Design & Developed BY Patira

صفحه 11 از 20 نخستنخست ... 910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 191
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    Forward
    مربی مورد علاقه
    Guardiola - Ghotbie
    بازیکن محبوب
    David Villa - John Terry
    تشکر ها
    5
    تشکر شده 31 در 8 پست

پیش فرض دوستداران جواد نكونام و مسعود شجاعي ** آخرين خبرها از ستاره هاي ايراني

امیدوارم که به دسته دو سقوط نکنه

2. 9 کاربر از پست مفید Kourosh Chelsea تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    کیروش_سر الکس فرگوسن _مورينيو _اریکسون
    بازیکن محبوب
    علي كريمي _ جواد نكونام _ كاكا_ مايكل اون
    اسم واقعی شما
    امیر حسین

IranPersepolisRealMadrid

تشکر ها
    4,974
    تشکر شده 5,542 در 1,278 پست

عمل جراحي شجاعي موفقيت آميز بود

مسعود شجاعي عمل جراحي را با موفقيت پشت سر گذاشت.

ستاره ايراني تيم اوساسونا که از ناحيه استخوان انگشت پاي چپ دچار آسيب ديدگي شده بود صبح امروز در بيمارستان سن ميگوئل ايالت پمپلونا مورد عمل جراحي قرار گرفت که بنا به اعلام پزشکان عمل شجاعي موفقيت آميز بوده و او مي‌تواند از سه ماه ديگر به دنياي فوتبال بازگردد.
    شجاعي در آخرين ديدار اوساسونا در لاليگا، 14 دقيقه مقابل آلتلتيکومادريد به ميدان رفت اما نتوانست مانع از شکست 3 بر دو تيمش شود.
    پزشک جراح شجاعي در پايان عمل جراحي 45 دقيقه‌اي او گفت: شجاعي اکنون روي تخت بايد استراحت کند و مي‌تواند از 3 ماه ديگر تمريناتش را آغاز کند. خوشبختانه عمل جراحي موفقيت آميز بود و بيمار هيچ اظهار دردي نداشت.
    بنا به اعلام سايت باشگاه اوساسونا شجاعي فردا صبح(چهارشنبه) از بيمارستان مرخص خواهد شد.
    به اين ترتيب مسعود شجاعي تا پايان اين فصل رقابتهاي لاليگ قادر به همراهي تيمش نخواهد بود.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

ali
    only
    karimi

4. 4 کاربر از پست مفید nobody11 تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    امیر حسین

IranPersepolisRealMadrid

تشکر ها
    4,974

هفته ‌33 لاليگا
    پيروزي بارسلونا مقابل اوساسونا با گلزني داويد ويا و مسي

گلهاي داويد ويا و ليونل مسي براي حفظ فاصله 8 امتيازي با رئال مادريد کافي بودند.

تيم فوتبال بارسلونا در هفته‌ي سي و سوم رقابتهاي لاليگا در ورزشگاه نوکمپ با گلزني ويا و مسي به پيروزي رسيد تا فاصله‌ي 8 امتيازي‌اش با رئال مادريد حفظ شود.

بارسلونا که بدون مسي، ژاوي، اينيستا، پدرو و چند بازيکن مصدوم پا به ميدان مسابقه گذاشته بود، بيش از هر چيز به فکر بازي با رئال مادريد در ليگ قهرمانان اروپا بود و بازي توام با احتياط را به نمايش گذاشت. ويا در نيمه‌ي اول تيمش را پيش اداخت و مسي که در نيمه‌ي دوم به ميدان آمده بود اختلاف را به عدد 2 رساند.

جواد نکونام 90 دقيقه در ترکيب تيمش حضور داشت و در دقيقه 77 يک کارت زرد دريافت کرد.

پيش از اين ديدار رئال مادريد که يکي از بازي‌هاي دشوار روي کاغذ را مقابل والنسيا داشت با نتيجه‌ي پرگل 6 بر 3 والنسيا را در مستايا در هم کوبيد.

بارسلونا با اين پيروزي خانگي جمع امتيازهايش را به عدد 88 رساند و حاشيه‌ي امنيت 8 امتيازي را با رقيب سنتي حفظ کرد. آبي - اناري هاي ايالت کاتالان در صورتي که از 5 بازي آينده خود دو پيروزي و يک تساوي به دست بياورند سومين قهرماني پياپي را در لاليگا جشن خواهند گرفت.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

ali
    only
    karimi

6. 4 کاربر از پست مفید nobody11 تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    امیر حسین

IranPersepolisRealMadrid

تشکر ها
    4,974

نگاهي به عملكرد نكونام در آستانه بازي با ختافه

بازيکن ايراني اوساسونا امشب برابر ختافه براي بقاي تيمش در لاليگا مي‌جنگد و اين در شرايطي است که در 2172 دقيقه بازي 786 پاس درست داده است.

تيم فوتبال اوساسونا با کسب 44 امتياز در رتبه چهاردهم جدول بيست تيمي لاليگا ايستاده و اين در حالي است که تيم‌هاي پايين تر از اوساسونا به شرح زير اميد زيادي به جبران مافات دارند:
    خيخون 43 امتياز، دپورتيوولاکرونيا 42 امتياز، ختافه 40 امتياز و رئال ساراگوسا 39 امتياز. در دو بازي باقيمانده از لاليگا هر تيمي به دريافت 6 امتياز اميدوار است.

بازي امشب اوساسونا در کولسيوم آلفونسو پرس، استاديوم اختصاصي ختافه بسيار حساس است و جواد نکونام بازيکن ايراني اين تيم بي ترديد از مهره‌هاي مورد اتکاي منديليبار محسوب مي‌شود.
    در هر دو سايت خبري مارکا و آس اسپانيا سيستم اوساسونا در بازي امشب 4-2-3-1 پيش‌بيني شده و جواد نکونام به عنوان هافبک پشت سر وادوژ و کامونياس انجام وظيفه خواهد کرد.

اين در حالي است که سولا به عنوان تک مهاجم اوساسونا اميد زيادي به تغذيه به موقع از سوي نکونام، پائول، کامونياس و مونرئال دارد.
    جواد نکونام تاکنون 2172 دقيقه براي تيمش بازي کرده که طي آن 6 گل زده، 24 بازي، 10 کارت زرد، 985 پاس کلي، 786 پاس درست، 54 خطاي منجر به تذکر داور، 54 شوت داخل چارچوب و 17 ضربه سر داخل چارچوب را به نام خود ثبت کرده است.

ali
    only
    karimi

8. 4 کاربر از پست مفید nobody11 تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    امیر حسین

IranPersepolisRealMadrid

تشکر ها
    4,974

پیشنهاد اوساسونا به جواد نکونام برای تمدید قرارداد

سایت گل – جواد نکونام بازیکن ایرانی تیم فوتبال اوساسونا با پیشنهاد تمدید قرارداد از سوی این باشگاه مواجه شده است. قرارداد نکونام در پایان این فصل به پایان خواهد رسید و در همین راستا باشگاه اسپانیایی به این هافبک ایرانی پیشنهاد کرده که قراردادشرا برای سه فصل دیگر تمدید کند.
    در این میان جواد نکونام هم پیشنهاد مالی خود را به باشگاه اوساسونا ارائه داده و قرار است طرفین به زودی جلسه‌ای با هم داشته باشند تا همه چیز به طور کامل مشخص شود.نکونام قبلا به تغییر و حضور در یک لیگ جدید فکر می کرد ولی حالا ممکن است پیشنهاد اوساسونا به اندازه کافی خوب باشد و او را وادار به ماندن کند

ali
    only
    karimi

10. 3 کاربر از پست مفید nobody11 تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    امیر حسین

IranPersepolisRealMadrid

تشکر ها
    4,974

به فوتبال ايران برنمي گردم
    جواد نكونام: دو پيشنهاد از لاليگا دارم

جواد نكونام هافبك ايراني تيم اوساسونا باز هم يك فصل موفقيت آميز را در رقابت‌هاي لاليگا پشت سر گذاشت. او در اكثر بازي‌هاي تيم شهر پامپلونا جزو بازيكنان ثابت تيمش بود و به قولش در اين فصل دو ركورد جالب توجه را برجاي گذاشته است. نكونام چند ماهي است كه ارتباطش را با رسانه‌ها محدود كرده و كمتر مصاحبه مي‌كند.
    جواد نكونام هافبك ايراني تيم اوساسونا باز هم يك فصل موفقيت آميز را در رقابت‌هاي لاليگا پشت سر گذاشت. او در اكثر بازي‌هاي تيم شهر پامپلونا جزو بازيكنان ثابت تيمش بود و به قولش در اين فصل دو ركورد جالب توجه را برجاي گذاشته است. نكونام چند ماهي است كه ارتباطش را با رسانه‌ها محدود كرده و كمتر مصاحبه مي‌كند. او بابت برخي اتفاقات كه در كوران مسابقات جام ملت‌هاي آسيا افتاد ناراحت است و كماكان اعتقاد دارد كه خيلي‌ها به صورت مغرضانه از او انتقاد كردند. نكونام پس از مدت‌ها سكوت مصاحبه‌اي اختصاصي با روزنامه ايران ورزشي انجام داد كه حرف‌هاي اين بازيكن را مي‌خوانيد:
    ■ ■ ■
    ابتدا در مورد وضعيت قراردادت صحبت كن. آيا تو را فصل آينده هم در اوساسونا مي‌بينيم يا خير؟
    ■ آنها پيشنهاد داده‌اند و من هم پيشنهاد خودم را به باشگاه ارائه داده‌ام و حالا بايد به نتيجه برسيم.
    پس آنها مايل هستند كه قراردادت را تمديد كنند؟
    اوساسونا به من پيشنهاد سه ساله داده كه البته اگر در هر فصل تعداد بازي هايم از 20 بازي بالاتر برود، قراردادم خود به خود 2 سال ديگر تمديد مي‌شود يعني اين قرارداد 5ساله مي‌شود.
    در مورد مسائل مالي اختلاف داريد؟
    ■ به هر حال آنها پيشنهاد داده‌اند و من هم نظر خودم را گفته‌ام در ضمن مسوولان اوساسونا مي‌دانند كه دو تيم ديگر در لاليگا خواهان جذب من هستند.
    برخي معتقدند وقتي بازيكن در فوتبال اروپا به سن 30 سالگي نزديك مي‌شود، معمولا باشگاه‌ها تمايل ندارند كه قرارداد بازيكن مورد نظر را تمديد كنند. آيا اينطور است؟
    ■ اوساسونا عاشق چشم و ابروي من نيست كه حالا پيشنهاد تمديد قرارداد داده است. براي هر باشگاهي مهم اين است كه بازيكن مورد نظرش آماده باشد و خوب فوتبال بازي كند. اين موضوعي كه شما گفتيد اصلا وجود ندارد.
    چند ماه پيش اين بحث مطرح شد كه قرار است به فوتبال ايران برگردي، درست است؟
    ■ خير، اصلا اين خبر صحت ندارد و هيچ كس با من حرف نزده است. چند وقت پيش بحث استقلال به ميان آمد ولي اين موضوع هم شايعه بود. من در حال حاضر بدون مشكل خاصي در اوساسونا بازي مي‌كنم.
    پس فعلا به فوتبال ايران برنمي‌گردي؟
    ■ فعلا خير.
    تا كي قرار است به فوتبال ايران برنگردي؟
    ■ تا دوسال آينده يا حتي بيشتر برنمي گردم و مي‌توانم هنوز در اروپا فوتبال بازي كنم.
    چرا هر وقت حرف از بازگشت تو به ايران مي‌شود اسم استقلال به ميان مي‌آيد؟
    ■ راستش را بخواهيد نمي‌دانم. شايد استقلال تمايل به جذب من دارد يا اينكه در پست هافبك دفاعي احتياج به جذب بازيكن دارد. اين را بايد از مسوولان استقلال بپرسيد.
    دوست نداري در ديگر ليگ‌هاي اروپايي بازي كني؟
    ■ من از اول هم دوست داشتم در اسپانيا بازي كنم چون لاليگا بهترين ليگ دنياست و به بازي كردن در ليگ‌هاي ديگر فكر نمي‌كنم.
    ولي برخي معتقدند در فوتبال اسپانيا فقط بارسا و رئال تيم‌هاي پرقدرتي هستند و همين موضوع جذابيت‌هاي اين ليگ را كم كرده است.
    ■ تيم‌هاي ديگري هم در فوتبال اسپانيا هستند كه قدرت داشته باشند، مثل والنسيا و ويارئال. در ضمن آيا شما مي‌توانيد تيمي را پيدا كنيد كه در اروپا مقابل بارسا يا رئال مادريد قد علم كند. به نظر من ليگ برتر انگليس هم يك ليگ پرقدرت است ولي آنجا هم رقابت براي قهرماني بين دو يا سه تيم خلاصه مي‌شود.
    از عملكرد خودت در اين فصل راضي هستي؟
    ■ فصل خوبي داشتم. من ركورددار بهترين گلزن تاريخ باشگاه اوساسونا در پست هافبك هستم و همچنين در بين بازيكنان خارجي اين باشگاه بيشترين دقايق حضور در ميدان را داشته‌ام كه از اين لحاظ هم ركورددار هستم.
    چرا ارتباطت با رسانه‌ها كمتر شده است؟
    ■ اينطوري هم من راحت ترم و هم روزنامه ها.
    مثل اينكه همچنان بابت انتقادهايي كه در جام ملت‌ها از تو شد ناراحتي؟
    ■ من اصلا دوست ندارم در مورد گذشته حرف بزنم. به هر حال يكسري اتفاقات افتاد و انتقادات مغرضانه‌اي صورت گرفت. جام ملت‌ها براي هيچ بازيكني در تيم ملي خوب نبود ولي بايد اين را بگويم كه يك فوتباليست هيچ وقت نمي‌تواند 10 سال پياپي روي فرم باشد.
    افشين قطبي در ليگ ژاپن نتايج ضعيفي گرفته است. خبر داري؟
    ■ ... (سكوت)
    جواب نمي‌دهي؟
    ■ من حرفي ندارم.
    كارلوس كروش در مصاحبه اخير خود از سن بالاي فوتباليست‌هاي ايراني و كمبود استعدادها حرف زده است. نظرتو چيست؟
    - وقتي يك مربي مي‌خواهد حرف بزند تمام چيزها را بررسي مي‌كند و بي جهت نظر نمي‌دهد. كروش به خوبي مي‌داند كه سن بازيكن فوتبال بازي نمي‌كند و هر كس آماده باشد به زمين مي‌رود ولي او به دنبال پشتوانه سازي است و مي‌خواهد يك كار ساختاري انجام دهد.
    با اين تيم به جام جهاني برزيل مي‌رويم؟
    ■ هنوز كه تيم ملي هيچ ديداري انجام نداده و كروش هم كارش را با تيم ملي شروع نكرده است ولي شك نداشته باشيد كه تيم ما نسبت به زمان مربي قبلي شاداب‌تر و روان‌تر بازي خواهد كرد.
    ولي قبول داري كه خيلي از كره و ژاپن عقب هستيم؟
    ■ دقيقا همينطور است.
    فكر مي‌كني بتوانيم به اين تيم‌ها برسيم؟
    ■ اگر در يك سال آينده به خوبي برنامه ريزي كنيم و از لحاظ استعداديابي، برگزاري اردوهاي تداركاتي و انجام بازي‌هاي دوستانه قوي عمل كنيم يقه كره و ژاپن را خواهيم گرفت. فراموش نكنيم كه در رقابت‌هاي مقدماتي جام جهاني 2006 چقدر راحت ژاپن را برديم.
    انتخاب عليرضا منصوريان به‌عنوان سرمربي تيم اميد حرف و حديث‌هاي زيادي درست كرد. نظر تو چيست؟
    ■ من يك بازيكن هستم و نمي‌توانم در مورد مربي صحبت كنم. فقط براي منصوريان و تيم اميد آرزوي موفقيت دارم.
    از مسعود شجاعي چه خبر؟
    ■ مسعود متأسفانه دچار يك مصدوميت بد شد تا نتواند تا پايان فصل تيم را همراهي كند. او در حال حاضر مراحل درماني را پشت سر مي‌گذارد.
    شجاعي در اوساسونا مي‌ماند؟
    ■ قرارداد مسعود هم تمام شده ولي من نمي‌دانم كه چه شرايطي براي او به وجود خواهد آمد.
    نظرت در مورد فينال ليگ قهرمانان اروپا و بازي بارسلونا و منچستر چيست؟
    - من علاقه قلبي به بارسلونا دارم و دوست دارم با شكست منچستر قهرمان اروپا شود.
    مدتي پيش هواداران فوتبال 4 ال كلاسيكو را در 20 روز تجربه كردند. خيلي‌ها معتقدند مورينيو اين بازي هيجان انگيز را با تفكراتش خراب كرد. نظر تو چيست؟
    ■ سبك بازي رئال مادريد چيزي نيست كه الان آن را مي‌بينيم. در فوتبال اسپانيا هم خيلي‌ها از اين مربي انتقاد مي‌كنند كه چرا رئال با اين همه ستاره بايد مقابل بارسلونا دفاعي بازي كند. در مجموع بايد بگويم كه بارسا بهترين تيم دنياست و فعلا هيچ تيمي نمي‌تواند با آنها مقابله كند.

ali
    only
    karimi

12. 3 کاربر از پست مفید nobody11 تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    امیر حسین

IranPersepolisRealMadrid

تشکر ها
    4,974

مسعود شجاعی :در اروپا فوتبالم را ادامه می دهم/در ایران فقط صنعت نفت آبادان را دوست دارم

سایت گل - کم حرف ترین ستاره فوتبال ایران که افتخار حضورش در لیگ معتبر لالیگا می تواند او را به سوژه اول رسانه های ایرانی تبدیل کند که خالی از ستاره هستند . اما مسعود شجاعی علاقه ای به استار شدن در رسانه نداردو رابطه اش با رسانه ها خیلی کم است . مسعود اکنون با مصدویت شدید مواجه است و کمتر کسی از این فوتبال به ستاره زنگ زد تا حالش را بپرسد . اما گلایه ای از کسی نداردو می گوید " مردم گرفتار هستند و نباید توقع داشت " او مثل سایر بازیکنان اهل بازار گرمی هم نیست و برای فصل آینده نمی خواهد بی دلیل حرف بزند .
    پس از مدت ها او با خبرنگاری ایرانی هم صحبت شده است و در مورد مسائل مختلف حرف زد
    مسعود ؛ از مصدومیت که بوجود آمد و نتوانستی فصل را ادامه بدهی صحبت کنیم . وضعیت پایت چطور است ؟
    بهتر از گذشته هستم . بعضی از روزها دردشدیدی دارم که تا صبح نمی گذارد بخوابم . اما الان عصا را کنار گذاشته ام ولی کفش مخصوصی در پایم هست که باید در طول روز همیشه در پایم باشد . باید تا یک هفته دیگرهم این کفش در پایم باشد و پس از آن می توانم روی پایم راه بروم اما نباید روی آن فشار بیاورم . باید روزی 5 ساعت در استخر راه بروم و آب درمانی کنم .
    چرا برای مداوا به تهران نیامدی ؟
    شرایط اینجا خیلی بهتر است و پزشک و کیلنیک باشگاه هستند و بهتر بود در اینجا باشم . باشگاه هم اجازه آمدن نمی داد و باید اینجا تحت نظر باشم و باشگاه شاهد وضعیتم باشد . در اینجا استخر؛کیلنیک و فیزیوتراپی در یک جا هست و خیلی راحت هستم . اما در تهران جایی نداریم که همه این پکیج در یک جا نیست .
    از چه زمانی فیزیوتراپی می کنی ؟
    الان وزنه می زنم و فقط بالاتنه کار می کنم تا از نظر بدنی عقب نباشم . وزنه ای که می زنم به پایم فشار نمی آورد . یک ماه دیگر هنوز پایم کار دارد و یک هفته دیگر فیزیوتراپی را شروع می کنم .
    اگر فصل تمام شود احتمال دارد در اسپانیا بمانی تا پایت را مداوا کنی ؟
    هنوز مشخص نیست ؛اگر به بهبودی پایم کمک می کند ترجیح می دهم در اسپانیا بمانم تا برای فصل بعد دیگر مشکلی نباشد . اگر هم پزشکم موافقت کند به تهران می آیم تا در کنار خانواده ام باشم و در ایران فیزیوتراپی کنم .
    شرایط اوساسونا چطور است ؟
    تقریبا خوب است . هنوز خطر سقوط وجود دارد . ما یک بازی با ویا رئال در خانه داریم و حتما این بازی را می بریم و حتی اگر مساوی کنیم هم می مانیم . بازی ختافه سخت است . زاراگوزا هم بازی آسانی ندارد . به نظر من ماندن اوساسونا قطعی شده است و فصل بعد هم تیم در لالیگا خواهد بود .
    چرا اوساسونا در این چند فصل در روز آخر در لالیگا می ماند ؟
    پارسال این طور نبود و چهار- پنج هفته آخر را با خیال راحت بازی کردیم . بیشتر فصل ها همین طور است که می گویی . مقر همه باشگاه هستند . مدیریت , بازیکنان و شرایط بودجه تیم . همیشه این بحث وجود دارد که چرا اوساسونا بازیکن سرشناسی نمی خرد . باشگاه بودجه محدودی دارد و شرایط تیم به این بودجه مربوط می شود .
    در شهر چه گروه های به باشگاه کمک می کنند ؟
    فقط شهرداری به تیم کمک می کند . تیم اسپانسرهایی هم دارند که آنها هم کمک می کنند . به غیر از شهرداری هیچ کس به تیم کمک نمی کند . کمک شهرداری هم زیاد نیست .
    مردم هم کمک می کنند ؟
    فقط با خرید بلیت به تیم کمک می کنند یا خرید لباس تیم اما کمک دیگری مردم به تیم نمی کنند .
    قرارداد تو تمام شده است . فصل بعد هم با پیراهن اوساسونا تو را می بینیم ؟
    معلوم نیست. هنوز وضعیت تیم برای فصل بعد مشخص نیست . کسی هم با من مذاکره نکرده است . اگر بخواهند و به توافق برسیم شاید بمانم و اگر هم نخواند به تیم دیگری می روم و با تیم های دیگری مذاکره می کنم .
    می گویند که می خواهی به بوندس لیگا بروی و حتی توافقاتی هم شده است؟
    این ها در حد حرف است . چند پیشنهاد آمده است که برایم جالب نبوده است . اما چیزی که فقط می دانم در اروپا فوتبالم را ادامه می دهم اما باید ببینم پیشنهادات چیست و از کجا می آید .
    نمی توانی بگوی در چه لیگی بازی خواهی کرد ؟
    دقیق نمی توانم بگویم .
    سه فصل در اوساسونا بودی کدام فصل برایت بهتر بود ؟
    فصل اول خیلی برایم خوب بود و سال اولی بود که در بهترین لیگ دنیا بازی می کردم و این تجربه برایم عالی بود . حضور در کنار ستاره های بزرگ فوتبال برایم جذاب بود

تو طرفدار چه تیمی هستی ؟
    الان فقط طرفدار اوساسونا هستم
    قبل آمدن به فوتبال حرفه ای طرفدار چه تیمی بودی ؟
    فقط صنعت نفت آبادان را دوست دارم . زمانی که برادرم در این تیم بازی می کرد به استادیوم می رفتم و واقعا دیدن بازی در آن استادیوم لذت بخش است . حتی لذت بخش تر از دیدن بازی در نیوکمپ . برای من تیم صعنت نفت آبادان مهم ترین تیم است با این شعار آبادان برزیلته

ali
    only
    karimi

14. 2 کاربر از پست مفید nobody11 تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    امیر حسین

IranPersepolisRealMadrid

تشکر ها
    4,974

ایرانی ها تا سال 2013 در پامپلونا ماندگار شدند
    تمدید قرارداد نکونام و شجاعی با اوساسونا

جواد نکونام و مسعود شجاعی تا سال 2013 قرارداد خود را با تیم اوساسونا اسپانیا تمدید کردند و به تمام شایعات در خصوص تغییر تیم شان پایان دادند.

به گزارش شبکه ایران، نکونام پس از تمدید قرارداد با اوساسونا اظهار داشت: اوساسونا باشگاهی است که من فوتبال خود را در آن به پایان خواهم رساند. به غیر از اسپانیا از کشورهای دیگر و همچنین از ایران نیز پیشنهاد داشتم. بهترین دوست من به من گفت که اوساسونا می‌تواند به یک باشگاه خاص همانند باشگاهی که 10 سال در ایران در آن بازی کردم تبدیل شود، فکر می‌کنم این موضوع اشتباه نیست و اساسونا می‌تواند تا پایان زندگی ورزشی من تنها باشگاهم باشد.
    نکونام که بیش از 100 بازی با پیراهن تیم ملی ایران انجام داده در سال 2006 به اوساسونا پیوست. شجاعی هم که روز سه شنبه پای چپ خود را به تیغ جراحان سپرد، دیگر ملی پوش ایرانی است که تا 2013 با تیم شهر پامپلونا می ماند. بازیکن 26 ساله تیم ایران در ماه آوریل به خاطر آسیب دیدگی از همین ناحیه مجبور شده بود از میدان دور بماند.
    به گزارش رویترز، تیم اوساسونا در رقابت‌های این فصل لالیگا با کسب جایگاه نهمی به کار خود پایان داد.

ali
    only
    karimi

16. کاربر روبرو از پست مفید nobody11 تشکر کرده است .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    امیر حسین

IranPersepolisRealMadrid

تشکر ها
    4,974

نکونام به اردوي تيم ملي دعوت شد

جواد نکونام بازيکن تيم اوساسونا اسپانيا از سوي "کارلوس کي روش" سر مربي تيم ملي فوتبال ايران به مرحله سوم اردوي تيم ملي دعوت شد.

خسرو والی زاده مدیر رسانه ای تیم ملی فوتبال با اعلام این خبر به سایت فدراسیون فوتبال گفت: علاوه بر نکونام، از تیم استقلال تهران پژمان منتظری، ایمان مبعلی و مجتبی جباری و از تیم فولاد خوزستان جلال کاملی مفرد و رضا نوروزی به اردوی تیم ملی دعوت شدند.
    والی زاده افزود: ٢٧ بازیکنی که در مرحله دوم اردوی تیم ملی حضور داشتند نیز بجز احسان حاج صفی می بایست در مرحله سوم اردو حضور یابند که به این ترتیب جمع دعوت شدگان به این مرحله به ٣٢ بازیکن می رسد.
    کادر فنی تیم ملی به حاج صفی به علت خستگی شدید جهت حضور مداوم در رقابتهای لیگ برتر باشگاههای ایران، لیگ قهرمانان باشگاههای آسیا، جام حذفی، تیم های ملی بزرگسالان و امید، بطور موقت استراحت داده و او برای دیدار دوستانه تیم امید با سوریه به اردوی تیم امید ملحق خواهد شد.
    ٣٢ بازیکن دعوت شده می بایست ساعت ١٢ روز شنبه چهاردهم خرداد ماه جاری با بهمراه داشتن گذرنامه خود را در محل هتل المپیک به کادر فنی تیم ملی معرفی کنند.

ali
    only
    karimi

18. 3 کاربر از پست مفید nobody11 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دروازه بان
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو_علی دایی
    بازیکن محبوب
    کریم باقری_علی پروین_علیرضا حقیقی
    اسم واقعی شما
    محمدرضا نو

SpainPersepolisRealMadrid

Ali Karimi

تشکر ها
    1,355
    تشکر شده 2,926 در 696 پست

Jadid مسعود شجاعي از تمديد قرار داد با اوساسونا ابراز خوشحالي كرد

مسعود شجاعي هافبک 26 ساله تيم فوتبال اوساسوناي اسپانيا که قرارداد خود را با اين تيم تا ماه ژوئن سال 2013 تمديد نمود، نسبت به اين تمديد قرارداد ابراز خوشحالي کرد.

هافبک باتجربه تيم ملي فوتبال ايران که به سبب انجام عمل جراحي روي پاي چپ خود اکنون در بيمارستان '' سن ميگل'' بستري است، روز جمعه ضمن ابرازخوشحالي از تمديد مدت قرارداد خود با تيم فوتبال اوساسونا، اعلام کرد که قراردادش را روي تخت بيمارستان امضاء نموده است .
    شجاعي با اشاره به اينکه وضعيت جسمي خوبي دارد و روبه بهبودي است، اظهاراميدواري کرد که بزودي تمرينات خود را با تيم فوتبال اوساسونا آغازکند .
    وي دراين باره گفت: با اينکه کمي‌ درد دارم و حوصله ام سر رفته است ، ولي وضعيت جسمي ام هر روز بهترمي شود.
    وي با تقديرازابزارعلاقه هوادارنش درداخل و خارج نسبت به وي اظهارداشت که براي آغاز تمرينات با اوساسونا روز شماري مي‌ کند .
    مقامات باشگاه اوساسونا درمورد وضعيت سلامتي شجاعي اعلام کرده اند که وي هفته آينده ازبيمارستان مرخص خواهد شد و هنگامي که وضعيت جسمي‌ او اندکي‌ بهتر شود درمصاحبه مطبوعاتي باشگاه شرکت خواهد کرد.

الان 12 شبه از صبحه پای کاریم
    بازم روبه رو شدیم با سفره های خالی
    این حرفا شدن فقط مشتی گفته های عادی
    توهم پری از این همه حفره های مادی
    خیابونا پر از مشتی کاسب پست
    پر از ادمای محتاج کاسه به دست
    پر از آدمای خردمند تحصیل کرده
    که زندگی انتحارو و بهش تحمیل کرده

20. 3 کاربر از پست مفید n_mamali تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    امیر حسین

IranPersepolisRealMadrid

تشکر ها
    4,974

گزارش ويژه از سير مصدوميت مسعود شجاعي/ دلتنگي‌هاي بيمار اتاق149

خواهر مسعود هم در کنارش هست تا به برادر امید بدهد. مسعود جر‌احی می‌کند و جراح پس از این‌که پلاتین را از پایش درمی‌آورد از استخوان زير زانوي خود مسعود براي او استخوان انگشت مي‌سازد

سايت گل- مسعود شجاعی ستاره فوتبال ایران چند ماهی است که به جای حضور در چمن فوتبال روي تخت بیمارستان حضور دارد. هیچ بازیکنی علاقه‌ای به این وضعیت ندارد و این بدترین اتفاق در دوران بازیگری یک فوتبالیست است که مسعود شجاعی آن را تجربه می‌کند. این اتفاق تلخ در بازی با سوسیه‌داد رخ داد که در روز آخر حضور کاماچو در اوساسونا بود. در این بازی انگشت کوچک پای چپ مسعود طی یک برخورد شدید ترک برداشت. او با درد از زمین بیرون آمد اما فکر نمی‌کرد اتفاق مهمی رخ داده است.
    مسعود شب را با درد سپری کرد و صبح با پزشک تیم برای رادیوگرافی از پایش به کلينیک باشگاه رفت تا متوجه شود استخوان انگشت پایش ترک برداشته است. بعد از متوجه شدن از ترک پا جلسه‌ای بین مسعود و پزشک تیم برگزار شد و دو گزینه پیش پای مسعود قرار دادند. این‌که سه ماه پایش در بوت مخصوص باشد و فصل را ناتمام بگذارد و یا این‌که روی استخوان ترک‌خورده بازی کند و درد را هم تحمل کند.
    دکتر او را امیدوار کرد که ممکن است همین طور تا آخر فصل بتواند بازی کند و اتفاقی هم رخ ندهد. اگر هم بشکند جراحی جزئی دارد. او قبول کرد که بازی کند و تحت مراقبت‌های پزشکی بیشتری قرار می‌گرفت تا برای قرمزهای دی‌ناوارا بازی کند. مسعود سه بازی را با استخوان ترک‌خورده تحمل کرد. رئال سوسیه‌داد، مالاگا و اسپانیول اما در بازی چهارم اتفاق تلخ رخ داد.
    او دقیقه80 وارد بازی شد. پس از 5دقیقه از حضورش برای توپی هوایی با مدافع آتلتیکو مادرید به هوا بلند شد که در هنگام فرود روی انگشت ترک‌خورده پایین آمد و همين اتفاق داد مسعود را به هوا برد. اما چون اوساسونا سه تعویضش را انجام داده بود او باید کار را ادامه می‌داد. مسعود با درد بلند می‌شود اما کاری از دستش ساخته نیست و فقط یک پاس در طول این مدت به همبازیانش می‌دهد.
    سوت پایان بازی زده می‌شود و او نمی‌تواند از زمین بلند شود. درد تمام وجودش را گرفته است و با برانکارد او را بیرون می‌برند. در رختکن اولین کار تیم پزشکی مسکن زدن به مسعود است تا درد نكشد و از همان جا به بیمارستان می‌رود تا از پایش عکسی دیگر گرفته شود. خبری که با عکس می‌آید خوب نیست و انگشت ترک‌خورده، شکسته است. تصمیم بر این شد تا پای مسعود در بوت مخصوص شکستگی قرار بگیرد و بعد از یک ماه او تمریناتش را شروع کند.

مسعود یک ماه را تحمل می‌کند و یک ماه تمام می‌شود. همه از اتمام دوران نقاهت خوشحال هستند و قرار است تا مسعود دیگر بوت را نپوشد تا در مرحله بعدی فیزیوتراپی را انجام دهد. اما پای او همچنان درد دارد. دوروز از راحتی از بوت نگذشته است که درد ستاره را آزار می‌دهد.برای سومین بار باید مسعود از پایش عکس بگیرد و بسیار نگران است. خبر عکس باز هم خوب نیست و استخوان جوش نخورده و شکستگی طوری است که دیگر استخوان جوش نمی خورد و پیشنهاد پلاتین در پا تنها راه است. اتاق عمل برای مسعود آماده می‌شود و باید پلاتینی در پای مسعود قرار بگیرد. عمل انجام می‌شود و همه به آینده امیدوار هستند اما پس از یک هفته دوباره درد به سراغ شجاعی می‌آید.وقتی دکتر پانسمان را باز می‌کند با انگشت تیره شده مسعود مواجه می‌شود. بلافاصله جای عمل را باز می‌کند و اتفاق تلخ‌تر در داخل انگشت رخ داده است. عفونت تمام انگشت را گرفته است و چاره جز این نیست که پلاتین را از پای مسعود خارج کنند. اتاق عمل برای سومین بار آماده می‌شود تا ستاره فوتبال ایران در عرض یک ماه و 20روز برای سومین بار جراحی شود. بیمارستان سم گیل پامپلونا بیماری ویژه داردکه این بار باید جراحی‌اش جواب دهد. اتاق149 این بیمارستان برای شجاعی آماده می‌شود.
    تمام اعضای بیمارستان طوری رفتار می‌کنند که او احساس نگرانی نکند و خواهر مسعود هم در کنارش هست تا به برادر امید دهد. مسعود جر‌احی می‌کند و جراح پس از این‌که پلاتین را از پایش درمی‌آورد باید از استخوان خود مسعود استخوان انگشت بسازد. او از استخوان زیر زانوي خود مسعود قسمتی را برمی‌دارد و استخوانی برای انگشت می‌سازد. 10روز مسعود در بیمارستان است و بهترین مراقبت از او صورت می‌گیرد.
    پس از این همه اخبار بد، اخبار خوبی هم در راه است. مدیر باشگاه اوساسونا پس از عیادت از مسعود برگه‌های قرارداد را هم با خود به بیمارستان می‌آورد تا در اتاق149 بیمارستان سم‌گیل قرارداد مسعود برای دو سال دیگر تمدید شود. او دیروز از بیمارستان به خانه برگشت و اکنون خواهر مراقب ستاره فوتبال ایران است. دکتر جراح اطمینان داده است که این جراحی کاملا جواب می‌دهد و دیگر نگران خطری نباشد. قرار است دوباره پای مسعود در بوت قرار بگیرد و یک ماه دیگر همه چیز تمام می‌شود و او دوباره می‌تواند دردسر مدافعان باشد.
    تابستان 2011 تابستان پردردسری برای مسعود شجاعی است و او فعلا نمی‌تواند به خانه برگردد. شاید هم در تعطیلات او به ایران نیاید. فعلا که دکتر اجازه سفر به تهران را به مسعود نمی‌دهد.

ali
    only
    karimi

22. کاربر روبرو از پست مفید nobody11 تشکر کرده است .

صفحه 11 از 20 نخستنخست ... 910111213 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)