Design & Developed BY Patira

صفحه 11 از 22 نخستنخست ... 91011121321 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 219
    مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    LuCiaNo SpAllettI
    بازیکن محبوب
    FRaNCescO ToTTi
    اسم واقعی شما
    MeHrdAd
    Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    5,460
    تشکر شده 7,723 در 1,513 پست

roma ღღ بحث و تبادل نظر هواداران جالوروسی ( 2011/12 ) ღღ

به نام خدا

در این تایپیک در خصوص گرگ های شهر رم بحث خواهیم کرد

لطفا از هر گونه کل کل و بحث های بی مورد پرهیز کنید!

از قراردادن اخبار در این تایپیک پرهیز کنید و اخبار را در تایپیک مربوطه قرار دهید!

موفق باشید

!!! No Totti No Party

2. 10 کاربر از پست مفید Mehrd@d تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    LuCiaNo SpAllettI
    بازیکن محبوب
    FRaNCescO ToTTi
    اسم واقعی شما
    MeHrdAd
    Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    5,460

roma

آره به عقیده منم قضیه ی تمدید قرارداد دانیل دیگه داره بیش از حد طولانی میشه باید هر چه زودتر این موضوع رو فیسلش داد.
    ولی من نگران این موضوع نیستم چون میدونم دانیل به پیراهن باشگاش پشت نمیکنه. و اینم میدونم که دوست داره راه کاپیتان رو ادامه بده
    منتظر تمدید قرارداد در این هفته یا هفته آینده باشید.
    Forza Capitan Future

!!! No Totti No Party

4. 7 کاربر از پست مفید Mehrd@d تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مدافع
    مربی مورد علاقه
    چيرو
    بازیکن محبوب
    فرانچسكو توتى
    اسم واقعی شما
    محمد

IranRomaPersepolis

Francesco Totti

تشکر ها
    1,823
    تشکر شده 446 در 89 پست

roma مصدوميت بورديسو

فكر كنم با توجه به عملكرد ضعيف خط دفاع گرگها تا اينجاى رقابت ها،مصدوميت شديد بورديسو و دورى شش ماهش از رقابت ها بدترين خبر ممكن براى تيفوسى ها بود
    خب بدون شك بورديسو مطمئن ترين مدافع رم بود كه حالا در نبودش با مشكلات زيادى مواجه ميشيم
    خب با وجود مصدوميت هاى پر تعداد خوان ، كم تجربگى كيائر و بازيهاى پر نوسان هاينزه خريد يك دفاع وسط خيلى ضروريه،تا حالا هم اسامى مختلفى مثل اوگبونا،بونوچى،ويديچ و... از سوى رسانه ها براى جايگزينى نيكو مطرح شده كه اكثرشون به سرعت بوسيله خود بازيكنا يا مدير برنامه هاشون رد شده
    به هر حال بايد منتظر بمونيم و ببينيم ساباتينى و بالدينى ميتونن تو فصل نقل و انتقالات زمستانى جانشين مناسبى براى گلادياتور شجاع رم پيدا كنن يا نن؟

6. 6 کاربر از پست مفید IL Bimbo De Oro تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    LuCiaNo SpAllettI
    بازیکن محبوب
    FRaNCescO ToTTi
    اسم واقعی شما
    MeHrdAd
    Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    5,460

roma

نقل قول نوشته اصلی توسط IL Bimbo De Oro نمایش پست ها
    فكر كنم با توجه به عملكرد ضعيف خط دفاع گرگها تا اينجاى رقابت ها،مصدوميت شديد بورديسو و دورى شش ماهش از رقابت ها بدترين خبر ممكن براى تيفوسى ها بود
    خب بدون شك بورديسو مطمئن ترين مدافع رم بود كه حالا در نبودش با مشكلات زيادى مواجه ميشيم
    خب با وجود مصدوميت هاى پر تعداد خوان ، كم تجربگى كيائر و بازيهاى پر نوسان هاينزه خريد يك دفاع وسط خيلى ضروريه،تا حالا هم اسامى مختلفى مثل اوگبونا،بونوچى،ويديچ و... از سوى رسانه ها براى جايگزينى نيكو مطرح شده كه اكثرشون به سرعت بوسيله خود بازيكنا يا مدير برنامه هاشون رد شده
    به هر حال بايد منتظر بمونيم و ببينيم ساباتينى و بالدينى ميتونن تو فصل نقل و انتقالات زمستانى جانشين مناسبى براى گلادياتور شجاع رم پيدا كنن يا نن؟
    انصافا خبر خیلی بدی بود. تا پایان فصل یکی از بهترین و باتعصب ترین مدافعمون رو از دست دادیم اونم تو روزهایی که عملکرد خوبی تو این نقطه از زمین نمیبنیم. قطعا نمیتونه خبر خوبی باشه
    بوردیسو اولین گزینه ای مورد علاقه من در خط دفاع بود . هنوز اون صحنه تو ذهنمه
    نمیدونم چی بگم ولی آرزو میکنم هر چه زودتر به میادین برگرده
    این ضربه بزرگی بود که به تیم وارد شد . حالا مجبورن باید به دو نفر تکیه کنیم! به دو نفری که تا الان چیز خاصی ازشون ندیدیم .
    امیدوارم ارزش اعتماد کردن رو داشته باشن.

!!! No Totti No Party

8. 7 کاربر از پست مفید Mehrd@d تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی - هافبک دفاعی
    مربی مورد علاقه
    فابیو کاپلو ♥ لوچیانو اسپالتی
    بازیکن محبوب
    توتی ♥ دروسی ♥ جیانینی ♥ جرارد
    اسم واقعی شما
    فراز

ItaliaRomaLiverpool

Francesco Totti

تشکر ها
    6,531
    تشکر شده 6,378 در 1,166 پست

خبر بد چیه ؟ واسه من که عین یه کابوس بود با اینکه فقط دو سال بود از اینتر اومده بود اما غیرت و تعصبش با دروسی برابری میکرد فقط میتونیم خدا رو شکر کنیم که امسال تو لیگ اروپا نبودیم وگرنه تعداد مصدوما معلوم نبود چنتاست! بازم نباید اینقدر نا امید باشیم چون بالاخره از این مسائل هست مثلا همین فصل پیش اینتر ساموئل رو و میلان هم نستا رو توی مدت زمان طولانی از دست دادن تازه ما توی همین پست 3 بازیکن دیگه هم داریم اما بازم واسه محکم کاری احتمالا ژانویه دنبال جانشین بگردیم. اگه یه مجموعه دنبال پیشرفت و رسیدن به موفقیت باشه هیچ اتفاقی نمیتونه مانع از حرکت اونها بشه

ویرایش توسط feri71 : 11-18-2011 در ساعت 18:25

10. 6 کاربر از پست مفید feri71 تشکر کرده اند .

عضو Derby

ItaliaJuventus

تشکر ها
    1,638
    تشکر شده 5,583 در 984 پست

فقط و فقط رم باید دفاعی بخره که در حد نام تیمش باشه.

12. 5 کاربر از پست مفید R.BAGGIO.10 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    LuCiaNo SpAllettI
    بازیکن محبوب
    FRaNCescO ToTTi
    اسم واقعی شما
    MeHrdAd
    Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    5,460

roma

تبریک میگم
    واااااااای آخه چندتا موقعیت!!!!! من واقعا لذت بردم از این فوتبال. به جرات میگم تا الان این چنین فوتبالی از رم ندیده بودم!
    از نظر من رم دیشب خیلی دوست داشتنی بود .
    تملک کامل زمین: 40 دقیقه ازکل بازی توپ و زمین رو در اختیار داشتیم و این نشون میده که حفظ و گردش توپ حداقل کاریه که میتونیم انجام بدیم.
    پاسهای سالم: بیش از 600 پاس سالم دراین دیدار . کمتر تیمی در در سری آ میتونه همچین اماری از خودش به نمایش بذاره.
    خلق موقعیت های فراوان: واما نقطه ی عطف تیم! بیش از 14 موقعیت خطرناک رو دروازه حریف ! واین چیزیه که ما اصلا در بازی قبل نمیدیدیم. نشون دادیم که تو این زمینه تمرین کردیم. به نظرم حداقل تونستیم تو این بازی این نقیصرو برطرفش کنیم.
    این یه طرف قضیه بود حالا بریم اون طرف قضیه !
    به هیچوجه نتونستیم از این موقعیت هامون نهایت استفادرو ببریم. ( هدر دادن 3تا گل خالی!- تک تک به لاملا - اسوالدو. و...)
    قصدم از گفتن اینا این بود که نتیجه 2-1خیلی بی انصافی میتونست باشه!
    به نظرم بویان یکی از بدترین شبهای فوتبالیش رو تجربه کرد. و من از این بابت خیلی ناراحت شدم!
    چرا اینکه براحتی میتونست تو این بازی حتی هتریک کنه ولی افسوس که شانس باهاش یار نبود دیدیم که بعد تعویض به بدترین شکل ممکن اعصابش بهم ریخته بود البته نه بخاطر تعویض بخاطر هدر دادن این موقعیت های مسلم گلزنی!
    با این حال خیلی دوست داشتنیه و وجودش خیلی میتونه تو روند نتیجه گیری تیم تاثیر گذار باشه.
    و اما مهمترین بحثمون در مورد آفسایدی هست که توسط کمک داور بصورت ناشیانه گرفته شد.!
    خودتون ببینید!

با اینکه داور جای و دید مناسبی داره ولی بازم نمیتونه تصمیم درست رو بگیره . فقط باید واسه این داور متاسف شد!
    ناگفته نمونه این گل میتونست حتی به عنوان یکی از گل های برتر این فصل قرار بگیره
    گل زیبایی که اسوالدو با یه قیچی برگردون فوق العاده و منحصر به فرد به ثمر رسوند که با اشتباه محض کمک داور این دیدار مردود اعلام شد!
    خب یه جمع بندی هم بکنیم.
    تو این بازی خیلی خوب بودیم و و با تمرینهای خوبی که داشتیم به زیبایی تونستیم اون تاکتیک های و دستور های تیمی در زمین به اجرا در بیاریم و همچنین تونستیم برخی از نواقص هامون در بازی های قبلی که داشتیم رو برطرف کنیم.اما نباید فراموش کنیم که در مقابل تیم متوسطی همچون لچه این عملکرد رو بدست آوردیم . باید سخت تلاش کنیم چرا چون بازی های سختی رو پیش رو خواهیم داشت.
    باید قدر این فرصت های از دست رفترو بیشتر بدونیم. واسه اینکه همه ی تیم ها در سطح لچه وامثال هم نیستن!
    در کل این بازی خیلی امیدوار کننده بود باید در هفته های آتی دید که میشه به قله های بالاتر این امیدواری رسید یا نه!؟
    زنده باد رم

!!! No Totti No Party
    ویرایش توسط Mehrd@d : 11-21-2011 در ساعت 13:35

14. 7 کاربر از پست مفید Mehrd@d تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    AMF.CMF
    مربی مورد علاقه
    sir alex ferguson
    بازیکن محبوب
    c.ronaldo , best , cantona , beckham , scholes , giggs
    اسم واقعی شما
    saeed

PortugalManUtdAboomoslem

Ali Karimi

تشکر ها
    10,498
    تشکر شده 9,027 در 2,190 پست

سلام
    منم اين برد رو تبريك ميگم و اميدوارم اين روند ادامه پيدا كنه
    خيلي خوشحالم كه هواداران رم رو خوشحال ميبينمميدونم خيلي سختي هارو تحمل كرديد و حالا داريد نتيجشو ميگيريد
    من قبلا هم گفته بودم كه
    مهمترين شاخصه رم انجام يه بازي زيبا با تعداد پاسهاي زياد و حالا به همراه خلق موقعيتهاي زياد هست.
    من بازي رو نديدم ولي با توضيحات كامل مهرداد عزيز فهميدم رم تركوندهمعلومه كه تيم داره روز به روز بهتر ميشه و اميدوار كننده بازي ميكنه,هرچند نقاط ضعفي تو خط دفاع و خط حمله ديده ميشه!
    من تعجب ميكنم كه رم با اين مهاجمين خوبي كه داره چطوري اين همه موقعيت از دست ميده! حالا اين بازي كه بخير گذشت ولي تو بازيهاي مهمتر نميتونيم اين همه موقعيت ايجاد كنيم پس بايد دقت بيشتري تو زدن توپ هاي آخر داشته باشيم.
    خط دفاع رم واقعا نگران كنندست! با مصدوميت بورديسو اين نگراني ها تشديد شده! بايد تو نقل و انتقالات ژانويه يه مدافع خوب جذب كنيم و مشكلاتمون رو تو اين ناحيه برطرف كنيم.
    اميدوارم رم بازم بهتر بشه و تو بازي هاي بعد هم موفق باشه.
    زنده باد رم
    گر بدانم نیستی ، غمی نیست ز تنهایی / اینکه هستی و تنهایم ، غم دارم

16. 5 کاربر از پست مفید ManUtd تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک وسط
    مربی مورد علاقه
    جوزپ گواردیولا
    بازیکن محبوب
    لیونل مسی
    اسم واقعی شما
    سینا

SpainSS_TehranBarcelona

Ali Karimi

تشکر ها
    1,939
    تشکر شده 6,824 در 1,678 پست

گل زیبای اوسوالدو که به اشتباه داور نادیده گرفته شد : [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

دلم برای نگاه مهربان و اخلاق نیک و فروتنی ات تنگ میشود

18. 4 کاربر از پست مفید David Sina تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    LuCiaNo SpAllettI
    بازیکن محبوب
    FRaNCescO ToTTi
    اسم واقعی شما
    MeHrdAd
    Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    5,460

roma

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed7 نمایش پست ها

خط دفاع رم واقعا نگران كنندست! با مصدوميت بورديسو اين نگراني ها تشديد شده! بايد تو نقل و انتقالات ژانويه يه مدافع خوب جذب كنيم و مشكلاتمون رو تو اين ناحيه برطرف كنيم.
    حالا جدا از این مشکلاتی که در خط دفاعی داریم و با وجود مصدومیت بوردیسو و دوری 6 ماهش از میادین. قرار بر این بود که در فصل نقل وانتقالات زمستانی دو تا از مدافعین خوب خودمون رو ( خوان و سیسنسو) به فروش برسونیم!
    واقعا تو این آشفته بازار و کمبود مدافع این خبر هم خیلی میتونست در نوع خودش جالب و بحث بر انگیز باشه!
    یوونتوسی ها هم با شنیدن این خبر بدجور دندانشونو واسه خوان تیز کردن! امیدوارم در حد شایعه باشن! من به شدت مخالف از دست دادن خوان هستم.
    راستی یه خبر در مورد سهام باشگاه!
    بانک یونیکردیت که 33% از سهام رم رو در اختیار داره قرار شده 20% درصد از سهام خودش رو به فروش برسونه از این سوء یه سری از سهامدارن چینی در قبیل این موضوع اعلام آمادگی کردند.!!!
    باید ببینیم چه اتفاقی خواهد افتاد. ؟

!!! No Totti No Party

20. 6 کاربر از پست مفید Mehrd@d تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم
    مربی مورد علاقه
    لوچانو اسپالتی&رودی گارسیا&آنتونیو کونته
    بازیکن محبوب
    باتیستوتا & توتی
    اسم واقعی شما
    سجاد

ArgentinaSS_TehranRoma

Farhad Majidi

تشکر ها
    94
    تشکر شده 85 در 14 پست

roma

خداییش هرکسی که بازی پریشب رم رو دیده باشه میفهمه که چرا من اینقدر میزنم تو سر که آقا به تیم زمان بدید
    پریشب رم یه سوپرفوتبال واقعی رو بازی کرد و واقعا من دیشب از بازی رم لذت بردم
    اما حیف که حداقل باید بجای ۲ گل ۱۰ گل میزدیم!!!
    پریشب بویان ثابت کرد که فعلا بعنوان همون یار تعویضی واسه رم بازی کنه بهتره!آخه به جرات میتونم بگم که ۵تا گل خالی رو گل نکرد!ودیگه داشت سکتم میداد!ولی من بازم میگم که بویان هم مثل بقیه تیم نیاز به زمان داره!
    ولی بهرحال بازم خداروشکر که بازی رو بردیم و این باعث شد که حداقل یکم آرومتر بشم!اونم چه کسایی گل زدن(پیانیچ و گاگو )
    اما حیـــــــــــــــــــــــ ــــــــــف و افسووووووووووووووووس که کمک داور کوووووور سوپرگل اسوالدو رو به اشتباه آفساید گرفت!!!
    گلی که حاضرم قسم بخورم میتونست قشنگترین گل فصل سری آ شناخته بشه!!!
    شاید باورتون نشه ولی موقعی که تلویزیون میخواست صحنه آهسته رو نشون بده داشتم آرزو میکردم که واقعا آفساید باشه تا اینجوری حداقل کمتر حرص بخورم!ولی متاسفانه یا خوشبختانه گل کاملا سالم بود و این باعث شد که برد رم زهرمارم بشه!!!
    بهرحال خداروشکر که بردیم
    فورزا رما
    فورزا انریکه
    زنده باد مردان شهر ابدی
    ویرایش توسط sajjadsh : 11-22-2011 در ساعت 20:56

22. 5 کاربر از پست مفید sajjadsh تشکر کرده اند .

صفحه 11 از 22 نخستنخست ... 91011121321 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)