Design & Developed BY Patira

صفحه 11 از 14 نخستنخست ... 910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 135
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک

BrazilRealMadridNaft

تشکر ها
    282
    تشکر شده 1,926 در 530 پست

Lightbulb اخبار و حواشی صبا

تو این تایپیک تمام اخبار و حواشی تیم صبا رو قرار بدین

2. 3 کاربر از پست مفید Los Anseleig تشکر کرده اند .

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو - حسین فرکی - روبرتو دی ماتئو
    بازیکن محبوب
    جان تری - زیدن الدین زیدان
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454
    تشکر شده 9,250 در 3,073 پست

saba

ويسي: اميدوارم آسيايي شويم

عبدالله ويسي سرمربي صباي قم که از مدت‌ها قبل قول داده بود تيمش سهميه آسيا را مي‌گيرد، اميدوار است که در نهايت به اين هدف برسد و صبا را آسيايي کند.

ويسي ابتدا در مورد اختلاف 2 امتيازي با نفت تهران مي‌گويد:« ما از همان اول هدفمان گرفتن سهميه آسيا بود و 32 هفته است که در اين جايگاه قرار داريم. صبا به معناي واقعي استحقاق قرار گرفتن در چنين جايگاهي را دارد و حتي مي‌توانستيم شرايط بهتري داشته باشيم. ما در همين بازي مقابل داماش گيلان هم خوب بازي کرديم و به هيچ عنوان دنبال بهانه نبوديم که بگوييم در چمن مصنوعي بازي کرديم. آنقدر خوب بازي کرديم که تماشاگران داماش ما را تشويق کردند.»

ويسي در پاسخ به اين سوال که آيا دوست نداريد در صبا بمانيد و مربيگري در ليگ قهرمانان را تجربه کنيد مي‌گويد:« مربيگري در‌ آسيا زياد براي من مهم نيست و هنوز به اندازه کافي وقت دارم که در ليگ قهرمانان مربيگري کنم. براي من هدف‌هايم مهم است و در حال بررسي پيشنهادهايم هستم. هنوز ماندن يا جدايي‌ام از صبا مشخص نيست، تلاشم اين است که اولويت اولم صبا باشد ولي فعلا چيزي معلوم نيست و بايد تا آخر فصل صبر کنم.»

از ويسي در خصوص جدايي پپ گوارديولا از بارسلونا و انتخاب دستيار او به عنوان سرمربي فصل آينده بارسا سوال مي‌کنيم. ويسي که علاقه خاصي به گوارديولا دارد مي‌گويد:« شنيدن جدايي او واقعا خبر بدي بود و نمي‌دانم چرا چنين تصميمي گرفت. با اين حال گوارديولا آنقدر حرفه‌اي و متعصب است که تا پايان فصل با تمام وجود کارش را انجام خواهد داد. واقعا معلوم نيست که دستيار گوارديولا چه عملکردي به عنوان سرمربي جديد اين تيم خواهد داشت ولي نکته مهم اين است که گوارديولا دستيارش را خيلي قبول دارد.»

منبع :

JT Cappitan Leader , Legend

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

4. کاربر روبرو از پست مفید DanielBahrami تشکر کرده است .

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454

saba

اکبر صادقي: يک فصل ديگر با صبا قرارداد دارم

بازيکن تيم ملي فوتبال گفت: براي دومين بار به تيم ملي دعوت شدم و اين بار استرس کمتري دارم.

اکبر صادقي در پايان تمرين تيم ملي گفت: تمرين اول تيم ملي و يک تمرين سبک بود. بيشتر ريکاوري کرديم تا خستگي بازيکنان در برود. در کل تمرين با نشاطي داشتيم.

وي ادامه داد: اين دومين بار است که در تيم ملي حضور دارم و اين مرتبه استرس کمتري دارم و شرايطم بهتر است.

بازيکن ملي پوش صبا در مورد اينکه اين تيم مي‌تواند سهميه آسيا بگيرد يا نه گفت: تلاش مي‌کنيم تا سهميه آسيايي کسب کنيم. من يک فصل ديگر هم با صبا قرارداد دارم.

منبع :

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

6. کاربر روبرو از پست مفید DanielBahrami تشکر کرده است .

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454

saba

ويسي: مشکل پرسپوليس دو دستگي است

سرمربي تيم فوتبال صباي قم با اشاره به تساوي‌هاي اخير شاگردانش که رده چهارم اين تيم در جدول رده بندي را به خطر انداخته است، گفت: به نظرم به خاطر نتايج خوبي که اين فصل گرفته‌ايم تيم ما در هفته‌هاي پاياني چشم خورده است!

عبدالله ويسي در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص تساوي‌هاي اخير تيمش تاکيد کرد: اتفاقي که براي تيم صبا و بازيکنانش در حال رخ دادن است بسيار بزرگ است و به همين خاطر بازيکنان بااسترس بازي مي‌کنند. ما 32 هفته است که جزو چهار تيم اول جدول هستيم و اين اتفاق کوچکي نيست که مي‌توانيم ليگ را با عنوان چهارمي تمام کنيم.

وي افزود: شايد هم تيم صبا بعد از نتايج خوبي که گرفته، چشم خورده است. در هر صورت با توجه به شکست تيم نفت تهران اگر سه امتياز ديگر کسب مي‌کرديم الان خيال‌مان بابت کسب سهميه آسيايي راحت بود. با اين حال سعي مي‌کنيم در بازي اين هفته مقابل مس کرمان پيروز شويم تا کارمان براي کسب سهميه به هفته آخر کشيده نشود.

*سپاهان قهرمان مي‌شود

ويسي در پاسخ به اين سئوال که "آيا هنوز روي حرفش مبني بر قهرماني سپاهان هست يا خير؟"، گفت: وقتي لوکابوناچيچ از سپاهان رفت و کرانچار سرمربي اين تيم شد ما در جزيره کيش يک بازي دوستانه با آنها برگزار کرديم. همانجا به بچه‌ها گفتم که سپاهان قهرمان مي‌شود. کرانچار طوري از سيستم 2-4-4 استفاده مي‌کند که کمتر تيمي در آسيا اينطور بازي مي‌کند. سيستم بازي آنها نشان مي‌دهد که قهرمان مي‌شوند.

وي ادامه داد: سپاهان چند سال است که با سيستم 2-4-4 بازي مي‌کند اما هر چهار هافبک کرانچار در واقع هافبک وسط هستند. سبک بازي محرم نويدکيا، احمد جمشيديان و فابيو جانوآريو شبيه به هم است اما کرانچار همزمان آنها را به بازي مي‌گيرد. تغيير جاي مدام نويدکيا، جمشيديان و جانوآريو جلوي اميد ابراهيمي شکل زيبايي به بازي سپاهان داده است و ما افتخار مي کنيم تنها تيمي هستيم که سپاهان را در اصفهان شکست داده است.

منبع :

8. کاربر روبرو از پست مفید DanielBahrami تشکر کرده است .

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454

saba

رمضان‌بيگي: موافقت ويسي را گرفته‌ايم

مديرعامل باشگاه صباي قم با بيان اينکه دروازه‌بان اين تيم نه از پرسپوليس پيشنهاد دارد و نه از بشيکتاش ترکيه،گفت: عبدالله ويسي تصميم‌گيري براي ماندن در صبا را به پايان ليگ موکول کرده است، اما تلويحا موافقت او را جلب کرده‌ايم.

محسن رمضان‌بيگي در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص تکليف سرمربي صبا براي فصل آينده تصريح کرد: هر اتفاقي در ليگ بيافتد ويسي گزينه اول و آخر ما براي سال بعد خواهد بود، حتي اگر تيم صبا سهميه آسيا را کسب نکند. ويسي هم از نظر اخلاقي و هم از نظر فني مورد تاييد مديران باشگاه است و قصد داريم کارمان را با او ادامه بدهيم.

وي افزود: چندبار با ويسي به صورت شفاهي براي فصل بعد صحبت کرده‌ايم و او هم به صورت تلويحي موافقت کرده است سال بعد در صبا بماند، اما هنوز چيزي قطعي نيست. ويسي تاکيد دارد تا شرايطي که مدنظر دارد فراهم شود. به هر حال اگر او پيشنهاد بهتري هم داشته باشد و بخواهد صبا را ترک کند، نگه داشتنش ظلم است! ما نمي توانيم مانع او شويم.

خيلي ها از اين صحبتهاي ويسي که "بعد از جدايي گوارديولا از بارسلونا دل و دماغ کار کردن ندارم" اينطور برداشت کردند که او فصل بعد قطعا در صبا نمي ماند. رمضان‌بيگي در اين خصوص تاکيد کرد: گوارديولا براي ويسي مهم است، اما او دوست دارد بيشتر عبدالله باشد تا گوارديولا!

مديرعامل باشگاه صبا در پاسخ به اين سئوال که " آيا ويسي براي فصل بعد ليست بازيکنان مورد نظرش را به شما نداده است"؟ گفت: ما چند روز پيش به ويسي نامه زديم و از او خواستيم اگر بازيکني را براي فصل آينده مدنظر دارد به ما معرفي کند. ويسي در جواب گفت که چند بازيکن را شناسايي کرده، اما بايد صبر کنيم تا تکليف تيم صبا در جدول مشخص شود، چون اگر تيم صبا آسيايي شود بايد تيم را براي بازي‌هاي آسيايي ببنديم و به همين خاطر تغييراتي در ليست بازيکنان بوجود خواهد آمد.

رمضان‌بيگي در ادامه به حضور حامد لک در ورزشگاه درفشي‌فر و اظهار تمايل او براي بازي در پرسپوليس اشاره کرد و يادآور شد: لک يک فصل ديگر با صبا قرارداد دارد و ما قطعا رضايتنامه او را صادر نمي کنيم. البته فوتبال حرفه اي حکم مي‌کند که يک بازيکن تا زماني که قرادادش تمام نشده است با باشگاه ديگر وارد مذاکره نشود. ضمن اينکه باشگاه پرسپوليس اگر لک را مي خواهد بايد با ما مذاکره کند نه با خود اين بازيکن.

وي از احتمال برخورد با دروازه‌بان صبا خبر داد و افزود: بايد با اين بازيکن صحبت کنم تا ببينم آيا حرفهايي که زده صحت دارد يا خير تا در صورت نياز با او برخورد کنيم. اين دروازه‌بان در صبا رشد کرده است و حتي يک گلر بزرگ به نام غلامعلي زاد نيمکت نشين او شده است. لک بايد قدردان اين موقعيت باشد نه اينکه براي بازي در تيم هاي ديگر لحظه‌شماري کند. او نبايد زود تصميم بگيرد وگرنه سطح فوتبالش در همين حد باقي مي ماند.

لک در مصاحبه‌اي گفته بود که بحث حضورش در باشگاه بشيکتاش از سال گذشته مطرح است. رمضان‌بيگي با ابراز بي اطلاعي از اين پيشنهاد گفت: من اين موضوع را از شما مي شنوم. هيچ مکاتبه‌اي بين باشگاه ما و بشيکتاش انجام نشده است و شايد با خود اين بازيکن در ارتباط بوده اند. البته همانطور که تاکيد کردم رضايتنامه لک را صادر نمي کنيم، چرا که با اين کار خودمان را خلع سلاح مي کنيم!

منبع :

10. کاربر روبرو از پست مفید DanielBahrami تشکر کرده است .

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454

saba

ويسي به تمرين تيم بازيکن پيشين منچسترمي‌رود

سرمربي تيم فوتبال صباي قم در حالي روز 25 ارديبهشت براي تماشاي تمرينات دو تيم مولده و بران به نروژ مي رود که به گفته خودش فدراسيون فوتبال حتي از صدور يک نامه براي تاييد فعاليتش در ليگ برتر ايران خودداري کرده است.

به گزارش خبرنگار مهر، پيش از اين قرار بود عبدالله ويسي بعد از اتمام ليگ به همراه تيم ملي به ازبکستان برود و سپس از آنجا براي حضور در تمرينات يک تيم نروژي به اين کشور سفر کند. با اين حال برنامه ويسي به خاطر تاريخ ويزا تغيير کرد و اين مربي روز 25 ارديبهشت مستقيما به نروژ خواهد رفت.

ويسي از روز 25 ارديبهشت تا روز 10 خرداد در تمرينات تيم هاي "مولده" و "بران" شرکت مي کند. او اين کار را با کمک دوستان خود انجام داده و از اين طريق موافقت مربيان اين دو باشگاه را جلب کرده است. سرمربي تيم "مولده" نروژ "سولشائر" بازيکن پيشين تيم منچستريونايتد و شاگرد الکس فرگوسن است.

سرمربي تيم فوتبال صبا با اعلام اين خبر به مهر گفت: نکته اي که بايد به آن توجه شود اين است که حضور در تمرينات تيم هاي اروپايي به تنهايي کافي نيست. يک مربي بايد بداند که از اين اندوخته‌هايش چگونه استفاده کند. در واقع رفتن به اروپا يا حضور کلاس‌هاي طراز اول هنر نيست، هنر اين است که بتواني دانش خود را اجرا کني.

ويسي همچنين با انتقاد شديد از فدراسيون فوتبال خاطرنشان کرد: من براي اينکه از فدراسيون فوتبال فقط يک معرفي نامه بگيرم که فعاليتم را در ليگ برتر تاييد کند، 20 بار با مسئولان مربوطه تماس گرفتم، اما هر بار مرا دست به سر کردند و گفتند بايد با فلان آقا صحبت کنم. فدراسيون فوتبال که ادعا مي کند مربيان بايد به روز باشند کوچکترين گامي در اين راه بر نمي دارد. در حالي که تمام هزينه هاي سفرم را خودم پرداخت مي کنم، اما آنها از صدور يک نامه براي تاييد فعاليت من در ليگ برتر هم خودداري مي کنند.

وي با تاکيد بر اينکه در هيچ کجاي دنيا چنين چيزي مشاهده نمي شود، تصريح کرد: واقعا خنده دار است. در فدراسيون هيچ کس جواب مرا نمي دهد. هربار مي گويند بايد براي گرفتن تاييديه فلاني را ببينم. به نظرم ملاقات با رئيس جمهور اينقدر دشوار نيست که ديدن بعضي از افراد در فدراسيون فوتبال سخت است. در نهايت مجبور شدم از باشگاه صبا اين نامه را تهيه کنم و به باشگاه‌هاي نروژي ارائه بدهم.

ويسي ادامه داد: من براي مرتضي محصص رئيس کميته آموزش فدراسيون فوتبال احترام زيادي قائلم و مدام از او مشورت مي گيرم، اما انتظار دارم دستور بدهد براي حل اين مشکلات اقدام کنند. اينکه فقط ما را براي حضور در کلاس‌هاي بين المللي تشويق کنند کافي نيست.

وي در پايان گفت: من دو ماه پيش به کميته آموزش و فدراسيون فوتبال نامه زدم که حاضرم تمام هزينه هاي سفر به ازبکستان را پرداخت کنم تا با تيم ملي به اين کشور بروم. من فقط از فدراسيون خواستم تا فقط براي من ويزا بگيرد که تا الان جوابي به نامه من نداده‌اند. حالا هم که به خاطر حضورم در نروژ تمام برنامه ها تغيير کرد و ديگر نمي‌توانم به ازبکستان بروم.

تيم هاي "مولده" و "بران" به ترتيب در رده هاي هشتم و چهاردهم جدول ليگ نروژ قرار دارند.

منبع :

12. کاربر روبرو از پست مفید DanielBahrami تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Left Wing
    مربی مورد علاقه
    Jose Mourinho, Carlos Queiroz, Afshin Ghotbi, Mustafa Denizli, Jurgen Klopp
    بازیکن محبوب
    Cris Ronaldo, Khalili, Milito, Adriano, Zanetti, Reus, Gotze
    اسم واقعی شما
    Mohammad

PortugalInterRealMadrid

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    6,133
    تشکر شده 3,220 در 1,108 پست

saba

بختياري زاده: مس را به خوبي مي‌شناسيم

مربي تيم فوتبال صباي قم گفت: بازي کردن در مقابل تيم مس کرمان کار آساني نيست، اما با توجه به شناخت خوبي که از تيم حريف داريم، تنها براي پيروزي به ميدان مي‌رويم.

ناصر بختياري‌زاده در خصوص ديدار يکشنبه آينده با مس کرمان که در ورزشگاه يادگار امام قم برگزار خواهد شد، اظهار کرد: شرايط دو تيم در جدول رده‌بندي به گونه‌اي است که براي هر سه امتياز اين مسابقه تلاش خواهند کرد، به ويژه اينکه ما به دنبال تثبيت موقعيت خود در مکان چهارم جدول رده‌بندي انگيزه زيادي داريم.

وي با اشاره به وضعيت تيم فوتبال صباي قم در آستانه ديدار با تيم فوتبال مس کرمان در هفته شانزدهم از دور برگشت رقابت‌هاي ليگ برتر فوتبال کشور تصريح کرد: تنهاي مهدي بدرلو را به دليل محروميت به دليل سه اخطاره بودن در اختيار نداريم ولي ساير بازيکنان مشکلي ندارند و کاملا آماده حضور در اين ديدار هستند.

مربي تيم فوتبال صباي قم با تاکيد بر اهميت سه امتياز اين ديدار در آينده صباي قم تصريح کرد: براي مسابقه حساس هفته سي‌و‌سوم با تيم فوتبال مس کرمان بازيکنان آماد‌ه‌اي داريم که اين مهم دست کادر فني را براي انتخاب ترکيب دلخواه براي قرار گرفتن در زمين مسابقه باز گذاشته است.

وي عنوان داشت: در شرايط فعلي که در رده چهارم جدول رده‌بندي هستيم، سعي داريم اختلاف خود را با تيم‌هاي تعقيب کننده حفظ کنيم و در ديدار خانگي با مس کرمان در هفته سي و سوم با حمايت تماشاگران قمي به دنبال کسب سه امتياز هستيم.

بختياري‌زاده ياد آور شد: حضور صباي قم در مکان چهارم جدول رده بندي در طول 32 هفته گذشته نشان مي‌دهد که مديريت صحيح و کادر فني توانمندي داريم و بازيکنان ما نيز يکي از ديگري به بهترين شکل ممکن در ليگ امسال بازي کرده‌اند.

وي با ارزيابي رقابت‌هاي هفته‌هاي پاياني يازدهمين دوره ليگ برتر فوتبال باشگاه‌هاي کشور جام خليج فارس ادامه داد: همه بازي‌‌هاي ليگ دشوار است و بازي‌ در خانه خود و زمين حريفان در هر شرايط سخت و مشکل خواهد بود که به همين دليل در دو هفته پاياني به دنبال امتيازات لازم براي آسيايي شدن هستيم.

بختياري‌زاده با اشاره به شناخت کافي از تيم فوتبال مس کرمان بيان داشت: مس بعد از برد قابل توجهي که هفته قبل مقابل همشهري خود تيم مس سرچشمه کسب کرد، قطعا با انگيزه به قم خواهد آمد زيرا شرايط روحي خوبي به دست آورده است، ولي با آناليزي که از بازي‌هاي گذشته و به خصوص ديدار با تيم مس سرچشمه انجام داده‌ايم، شناخت خوبي از اين تيم داريم و نقاط ضعف آنها را به خوبي پيدا کرده‌ايم.

مربي تيم فوتبال صباي قم با اشاره به نتايج تيم فوتبال صباي قم در چهار مسابقه اخير، تصريح کرد: با توانمندي که در تک‌تک بازيکنان تيم سراغ داريم، قطعا براي پيروزي به مصاف مس کرمان مي‌رويم تا اين نتايج را جبران کنيم، ضمن اينکه به هيچ عنوان به حداقل امتياز نيز راضي نخواهيم بود.

وي تاکيد کرد: به هيچ عنوان به جايگاه و نوع عملکرد مس کرمان در جدول رده‌بندي ليگ برتر توجهي نداريم زيرا حريف اين هفته ما تيم خوب و با مهره‌اي است و بازيکنان خوبي را در اختيار دارد ولي در سوي ديگر ميدان قطعا آنها بازي سختي را در برابر صبا در پيش خواهند داشت.

ديدار صباي قم و مس کرمان از ساعت 17 روز يکشنبه هفدهم ارديبهشت ماه به ميزباني صباي قم در ورزشگاه يادگار امام قم برگزار مي‌شود.

14. کاربر روبرو از پست مفید J. Mourinho تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Left Wing
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Mohammad

PortugalInterRealMadrid

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    6,133

saba

صادقي: صبا را به ليگ قهرمانان خواهيم برد

ملي پوش تيم فوتبال صباي قم گفت: قرار گرفتن در جمع چهار تيم برتر فوتبال ايران يک افتخار است و تمام تلاش خود را انجام مي‌دهيم تا پديده ليگ برتر را به ليگ قهرمانان آسيا ببريم.

اکبر صادقي تصريح کرد: براي بازي هفته سي و سوم با تيم فوتبال مس کرمان در ورزشگاه يادگار امام، زير نظر کادر فني تمرينات خوبي را انجام مي‌ دهيم تا کادر فني آخرين شرايط تيم براي اين مسابقه را بررسي کنند.

وي با اشاره به وضعيت فعلي تيم فوتبال صباي قم افزود:‌ تمام بازيکناني که در آخرين بازي ما در ليگ برتر برابر داماش گيلان در ترکيب بودند، در اين ديدار تيم صباي قم را همراهي مي‌کنند و از اين نظر مشکلي نداريم،‌ ضمن اينکه انگيزه بازيکنان فقط آسيايي شدن است.

بازيکن تيم فوتبال صباي قم با بيان اينکه قرار گرفتن در رده چهارم ماسبقات ليگ برتر و صعود به مسابقات ليگ قهرمانان آسيا براي اين تيم عملکرد بسيار مطلوبي است، تصريح کرد: از اين به بعد تمام حواس ما معطوف بازي‌هاي دو هفته پاياني ليگ برتر است تا بتوانيم در شان يک تيم بزرگ فوتبال ايران باشيم.

وي اضافه کرد: براي مسابقه هفته سي و سوم با تيم مس کرمان نگراني خاصي نداريم، زيرا همه بازيکنان در کنار يکديگر براي اين ديدار کاملا آماده هستند و مي‌توانيم با ترکيب اصلي و تمام قوا در اين ديدار حساس براي کسب بهترين نتيجه، برابر حريف قرار بگيريم.

صادقي در خصوص تيم مس کرمان بيان داشت: کادر فني با توجه به بازي‌هاي اين تيم در ليگ برتر شناخت خوبي از اين تيم دارد، آنها تيم خوب و منسجمي هستند و هرگز نبايد آنها را به دليل هشت رده پائين تر از ما قرار گرفتن، به عنوان تيمي ضعيف نگاه کرد، زيرا همين تيم از بازي براي خود انگيزه‌هاي زيادي دارد.

وي با اشاره به اهميت حضور پرقدرت تيم فوتبال صباي قم در بازي‌هاي باقي‌مانده مسابقات ليگ برتر فوتبال باشگاه‌هاي کشور، اظهار داشت: از همه مردم فوتبال دوست شهر مقدس قم که در طول ليگ يازدهم يار و ياور تيم بوده‌ اند مي خواهيم که در تنها بازي خانگي باقي مانده ليگ يازدهم با مس کرمان بار ديگر ياور تيم ما باشند و از تيم حمايت کنند.

بازيکن تيم فوتبال صباي قم تاکيد کرد: تيم ما ظرفيت‌هاي بسيار خوب و بازيکنان توانمندي دارد اما بايد بپذيريم که صعود به ليگ قهرمانان آسيا دست خودمان است و با کسب شش امتياز از هر دو بازي آينده خود مي توانيم بدون نياز به اطلاع از نتايج ساير تيم ها رده چهارم را حفظ کنيم.

وي تاکيد کرد: ديدار هفته سي و سوم برابر تيم فوتبال مس کرمان قطعا سخت و دشوار است اما ما در اين ديدار به خوبي نشان مي دهيم که شکست آنها کار چندان سختي نيست و در ديدار برگشت نيز به دنبال کسب جواز صعود به ليگ قهرمانان هستيم.

تيم فوتبال صباي قم عصر يکشنبه هفدهم ارديبهشت ماه در ديداري از هفته سي و سوم رقابت‌ هاي ليگ برتر فوتبال باشگاه‌هاي کشور از ساعت 17 به مصاف تيم فوتبال مس کرمان مي رود.

16. کاربر روبرو از پست مفید J. Mourinho تشکر کرده است .

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454

saba

ويسي: فوتبال زندان نيست

سرمربي تيم فوتبال صباي قم گفت: اگر قرار است مس کرمان را شکست ندهيم همان بهتر که آسيايي نشويم.

عبدالله ويسي در مورد ديدار روز يکشنبه برابر مس کرمان گفت: تمام زحمت و تلاش يک فصل تيم صبا به اين بازي بستگي دارد. هرچه کاشته‌ايم بايد در اين بازي برداشت کنيم و با پيروزي مقابل مس بتوانيم سهميه آسيايي شدن بگيريم. اگر قرار است مس را نبريم همان بهتر که آسيايي نشويم.

وي ادامه داد: براي مس احترام زيادي قائلم و اين تيم کادر فني و مديريت بسيار خوبي دارد اما نمي‌خواهيم کار به اما و اگر و هفته آخر کشيده شود. بايد سهميه آسيايي را در اين هفته بگيريم.

ويسي در مورد سفرش به اروپا عنوان کرد: با توجه به همزماني مسابقات ما و فوتبال اروپا تصميم گرفتم به نروژ بروم و با ارتباطاتي که با يکي از دوستانم داشتم قرار شد در تيم مولده که سولشير سرمربي آن است حاضر شوم. از 25 ارديبهشت تا 10 خرداد به اين کشور سفر مي‌کنم تا در کنار تيم مولده باشم.

سرمربي صبا در مورد اينکه بهروان گفته جذب دروازه‌بان خارجي در ليگ برتر و دسته يک ممنوع است، اظهار داشت: نمي‌دانم بهروان کار کارشناسي کرده که چنين حرفي زده يا به خاطر حمايت از بازيکن ايراني همين طور اين حرف را زده است. اگر قرار است دروازه‌بان خارجي نگيريم، بايد بگوييم بازيکنان ايراني شاغل در اروپا هم به ايران برگردند، بگوييم نکونام و شجاعي هم برگردند. در فاز کوچکتر هم بگوييم فوتبال را در شهرها بومي کنيم و هر شهري فقط از بازيکنان خودش استفاده کند. اين حرف‌ها خنده‌دار است، فوتبال زندان نيست.

وي افزود: بايد بازيکنان و مربيان بزرگ خارجي به ايران بيايند تا بازيکنان و مربيان از آنها درس بگيرند همانطور که بازيکنان ايراني به خارج از کشور مي‌روند. البته من موافق حضور بازيکنان بزرگ خارجي هستم نه اينکه يک اتوبوس آفريقايي بياوريم و سر هر زمين هم 4 نفرشان را پياده کنيم و عده‌اي دلال پول خوبي به جيب بزنند.

منبع :

18. کاربر روبرو از پست مفید DanielBahrami تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Left Wing
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Mohammad

PortugalInterRealMadrid

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    6,133

saba

ويسي:فردا سخت‌ترين بازي ما خواهد بود

مربيان تيم‌هاي صباي قم و مس کرمان در نشست خبري پيش از بازي شرکت کردند.

عبدالله ويسي سرمربي تيم صباي قم در نشست خبري که امروز عصر در دفتر باشگاه صبا برگزار شد، در ابتدا با بيان اينکه فردا سخت‌ترين بازي ما در طول فصل خواهد بود، اظهار کرد: با تمام وجود در اين بازي ظاهر خواهيم شد تا پيروز از ميدان بيرون بياييم و با کسب سهميه جام باشگاه‌هاي آسيا، کمترين پاداش را به مردم شريف قم بخصوص خبرنگاران، مسئولين و آن‌هايي که به ما کمک کردند، بدهيم.

وي ادامه داد: ما تمام تلاش خود را خواهيم کرد تا کسب سهميه‌مان به هفته آخر نکشد و با کسب سه امتياز اين بازي جشن آسيايي شدن خود را بگيريم. همچنين در اين بازي مهدي بدرلو بازيکن مياني ما به علت دو اخطاره بودن محروم است.

ويسي با بيان اينکه هر بازي شرايط خودش را دارد، خاطرنشان کرد: مي‌توان يک روز که خوب باشي بازنده ميدان باشي و مي‌توان يک روز که در بدترين شرايط باشي از زمين پيروز بيرون بيايي.

وي با بيان اينکه فرهنگ بازيکن‌سالاري در تيم ما جايي ندارد، افزود: اگر حامد لک دروازه‌بان تيم‌مان يک جلسه سر تمرين ما نيايد تا چند بازي جزو ليست 18 نفره نخواهد بود. همان طور که سهراب بختياري زاده هم به علت شرکت نکردن در تمرين‌ها در ليست 18 نفره ما حضور نداشت.

وي در پاسخ به سوال مبني بر اينکه برنامه شما پس از آسيايي شدن چيست؟ پاسخ داد: الان زود است که ما بگوييم آسيايي مي‌شويم يا خير چون اگر بگوييم آسيايي مي‌شويم و نشويم نوعي شکست است ولي اگر آسيايي شويم بايد مسئولين تيم هزينه کنند تا قدرتمندانه در اين ديدارها حضور يابيم تا از آبروي فوتبال ايران دفاع کنيم.

همچنين حسين کاشي‌نژاد، مربي تيم فوتبال مس کرمان، درخصوص ديدار تيم‌هاي صباي قم و مس کرمان که فردا در ورزشگاه 15 هزار نفري صباي قم برگزار مي‌شود، با بيان اينکه فردا بازي سختي براي ما بوده و مي‌تواند صبا سد محکمي براي ما باشد، خاطرنشان کرد: اين تيم را خوب آناليز کرده‌ايم و نقاط ضعفش را خوب مي‌دانيم. فردا بازي خوب و رواني ارائه خواهيم کرد تا به 3 امتيازي بازي دست يافته و جايگاه خود را در جدول بهبود بخشيم.

وي با بيان اينکه تيم ما مصمم است تا يک بازي خوب و رواني را مقابل صبا ارائه دهد، افزود: ما در اين ديدار دو محروم به نام‌هاي شجاع خليل‌زاده و وحيد اسماعيلي داريم. محسن خليلي هم به علت مصدوميت بازي نخواهد کرد.

وي درخصوص تيم صبا هم گفت: صبا تيم خوبي است و تا اينجا توانسته نتايج بسيار خوبي را به دست بياورد و تيم بانظمي بوده،‌ اميدواريم که بتوانيم ديدار فردا را پيروز شده و سه امتياز بازي را کسب کرده و فاصله خودمان را از انتهاي جدول و منطقه سقوط بيشتر کنيم.

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Left Wing
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Mohammad

PortugalInterRealMadrid

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    6,133

saba

جلسه هيئت‌مديره صبا ماندن يا رفتن ويسي

جلسه هيئت مديره باشگاه صباي قم بعد از پايان ديدار صبا با مس کرمان تشکيل شد تا در خصوص فصل آينده و ماندن يا جدايي سرمربي اين تيم نيز تصميم‌گيري شود.

صباي قم تيمي است که امسال چهارمين فصل حضور خود از زمان انتقال سال 1387 را در قم سپري کرد و بعد از کسب دو رتبه ششمي در ليگ‌هاي هشتم و نهم و مقام دهمي در ليگ دهم، امسال در آستانه کسب سهميه ليگ قهرمانان آسيا قرار دارد.

صباي قم امسال در حالي گام به يازدهمين دوره رقابت‌هاي ليگ برتر فوتبال باشگاه‌هاي کشور گذاشت که خيلي‌ها پيش از آغاز ليگ يازدهم و حتي در حين برگزاري اين رقابت‌ها تا نيم فصل، ادعا داشتند که صبا بايد براي بقا در ليگ تلاش کند.

عبدالله ويسي مربي جوان و با دانشي است که با سال‌ها تجربه در تيم‌هاي مطرح سپاهان اصفهان و فولاد خوزستان از هفته پانزدهم ليگ دهم جانشين محمود ياوري شد و صباي قم را با هر زحمتي بود در ليگ برتر نگه داشت.

هيئت مديره باشگاه صباي قم بعد از پايان ليگ دهم با اعتماد به عبدالله ويسي جوان و با انگيزه از وي برنامه خواست و اين مربي نيز با اعلام شرايط خود علاقمندي خود به فعاليت در صبا را اعلام کرد تا اينکه کار وي با آوردن بازيکناني کم نام و نشان و کنار گذاشتن مهره‌هاي مطرح آغاز شد.

صباي قم در اردوهايي که پيش از فصل با حضور نزديک به 13 بازيکن شاغل در ليگ دسته اول جام آزادگان آغاز کرد خيلي را هم در قم و بين مسئولان و هم در بين کارشناسان فوتبال نگران آينده خود در ليگ يازدهم فوتبال کشور کرده بود.

با اين حال هر هفته از رقابت‌هاي ليگ برتر که گذشت صبا رفته رفته بهتر بازي کرد، بهتر نتيجه گرفت و چشم‌ها را به خود خيره کرد. صباي قم خود را به عنوان پديده رقابت‌هاي ليگ برتر فوتبال باشگاه‌هاي کشور معرفي کرد و مزد آن را مي‌خواهد با کسب سهميه آسيا به دست بياورد و اين موفقيت‌ها را تکميل کند.

صباي قم در ليگي که تنها يک هفته به پايان آن باقي مانده است، با وجود مشکلاتي عديده مالي، هيئت مديره و حامي بزرگي همچون محمدحسين موسوي‌پور استاندار روحاني اما ورزش دوست استان قم داشت و توانست در ليگ يازدهم چشم‌ها را به سود خود خيره کند.

اما اکنون صحبت از رفتن رهبر اصلي اين گروه موفق يعني عبدالله ويسي از صباي قم است و اين مربي بارها در نشست‌هاي خبري خود اعلام کرده است که اگر شرايط برايش فراهم نشود و مسئولان باشگاه قول رفع مشکلات مالي را ندهند، از صباي قم مي‌رود.

طبيعي است که ويسي جوان و با انگيزه با توجه به نتايج درخشاني که در تيم فوتبال صباي قم کسب کرد، از ساير رقباي ليگ برتري پيشنهاد همکاري حتي با رقم قرارداد بهتري نسبت به صباي قم را داشته باشد اما همه تصميمات در خصوص اينکه ويسي در صبا مي‌ماند و صبا در فصل آينده با چه وضعيتي گام به ليگ برتر و يا ليگ قهرمانان آسيا مي‌گذارد، به جلسه امشب هيئت مديره باشگاه صبا بستگي دارد، جلسه‌اي که هم‌اکنون در محل استانداري قم در حال برگزاري است.

صفحه 11 از 14 نخستنخست ... 910111213 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع