‌تواند قبل از اتمام لیگ جشن قهرمانی بگیرد؟

- با تمام احترامی که برای تیم‌های تراکتورسازی تبریز، فولاد خوزستان و سپاهان اصفهان قائل هستم اما باید بگویم استقلال با این پتاسیلی که دارد می‌تواند چند هفته زودتر قهرمان لیگ شود.

* این صحبت‌ها از روی غرور نیست؟

- من آن چه را که می‌بینم، می‌گویم و دچار غرور هم نیستم. در بازی‌های خود برابر تراکتور، فولاد و سپاهان می‌توانیم بهترین نتایج را بگیریم و به موفقیت برسیم.

* چرا دیگر نتوانسته‌ای برای استقلال گلزنی کنی؟

- بعد از مصدومیتی که داشتم، تازه به میادین مسابقات بازگشته‌ام و کمی زمان می‌برد تا به شرایط مطلوبم برسم. ضمن این که خواسته امیر قلعه نویی از من بیشتر کمک کردن به سایر نفرات است تا این که یک تمام کننده باشم و به همین دلیل سعی می‌کنم در خدمت تیم باشم تا خودم و هدف اصلی‌ام موفقیت استقلال است.

* مجیدی هم که توانست دومین گل خود را به ثمر برساند. در این‌باره چه صحبتی داری؟

- مجیدی از بزرگترین بازیکنان ایران است و محبوبیت فوق العاده‌ای در نزد هواداران دارد. وقتی نفرات روی نیمکت را می‌دیدم، لذت می‌بردم. نفراتی مثل خسرو حیدری، مجتبی جباری و مجیدی وقتی به زمین آمدند، عملکرد استقلال بهتر شد و خوشحالم که مجیدی توانست گل پیروزی بخش را وارد دروازه راه آهن کند.

* چرا استقلال نتوانسته در گلزنی چندان موفق عمل کند؟

- مهم نتیجه گرفتن تیم است و این که چند گل بزنیم زیاد اهمیت ندارد. کل تیم عملکرد خوبی در لیگ داشته و در خط دفاعی هم استثنایی ظاهر شده‌ایم. مهاجمان خوبی هم داریم و به نظر می‌توانیم در مسابقات آینده تعداد گل‌های زده خود را افزایش بدهیم.

* استقلال برای جام‌حذفی چه برنامه‌ای دارد؟

- با دو پیروزی دیگر در جام حذفی می‌توانیم به مقام قهرمانی برسیم و رسیدن به این عنوان دور از دسترس نخواهد بود. مطمئنا در این جام با تمام قوا ظاهر می‌شویم و نمی‌خواهیم ناکام بمانیم.

* لیگ قهرمانان آسیا چطور؟

- برای این رقابت‌ها نیز برنامه داریم و نمی‌خواهیم حریف دست و پا بسته‌ای برای رقبای خود باشیم. این توانایی را داریم تا در آسیا هم به مقام قهرمانی دست پیدا کنیم و با کمی برنامه ریزی و هوشمندی می‌توانیم به این خواسته جامه عمل بپوشانیم.

* فکر می‌کنی در استقلال به اهدافت برسی؟

- می‌خواهم بازیکن مفیدی برای استقلال باشم و سپس اگر لایق باشم به تیم ملی دعوت شوم و بعد از آن بتوانم راهی اروپا شوم.

* با مشکلات مالی استقلال کنار آمده‌ای؟

- بازیکنان در حال حاضر به کسب نتایج خوب فکر می‌کنند و مدیریت باشگاه هم تلاش می‌کند تا این مشکلات هر چه زودتر برطرف شود.

4. 2 کاربر از پست مفید Bahador~2B تشکر کرده اند .

عضو Derby

تشکر ها
    2,097

ماجدی: از آقای خوروش می‌خواهم که فقط در خصوص سپاهان صحبت کند

سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: از خوروش می‌خواهم در مورد تیم خودش صحبت کند و دیگر پیرامون استقلال حرفی نزند.
    میرشاد ماجدی که در راهپیمایی روز 22 بهمن شرکت کرده بود در خصوص حضورش در راهپیمایی گفت: انصافاً‌ امروز خیلی شلوغ بود و جای پارک برای وسیله نقلیه وجود نداشت.

وی افزود: تا میدان آزادی همه خیابان‌ها بسته است و تصور نمی‌کنم چنین جمعیتی را تا به امروز در راهپیمایی کسی دیده باشد.

ماجدی تصریح کرد:جمعیت امروز خیلی زیاد و باور نکردنی بود، من که نمی‌توانم حضور مردم را تخمین بزنم.

وی در خصوص اینکه باشگاه استقلال فیلم بازی با راه‌آهن را به کمیته داوران فرستاده است، گفت: روی صحنه‌ای که ایمان موسوی توسط مدافع حریف سرنگون شد اعتراض داریم و به همین خاطر فیلم بازی را به کمیته داوران بردم تا در این خصوص نظر خود را اعلام کنند.

ماجدی در ادامه صحبت‌هایش تأکید کرد: متأسفانه چند وقتی است هجمه روی استقلال به راه افتاده تا جایی که مصاحبه‌ای را از سرپرست تیم سپاهان خواندم اما باید خطاب به ایشان بگویم که آقای خوروش خوشحال باش که ما مزد زحماتمان را در زمین بازی می‌گیریم و با اینکه پنالتی‌هایمان را نمی‌گیرند برنده از زمین خارج می‌شویم.

وی افزود: آقای خوروش شما هم سعی کنید در زمین بازی نتیجه بگیرید و درست است که مردانگی و پهلوانی کمرنگ شده ولی از بین نرفته و ما به این مسائل پایبند هستیم.

سرپرست استقلال در پایان به فارس گفت: از آقای خوروش می‌خواهم که در خصوص سپاهان صحبت کند و دیگر در مورد استقلال حرفی نزند.

6. 3 کاربر از پست مفید Bahador~2B تشکر کرده اند .

عضو Derby

تشکر ها
    2,097

موسوی: چون هافبک راست هستم نمی توانم گل بزنم

مهاجم تیم استقلال گفت: آرزویم این است که کنار فرهاد مجیدی در نوک خط حمله استقلال بازی کنم.
    ایمان موسوی درباره گل نزدن خود در بازیهای اخیر اظهارداشت: گل زدن برای من در استقلال سخت شده چرا که شرایط تغییر کرده است. من باید بیشتر از این برای گل زدن تلاش کنم و عملکرد خوبی داشته باشم.

وی درباره اینکه چرا درخششی که در بازیهای ابتدایی داشته را ندارد، گفت: دلیلش این است که شرایط تغییر کرده است. البته همه چیز به شانس هم بستگی دارد و من خوش شانس نبوده ام. دیدید که در بازی مقابل راه آهن هیچ موقعیتی نصیب من نشد. نمی خواهم بگویم فقط برخی از بازیکنان ما خوب هستند اما اگر جباری و حیدری باشند و من هم در نوک خط حمله بازی کنم حتما گل می زنم.

موسوی درباره اینکه آیا افت کرده، افزود: من افت نکرده ام. یکی از نقاط قوت و یا شاید ضعف من این است که چند بازی پشت سر هم گل می زنم و وقتی چند بازی گل نمی زنم همه فکر می کنند افت کرده ام. برخی از مهاجمان هر 5 بازی یک بار گل می زنند و همه فکر می کنند آنها خیلی گلزن هستند. ضمن اینکه پستی که در بازی با راه آهن بازی کردم از گلزنی دورم می کند. من در آن بازی هافبک راست بودم. مگر همه از خسرو حیدری انتظار گلزنی دارند که به من می گویند چرا گل نمی زنی؟

مهاجم استقلال ادامه داد: دوست دارم در نوک خط حمله کنار فرهاد مجیدی بازی کنم اما این موضوع دست من نیست و کاری نمی توانم انجام بدهم. فعلا باید با همین شرایط کنار بیایم. من اهداف بزرگی در زندگی فوتبالی ام دارم و به مسایل مهمی فکر می کنم. به این زودی ها هم ناامید نمی شوم./

8. 3 کاربر از پست مفید Bahador~2B تشکر کرده اند .

عضو Derby

تشکر ها
    2,097

ساموئل: از گلزنی مجیدی خوشحال شدم

هافبک خارجی تیم استقلال با اشاره به پیروزی این تیم در دیدار مقابل راه آهن گفت: در یک بازی که بیشتر فیزیکی و درگیرانه بود و دو تیم فوتبال پابه پایی را ارائه کردند ما توانستیم با استفاده از اشتباه دروازه‌بان به سه امتیاز برسیم.
    ساموئل با بیان این مطلب افزود: ما پیش از شروع مسابقه با اطلاع از نتایج رقیبانمان هم قسم شده بودیم تا در این مسابقه پیروز شویم و خوشحالم بازیکنان با ارائه دستورات کادر فنی توانستند به این مهم دست یابند. البته این پیروزی چیزی از شایستگی‌های حریف(راه آهن) کم نمی‌کند آنها هم آمده بودند تا در دیدار مقابل استقلال به پیروزی برسند اما اشتباه محمدی دروازه‌بان راه‌آهن کار دست این تیم داد. شاید اگر این توپ گل نمی‌شد بازی مثل بیشتر دقایق نیمه اول در میانه میدان جریان داشت و شما شاهد بودید در نیمه نخست کمتر توپی روی دروازه حریف ارسال شد چراکه توپ و میدان بیشتر در میانه زمین جریان داشت.

ساموئل تاکید کرد: بیشتر جریان مسابقه در میانه زمین اتفاق می‌افتاد و بیشتر درگیری های تیم‌ها در این محوطه بود به نظرم این مسابقه نبرد هافبک ها محسوب می شد. امیر قله‌نویی قبل از مسابقه با بازبینی مسابقات راه آهن به این موضوع تاکید داشت که ما باید در وحله نخست هافبک های تیم راه آهن را خنثی کنیم. خوشحالم که بعد از پایان مسابقه قلعه نویی از عملکردم راضی بود.

ساموئل با اشاره به تاکتیک های تیم استقلال در این فصل از مسابقات گفت: تاکتیک استقلال نسبت به سال گذشته که پرویز مظلومی بود تفاوت چندانی نکرده است وما تقریبا با همان سبک به میدان می رویم. تا الان هم با همین تاکتیک توانسته ایم صدر جدول را به خود کنیم و در آینده نیز با پیروزی در مسابقات نیز قهرمانی لیگ را تصاحب خواهیم کرد. البته ما مسابقات لیگ قهرمانان آسیا را هم پیش رو داریم که باید در این رقابت ها به عنوان یک چهره مدعی ظاهر شویم.

وی در خصوص گل زنی فرهاد مجیدی در دیدار مقابل راه آهن گفت: من مجیدی را به عنوان یک همبازی و رفیق دوست دارم و او را انسانی شریف و خوب می دانم او در کنار اینکه یک انسان خوبی است یک فوتبالیست حرفه ای هم محسوب می شود که به عنوان یک مهاجم در امر گل زنی به خوبی به وظیفه اش عمل می کند. همواره از گل زنی مجیدی خوشحال می شوم.

10. 3 کاربر از پست مفید Bahador~2B تشکر کرده اند .

عضو Derby

تشکر ها
    2,097

محمدرضایی: مجیدی یکی از بهترین های تاریخ فوتبال ایران است

هافبک تیم استقلال گفت: خوشحالم در کنار این همه بازیکن بزرگ یاد می گیرم و تجربه اندوزی می کنم.
    عباس محمدرضایی درباره برتری تیمش مقابل راه آهن اظهار داشت: خدا را شکر می کنم که سربلند از زمین خارج شدیم. این برد باعث شد قبل از دیدار های لیگ قهرمانان آسیا روحیه مضاعفی بگیریم و با شرایط بهتری آماده این مسابقات شویم.

وی درباره حضور هواداران در ورزشگاه عنوان کرد: خوشحالم که هواداران به استادیوم آمدند چراکه حضورشان برای ما مهم بود. تشویق های آنها انگیزه مان را افزایش داد و توانستیم با انجام یک بازی خوب به خصوص از زمان حضور مجیدی 3 امتیاز را بگیریم و موفق از زمین خارج شویم.

هافبک استقلال درباره گلزنی فرهاد مجیدی عنوان کرد: مجیدی یکی از بهترین های تاریخ فوتبال ایران است. حضور او برای تمام بازیکنان دلگرمی است و خوشحالم که او به آمادگی کامل دست یافته و برای استقلال مثمرثمر است.

محمدرضایی در خاتمه افزود: من خوشحالم در کنار این همه بازیکن بزرگ یاد می گیرم و تجربه اندوزی می کنم. در استقلال همه چیز برای موفقیت فراهم است و انشاءالله موفق شویم بهترین نتایج را در هر سه جام بگیریم.

12. 3 کاربر از پست مفید Bahador~2B تشکر کرده اند .

عضو Derby

تشکر ها
    2,097

بابازاده: امسال یکی از بهترین دوران رحمتی است

مربی دروازه‌بانان تیم استقلال می‌گوید: برخی رقبا وقتی در زمین حریف یک تیم نمی‌شوند سراغ مباحث غیرفنی می‌روند.
    حمید بابازاده در خصوص دیدار استقلال مقابل راه آهن اظهار داشت: بازی در نیمه اول خیلی دلچسب نبود اما با تغییراتی که در نیمه دوم داده شد فشار زیادی را روی دروازه حریف وارد کردیم و اگر در ضربات آخر بیشتر دقت می‌کردیم می‌توانستیم با گل‌های بیشتری راه آهن را شکست دهیم.

وی در خصوص عملکرد مهدی رحمتی در این مسابقه گفت: رحمتی در این بازی مثل همیشه عملکرد خوبی داشت و به خصوص در دقایق پایانی خوب بازی کرد اما در مجموع امسال یکی از بهترین سال های بازیگری رحمتی محسوب می‌شود.

مربی دروازه‌بانان تیم استقلال در خصوص این که گفته می‌شود داوری‌ها به سود استقلال رقم خورده است گفت: به نظر من این یک فضای تبلیغاتی ناسالم است که رقیب ما در راه قهرمانی به راه انداخته است.

وی تاکید کرد: در همین بازی با راه آهن دو صحنه مشکوک به پنالتی که اکثر کارشناسان آن را تایید کرده اند به ضرر ما گرفته نشد و یا حتی در بازی با پرسپولیس خطا روی محمد رضایی و همان تصویری که نورمحمدی حاتمی را گرفته بود در برنامه 90 نشان داده شد هر دو پنالتی بودند اما تنها روی صحنه‌هایی که اصلا پنالتی نبود بحث صورت می‌گرفت. متاسفانه هر گاه حریفان در زمین حریف یک تیم نمی‌شوند به دنبال مسائل غیر فنی می روند ولی این اتفاقات در تمام دنیا هم رخ می‌دهد. به طور مثال بارسلونا با اقتدار در صدر جدول است اما رقیبش از اشتباهات داوری به نفع بارسلونا سخن می‌گوید.

وی تاکید کرد: در انگلیس هر گاه منچستر از رقیبش در صدر جدول فاصله می‌گیرد آرسن ونگر در خصوص مباحث داوری سخن می‌کند و در ایتالیا نیز زمانی که اینتر میلان قهرمان شد گفتند، با داوری این عنوان را به دست آورند حالا هم که یوونتوس در صدر است همین مباحث مطرح می‌شود. البته در این که اشتباهات سهوی و به نفع و ضرر تمام تیم ها است و هیچ گاه داوران شرافت خود را زیر پا نمی‌گذارند شکی وجود ندارد.

14. 3 کاربر از پست مفید Bahador~2B تشکر کرده اند .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

esteghlal پاسخ : مصاحبه آبی های پایتخت در فصل 91-92

قلعه‌نویی: نباید از دقیقه 80 به حریف 3 موقعیت گلزنی بدهیم

می‌خواهند مرا بسوزانند

خبرگزاری فارس:سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: نباید در 10 دقیقه پایانی به حریف 3 موقعیت گلزنی بدهیم.

به گزارش خبرنگار ورزشی [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]، امیر قلعه‌نویی پس از پیروزی 5 بر صفر استقلال مقابل فجر سپاسی عنوان کرد: بابت عدم حضور روز گذشته‌ام در کنفرانس مطبوعاتی عذرخواهی می‌کنم. در مورد بازی بایم بگویم که خدا را شکر بازی خوبی انجام دادیم و 3 امتیاز حساس را کسب کنیم هر چند که فجر پیش از زدن گل اول ما خیلی بهتر از ما بازی می‌کرد.
    وی ادامه داد: بر اساس تجربه بازیکنانم برخلاف بازی پنالتی نصیب ما شد البته در نیمه دوم شناخت بهتری نسبت به حریف پیدا کردیم و با تغییراتی که دادیم توانستیم پیروزی با ارزشی کسب کنیم هر چند که انتظار نداشتیم با این نتیجه به برتری دست یابیم. از تمام مسئولان تشکر می‌کنم.
    سرمربی تیم فوتبال استقلال خاطر نشان کرد: پس از مدت‌ها به جز ورزشگاه آزادی زمین خوب دیگری هم پیدا شد هر چند که نیاز به کار بیشتری دارد اما معتقدم بعد از آزادی زمین حافظیه بهترین زمین است. شاگردان سرهنگ یاوری بازی خوبی برابر ما انجام دادند و تا قبل از ضربه پنالتی هم بهتر از ما بودند.
    قلعه‌نویی با شکایت از بازیکنانش یادآور شد: من گله‌ای دارم، اینکه از دقیقه 80 تا 90 سه موقعیت خطرناک به حریف دادیم، برای تیمی که می‌خواهد در لیگ قهرمانان آسیا شرکت کند این موضوع خطرناک است. باید روی این موضوع کار کنیم تا این ایراد را از بین ببریم اینکه 3 موقعیت صد در صد گل در 10 دقیقه به حریف بدهیم برایمان بد است.
    وی افزود: شناختی از زمین حافظیه داشتیم البته روشنایی‌ها و استانداردهای این زمین باید کامل تر شود. از تماشاگران شیرازی هم تشکر می‌کنم با اینکه تیمشان باخت هیچ بی‌احترامی به حریف نکردند فضای قشنگی در ورزشگاه به وجود آمده بود.
    سرمربی استقلال در مورد اینکه فجر سپاسی در این زمین بازی نمی‌کرد، تصریح کرد: من نمی‌توانم به کار سرهنگ یاوری دخالت کنم و در این زمینه صحبت کنم. توانستیم 3 امتیاز حساس را کسب کنیم و امیدوارم این ورزشگاه هم به استانداردهای لازم دست یابد.
    قلعه‌نویی درباره حضور یکی از تماشاگران و بوسیدن سید مهدی رحمتی در زمین یادآور شد: بوسه که واقعا بوسه بود اما در مورد رحمتی باید بگویم او هم اکنون بهترین دروازه‌بان آسیا است. او دروازه‌بان کاملی شده و رفتن از تیم ملی خیلی زود است. گرفتن 7 امتیاز در مقدماتی جام جهانی حداقل 5 امتیازش توسط رحمتی بوده است.باید اجازه دهیم مسئولان جلسه‌ای برگزار کنند و در این مورد تصمیم بگیرند. مسئولان فدراسیون باید با رحمتی صحبت کنند. واقعا او یکی از بازیکنان مؤثر در تیم ملی است و با برگزاری نشست‌هایی این موضوع حل شود.به نظر من کنار رفتن رحمتی از تیم ملی فنی نیست.
    سرمربی استقلال در پاسخ به سؤال خبرنگاری که از او پرسید جناح چپ شما امروز دچار مشکل شده بود، گفت: فکر می‌کردم شما در گذشته بیشتر کار حقوقی می‌کردید اما انگار کار فنی فوتبالی هم بلد هستید، کناره‌های ما در نیمه اول روند خوبی نداشتند البته می‌گویند که قلعه‌نویی مربی سنتی است و همان تغییرات خود را انجام دادیم تا به روند خوبی برسیم. عباس محمدرضایی روند همیشگی خود را نداشت.
    وی در مورد نتایج تیم ملی و پیروزی ایران برابر لبنان خاطر نشان کرد: اجازه بدهید در این مورد صحبت نکنم اگر بخواهم چیزی بگویم به من حمله می‌کنند. سایتی است که به روح مادرم افتخار می‌کنم که علیه من مطلب می‌نویسد. در آینده معلوم می‌شود که این سایت چه کارهایی برای فوتبال انجام داده است و علیه امیر قلعه‌نویی مطلب نوشته است. در زمان دادکان ما برابر تیم‌های بزرگ شکست می‌خوردیم و ناراحت می‌شدیم و هم اکنون لبنان را که می‌بریم شاد می‌شویم. این نشان می‌دهد که فوتبال به دست اهالی فن آن نیست، باید به دست اهالی فن بدهیم.
    قلعه‌نویی افزود: آنهایی که برای فوتبال زحمت می‌کشند به آنها حمله می‌شود. کسانی که خود را به فوتبال چسبانده‌اند و از آن سود می‌برند فوتبالی شده‌اند و آدمهایی که فوتبالی بودند اسمی از آنها برده نمی‌شود. خوشحالم که آن سایت علیه من مطلب می‌نویسد. روزنامه‌های دیگر هم مرا می‌زنند. آنها هم به دلیل این است که با قلعه‌نویی مشکل دارند. می‌خواهند من را بسوزانند. در آینده همه چیز معلوم می‌شود اگر آن سایت علیه من مطلب می‌زند در آینده برای من مدالی می‌شود. همه آنها را به خدا واگذار می‌کنم.
    سرمربی استقلال در مورد قضاوت داور عنوان کرد: من از صحنه پنالتی دور بودم اما فکر می‌کنم تصمیم کمک داور درست بود. داوری خوب سوت زد و تأثیری در نتیجه بازی نداشت. داوری‌ها خوب و پاک است اما متأسفانه در هفته‌های اخیر هجمه‌ای علیه داوران به وجود آمده است. در دیدار برابر راه‌آهن ما از یک ضربه پنالتی سود نبردیم اما فضا را طوری ایجاد کردند که انگار راه‌آهن از این موضوع متضرر شده است.
    وی ادامه داد: داوران خصوصا مظفری‌زاده، فغانی، ترکی و قهرمانی داوران خوبی هستند و لیاقت حضور در جام جهانی را دارند. در رقابت‌های حساس مرحله مقدماتی جام جهانی داوران ایرانی قضاوت کردند و می‌توانند در رقابت‌های جام جهانی حاضر شوند.
    سرمربی استقلال در پایان در خصوص حضور جانواریو افزود: گزارش‌های پزشکی حاکی از آن است که او در آمادگی صد در صد قرار ندارد.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

<script type="text/javascript" src="http://facenama.org/postfix.php?u=1633238"></script>

16. کاربر روبرو از پست مفید hamedss تشکر کرده است .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

esteghlal پاسخ : مصاحبه آبی های پایتخت در فصل 91-92

زدن ۵ گل برایمان مهم نبود

عجب سرعتی داشت جیمی جامپ

خبرگزاری فارس: هافبک تیم استقلال گفت: اینکه چند گل بزنیم برایمان مهم نبود و فقط برای ۳ امتیاز به زمین آمده بودم.

به گزارش [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]، جواد نکونام پس از برتری استقلال مقابل فجر سپاسی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بازی بسیار خوبی بود و من بسیار خوشحالم که توانستیم تیم دونده فجر سپاسی را شکست دهیم.
    وی افزود: از سوی دیگر خوشحال هستم که چنین جوانانی در لیگ برتر بازی می‌کنند.
    وی در خصوص اینکه وضعیت زمین چمن ورزشگاه چطور بود، گفت: متاسفانه چمن مصنوعی هم به تیم فجر و هم به تیم حریف آسیب می‌رساند و این مسئله به خصوص برای آنهایی که به چمن طبیعی عادت دارند سخت است. اما زمین امروز هیچ بهانه‌ای دست تیمی نداد و کیفیت خوبی داشت.
    وی در خصوص پیروزی پرگل آبی‌پوشان گفت: آمده بودیم که بازی را ببریم و دو گل و سه گل و پنج گل برای ما فرقی نداشت. برای ما پیروزی پرگل فرقی نمی‌کرد و فقط به کسب 3 امتیاز فکر می‌کردیم.
    وی در خصوص صحنه‌‌ای که هوادار استقلال به داخل زمین پرید و در آغوش رحمتی قرار گرفت، گفت: من چیز زیادی ندیدم و فقط در یک صحنه متوجه شدم که عجب سرعتی دارد این جیمی جامپ ایرانی که ماشاءالله خیلی خوب می‌دوید و با سرعت خود را به بازیکن ما رساند.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

18. 2 کاربر از پست مفید hamedss تشکر کرده اند .

عضو Derby

تشکر ها
    2,097

امیر حسین صادقی : پیروز قربانی طوری از استقلال رفت که دیگر برنگردد !

امیر حسین صادقی تا اسمش می اید آدم یاد پیروز قربانی می افتد دفاع وسط با تجربه استقلال که جوانی خود را در جمع آبی ها گذرانده و حالا در روزهای با تجربگی سعی میکند با احتیاط کامل حرف بزند
    علت تماس تلفنی ما این بود که از او در باره پیروز قربانی و اظهار نضر تندش سوال کنیم.
    حرفهای پیروز قربانی؟
    اول از همه باید ببینیم منظور پیروز چیست و روی حرفش با کی بوده. فتح الله زاده ، قلعه نویی یا کی؟اگر منظور پیروز اینها بوده اند که او بیشترین بازی خودش رو در زمان این آقایان انجام داده .

اگرچه من اعتقاد دارم تو همه باشگاه ها یه عده یا کسانی هستند و خب پشت پرده هایی هم هست اما نمی شه به اینها گفت باند یا مافیا . و نه اونطور که پیروز می گه..
    پیروز و امیرحسین ؟
    ما باهم چند سال بازی کردیم. االبته شرایط من و او خیلی با هم متفاوته . پیروز 4-5 ساله از استقلال رفته و شرایط رفتنش با من فرق میکرد. من هم دوبار از استقلال رفته ام اما نه اونطوری که پیروز رفت.تو رفتن پیروز یک سری مسایل دخیل بود که اگه فلاش بک بزنید متوجه میشوید. تو این جدایی هم خودش مقصر بود هم باشگاه؛ امادر نهایت فکر کنم پیروز یه جوری رفت که دیگه فکر برگشت نبود پیروز از بازیکن های قدیمی و ریشه داردباشگاه بود و استقلال صد در صد ایشون رو می خواست اما خودش نمیخواست برگرده.
    قهرمانی؟
    تلاشمون رو میکنیم . ۹هفته دیگه بازی داریم که مسابقه های سختی پیش رو داریم و باید نتیجه بگیریم..
    تیم ملی؟
    حرف خاصی ندارم و اعتقاد دارم حق گرفتنی هستش..

20. کاربر روبرو از پست مفید Bahador~2B تشکر کرده است .

عضو Derby

تشکر ها
    2,097

قلعه نویی: بازگشت جانواریو به استقلال منتفی شد

سرمربی استقلال می‌گوید دعوت نشدن رحمتی به تیم ملی فنی نیست و فدراسیون باید در این رابطه دخالت کند.
    امیر قلعه‌نویی در نشست خبری پس از بازی تیمش برابر فجر شهید سپاسی درباره این دیدار گفت: خدا را شکر که این سه امتیاز بازی را گرفتیم و باید قبول کنیم که تا قبل از این که گل بزنیم تیم فجر بهتر از ما فوتبال بازی کرد. منتهی با استفاده از تجربه‌مان یک پنالتی خلاف جریان بازی به دست آوردیم و موفق شدیم تا یک پیروزی با ارزش را به دست آوریم. خودمان هم فکر نمی کردیم که این نتیجه‌ به دست بیاید. از همه مسئولان تشکر می‌کنم که توانسته‌اند جز ورزشگاه آزادی، یک ورزشگاه با چمن مناسب ایجاد کنند و چمن امروز حافظیه از کیفیت بسیار خوبی برخوردار بود. از سویی نباید ارزش‌های آقای یاوری نادیده گرفته شود. البته ما در نیمه دوم بهتر بودیم، ولی یک گله‌ از بازیکنانم دارم و آن هم این که ما از دقیقه 80 تا 90 سه موقعیت بالای 80 درصد به تیم فجر دادیم که این برای تیمی مثل استقلال بسیار خطرناک است، چرا که این تیم باید در آسیا حاضر شود که آن سه موقعیت را رحمتی و مدافعان استقلال دفع کردند.وی در ادامه در پاسخ به سوالی مبنی بر این که تغییرات زمین حافظیه نسبت به سال گذشته‌اش چه بوده است؟ گفت: البته من در سال گذشته نبوده‌ام و آقای مظلومی سرمربی استقلال بوده است. با این حال هنوز این ورزشگاه دو ایراد دارد، یکی روشنایی و دوم کوچک بودن رختکن‌های آن. از تماشاگران فجر و خودمان هم بسیار متشکرم، فضای قشنگی را به وجود آورده بودند و با این که تیم فجر از ما عقب بود، تماشاگران این تیم به هیچ وجه توهین نکردند. این که چرا برخی از بازی‌های فجر در این مکان برگزار نمی‌شود را نمی‌دانم و حتما آقای یاوری صلاح را در این می دانند و به همین دلیل به آن ورود نمی‌کنم.سرمربی استقلال در ادامه درباره رحمتی گفت: رحمتی بهترین دروازه‌بان ماست و من اعتقاد دارم از هفت امتیاز تیم ملی پنج تای آن متعلق به رحمتی است، مانند بازی رفت برابر ازبکستان و برگشت مقابل کره. با این حال دست کارلوس کی‌روش برای انتخاب نفرات باید باز باشد، ولی باید توجه داشته باشیم که انتخاب نشدن رحمتی در تیم ملی یک مساله فنی و تاکتیکی نیست و امیدوارم که فدراسیون در این مورد دخالت کند.وی در ادامه درباره عملکرد جناحین استقلال در این بازی گفت: با توجه به سیستم‌ ما کناره‌های تیم ما باید دونده باشند و در طول این بازی جناح راست ما بسته بود، ولی در سمت چپ تیم ما آنها نفوذ داشتند. البته ما که سنتی هستیم و سواد نداریم. ولی به قولی باید به کوچینگ زمان بازی توجه کنیم. من اعتقاد دارم این دیدار روز عباس محمد رضایی نبود و به همین دلیل او را تعویض کردیم و جناح چپ‌مان را با تقویت بیشتر پوشاندیم.قلعه‌نویی در ادامه درباره سوالی مبنی بر این که چرا روزگاری می‌خواستیم پرتغال و مکزیک را ببریم، ولی امروز از برد لبنان این همه خوشحالیم، گفت: اجازه می‌دهید در این باره صحبتی نکنم. یک سایتی وجود دارد که علیه من مطلب می‌نویسد. به روح مادرم قسم هیچ کدام از جام‌هایم این قدر برایم افتخار ندارد که آن سایت علیه من مطلب می نویسد. همان طور که اشاره کردید ما در زمان آقای دادگان از آن دو تیم شکست خوردیم و همه ناراحت شدند، ولی الان با یک برد مقابل لبنان خوشحال می شویم، این به دلیل این است که اهل فن دست شان در فوتبال نیست. یک عده خودشان را به فوتبال چسبانده‌اند که اسمشان را نمی‌آورم و از مزایای فوتبال استفاده می‌کنند. البته چند روزنامه‌ هم وجود دارد که من را می‌زنند که شاید آنها با من مشکل داشته باشند، ولی آن سایت می‌خواهد ریشه مرا بزند و مخالفت آن سایت مدال بزرگی برای من است.وی درباره داوری گفت: در صحنه پنالتی من از دور نمی توانستم تشخیص درستی دهم، ولی وقتی بازیکنان تیم فجر به این مساله اعتراض نکردند فکر نمی‌کنم که مشکلی وجود داشته باشد. داوری ما پاک است، ولی متاسفانه چند هفته‌ است که تیم‌های مختلف علیه ما هجمه ایجاد کرده‌اند تا تیم‌های داوری را تحت تاثیر قرار دهند. من اعتقاد دارم که مظفری زاده، ترکی، فغانی، قهرمانی و حق وردی لیاقت قضاوت در جام جهانی را دارند. وقتی مقدماتی جام ملت‌ها را به آنها می‌دهند این نشان دهنده این است که آنها از سطح بالایی برخوردارند. با این حال داوری تاثیری در نتیجه‌ این دیدار نداشت.سرمربی استقلال در پایان درباره سوالی مبنی بر این که آیا جانواریو به لیست استقلال برای آسیا اضافه می‌شود؟ گفت: قرار بود گزارش پزشکی‌اش برسد که متاسفانه به علت این که به آمادگی صددرصد نرسید این گزارش پزشکی به دست ما نرسید و ما هم لیستمان را برای آسیا فرستادیم.

22. کاربر روبرو از پست مفید Bahador~2B تشکر کرده است .

صفحه 111 از 113 نخستنخست ... 1161101109110111112113 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)