Design & Developed BY Patira

صفحه 102 از 142 نخستنخست ... 25292100101102103104112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,011 تا 1,020 , از مجموع 1418
    مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    Forward
    مربی مورد علاقه
    Pep Guardiola , Diego Simeone
    بازیکن محبوب
    Ronaldinho
    اسم واقعی شما
    Ali

BrazilSS_TehranBarcelona

Ronaldinho

تشکر ها
    929
    تشکر شده 1,416 در 873 پست

Jadide | بحث و تبادل نظر پیرامون بازی مربی گری فوتبال آنلاین Top Eleven |

با سلام

به یکی از بزرگترین مراجع Top Eleven در ایران خوش اومدید !

این محفل جهت افزایش کیفیت پلیر های ایرانی بازی ایجاد شده تا شاهد هنرنمایی هموطنامون باشیم.

این بازی رو میشه هم روی گوشی موبایل و هم روی دسکتاپ ( فیسبوک ) انجام داد. فیسبوک دردسر های خاص خودشو داره و البته یه سری مزایا، دردسر مثل چیز شکن و داستان هاش و مزایاش هم این که وقتی تیمتون با اکانت فیسبوک ست بشه دیگه تا وقتی اکانت فیسبوک رو داشته باشین تیمتون رو هم دارین.

به عبارتی امنیتش کمی بیشتره !

اما روی گوشی ممکنه هر لحظه اتفاقی بیوفته و تیم از بین بره، یه باگ یا اشتباه خودتون ، یا حتی تعویض گوشی و ... که باعث بشه دیگه تیمتون رو نداشته باشین!

اگر با گوشی موبایل بازی میکنید قبل از هر چیزی آی دی بازی خودتون رو یه جا سیو یا یادداشت کنید واسه مواقع ضروری

چگونه؟ وارد بازی میشید، به آخرین بخش بازی یعنی Setting وارد بشید از زبانه ( تب ) Misc آخرین گزینه یعنی My id رو پیدا کنید و روی View کلیک کنید.

این آی دی شماست ! یه جای مطمئن ذخیرش کنید.

لینک جدید ترین ورژن بازی : [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    بازی فوق العاده ای هست.اگر علاقه مند به مدیریت تیم فوتبال آنلاین هستید حتما این بازی رو بهتون پیشنهاد میکنم

از دوستان اینجا هر کسی که بازی میکنه بیاد تا از تجربه هاشون استفاده کنیم

کسانی که میان اینجا لطف کنن بگن که اسم تیمشون چیه،چه لِولی هستند و فصل چندمه که دارن بازی میکنن،میانگین سنی،میانگین قدرت،بودجه فعلی باشگاه، تاریخ ثبت نام،افتخارات باشگاه،ارزش باشگاه،وضعیت استادیوم و ....

میخوایم با وضعیت دوستان بیشتر آشنا شیم

تو بازی چیزی که مهمه به جز پولی که واحدش دلاره یه واحد پولی دیگه هست که اسمش token ـه.برای به دست آوردن توکن شما میتونید با اسپانسر های

مختلف قرارداد امضا کنید و طبق قرارداد بهتون توکن میده.این توکن هارو تو بازی به صورت بسته هایی برای فروش گذاشتن که باید با کارت های بین المللی خرید

کنید که واسه اکثر ایرانیا مقدور نیست....

از توکن برای خرید بازیکن،قرارداد با بازیکن تیم جوانان،تغییر اسم بازیکنان تیم،خرید لباس،خرید لوگو و ..... استفاده میشه

در صورت داشتن توکن شما میتونید بسته های treatment (درمان) ، booster (تقویت کننده) و rest (استراحت) بخرید و برای بازیکنانتون استفاده کنید

شما میتونید روزانه به کسانی که تو لیست دوستانتون هستن جایزه بدین.جایزه شامل همون بسته های کمکی که بالا نام بردم هست به علاوه آیتم تمرینی.(روزانه

فقط یکی)

گزارش زنده به صورت انگلیسی هم داره.هر روز بازی برگزار میشه

هر لیگ شامل 14 تیم میشه

امکان تغییر ترکیب،تعویض حین بازی وجود داره

هر بازی طرفای ده دقیقه یه ذره کمتر بیشتر طول میده

هر لیگ 26 روز طول میکشه

بعد از هر بازی بهتون آیتم تمرین میده که باهاش میتونید بازیکناتونو تمرین بدید

تو بخش اسپانسرینگ دو قسمت وجو داره.یکی Tv Rights حق پخش تلویزیونیه و بابتش بهتون توکن میده و دیگری اسپانسر پیراهن تیم هست که

بهتون پول پرداخت میکنه

امکان ست کردن قیمت بلیط برای بازی های لیگ، جام حذفی و جام قهرمانان وجود داره

موقع ثبت نام هم که میتونید خودتون لوگو و پیراهن تیم رو طراحی کنید

قسمت خرید و فروش بازیکن باید حتما توکن داشته باشید.برای هر بار پیشنهاد دادن یک توکن ازتون کم میکنه و خودش اتوماتیک پول پیشنهاد خرید بازیکن رو تعیین

میکنه

اگه بخوام از عیب های بازی بگم میشه به عدم امکان جستجوی بازیکن ها بدون استفاده از فیسبوک اشاره کرد

در کل بازی جذابیه که به همه دوستان فوتبال دوست پیشنهادش میکنم

در آخر هم تعدادی عکس از بازی میزارم...

هشدار : اگر از موبایل برای وارد شدن به بازی استفاده میکنید،و اکانت فیسبوک خودتون رو وارد کردید دیگه نمیشه اکانت رو از روی تیم برداشت و شما همیشه مجبور به استفاده از $$$$$شکن برای وارد شدن به بازی میشید.اگر مشکلی در این زمینه ندارید میتونید اکانت فیسبوک خودتونو وصل کنید.

بودن دوستانی که از این طریق میخواستن تیمشون رو به فیسبوک وصل کنن و با یه اشتباه تیمشون رو از دست دادن !

اگر یک بار اکانت فیسبوک رو وارد کنید برای دفعات بعد هم نیاز به چیزشکن دارید. اگر نداشته باشید این به منزله اینه که دیگه هیچوقت نمیتونید وارد بازی بشید

لطفا مواظب باشید!

به امید موفقیت روزافزون ایرانی های عزیز در این بازی!
    ویرایش توسط aliexpress : 11-20-2014 در ساعت 15:34 دلیل: تکمیل پست

عضو Derby

پست مورد علاقه
    GK
    بازیکن محبوب
    Jose Luis Chilavert

BrazilMilanNaft

Maldini

تشکر ها
    110
    تشکر شده 277 در 170 پست

پیش فرض پاسخ : | بحث و تبادل نظر پیرامون بازی مربی گری فوتبال آنلاین Top Eleven |

نقل قول نوشته اصلی توسط Void نمایش پست ها
    بچه ها من چند وقته نمیتونم بازی های کاپ رو نگاه کنم....تو لودینگش گیر میکنه اما واسه لیگ مشکلی ندارم...راحت بازیا رو میبینم...چیکار کنم؟الانم که نیمه نهایی و حساس
    باید به ستینگ گوشی ، بخش برنامه ها بری و در بخش تاپ الون clear data بزنی.یبار که حافظه بازی رو پاک کنی باعث میشه دفعه بعد که وارد بازی میشی از اول همه چیرو لود کنه و این مشکلات هم برطرف میشه.

عضو Derby

بازیکن محبوب
    کریستیانو رونالدو
    اسم واقعی شما
    پوریا

PortugalSS_TehranRealMadrid

تشکر ها
    6
    تشکر شده 22 در 18 پست

پیش فرض پاسخ : | بحث و تبادل نظر پیرامون بازی مربی گری فوتبال آنلاین Top Eleven |

سلام.اینروزا نمیتونم زیاد سر بزنم.
    امروز تو لیگ قهرمانان نیمه نهایی بازی داشتم.سه تا بازیکنم مصدوم بودند.یکیش دروازه بان بود دوتاش هم دفاع بودند.
    قرار بود صبح هم یه دروازه بان بخرم هم دوتا بازیکنمو که هردو یه روز مونده بود مصدومیتشون رو با جعبه های قرمز رفع کنم تا اماده ی بازی باشمم.
    از بدبختیه من امروز صبح نتم قطع شدو واویلا.حریفم 7 واحد از من قویتر بود ولی میتونستم ببرم چون سه بار بازی دوستانه زده بودم باهاش هرسه تارو هم بردم.
    چون اون همه ی بازیکنانش قوی بودند ذخیره ها هم ولی من فقط ترکیب اصلی قوی بود درواقع هم سطح بودیم.
    با مصدومیت ها و قطع شدن اینترنتو ... بازی رو متاسفانه و بدبختانه و شرم اورانه 6-0 باختم.
    ولی تو لیگ اولم با 6 امتیاز اختلاف از دوستم.

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    پپ ، فرگوسن
    بازیکن محبوب
    مسی ، اینستا
    اسم واقعی شما
    شهاب

SpainBarcelonaPersepolis

Andres Iniesta

تشکر ها
    161
    تشکر شده 38 در 28 پست

سلام بچه ها

میگم قدرت تیم تو گروه بندیای جام حذفی تاثیر داره؟ مثلا قدرت ی تیم لول 3 باشه نسبتا خوب و بالا باشه ممکنه بین چند تیم قوی قرار بگیره تو جام حذفی ک تیماش لول 4 باشن و قدرتشون کمی بیشتر از همین تیم لول 3 باشه؟ یا اینکه ن اصن ربطی ب قدرت نداره؟ کسی در این مورد اطلاعی داره؟

عضو Derby

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    اقای خاص
    بازیکن محبوب
    فرهاد مجیدی

GermanySS_TehranRealMadrid

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    1
    تشکر شده 15 در 13 پست

سلام چطور میتونم افر ها رو فعال کنم و ویدیو ببینم وتکون بگیرم ؟؟؟؟ اخه میخوام ویدیو ببینم پیغام میده و میگه افر رو فعال کن
    لطفا راهنمایی کنید چون شدید کمبود تکون دارم

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هر پستی که گرت بیل بازی کنه D:
    مربی مورد علاقه
    آنچلوتی
    بازیکن محبوب
    Greath Bale
    اسم واقعی شما
    آریا

GermanyRealMadridPersepolis

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    35
    تشکر شده 19 در 15 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط sh 007 نمایش پست ها
    سلام بچه ها

میگم قدرت تیم تو گروه بندیای جام حذفی تاثیر داره؟ مثلا قدرت ی تیم لول 3 باشه نسبتا خوب و بالا باشه ممکنه بین چند تیم قوی قرار بگیره تو جام حذفی ک تیماش لول 4 باشن و قدرتشون کمی بیشتر از همین تیم لول 3 باشه؟ یا اینکه ن اصن ربطی ب قدرت نداره؟ کسی در این مورد اطلاعی داره؟

بنظر میاد که نه!چون همونطور که گفتم من با تبمب افتادم که حدود 17 واحد از من قدرتش بیستر بود

عضو Derby

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    اقای خاص
    بازیکن محبوب
    فرهاد مجیدی

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    1
    تشکر شده 15 در 13 پست

بچه ها اگر گوشی رو فلش کنم اطلاعات بازیم هم پاک میشه ؟ باید از اول شروع کنم دوباره ؟

عضو Derby

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    اقای خاص
    بازیکن محبوب
    فرهاد مجیدی

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    1
    تشکر شده 15 در 13 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ali.chila نمایش پست ها
    باید به ستینگ گوشی ، بخش برنامه ها بری و در بخش تاپ الون clear data بزنی.یبار که حافظه بازی رو پاک کنی باعث میشه دفعه بعد که وارد بازی میشی از اول همه چیرو لود کنه و این مشکلات هم برطرف میشه.

اگر از فیسبوک استفاده میکنی اینکارو بکن ! در غیر این صورت تمام اطلاعات و دیتای بازیت پاک میشه و باید از اول و لول 1 شروع کنی بازی رو یعنی از صفر !
    منم همین مشکل رو دارم و بازی برام باز نمیشه در قسمت حذفی ولی مهم نیست خودش درست میشه

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هر پستی که گرت بیل بازی کنه D:
    مربی مورد علاقه
    آنچلوتی
    بازیکن محبوب
    Greath Bale
    اسم واقعی شما
    آریا

GermanyRealMadridPersepolis

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    35
    تشکر شده 19 در 15 پست

real پاسخ : | بحث و تبادل نظر پیرامون بازی مربی گری فوتبال آنلاین Top Eleven |

نقل قول نوشته اصلی توسط reza0641 نمایش پست ها
    اگر از فیسبوک استفاده میکنی اینکارو بکن ! در غیر این صورت تمام اطلاعات و دیتای بازیت پاک میشه و باید از اول و لول 1 شروع کنی بازی رو یعنی از صفر !
    منم همین مشکل رو دارم و بازی برام باز نمیشه در قسمت حذفی ولی مهم نیست خودش درست میشه

منم clear data رو زدم ولی هیچی حذف نشد.....و بدون که هیج عیبی نداره (به فیسبوکم وصل نبودم)

عضو Derby

پست مورد علاقه
    GK
    بازیکن محبوب
    Jose Luis Chilavert

BrazilMilanNaft

Maldini

تشکر ها
    110
    تشکر شده 277 در 170 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط reza0641 نمایش پست ها
    وقتی انجام ندادی چطور اینقدر مطمئنی عزیز؟ صفحات قبل رو نخوندی دیگه چون اونجا گفته بودم یبار. این بازی تمام اطلاعاتش به سرور اصلی وصله.هر کاری شما انجام بدید مستقیما توی سرور بازی ذخیره میشه.فکر میکنید چرا نمیشه بازی رو هک کرد؟چون اگر هم بتونید فایل های دیتای بازی رو دستکاری کنید به محض اینکه یکبار وارد بازی بشید همه چی به حالت اول برمیگرده.چون بازی اطلاعات رو از دیتای گوشی نمیگیره بلکه از سرور اصلی میگیره.اگر بازی رو هزار بار هم پاک کنید و تمام پوشه های مربوط به اونم پاک کنید حتی یک ذره هم در تیمتون تغییری داده نمیشه.تنها راه پاک کردن تیم اینه که 70 روز آنلاین نشید که بازی اتوماتیک تیم رو بدون مربی میکنه.یعنی تیم حذف نمیشه.بلکه دسترسی مربی ازش گرفته میشه و مربی تیم توی بازی به نام bot robot دیده میشه و توسط خود سیستم اداره میشه.اگر بازی واست درست باز نمیشه clear data بزن با ضمانت من.چون این قضیه چندین بار تست شده.با فلش کردن هم هیچ اطلاعاتی پاک نمیشه
    ویرایش توسط ali.chila : 09-16-2014 در ساعت 19:42

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    پپ ، فرگوسن
    بازیکن محبوب
    مسی ، اینستا
    اسم واقعی شما
    شهاب

SpainBarcelonaPersepolis

Andres Iniesta

تشکر ها
    161
    تشکر شده 38 در 28 پست

رفقا ، داداش علی ( هر دو علی :دی) ضد ترکیب 2-4-4 خطی چ ترکیبیه؟

صفحه 102 از 142 نخستنخست ... 25292100101102103104112 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع