Design & Developed BY Patira

صفحه 11 از 38 نخستنخست ... 91011121321 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 371
    مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448
    تشکر شده 14,724 در 3,817 پست

foolad فولاد خوزستان 90 -91: اخبار ، حواشی ، نقل و انتقالات

به نام خدای یگانه

در این تایپیک به تمام فعل و انفعالات باشگاه فولاد خوزستان اعم از اخبار ، حواشی و نقل و انتقالات صورت گرفته در این باشگاه خواهیم پرداخت !

ویرایش توسط AlexDelpiero : 12-30-2011 در ساعت 14:06

2. 5 کاربر از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    Jose Morinio . Afshin GHotbi . Majid Jalali
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847
    تشکر شده 10,655 در 3,070 پست

foolad

مجید جلالی در سمينار یک روزه مربيان ليگ برتری

سرمربی فولاد برای تماشای دیدار با فلسطین و شرکت در سمینار مربوطه راهی تهران می شود.

به گزارش سایت رسمی باشگاه فولاد خوزستان و به نقل از ایسنا ، فدراسيون فوتبال قصد دارد از سرمربيان تیم های ليگ برتري دعوت کند براي تماشاي ديدار تداركاتي تيم ملي کشورمان در برابر فلسطين ، در ورزشگاه آزادي تهران حاضر و روز بعد از آن هم در سميناري با حضور كارلوس كي‌روش شركت كنند.

طبق توافق كادر فنی تيم ملي فوتبال ايران و سازمان ليگ برتر ، مقرر شده تا سازمان ليگ حرفه ای از تمام سرمربيان تيم‌هاي ليگ برتري دعوت كند با حضور در ورزشگاه آزادي در روز سيزدهم مهرماه ، ديدار تداركاتي تيم ملي فوتبال ايران در مقابل فلسطين را از نزديك تماشا كرده و ارزيابي فني از عملكرد تيم كشورمان داشته باشند.

مربیان دعوت شده ، در فرداي روز مسابقه يعني چهاردهم مهر نیز در سميناری با حضور سرمربي تيم ملي شركت می كنند.

در اين سمينار ، ابتدا كي‌روش سخنراني خواهد كرد و سپس نظرات مربيان به بحث گذاشته می شود و وی به سوالات حضار پاسخ خواهد داد.

بر این اساس ، مجید جلالی سرمربی فولاد خوزستان نیز برای تماشای دیدار ایران با فلسطین و همچنین شرکت در سمینار یک روزه فوق راهی تهران خواهد شد.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

من نمیخواستم بدم از دست تورو آسون
    تو نمیذاشتی پا بگیره زندگیمون
    من که شنیدم طعنه های اینو اونو
    تو که نذاشتی که بسازیم خونمونو
    اگه تو میموندی تورو میبخشیدم

4. کاربر روبرو از پست مفید David7 تشکر کرده است .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

foolad

سعداوی: فجر سپاسی را دست کم نمی گیریم .

نعيم سعداوي در خصوص ديدار با فجر سپاسي اظهار داشت: بازي سختي پيش رو داريم.

مربی فولاد خوزستان در گفت‌وگو با ايسنا خوزستان گفت: بازي سختي پيش رو داريم و تمام تلاشمان بر اين است که با كسب سه امتياز اين دیدار ، شكست هفته گذشته را به فراموشی بسپاریم.

سعداوی خاطرنشان كرد: فجر سپاسي تيم جوان ، با انگيزه و دونده‌اي است و بازي‌هاي خوبي انجام داده و دیدار برابر اين تيم شايد سخت تر از بازي مقابل صبا باشد.

مربی فولاد تاکید کرد: ما هيچ گاه اين تيم را دست كم نمي‌گيريم و تنها براي پيروزي به ميدان مي‌رويم ضمن اینکه بازي‌هاي حريف را بررسي كرده‌ايم و می دانیم كه تيم دست و پا بسته‌اي نيست.

وي در مورد دیدار گذشته فولاد در مقابل صبا قم نیز خاطرنشان کرد: در آن بازی عليرغم اينكه نكات لازم را به بازيكنان گوشزد كرده بوديم ، باز هم در دقايق ابتدايي گل خورديم و تا پايان هر چه تلاش كرديم به گل نرسيديم. البته بازيكنان ما با تمام تلاش و توان بازي كردند و به هيچ عنوان مستحق شكست نبوديم.

سعداوي در پایان تصریح کرد: ما به عنوان كادر فني تمام تلاشمان را مي‌كنيم تا در كنار بازي خوب ، نتايج خوبي نيز كسب كنيم.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

6. کاربر روبرو از پست مفید David7 تشکر کرده است .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

foolad

پیروزی فولاد خوزستان و صعود پنج پله ای در جدول

تیم فولاد خوزستان با برتری در برابر فجر سپاسی شیراز ، به رده هفتم جدول صعود کرد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه فولاد خوزستان ، در دیداری از هفته نهم رقابت های لیگ برتر فوتبال کشور و در ورزشگاه تختی اهواز ، تیم های فولاد خوزستان و فجر سپاسی شیراز به مصاف هم رفتند که در این بازی برتری 0-1 فولادمردان رقم خورد.

فولادی ها که از هفته سوم تاکنون طعم پیروزی را نچشیده بودند ، از همان ابتدا با هدف ارایه یک بازی هجومی و کسب هر سه امتیاز پای به زمین گذاشتند و پس از اینکه در بیست دقیقه ابتدایی به ارزیابی حریف پرداختند ، در ادامه نیمه اول حملات خوبی را روی دروازه میهمان خود انجام دادند که البته هیچ کدام ثمری در برنداشت و نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان رسید.

با شروع نیمه دوم ، فولادی ها بر شدت حملات خود افزودند و در همان دقایق آغازین این نیمه به یک ضربه پنالتی دست یافتند که به مانند چهار پنالتی قبلی فولاد در مسابقات فصل جاری ، این ضربه نیز راه به جایی نبرد و دروازه بان فجرسپاسی این ضربه بختیار رحمانی را مهار کرد!

فولادمردان که هدفی جز پیروزی در این دیدار را در ذهن نداشتند ، خیلی زود به بازی برگشتند و پس از اینکه چند موقعیت آنها به هدر رفت ، در دقیقه 56 روی شوت سنگین رضا نوروزی به گل رسیدند تا روحیه خود را بازیابند.

در ادامه ، فولادی ها باز هم توپ و میدان را در اختیار گرفتند و بارها تا مرز گشودن دروازه فجر سپاسی پیش رفتند اما متاسفانه موفق به این کار نشدند تا بازی در نهایت ، با همان یک گل به سود قرمزپوشان فولاد به پایان برسد.

قضاوت این دیدار بر عهده محسن قهرمانی بود که قضاوت خوبی هم انجام داد و تنها به حمید جوکار از فجرسپاسی شیراز کارت زرد نشان داد.

امیدواریم که این پیروزی شیرین ، مقدمه ای بر پیروزی های بعدی فولادمردان خوب خوزستان باشد.

8. کاربر روبرو از پست مفید David7 تشکر کرده است .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

foolad

جلالی: خدا را شاکرم که هر سه امتیاز را گرفتیم .

سرمربی فولاد خوزستان گفت: خدا را شاکرم که هر سه امتیاز بازی با فجر را گرفتیم.

به گزارش سایت رسمی باشگاه فولاد خوزستان ، مجید جلالی در کنفرانس مطبوعاتی پس از مسابقه فولاد با فجرسپاسی شیراز گفت: فجرسپاسی در طول بازی کوچکترین موقعیتی روی دروازه ما به وجود نیاورد و این همان تیمی بود که مس کرمان و سپاهان اصفهان را به دردسر انداخته بود.

جلالی افزود: چند وقتی است بر بازی ها مسلطیم اما بدان چیزی که خواهان آن هستیم به سختی می رسیم ولی به هر حال خدا را شاکرم که هر سه امتیاز بازی را گرفتیم چون تیم ما با چنان استرس زیادی بازی می کرد که تاکنون چنین چیزی را ندیده بودم و این شاید بدین خاطر بود که ما بدون در نظر گرفتن ظرفیت های واقعی تیممان ، توقعات زیادی کنار آن ایجاد کرده ایم.

سرمربی فولاد خوزستان همچنین تصریح کرد: در اواخر بازی ، موقعیت های فراوانی برای گلزنی داشتیم اما متاسفانه استرس و نگرانی حاکم بر بازیکنان اجازه نداد به اندوخته بهتری برسیم ضمن اینکه هر سه تعویض ما هم در خط حمله بود.

وی در عین حال یادآوری کرد: اینکه در سه بازی اخیر تنها یک گل خورده ایم نشان می دهد که تیم ما در حال شکل گرفتن است و باید به این تیم امیدوار بود اما اینکه تیم در زمینه گلزنی با مشکل مواجه است باید برطرف شود و از نظر شرایط بدنی هم باید بهتر شویم.

مجید جلالی خاطرنشان کرد: باید آرامش بیشتری به تیممان بدهیم و من از همه شما ممنونم که به ما کمک کردید به آرامش نزدیکتر شویم و اطمینان داشته باشید که این امر لازمه کار ماست چون ما آنقدر بازیکن نداریم که آرامترین آنها را برای بازی انتخاب کنیم ضمن اینکه اگر تیم به آرامش برسد ، مطمئنا" تیم بهتری خواهیم شد.

سرمربی فولاد خوزستان در ادامه افزود: با کمبودهایی در برخی پست ها مواجه ایم اما باید پذیرفت که موجودی فعلی ما همین است و باید به آنها کمک کنیم به یک باور و اعتماد به نفس خوب برسند تا از این ظرفیت به بهترین شکل ممکن استفاده کنیم.

جلالی در مورد گل نشدن پنالتی های فولاد هم توضیح داد: اگر در تمرینات به بختیار رحمانی پنج هزار پنالتی بدهید ، همه را گل می کند و از همه بازیکنان ما بهتر پنالتی می زند ولی امروز زمانی که به سمت توپ رفت استرس زیادی داشت و همین امر باعث شد که نتواند پنالتی را گل کند. البته ما آنقدر اراده قوی برای برد داشتیم که حتی زمانی که پنالتیمان گل نشد ، باز هم دست از تلاش نکشیدیم و این خیلی خوب است.

سرمربی فولاد در خصوص عدم حضور خود بر روی نیمکت نیز گفت: واقعا" برایم سخت بود و باید بدانید که در چند هفته گذشته روزهای سختی را پشت سر گذاشته ام اما به تجربیات خیلی خوبی رسیدم و سعی می کنم این روزها را همیشه در ذهنم نگه دارم.

10. کاربر روبرو از پست مفید David7 تشکر کرده است .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

foolad

تمرینات فولاد از روز یکشنبه از سر گرفته می شود.

تمرینات فولاد برای دیدار با داماش گیلان ، از روز یکشنبه از سر گرفته می شود.

به گزارش سایت رسمی باشگاه فولاد خوزستان ، پس از دیدار فولاد با فجرسپاسی شیراز که به برتری 0-1 فولادمردان انجامید ، کادر فنی فولاد روز شنبه را به بازیکنان و مربیان این تیم استراحت داد.

بر اساس برنامه ریزی انجام شده ، تمرینات فولاد از ساعت 17:15 یکشنبه دهم مهرماه در ورزشگاه اختصاصی فولاد در اهواز از سر گرفته می شود و تا عصر چهارشنبه همین هفته ادامه پیدا می کند.

تمرینات در روزهای پنجشنبه و جمعه هفته جاری تعطیل است و مجددا" از عصر شنبه هفته آینده آغاز و تا زمان عزیمت تیم به رشت ، در اهواز ادامه می یابد.

فولادی ها روز چهارشنبه بیستم مهرماه با پروازی مستقیم راهی رشت می شوند تا خود را آماده رویارویی با تیم داماش گیلان در هفته دهم رقابت های لیگ برتر فوتبال کشور کنند.

این دیدار ، عصر جمعه بیست و دوم مهرماه در ورزشگاه شهیدعضدی رشت برگزار می شود.

12. کاربر روبرو از پست مفید David7 تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    فوروارد
    مربی مورد علاقه
    تیتو ویلانووا
    بازیکن محبوب
    مسي-دل پيرو-سلطان باتیستوتا
    اسم واقعی شما
    همون کاربر

BrazilPersepolisBarcelona

تشکر ها
    235
    تشکر شده 1,560 در 631 پست

Jadide

جلالی: بر بازی مسلط بودیم

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: مقابل فجر به بازی تسلط کامل داشتیم.

مجبد جلالی پس از برتری یک بر صفر مقابل فجرسپاسی اظهار داشت: با تیمی بازی کردیم که بسیار شایسته بود، اما در طول 90 هیچ موقعیتی نداشت و ما مسلط بر بازی بودیم.
    وی افزود: به این 3 امتیاز خیلی نیاز داشتیم و خوشبختانه به آن رسیدیم و باید در بازی‌های آینده بهتر بازی کنیم و استرس نداشته باشیم. استرس در بازیکنان تیم ما را متزلزل نشان می‌دهد.
    سرمربی فولاد خوزستان گفت: تیم ما به آرامش نیاز دارد و باید اعتراف کنم که در طول هفته گذشته خبرنگاران و رسانه‌ها آرامش زیادی به تیم ما دادند و به همین خاطر از آنها تشکر می‌کنم.
    جلالی در مورد از دست رفتن ضربه پنالتی بختیار رحمانی عنوان کرد: این بازیکن در طول تمرینات اگر 5 هزار پنالتی را هم بزند تبدیل به گل می‌کند، اما استرس او در روز مسابقه باعث شد نتواند گلزنی کند.
    وی اظهار داشت: در 5 هفته گذشته روزهای سختی را سپری کرده‌ایم و سعی می کنم از این روزها برای بالا بردن تجربه خودم استفاده کنم.
    سرمربی فولاد خوزستان گفت: تیم ما در حال شکل گرفتن است و باید با همین بازیکنانی که داریم، مسیر را ادامه بدهیم.

زانو نمیزنم ...حتی اگر سقف آسمان،کوتاه تر از قد من باشد

14. 2 کاربر از پست مفید yasin04 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

foolad

مديركل ورزش و جوانان خوزستان پس از پيروزي فولاد مقابل فجرسپاسي شيراز گفت: خوشحالم كه طلسم نبردن‌هاي فولاد بعد از شش هفته شكسته شد و مطمئنم كه اين تيم هر هفته بازي‌هاي بهتري به نمايش خواهد گذاشت و روند پيروزي‌هايش را ادامه خواهد داد.

حميدرضا گرشاسبي كه براي اين بازي در ورزشگاه تختي اهواز حاضر شده بود، اظهارداشت: فولاد خيلي خوب بازي مي‌كند و در هر بازي صاحب موقعيت‌هاي زيادي از جمله پنالتي مي‌شود اما متاسفانه استفاده لازم را از اين موقعيت‌ها نمي‌برد.

وي بيان‌كرد: ‌فولاد استحقاق آن را دارد كه از جايگاه‌ بهتري در جدول رده‌بندي برخوردار باشد ولي متاسفانه مدتي است كه بدشانسي مي‌آورد و پنالتي و موقعيت‌هاي زيادي را در هر بازي به هدر مي‌دهد. به عنوان مثال در بازي امروز حداقل چهار موقعيت صد در صد گل داشت كه تبديل به گل نشد. اميدوارم كه اين تيم در بازي‌هاي آينده عملكرد بهتري داشته باشد.

مديركل ورزش و جوانان خوزستان افزود: خوشبختانه در اين هفته از رقابت‌ها، ديگر نماينده فوتبال استان نيز توانست تيم راه‌آهن را در زمين خودش شكست دهد و نتيجه بسيار خوبي به ارمغان آورد. نفت آبادان در حال حاضر از جايگاه خوبي در جدول رده‌بندي برخوردار است و اميدوارم كه عملكرد اين تيم نيز روز به روز بهتر شود.

وي ادامه‌داد: همچنين استقلال صنعتي خوزستان كه در ليگ دسته يك حاضر است تاكنون باختي نداشته و خوب ظاهر شده است. همچنين تيم نفت مسجدسليمان ديگر تيم خوزستاني حاضر در ليگ يك كشور هر چند كه كارش را دير شروع كرد اما تا كنون نتايج راضي كننده‌اي كسب كرده است. براي اين دو تيم نيز آرزوي موفقيت مي‌كنيم و اميدواريم كه به ليگ برتر صعود كنند.

16. کاربر روبرو از پست مفید David7 تشکر کرده است .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

foolad

سرمربی فولاد خوزستان جریمه نقدی شد!

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ، سرمربی فولاد خوزستان را جریمه کرد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه فولاد خوزستان ، کمیته انضباطی به علت آنچه که ورود بدون اجازه مجید جلالی به زمین مسابقه در دیدار با صبا قم و اعتراض بی مورد به داور عنوان کرده است ، به توبیخ کتبی با درج در پرونده و سی میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد.

سعید جوشش دستیار مجید جلالی نیز به دلیل گزارش ناظر مسابقه مبنی بر تخلف در پایان مسابقه ، به یک جلسه محرومیت و پرداخت ده میلیون ریال جریمه نقدی محکوم گردید.

این در حالی است که باشگاه صبا قم هم به دلیل توهین تماشاگران آن به تیم فولاد و داوران ، به پرداخت سی میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

گفتنی است دیدار تیم های فولاد خوزستان و صبا قم در چارچوب هفته هشتم مسابقات لیگ برتر فوتبال کشور ، عصر یکشنبه سوم مهرماه در ورزشگاه یادگار امام قم برگزار گردید.

18. کاربر روبرو از پست مفید David7 تشکر کرده است .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

foolad

فولاد در دیداری تدارکاتی به میدان می رود.

تیم فولاد خوزستان در دیداری دوستانه و تدارکاتی ، به مصاف پاس اهواز می رود.

به گزارش سایت رسمی باشگاه فولاد خوزستان ، فولادمردان که خود را آماده رویارویی با تیم داماش گیلان در هفته دهم رقابت های لیگ برتر فوتبال کشور می کنند ، عصر چهارشنبه در دیداری دستگرمی به دیدار پاس اهواز می روند.

در این بازی که ساعت 16:30 چهارشنبه در ورزشگاه اختصاصی فولاد در اهواز برگزار می شود ، کادر فنی فولاد خوزستان برنامه های تاکتیکی خود برای دیدار با داماش را مرور می کند.

این در حالی است که علاوه بر چند بازیکن مصدوم فولاد ، سامال سعید عراقی نیز برای همراهی تیم ملی فوتبال کشورش عازم عراق شده و در تمرینات اخیر فولاد غایب است.

ویرایش توسط David7 : 10-08-2011 در ساعت 15:28

20. 2 کاربر از پست مفید David7 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

foolad

ادامه تمرینات فولاد خوزستان برای دیدار با داماش

تمرینات فولاد برای دیدار با داماش گیلان ، از روز یکشنبه در اهواز از سر گرفته شد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه فولاد خوزستان ، پس از دیدار فولاد با فجرسپاسی شیراز که به برتری 0-1 فولادمردان انجامید ، کادر فنی فولاد روز شنبه را به بازیکنان و مربیان این تیم استراحت داد.

بر اساس برنامه ریزی انجام شده ، تمرینات فولاد از عصر یکشنبه گذشته در ورزشگاه اختصاصی فولاد در اهواز از سر گرفته شد و تا روز چهارشنبه ادامه پیدا می کند.

برگزاری دیدار تدارکاتی با تیمی خوزستانی در عصر چهارشنبه ، از دیگر برنامه های کادر فنی فولاد خوزستان می باشد.

تمرینات در روزهای پنجشنبه و جمعه هفته جاری تعطیل است و مجددا" از عصر شنبه هفته آینده تا زمان عزیمت تیم به رشت دنبال می شود.

فولادی ها روز چهارشنبه بیستم مهرماه با پروازی مستقیم راهی رشت می شوند تا خود را آماده رویارویی با تیم داماش گیلان در هفته دهم رقابت های لیگ برتر فوتبال کشور کنند.

این دیدار ، ساعت 16:00 جمعه بیست و دوم مهرماه در ورزشگاه شهید عضدی رشت برگزار می گردد.

22. 2 کاربر از پست مفید David7 تشکر کرده اند .

صفحه 11 از 38 نخستنخست ... 91011121321 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)