Design & Developed BY Patira

صفحه 11 از 63 نخستنخست ... 9101112132161 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 630
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    همه جا
    مربی مورد علاقه
    خودم
    بازیکن محبوب
    خودم
    Arsenal

Henry

تشکر ها
    262
    تشکر شده 457 در 106 پست

آرسنال ܓܨܓ●۩ بحث و تبادل نظر توپخانه آرسنال فصل 2012/13 ۩•ܨܓܨ

با سلام خدمت همه توپچی های عزیز

::::

بحث و تبادل نظر هواداران آرسنال فصل 2012/13

حرفهای خودمونی هواداران آرسنال و بحث و تبادل نظر درمورد دیدارهای این تیم در این تاپیک قرار می گیرد.

ویرایش توسط GOLL : 06-04-2012 در ساعت 15:25

عضو Derby

اسم واقعی شما
    ♥ Raha ♥
    JuventusBarcelona

Lionel Messi

تشکر ها
    11,383
    تشکر شده 6,344 در 1,159 پست

آرسنال به جای فان پرسی؟؟؟

خوب کار ونگر که خیلی سخته باید تیمش رو برا فصل آینده آماده کنه ولی یکی از کلید های طلایی آرسنال داره میره فان پرسی میگم به نظرمن با رفتن پرسی خط حمله هیچ قوایی نخواهد داشت و توپچی ها توپخانه میشن!!!!!!! پس باید یکی از گزینه ها در صورت رفتن فان پرسی رو ونگر حتما در نظر داشته باشه

1: سوارز

2: توز

3:
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

The King

3. 7 کاربر از پست مفید Alex Dlpiero_10 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبك هجومي
    مربی مورد علاقه
    مورينيو
    بازیکن محبوب
    T.T.Henry +Cristiano Ronaldo+shevchenco
    اسم واقعی شما
    عليرضا @A@L@i@

PortugalRealMadridMilan

Bergkamp

تشکر ها
    2,298
    تشکر شده 3,633 در 885 پست

آرسنال

البته فن پرسي به نظر من جايي مثل آرسنال نميتونه پيدا كنه و همين آنري از آرسنال كه جدا شد و به بارسا رفت كلا سبك بازيش تغيير كرد و مجبور شد از فوتبال حرفه اي كنار گزاشته شه. چند تا بازيكن تو اين چند سال كه از آرسنال رفتن و تغريبا به هيچ جايي نرسيدند. 1 كه ناكامترين ميتونه باشه آنري هستش 2 - الكساندر هلب 3 متيو فلاميني 4 آدبايور و.... كه به هيچ جا نرسيدن . فقط اميدوارم فن پرسي كار درست رو انجام بده.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

مسافر خسته من بار سفر رو بسته بود
    تو خلوت آیینه ها به انتظار نشسته بود
    میخواست که از اینجا بره اما نمیدونست کجا
    دلش پر از گلایه بود ولی نمیدونست چرا

(
    شادمهر عقیلی)

5. 7 کاربر از پست مفید FC@ALI تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونگر
    بازیکن محبوب
    کل آرسنالی ها
    اسم واقعی شما
    عبدالله

FranceArsenalArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,004
    تشکر شده 9,243 در 1,741 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط the game hhh نمایش پست ها
    خوب کار ونگر که خیلی سخته باید تیمش رو برا فصل آینده آماده کنه ولی یکی از کلید های طلایی آرسنال داره میره فان پرسی میگم به نظرمن با رفتن پرسی خط حمله هیچ قوایی نخواهد داشت و توپچی ها توپخانه میشن!!!!!!! پس باید یکی از گزینه ها در صورت رفتن فان پرسی رو ونگر حتما در نظر داشته باشه

1: سوارز

2: توز

3:
    تو این گزینه هایی که گفتی نه توز نه تورس به آرسنال نمیان
    این دو تا بازیکن فقط دنبال پول زیادی هستن و فک نکنم ونگر و باشگاه واسه اینا دست به جیب بشن
    نقل قول نوشته اصلی توسط 002 نمایش پست ها
    البته فن پرسي به نظر من جايي مثل آرسنال نميتونه پيدا كنه و همين آنري از آرسنال كه جدا شد و به بارسا رفت كلا سبك بازيش تغيير كرد و مجبور شد از فوتبال حرفه اي كنار گزاشته شه. چند تا بازيكن تو اين چند سال كه از آرسنال رفتن و تغريبا به هيچ جايي نرسيدند. 1 كه ناكامترين ميتونه باشه آنري هستش 2 - الكساندر هلب 3 متيو فلاميني 4 آدبايور و.... كه به هيچ جا نرسيدن . فقط اميدوارم فن پرسي كار درست رو انجام بده.
    حرفت درسته
    تنها از بین بازیکن هایی که از ارسنال جدا شدن فابرگاس هست که بهتر شده و امیدوارم همیشه سالم باشه و بازیش بهتر بشه
    در ضمن هانری سال اول جداییش از ارسنال هم خوب بود اما کم کم افت کرد
    راستی فابرگاس گفته اگه قرار باشه از بارسا برم به ارسنال برمیگردم
    یعنی میشه باز فابرگاسمونو با لباس ارسنال ببینیم؟
    یه روز خوب میاد ...

7. 5 کاربر از پست مفید Abdollah 202 تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    امیــــر خآن
    بازیکن محبوب
    مسـی,ژیــرو,تــورس
    اسم واقعی شما
    B a R a N

SpainSS_TehranBarcelona

تشکر ها
    273
    تشکر شده 663 در 129 پست

تکرار سناریو دایمی 7-8 سال اخیر ارسنال ادامه دارد...

رابین ونپرسی طی بیانیه ای در سایت شخصی اش اعلام کرد قراردادش با آرسنال را تمدید نخواهد کرد...

بیانیه رابین به شرح زیر است:

این بیانیه ای است برای هواداران در مورد وضعیت کنونی من. در تمام این مدت برای احترام و پایبندی به باشگاه و طبق توافقی که با آقای گازیدیس و آقای ونگر داشتیم سکوت کردم٬ ولی به دلیل گمانه زنی های فراوان در رسانه ها فکر میکنم که بهتر است شما بدانید که در حال حاضر چه اتفاقاتی در جریان است.

همانطور که پیش از این اعلام شده بود٬ پس از پایان فصل با آقای گازیدیس و رئیس جلسه ای داشتیم. این جلسه ای بود برای استراتژی آینده و سیاست باشگاه. در مورد مسائل مالی و موارد مربوط به قرارداد هنوز صحبتی نشده است٬ که واقعا هم موارد مالی اولویت اول من نیست.

شخصا فصل خوبی را سپری کردم ولی هدف من برنده شدن جام با تیم و بازگرداندن باشگاه به دوران اوجش است. با تمام احترامی که برای آقای ونگر٬ بازیکنان و هواداران قائلم٬ بار دیگر به من ثابت شد که در بسیاری از موارد در مورد راهی که آرسنال باید در آن قدم رو به جلو بردارد اختلاف نظر داریم.

بسیار زیاد به این موضوع فکر کرده ام٬ ولی تصمیم گرفتم قراردادم را تمدید نکنم. مطمئنا شما هوادارن حق دارید که با نظر و تصمیم من مخالف باشید و من همیشه برای نظرات شما احترام قائلم.

من باشگاه و هواداران را دوست دارم٬ مهم نیست چه اتفاقی رخ دهد. در این مدت که در آرسنال بودم با باشگاه رشد کردم و تبدیل به یک مرد شدم. در طول این مدت همه در باشگاه و هوادارن از من حمایت کردند و همواره در داخل و خارج از زمین همه توانم و حتی بیشتر را به کار گرفتم. به بودن جزئی از این باشگاه فوق العاده طی هشت سال گذشته افتخار میکنم.

به مجرد اینکه آقای گازیدیس از تعطیلات دو هفته ای از امریکا باز گردد٬ نشست های بیشتری خواهیم داشت و اگر پیشرفت های بیشتری حاصل شود شما را در جریان خواهم گذاشت.

رابین ونپرسی.

robinvanpersie.com

----------------

واقعا ناراحت شدم . هر چند تجربه هر کدومشون باز هم یه تلخی سنگینی داره ولی دیگه یجورایی اون تلخی بار اول (که تیری ارسنال رو به مقصد بارسا ترک کرد) رو نداره، حتی این تک خبر خروج احتمالی این فصل (حتی اگر تئو والکات هم بره از تیم در این فصل) هم نسبت به خروج عجیب و غریب ستاره های پارسال از تیم قابل هضم تره!

این خروج ستاره ها از ارسنال اصلا یه روزی متوقف میشه؟؟!!! رابین هم من سیتی میره؟؟!!

مـَـن شـَبـ ـُ روز دَرس مـیـ ـ خـونَـم تـ ـآ پُشـت ِ
    کـــ ـ ـنـ ـکــ ـور نَمـونَـم!

9. 3 کاربر از پست مفید Blue-StaR تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    Halfback Right
    مربی مورد علاقه
    Arsen Wenger
    بازیکن محبوب
    Xabi Alonso - David Beckham
    اسم واقعی شما
    Mohammad Amin

EnglandArsenalRealMadrid

Xabi Alonso

تشکر ها
    12,123
    تشکر شده 14,670 در 2,385 پست

به قول مرتضی بازیکنی که بخواد واسه موندن یا نموندنش شرط و شروط بزاره همون بره بهتره . با اینکه رابینو خیلی دوست دارم ولی انگاری خوشی زیادی زده زیر دلش و دیگه دلش با ارسنال نیست و جریانش شده مثل فابرگاس و هانری __ با این حرف و حدیثا خیلی دوست دارم رابین زدوتر بره . خیال همتونم راحت ارسنال تیمی نیست که با رفتن یکی مثل ون پرسی و امثال ون پرسی نتیجه نگیره و شخصیت خودشو از دست بده

11. 4 کاربر از پست مفید Mohammad تشکر کرده اند .

عضو Derby

اسم واقعی شما
    ♥ Raha ♥
    JuventusBarcelona

Lionel Messi

تشکر ها
    11,383

حرفتون درسته آقا عبدالله به نظر من درصورت رفتن فان پرسی ونگر یه نگاه به بازیکن های کشورش میندازه و احتمال خیلی کمی داره که که تو فکر بنزیما باشه ولی درصورت رفتن فان پرسی کار توپچی ها خیلی سخت تر میشه البته والکات بازیکنسرعتی و خوبیه ولی فکر نکنم در صورت رفتن فان پرسی بتونه جاش رو بگیره

The King

13. 3 کاربر از پست مفید Alex Dlpiero_10 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    AMF
    مربی مورد علاقه
    V.Delbosqe & J.Moruinho
    بازیکن محبوب
    RAUL&CRIS&CASILLAS& J.compos&L.Hernandez
    اسم واقعی شما
    MORTEZA

SpainRealMadridArsenal

تشکر ها
    6,208
    تشکر شده 12,757 در 2,549 پست

در عوض رفتن بازیکنی بزرگ باید به جیبمون نگاه کنیم و بدونیم که ارسنال تیمی نیس پول زیاد پیاده بشه
    پس باید سطح توقعمونو پایین بیاریم
    اگه به انتخاب باشه کسی مثه ویا و هیگواین میتونن تو ترکیب تیم عالی کار کنند و با تیم خوب مچ میشن اما تو شرایط فعلی باید نگاهی به بازیکن جوون بندازیم یا کمی ارزون تر مثه نگردو لورنته و البته هونتلار الان گرون قیمت شده
    در ضمن میتونیم از مهاجم کاذبی چون کایخون استفاده کنیم که خریدیکی از اینا هم خیلی دور از دسترسه

15. 4 کاربر از پست مفید mortezarm تشکر کرده اند .

عضو Derby

SpainRealMadridArsenal

تشکر ها
    1,009
    تشکر شده 1,602 در 396 پست

People asking if im going city? i dont kiss the Arsenal badge then leave, this club in my heart! - Jack Wilshere

خوب این یکی دیگه نره
    اینم از این حرفا میزنه صبر میکنیم شاید این یکی فرق داشته باشه

17. 5 کاربر از پست مفید mojtabadj88 تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    امیــــر خآن
    بازیکن محبوب
    مسـی,ژیــرو,تــورس
    اسم واقعی شما
    B a R a N

SpainSS_TehranBarcelona

تشکر ها
    273
    تشکر شده 663 در 129 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط 002 نمایش پست ها

البته اینکه هانری با موندن در آرسنال می تونست اسطوره دست نیافتنی لندن بشه موافقم ولی اینکه اومدن به بارسلونا مساوی با خراب شدن دوران فوتبالیش بود مخالفم .

هانری توی بارسا به تمامی جامهای ممکن دست پیدا کرد اون هم طی 3 سال در حالی که طی 7-8 سال حضور توی لندن به چنین افتخاراتی نرسید .

بعد هم هانری سنش دیگه بالا رفته بود و جنبه اقتصادی داستان براش مهم بود که به آمریکا رفت وگرنه توی اروپا هنوز هم خواهان داشت و داره!

مثل ستاره هایی چون بکهام و کاناوارو و تونی و ... که سالهای آخر فوتبالشون را در کشورهایی می گذرونن که پول خوبی در بیارن !

ولی در مورد بخش آدبایور و هلب کاملا موافقم .
    اما باید این را هم در نظر بگیری که برعکس این قضیه هم هست .
    سمیر نصری رفت سیتی و فصل خیلی خوبی را پشت سر گذاشت ...

++++++++

در کل سیاست آرسنال غلط اندر غلط هست .
    با داشتن استعداد یابی مثل ونگر خیلی کارها می شد انجام بدن که ندادن !

البته به نظر من این سیاست خود ونگر هست .

مـَـن شـَبـ ـُ روز دَرس مـیـ ـ خـونَـم تـ ـآ پُشـت ِ
    کـــ ـ ـنـ ـکــ ـور نَمـونَـم!

19. 2 کاربر از پست مفید Blue-StaR تشکر کرده اند .

عضو Derby

اسم واقعی شما
    ♥ Raha ♥
    JuventusBarcelona

Lionel Messi

تشکر ها
    11,383

باتو موافقم ولی هانری فقط اولاش تو بارسلونا خیلی خوب کار کرد ولی بعداز رفتن رونالدینیو و اومدن مسی کم کم از ترکیب اصلی خارج شد در صورتی که هانری درآرسنال میتوانست اسطوره آرسنال بشه! اوج هانری در آرسنال بود ولی در مورد سیاست آرسنال واقعا حرفت درسته واقعا غلطه ونگر از نظر من مربی با سابقه خوبیه و خوب آرسنال رو میچرخوند با ستاره های بسیار خوبی مثل هانری فابرگاس آونسو.... ولی همچیز بعد از اومدن مسی شروع شد!! میشه گفت آرسنال بعد از رفتن هانری یه خورده داره ضعیف داره کار میکنه درصورتی که من یونایتد بعد از رفتن رونالدو ضعیف نشد بلکه قوی تر هم شد!!!!!!!!!!!!!!!!

The King

21. 2 کاربر از پست مفید Alex Dlpiero_10 تشکر کرده اند .

صفحه 11 از 63 نخستنخست ... 9101112132161 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)