Design & Developed BY Patira

صفحه 11 از 15 نخستنخست ... 910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 147
    عضو Derby

مربی مورد علاقه
    گواردیولا
    بازیکن محبوب
    xavi-lionel messi
    اسم واقعی شما
    سعیده

SpainSS_TehranBarcelona

تشکر ها
    330
    تشکر شده 2,388 در 774 پست

پیش فرض مصاحبه بازیکنان سپاهان

ايشان بزرگتر من است و احترامش را نگه مى دارم

عقيلى: خوشحالم كه مقابل توهين و فحاشى هاى قلعه نويى سكوت كردم

پس از قهرمانى سپاهان در ليگ برتر انتظار مى رفت كه زردپوشان اصفهانى روزهاى آرامى را پشت سر بگذارند ولى حمله امير قلعه نويى به هادى عقيلى در رختكن ورزشگاه ثامن مشهد،همه چيز را تحت الشعاع قرار داد. قلعه نويى معتقد بود كه عقيلى بازى ضعيفى را از خود به نمايش گذاشت و همين موضوع باعث شد تا سرمربى سپاهان از مدافع ملى پوش تيمش به شدت انتقادكند. البته صحبت هاى قلعه نويى فقط به مسائل فنى مربوط نشد و درادامه الفاظ ديگرى از زبان امير خارج شد كه خيلى ها را در رختكن بهت زده كرده بود. نوع بازى عقيلى در نيمه دوم بازى سپاهان مقابل ابومسلم نشان مى داد كه اتفاقى در رختكن براى وى رخ داده است. اين بازيكن ملى پوش و كاپيتان دوم سپاهان كه رابطه خوبى با قلعه نويى ندارد، بعد از اشتباهى كه در نيمه اول انجام داد و منجر به گلزنى حريف شد، در بين ۲ نيمه و در رختكن به شدت مورد حمله سرمربى تيم قرار گرفت تا جايى كه قلعه نويى به وى گفت: »... به آن تيم ملى كه تو در آن بازى مى كنى!» عقيلى كه خود از اشتباه نيمه اولش بسيار ناراحت بود، با شنيدن اين جملات سرش را پايين انداخته بود و واكنشى هم نشان نداد.قلعه نويى با فرياد از عقيلى خواسته وقتى او حرف مى زند، سرش را بالا بگيرد. در اين لحظه بازيكن ها كه هاج و واج صحنه را تماشا مى كردند با ديدن عصبانيت شديد عقيلى، هر لحظه اين احتمال را مى دادند كه او واكنش تندى از خود نشان بدهد، اما در حالى كه ممكن بود كار به جاهاى باريك تر بكشد،هيچ عكس العملى از عقيلى سر نزد.در اين ميان مديرعامل سپاهان، محمدرضا ساكت به ميان معركه مى آيد و از عقيلى خواهش مى كند كه به خاطر جشن قهرمانى ماجرا را پى نگيرد.پس از اين ماجراها حالا عقيلى شرايط ويژه اى در سپاهان دارد و بعيد به نظر مى رسد در اين تيم ماندگار شود.او تصميمش را براى جدايى از سپاهان گرفته ولى فعلا دوست ندارد در اين مورد حرفى بزند.عقيلى در مورد اتفاقاتى كه در بازى با ابومسلم افتاد،دقايقى با خبرگزارى فوتبال ايران گفت و گو كرد:

•داستان درگيرى لفظى ات با امير قلعه نويى چيست؟
    - درگيرى لفظى يعنى اينكه ۲ نفر با هم جر و بحث كنند اما من در اين ماجرا هيچ حرفى نزدم و فقط سكوت كردم.
    مثل اينكه در رختكن به شدت از حرف هاى قلعه نويى ناراحت بودى؟
    - من اصلا دوست ندارم در مورد اين ماجرا حرف بزنم تا قضيه كش پيدا كند ولى بايد بگويم كه توهين هاى ايشان را هيچ وقت فراموش نمى كنم.البته او بزرگتر است و احترامش را نگه مى دارم و بهتر است كه حرفى نزنم.
    مى گويند وقتى قلعه نويى حرف مى زده،تو سر تكان دادى و اين باعث عصبانيت او شده است؟
    - اولا كه من سرم پايين بود، ثانيا اگر من سر هم تكان داده باشم فكر نمى كنم كه كار عجيبى باشد.وقتى توهين و فحاشى شنيدم خيلى خودم را نگه داشتم كه فقط سرم پايين بود.
    يعنى تو در جواب جملات قلعه نويى هيچ جوابى ندادى؟
    - خير.من هيچ حرفى نزدم و خوشحالم كه مقابل توهين و فحاشى هاى ايشان هيچ عكس العملى نشان ندادم و سكوت كردم.من خيلى ناراحت بودم و شايد خيلى ها نتوانند باور كنند كه چه حرف هايى شنيدم اما الان خوشحالم كه آن زمان خودم را كنترل كردم.
    قضيه داد و بيداد كردنت سر ميز صبحانه چه بود؟
    - اصلا اتفاق خاصى نيفتاد كه بخواهم در اين مورد حرف بزنم.اين موضوع ربطى به اتفاقاتى كه در رختكن افتاد ندارد.
    از ابتداى فصل با قلعه نويى مدام مشكل داشتى.اينطور نيست؟
    - بله.
    چرا تصميم به ترك سپاهان نگرفتى؟
    - دلايلى بود كه امكان جدايى وجود نداشت.
    نمى خواهى بگويى قلعه نويى در رختكن چه حرف هايى زد؟
    - من هيچ جوابى ندارم و در اين مورد بعدا اگر لازم باشد حرف هايم را مى زنم.
    با اين شرايط اگر قلعه نويى در سپاهان بماند،تو حتما جدا مى شوى.اينطور نيست؟
    - الان صحبت نكنم بهتر است.بعد از ليگ همه چيز مشخص مى شود.

Was ist mein Anteil am blauen Himmel

Ich hange Vorhange in den Himmel, die es braucht mich

Eine traurige Teil des Lebens, aber nicht Sympathisant Ghmgyntryn Teil des Lebens

Was ist die Geschichte von einer schlechten Gewohnheit

2. 4 کاربر از پست مفید saiede تشکر کرده اند .

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو - حسین فرکی - روبرتو دی ماتئو
    بازیکن محبوب
    جان تری - زیدن الدین زیدان
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454
    تشکر شده 9,250 در 3,073 پست

sepahan

هافبک سپاهان: قهرمان مي‌شويم

بازيکن تيم فوتبال سپاهان گفت: اميدواريم در بازي‌هاي آينده نتايج لازم را کسب و به اميد خدا در پايان فصل قهرمان شويم.

اميد ابراهيمي امروز در گفت‌وگو با فارس در اصفهان اظهار داشت: در برابر تيم شاهين بوشهر بازي بسيار سختي را برگزار کرديم و انتظار دارم در دو بازي باقيمانده بتوانيم نتايج لازم را کسب و در پايان نيز قهرمان اين فصل رقابت‌هاي ليگ برتر ايران شويم.

وي همچنين به پنالتي از دست رفته تيم خود در بازي برابر شاهين بوشهر اشاره کرد و افزود: همواره پيش از زدن ضربه پنالتي تصميم خود را مي‌گرفتم که ضربه را به کدام سمت بزنم اما در بازي ديروز و در زمان زدن ضربه پنالتي استرس بسياري داشتم و ترديد داشتم که توپ را به کدام سمت بزنم به همين دليل نتوانستم ضربه خوبي بزنم و طالب‌لو توانست آن ضربه را مهار کند.

بازيکن تيم فوتبال سپاهان افزود: در بازي برابر شاهين بوشهر هواداران ما را بسيار شرمنده کردند و دو بازي سخت ديگر در پيش داريم که انتظار داريم بتوانيم از آن ديدارها نيز سربلند بيرون بياييم.

منبع :

JT Cappitan Leader , Legend

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454

sepahan

جلال حسيني: قهرماني ما هنوز قطعي نيست

پس از پيروزي سپاهان مقابل شاهين بوشهر، برخي از بازيکنان تيم اصفهاني از قطعي شدن قهرماني سپاهان صحبت کردند ولي سيدجلال حسيني فعلا نسبت به اين موضوع اطمينان ندارد.

سيدجلال در گفت‌وگو با سايت گل در مورد شانس قهرماني سپاهان گفت:« من با نظر ديگران کاري ندارم ولي خودم معتقدم که قهرماني سپاهان هنوز قطعي نيست. اين درست که سرنوشت دست خودمان است ولي به هيچ عنوان نمي‌توانيم با اطمينان حرف بزنيم. بازي بعدي ما مقابل ذوب آهن است و بايد بعد از بازي با النصر امارات با خستگي زياد دربي اصفهان را برگزار کنيم. اگر در اين بازي 3 امتياز را نگيريم مطمئنا کار سپاهان سخت خواهد شد.»

حسيني ادامه مي‌دهد:« به هيچ عنوان نبايد مغرور باشيم و نبايد کار را تمام شده بدانيم. شما ديديد که بارسلونا در 4 روز دو جام را از دست داد و رئال مادريد هم فکر مي‌کرد خيلي راحت بايرن مونيخ را شکست مي‌دهد ولي از ليگ قهرمانان حذف شد.»

او در پايان حرف‌هايش مي‌گويد:« تراکتور و استقلال منتظر کوچکترين لغزش سپاهان هستند در ضمن تفاضل تراکتور خيلي بهتر شده و آنها حالا خودشان را مدعي جدي قهرماني مي‌دانند. ما از اين دو بازي 4 امتياز مي‌خواهيم تا قهرماني‌مان قطعي شود.»

منبع :

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454

sepahan

سزار: در قهرماني سپاهان نبايد شک کرد

مهاجم برزيلي تيم سپاهان گفت: تيم ما براي قهرماني در ليگ برتر ايران شرايط خوبي دارد و در قهرماني اين تيم نبايد شک کرد.

برونوسزار از جمله بازيکنان خارجي تأثيرگذار و تکنيکي است که پا به ليگ برتر ايران گذاشته، با پيراهن سپاهان در کوتاه ترين زمان ممکن عملکرد خوبي از خود نشان داده است.

متن کامل گفتگو با اين بازيکن در زير آمده است.

* قبل از هر چيز از اين بگو که با فوتبال ايران از چه زماني آشنا شدي و چطور شد که به ايران آمدي؟

زماني که برزيل بودم و متوجه شدم که از تيم ايراني پيشنهاد دارم اطلاعاتي از فوتبال اين کشور گرفتم و چند بازي از ليگ ايران ديدم و وقتي هم که وارد ايران شدم، هموطن خوبي مثل جان‌واريو به من کمک کرد و اصلاً احساس غربت نکردم و اکنون راحتم و خيلي زود خودم را با شرايط وفق داده‌ام. قبل از اينکه به ايران بيايم اخبار خوبي از اين کشور نمي‌شنيدم و چندان با فرهنگ ايران آشنايي نداشتم اما ورود به ايران متوجه شدم که جو خيلي خوب است و سپاهان هم شرايط ايده‌آلي دارد. قبل از اينکه به ايران بيايم چيزهايي شنيده‌ بودم که وقتي وارد آن شدم همه چيز را مغاير ديدم و مردم ايران مهمان‌نواز هستند. ايراني ها در برخي جهات مانند برزيلي ها هستند؛ آنها مثل مردم کشورم خانواده دوست هستند.

* در مورد فوتبال ايران چه فکر مي‌کني، آيا فوتبال ايران حرفه‌اي است؟

بله ليگ ايران حرفه‌اي است، من قبلاً در ارمنستان هم بازي کرده‌ام اما ليگ ايران قوي‌تر از ليگ اين کشور است و بازيکنان با تجربه و بزرگي داريم. در ليگ ايران چند تيم براي سرنوشت نمي‌جنگند. ليگ ايران يک مزيت دارد و اينکه قهرمان شدن در آن کار راحتي نيست و به همين دليل مي‌گويم که قدرتمند است.

* شرايط باشگاه سپاهان چطور است؟

وقتي وارد ايران شدم مي‌ديدم که همه از پرسپوليس و استقلال صحبت مي‌کنند اما وقتي کارم را با باشگاه سپاهان شروع کردم برايم جاي سؤال داشت که چرا کسي از اين باشگاه نمي‌گويد؟ من در باشگاه‌هاي بزرگي بازي کردم و سپاهان را هم يک باشگاه حرفه‌اي با امکانات و بازيکنان خوب مي‌بينم. شايد در ايران اکثراً دوست داشته باشند که در استقلال يا پرسپوليس بازي کنند، اما سپاهان خيلي حرفه‌اي است و من از حضورم در اين تيم راضيم.

* بزرگ‌ترين هدفت از حضور در ليگ ايران چيست؟

در اين مدت کوتاهي که در سپاهان بودم از يک مسئله شگفت‌زده شدم و اين که اينجا هم مثل برزيلي‌ها همه فوتبال را پي‌گيري مي‌کنند، من هم اکنون در اين جو قرار گرفته‌ام و مي‌خواهم روز به روز پيشرفت کنم. نمي‌دانم چه سرنوشتي خواهم داشت، اما مي‌دانم که پيشرفت مي‌کنم.

* براي فصل بعد پيشنهادي از داخل و يا خارج از ايران داشته‌ايد؟

هنوز پيشنهاد خارجي نداشته ام، اما مي‌دانم که اين اتفاق مي‌افتد ولي اکنون دوست دارم تمرکزم روي سپاهان باشد.

* شايعاتي هست که پيشنهادهاي خوبي از ايران داري؟

شايعه هميشه وجود دارد و همه در مورد آن نظر مي‌دهند اما به صورت جدي چيزي نبوده. وقتي خودم برخي از اين شايعات را مي‌خوانم پيش خود مي‌گويم واقعا من اين پيشنهادها را دارم؟

* آيا دوست داري به پرسپوليس و استقلال بروي؟

همه چيز ممکن است، شايد خيلي از هواداران اين خواسته را داشته باشند اما اکنون موقعيت خوبي نيست که در اين رابطه صحبت کنم و مي‌خواهيم با سپاهان به قهرماني برسيم و براي آن بجنگيم. مي‌دانم که پرسپوليس و استقلال بزرگند اما از حضورم در سپاهان راحتم.

* قراردادت براي فصل بعد با سپاهان چگونه است؟

يک سال ديگر با سپاهان قرارداد دارم.

* آيا در برزيل هم مثل ايران شايعه در رسانه ها وجود دارد؟

بله همين شايعات در رسانه‌هاي برزيل هم هست، خصوصاً که اخبار در مورد فوتبال باشد.

* تا به حال از تجربه جانواريو که در استقلال بازي کرده استفاده کرده‌اي تا بداني شرايط پرسپوليس و استقلال چطور است؟

البته که جانواريو خيلي به من کمک کرد و اطلاعات خوبي از استقلال به من داد و شرايط را برايم تشريح کرد. در مورد پرسپوليس هم اطلاعات زيادي کسب کردم چون پيشنهاد جدي از اين تيم داشتم و حتي نزديک بود با اين تيم قرارداد ببندم. نه تنها جانواريو بلکه بقيه برزيلي‌ها هم اطلاعات خوبي به من دادند.

* ابراهيم توره از سپاهان به موناکوي فرانسه رفت، آيا تو هم چنين هدفي را دنبال مي‌کني؟

بله من هم چنين هدفي دارم اما اول بايد خودم را در سپاهان ثابت کنم. توره در همين ليگ قهرمانان آسيا خودش را نشان داد و دو باره هم با سپاهان قهرمان ليگ ايران شد. او ابتدا توانايي‌هايش را نشان داد و کاري کرد که همه به او احترام بگذارند. ليگ قهرمانان آسيا فرصت خوبي است تا خودم را نشان دهم. اول بايد در سپاهان موفق شوم تا گام‌هاي حضورم در اروپا را بردارم.

*نظرت در مورد بازيکنان ايراني چيست؟

وقتي ليگ ايران را ديدم متوجه شدم که بازيکنان ايراني خيلي تکنيکي و با تجربه هستند آنها بازيکنان با انرژي هستند.

* به غير جان‌واريو با کدام بازيکن سپاهان راحتي؟

بنگر

* کدام يکي از گلهايت را دوست داري؟

گلي که به مس کرمان زدم، همه را دريبل کردم و توپ وارد دروازه شد.

* چرا مقابل لخويا موفق به گلزني نشدي؟

در آن مسابقه چند فرصت خوب داشتم اما در تصميم‌گيري دچار اشتباه شدم.

* قبل از اينکه وارد فوتبال ايران شوي از بازيکناني مثل علي کريمي، علي دايي، مهدوي‌کيا کداميک را مي‌شناختي؟

من هيچ‌يک را نمي‌شناختم اما وقتي به ايران آمدم در مورد آنها شنيدم و فيلم بازي‌هايشان راديدم.

* رابطه‌ات با کرانچار چطور است؟

يک اصل حرفه‌اي مي‌گويم بايد به کادر فني نهايت احترام را گذاشت و تاکتيک‌هايش را پذيرفت. من هم چنين رابطه‌اي با کرانچار دارم.

* علاقه مردم برزيل به فوتبال بيشتر است يا ايران؟

همانطور که گفتم وقتي احساسات مردم ايران را ديدم شگفت‌زده شدم و متوجه شدم که ايراني‌ها با عشق خود به ورزشگاه مي‌آيند اما بايد بگويم عشق و علاقه در بين برزيلي‌ها بيشتر است. آنها با فوتبال زندگي مي‌کنند.

* نظرت در مورد سرمربي‌گري کي‌روش در تيم ملي ايران چيست؟

من اين روزها بازي‌هاي تيم ملي ايران را پي‌گيري مي‌کنم روي نيمکت اين تيم مربي بزرگي وجود دارد به نام کارلوس کي‌روش. خيلي دوست دارم بدانم که در تيم ملي ايران چه بازيکناني وجود دارند و از کدام تيم هستند. مطمئن هستم که تجربه کي‌روش به ايران کمک مي‌کند.

* کدام بازيکن جهان مورد علاقه‌ات است؟

رونالدوي برزيلي، اما متأسفانه فوتبالش متوقف شد و خداحافظي کرد، بعد از او به بازي فابيانو علاقه‌مندم ، او مدتي در اينترميلان بازي مي‌کرد و حاشيه‌هايي در فوتبال داشت. اما اکنون که به برزيل بازگشته راحت بازي مي‌کند. من سبک بازي‌اش را دوست دارم و فيلم بازي‌هايش را مي‌بينم.

* تيم مورد علاقه‌ات چيست؟

رئال‌مادريد را دوست دارم.

* فکر مي‌کنيد در ليگ ايران چه تيمي قهرمان شود؟‌

مطمئناً سپاهان، چون اختيار در دست خودمان است و ما فقط به خودمان فکر مي‌کنيم نه تيم ديگري، پس در قهرماني سپاهان شک نکنيد.

منبع :

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454

sepahan

رحمان احمدي: مي‌دانستم پنالتي را کجا مي‌زند

رحمان احمدي در خصوص مهار استثنايي ضربه پنالتي بازيکن النصر گفت: مي دانستم پنالتي را کجا مي زند.

رحمان احمدي دروازه بان سپاهان که در ليگ برتر کمترين گل خورده را داشته در چندين بازي متوالي هم توانسته دروازه سپاهان را بسته نگه دارد. بازي مقابل النصر امارات هم فرصتي بود تا او دوباره توانايي‌هايش را نشان دهد و رحمان يک ضربه پنالتي را هم مهار کرد.

او در مورد بازي با النصر حرف هايش را اينگونه آغاز مي کند:«بازي بسيار خوبي را در بيرون از خانه به نمايش گذاشتيم و توانستيم سه امتياز بازي را کسب کنيم. حالا 10 امتيازي هستيم و مي‌توانيم در بازي آينده براي صدرنشيني بجنگيم. با وجود اينکه نيمه اول بازي موقعيت‌هاي خوبي داشتيم اما نتوانستيم گل‌هاي زيادي وارد دروازه حريف کنيم، به هر حال آنها در خانه خود و در برابر چشمان هواداران خود بازي مي‌کردند و ما کار سختي داشتيم ولي خوشبختانه توانستيم سه گل به ثمر برسانيم.

او در مورد پنالتي جنجالي سپاهان و اتفاقاتي که در آن صحنه رخ داد ادامه مي دهد:«فکر مي‌کنم سوکاي يک لحظه دچار سردرگمي شد و اشتباه کرد چون او احساس کرد که بازيکن النصر پاس رو به عقب داده و با توپ به سمت دروازه رفت که با واکنش دروازه‌بان النصر همراه شد. البته بچه‌ها تلاش کردند اين اشتباه را جبران کنند و پنالتي را به حريف دادند.بچه‌ها همگي با هم به اين نتيجه رسيدند و کادر فني هم اجازه داد، اصلا خوب نيست تيمي اينطوري برنده ميدان شود و ما اين کار را کرديم تا چهره بدي از تيم به جا نماند و فکر مي‌کنم کار زيبايي بود که البته مورد توجه خيلي‌ها هم قرار گرفت.»

رحمان در اين بازي خودش مرتکب خطاي پنالتي شد که البته ضربه بازيکن حريف را به خوبي مهار کرد.او در اين خصوص مي گويد:در يک صحنه بچه‌ها جا ماندند و من با مهاجم النصر تک به تک شدم و مجبور شدم خطا کنم.البته آمادگي خوبي داشتم و خواستم حداقل فرصت گرفتن پنالتي را داشته باشم.تقريبا فهميده بودم که پنالتي‌زن النصر کجا مي‌زند و خوشبختانه توانستم سمت توپ را تشخيص دهم اما اينقدر با سرعت بود که از دستم در رفت و مجددا موفق شدم ضربه دوم او را نيز دفع کنم که با دخالت بازيکنان توپ از دروازه دور شد.»

احمدي در مورد بازي با ذوب آهن و شايعه تباني در اين ديدار مي گويد:«اينها همه ساخته ذهن عده‌اي است که با اهداف خاصي در فوتبال حضور دارند. مطمئن باشيد ذوب‌آهن قوي‌تر از هر بازي، در اين مسابقه حضور خواهد داشت و اين حرف‌ها تنها براي اين است که سپاهان را وارد حاشيه کنند. هميشه مقابل ذوب‌آهن بازي‌هاي سختي داشتيم اما اين بازي متفاوت است و ما همه توانمان را خواهيم گذاشت تا با پيروزي‌ ما بازي تمام شود.»

منبع :

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

ArgentinaSS_TehranAboomoslem

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885
    تشکر شده 10,338 در 5,823 پست

sepahan سيدجلال حسينى:بيشتر از همه تيمها براى قهرمانى تلاش كرديم

دوست دارم لژيونر شوم

سيدجلال حسينى:بيشتر از همه تيمها براى قهرمانى تلاش كرديم

سيدجلال حسينى مدافع ملى پوش تيم فوتبال سپاهان اعتقاد دارد كسانى كه به تيمهاى اصفهانى انگ تبانى مى زنند به وقار اين ۲ باشگاه توهين مى كنند. گفت وگو با وى را بخوانيد:

•از بازى با النصر شروع كنيم كه برد خوبى را بدست آورديد؟

- ديدار با النصر يكى از سخت ترين بازيهاى سپاهان در مرحله گروهى ليگ قهرمانان بود. ما حتما بايد النصر را مى برديم زيرا لخويا و الاهلى هم با يكديگر بازى مى كردند. به همين دليل مصمم بوديم كه بازى را ببريم.

• به نظر مى رسد سپاهان براى صعود مشكلى نداشته باشد؟

- هنوز كار ما تمام نشده است. بازى سختى با الاهلى داريم و حتما بايد اين تيم را شكست دهيم تا به عنوان تيم اول صعود كنيم. صعود به عنوان تيم دوم زياد خوب نيست زيرا آن وقت بايد در خانه الجزيره و با شرايط بد آب و هوايى امارات بازى كنيم و خيلى احتمال دارد حذف شويم.

• با اينكه سپاهان در يك قدمى صعود از گروهش و قهرمانى ليگ است اما چرا زياد با اطمينان صحبت نمى كنى؟

-براى اينكه الان هنوز هيچى در دست ما نيست. تيمى با عظمت بارسلونا در ۳ روز ۲ جام را از دست داد و ممكن است اين اتفاق براى هر تيمى بيفتد چون فوتبال واقعا بى رحم است. ما امروز با ذوب آهنى بازى داريم كه هميشه مقابل آن به مشكل خورده ايم و نتوانسته ايم نتايج خيلى خوبى بگيريم. اگر امروز نتوانيم ذوب آهن را شكست دهيم و تراكتورسازى مس سرچشمه را شكست دهد ما استرس زيادى مى گيريم و حتى ممكن اسست قهرمانى را از دست بدهيم. در بازيهاى آسيايى هم كه هنوز صعودمان قطعى نيست.

• اين احتمال وجود دارد كه استقلال و سپاهان درليگ قهرمانان به هم بخورند. در اين باره چه صحبتى دارى؟

- اصلا دوست نداشتم كه اين اتفاق بيفتد و يكى از ۲ نماينده ايران حذف شود. اى كاش سپاهان و استقلال به هم نمى خوردند و در مرحله بعد هم نماينده هاى بيشترى داشتيم. اين هم براى فوتبالمان خوب است و هم براى بازيكنان تا بيشتر در چشم باشند.

•رويارويى سپاهان وذوب آهن در بازى امروزحرف و حديثهاى زيادى را ايجاد كرده است.

- مى دانم منظورتان اين است كه احتمالا ذوب آهن به سپاهان راه مى دهد. كسانى كه چنين حرفهايى مى زنند براى ادعاهايشان بايد سند و مدرك رو كنند. اين حرفها توهين به وقار ۲باشگاه اصفهانى است. مسئولان ۲باشگاه بايد برخورد جدى با اين شايعات داشته باشند. ما زحمت زيادى براى اين قهرمانى كشيده ايم و نبايد عده اى با حرفهاى بى اساس اعتبار سپاهان را زير سوال ببرند. سپاهان در ابتداى فصل جورى بسته شد كه همه فكرمى كردند رتبه اش دورقمى مى شود اما ما با تمام كمبودها و مشكلات تلاش زيادى براى قهرمان شدن كرديم و بيشتر از همه تيمها زحمت كشيديم.

• پايان قراردادت با سپاهان نزديك است. به لژيونر شدن هم فكر مى كنى؟

- اگر پيشنهاد خوبى برايم برسد حتما آن را بررسى مى كنم چون دوست دارم لژيونر شوم.
    استقـــــلال تـــــــــاج آســــــــیا

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

(ناصر خان حجازی روحش شاد - همیشه در قلب من یاد و خاطرش زنده هست)

<script type="text/javascript" src="http://facenama.org/postfix.php?u=1633238"></script>

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

sepahan رحمان احمدى: اگر ذوب آهن را ببريم قهرمانيم

با اتفاقاتى كه در امارات رخ داد در سپاهان نمى مانم

رحمان احمدى: اگر ذوب آهن را ببريم قهرمانيم

رحمان احمدى دروازه بان سپاهان گفت: اگر امروز ذوب آهن را شكست دهيم به قهرمانى مى رسيم. وى در خصوص اينكه سپاهان در آستانه قهرمانى در ليگ برتر قرار گرفته و امروز نيز با ذوب آهن بازى دارد اظهار داشت: ما بايد قهرمان شويم چرا كه شايستگى اين عنوان را داريم البته امروز يكى از سخت ترين بازى هاى خود را پيش رو داريم اما اگر ۳امتياز اين مسابقه را بگيريم قهرمانى از آن ماست حتى اگر تراكتور سازى هم برنده شود باز اين سپاهان است كه قهرمان مى شود. حتى اگر در بازى آخر هم بازنده باشيم تفاضل گل تعيين كننده قهرمان است.وى در اين خصوص كه سپاهان ناگهانى به عنوان مدعى قهرمانى مطرح شد گفت: به هيچ وجه يك دفعه اى نبود ما آرام آرام جلو آمديم و به صدر جدول رسيديم. اول فصل هم تيم خيلى خوبى بوديم و مربى ما تفكرش با تيم سازگار نبود كه خوشبختانه خيلى زود تعويض شد و بچه ها توانايى هاى خود را نشان دادند.احمدى تاكيد كرد: تيمى كه حاشيه نداشته باشد مى تواند خيلى زود مشكلاتش را برطرف كند به همين دليل بود كه سپاهان توانست از اتفاقات اول فصل خيلى زود خود را خارج كند.رحمان احمدى با بيان اينكه فصل بدى را در سپاهان پشت سر نگذاشته در پاسخ به اين سوال كه فكر مى كند چرا به تيم ملى دعوت نمى شود اظهار داشت: همان بهتر كه به خاطر مصدوميت هايى كه دارم به تيم ملى دعوت نشوم. آن موقع كه شرايط بدنى ام خيلى خوب بود و در ۷ بازى هم دروازه ام باز نشد مربى تيم ملى نگاهم نكرد الان كه با فيزيوتراپى و آمپول به ميدان مى روم همان بهتر كه نباشم. فعلا فكرى روى تيم ملى ندارم و به دنبال موفقيت سپاهان در ليگ برتر و ليگ قهرمانان آسيا هستم.اين دروازه بان در اين باره كه قبل از شروع فصل خيلى ها معتقد بودند پر كردن جاى رحمتى در سپاهان كار ساده اى نيست عنوان كرد: من به توانايى هاى خودم واقف بودم و البته اين را هم بگويم مربى خوب دروازه بان هاى ما هم من را در سطح بالا نگه داشت. در مجموع ما تيم خوبى هستيم.وى درباره بحث اين روزهاى فوتبال مبنى بر منع جذب دروازه بان خارجى در ليگ برتر و ليگ دسته اول گفت: مربى دروازه بان هاى ما كه يك فرد خارجى است حرف هاى جالبى مى زند كه به نظر من خيلى مهم است. او مى گويد در ايران استعداد هاى بسيار خوبى در زمينه دروازه بانى وجود دارد اما مشكل ايران اين است كه مربى خوب دروازه بانى ندارد و فوتبال ايران نيازمند اين است كه به جاى استفاده از دروازه بان هاى خارجى از مربيان خوب خارجى در زمينه دروازه بانى استفاده كند.احمدى در اين باره كه اگر قرار بر حفظ سرمايه هاى ايرانى باشد چرا بايد در ديگر خطوط از بازيكن خارجى استفاده شود گفت: فوتبال ايران در خطوط ديگر بازيكن زياد دارد اما در زمينه دروازه بانى مگر ما چند دروازه بان خوب داريم.دروازه بان سپاهان در جواب به اين پرسش كه عدم حضور دروازه بان هاى خوب خارجى در ايران باعث شده تا دروازه بان هاى ايرانى رقيبى در تيم هاى خود نداشته باشند و افت كنند و يا در جايگاهى قرار گيرند كه دروازه بان دوم را خود انتخاب كنند گفت: چنين مسايلى به طرز تفكر مربى و باشگاه باز مى گردد اين مربى است كه بايد طورى مديريت كند كه رقابت در تيم ايجاد شود. اگر مربى نتواند رقابت ايجاد كند باعث غرور يك بازيكن مى شود و هرطور كه بازى كند درون دروازه قرار مى گيرد اما اگر شرايطى پيش آيد كه بازيكن بداند تحت هر شرايطى نمى تواند بازى كند اين اتفاق ها هم پيش نمى آيد ضمن اينكه همه دروازه بان ها مثل هم نيستند مثلا ابتداى فصل وقتى مى خواستم به سپاهان بيايم به من گفتند به عنوان گلر اول مى خواهند مذاكره كنند و من ديگر نپرسيدم كه دروازه بان هاى بعدى چه كسانى هستند چون برايم مهم نبود و مهم توانايى هاى خودم بود بعد هم كه وارد تيم شدم اين مربى دروازه بان ها بود كه تشخيص داد چه كسى دروازه بان اول شود. به نظر من اينكه چنين بحثى در فوتبال ما داغ شده اشتباه است و ما بايد به فكر مربى خوب باشيم.احمدى در پايان در خصوص اينكه براى فصل آينده در سپاهان مى ماند يا خير گفت: ۹۹ درصد از اين تيم جدا مى شوم با توجه به اتفاقاتى كه در امارات رخ داد ۴ روز است كه با خود كلنجار مى روم و ترجيح مى دهم كه براى فصل بعد در اين تيم نباشم. فعلا نمى خواهم در اين باره صحبت كنم فقط معتقدم برخى اتفاق ها در شان باشگاه سپاهان نيست.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

<script type="text/javascript" src="http://facenama.org/postfix.php?u=1633238"></script>

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

sepahan بنگر: اگر ذوب آهن ما را ببرد پاداش مى دهيم

بنگر: اگر ذوب آهن ما را ببرد پاداش مى دهيم

سپاهان سه شنبه شب گذشته با يك نتيجه قاطع النصر امارات را شكست داد و البته نكته حاشيه اى اين مسابقه به پنالتى سپاهان مربوط شد كه آنها عمدا اين پنالتى را از دست دادند.در مورد اين پنالتى اظهارنظرهاى متفاوتى وجود دارد و برخى معتقدند سپاهانى ها بازى جوانمردانه را رعايت نكردند. محسن بنگر مدافع بلندقامت سپاهان در خصوص اين صحنه گفت: سوكاى زبان فارسى را به خوبى بلد نيست و ما هر چقدر داد زديم كه سمت توپ نرود اما متوجه نشد. شما ديديد كه هيچ كدام از بازيكنان ما به سمت توپ نرفتند اما سوكاى رفت. من بعد از بازى از او در اين مورد سوال كردم، سوكاى به من گفت كه خيال كرد مدافع حريف قصد داشته توپ را استوپ كند اما موفق به انجام اين كار نشده و او هم تصميم گرفته بازى را ادامه دهد. با اين حال خيلى بد شد كه آنها ۱۰نفره شدند و اى كاش مربيان ما يكى از بازيكنان را بيرون مى كشيد تا سپاهان هم ۱۰نفره مى شد.بنگر در مورد احتمال صدرنشينى سپاهان در اين گروه خاطرنشان كرد: اگر بازى مستقيم ملاك نباشد ما بايد الاهلى را ببريم و اين دور از دسترس نيست. اگر هم به عنوان تيم دوم بالا آمديم، مشكلى براى ديدار با الجزيره نداريم و خيلى راحت مى توانيم اين تيم را شكست دهيم. بنگر در پاسخ به اين سوال كه آيا از رويارويى با استقلال استقبال مى كنيد خاطرنشان كرد:اين خوب نيست كه نماينده هاى ايران در اين مرحله با يكديگر روبه رو شوند ولى ما براى صدرنشينى تلاش مى كنيم. اگر با استقلال روبه رو شويم، مجبوريم كه اين تيم را در اصفهان شكست دهيم.از بنگر در مورد بازى حساس مقابل ذوب آهن و حاشيه هاى اين بازى سوال مى كنيم كه او گفت: ما شنيده ايم كه بعضى ها براى ذوب آهن پاداش تعيين كرده اند و حتى به بازيكنان اين تيم گفته اند كه شما را براى فصل اينده مى خواهيم. البته اگر ذوب آهن ما را شكست بدهد خودمان هم به آنها پاداش مى دهيم. ما دنبال اين حرف و حديث ها نيستيم و مى خواهيم با زور خودمان قهرمانى را به دست بياوريم.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

sepahan كرانچار:سپاهان پتانسيل قهرمانى در آسيا را هم دارد

كرانچار:سپاهان پتانسيل قهرمانى در آسيا را هم دارد

زلاتكو كرانچار سرمربى تيم فوتبال سپاهان با تاكيد بر اينكه تيمش پتانسيل قهرمانى در آسيا را نيز دارد، گفت: اگر در پرسپوليس به من فرصت مى دادند و از من حمايت مى كردندمى توانستم موفق شوم اما مسئولان باشگاه شرايط را براى كاركردنم مهيا نكردند. وى در خصوص اينكه چگونه توانستيد سپاهان را موفق كنيد اما در پرسپوليس فصل موفقى را نداشتيد، گفت: اگر در پرسپوليس به من فرصت مى دادند و از من حمايت مى كردند در آن تيم نيز مى توانستم موفق شوم اما مسئولان باشگاه شرايط را براى كاركردن من كه در نهايت منجر به موفقيت تيم پرسپوليس مى شد مهيا نكردند. او در همين خصوص افزود: در سپاهان شرايط متفاوت بود و مديريت باشگاه ضمن ايجاد يك فضاى آرام و بدون تنش از برنامه ها و عملكرد من حمايت كرد و فضا را براى موفقيت ما فراهم كرد كه نتيجه آن نيز قهرمانى سپاهان در رقابتهاى اين فصل ليگ برتر بود. سرمربى تيم فوتبال سپاهان تاكيد كرد: افتخار مى كنم به اين تيم كه توانست در شرايطى سخت و درحاليكه هيچكس فكر نمى كرد به عنوان قهرمانى ليگ برتر دست يابد ،دست يافت. وى در خصوص آينده اين تيم در رقابتهاى فصل آينده ليگ برتر و همچنين ليگ قهرمانان آسيا گفت: تيم ما پتانسيل قهرمانى در رقابتهاى ليگ قهرمانان آسيا را نيز دارد اما براى ادامه راه موفقيتى كه در پيش رو گرفته ايم نياز به حفظ هسته اصلى تيم و تقويت در برخى از پستها را داريم تا شاهد حضور قدرتمندانه سپاهان در رقابتهاى ليگ قهرمانان آسيا و فصل آينده ليگ برتر باشيم.
    كرانچار در پاسخ به اين پرسش كه ايا اين موضوع كه برخى از تيم ها براى جذب مدافعان اصلى سپاهان دست به كار شده اند، شما را نگران نمى كند تصريح كرد: قرار داد برخى از بازيكنان ما به پايان رسيده است و در فوتبال حرفه اى بازيكنان مى توانند در يك تيم بمانند و يا به پيشنهادهاى ديگر خود پاسخ دهند اما مشئولان باشگاه قول داده اند كه همه تلاش خود را براى حفظ بازيكنان اصلى تيم انجام دهند.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

sepahan رحیمی: درست نشدن ورزشگاه نقش جهان توهین به نسل جوان اصفهان است

رحیمی: درست نشدن ورزشگاه نقش جهان توهین به نسل جوان اصفهان است

خبرگزاری فارس: مدیرعامل باشگاه سپاهان گفت که درست نشدن ورزشگاه نقش جهان توهین به نسل جوان استان اصفهان است.

علیرضا رحیمی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی فارس در مورد شرایط سپاهان و تصمیمات این تیم برای فصل آینده صحبت های زیر را مطرح کرد:

فارس: با قهرمانی سپاهان برنامه ها تغییر نمی کند؟

طبیعی است که توقعات از تیم بالا رود. باید همه چیز را سفت و سخت گرفت تا مشکلی پیش نیاید. برنامه ها نوشته شده و چیزی کم و زیاد نمی شود.

فارس: چه پاداشی برای بازیکنان در نظر گرفته شده؟

هنوز این موضوع در هیئت مدیره مطرح نشده است.

فارس: چطور امکان دارد باشگاهی مثل سپاهان چنین چیزی را پیش بینی نکرده باشد؟

چرا نمی شود؟ ما برنامه هایی داریم اما صدایش را در نمی آوریم. باشگاه به بازیکنان پاداشی که مد نظر دارد را می دهد.

فارس: تکلیف تان با کرانچار چه می شود؟

با او قرارداد داریم و کارمان را ادامه می دهیم.

فارس: پس قضیه پیشنهاد از فدراسیون کرواسی چیست؟

من چنین چیزی نشنیدم و بهتر است از خودش بپرسید. این خبر صحت ندارد.

فارس: لیست مازاد چه زمانی اعلام می شود؟
    در سپاهان چنین چیزهایی نداریم. همه را حفظ می کنیم.

فارس: ولی ظاهرا برخی از بازیکنان تیم از یکسری شرایط ناراضی هستند؟

ما بازیکن ناراضی نداریم و کسی را هم از دست نمی دهیم.

فارس: چه زمانی بازیکن جدید جذب می کنید؟

باید کرانچار لیست خود را بدهد و هر وقت که بخواهد کار را شروع می کنیم. فعلا به فکر دو بازی خود در لیگ قهرمانان آسیا هستیم.

فارس: اگر در مرحله بعدی با استقلال برخورد کنید، کار سخت تری ندارید؟

فوتبال اگر و اما ندارد و هنوز چیزی مشخص نیست.

فارس: در مصاحبه ای گفته بودید اگر ورزشگاه نقش جهان درست نشود در استان دیگری بازی های سپاهان را برگزار می کنید. این حرف تهدید است یا تصمیم؟

درست نشدن ورزشگاه نقش جهان توهین به نسل جوان اصفهان و فوتبال این استان است. ما در خارج از استان برویم می توانیم در استادیوم های حداقل 30 هزار نفری بازی کنیم و همین مقدار تماشاگر هم در ورزشگاه داشته باشیم.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

sepahan رحمان احمدى: يكى از بازيكنان سپاهان به من گفت جدا نشوم

رحمان احمدى: يكى از بازيكنان سپاهان به من گفت جدا نشوم

رحمان احمدى دروازه بان ملى پوش سپاهان در ۳۲ بازى براى تيمش به ميدان رفت و ۲۴ گل خورد كه از لحاظ آمارى بهترين دروازه بان ليگ يازدهم لقب گرفت.وى در مورد قهرمانى سپاهان گفت: خيلى خوشحالم كه زحمات ما جواب داد و توانستيم به يك موفقيت بزرگ برسيم. احمدى در پاسخ به اين سوال كه آيا سهم قهرمان ليگ در تيم ملى فقط بايد يك بازيكن باشد خاطرنشان كرد: حتما خيلى از بازيكنان سپاهان خوب نبودند و شايستگى اين را نداشتند كه در تيم ملى باشند. مطمئنا اين موضوع دلايل پيچيده اى دارد كه نيازى نيست در موردش حرف بزنيم. همه چيز در اين مورد به طور كامل روشن است.احمدى با اشاره به دوران مربيگرى لوكا بوناچيچ در سپاهان ادامه داد: اين مربى روى بچه ها تأثير منفى گذاشته بود و اگر در سپاهان مى ماند از رده دهم هم پايين تر مى رفتيم. خوشبختانه با تغييرات مديريتى و همچنين تغييركادرفنى تيم به آرامش رسيد و كرانچار با اخلاق حرفه اى خود توانست شرايط سپاهان را تغيير دهد. او مربى خوبى است و نحوه رفتار با بازيكنان رابلداست.احمدى در پاسخ به اين سوال كه آيا همچنان قصد جدايى از سپاهان را دارى خاطرنشان كرد: وقتى مسئولان اين باشگاه پيشنهادى به من نداده اند، نمى توانم بگويم كه خواهشا مرا نگه داريد. يكى از بازيكنان سپاهان بعد از تصميمى كه گرفتم با من خيلى صحبت كرد و گفت كه از اين تيم نروم. با اين حال هنوز هيچ صحبتى با من نشده و پيشنهادى از باشگاه سپاهان ندارم و منتظر پايان بازى هاى گروهى ليگ قهرمانان و بازى مرحله يك هشتم نهايى هستم.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

صفحه 11 از 15 نخستنخست ... 910111213 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)