Design & Developed BY Patira

صفحه 11 از 112 نخستنخست ... 9101112132161111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 1120
    مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی - هافبک دفاعی
    مربی مورد علاقه
    فابیو کاپلو ♥ لوچیانو اسپالتی
    بازیکن محبوب
    توتی ♥ دروسی ♥ جیانینی ♥ جرارد
    اسم واقعی شما
    فراز

ItaliaRomaLiverpool

Francesco Totti

تشکر ها
    6,531
    تشکر شده 6,378 در 1,166 پست

Jadide آخرین خبر ها از شیاطین سرخ فصل 2011/12

به نام خدا

آخرین خبرها از شیاطین سرخ فصل 2011/12

آخرین اخبار از باشگاه منچستر یونایتد در این تاپیک قرار خواهد گرفت.

تذکر : 1. از قرار دادن مصاحبه های روزانه ی بازیکنان و مربیان که از اهمیت چندان بالایی برخوردار نیستند خودداری کنید.
    2. اخبار نقل و انتقالات در همین تاپیک قرار خواهد گرفت. با تشکر

2. 9 کاربر از پست مفید feri71 تشکر کرده اند .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    FerGoseN - MorInhO- Zidane
    بازیکن محبوب
    CR7-LM10-All Players RealMadrId and ManuTd
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825
    تشکر شده 30,590 در 6,151 پست

ویترین امتیازات

کاپلو و تمجيد از جوانان منچستريونايتد

فابيو کاپلوسرمربي ايتاليايي تيم ملي انگليس در صحبتهايي به تمجيد از فيل جونز، تام کلورلي و کريس اسمالينگ، پرداخته و نام اين بازيکنان را در ليست بازيکنان فراخوانده شده براي ديدار با بلغارستان و ولز قرار داده است,

کاپلو در صحبتهایی به وب سایت رسمی اتحادیه فوتبال انگلیس گفت:« من از تصمیم سرالکس برای قراردادن 6 بازیکن جوان انگلیسی در ترکیب تیمش واقعا خوشحالم. آنها درحال برد هستند و این مهمترین نکته برای پیشرفت است. این بازیکنان واقعا خوب بازی می کنند. بعضی از آنها واقعا جذاب هستند: اسمالینگ فصل گذشته تنها 10 یا 15 بازی برای یونایتد انجام داد ولی الان با اعتماد به نفس بیشتری در پستی جدید بازی می کند و جونز هم واقعا خوب است.»
    مربی ایتالیایی سه شیرها ادامه داد:« این بازیکنان در تیم بسیار مهمی بازی می کنند؛تیمی که نیاز دارد تا هر هفته به پیروزی برسد و تیمهای حریف هم همیشه می خواهند تا یونایتد را شکست دهند. وقتی که در تیم بزرگتری بازی می کنی، فشاری به مراتب بیشتر از وقتی در تیمی کوچک هستی ، متحمل می شوی.»

سرمربی تیم ملی انگلیس درمورد بازیهای آتی تیمش ادامه داد:« امیدوارم که مقابل بلعارستان بازی خوبی را به نمایش بگذاریم و به پیروزی برسیم. این بازی خیلی مهمی خواهد بود. امیدوارم که در داربی با ولز هم بتوانیم مثل بازی شهر کاردیف باشیم و امیدوارم احترام متقابلی بین بازیکنان دو تیم باشد.»

کاپلو در نهایت درمورد تئو والکات هم صحبت کرد و گفت:« برای والکات مهم بود گلزنی کند و این کار را در دیدار با اودینزه انجام داد. برای یک فوروارد همیشه مهم است که به گل برسد تا اعتماد به نفس بیابد. والکات مقابل اودینزه خوب بازی کرد و گل او به سبک «تئووالکات قدیمی» بود. او آنقدر سریع است که مهار او غیرممکن است.»

varzesh3

HALA MADRID

4. 6 کاربر از پست مفید AL1reZA تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    DEFENDER
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX
    بازیکن محبوب
    Best

ArgentinaManUtdManUtd

تشکر ها
    6,673
    تشکر شده 3,034 در 532 پست

روني در فکر شکستن رکورد بابي چارلتون

مهاجم 25 ساله يونايتد از اينکه به رکورد 150 گل براي يونايتد رسيده خوشحال است و مي خواهد اکنون رکورد بابي چارلتون را جا به جا کند.

وین رونی مهاجم ملی پوش منچستریونایتد قصد دارد رکورد برترین گلزن تاریخ باشگاه منچستریونایتد را که در دست سر بابی چارلتون است بشکند.
    رونی که در پیروزی 8 بر دو یونایتد مقابل آرسنال هت تریک کرد اکنون در رتبه دهم برترین گلزنان تاریخ باشگاه قرار دارد.
    رونی با به ثمر رساندن سه گل دیگر رکورد رود فان نیستلروی مهاجم اسبق یونایتد را هم خواهد شکست و قصد دارد به برترین گلزن تاریخ این باشگاه تبدیل شود.
    رونی که 25 سال سن دارد تا کنون 152 گل برای یونایتد به ثمر رسانده و با توجه به سال های نسبتا زیادی که از فوتبالش باقی مانده رسیده به رکورد حیرت انگیز 249 گل چندان هم غیر قابل باور نیست.
    رونی می گوید:" احساس بسیار خوبی دارم. اکنون بیش از 150 گل برای باشگاه بزرگی مثل یونایتد به ثمر رسانده ام و این افتخار بزرگی است."
    "قبل از بازی مقابل آرسنال می دانستم یک گل تا رکورد 150 گل فاصله دارم از رایان گیگز پرسیدم رکورد بابی چارلتون چقدر است او گفت 100 گل دیگر با رکورد او فاصله دارم. امیدوارم بتوانم در سال های آتی فوتبالم این رکورد را هم بشکنم."varzesh3.com
    Good Bye Berba

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

6. 6 کاربر از پست مفید ashly تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    DEFENDER
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX
    بازیکن محبوب
    Best

ArgentinaManUtdManUtd

تشکر ها
    6,673

سایت گل- نیاز به تمجید و تکرارِ ارزش‌های فرگوسن نیست. منچستریونایتد جایی‌ست که به خیلی‌ها ثابت کرده «نوگرا بودن»، می‌تواند و باید در ادامه‌ی یک جریانِ اصیل و مستمر شکل بگیرد. ما شرقی‌ها معمولاً استمرار را با تکرار مکررات و درجا زدن اشتباه می‌کنیم. منظور این است که باید یک نماد و سمبل (بخوانید فرگوسن) باشد، تا نوآوری و «تازه‌به‌میدان‌آمده‌ها» جای واقعیِ خودشان را به دستور و هدایتِ او پیدا کنند.
    در فصلِ پیشِ رو مسئله فقط اضافه شدنِ اشلی یانگ و دِخه‌آ نیست (دروازه‌بانی که به لطفِ سه پیروزیِ پرگلِ تیمش، کسی متوجه ضعف‌های واضح او نشده است). از همه‌ی این‌ها مهم‌تر آزاد شدنِ «اندرسون» است. در هرسه بازی گذشته‌ی یونایتد در لیگ برتر، یک چیز از همه دیدنی‌تر بوده است. در بازیِ شیاطینِ سرخ چیزی دیده می‌شود که باید هوادارانِ این تیم را شادمان کند: اندرسون بالغ شده است. پیرمرد اسکاتلندی بیهوده به کسی این اندازه مسئولیت نمی‌دهد. اندرسون دارد جا پیدا می‌کند.

در آرایشِ ویژه‌ی فرگوسن که آرایشی سیال و پویا ست، دو بازیکن میانی همواره دارای اهمیت هستند. حتا در آرایش 4-4-2 ئی که در اواخر دهه‌ی نود اجرا می‌شد، حضور دو هافبک میانیِ درخشان (روی کین و اسکولز) چشمگیر بود. در آرایش کنونی، عملاً چهار عنصر تهاجمی به کار گرفته می‌شوند. ظاهراً اشلی یانگ توانسته اثبات کند که بیش از پارک‌جی‌سونگِ دونده و کارگر، تأثیرگذار است. یانگ گام‌های بلندِ پابه‌توپی دارد و بیش از پارک در تقابل‌های یک در برابر یک موفق است. در ضمن او ذاتاً یک بال هجومی‌ست. در ضمن در کم‌ترین زمان ممکن وارد فضاهای خالی در وضعیت دفاعی می‌شود. وین رونی هم در همان نقش و جایگاهی بازی می‌کند که در آن آب‌دیده شده است؛ یعنی در قاعده‌ی هِرَمِ تهاجمی. در عین حال که نه یک مهاجمِ سنتی است و نه یک مهاجم کاذب و نه حتا یک هافبک هجومی. چیزی‌ست در حدِ یک همه‌کاره!

وقتی چنین آرایشی را نگاه کنیم، اهمیتِ بازیِ فانتزی و حرکاتِ نرمِ اندرسون را بهتر درک خواهیم کرد. او به خوبی در میانه میدان صاحب توپ می‌شود؛ با سرعت خودش را در موقعیتِ رونی پیدا کرده و با کمترین اشتباه، توپ را به گردش درمی‌آورد. نکته‌ی مهم در بازی او همین جاست: رسیدن به درکِ متقابل با وین رونی. مسلماً نه پل اسکولز دیگر توان چنین کاری را داشت و نه کریگ و فلچر خواهند توانست به این میزان فانتزیِ مورد نیاز دست پیدا کنند. درواقع اندرسون توانسته است با توجه به درکِ بازی رونی، در طولِ مرکزیِ زمین یک کانالِ تهاجمی مرگبار خلق کند. نمونه‌ی چنین کانال‌هایی زیاد نبوده‌اند. شاید ترکیب «گوتی» و «رائول» در رئال و «پیرلو» و «کاکا» در میلان، نمونه‌های آشنایی باشند. اما بی شک میزان کارآمدیِ چنین ترکیبی در گرویِ میزانِ درکِ متقابلِ دو بازیکن است.
    نگاهی به جابجایی‌ها و حرکات بدونِ توپِ رونی و اندرسون، نشان می‌دهد که این درک به خوبی شکل گرفته است و فرگوسن می‌تواند با جلورفتنِ مسابقات به ارتقای هرچه بیشترِ آن امیدوار باشد. تصویرِ حضورِ مؤثر اندرسون به منزله‌ی یک بازی‌ساز، که به خوبی بال‌های هجومی را راه می‌اندازد و با زمان‌مندیِ مناسب، مکملِ حرکاتِ ویران‌گرِ رونی و اشلی یانگ می‌شود؛ یک تصویر خیال‌انگیز و رؤیایی‌ست از یک هارمونیِ بی‌نظیر که پیروزی‌های پرگل را نوید می‌دهد.
    منبع:گل
    Good Bye Berba

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

8. 6 کاربر از پست مفید ashly تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    AMF.CMF
    مربی مورد علاقه
    sir alex ferguson
    بازیکن محبوب
    c.ronaldo , best , cantona , beckham , scholes , giggs
    اسم واقعی شما
    saeed

PortugalManUtdAboomoslem

Ali Karimi

تشکر ها
    10,498
    تشکر شده 9,027 در 2,190 پست

ورزش سه: روني: من‌سيتي را جدي بگيريد
    به نقل از ديلي‌استار، وين روني که روز يکشنبه در برد باورنکردني 8 بر 2 مقابل آرسنال، خود سه گل زد، گفت: در کنار ما، منچسترسيتي هم شروع خوبي در فصل جديد داشته است. پس در مسير قهرماني، تنها ما مدعي نيستيم. هم من‌يونايتد و هم من‌سيتي در سه هفته گذشته عملکرد خارق‌العاده‌اي داشتند. گمان مي‌کنم اين تيم مي‌تواند با ما در مسير قهرماني، رقابت جدي داشته باشد.

وي ادامه داد: نبايد از خاطر دور نگه داشت که چلسي هميشه در جنگ قهرماني حاضر است. من حتي آرسنال را پس از شکست سنگين مقابل ما، از جمع مدعيان حذف نمي‌کنم. آنها هميشه تيمي بزرگ هستند و مربي بزرگي دارند. در کنار آنها، ليورپول نيز امسال نشان مي‌دهد عملکردي قابل تامل داشته است.

به اعتقاد اين مهاجم تکنيکي، فصل فوتبال بسيار طولاني است و اتفاقات متفاوتي ممکن است در اين هنگام روي دهد. وي ادامه داد: تا پايان فصل راهي بس طولاني وجود دارد. ممکن است براي همه اتفاقات غيرمنتظره‌اي پيش بيايد. اما آنچه بديهي است تلاش ما براي حفظ شرايط مطلوب حال و ادامه آن تا روز پاياني فصل است.
    گر بدانم نیستی ، غمی نیست ز تنهایی / اینکه هستی و تنهایم ، غم دارم

10. 6 کاربر از پست مفید ManUtd تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    DEFENDER
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX
    بازیکن محبوب
    Best

ArgentinaManUtdManUtd

تشکر ها
    6,673

احتمال حضور اشنايدر در منچستر وجود دارد

يکي از مربيان تيم منچستريونايتد اعلام کرد هنوز احتمال پيوستن مهاجم هلندي اينتر به اين تيم وجود دارد.

به گفته رنه ملنستین مربی تیم منچستریونایتد هنوز احتمال این وجود دارد که وسلی اشناید اینتر را به مقصد الدترافورد ترک کند.
    فرگوسن یکی از علاقمندان اشنایدر است اما دستمزد او باعث شد انتقالش به یونایتد دچار مشکلاتی شود.
    پیش از این گفته می شد پیوستن هافبک 35 میلیون پوندی اینتر به یونایتد منتفش ده اما رنه ملنستین اعلام کرد این انتقال ممکن است رخ دهد.
    ملنستین می گوید:" سرالکس فرگوسن به بازیکنانی که در اختیار دارد کاملا ایمان دارد اما بازیکنی با ویژگی های اشنایدر می تواند گزینه بسیار خوبی برای اضافه شدن به ترکیب تیم ما باشد."
    "تا زمانی که بازیکن بخواهد راهی برای پیوستن به تیمش مقصدش وجود دارد. اگر یوناتد و اشنایدر بخواهند این انتقال انجام می شود."
    فرگوسن سابقه جذب بازیکن در دقیقه 90 مهلت نقل و انتقالات را دارد، او در سال 2008 در ثانیه های پایانی دیمیتار برباتوف را با رقم 30.75 میلیون پوند از تاتنهام به خدمت گرفت.
    فرگوسن تابستان امسال تا به حال فیل جونز، دیوید دخه آ و اشلی یانگ را به خدمت گرفته است.

varzesh3
    Good Bye Berba

12. 6 کاربر از پست مفید ashly تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم دوم
    بازیکن محبوب
    Alessandro Del Piero
    اسم واقعی شما
    Hamidreza
    تشکر ها
    2,228
    تشکر شده 3,950 در 856 پست

پیشنهاد 28.2 میلیون یورویی آنژی برای جذب ویدیچ
    به نوشته روزنامه سان باشگاه روسی آنژی ماخاچ قلعه پیشنهاد جالب توجه 28.2 میلیون یورویی برای جذب نمانیا ویدیچ مدافع باشگاه منچستریونایتد ارائه کرده است.
    این در حالی است که به نظر نمی رسد سرالکس فرگوسن به هیچ عنوان اجازه رفتن مدافع کلیدی خود را به باشگاه دیگر بدهد.
    ویدیچ که در سال 2006 از اسپارتاک مسکو با رقم 8 میلیون یورو به منچستریونایتد پیوست با این تیم تا به حال لیگ برتر، کارلینگ کاپ، لیگ قهرمانان اروپا و دو عنوان بهترین بازیکن لیگ برتر را کسب کرده است.
    با این وجود مسئولان آنژی معتقدند فرگوسن ممکن است با این پیشنهاد وسوسه شود و با فروش مدافع مرکزی خود موافقت کند.
    باشگاه آنژی ماخاچ قلعه که سلیمان کریمو تاجر روسی مالک آن است تا به حال بالاژ سودزاک، یوری ژیرکوف و همچنین ساموئل اتوئو را با قراردادی هنگفت به خدمت گرفته است. اتوئو هم اکنون هفته ای 340 هزار یورو از این باشگاه روسی دستمزد دریافت می کند.

.As captain, I must always be an example to my team-mates"
    .I'm calm and I don't have any problem with the coach or with the club
    ".My only goal is to be ready whenever I have the opportunity to play

Alessandro Del Piero

14. 6 کاربر از پست مفید ale10forever تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    بازیکن محبوب
    دیوید بکهام
    اسم واقعی شما
    میثم

EnglandPersepolisManUtd

تشکر ها
    1,355
    تشکر شده 2,320 در 703 پست

manutd سود 9/110 ميليون پوندي منچستريونايتد

باشگاه منچستريونايتد اعلام کرد در سال مالي گذشته 110 ميليون و 900 هزار پوند سود داشته است

ورزش سه - درآمد اين باشگاه در سال مالي گذشته ( منتهي به 30 ژوئن 2011- نهم تير) به 334 ميليون و 100 هزار پوند رسيده که 45 ميليون پوند نسبت به مدت مشابه در سال قبل بيشتر است و براي نخستين بار از رقم 300 ميليون پوند گذشته است.
    حجم معاملات بازرگاني باشگاه منچستريونايتد که قهرمان فصل پيش ليگ برتر انگليس شد و به فينال ليگ قهرمانان اروپا هم راه يافت در سال مالي گذشته 103 ميليون و 400 هزار پوند بوده است.
    در گزارش باشگاه منچستريونايتد آمده است که اين باشگاه در نظر دارد سود سهام خود در بازار سهام سنگاپور را تا 614 ميليون پوند افزايش دهد.

16. 4 کاربر از پست مفید pathfinder تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    AMF.CMF
    مربی مورد علاقه
    sir alex ferguson
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    saeed

PortugalManUtdAboomoslem

Ali Karimi

تشکر ها
    10,498

اسنایدر: حس می کردم که در آستانه پیوستن به یونایتد هستم
    وسلی اسنایدر بازیساز هلندی باشگاه اینتر در صحبتهایی اعلام کرد که حس می کرد که روند انتقالش به یونایتد، پروژه ای واقع بینانه است و البته به این نکته اشاره کرد که با سرالکس فرگوسن در مورد این انتقال صحبتی نکرده است این ستاره هلندی در نهایت به یونایتد نرفت تا فصل بعد را در اینتر سری کند ولی اسنایدر نمی داند که چه چیزی باعث شد تا سران یونایتد در بازار تابستانی او را نخرند. این ستاره هلندی در صحبتهایی به آلگمین داگبلاد گفت:« قطعا ابراز تمایلی وجود داشت. مدتی حس می کردم که روند انتقالم به یونایتد تقریبادر آستانه قطعی شدن است. ما بارها مذاکره کردیم ولی آنها در نهایت پا پیش نگذاشتند.» اسنایدر ادامه داد:« من هرگز با سرالکس فرگوسن صحبت نکردم. مذاکرات ما هنوز تا آن حد جدی نشده بود. من واقعا نمی دانم که آنها چرا از تلاش برای خرید من دست کشیدند.» اسنایدر در ادامه به این نکته اشاره کرد که از حضور در اینتر راضی است:« منچستریکی از بزرگترین تیمهای دنیاست؛ پس من قطعا دوست داشتم که به این تیم بپیوندم. ولی این انتقال برای من حکم یک اجبار را نداشت. من از حضور در اینتر خوشحالم و در ایتالیا حس خوبی دارم. شاید منچستری ها هم حس کردند که من واقعا دوست ندارم که اینتر را ترک کنم.» اسنایدر در حال حاضر در اردوی تیم ملی هلند است و خود را برای مصاف با سن مارینو و فنلاند در مرحله مقدماتی یورو2012 آماده می کند.
    سايت گل

18. 3 کاربر از پست مفید ManUtd تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبك چپ
    مربی مورد علاقه
    کارلو انجلوتی
    بازیکن محبوب
    IBRAHIMOVIC
    اسم واقعی شما
    rahim

ItaliaMilanPersepolis

تشکر ها
    997
    تشکر شده 2,290 در 522 پست

زیاد دلشونو خوش کرده بودن ای منچستریها فرگوسن پولایی که باشگاه داده بود واسه خریدبازیکون{100میلیون یورو که50 تاشو خرید}زد به جیب

20. 2 کاربر از پست مفید Great Milan تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    AMF.CMF
    مربی مورد علاقه
    sir alex ferguson
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    saeed

PortugalManUtdAboomoslem

Ali Karimi

تشکر ها
    10,498

بازم از ميلان خيلي بهتره.يه بازيكونايي خريده كه تو بهزيستي هم ثبت نامشون نميكننبابا به چيه خودتون مينازين؟؟؟رفتين خانه سالمندان باز كردين و هرچي بازيكون اشغال تو تيما ريخته جمع ميكنيدبازم ايول كه ما 50تا خرج كرديم شوما چي؟اخرين خريدشون نيم مليون يورو بودهمنچستر با تيم دومش هم از ميلان ميبرهاز بقيه معزرت ميخوام كه اينجا اين حرفارو زدم ولي نميتونستم جواب اين ميلاني بامزرو ندم.زنده باد منچستر

22. 3 کاربر از پست مفید ManUtd تشکر کرده اند .

صفحه 11 از 112 نخستنخست ... 9101112132161111 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)