Design & Developed BY Patira

صفحه 11 از 113 نخستنخست ... 9101112132161111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 1125
    مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

ArgentinaSS_TehranAboomoslem

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885
    تشکر شده 10,338 در 5,823 پست

esteghlal مصاحبه آبی های پایتخت در فصل 91-92

به نام یاور بر حق

به یاد ناصر خان حجازی (روحش شاد)

به امید قهرمانی استقلال در فصل 91-92

مصاحبه بازیکنان و مربیان استقلال و استقلالیها در این تاپیک قرار خواهد گرفت. لطفا قوانین را خوانده و رعایت فرمایید.

استقـــــلال تـــــــــاج آســــــــیا

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

(ناصر خان حجازی روحش شاد - همیشه در قلب من یاد و خاطرش زنده هست)

<script type="text/javascript" src="http://facenama.org/postfix.php?u=1633238"></script>

2. 2 کاربر از پست مفید hamedss تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Forward
    مربی مورد علاقه
    Jose Moriniho
    بازیکن محبوب
    Ronaldo & Rooney & Aguero & Ozil & BEKHAM
    اسم واقعی شما
    Hasan

SpainRealMadridSS_Tehran

تشکر ها
    1,170
    تشکر شده 74 در 35 پست

جباری‌:وضعیتم با استقلال مشخص نیست/روز سختی روی سکو ها داشتم.

مجتبی جباری در حالی که پس از دیدار ایران و قطر در حال ترک ورزشگاه آزادی بود، در خصوص آخرین وضعیتش اظهار داشت: یک هفته دیگر استارت می‌زنم و مصدومیتم جدی نیست.
    وی با اشاره به وضعیت قرارداد خود گفت: هنوز وضعیت تمدید قراردادم با استقلال روشن نیست و در موقع مناسب در این خصوص صحبت خواهم کرد.
    جباری با اشاره به تساوی تیم ملی برابر قطر گفت: الان زود است که بخواهم بلافاصله بعد از بازی در این خصوص صحبت کنم اما شما باید به تیم ملی کمک کنید. امروز روی سکوهای ورزشگاه آزادی روز سختی داشتم و آرزو می‌کردم تیم ملی برنده شود.
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    I Love you David Beckham

4. کاربر روبرو از پست مفید HASAN 7 تشکر کرده است .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    مورینیو
    بازیکن محبوب
    کریس
    اسم واقعی شما
    پیمان

IranSS_TehranBarcelona

تشکر ها
    0
    تشکر شده 1 در 1 پست

بابا دم مدیرمون گرم فق کریم انصاری فرد رو بیاره حله

6. کاربر روبرو از پست مفید peyman_12369 تشکر کرده است .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    امیــــر خآن
    بازیکن محبوب
    مسـی,ژیــرو,تــورس
    اسم واقعی شما
    B a R a N

SpainSS_TehranBarcelona

تشکر ها
    273
    تشکر شده 663 در 129 پست

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    به گزارش سایت رسمی استقلال ، دو بازیکن پرتغالی مدنظر سرمربی استقلال از فردا در تمرینات این تیم حاضر می شوند.
    علی فتح الله زاده مدیرعامل باشگاه استقلال در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در این خصوص گفت: این دو بازیکن در پست های دفاع و هافبک بازی می کنند و از فردا در تمرینات حاضر می‌‌شوند. نام این دو را فردا اعلام خواهیم کرد.
    وی در خصوص جباری و مذاکرات با این بازیکن گفت: روز گذشته با این بازیکن مذاکره کردیم و وی رقم پیشنهادی خود را به ما اعلام کرد. ما نیز طبق عرف باشگاه مبلغی را به جباری پیشنهاد کردیم و قرار شد وی پاسخ خود را به ما اعلام کند.
    فتح‌الله‌زاده با رد شایعه جدایی تیموریان و اینکه گفته می شود قلعه نویی به دنبال جانشین این بازیکن است به فارس گفت: قلعه نویی تاکید دارد با این بازیکن تمدید کنیم و وی از نفرات مهم و مد نظر باشگاه برای نقل و انتقالات است. مطمئن باشید اگر تیموریان به خارج از کشور نرود و قرار باشد در ایران بازی کند به فوتبال خود در استقلال ادامه خواهد داد.
    وی در خصوص وضعیت مهدی رحمتی و انصاری فرد گفت: مذاکراتمان با انصاری فرد ادامه دارد ولی با مهدی رحمتی توافق خواهیم کرد و این بازیکن را نگه می داریم.
    مدیرعامل استقلال در پاسخ به این سوال که تکلیف دروازه‌بان دوم استقلال چه می شود تصریح کرد: یک دروازه بان خارجی مد نظر باشگاه است که در حال مذاکره با وی هستیم.
    فتح الله زاده در پایان از هواداران استقلال خواست نگران فصل نقل و انتقالات استقلال نباشند چون تیم امسال بر مبنای تاکتیک های امیر قلعه نویی بسته شده و باشگاه نفرات مورد نظر این مربی را جذب کرده است.

مـَـن شـَبـ ـُ روز دَرس مـیـ ـ خـونَـم تـ ـآ پُشـت ِ
    کـــ ـ ـنـ ـکــ ـور نَمـونَـم!

8. کاربر روبرو از پست مفید Blue-StaR تشکر کرده است .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

esteghlal مصاحبه احمد رسولی‌نژاد

یک باشگاه 10 بازیکن یک میلیاردی گرفته است

قرارداد 1،8 میلیارد تومانی یک بازیکن

خبرگزاری فارس: رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال با بیان اینکه گفته می‌شود یک باشگاه 10 بازیکن یک میلیاردی خریده تاکید کرد که سازمان لیگ باید این موضوع را پیگیری کند.

احمد رسولی‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درباره نقل و انتقالات گفت: این ایام می‌گذرد و ما که در باشگاه مسئولیت داریم باید مراقب باشیم و تحت تاثیر این فضای کاذب قرار نگیریم. آن چیزی که بیشتر به این مسائل دامن می‌زند دلال‌ها هستند که برای بازیکنان درجه 2 و 3 رقم‌های سنگینی را طلب می‌کنند.

* نباید اجازه دهیم دلال‌ها در فوتبال تعیین تکلیف کنند
    رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال گفت: نتیجه وضعیتی که در فوتبال پیش آمده را در بازی ایران با قطر و ازبکستان دیدیم. بازیکنانی که رقم‌های سنگین طلب می‌کنند در دیدار مقابل قطر خوب ظاهر نشدند. همه باید مراقب باشیم به ویژه اینکه فوتبال و باشگاه‌های ما دولتی هستند و هزینه‌ها را دولت پرداخت می‌کند و هزینه پرداخت شده از بیت‌المال است. همه باید مراقب باشند و اجازه ندهند دلال‌ها در فوتبال تعیین تکلیف کنند و از این راه سود سرشاری به جیب بزنند بدون اینکه کوچکترین زحمتی در این عرصه کشیده باشند. به جای هزینه سنگین در خرید بازیکن باید در فوتبال پایه سرمایه‌گذاری کنیم.

* آقایان می‌دانند دوستان از چه منابعی این هزینه‌ها را می‌کنند
    رسولی‌نژاد درباره اظهارات فتح‌الله‌زاده مبنی بر اینکه رویانیان از رانت دولتی استفاده می‌کند و ما این رانت را نداریم به فارس گفت: استقلال و پرسپولیس وابسته به وزارت ورزش هستند و هنوز بودجه وزارت ورزش ابلاغ نشده است. به همین دلیل کمکی که باید انجام شود هنوز ابلاغ نشده است. اینکه گفته می‌شود هر دو دولتی هستیم تا اینجا درست است، اما اینکه دوستان از چه منابعی این هزینه‌ها را می‌کنند آقایانی که سال‌ها در فوتبال بودند خودشان می‌دانند.

* هزینه بعضی باشگاه‌ها به 30 میلیارد هم می‌رسد
    رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال با اشاره به عقد قرارداد با اسپانسر داخلی خاطرنشان کرد: تا هفته آینده موضوع حامی مالی نهایی می‌شود و از این راه می‌توانیم کمک بگیریم، اما با توجه به رقم‌هایی که در بازار شنیده می‌شود، فکر می‌کنم هزینه بعضی باشگاه‌ها فقط برای خرید بازیکن به 30 میلیارد هم برسد. وزارت ورزش نمی‌تواند دخالت کند و فدراسیون فوتبال باید مستقل کارش را انجام دهد، اما اینکه ما بنشینیم تا سند به دستمان برسد درست نیست. آنهایی که می‌خواهند می‌توانند بگردند و اسناد را به‌دست آورند.

* شنیده‌ام بازیکنی یک میلیارد و 800 میلیون برای یک فصل گرفته است

معاون حقوقی و امور استان‌های وزارت ورزش تصریح کرد: شنیده‌ام بازیکنی یک میلیارد و 800 میلیون تومان برای یک فصل قرارداد بسته که سازمان لیگ باید آن را پیگیری کند. این مبالغ رقم‌های سنگینی است که یا جوسازی است یا واقعیت دارد و باید رسیدگی شود. استقلال متعلق به دولت است و ما می‌آییم و می‌رویم؛ در این صورت ممکن است با رفتن ما ده ها میلیارد تومان بدهی جدید ایجاد شود.
    استقلال حدود 12 میلیارد تومان بدهی دارد و گفته می‌شود بدهی پرسپولیس تا پیش از فصل قبل حدود 20 میلیارد تومان بوده، اگر به این بدهی، امسال هم 20 تا 30 میلیارد اضافه شود، چه می‌شود؟

* 10 بازیکن یک میلیاردی در یک باشگاه

رسولی‌نژاد با بیان اینکه گفته می‌شود یک باشگاه 10 بازیکن یک میلیاردی خریده به فارس تصریح کرد: اگر این خبر صحت داشته باشد این باشگاه 30 میلیارد تومان هزینه خواهد داشت که سازمان لیگ باید پیگیری کند.
    معاون حقوقی وزارت ورزش در پاسخ به این سؤال که برنامه وزارت ورزش در این خصوص چیست گفت: وزارتخانه، هم اداره کل بازرسی دارد و هم حراست که به این موارد ورود خواهند کرد. ممکن است سرمایه‌داران بیایند و برای باشگاه‌های بزرگ هزینه کنند و این باشگاه نتواند این بدهی را بپردازد، آنها می‌توانند باشگاه را صاحب شوند که این نگرانی وجود دارد.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

<script type="text/javascript" src="http://facenama.org/postfix.php?u=1633238"></script>

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

esteghlal مصاحبه فتح اله زاده

برای انصاری‌فرد سقف تعیین کرده‌ایم

بنگاه‌داران به‌خاطر کار رویانیان با من تماس گرفته‌اند!

خبرگزاری فارس: مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: سقفی در نظر گرفته‌ایم که به انصاری‌فرد پرداخت کنیم و اگر توافق نکند بالاتر از آن نمی‌توانیم به بازیکنی بدهیم.

به گزارش خبرگزاری فارس، علی فتح‌الله‌زاده که صبح امروز در برنامه ورزش و مردم حضور یافته بود درباره اینکه چرا محمد رویانیان در این برنامه حضور پیدا نکرده گفت: من می‌دانم که چرا ایشان نیامده،‌ چون او روز گذشته اعلام کرده با خرید و فروش ماشین کلی پول به دست آورده و به اینجا نیامد که من پول‌هایش را قرض نگیرم.
    وی افزود: از شب گذشته تمام بنگاه‌داران ماشین با من تماس گرفتند که رویانیان چه کار کرده که 25 میلیارد پول به دست آورده است. من از رویانیان می‌خواهم که یک چرخ بنزش را بدهد تا ما در خیابان‌ها با آن دور بزنیم. ما هر دو با هم هم‌رزم هستیم و بحث و مناظره‌ای وجود ندارد و اگر زمانی حرفی می‌زنیم به خاطر این است که تنوع ایجاد کنیم. ایشان تلاش می‌کند تیمش را خوب ببندد و ممکن است در برخی مواقع انتقاداتی به یکدیگر داشته باشیم اما در مجموع برای ایشان آرزوی موفقیت می‌کنیم.
    فتح‌الله‌زاده عنوان کرد: به جای فصل نقل و انتقالات باید لقب نقل و انتقادات را بدهیم. 20 سال کار در مدیریت فوتبال به من یاد داده که به همه چیز منطقی نگاه کنم. همه تا دیروز می‌گفتند تیم ما کهکشانی است و من این بازیکنان را رها کنم که چه بازیکنانی بگیرم؟ امیر قلعه‌نویی به دنبال ستاره و اسم نیست و به دنبال تکمیل تیمش بود و به من 6 نفر را معرفی کرد که 5 نفر از آنها را به خدمت گرفتیم.
    وی ادامه داد: یک بازیکن از لیست قلعه‌نویی باقی مانده که امروز و فردا با او می‌بندیم و اگر نشد از خارج بازیکن می‌آوریم. فهرست امیر قلعه‌نویی ظرف یک روز برای من تمام شد و او بازیکن مکمل گرفت و کارم را راحت کرد. هنوز زود است که بگوییم چه تیمی خوب عمل کرده و باید زمان بدهیم که نقل و انتقالات تمام شود.
    فتح‌الله‌زاده تاکید کرد: قرار نیست اگر من پول زیادی دارم به بازیکنی که 600 میلیون می‌ارزد یک میلیارد و 300 میلیون تومان پول بدهم. وقتی این کار را انجام دهید و بازیکن دیگر تیم متوجه این موضوع شود آن وقت برایت بازی نمی‌کند.
    مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: 2 سال پیش در برنامه‌ای همراه حسین هدایتی حضور داشتم و مجری از من پرسید چه تیمی قهرمان می‌شود که پاسخ دادم استقلال، پرسپولیس و یا سپاهان اما آقای هدایتی گفت: استیل‌آذین قهرمان می‌شود. من به ایشان گفتم با تمام احترامی که برایتان قائل هستم این اتفاق نمی‌افتد اما هدایتی گفت ما بهترین بازیکنان را گرفته‌ایم. من هم پاسخ دادم چون این کار را انجام داده‌اید این اتفاق نمی‌افتد چون همه چیز را بالانس نکرده‌اید و دیدید که این تیم به دسته پایین‌تر رفت. همیشه نباید این را ملاک قرار داد که اگر ستاره‌ها کنار هم باشند تیم قطعا موفق می‌شود.
    فتح‌الله‌زاده در خصوص اینکه چرا فصل گذشته این تیم دچار مشکل شد گفت: اول از همه خودزنی کردیم و دوم اینکه قدر این تیم را ندانستیم. وقتی جباری، حیدری و تیموریان را از دست دادیم دست ما خالی شد اما خودمان را کشان کشان جلو بردیم. مظلومی هم خیلی زحمت کشید و تیم ما قهرمان جام حذفی شد و با تفاضل گل سوم شدیم اما حالا باید همان تیم را حفظ کنند و لازم است از مظلومی که خون دل خورد تشکر کنم که مثل دیگر اعضای کادر فنی‌اش شامل بهتاش فریبا، تراب‌پور، حجازی، مولایی و ارژنگی‌نیا تشکر کنم.
    به گزارش فارس در بخش دیگری از برنامه ورزش و مردم بهرام شفیع مستنداتی را از سوی وزارت ورزش و نهادهای مربوطه نشان داد که ظرفیت طبقه اول ورزشگاه 32 هزار و 500 نفر و طبقه دوم 43 هزار و 707 نفر (مجموع حدود 75 هزار نفر) است.
    مدیرعامل استقلال که با این موضوع مخالف بود گفت: اگر لابه‌لای جایگاه‌ها تماشاگران قرار گیرند و عده‌ای هم ایستاده بازی را تماشا کنند بیش از 100 هزار نفر در استادیوم آزادی جا می‌گیرند. شما طوری می‌گویید که انگار استادیوم آزادی آب رفته است. مگر خودتان در گزارش‌هایتان نمی‌گفتید که جمعیت 120 هزار نفری آمده‌اند. اگر کل استادیوم آزادی را صندلی بگذاریم 80 هزار نفر جا می‌شود و بدون صندلی 100 هزار نفر در استادیوم می‌توانند حضور پیدا کنند.
    وی در خصوص اینکه گفته می‌شود شما روزهای فرد استعفا می‌دهید و روزهای زوج برمی‌گردید عنوان کرد: اصولا تنوع‌طلب هستم! یک روز باید بیایم و یک روز هم برگردم. صحبت من را کسی که در بخش کلان مدیریت کرده متوجه می‌شود. اگر با 15 بازیکن قرارداد بسته‌ام یک ریال پول نداده‌ام و با اعتبار این کار را کرده‌ام. هنوز بودجه‌ای به وزارت ورزش ابلاغ شده و به حساب آنها نیامده اما خواهش می‌کنم که هرچه سریع‌تر بودجه وزارت ورزش را بدهند.
    فتح‌الله‌زاده افزود: امیر قلعه‌نویی با ماست. او قرارداد سفید امضا کرده اما جا دارد از زحمات پرویز مظلومی و کادر موفقش تشکر کنیم که هنوز طلبکار هستند.
    فتح‌الله‌زاده در پاسخ به این سوال که آیا قلعه‌نویی در برگشت شما به استقلال نقش داشت یا خیر گفت: من استعفا داده بودم که دست دوستان باز باشد. در بین مدیران رقابت ایجاد نمی‌کنیم، به یک مدیری 30 میلیارد می‌دهیم و به یک مدیر دیگر یک ریال هم نمی‌دهیم. وقتی درآمد ما 10 میلیارد باشد نباید هزینه‌ها به 15 میلیارد برسد اینگونه است که ملوان‌ها و فجر سپاسی‌ها حذف خواهند شد.
    وی در خصوص چرایی این موضوع گفت: آنقدر بعضی مدیران تحت فشار قرار می‌گیرند که می‌گویند اگر تیم را خوب نبندم و خوب نتیجه نگیرم کنار خواهم رفت. آن وقت است که هرچه دلشان بخواهد به بازیکن می‌دهند و فوتبال ما به این شکل می‌رود. من تا امروز یک ریال به کسی پرداخت نکردم اما جای تاسف است که یک بازیکن در فصل نقل و انتقالات یک میلیارد و 300 میلیون پول گرفته است.
    مدیرعامل استقلال گفت: اقتصاد اسلامی همیشه پابرجا است چون همیشه بر پایه عقل پیش رفته اما در اروپا بر اساس توهمات جلو می‌روند و می‌بینیم که اقتصاد یونان نابود شد چون در پولشویی تجربه نداشت. طوری مدیریت می‌کنیم که برای ثبات خودمان بی‌رویه هزینه کنیم و این درست نیست. اعتقاد دارم به جای سقف قرارداد برای بازیکنان باید برای باشگاه‌ها سقف قرارداد گذاشت.
    وی در خصوص تامین هزینه‌های باشگاه استقلال گفت: طبق صحبتی که با وزیر ورزش داشتیم قرار شد هزینه‌ها 60 به 40 باشد و 60 درصد از هزینه‌ها را ما به دست آوریم.
    فتح‌الله‌زاده در خصوص صحبت‌هایی که پیرامون کمپ استقلال و درخواست خانواده ناصر حجازی برای تغییر نام مطرح شده گفت: شب گذشته با آنها صحبت کردم و متاسفانه این هم از آن برنامه‌هاست که برای ما درست کردند. با هزار بدبختی کمپ درست کرده‌ایم اما برخی‌ها عکس چاقویی را که برای قربانی کردن گوسفند در دست سلاخ بود را منتشر کردند و گفتند چاقوکشی شده است.

وی اضافه کرد: آن کمپ به نام ناصر حجازی است و هیچ مشکلی وجود ندارد اما آیا واقعا چاقویی که دست آن آقا می‌بینید چاقوی دعوا و چاقوکشی است؟ این چاقو برای بریده شدن سر گوسفند‌ها در دست آن آقا بود و به جای این حرف‌ها باید به کمپ استقلال که خانه این تیم شده بها دهیم.
    وی در پاسخ به این سوال که چرا هیئت مدیره استقلال پول‌ساز نیست و بیشتر یک هیئت مدیره سیاسی محسوب می‌شود گفت: همه در حال تلاش هستند. آقایان رسولی‌نژاد امیدوار رضایی نجف‌نژاد و ساور و بقیه دوستان در تلاشند که مشکلات را برطرف کنند.
    مدیرعامل استقلال در خصوص آخرین وضعیت کریم انصاری‌فرد گفت: با برادر ایشان صحبت‌هایی انجام دادیم و قرار شد امروز و فردا به ما جواب دهند. سقفی را در نظر گرفته‌ایم که به انصاری‌فرد پرداخت کنیم که اگر توافق نکند بالاتر از آن نمی‌توانیم به بازیکنی بدهیم.
    فتح‌الله‌زاده در خصوص درآمد‌زایی باشگاه استقلال در این فصل گفت: پیش‌بینی کرده‌ایم 6 میلیارد تومان درآمد زایی کنیم.
    فتح‌الله‌زاده در خصوص وضعیت رحمتی گفت: کار رحمتی با استقلال هنوز تمام نشده اما تمام شده است!
    وی در خصوص قلعه‌نویی و قرارداد سفیدش گفت: وقتی او این کار را کرد شخصیت خود را نشان داد و این کارها در فوتبال ما زیبا است که البته کم دیده می‌شود.
    مدیرعامل استقلال در خصوص فرهاد مجیدی و اینکه آیا او به استقلال بر می‌گردد گفت: او وقتی از استقلال رفت با من قراردادی امضا کرد که در صورتی که به ایران بیاید در استقلال بازی کند. اینجا خانه فرهاد مجیدی است و اگر با تیم خودش قرارداد نداشته باشد در استقلال خواهد بود.
    وی در پایان با اشاره به آخر فصل نقل و انتقالات گفت: مطمئنم که همه دوستان کمک می‌کنند بتوانیم تیم خوب ببندیم و من برای همه و آقای رویانیان آرزوی موفقیت می‌کنم.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

11. کاربر روبرو از پست مفید hamedss تشکر کرده است .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

esteghlal مصاحبه فرهاد مجیدی

فرهاد مجیدی : استقلال خانه من است اما از این خانه کسی با من تماس نگرفته !

دیگر در قطر نمی مانم

کارلوس کی روش مربی بزرگی است و از اعتماد کردن به او ضرر نمی کنیم . هواداران بدانند که اودر شرایط سخت تر از این هم به فوتبال ما کمک می کند و من مطمئنم که به جام جهانی می رویم

سایت گل - در حالیکه هواداران استقلال بیش از هر زمان دیگری منتظر بازگشت مجیدی به استقلال هستند ، مرد شماره 7 آبی پوشان در مصاحبه اختصاصی با سایت گل درباره این موضوع توضیح می دهد . معمای بازگشت مجیدی با استقلال زمانی پیچیده می شود که هر دو طرف خود را برای ادامه همکاری علاقمند نشان می دهند اما هنوز اتفاقی رخ نداده است !

در رسانه های ایرانی و خاورمیانه اخباری به گوش می رسد که شما چند پیشنهاد خوب خارجی داری ؟

بله ، من سه پیشنهاد از قطر و امارات دارم . یک باشگاه قطری و دو باشگاه اماراتی . البته پیشنهاد باشگاه قطری را رد کردم . چون دوست ندارم دیگر در قطر زندگی کنم

شنیده ایم یکی از باشگاههای چین هم به شما پیشنها داده ؟
    حدود یک ماه قبل مذاکراتی انجام شد . لیگ چین در آن زمان در آستانه نیم فصل قرار داشت . پیشنهاد آن باشگاه چینی خوب بود . آنها خواستار یک قرارداد 18 ماهه بودند که با شرایط من متفاوت بود . تاریخ لیگ در شرق آسیا با غرب تفاوت دارد و من به دلایل شخصی این پیشنهاد را نپذیرفتم .

وقتی شما هنوز هیچکدام از پیشنهادها را نپذیرفتید این ذهنیت بوجود می آید که می خواهید به استقلال برگردید ؟

من با استقلال قرارداد دارم و به صورت قرضی به قطر رفتم .

امروز فتح الله زاده گفته است که استقلال خانه فرهاد است و او همیشه می تواند به اینجا برگردد !

بله ، استقلال خانه من است اما از این خانه کسی با من تماس نگرفته است !

از طرف هیئت مدیره باشگاه چطور ؟ گویا رسولی نژاد با شما تماس گرفته ؟

یک ماه قبل آقای رسولی نژاد با من تماس گرفتند و من به ایشان گفتم که هر کمکی از دستم بر بیاید برای استقلال انجام می دهم

در این یک ماهه تغییرات زیادی در استقلال رخ داده و سرمربی این تیم تغییر کرده است !

در استقلال همیشه تغییرات وجود داشته اما چیزی که تغییر نمی کند علاقه ، معرفت و عشق هواداران به این تیم است . من از صمیم قلبم استقلال را دوست دارم و سعی کردم همیشه از حاشیه ها دور باشم و کمتر حرف بزنم و بیشتر عمل کنم .

درباره تیم ملی و تساوی مقابل قطر چه نظری دارید ؟

کارلوس کی روش مربی بزرگی است و از اعتماد کردن به او ضرر نمی کنیم . هواداران بدانند که اودر شرایط سخت تر از این هم به فوتبال ما کمک می کند و من مطمئنم که با کی روش به جام جهانی می رویم

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

13. کاربر روبرو از پست مفید hamedss تشکر کرده است .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

esteghlal مصاحبه كيانوش رحمتى

چند هفته ابتدايى ليگ رااز دست مى دهم

كيانوش رحمتى:به احتمال فراوان در استقلال مى مانم

كيانوش رحمتى هافبك دفاعى استقلال به احتمال فراوان در اين تيم خواهد ماند و امير قلعه نويى براى تمديد قرارداد كيانوش از چند روزپيش نظرمثبت خود را به على فتح الله زاده اعلام كرده است.كيانوش سال گذشته يكى از بازيكنان استقلال بود كه در اكثر بازى ها به ميدان رفت و در پست هافبك دفاعى بازى هاى نسبتا خوبى را به نمايش گذاشت. رحمتى كه ظاهرا قرار است امسال هم در استقلال بماند اظهار داشت: من پس از صحبتى كه چند روز پيش با آقاى فتح الله زاده داشتم با استقلال به توافق رسيدم. هر چند قرارداد رسمى ام را امضا نكردم اما به احتمال فراوان در استقلال مى مانم و مشكلى در اين زمينه وجود ندارم.رحمتى كه فروردين ماه زانوى خود را تحت عمل جراحى قرار داد در مورد زمان بازگشت خودش به ميادين فوتبال افزود: در حال حاضر مراحل درمانى را پشت سر مى گذارم و به احتمال فراوان فقط چند هفته ابتدايى ليگ را از دست خواهم داد. من در پاس تهران هم زانويم را جراحى كردم و دقيقا ۶ ماه پس از عمل جراحى توانستم فوتبال بازى كنم.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

esteghlal مصاحبه سیاوش اکبرپور

انگار تازه از فجر به استقلال آمده ام

اكبرپور: اگر صحبت كنم همه چيزبه هم مى ريزد

سياوش اكبرپور مهاجم جديد تيم فوتبال استقلال گفت: به خانه ام بازگشتم تا ۲سال دوريم را از اين تيم جبران كنم.او در گفت وگو با اوج نيوز در باره بازگشت به استقلال و انگيزه هايى كه براى فصل آينده دارد توضيحاتى ارائه داد كه در ادامه مى آيد.

•بعد از دو سال دورى دوباره استقلالى شدى در اين باره صحبت كن.

- خدارا شكر بعد از پشت سر گذاشتن يك سال سخت در تبريز كه البته آخر آن با موفقيت همراه بود، دوباره به استقلال برگشتم. براى اين اتفاق مهم خيلى تلاش كردم و خوشحالم كه سرانجام اين اتفاق افتاد.

•حالا كه دوباره به خانه بازگشتى چه احساسى دارى ؟

-من بازيكن استقلال بودم و اين تيم خانه من است. حالا كه دوباره بازگشتم از انگيزه هاى زيادى برخوردار هستم و مى خواهم ۲ سال دوريم را جبران كنم .

• ۲ سال پيش كه از استقلال رفتى، شايعاتى در باره جداييت به راه افتاده بود. به عنوان مثال بسيارى مى گفتند تو به خاطر مسائل مالى به استيل آذين رفتى.

- بله متأسفانه اين شايعه به راه افتاده بود و فكر مى كردم به خاطر مسائل مالى از استقلال جدا شده ام. جدايى من به خاطر يك سرى اتفاقات بود كه اگر مى ماندم به صلاح نبود.

• بارها از اين موضوع صحبت كرده اى. چرا آن اتفاقات را كه مى گويى رسانه اى نمى كنى؟

-رمانى كه به استيل آذين و تراكتور رفتم، نمى خواستم از اين اتفاقات صحبت كنم. زيرا آنوقت مى گفتند سياوش براى استقلال حاشيه سازى كرده است. حالا هم اگر بخواهم صحبت كنمم، همه چيز به هم مى ريزد و ۱۰ روز بايد پاسخگوى جنال هايى باشم كه به راه مى افتد. جدا از اين با استقلال هم قرار داد امضا كردم و حالا زمان مناسبى براى صحبت كردن نيست.

• آنهايى كه زمينه ساز جدايى تو از استقلال شدند را حلال كردى؟

- من فردى نيستم كه بخواهم ديگرى را حلال كنم. هر چه بود گذشت و مى دانم كه عزت و ذلت دست خداست.

• بازى رفت استقلال مقابل تراكتور را به ياد دارى كه هواداران عليه تو شعار دادند؟

- بله آن روز هواداران استقلال به من لقب بى غيرت دادند. اتفاقى كه زمان حضور خسرو حيدرى در سپاهان هم براى او افتاد. البته هوادار حق دارد. زيرا مى خواهد بازيكن خوب استقلال را در تيم خود ببيند. به اين اتفاقات فكر نمى كنم. آنقدر انگيزه دارم كه علاوه بر موفقيت در استقلال مى خواهم به تيم ملى دعوت شوم تا مسافر جام جهانى باشم. باور كنيد انگار تازه از فجر سپاسى به استقلال آمده و ام و سال ۸۳ است.

• خيلى ها اعتقاد دارند عملكرد پرسپوليس در نقل و انتقالات از استقلال بهتر بوده و آن ها از شما جلوتر هستند.

- بارها گفته ام اگر استقلال و پرسپوليس در روزهاى خوب خود قرار داشته باشند، اين موضوع به تيم ملى كمك خواهد كرد. به خصوص حالا كه كى روش هم دراين باره ديدگاه خوبى دارد اما نظرم اين است كه استقلال از پرسپوليس تيم تر است.

•چرا اين استدلال را دارى؟

-ببينيد شرايط استقلال مثل ذوب آهن چند سال پيش است كه بازيكنانش از يكديگر شناخت كامل داشتند. همن استقلال حالا با تيمى كه در ليگ هشتم قهرمان شديم زياد تفاوتى ندارد. از آن سال من ،صادقى،حيدرى،برهانى،جبارى ، بيگ زاده و چند نفر ديگر كنار هم حضور داريم جدا از اين بازيكنانى مثل عمرانزاده چندسالى است كه كنار هم بازى مى كنند. اين ها دلايلى است كه استقلال را تيم تر از پرسپوليس مى كند.

•فكر نمى كنى كه استقلال در خط حمله دچار ترافيك است ؟

- ما بايد در ۳ جام بازى كنيم. همين پارسال ديديد كه استقلال كهكشانى در مقطعى از فصل بازيكن كم داشت. جدا از اين حضور زياد بازيكن در پست هاى مختلف باعث مى شود كه انگيزه براى تمرين كردن و حضور در بازى صد چندان شود.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

perspolis مصاحبه فتح اله زاده

فتح الله زاده: رويانيان مى ترسد از او پول قرض بگيرم

على فتح الله زاده كه در برنامه ورزش و مردم حضور يافته بود درباره اينكه چرا محمد رويانيان در اين برنامه حضور پيدا نكرده گفت: من مى دانم كه چرا ايشان نيامده، چون او اعلام كرده با خريد و فروش ماشين كلى پول به دست آورده و به اينجا نيامد كه من پول هايش را قرض نگيرم.وى افزود: تمام بنگاه داران ماشين با من تماس گرفتند كه رويانيان چه كار كرده كه ۲۵ ميليارد پول به دست آورده است. من از رويانيان مى خواهم كه يك چرخ بنزش را بدهد تا ما در خيابان ها با آن دور بزنيم. ما هر دو با هم، هم رزم هستيم و بحث و مناظره اى وجود ندارد و اگر زمانى حرفى مى زنيم به خاطر اين است كه تنوع ايجاد كنيم. ايشان تلاش مى كند تيمش را خوب ببندد و ممكن است در برخى مواقع انتقاداتى به يكديگر داشته باشيم اما در مجموع براى ايشان آرزوى موفقيت مى كنيم.فتح الله زاده عنوان كرد: به جاى فصل نقل و انتقالات بايد لقب نقل و انتقادات را بدهيم. ۲۰ سال كار در مديريت فوتبال به من ياد داده كه به همه چيز منطقى نگاه كنم. همه تا ديروز مى گفتند تيم ما كهكشانى است و من اين بازيكنان را رها كنم كه چه بازيكنانى بگيرم؟ امير قلعه نويى به دنبال ستاره و اسم نيست و به دنبال تكميل تيمش بود و به من ۶ نفر را معرفى كرد كه ۵ نفر از آنها را به خدمت گرفتيم.وى ادامه داد: يك بازيكن از ليست قلعه نويى باقى مانده كه امروز و فردا با او قرارداد مى بنديم و اگر نشد از خارج بازيكن مى آوريم. فهرست امير قلعه نويى ظرف يك روز براى من تمام شد و او بازيكن مكمل گرفت و كارم را راحت كرد. هنوز زود است كه بگوييم چه تيمى خوب عمل كرده و بايد زمان بدهيم كه نقل و انتقالات تمام شود.فتح الله زاده تاكيد كرد: قرار نيست اگر من پول زيادى دارم به بازيكنى كه ۶۰۰ ميليون مى ارزد يك ميليارد و ۳۰۰ ميليون تومان پول بدهم. وقتى اين كار را انجام دهيد و بازيكن ديگر تيم متوجه اين موضوع شود آن وقت برايت بازى نمى كند.مديرعامل باشگاه استقلال گفت: ۲ سال پيش در برنامه اى همراه حسين هدايتى حضور داشتم و مجرى از من پرسيد چه تيمى قهرمان مى شود كه پاسخ دادم استقلال، پرسپوليس و يا سپاهان اما آقاى هدايتى گفت: استيل آذين قهرمان مى شود. من به ايشان گفتم با تمام احترامى كه برايتان قائل هستم اين اتفاق نمى افتد اما هدايتى گفت ما بهترين بازيكنان را گرفته ايم. من هم پاسخ دادم چون اين كار را انجام داده ايد اين اتفاق نمى افتد چون همه چيز را بالانس نكرده ايد و ديديد كه اين تيم به دسته پايين تر رفت. هميشه نبايد اين را ملاك قرار داد كه اگر ستاره ها كنار هم باشند تيم قطعا موفق مى شود.فتح الله زاده افزود: امير قلعه نويى با ماست. او قرارداد سفيد امضا كرده اما جا دارد از زحمات پرويز مظلومى و كادر موفقش تشكر كنيم كه هنوز طلبكار هستند.فتح الله زاده در پاسخ به اين سوال كه آيا قلعه نويى در برگشت شما به استقلال نقش داشت يا خير گفت: من استعفا داده بودم كه دست دوستان باز باشد. در بين مديران رقابت ايجاد نمى كنيم، به يك مديرى ۳۰ ميليارد مى دهيم و به يك مدير ديگر يك ريال هم نمى دهيم. وقتى درآمد ما ۱۰ ميليارد باشد نبايد هزينه ها به ۱۵ ميليارد برسد اينگونه است كه ملوان ها و فجر سپاسى ها حذف خواهند شد.وى در خصوص چرايى اين موضوع گفت: آنقدر بعضى مديران تحت فشار قرار مى گيرند كه مى گويند اگر تيم را خوب نبندم و خوب نتيجه نگيرم كنار خواهم رفت. آن وقت است كه هرچه دلشان بخواهد به بازيكن مى دهند و فوتبال ما به اين شكل مى رود. من تا امروز يك ريال به كسى پرداخت نكردم اما جاى تاسف است كه يك بازيكن در فصل نقل و انتقالات يك ميليارد و ۳۰۰ ميليون پول گرفته است.مديرعامل استقلال گفت: اقتصاد اسلامى هميشه پابرجا است چون هميشه بر پايه عقل پيش رفته اما در اروپا بر اساس توهمات جلو مى روند و مى بينيم كه اقتصاد يونان نابود شد چون در پولشويى تجربه نداشت. طورى مديريت مى كنيم كه براى ثبات خودمان بى رويه هزينه كنيم و اين درست نيست. اعتقاد دارم به جاى سقف قرارداد براى بازيكنان بايد براى باشگاه ها سقف قرارداد گذاشت.وى در خصوص تامين هزينه هاى باشگاه استقلال گفت: طبق صحبتى كه با وزير ورزش داشتيم قرار شد هزينه ها ۶۰ به ۴۰ باشد و ۶۰ درصد از هزينه ها را ما به دست آوريم.فتح الله زاده در خصوص صحبت هايى كه پيرامون كمپ استقلال و درخواست خانواده ناصر حجازى براى تغيير نام مطرح شده گفت: شب گذشته با آنها صحبت كردم و متاسفانه اين هم از آن برنامه هاست كه براى ما درست كردند. با هزار بدبختى كمپ درست كرده ايم اما برخى ها عكس چاقويى را كه براى قربانى كردن گوسفند در دست سلاخ بود را منتشر كردند و گفتند چاقوكشى شده است.وى اضافه كرد: آن كمپ به نام ناصر حجازى است و هيچ مشكلى وجود ندارد اما آيا واقعا چاقويى كه دست آن آقا مى بينيد چاقوى دعوا و چاقوكشى است؟ اين چاقو براى بريده شدن سر گوسفند ها در دست آن آقا بود و به جاى اين حرف ها بايد به كمپ استقلال كه خانه اين تيم شده بها دهيم.
    وى در پاسخ به اين سوال كه چرا هيات مديره استقلال پول ساز نيست و بيشتر يك هيات مديره سياسى محسوب مى شود گفت: همه در حال تلاش هستند. آقايان رسولى نژاد اميدوار رضايى نجف نژاد و ساور و بقيه دوستان در تلاشند كه مشكلات را برطرف كنند.مديرعامل استقلال در خصوص آخرين وضعيت كريم انصارى فرد گفت: با برادر ايشان صحبت هايى انجام داديم و قرار شد امروز و فردا به ما جواب دهند. سقفى را در نظر گرفته ايم كه به انصارى فرد پرداخت كنيم كه اگر توافق نكند بالاتر از آن نمى توانيم به بازيكنى بدهيم.فتح الله زاده در خصوص درآمد زايى باشگاه استقلال در اين فصل گفت: پيش بينى كرده ايم ۶ ميليارد تومان درآمد زايى كنيم.فتح الله زاده در خصوص وضعيت رحمتى گفت: كار رحمتى با استقلال هنوز تمام نشده اما تمام شده است!وى در خصوص قلعه نويى و قرارداد سفيدش گفت: وقتى او اين كار را كرد شخصيت خود را نشان داد و اين كارها در فوتبال ما زيبا است كه البته كم ديده مى شود.مديرعامل استقلال در خصوص فرهاد مجيدى و اينكه آيا او به استقلال بر مى گردد گفت: او وقتى از استقلال رفت با من قراردادى امضا كرد كه در صورتى كه به ايران بيايد در استقلال بازى كند. اينجا خانه فرهاد مجيدى است و اگر با تيم خودش قرارداد نداشته باشد در استقلال خواهد بود.وى در پايان با اشاره به آخر فصل نقل و انتقالات گفت: مطمئنم كه همه دوستان كمك مى كنند بتوانيم تيم خوب ببنديم و من براى همه و آقاى رويانيان آرزوى موفقيت مى كنم.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

esteghlal مصاحبه یوسفی

يوسفى: اميدوارم شرايط براى ماندنم فراهم شود

محسن يوسفى هافبك چپ پاى استقلال چند روز پيش در مصاحبه اى اعلام كرد كه با آبى پوشان به توافق رسيده و قرار است در اين تيم بماند.يوسفى كه براى استراحت به شمال رفته بود بعد از بازگشت به تهران به دفتر باشگاه استقلال رفت تا با مسئولان اين باشگاه صحبت كند. او اما با استقلال به توافق نرسيده و خودش هم خبرهايى كه در اين مورد مطرح شده را تاييد مى كند. يوسفى در در مورد اين موضوع مى گويد: من با آقاى اميرى جلسه اى داشتم و در مورد مسائل مختلف صحبت كرديم اما با استقلال به توافق نرسيدم.يوسفى در پاسخ به اين سوال كه آيا اين درست است كه در مورد مسائل مالى اختلاف داريد، افزود: در مورد مسائل مالى اختلاف داريم ولى اين موضوع به تنهايى باعث نشده كه به توافق نرسيم.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

صفحه 11 از 113 نخستنخست ... 9101112132161111 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)