Design & Developed BY Patira

صفحه 11 از 49 نخستنخست ... 91011121321 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 490
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک
    مربی مورد علاقه
    دنیزلی- بنیتز
    بازیکن محبوب
    لیونل مسی- جرارد- کریمی
    تشکر ها
    4
    تشکر شده 66 در 19 پست

پیش فرض آخرین خبر ها از تراکتور سازی

اینجا آخرین خبر های تیم تراکتور سازی رو بگذارید

2. 6 کاربر از پست مفید sasanred تشکر کرده اند .

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو - حسین فرکی - روبرتو دی ماتئو
    بازیکن محبوب
    جان تری - زیدن الدین زیدان
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454
    تشکر شده 9,250 در 3,073 پست

teractor

با موافقت سازمان ليگ فدراسيون فوتبال

مجوز بليت فروشي باشگاه تراکتور صادر شد

سازمان ليگ برتر بليت فروشي ديدارهاي تراکتورسازي در خانه را به اين باشگاه واگذار کرد.

سازمان لیگ مجوز بلیت فروشی باشگاه تراکتورسازی را صادر کرد.

طبق گفته محمد حسین جعفری مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی از بازی تراکتورسازی و استقلال که تیم تبریزی میزبان است بلیت فروشی بر عهده باشگاه است.

باشگاه تراکتورسازی طرح جدیدی از بلیت فروشی را در اختیار سازمان لیگ قرار داده و می خواهد بر اساس آن به تماشاگران بلیت بدهد.

مبنای بلیت فروشی باشگاه تراکتورسازی استفاده از بلیت الکترونیکی و کارت های هواداری این باشگاه است.

دیدار تیم های تراکتورسازی و استقلال نهم بهمن در ورزشگاه یادگار امام تبریز برگزار می شود.

منبع :

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

JT Cappitan Leader , Legend

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454

teractor

محروميت امير در داربي تبريز/ تبريزي‌ها معترضند اما حكم قطعي است

صبح امروز در باشگاه تراكتورسازي بحث نامه‌نگاري به كميته انضباطي و اعتراض به حكم مورد نظر هم مطرح شد

امروز مهم‌ترين سوژه مورد بحث در باشگاه تراكتورسازي مسئله محروميت يك‌جلسه‌اي امير قلعه‌نويي بود. تراكتورسازان معتقدند با توجه به اين‌كه قلعه‌نويي بعد از اخراج در بازي صبا بازي بعدي مقابل ذوب‌آهن را از روي سكوها دنبال كرده همان يك جلسه محروميت براي او كافي است.

اما بر اساس حكم كميته انضباطي سرمربي تراكتور بايد يك جلسه ديگر هم از نشستن روي نيمكت اين تيم محروم باشد. صبح امروز در باشگاه تراكتورسازي بحث نامه‌نگاري به كميته انضباطي و اعتراض به حكم مورد نظر هم مطرح شد اما با توجه به تعطيلي فردا و نيمه‌تعطيل بود امروز احتمال به نتيجه رسيدن اين اعتراض بسيار كم ارزيابي شد.

با توجه به قطعي بودن حكم صادره از سوي كميته انضباطي، اين محروميت در اولين بازي تراكتورسازي اجرا خواهد شد. بنابراين قلعه‌نويي روز چهارشنبه در داربي تبريز تيمش را از روي سكوها هدايت خواهد كرد.

منبع :

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

5. کاربر روبرو از پست مفید DanielBahrami تشکر کرده است .

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454

teractor

قلعه‌نويي: دربي تبريز در دنيا بي‌نظير است

قلعه نوعي در مورد 16 تيمي شدن ليگ برتر معتقد است با شرايط سختي که الان تيمهاي ليگ برتري دارند، و با شرايطي که الان دلار پيدا کرده، شايد ده تيم هم زياد باشد.

کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی امیر قلعه نوعی سرمربی تراکتورسازی در جمع خبرنگاران تبریزی برگزار شد. وی شروع مطالب خود را با عرض تسلیت به مناسبت ایام سوگواری و فوت جانگداز سه هوادار این تیم که در روز بازی با داماش گیلان اتفاق افتاد، شروع کرد و گفت: فوتبال وسیله ای برای رسیدن به قشنگی ها، دوستی هاست و من همیشه چه در دوران بازیگری، چه مربیگری همیشه سعی کرده ام ارتباطم بر اساس دوستی با دیگران استوار باشد انچه که خواهد ماند همین خاطرات خوب و قشنگی هاست و نتایج دیر یا زود از ذهن همه پاک خواهد شد.

قلعه نوعی در مورد شرایط شهرداری هم عنوان کرد: این تیم با توجه به تغییرات انجام گرفته یک بازی بسته را در مقابل حریفان به نمایش میگذارد و ما سعی خواهیم کرد با اتخاذ تدابیر لازم امتیاز لازم را از این بازی گرفته تا بتوانیم موقعیت خود را در جدول تثبیت نماییم، هرچند این دربی، دربی خاصی است و مشابه آنرا نمیتوان در هیچ کجای دنیا دید چرا که همه ی تماشاگران حاضر طرفدار هر دو تیم هستند و هر تیمی گل می خورد عبارت معروف " عیبی یوخ " را سر میدهند.

سرمربی تراکتورسازی در مورد فشرده گی بازیها و تاثیر آن روی بازیکنان هم اشاره کرد که ما با توجه به یارگیری های که داشته ایم شاید به آنصورت از این قضیه لطمه نبینیم و می توانیم با تغییراتی چه از بیرون چه از داخل نسبت به جابجایی بازیکن ها تصمیمات لازم را بگیریم.

قلعه نوعی در مورد 16 تیمی شدن لیگ برتر معتقد است با شرایط سختی که الان تیمهای لیگ برتری دارند، و با شرایطی که الان دلار پیدا کرده، شاید ده تیم هم زیاد باشد ( با خنده ) وی اضافه کرد در گذشته که ما تاکید بر انجام ضوابط و مقررات afc می کردیم شاید تعدادی از دوستان به ما خرده می گرفتند و شاید این حرف را یک مربی خارجی می زد همه به به می گفتند، ولی به غیر از ورزشگاه آزادی ما فعلا در سطح کشور چمن به کیفیت این ورزشگاه نداریم و چمن های مورد استفاده برای تمرین هم وضعشان از این هم بدتر است.

وی در مورد مدعی بودن این تیم برای قهرمانی هم گفت : ما باید با سکوت رادیویی کارمان را به پیش ببریم و کمتر حرف و بیشتر عمل کنیم، اگر به ایده ی قهرمانی فکر می کنیم بازی فردا یکی از خوان های سخت آن خواهد بود.

منبع :

7. کاربر روبرو از پست مفید DanielBahrami تشکر کرده است .

مدیر بازنشسته
    تشکر ها
    4,848
    تشکر شده 12,262 در 2,645 پست

پیش فرض پيروزي تراکتورسازي در دربي تبريز

تيم فوتبال تراکتورسازي در دربي تبريز به پيروزي رسيد و بازي فجر و مس کرمان نيز به سود فجر به پايان رسيد.

در چارچوب هفته بیست و دوم لیگ برتر فوتبال دو بازی از ساعت ۱۵ آغاز شد که نتایج این دو دیدار به شرح زیر است:
    فجرسپاسی یک - مس کرمان صفر
    گل: مهدی رجب زاده(۹۰)
    مصطفی سیفی(۹۰+۳) از مس کرمان و امیر رضا جلیلی از فجر در دقیقه۰ ۹۰+۴ اخراج شدند.
    فجر با این پیروزی ۲۵ امتیازی شد. مس کرمان هم ۲۵ امتیازی باقی ماند.

شهرداری تبریز صفر - تراکتورسازی تبریز یک
    گل: فرزاد حاتمی( ۳۹)
    تراکتورسازی با این پیروزی ۴۲ امتیازی شد و تا قبل از بازی استقلال با فولاد خوزستان که ساعت 18 آغاز می شود در صدر جدول قرار گرفت. شهرداری تبریز نیز با این شکست ۲۴ امتیازی باقی ماند.

9. 2 کاربر از پست مفید ibrahim تشکر کرده اند .

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454

teractor

قلعه‌نويي: هر بازي حکم فينال را دارد

سرمربي تراکتورسازي پس از پيروزي يک بر صفر تيمش برابر شهرداري تبريز مي‌گويد تيمش اين بازي را شانسي برده است.

امير قلعه‌نويي در نشست خبري پس از بازي با شهرداري تبريز گفت: خوشحالم که توانستيم سه امتياز بازي را به دست بياوريم. از نتيجه راضي هستم اما از نحوه بازي تيمم نه. نيمه دوم بازي را بايد واگذار مي‌کرديم و شهرداري به مراتب از ما بهتر بود. ما شانس آورديم که توانستيم بازي را ببريم.

وي ادامه داد: دو، سه تا مشکل در اين بازي داشتيم که آن‌ها را مي‌گويم. تيم ما چون روي زمين بهتر بازي مي‌کند، در اين استاديوم نمي‌تواند بازي مورد نظرش را اجرا کند. در اين زمين فرقي نمي‌کند چه نتيجه‌اي بگيريم. اگر بازي را هم ببريم، روي شروع مجددها و اتفاقات فوتبال بازي را برده‌ايم. اين زمين جزو بدترين زمين‌هاي ايران است. اين را من چهار ماه پيش هم گفتم و الان هم پيشنهاد مي‌دهم تا زمين ديگري را براي بازي‌هاي تراکتور بگيرند.

وي همچنين درباره احساسي بازي کردن تيمش در اين بازي اظهار کرد: اين را قبول ندارم. ما اگر قرار است قهرمان شويم، بايد سخت کار کنيم. قدرت شهرداري در اين بازي باعث شد ما خوب نباشيم. البته چند موقعيت در نيمه دوم داشتيم اما در حد تراکتور بازي نکرديم. از بازيکنانم ممنونم که دوندگي کردند و سه امتياز را به دست آوردند. من به آن‌ها هم گفته‌ام که هر بازي حکم فينال را دارد. بازي با شهرداري سخت‌تر از استقلال بود چون شهرداري در اين بازي استرس نداشت و راحت فشار مي‌آورد.

قلعه‌نويي همچنين درباره فشردگي بازي‌ها و تاثير آن روي تيم‌ها گفت: قطعا فشردگي بازي‌ها تاثير منفي‌اي را روي تيم‌ها خواهد گذاشت. اگر يک بازي در اين جا و بازي ديگر در آزادي باشد، مطمئنا فشار اين بازي سه برابر آزادي خواهد بود. ما انگار اينجا روي آسفالت بازي مي‌کنيم. براي ما که مي‌خواهيم در کورس قهرماني باشيم، خوب نيست در اين زمين بازي کنيم. اگر برويم در آزادي بازي کنيم، مطمئنا کيفيت بازي‌مان بهتر خواهد شد.

سرمربي تراکتورسازي همچنين درباره بازي آينده تيمش برابر استقلال گفت: آنقدر که بازي با شهرداري مهم بود، استقلال نيست. چون شهرداري بسته بازي مي‌کند و نوع بازي استقلال جور ديگري است. انگيزه بازيکنان ما هم براي بازي با استقلال با ساير بازي‌ها تفاوت دارد. همچنين در بازي‌هاي بعدي مصدوم‌هايمان هم اضافه مي‌شوند، همان طور که امروز نيز کياني 45 دقيقه بازي کرد و فرزاد آشوبي آماده بازي است.

قلعه‌نويي همچنين درباره کاهش تعداد گل‌ها در داربي نيم فصل دوم در مقايسه با نيم فصل اول افزود: يک اصطلاح بين مربيان است که مي‌گويند در نيم فصل دوم هم زمين کوچک مي‌شود هم دروازه‌ها. مطمئنا در نيم فصل دوم کيفيت زمين تاثيرگذار بود و اين باعث شد گل‌هاي کمتري رد و بدل شود.

قلعه‌نويي درباره استفاده از فرزاد حاتمي افزود: فرزاد بازيکن من در سپاهان بود و نوع بازي‌اش طوري است که دلخواه من است. من مهاجم پرزور و سرزن مي‌خواهم تا به خط دفاع حريف فشار آورد. فرزاد اين ويژگي‌ها را دارد و بازيکن گلزني است. مطمئنا اگر او خوب کار کند به تيم ملي هم راه پيدا خواهد کرد.

قلعه‌نويي در پايان درباره مشکلات مالي تراکتورسازي گفت: واقعيت اين است که تراکتورسازي مشکلات مالي دارد اما من به بازيکنانم افتخار مي‌کنم چون به عشق مردم آذربايجان بازي مي‌کنند.

منبع :

مدیر گالری و تیم های آلمانی

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    Jupp Heineckes - Joachim Low
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118
    تشکر شده 8,410 در 3,790 پست

ویترین امتیازات

خاطره تلخ تراکتور از بازی شهرداری

مقام سومی تراکتور از این فصل هنوز مهمترین افتخار قرمزپوشان تبریزی است.
    تبریزی ها از دورانی که فوتبال ما با سلیقه های اشخاص وقوانین من دراوردی اداره می شد ومقرارات جاری آن را در هیچ کجای دنیا نمی توانستیم پیدا کنیم ، خاطرات جالب و البته تلخی دارند .
    در آن دوران تیمی که در لیگ سراسری آن قهرمان یا نایب قهرمان هم می شد باید در یک آزمون دیگر بنام لیگ استانی یکبار دیگرشانس حضور خود را برای فصل جدید دراین رقابت ها می آزمود تا دوباره به لیگ سراسری برگردد ! و البته چه تیمهایی که قربانی این قانون شدند.
    درفصل 1371 که لیگ برتر در دو گروه برگزار می شد ، دیدار دو تیم شهرداری وتراکتور سازی در فینال لیگ استانی در شرایطی انجام شد که تراکتور با کسب یک مساوی قهرمان لیگ استان ونماینده حضور در لیگ سراسری بنام جام آزادگان می شد ولی این تیم با از دست دادن یک ضربه پنالتی توسط اکبر ذوالمجیدیان هافبک تکنیکی خود این شانس را از دست داد ویک روز تلخ را در اذهان هواداران این تیم به ثبت رساند و شهرداری به لیگ سراسری صعود کرد.

البته این پایان کا رنبود ولی رئیس وقت فدراسیون فوتبال امیر عابدینی که مدیریت فعلی داماش گیلان را عهده دار است با حضور 4 تیم تراکتور سازی ، صنعت نفت آبادان پلی اکریل و نساجی در لیگ موافقت کرد و تراکتور با بازگشت به لیگ برتر و بازیهای تماشایی با واسیلی گوجا تا نیمه نهایی مسابقات بالا رفت و درحالیکه شایستگی حضور در فینال را داشت مغلوب پاس فیروز کریمی شد.
    .مقام سومی تراکتور از این فصل هنوز مهمترین افتخار قرمزپوشان تبریزی ا ست

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

حسن‌زاده: بازي با ذوب آهن جدا بود، قلعه‌نويي يك بازي ديگر هم محروم است

حكم كميته انضباطي يك حكم مجزا است و اين مربي با توجه به گزارش داوري و مشاجره‌هايي كه با تيم داوري داشته است، يك جلسه از همراهي تراكتورسازي محروم شده.
    كميته انضباطي فدراسيون فوتبال چند روزه پيش امير قلعه‌نويي را به دليل اتفاقاتي كه در بازي تراكتورسازي و صبا افتاد يك جلسه محروم كرد. البته تراكتوري‌ها معتقدند كه قلعه‌نويي يك جلسه محروميت خود را سپري كرده و در بازي با ذوب آهن روي نيمكت حضور نداشت.
    البته تراكتوري‌ها در شرايطي چنين نظري دارند كه كميته انضباطي نظر مخالفي دارد. محروميت قلعه‌نويي در بازي با ذوب آهن به دليل اخراج او در بازي با صبا بود و اين مربي با حكم كميته انضباطي در يك بازي ديگر هم از همراهي تيمش محروم خواهد بود. حسن‌زاده رئيس كميته انضباطي در گفت‌وگو با خبرنگار سايت گل در اين مورد مي‌گويد:«بازي با ذوب آهن جدا بود و قلعه‌نويي در يك بازي ديگر هم حق نشستن روي نيمكت تراكتور را ندارد.»
    حسن‌زاده تأكيد مي‌كند:«حكم كميته انضباطي يك حكم مجزا است و اين مربي با توجه به گزارش داوري و مشاجره‌هايي كه با تيم داوري داشته است، يك جلسه از همراهي تراكتورسازي محروم شده و نمي‌تواند روي نيمكت اين تيم بنشيند.»

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

قلعه‌نویی:انگار در زمین آسفالت بازی می‌کنیم

سرمربی تیم تراکتورسازی پس از برتری مقابل شهرداری تبریز گفت: شانس آوردیم که سه امتیاز را گرفتیم.
    امیر قلعه‌نویی پس از پیروزی یک بر صفر مقابل شهرداری تبریز گفت: خوشحالم که سه امتیاز به تراکتورسازی تعلق گرفت. بازی پر فشار بود و من فقط از نتیجه راضی هستم. باید نیمه دوم می‌باختیم و نظم دفاعی‌مان خوب نبود.

وی افزود: شانس آوردیم که سه امتیاز را گرفتیم. در این زمین فرقی نمی‌کند با چه تاکتیکی بازی کنیم. در زمین یادگار نمی‌شود کاری انجام داد. این چمن بدترین زمین لیگ برتر است شهرداری در نیمه دوم خیلی خوب بود و حتی می‌توانست به گل هم برسد.

قلعه نویی در پاسخ به این سوال که آیا عقب‌نشینی تراکتورسازی در نیمه دوم به دلیل بازی با استقلال بود اظهار داشت: چنین چیزی را قبول ندارم. شب گذشته به بازیکنان گفتم اگر قرار است قهرمان شویم این حرف‌ها نباید باشد. این بازی برای ما مهمتر از مسابقه با استقلال بود. دلیل عقب‌نشینی تراکتورسازی بار تاکتیکی تیم شهرداری تبریز بود به نظر من هر بازی مهم است و حکم فینال را دارد.

قلعه‌نویی با انتقاد از زمین یادگار امام تأکید کرد: فشاری که در این زمین به تراکتورسازی وارد می‌شود سه برابر بدتر از بازی در ورزشگاه آزادی است. انگار روی آسفالت بازی می‌کنیم این زمین اصلا با برنامه‌های ما سازگار نیست.

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

فروزان: به سه امتیاز بازی با شهرداری نیاز داریم

محسن فروزان سنگربان تیم تراکتورسازی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار تراکتور اف سی، در خصوص بازی مقابل تیم داماش گفت: بازی خیلی خوب و سختی را پشت سر گذاشتیم، خوشبختانه با تلاش بچه ها توانستیم سه امتیاز بازی را کسب کنیم، هرچند که تیم داماش هم خوب ظاهر شد ولی با درایت کادر فنی توانستیم در این بازی سربلند از میدان خارج شویم.
    وی در خصوص درخشش خود در این بازی افزود: در این بازی توپ خاص و خطرناکی دروازه ام را تهدید نکرد، ولی من همیشه برای گرفتن توپ های سخت آماده ام، چند توپ به طرف من آمد که خدا را شکر توانستم مهار کنم.
    دروازه بان تراکتور در خصوص استقبال هواداران از این بازی اظهار داشت: هواداران استقبال خوبی از این بازی داشتند من از تک تک آنها تشکر ویژه ای دارم ولی با این حال من با ذهنیت سال های قبل به این تیم آمده ام و می خواهم هوادارن مثل سالهای قبل استادیوم را پر کنند تا پر شور ترین و پرتماشاگر ترین تیم لیگ امسال شویم.
    وی افزود: من دوست دارم تمام تماشاگران آذری به استادیوم بیایند و 70 هزار صندلی ورزشگاه را پر کنند تا با حمایت آنها و دلگرمی که به من و تیم می دهند بتوانیم از سد تمام حریفان در تبریز بگذریم.
    فروزان در خصوص حرکت هواداران در این بازی با توجه به حاشیه های بازی رفت و توهین هایی که به هواداران و تیم تراکتورسازی در رشت شده بود اظهار داشت: خب این فرهنگ خوب مردم آذربایجان را نشان می دهد، با این که در رشت با توهین هایی روبرو شده بودند ولی در بازی برگشت فرهنگ اصیل خود را نشان دادند که من شخصا خوشحال شدم که تیم داماش را تشویق کرده و این صحنه زیبا را در استادیوم خلق کردند.
    سنگربان تراکتورسازی در مورد این موضوع که اکثرهواداران وی را بهترین دروازه بان این چند سال اخیر تراکتور می دانند گفت: نظر لطف این هواداران می باشند من تمام تلاشم را خواهم کرد، چون من از تیم تراکتورسازی به لیگ برتر معرفی شده ام و تمام سعی ام را خواهم کرد تا بهترین بازی هایم را در تیم تراکتورسازی انجام بدهم.
    وی در خصوص این که آیا فکر می کرد که تا این حد بدرخشد تصریح کرد: من همیشه دور را نگاه می کردم و در فکرم بود که زمانی در تیم تراکتورسازی بتوانم بهترین سنگربان این تیم باشم و خدا را شکر کم کم به آنچه که می خواستم می رسم.
    وی در خصوص مربی دروازه بان های تیم گفت: من خیلی از آقای کریم بوستانی تشکر می کنم که شبانه روزی برای من تلاش می کنند و با این که جوان هستم مثل یک پدر پشتم ایستادند و همیشه لطف وی شامل حال من شده است.
    وی در مورد آمادگی خود برای ادامه بازی ها خاطر نشان ساخت: از آمادگی خوبی برخوردار می باشم و امیدوارم با کمک خدا، در سه بازی سختی که در پیش داریم، بتوانم به خوبی از دروازه تیم دفاع کنم.
    وی در مورد این که آیا در فکر دعوت شدن به تیم ملی می باشد توضیح داد: 100 درصد تمام تلاش خود را خواهم کرد، با کمک خدا و ارائه بازی های بهتر، امیدوارم به تیم ملی دعوت شوم.
    فروزان در پایان در خصوص بازی بعد با تیم شهرداری تبریز و حضور هواداران در این بازی اضافه کرد: تیم شهرداری در نیم فصل دوم تقویت شده است و بازی های خوبی را ارائه می دهد ولی ما هم تراکتورسازی هستیم، تیمی که به سه امتیاز این بازی احتیاج دارد و از حمایت هواداران خود در این بازی بهرمند است.
    خبرنگار: نوید هوشمند

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

اسدی: امیدوارم در پایان فصل آسیایی شدن را به هواداران تقدیم کنیم

مرتضی اسدی بازیکن تیم تراکتورسازی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار تراکتور اف سی، در خصوص بازی مقابل تیم داماش گفت: بازی با داماش بازی سختی بود، که به لطف خدا و حمایت هواداران و بازی خوبی که بچه ها انجام دادند، توانستیم سه امتیاز حساس این بازی را کسب کنیم.
    وی در خصوص عملکرد خط دفاعی تیم در نیم فصل دوم اظهار داشت: عملکرد خط دفاعی نسبت به نیم فصل اول بهتر شده است و حتی در ادامه بهتر از این هم خواهد شد، چون روز به روز بچه ها با یکدیگر هماهنگ تر می شوند و امیدواریم بتوانیم با انجام بازی های خوب و هماهنگ در خط دفاعی، کم تر گل بخوریم.
    کاپیتان تیم تراکتورسازی در مورد استقبال هواداران از این بازی افزود: واقعا استقبال خوبی از این بازی داشتند، دست تک تک آنها را می بوسم چون این هواداران سرمایه باشگاه هستند و انشاالله بتوانیم مقامی شایسته این مردم کسب کنیم.
    وی در خصوص حرکت هواداران در این بازی با توجه به حاشیه های بازی رفت و توهین هایی که به هواداران و تیم تراکتورسازی در رشت شده بود تصریح کرد: واقعا این حرکت ها، فهم و شعور هواداران ما را نشان می دهد که شرایط خاص تیم را درک می کنند، نباید بدی را با بدی جواب داد و خوشحالم که توانستند این فرهنگ را ایجاد کنند و حتی فرهنگ سازی کنند برای سایر هواداران تیم های لیگ، این حرکت جای تمجید از سمت سازمان لیگ و کمیته انضباطی را دارد.
    اسدی در مورد دربی شهر تبریز گفت: شهرداری نسبت به نیم فصل اول خیلی بهتر شده است و بازی های خوبی را در نیم فصل دوم انجام می دهند، امیدوارم در این بازی نیز مثل بازی های قبل شرایط خوبمان را ادامه دهیم و با یک بازی هوشمندانه بتوانیم این بازی را هم با موفقیت پشت سر بگذاریم و سه امتیاز بازی را کسب کنیم.
    وی در پایان اضافه کرد: من قراردادم را به خاطر این هواداران تمدید کرده ام، امیدوارم با تشویق های پرشور و حمایت های خود بتوانیم به شرایط خوبی که همه انتظار دارند برسیم و در آخر فصل آسیایی شدن این تیم را به مردم تقدیم کنیم.
    مصاحبه از: نوید هوشمند

صفحه 11 از 49 نخستنخست ... 91011121321 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)