Design & Developed BY Patira

صفحه 102 از 103 نخستنخست ... 25292100101102103 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,011 تا 1,020 , از مجموع 1027
    مدیر بازنشسته
    تشکر ها
    4,848
    تشکر شده 12,262 در 2,645 پست

perspolis ۞ آخرین اخبار از باشگاه پرسپولیس در فصل 89-90.۞

به نام خدا

آخرین خبرهای مربوط به باشگاه پرسپولیس در اینجا قرار میگیرد.
    هواداران محترم لطفا منبع رو در آخر خبر ها یادتون نره وگرنه پستتون حذف میشه.
    ویرایش توسط AlexDelpiero : 06-10-2010 در ساعت 20:07

2. 5 کاربر از پست مفید ibrahim تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    LuCiaNo SpAllettI
    بازیکن محبوب
    FRaNCescO ToTTi
    اسم واقعی شما
    MeHrdAd
    Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    5,460
    تشکر شده 7,723 در 1,513 پست

perspolis هاشميان: مهاجمي نيستم كه فقط به فكر گلزني خود باشم

فرقی نداشت با ملوان بازی کنیم یا استقلال

مرجع خبری پرسپولیس : مهاجم تيم فوتبال پرسپوليس تهران گفت: مهاجمي نيستم كه فقط به اين فكر باشم كه خودم گلزني كنم.

وحيد هاشميان اظهار داشت: همانطور كه تصور مي كرديم بازي بسيار سختي مقابل فولاد خوزستان انجام داديم. به خاطر گرمي هوا و گرد و خاكي كه وجود داشت، شرايط سختي بود.

وي افزود:‌ قبول دارم اين گرد و خاك فقط براي پرسپوليس نبود بلكه براي حريف هم بود. ولي به هر حال كار را بسيار مشكل كرده بود. چون تيم‌ها خيلي دوست داشتند در زمين تاكتيك‌هاي خود را پياده كنند اما به خاطر شرايط سخت آب و هوايي دچار مشكل شده بودند.

به نظر من تيم فولاد تيم بسيار خوبي بود آنها با وجود اينكه ده نفره شده بودند بسيار جوانمردانه و خوب بازي كردند. با اينكه ده نفره بودند تاكتيك خودشان را با ارائه يك فوتبال زيبا و محكم به نمايش گذاشتند.
    هاشميان ادامه داد‌: اين محكم بازي كردن و زيبا بازي كردن تيم فولاد خوزستان بسيار قابل تقدير بود. به همين دليل ارزش برد ما پررنگ‌تر مي‌شود. چون يك تيم بسيار خوب را شكست داديم.

هاشميان در خصوص گلزني‌اش در بازي مقابل فولاد كه باعث شد پرسپوليس به فينال جام حذفي صعود كند گفت: قبول ندارم كه پرسپوليس با گل من راهي فينال شد. هميشه گفته‌ام كه بايد تيمم برنده شود. مهاجمي نيستم كه فقط به فكر گلزني خودم باشم. دوست دارم پاس گل بدهم، براي تيم خودم بجنگم و تلاش كنم. من حتي وقتي مدافع تيم ما هم گل بزند بسيار خوشحال مي‌شوم. هدف من يعني وحيد هاشميان فقط برد تيم است و برخي اوقات كه با گل زدن من توأم مي‌شود خوشحالي ام را چند برابر مي كند.

وي درباره بازي مقابل ملوان و دو شكست متوالي پرسپوليس در برابر اين تيم در فصل جاري تأكيد كرد: هر بازي شرايط خاص خودش را دارد. ملوان تيم بسيار خوبي است كه موفق شده تا فينال راه پيدا كند. آنها استقلال را كه تيم بسيار خوبي بود، حذف كردند. بايد ملوان را جدي بگيريم و بدانيم كه هنوز قهرمان نشديم.
    هاشميان در جواب اين سؤال كه دوست داشتيد به جاي ملوان با استقلال در فينال بازي كنيد گفت: براي من فرقي ندارد با كدام تيم در فينال بازي مي‌كرديم. هدف ما فقط قهرماني در جام حذفي است.

مهاجم تيم فوتبال پرسپوليس در پايان در خصوص فصل آينده‌اش نيز گفت: فعلا تصميمي نگرفته‌ام بعد از اينكه فصل تمام شد مي نشينم و درباره آينده‌ام تصميم مي‌گيرم.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

!!! No Totti No Party

4. 4 کاربر از پست مفید Mehrd@d تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    LuCiaNo SpAllettI
    بازیکن محبوب
    FRaNCescO ToTTi
    اسم واقعی شما
    MeHrdAd
    Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    5,460

perspolis حقیقی: رفت و برگشت ملوان را می‌بریم تا قهرمان شویم

مرجع خبری پرسپولیس : پرسپولیس در شرایط جوی بدی مقابل فولاد خوزستان در اهواز به میدان رفت.

"علیرضا حقیقی" دروازه‌بان جوان سرخپوشان معتقد است که اگر بازی به یک روز بعد هم موکول می‌شد فرقی نمی‌کرد. او در مورد قهرمانی تیمش در جام حذفی حرفهای جالبی زد که در ذیل می‌خوانید:

*در نیمه نهایی جام حذفی بازی حساسی را مقابل فولاد خوزستان بردید، در مورد آن دیدار صحبت می‌کنی؟
    - بازی خیلی خوبی بود. حریف اصلی ما هوا بود که واقعا گرم بود. تصاویر تلویزیون هم نشان داد که گرد و غبار آنقدر زیاد بود که من حتی از شعاع 5 متری هم توپ را نمی‌دیدم. خدا به ما لطف کرد و عزت داد تا بعد از 7، 8 سال توانستیم فولاد را در اهواز بردیم.

*ضرورتی داشت در آن شرایط بازی برگزار شود؟
    - اگر یک روز هم صبر می‌کردند، فرقی نمی‌کرد. کار خوبی کردند که بازی را برگزار کردند و اگر بازی برگزار نمی‌شد از لحاظ روحی هم برای ما خوب نبود چون همه تیمها در استراحت بسر می‌برند و فقط ما و ملوان بازی داریم. خدا را شکر در آن هوا نتیجه لازم را گرفتیم و به فینال رسیدیم.

*شرایط آب و هوایی آن روز اهواز برای سلامتی بازیکنان خطرناک نبود؟
    - صددرصد اگر حرفه‌ای صحبت کنیم، نباید بازی برگزار می‌شد اما داور و ناظر بازی در زمین حاضر بودند و همه مسائل را زیر نظر داشتند و بازی برگزار شد.

*بازی رفت فینال در ورزشگاه آزادی است. در مورد این بازی چه صحبتی داری؟
    - ملوان تیم خیلی خوب است. وقتی تیمی به فینال می‌رسد حتما تیم خوب و قدرتمندی است. آنها با انگیزه و دنبال جام هستند. ما هم پرسپولیس هستیم و محکوم به برد. باید در هر 2 بازی رفت و برگشت آنها را ببریم و قهرمان شویم. ما همیشه پرسپولیسی هستیم. ملوان در بازی رفت و برگشت ما را برده و انگیزه بالایی داریم تا آنها را در بازی برگشت فینال جام حذفی ببریم و قهرمان شویم.

*هواداران در این دیدار چقدر می‌توانند تأثیرگذار باشند؟
    - صددرصد می‌توانند تأثیرگذار باشند. ما بدون هواداران هیچی نیستیم. در بازی با سپاهان سنگ تمام گذاشتند و واقعا ممنون آنها هستیم. شخصا از آنها می‌خواهم مقابل ملوان هم همین کار را بکنند و 100 هزار نفر به آزادی بیایند. بازی فینال است و امیدواریم با حمایت هواداران کار را در تهران یکسره کنیم.

*ملوان چقدر شانس قهرمانی دارد؟
    - در فوتبال چیزی قابل پیش‌بینی نیست. ملوان همین که تا فینال آمده، یعنی خیلی خوب کار کرده و برای ما تیم قابل احترامی است. قطعا آنها با تمام انگیزه‌شان می‌آیند که جام را بگیرند اما ما هم خیلی انگیزه داریم که قهرمان شویم.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

!!! No Totti No Party

6. 4 کاربر از پست مفید Mehrd@d تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    LuCiaNo SpAllettI
    بازیکن محبوب
    FRaNCescO ToTTi
    اسم واقعی شما
    MeHrdAd
    Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    5,460

perspolis اولادی: به پرسپولیس گل بزنم باز هم خوشحالی نمی‌کنم

مرجع خبری پرسپولیس : تمام بازیکنان مقابل تیم سابقشان انگیزه دارند. مهرداد اولادی در فینال جام حذفی مقابل پرسپولیسی که در آن رشد کرده سراسر انگیزه است تا با گلزنی‌اش باعث موفقیت ملوان شود.

*استقلال را در انزلی شکست دادید و به فینال جام حذفی رسیدید، بازی مقابل آبی‌پوشان تهرانی چطور بود؟
    - همه دیدند که ما با یک بازی منطقی و خوب توانستیم یک نتیجه خوب بگیریم و استقلال را ببریم. البته می‌توانستیم گلهای بیشتری هم بزنیم اما شانس با ما یار نبود. مهم این بود که استقلال را ببریم و بعد از 19 سال به فینال جام‌حذفی برسیم که به هدفمان رسیدیم.

*استقلال در انزلی شانسی برای پیروزی نداشت؟

- نه تنها استقلال بلکه خیلی از تیمهای دیگر لیگ که به انزلی آمده‌اند نتوانسته‌اند بازی خودشان را به نمایش بگذارند و بر آنها غلبه کرده‌ایم. ما خارج از خانه یک مقدار مشکل داریم اما در خانه خودمان خوب نتیجه می‌گیریم. استقلال هم در این بازی 2 موقعیت داشت و یک گل زد اما تیم ما فرصتهای بیشتری داشت و با اینکه 10 نفره بودیم استقلال را شکست دادیم.

*به فینال جام حذفی رسیدید و باید در بازی رفت مقابل پرسپولیس بازی کنید، در مورد این دیدار صحبت می‌کنی؟
    - خدا را شکر قرعه به این شکل است که بازی رفت در تهران است و دیدار برگشت در انزلی و همین قرعه این فرصت را به ما می‌دهد تا ما بهتر نتیجه بگیریم و با تمرکز بهتر قهرمان شویم. شانس ما و پرسپولیس برای قهرمانی 50- 50 است اما موقعیت ما بهتر است چون بازی برگشت در خانه خودمان است و بعد از 19 سال می‌توانیم قهرمان شویم. من تمام تلاشم را می‌کنم تا موفق شویم. برای پرسپولیس هم آرزوی موفقیت می‌کنم اما مطمئنا برای موفقیت و قهرمانی ملوان تلاش می‌کنم. باید در بازی رفت نتیجه خوبی بگیریم تا در بازی برگشت سربلند شویم و به قهرمانی برسیم.

*اوضاع پرسپولیس را چطور ارزیابی می‌کنی؟
    - من از شرایط پرسپولیس زیاد خبر ندارم و تمرکزم بیشتر روی تیم خودمان است. هر تیمی مقابل ما باشد هم برایم فرقی نمی‌کند و وظایف خودم را در زمین انجام می‌دهم تا مثل بازی قبل موفق شویم.

*پرسپولیس هم با شرایط موجود و انگیزه‌ای که تیم شما دارد می‌تواند به قهرمانی امیدوار باشد؟
    - طبیعی است که آنها هم انگیزه دارند و قطعا تماشاگران زیاد به استادیوم آزادی می‌آیند تا از پرسپولیس حمایت کنند. آنها در لیگ نتیجه نگرفته‌اند و دنبال قهرمانی در جام حذفی هستند. هر تیمی که از موقعیت‌هایش بهتر استفاده کند قهرمان می‌شود و دعا می‌کنم آن تیم ملوان باشد.

*اگر در جام حذفی هم به پرسپولیس گل بزنی مثل لیگ خوشحالی نمی‌کنی؟
    - نه من هر جای دنیا که باشم و به پرسپولیس گل بزنم خوشحالی نمی کنم.

*اما گل می‌زنی؟
    - اگر موقعیت باشد حتما گل می‌زنم وگرنه انشاءالله بچه‌های دیگر تیم گل بزنند تا موفق شویم.

!!! No Totti No Party

8. 4 کاربر از پست مفید Mehrd@d تشکر کرده اند .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    FerGoseN - MorInhO- Zidane
    بازیکن محبوب
    CR7-LM10-All Players RealMadrId and ManuTd
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825
    تشکر شده 30,590 در 6,151 پست

ویترین امتیازات

خبرهايي از پرسپوليس

با درخواست علي دايي فيلم آخرين بازي‌هاي ملوان به کادر فني تحويل داده شد.

تيم فوتبال پرسپوليس تهران بايد روز سه شنبه يکي از حساس ترين بازي‌هاي خود را در فينال جام حذفي مقابل ملوان انجام دهد.
    از همين رو با درخواست علي دايي فيلم بازي‌هاي ملوان در ليگ برتر و جام حذفي امروز صبح به وي و آناليزور پرسپوليس تحويل داده شد. در اين فيلم‌ها بازي ملوان و استقلال هم وجود دارد.

* عليرضا محمد مدافع تيم فوتبال پرسپوليس تهران که کمي از شرايط خود در اين تيم ناراحت است، به مدت 20 دقيقه با علي دايي درباره مسائل مختلف به گفت و گو نشست.
    در اين جلسه علي دايي توضيحات خود را به عنوان مسئول کادر فني در خصوص استفاده کمتر از عليرضا محمد در ترکيب پرسپوليس اعلام کرد.

HALA MADRID

10. 4 کاربر از پست مفید AL1reZA تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    کیروش_سر الکس فرگوسن _مورينيو _اریکسون
    بازیکن محبوب
    علي كريمي _ جواد نكونام _ كاكا_ مايكل اون
    اسم واقعی شما
    امیر حسین

IranPersepolisRealMadrid

تشکر ها
    4,974
    تشکر شده 5,542 در 1,278 پست

كريمي: چه‌كسي بدش مي‌‌آيد به پرسپوليس بيايد؟

علي کريمي گفت: چه کسي بدش مي‌آيد به پرسپوليس بيايد اما بايد شرايط اين تيم را ديد.

علي کريمي پس از ديدار تيم ملي مقابل تيم اميد در جمع خبرنگاران عنوان کرد: با توجه به اينکه اکثر بازيکنان خسته هستند در تمرينات تيم ملي بيشتر تمرينات سبک برگزار مي‌شود و به بازيکنان فشاري وارد نمي‌شود. در اردوهاي بعدي که ليست تيم ملي هم نهايي مي‌شود به کارهاي تاکتيکي مي‌پردازيم.
    کريمي در پاسخ به اين سؤال که براي فصل بعد چه برنامه‌اي دارد گفت: قراردادم با شالکه تمام شده و براي فصل بعد هم بايد شرايط را بررسي کنم.
    کريمي درباره اينکه آيا به پرسپوليس بازمي‌گردد يا خير، گفت: چه کسي بدش مي‌آيد به پرسپوليس بيايد اما بايد شرايط اين تيم را ديد.

ali
    only
    karimi

12. 5 کاربر از پست مفید nobody11 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دروازه بان
    مربی مورد علاقه
    علی دایی
    بازیکن محبوب
    حقیقی_فشنگچی_معمارزاده_کاسیاس_کاکا
    اسم واقعی شما
    MohaDeseh

SpainPersepolisRealMadrid

تشکر ها
    1,665
    تشکر شده 2,086 در 372 پست

Newww

به گزارش خبرگزاری پرسپولیس اف سی و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در اطلاعیه‌ای در واکنش به انتشار خبر استعفای حبیب کاشانی پس از بازی فینال جام حذفی،‌ اعلام کرد: در آستانه فینال حساس جام حذفی فوتبال باشگاه‌های کشور، یکی از خبرگزاری‌ها خبری را مبنی بر تصمیم سرپرست محترم باشگاه پرسپولیس برای استعفا پس از فینال جام حذفی منتشر کرده که از اساس، کذب است.
    در این اطلاعیه آمده است: در حالی که هواداران میلیونی پرسپولیس، مهیای دو بازی مهم و سرنوشت ساز و انشاءالله برگزاری جشن قهرمانی تیم محبوشان هستند، انتشار خبری نادرست از سوی یک خبرگزاری که متاسفانه از رسانه ملی نیز پخش شده است، نگرانی و سوال‌های زیادی را در اذهان هواداران بوجود آورده است.
    باشگاه پرسپولیس ضمن درخواست از همکاران مطبوعاتی و رسانه‌ها به ویژه رسانه ملی کشورمان برای انتشار اخبار صحیح، قویا خبر استفای سرپرست باشگاه پرسپولیس و آماده شدن متن استعفا برای ارائه به ریاست سازمان تربیت بدنی که از سوی برخی رسانه ها منتشر شده است را قویا تکذیب می‌کند.

14. 4 کاربر از پست مفید MohaDeseh تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی - هافبک دفاعی
    مربی مورد علاقه
    فابیو کاپلو ♥ لوچیانو اسپالتی
    بازیکن محبوب
    توتی ♥ دروسی ♥ جیانینی ♥ جرارد
    اسم واقعی شما
    فراز

ItaliaRomaLiverpool

Francesco Totti

تشکر ها
    6,531
    تشکر شده 6,378 در 1,166 پست

جام در نزديكي تهران؛ پرسپوليس به قهرماني اميدوار شد

ديدار رفت فينال جام حذفي فوتبال بين دو تيم پرسپوليس و ملوان از ساعت 19:45 در ورزشگاه آزادي و در حضور 82 هزار و سيصد نفر تماشاگر برگزار شد كه اين بازي با برتري 4 بر 2 پرسپوليس خاتمه يافت.

مهدي دغاغله در دقيقه 33 و محمد نزهتي در دقيقه 68 براي ملوان گلزني كردند. عليرضا نورمحمدي در دقيقه 47، هادي نوروزي در دقيقه 64، محمد نوري در دقايق 72 و 86 (پنالتي) براي پرسپوليس گلزني كردند تا پرسپوليس با نتيجه 4 بر 2 ملوان را شكست دهد و به قهرماني در جام حذفي اميدوار شود.
    مازيار زارع هم در دقيقه 1+45 يك ضربه پنالتي را براي پرسپوليس از دست داد و توپ را تير دروازه‌ زد.

عليرضا فغاني داور مسابقه به وحيد هاشميان، ابراهيم شكوري و هادي نوروزي از پرسپوليس و محمد رستمي، محمد نزهتي و آلن باسيچ از ملوان كارت زرد نشان داد. ابوالحسن جعفري در دقيقه 37 از ملوان با دريافت كارت قرمز مستقيم از ميدان اخراج شد. محمد رستمي ديگر بازيكن ملوان هم در دقيقه 88 اخراج شد.
    ديدار برگشت دو تيم ساعت 17 روز جمعه 20 خرداد در ورزشگاه تختي انزلي برگزار مي‌شود.

تركيب تيم پرسپوليس:
    عليرضا حقيقي، مجتبي شيري، رضا نورمحمدي، سامان آقازماني( از دقيقه 71 عليرضا محمد)، ابراهيم شكوري، حميد علي‌عسگر، محمد نوري، حسين بادامكي( از دقيقه 87 اشپتيم آرفي)، مازيار زارع، هادي نوروزي و وحيد هاشميان( از دقيقه 64 اميرحسين فشنگچي)
    سرمربي: علي دايي

تركيب تيم ملوان:
    علي حسني صفت، سعيد سالارزاده، آلن باسيچ، عليرضا رمضاني، ابوالحسن جعفري، محمد رستمي، پژمان نوري، محسن مسلمان، مهرداد اولادي( از دقيقه 78 محمد حيدري)، مهدي دغاغله( از دقيقه 44 بابك پورغلامي) و محمد نزهتي
    سرمربي: فرهاد پورغلامي

16. 3 کاربر از پست مفید feri71 تشکر کرده اند .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825

ویترین امتیازات

دايي: بهانه‌جويي مي‌كنند؛‌ داور مثل آب خوردن 3 پنالتي ما را نگرفت

سرمربي پرسپوليس گفت: داور مثل آب خوردن از 3 پنالتي ما عبور کرد و آنها را نگرفت.

به گزارش خبرگزاري فارس، علي دايي در نشست خبري بعد از ديدار مقابل ملوان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بازي را خوب شروع نکرديم و ملوان بهتر از ما بازي کرد. در 15 دقيقه آخر نيمه اول به خود آمديم و نيمه دوم کاملا در اختيار ما بود.
    وي ادامه داد: در نيمه دوم کلاً متفاوت‌تر از نيمه اول بازي کرديم و همه ديدند که ملوان يک توپ آورد و آن توپ داخل دروازه ما رفت. آمده بوديم که بازي را ببريم و خدا را شکر مي‌کنم که با دو گل اختلاف پيروز شديم. من دو باخت به ملوان داده بودم که يکي از آنها را جبران کرديم و سعي مي‌کنيم در انزلي هم پيروز شويم و با خاطره‌اي خوب مسابقات را به پايان برسانيم.
    سرمربي تيم پرسپوليس ضمن انتقاد از عملکرد داور گفت: داور 3 پنالتي براي تيم ما نگرفت. همانطور که در اهواز گفتم داور به سود فولاد پنالتي نگرفته بود امروز به اشتباه به هادي نوروزي کارت زرد داد و بازيکن ما را دو کارته کرد.
    دايي عنوان کرد: بعضي‌ها باختند ولي داور را رنگي خواندند ولي ما امروز 3 پنالتي برايمان گرفته نشد و تعجب من اين است که چرا در مسابقات حذفي اين همه اخطار بايد داده شود. ما همه جوره در اين بازي فشار آورديم و بدشانس بوديم که با گل‌هاي بيشتر پيروز نشديم.
    سرمربي پرسپوليس در ادامه صحبت‌هايش در پاسخ به اين سؤال که آيا مازيار زارع که قبلا ملواني بوده قبل از مسابقه براي زدن ضربات پنالتي اعلام آمادگي کرده بود يا خير، گفت: در ملوان بوده يا نه، تمام شد و رفت. مازيار چند سال است که از ملوان جدا شده؟ او پنالتي را خراب کرد و به تير دروازه زد ولي فداي سرش. در نيمه دوم آمد و با جان و دل بازي کرد.
    دايي در خصوص اينکه آيا در دفاع تيمي پرسپوليس راضي بود يا خير، گفت: معلوم است از دفاع تيمي که 2 گل در خانه‌اش مي‌خورد راضي نيستم. البته منظورم دفاع تيمي است. فکر مي‌کنم به غير از آن توپي که ملواني‌ها در نيمه دوم به زمين ما آوردند و گل شد، در اين نيمه ديگر اشتباهي نداشتيم.
    دايي در پاسخ به اين سؤال که اگر ملوان 10 نفره مي‌شد باز همين نتيجه را بدست مي‌آورديد، گفت: اخراج جزئي از فوتبال است و شايد اگر روي علي عسگر آن خطا را مرتکب نمي‌شدند مي‌توانستيم گل بزنيم. وقتي در دقيقه 45 گل بزنيد روحيه تيم بالا مي‌رود. در بين دو نيمه سر همه بازيکنان در رختکن پائين بود. من معتقد هستم 10 نفره شدن هم جزئي از فوتبال است همانطور که داور مثل آب خوردن از 3 پنالتي ما عبور کرد.
    به گزارش فارس، تماشاگران ملوان پس از پايان بازي با در دست داشتن اسکناس شعارهايي سر دادند و منظورشان اين بود که فدراسيون مي‌خواهد تيم‌هاي پرسپوليس و استقلال در جام حذفي قهرمان شوند.
    دايي در اين خصوص گفت: اين‌ها بهانه است، توقع داشتيد وقتي بازيکن ما تک به تک شده داور کارت قرمز ندهد؟ اتفاقا داور خيلي به آنها لطف داشت. کارشناسان بگويند چند پنالتي براي ما گرفته نشد و اگر اين اتفاق مي‌افتاد امروز کار را در همين جا تمام مي‌کرديم. تماشاگران ملوان بخاطر تعصب به تيمشان و شهر انزلي اين حرف را زدند وگرنه اگر قرار بود فدراسيون کاري را انجام دهد بازي گذشته اين کار را مي‌کرد که ملوان مقابل استقلال پيروز نشود.

در ادامه نشست خبري يکي از خبرنگاران از دايي پرسيد آيا اين روند پيروزي‌هايتان براي فصل بعد هم تکرار مي‌شود يا خير که سرمربي پرسپوليس در پاسخ گفت: شما اول ببينيد فصل آينده من هستم يا نه، بعد چنين سؤالي بپرسيد. اين تيم قبل از هفته‌هاي پاياني ليگ هم خوب بازي کرد و در طول فصل فقط در 4 يا 5 بازي بد بوديم که اين نتايج به ما ضربه زد. خدا را شکر که توانستيم يک مرحله بالاتر برويم و اميدوار هستم در انزلي کار را تمام کنيم.
    در ادامه يکي ديگر از خبرنگاران از سرمربي پرسپوليس سؤال کرد: شما گفتيد داور به ملوان لطف داشت،‌ آيا اگر داور اين‌گونه سوت نمي‌زد، نتيجه برعکس مي‌شد؟ که علي دايي در پاسخ گفت: در اهواز داور به نفع فولاد پنالتي نگرفت و من با شجاعت گفتم و حتي شايد خيلي‌ها ناراحت شدند. اينجا هم داور 3 پنالتي نگرفت پس نتيجه به چه شکل عوض مي‌شود؟ چه زماني بوده که من از شکست فرار کرده باشم ولي شما سؤالت را درست بپرس چون خيلي وقت است که من با شبکه 2 تعامل ندارم. اعتقاد دارم شما سؤالات بودار مي‌پرسيد وگرنه من هميشه پاسخ خبرنگار را داده‌ام و همه شما شاهد هستيد. صحبت من واضح است. من مي‌گويم داور براي ما 3 پنالتي نگرفت. آيا انگليسي صحبت کرد؟ آيا حرفم عربي بود؟ من به فارسي جواب شما را دادم.
    دايي در پاسخ به اين سؤال که براي ديدار برگشت چه راهکاري داريد، گفت: ما امروز خيلي بد شروع کرديم و ملوان ميدان‌داري کرد. در واقع آنها تيم ما را جا مي‌گذاشتند ولي براي بازي برگشت کاري مي‌کنيم که اين اتفاقات نيفتد
    به گزارش فارس، علي دايي در خصوص محرومان پرسپوليس براي بازي آينده، گفت: عليرضا محمد و هادي نوروزي محرومان ما براي ديدار آينده هستند ولي بازيکناني داريم که امروز جزو ليست 18 نفره نبودند و براي آن مسابقه جايگزين خواهند شد.
    وي در ادامه صحبت‌هايش در خصوص اينکه آيا در انزلي براي برد به ميدان مي‌رويد يا احتياط مي‌کنيد، گفت: هنوز هيچ چيز تمام نشده ولي دوست دارم جام را با پيروزي بگيرم.
    سرمربي پرسپوليس در خصوص اينکه آيا با توجه به نزديک شدن به سومين جام در طول مربيگري‌اش آيا از عملکرد خود راضي است يا خير، گفت: من کارم را انجام مي‌دهم و اصلا راجع به خودم صحبت نمي‌کنم. دوست دارم از لحاظ علمي و فني در سطح بالايي باشم و خيلي چيزها ياد بگيرم. من هنوز در ابتداي راه هستم و تازه 4 يا 5 سال است که مربيگري را شروع کردم.
    دايي در پايان در پاسخ به اين سؤال که آيا هواداران در روند پرسپوليس تأثير داشت يا خير، گفت: شک نکنيد که اين سکوها يکي از عوامل موفقيت ما بودند و اين مسئله را نمي‌توان کتمان کرد. ما مديون هوادارانمان هستيم و اميدوارم اتفاقاتي بيفتد که در انزلي هم شاهد حضور اين تماشاگران باشيم.

HALA MADRID

18. 3 کاربر از پست مفید AL1reZA تشکر کرده اند .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825

ویترین امتیازات

نوري: بازيكنان جوان ملوان اسير جو ورزشگاه شدند

کاپيتان تيم فوتبال ملوان انزلي گفت: بازيکنان جوان ما اسير جو ورزشگاه شدند.

پژمان نوري پس از شکست 4 بر 2 برابر پرسپوليس در جمع خبرنگاران گفت: برد امروز را به پرسپوليس تبريک مي‌گويم. جواني بازيکنان ملوان کار دستمان داد. نمي‌دانم اخراج بازيکنان‌مان درست بود يا نه اما در بازي برگشت متفاوت خواهيم بود و حرف‌‌هاي زيادي براي گفتن داريم.
    وي ادامه داد: بازيکنان ملوان اسير جو ورزشگاه شدند. اين همان موضوعي بود که از آن هراس داشتيم. در ديدار برگشت براي پيروزي تلاش خواهيم کرد.

HALA MADRID

20. 3 کاربر از پست مفید AL1reZA تشکر کرده اند .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825

ویترین امتیازات

علي پروين:پرسپوليس كار سختي در انزلي دارد

علي پروين گفت: تيمي که امروز از ملوان ديدم را در چندين سال اخير نديده بودم.

پروين که براي تماشاي بازي تيمهاي پرسپوليس و ملوان در ورزشگاه آزادي حضور يافته بود، در گفت‌وگويي اختصاصي با خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) درباره اين بازي اظهار کرد: پرسپوليس در ابتدا خوب نبود اما کم کم بهتر شد. فوتبال همين است، تيم ملوان بسيار خوب بود که توانست مقابل هواداران پرسپوليس دو گل را بزند. اين تيمي که از ملوان ديدم را در چند سال اخير نديده بودم.
    وي افزود: معلوم نيست که پرسپوليس بتواند ملوان را در بازي برگشت شکست بدهد. فوتبال همين است و هيچ چيز قابل پيش‌بيني نيست. پرسپوليس کار سختي را پيش رو دارد و از الان نمي‌توان چيزي را پيش‌بيني کرد.
    پروين درباره احتمال حضورش در هيئت مديره پرسپوليس گفت: فعلا منتظر انتخاب وزير ورزش هستيم.
    وي درباره ضعف‌هاي پرسپوليس در اين بازي گفت: نمي‌توان گفت پرسپوليس در چه بخشي ضعف داشته است. وقتي که تيمي گل مي‌خورد همه مقصر هستند و وقتي که گل مي‌زند، همه در آن شريک هستند.

HALA MADRID

22. 3 کاربر از پست مفید AL1reZA تشکر کرده اند .

صفحه 102 از 103 نخستنخست ... 25292100101102103 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)