Design & Developed BY Patira

صفحه 11 از 42 نخستنخست ... 91011121321 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 412
    مدیر بازنشسته
    تشکر ها
    4,848
    تشکر شده 12,262 در 2,645 پست

پیش فرض مهمترین اخبار و حواشی سپاهان اصفهان

به نام خدا
    مهمترین اخبار و حواشی سپاهان اصفهان در اینجا قرار میگیرد.

2. 5 کاربر از پست مفید ibrahim تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    فوروارد
    مربی مورد علاقه
    تیتو ویلانووا
    بازیکن محبوب
    مسي-دل پيرو-سلطان باتیستوتا
    اسم واقعی شما
    همون کاربر

BrazilPersepolisBarcelona

تشکر ها
    235
    تشکر شده 1,560 در 631 پست

Jadide

پاسخ منفی دنیزلی به سپاهان

باشگاه سپاهان روز چهارشنبه در یک تصمیم عجیب لوکا بوناچیچ، سرمربی کروات خود را برکنار کرد تا کریم قنبری هدایت این تیم را برعهده بگیرد.
    سپاهانی‌ها حالا با یک شرایط ویژه و حساس روبه‌رو شده‌اند و هر چه زودتر باید سرمربی جدید خود را انتخاب کنند.
    آخرین اخبار حاکی از آن است که مسئولان این باشگاه هیچ نظری روی مربیان ایرانی ندارند و به دنبال مربی خارجی هستند. در روزهای اخیر بحث حضور محمود یاوری و رسول کربکندی در سپاهان مطرح بود ولی یک منبع آگاه در باشگاه سپاهان خبر داد که این باشگاه به دنبال جذب یک مربی خارجی است.
    البته مسئولان سپاهان به دنبال انجام یک مأموریت غیرممکن یعنی آوردن مصطفی دنیزلی به اصفهان هستند.
    دنیزلی در فوتبال ایران چهره محبوبی محسوب می‌شود که خیلی از تیم‌های لیگ برتری در این سال‌ها دنبال جذب او بوده‌اند. سپاهان هم که قبلا قصد استفاده از این مربی را داشت دوباره خواهان جذب دنیزلی شده ولی این مربی به پیشنهاد مسئولان سپاهان پاسخ منفی داده است. دنیزلی بعد از جدایی از بشیکتاش در هیچ تیمی مربیگری نکرده و سپاهان هم پاسخ منفی داده است. این در حالی که سپاهانی‌ها می‌خواهند با اصرار فراوان نظر دنيزلي را تغییر دهند.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

زانو نمیزنم ...حتی اگر سقف آسمان،کوتاه تر از قد من باشد

4. 2 کاربر از پست مفید yasin04 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    فوروارد
    مربی مورد علاقه
    تیتو ویلانووا
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    همون کاربر

تشکر ها
    235

Jadide

قنبری: پیشنهاد کی‌روش را به خاطر سپاهان رد کردم

سرمربی موقت سپاهان گفت: پیشنهاد مربیگری تیم ملی از سوی کی‌روش به من مطرح شد اما آن را به خاطر سپاهان رد کردم.

کریم قنبری پس از پیروزی ۲ بر یک سپاهان مقابل تراکتورسازی در نشست خبری گفت: بازی سخت و نفس‌گیری بود. دو روز بود که این تیم را تحویل گرفته بودم و تمام تلاش خود را برای ارتقای این تیم به کار بردم. روی ارسال هوایی تراکتورسازی که نقطه قوت این تیم بود کار و از نقطه ضعف این تیم که پشت دفاع چپ بود استفاده کردیم. از بازیکنانم تشکر می‌کنم. این پایان لیگ نیست و باید تمام تلاش خود را به کار بگیریم تا این روند روبه‌رشد ادامه داشته باشد.
    وی در پاسخ به سؤال خبرنگاری مبنی بر خودخواهی عمادرضا اظهار داشت: تمام تلاش ما این بود که عمادرضا را به نهایت خودباوری برسانیم اما تلاش می‌کنیم این مشکل حل شود. اگر از خودگذشتگی بازیکنان بود شاید بیشتر از دو گل می‌زدیم.
    قنبری در پاسخ به اظهارات قلعه‌نویی که گفته بود گل‌ها از روی سانتر زده شده، عنوان کرد: با احترامی که برای قلعه‌نویی قائلم اما روی این بازی کار و از همان نقاطی که تمرکز کرده بودیم گل زدیم.
    وی در مورد آینده خودش مبنی بر اینکه آیا از دستیاری خسته‌ نشده است، گفت: نباید این حرف‌ها را بزنید. من هم دوست دارم سرمربی شوم اما بحث این است که ما همیشه غریبه‌پسند هستیم. ابراهیم‌زاده ۲ سال کار کرد اما هیچگاه دیده نشد. الان با فرصتی که پیدا کرده توانسته خود را به عنوان چهره خوب معرفی کند و به حقش برسد. در بازی‌های قبلی که در سپاهان کار می‌کردم یک حس وجود داشت و کمک به سپاهان. هر پستی قبول کنم تلاش می‌کنم سپاهان موفق شود.
    قنبری با بیان اینکه دو پیشنهاد خوب را در ابتدای فصل رد کرده، تصریح کرد: پیشنهاد مربیگری تیم ملی توسط کی‌روش به من شد اما آن را به خاطر سپاهان رد کردم البته رد کردن این پیشنهاد به معنای عدم کمک فکری به تیم ملی نیست.
    سرمربی موقت سپاهان در پاسخ به این سؤال که تکلیفش چه وقت مشخص خواهد شد که به عنوان سرمربی است یا نه گفت: من در هر نقشی که باشم سعی می‌کنم به تیم کمک کنم. از رحیمی و حسینی تشکر می‌کنم که از من حمایت کردند و تیم را به من سپردند. خوشحالم که در بازی امروز بعضی از بازیکنانی که انگیزه نداشتند انگیزه‌شان را به دست آوردند و بیشترین کمک را کردند.
    قنبری در پاسخ به سؤال دیگری که آیا در سپاهان مغضوب دارد گفت:‌ اصلاً چنین چیزی صحت ندارد. نصیری وقتی که ۱۷ ساله بود زیر نظر من فعالیت می‌کرد. هنگامی که بنگر و حسینی هم‌پست نصیری هستند، استفاده از وی مشکل می‌شود اما در آینده از تمامی نفرات استفاده خواهیم کرد.
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

6. 2 کاربر از پست مفید yasin04 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    AMF.CMF
    مربی مورد علاقه
    sir alex ferguson
    بازیکن محبوب
    c.ronaldo , best , cantona , beckham , scholes , giggs
    اسم واقعی شما
    saeed

PortugalManUtdAboomoslem

Ali Karimi

تشکر ها
    10,498
    تشکر شده 9,027 در 2,190 پست

لوکا رسماً از سپاهان جدا شد

لوکا بوناچيچ صبح يکشنبه در جلسه اي 3 ساعته با حضور'' عليرضا رحيمي'' مديرعامل باشگاه فولاد مبارکه سپاهان در محل دفتر اين باشگاه شرکت کرد و طرفين براي قطع همکاري به توافق رسيدند.
    ''تميور بابااحمدي '' قائم مقام باشگاه فولاد مبارکه سپاهان با تاييد اين خبر به ايرنا، گفت: در ديدارهاي آينده ''کريم قنبري'' هدايت تيم فوتبال اين باشگاه را برعهده خواهد داشت.
    وي درخصوص جذب سرمربي جديد براي تيم فوتبال سپاهان، گفت: هنوز تصميمي در اين باره اتخاذ نشده است و استفاده يا عدم استفاده از مربي خارجي به عنوان سرمربي جديد تيم فوتبال سپاهان به نظر مدير عامل و هيات مديره باشگاه بستگي دارد.
    goal.com

گر بدانم نیستی ، غمی نیست ز تنهایی / اینکه هستی و تنهایم ، غم دارم

8. کاربر روبرو از پست مفید ManUtd تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    فوروارد
    مربی مورد علاقه
    تیتو ویلانووا
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    همون کاربر

تشکر ها
    235

Jadide

نویدکیا: امیدوارم راه‌آهن را ببریم تا قنبری به کارش ادامه دهد

کاپیتان تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: امیدوارم راه‌آهن را شکست دهیم تا قنبری به کار خود در تیم سپاهان ادامه دهد.

محرم نویدکیا در نشست خبری پیش از مسابقه با راه‌آهن اظهار داشت: من چند سالی با علی دایی در تیم ملی همبازی بودم و روزهای خوبی بود، البته ایشان چند سال است در تیم ملی و تیم باشگاهی سرمربی هستند.
    شرایط ما بهتر از راه‌آهن است اگر چه دایی شخصیت خوبی به راه‌آهن داده است. این شخصیت می‌تواند به راه‌آهن خیلی کمک کند.
    وی ادامه داد: هفته قبل ما خیلی تحت فشار بودیم اما با پیروزی برابر تراکتورسازی با اعتماد به نفس بهتری این هفته بازی می‌کنیم و امیدوارم بازی خیلی خوبی با راه‌آهن انجام دهیم.
    نویدکیا در مورد اینکه نظرش در مورد سرمربیگری دائمی کریم قنبری از سپاهان گفت: ایشان چند سال در تیم سپاهان بازی کردند و چند سال هم به عنوان دستیار با مربیان مختلف کار کردند، امیدوارم فردا سه امتیاز را بگیریم تا مشکل ایشان حل شود و به کارش در تیم ادامه دهد.
    امیدوارم در بازی فردا به مشکلی برنخوریم.

10. کاربر روبرو از پست مفید yasin04 تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    فوروارد
    مربی مورد علاقه
    تیتو ویلانووا
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    همون کاربر

تشکر ها
    235

Jadide

قنبری: می‌خواهیم پاک و زیبا بازی کنیم/ کار بنگر را تایید نمی‌کنم

سرمربی تیم سپاهان گفت: می‌خواهیم برابر راه‌آهن فوتبال پاک و زیبا ارائه دهیم. کریم قنبری در نشست خبری پیش از مسابقه فردا با راه‌آهن در پاسخ به سؤال خبرنگاری که گفت بنگر باشگاه را تهدید کرد و بوناچیچ برکنار شد، گفت: باشگاه در این زمینه تصمیم گرفت و فقط بحث بازیکن نبود. یکسری مشکلات وجود داشت و بنگر هم عکس‌العمل نشان داد و مصاحبه کرد. وی ادامه داد: من کار و حرکت او را توجیه نمی‌کنم. این حرکت اشتباه است که بازیکن علیه سرمربی حرف بزند اما باشگاه تصمیم گرفت و ما کارمان را انجام می‌دهیم و آینده روشنی برای سپاهان می‌بینم. من الان نفر اول تیم هستم و قبلا دستیار بودم. با این حال هر تصمیم که باشگاه بگیرد محترم است و من با سپاهان ادامه همکاری می‌دهم.قنبری در مورد اینکه ریاست مهدی تاج در کمیته داوران ذهنیت حمایت از داوران از تیم‌های اصفهانی را ایجاد کرده، گفت: این ذهنیت است. اگر فرضا پسر من در تیم باشد و با وجود اینکه حقش باشد، بازی‌اش بدهم ذهنیت وجود دارد. من چنین چیزی ندیدم که داوران به نفع یا ضرر ما سوت بزنند. ما داورانی داریم که از نظر دانش و عملکرد بی‌نظیرند و من افتخار می‌کنم که چنین داورانی داریم که روز به روز و باسابقه‌تر می‌شوند. وی در مورد بازی با راه‌آهن گفت: همه بازی لیگ سخت است و هیچ بازی ساده نیست. راه‌آهن سرمربی بزرگی مانند علی دایی دارد. او آدم فوتبالی و بزرگی است. راه‌آهن بازیکنان باتجربه و خوبی دارد اما نتوانست خوب نتیجه بگیرد. این تیم یکی از تیم‌های ریشه‌دار فوتبال ما است. ما به هیچ وجه به جدول نگاه نمی‌کنیم هر بازی شرایط خاص خودش را دارد. ما تمرینات خوبی را در طول هفته انجام دادیم. بازیکنان با من در بازی با تراکتورسازی نهایت همکاری را کردند و امیدوارم در بازی با راه‌آهن یک بازی زیبا توام با موفقیت انجام دهیم.وی در مورد مصدومان و محرومان تیم سپاهان گفت: امید ابراهیمی محروم است و اکبر ایمانی مصدوم اما باتمام قوا به تهران آمده‌ایم.سرمربی سپاهان در مورد نتیجه بازی با راه‌آهن اظهار داشت: فوتبال غیرقابل پیش‌بینی است. ما هفته گذشته تمرینات خوبی داشتیم و بازیکنان از نظر روحی و روانی و اعتماد به نفس به مراتب بهتر از گذشته هستند. اینها را به خاطر اینکه من نفر اول تیم هستم نمی‌گویم بلکه همه بازیکنان از کار و تمرین خود لذت بردند و با تمام وجود در اختیار ما بودند. نتیجه دست خداست و هیچ کس نمی‌داند نتیجه چه می‌شود اما ما می‌خواهیم ارائه گر بازی زیبا و پاک باشیم.

عضو Derby

پست مورد علاقه
    فوروارد
    مربی مورد علاقه
    تیتو ویلانووا
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    همون کاربر

تشکر ها
    235

Jadide

ركيب جديد هيات مديره باشگاه سپاهان /حسيني رفت، ترابيان رئيس هيئت مديره شد

تركيب جديد هيات مديره باشگاه فولاد مباركه سپاهان مشخص شد.
    در حالي كه در چند وقت گذشته وضعيت هيات مديره باشگاه سپاهان به دليل برخي از اختلافات با مشكلاتي روبرو شده بود، امروز و پس از تشكيل جلسه‌ در اين باشگاه، تركيب جديد اعضاي هيات مديره مشخص شد كه مهم‌ترين اتفاق حذف محمدرضا ساكت و انتخاب رييس جديد هيات مديره باشگاه بود.
    بر اين اساس محمد ترابيان به عنوان رييس هيات مديره باشگاه سپاهان انتخاب شد و بهمن مسعودي به عنوان نايب رييس در كنار او فعاليت خواهد كرد.
    همچنين غلامحسين حسيني كه پيش از اين سمت رياست هيات مديره را بر عهده داشت، از اين پس تنها به عنوان عضو هيات مديره فعاليت مي‌كند.
    عليرضا رحيمي هم همچون گذشته به عنوان عضو و مدير عامل باشگاه فولاد مباركه سپاهان كار خواهد كرد.
    اين در حالي است كه پيش از اين محمدرضا ساكت، عضو هيات مديره باشگاه سپاهان بود، اما به دليل اختلافاتي كه بين او و حسيني به وجود آمد، ساكت از حضور در اين هيات مديره كنار رفت.

13. کاربر روبرو از پست مفید yasin04 تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    فوروارد
    مربی مورد علاقه
    تیتو ویلانووا
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    همون کاربر

تشکر ها
    235

سپاهان در انديشه کمک به زلزله زدگان ترکيه

مديرعامل باشگاه سپاهان در نامه اي به سفير ترکيه در ايران پيشنهاد برگزاري يک مسابقه خيرخواهانه براي کمک به مردم شهر وان اين کشور را مطرح کرد.

مدیرعامل باشگاه سپاهان در نامه ای به سفیر ترکیه در ایران پیشنهاد برگزاری یک مسابقه خیرخواهانه برای کمک به مردم شهر وان این کشور را مطرح کرد. علیرضا رحیمی در نامه‌ای رسمی به "امیت یاردیم" سفیر جمهوری ترکیه در ایران، وقوع زلزله در شهر وان این کشور و درگذشت برخی از مردم این شهر را تسلیت گفت . مدیرعامل باشگاه فولاد مبارکه سپاهان اصفهان در این نامه همچنین پیشنهاد برگزاری یک دیدار خیرخواهانه بین تیم‌های سپاهان اصفهان و کایسری اسپور ترکیه(باشگاه خواهرخوانده سپاهان در ترکیه) را مطرح کرد که عواید آن به زلزله زدگان این کشور اختصاص داده شود. طبق اعلام رحیمی، باشگاه سپاهان آمادگی برگزاری این دیدار خیرخواهانه را در شهر اصفهان دارد که منتظر پاسخ مثبت مسئولان ترکیه‌ای برای انجام این مسابقه است.

عضو Derby

پست مورد علاقه
    فوروارد
    مربی مورد علاقه
    تیتو ویلانووا
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    همون کاربر

تشکر ها
    235

قنبري: کرانچار به سپاهان کمک مي کند

مربي تيم فوتبال سپاهان اصفهان خود را تابع تصميمات باشگاه خواند و گفت: نگران نيستم و آماده‌ام به سرمربي جديد سپاهان کمک کنم.

کریم قنبری در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره انتخاب زلاتکو کرانچار به عنوان سرمربی جدید تیم فوتبال سپاهان ضمن بیان این مطلب گفت: کرانچار مربی بزرگی است و می تواند به سپاهان کمک کند. من هم از گذشته شناخت خوبی نسبت به این مربی دارم و می توانم به وی کمک کنم.

وی در پاسخ به این پرسش که "نگران آینده‌تان در تیم سپاهان نیستید؟"، اظهار داشت: پیش از این هم اعلام کردم، به عنوان یک سپاهانی حاضرم به تیم در هر سمتی کمک کنم. من تابع تصمیمات باشگاه هستم و قراردادم را به عنوان مربی منعقد کرده‌ام. با توجه به شناختی که از کرانچار دارم و شناخت کامل از وضعیت تیم، می توانم به او هم کمک کنم.

مربی تیم فوتبال سپاهان که در چند هفته اخیر و پس از جدایی بوناچیچ به عنوان سرمربی موقت هدایت این تیم را به عهده داشت، خاطرنشان کرد: هر تصمیمی که باشگاه و کرانچار بگیرد به عنوان یک سپاهانی می پذیرم، زیرا می خواهم تیم موفق باشد. در این مدت هم از هیچ تلاشی برای موفقیت تیم کوتاهی نکردم.

وی تعطیلی لیگ پس از هفته دوازدهم را برای آماده سازی تیم سپاهان و شناخت بیشتر کرانچار از وضعیت این تیم موثر دانست و تاکید کرد: صددرصد این تعطیلی می تواند به ما کمک کند تا سپاهان با قدرت هرچه بیشتر در ادامه مسابقات لیگ به میدان برود.

قنبری در مورد دیدار تیمش در هفته دوازدهم لیگ برتر ادامه داد: هنوز مشخص نیست کارت مربیگری کرانچار حاضر شود یا نه اما شرایط تیم برای برگزاری این دیدار کاملا آماده است.

وی همه بازی‌های لیگ را سخت دانست و عنوان داشت: با تمام وجود در این دیدار به میدان می رویم تا با یک پیروزی ارزشمند به تعطیلات لیگ برویم و شرایط‌مان را هم در جدول رده بندی لیگ بهتر کنیم.

مربی تیم فوتبال سپاهان در خصوص حذف این تیم از مسابقات جام حذفی گفت: جام حذفی جام شگفتی‌هاست و حتی تیم‌های لیگ برتری در زمین تیم‌های دسته دومی هم شکست خوردند. ما بدشانس بودیم و فکر می کنم تمام تیم‌ها در این مرحله در خارج از خانه شکست خوردند.

وی در خاتمه تصریح کرد: ما در بازی با فولاد بسیار بدشانس بودیم و مسلما ناراحت حذف سپاهان از این مسابقات هستیم. تیم ما می توانست در این مسابقات حرف‌های زیادی داشته باشد اما از این به بعد با تمام توان در فکر موفقیت در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا خواهیم بود.

تیم فوتبال سپاهان اصفهان در چارچوب هفته دوازدهم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور از ساعت 17:40 فردا یکشنبه در ورزشگاه فولادشهر اصفهان به مصاف ملوان بندرانزلی خواهد رفت.

16. کاربر روبرو از پست مفید yasin04 تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    فوروارد
    مربی مورد علاقه
    تیتو ویلانووا
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    همون کاربر

تشکر ها
    235

قنبري قصد ترک سپاهان را دارد

کريم قنبري تصميم به جدايي از سپاهان گرفته است. تصميم او به اين دليل است که کرانچار قصد دارد از مرزبان به عنوان دستيار اول استفاده کند و قنبري نمي‌خواهد به عنوان دستيار دوم روي نيمکت سپاهان بنشيند.

قنبري در گفت‌وگو با خبرنگار سايت گل در اين مورد مي‌گويد:«‌ در فوتبال حرفه‌اي بايد حق را به سرمربي داد که دستيارانش را انتخاب کند. من هم هميشه به فکر موفقيت سپاهان بوده‌ام و با هيچ تيمي هم صحبت نکرده‌ام. در ضمن توقع نداشتم که هدايت تيم را به من بسپارند ولي در اين زمان کوتاهي که سرمربي بودم توانستيم با کمک بقيه نتايج خوبي بگيريم.»
    او ادامه مي‌دهد:« با شرايط جديدي که به وجود آمده است نقش من کمرنگ شده و به همين دليل قشنگ نيست که در سپاهان بمانم. احساس مي‌کنم شرح وظايفم کم شده و اين درحالي است که در سال‌هاي گذشته جزء ارکان اصلي سپاهان بوده‌ام. با اين شرايط بهتر است که جدا شوم.»
    او در پايان حرف‌هايش مي‌گويد:« من اصلا از کرانچار ناراحت نيستم و حرفه‌اي فکر مي‌کنم. او حق دارد که دستيارانش را خودش انتخاب کند و در ضمن شناختي هم روي من ندارد.»

18. کاربر روبرو از پست مفید yasin04 تشکر کرده است .

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو - حسین فرکی - روبرتو دی ماتئو
    بازیکن محبوب
    جان تری - زیدن الدین زیدان
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454
    تشکر شده 9,250 در 3,073 پست

sepahan

فولاد مبارکه سپاهان -شاهین شنبه در ورزشگاه تختی بوشهر

تیم های فوتبال فولاد مبارکه سپاهان و شاهین بوشهر در هفته پانزدهم رقابت های لیگ برتر باشگاه های ایران به مصاف هم می روند.

به گزارش پایگاه خبری سپاهان این دیدار شنبه 12 آذرماه ساعت 15:15 در ورزشگاه تختی بوشهر به قضاوت محسن ترکی برگزار می شود.

سپاهانی ها پنجشنبه به تهران می روند و پس از یک شب اقامت و برگزاری یک جلسه تمرینی در این شهر جمعه عازم بوشهر می شوند. سید مهدی سید صالحی تنها مصدوم زردپوشان برای این دیدار است.

کنفرانس خبری سرمربیان و نماینده بازیکنان دو تیم قبل از مصاف هفته پانزدهم نیز عصر جمعه برگزار می شود.

JT Cappitan Leader , Legend

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

صفحه 11 از 42 نخستنخست ... 91011121321 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)