Design & Developed BY Patira

صفحه 101 از 103 نخستنخست ... 519199100101102103 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,001 تا 1,010 , از مجموع 1027
    مدیر بازنشسته
    تشکر ها
    4,848
    تشکر شده 12,262 در 2,645 پست

perspolis ۞ آخرین اخبار از باشگاه پرسپولیس در فصل 89-90.۞

به نام خدا

آخرین خبرهای مربوط به باشگاه پرسپولیس در اینجا قرار میگیرد.
    هواداران محترم لطفا منبع رو در آخر خبر ها یادتون نره وگرنه پستتون حذف میشه.
    ویرایش توسط AlexDelpiero : 06-10-2010 در ساعت 20:07

2. 5 کاربر از پست مفید ibrahim تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دروازه بان
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو_علی دایی
    بازیکن محبوب
    کریم باقری_علی پروین_علیرضا حقیقی
    اسم واقعی شما
    محمدرضا نو

SpainPersepolisRealMadrid

Ali Karimi

تشکر ها
    1,355
    تشکر شده 2,926 در 696 پست

perspolis کاروان تیم فوتبال پرسپولیس به تهران بازگشت

تیم فوتبال پرسپولیس پس از بازی مقابل فولاد خوزستان به دلیل نامساعد بودن هوا شب گذشته موفق نشد تا به تهران بازگردد.
    از همین رو با تلاش حبیب کاشانی سرپرست باشگاه پرسپولیس و رایزنی‌های انجام شده مسئولان هواپیمایی آسمان بالاخره کاروان تیم فوتبال پرسپولیس ساعت ۲۰:۴۵ امشب وارد تهران شد.
    قرمزپوشان فردا بعدازظهر تمرینات خود را برای دیدار مقابل ملوان که روز سه‌شنبه در ورزشگاه آزادی برگزار خواهند شد دنبال خواهند کرد.

الان 12 شبه از صبحه پای کاریم
    بازم روبه رو شدیم با سفره های خالی
    این حرفا شدن فقط مشتی گفته های عادی
    توهم پری از این همه حفره های مادی
    خیابونا پر از مشتی کاسب پست
    پر از ادمای محتاج کاسه به دست
    پر از آدمای خردمند تحصیل کرده
    که زندگی انتحارو و بهش تحمیل کرده

4. 5 کاربر از پست مفید n_mamali تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    LuCiaNo SpAllettI
    بازیکن محبوب
    FRaNCescO ToTTi
    اسم واقعی شما
    MeHrdAd
    Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    5,460
    تشکر شده 7,723 در 1,513 پست

perspolis پرسپولیس در یک قدمی رکورد استقلال

تاریخچه کامل و همه فینالیست های جام حذفی

مرجع خبری پرسپولیس : تیم فوتبال پرسپولیس در صورت عبور از سد ملوان و قهرمانی در جام حذفی با رکورد پرافتخارترین تیم این مسابقات برابری خواهد کرد.

تیم فوتبال استقلال با به دست آوردن پنج عنوان قهرمانی و 9 بار حضور در دیدار نهایی مسابقات فوتبال جام حذفی باشگاه‌های کشور، پرافتخارترین تیم در این رقابت‌هاست.

جام حذفی ایران برای نخستین بار در سال ۱۳۵۵ آغاز شد و قهرمان آن دوره تیم ملوان بندرانزلی بود که در برابر تراکتورسازی در بازی پایانی به برتری چهار بر یک دست یافت.

بنا بر این گزارش، با توجه به این که هیچ گاه لیگ ایران منسجم و متوالی و یکپارچه برگزار نشد، همچنان که می بینیم، جامی با قدمت 28 ساله تا کنون هجده دوره (به صورت سراسری) و هشت دوره (به عنوان جام حذفی تهران) برگزار شده است. سال های بین 56 تا 57 و 68، 71، 76 سال هایی است که شاهد برگزاری این مسابقات به صورت سراسری نبوده ایم و مسابقات به صورت جام حذفی تهران برگزار شد.

بنا بر این گزارش، در بیشتر سال های دهه شصت خورشیدی ـ که لیگ سراسری برای باشگاه های فوتبال ایران وجود نداشت ـ جام حذفی تنها مسابقات سراسری و ملی ایران به شمار می رفت و قهرمان آن می توانست در جام باشگاه های آسیا ـ که بعدها با تغییر ساختار و با نام لیگ قهرمانان آسیا برگزار شد ـ راه پیدا کند. با این حال، پس از آغاز مسابقات لیگ سراسری ایران و همزمان آغاز مسابقات جام برندگان جام آسیا، نحوه مشخص شدن نمایندگان ایران در مسابقات آسیایی دگرگون شد.

بدین ترتیب که قهرمان لیگ به مسابقات جام باشگاه های آسیا راه می یافت و قهرمان جام حذفی، راهی مسابقات جام برندگان جام آسیا می شد.

این گزارش یادآور می شود، کنفدراسیون فوتبال آسیا در فصل ۰۳ ـ ۲۰۰۲ تصمیم به انحلال مسابقات جام برندگان جام آسیا و تغییر ساختار جام باشگاه های آسیا گرفت که در پی آن، مسابقات لیگ قهرمانان آسیا راه اندازی شد که از آن پس، همواره یکی از نمایندگان فوتبال ایران در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا، قهرمان جام حذفی ایران بوده و اهمیتی دوچندان به این مسابقات داده است.

نتاج بازی‌های نهایی جام حذفی
    فصل قهرمان نتیجه نایب‌قهرمان
    ۱۳۵۴ ـ ۵۵ ـ ملوان ۱:۴ تراکتورسازی
    ۱۳۵۵ ـ ۵۶ ـ استقلال ۰:۲ هما
    ۱۳۵۶ ـ ۶۵ برگزار نشد
    ۱۳۶۵ ـ ۶۶ ـ ملوان ۰:۲ خیبر خرم‌آباد
    ۱۳۶۶ ـ ۶۷ ـ پرسپولیس ۰:۱ (۰:۱) (۰:۰) ملوان
    ۱۳۶۷ ـ ۶۸ ـ شاهین اهواز ۴:۴ (۴:۱) (۰:۳) ملوان
    ۱۳۶۸ ـ ۶۹ ملوان ۵:۶ ضربات پنالتی استقلال
    ۱۳۶۹ ـ ۷۰ ـ پرسپولیس ۱:۲ ملوان
    ۱۳۷۰ ـ ۷۱ برگزار نشد
    ۱۳۷۱ ـ ۷۲ برگزار نشد
    ۱۳۷۲ ـ ۷۳ سایپا ۱:۱ (۰:۰) (۱:۱) جنوب اهواز
    ۱۳۷۳ ـ ۷۴ ـ بهمن ۱:۲ (۱:۰) (۰:۲) تراکتورسازی
    ۱۳۷۴ ـ ۷۵ استقلال ۱:۵ (۱:۳) (۰:۲) برق شیراز
    ۱۳۷۵ ـ ۷۶ برق شیراز ۰:۳ ضربات پنالتی بهمن
    ۱۳۷۶ ـ ۷۷ برگزار نشد
    ۱۳۷۷ ـ ۷۸ پرسپولیس ۱:۲ استقلال
    ۱۳۷۸ ـ ۷۹ استقلال ۱:۳ بهمن
    ۱۳۷۹ ـ ۸۰ فجر سپاسی ۱:۳ (۰:۱) (۱:۲) ذوب‌آهن
    ۱۳۸۰ ـ ۸۱ استقلال ۳:۴ (۱:۲) (۲:۲) فجر سپاسی
    ۱۳۸۱ ـ ۸۲ ذوب‌آهن ۵:۶ ضربات پنالتی (۲:۲) (۲:۲) فجر سپاسی
    ۱۳۸۲ ـ ۸۳ سپاهان ۲:۵ (۲:۳) (۰:۲) استقلال
    ۱۳۸۳ ـ ۸۴ صبا ۲:۴ ضربات پنالتی (۱:۱) (۱:۱) ابومسلم
    ۱۳۸۴ ـ ۸۵ سپاهان ۲:۴ ضربات پنالتی (۱:۱) (۱:۱) پرسپولیس
    ۱۳۸۵ ـ ۸۶ سپاهان ۰:۴ (۰:۱) (۰:۳) صبا
    ۱۳۸۶ ـ ۸۷ استقلال ۱:۳ (۱:۰) (۰:۳) پگاه
    ۱۳۸۷ ـ ۸۸ ـ ذوب‌آهن ۲:۵ (۱:۰) (۱:۵) راه‌آهن
    88 ـ 89 ـ پرسپوليس 4: 1 (۱ : ۰) (3: 1) گسترش فولاد تبريز
    1389-90 - پرسپولیس تهران - ملوان بندر انزلی

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

!!! No Totti No Party
    ویرایش توسط Mehrd@d : 06-04-2011 در ساعت 16:05

6. 5 کاربر از پست مفید Mehrd@d تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    LuCiaNo SpAllettI
    بازیکن محبوب
    FRaNCescO ToTTi
    اسم واقعی شما
    MeHrdAd
    Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    5,460

perspolis هدایتی: نه سهام می خواهم نه مقام، فقط می خواهم به پرسپولیس کمک کنم

مرجع خبری پرسپولیس : ائتلاف پروین و هدایتی تیتر اکثر روزنامه های ورزشی صبح پنجشنبه. عضو سابق هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس می گوید به فکر خریدن سهام باشگاه صبا نیست و اگر قرار است در فوتبال هزینه کند فقط برای اعتلای نام پرسپولیس خواهد بود.

عضو سابق هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس و مالک باشگاه استیل آذین در واکنش به شایعاتی که در خصوص بازگشت او به پرسپولیس مطرح می شود گفت: «جواب این سوال را باید از سعیدلو بپرسید. به ایشان گفتم 5 سال پرسپولیس را به من بدهید و اگر یکسال نتیجه لازم را نگرفت این تیم را پس بگیرید.»

هدایتی می گوید برای بازگشت به پرسپولیس تنها انگیزه اش علاقه قلبی به این تیم و هواداران پرشمار آنست: «من نه سهام پرسپولیس را می خواهم نه مقام؛ حتی اگر در چارت مدیریتی جدید پرسپولیس نباشم حاضرم سالی 5 میلیارد تومان به پرسپولیس کمک کنم»

مالک باشگاه استیل آذین ادامه می دهد: «هوادار طاقت باخت رفت و برگشت به استقلال را ندارد. من توقع حضور فیزیکی در پرسپولیس را ندارم و فقط دنبال موقعیت تیمم هستم، دوست دارم مدیر و تصمیم گیرنده این تیم بزرگانی مثل پروین و پیشکسوتان باشگاه باشند و من تنها از نظر مالی تیم محبوبم را حمایت کنم»

هدایتی در پاسخ به این سوال که در صورت ادامه حضور حبیب کاشانی در پرسپولیس حاضر به همکاری با این تیم خواهد بود یا خیر، گفت: « همه اینها را به سعیدلو گفته ام. اگر پیشنهادی بهتر از من پیدا کردند می توانند تصمیم دیگری بگیرند»

هدایتی رقم دقیقی در خصوص هزینه هایش در فوتبال ندارد: «واقعا دلیلی نداد رقمی اعلام کنم اما فقط به شما می گویم می توانستم با 9 میلیون پوند باشگاه چارلتون انگلیس را بخرم!»

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

!!! No Totti No Party

8. 4 کاربر از پست مفید Mehrd@d تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دروازه بان
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو_علی دایی
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    محمدرضا نو

Ali Karimi

تشکر ها
    1,355

perspolis دوشنبه 17 خرداد؛ نشست خبری قبل از دیدار پرسپولیس و ملوان

کنفرانس خبری قبل از دیدار تیم های پرسپولیس و ملوان از مرحله نهایی مسابقات جام حذفی باشگاه های کشور (جام آزادسازی خرمشهر) روز دوشنبه برگزار می شود.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، دیدار رفت فینال مسابقات جام حذفی بین تیم های پرسپولیس و ملوان انزلی به میزبانی سرخپوشان روز سه شنبه (هفدهم خرداد) در ورزشگاه آزادی تهران انجام می شود و این در شرایطی است که سازمان لیگ از برگزاری نشست خبری این دیدار در روز دوشنبه شانزدهم خرداد ماه از ساعت 14 در سالن کنفرانس سازمان لیگ خبر داد.

بر همین اساس، علی دایی سرمربی تیم پرسپولیس روز دوشنبه به همراه یکی از بازیکنان این تیم در نشست خبری قبل از دیدار با ملوان حضور خواهد یافت.

10. 4 کاربر از پست مفید n_mamali تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دروازه بان
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو_علی دایی
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    محمدرضا نو

Ali Karimi

تشکر ها
    1,355

perspolis فوتبال روتوری، برنامه تمرین شنبه سرخپوشان

تمرین امروز (شنبه) زیر نظر کادر فنی در مجموعه ورزشی درفشی فر انجام شد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، تمرین شنبه سرخپوشان از ساعت 18 آغاز شد.

بازیکنان پس از صحبت های دایی با مولایی به گرم کردن و حرکات کششی و نرمشی پرداختند.

علی دایی و حسین عبدی با بازیکنان اصلی، فوتبال روتوری بازی کردند و دیگر بازیکنان زیر نظر میاچ تمرین کردند.

هاشمیان با مولایی تمرینات اختصاصی انجام داد.

بازیکنانی که زیر نظر میاچ تمرین می کردند به دو گروه تقسیم شدند و فوتبال تحت فشار و پرسینگ

انجام دادند و شوت به سمت دروازه برنامه بعدی سرخپوشان بود.

گفتنی است؛ تمرین روز یکشنبه سرخپوشان ساعت 18:30 برگزار می شود.

12. 5 کاربر از پست مفید n_mamali تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دروازه بان
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو_علی دایی
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    محمدرضا نو

Ali Karimi

تشکر ها
    1,355

perspolis دوشنبه ۱۷ خرداد ؛ نشست خبری قبل از دیدار پرسپولیس و ملوان

کنفرانس خبری قبل از دیدار تیم های پرسپولیس و ملوان از مرحله نهایی مسابقات جام حذفی باشگاه های کشور (جام آزادسازی خرمشهر) روز دوشنبه برگزار می شود. دیدار رفت فینال مسابقات جام حذفی بین تیم های پرسپولیس و ملوان انزلی به میزبانی سرخپوشان روز سه شنبه (هفدهم خرداد) در ورزشگاه آزادی تهران انجام می شود و این در شرایطی است که سازمان لیگ از برگزاری نشست خبری این دیدار در روز دوشنبه شانزدهم خرداد ماه از ساعت ۱۴ در سالن کنفرانس سازمان لیگ خبر داد.بر همین اساس، علی دایی سرمربی تیم پرسپولیس روز دوشنبه به همراه یکی از بازیکنان این تیم در نشست خبری قبل از دیدار با ملوان حضور خواهد یافت.

14. 4 کاربر از پست مفید n_mamali تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دروازه بان
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو_علی دایی
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    محمدرضا نو

Ali Karimi

تشکر ها
    1,355

perspolis میاچ : کیفیت پرسپولیس بهتر از ملوان است

به گزارش خبرگزاری پرسپولیس اف سی ، ژلکو میاچ در خصوص بازی مقابل فولاد خوزستان اظهار داشت: همانطور که تصور می‌کردیم بازی بسیار سختی را مقابل فولاد داشتیم. این بازی تحت شرایط بسیار دشواری برگزار شد. ۱۲۰ دقیقه مقابل سپاهان بازی کردیم که بسیار سخت و طاقت فرسا بود.
    وی افزود: قبول دارم که بازی با سپاهان کمی از قدرت ما را کاسته بود. خستگی‌ بازی با سپاهان اثرات خود را در دقایقی از بازی مقابل فولاد بر روی ما گذاشت. به همین دلیل شما دیدید در برخی از صحنه‌ها بچه‌های ما می‌خواستند اما نمی‌توانستند برای پرسپولیس موثر باشند.
    میاچ ادامه داد: طبیعی است که بعد از دقیقه ۳۰ که بازیکن فولاد اخراج شد کمی کار را برای ما راحت کرد.
    فولاد تیمی است که فوتبال را به خوبی به نمایش می‌گذارد، به علاوه اینکه آنها وقت بیشتری را برای استراحت نسبت به ما داشتند. شما فاصله زمانی بازی ۱۲۰ دقیقه ما را با سپاهان نگاه کنید ولی علی رغم این حرف‌ها ما دو بار توپ را به تیر دروازه حریف زدیم که می‌توانستیم آنها را نیز تبدیل به گل کنیم. به نظر من سزاوار پیروزی بر فولاد بودیم.
    وی در جواب سوالی که آیا فکر می‌کردید در آن شرایط آب و هوایی بازی برگزار شود گفت: نمی‌توانم بگویم این بازی باید برگزار می‌شد یا خیر. اگر تعللی در بین بازیکنان ما بود دلیلش خستگی بود. به طور کلی خط دفاعی ما که در راس آن مجتبی شیری بود بسیار استادانه کار کرد و از طرف دیگر تجربه و گل زیبای هاشمیان کار حریف را تمام کرد.
    میاچ در جواب سوالی که دوست داشتید با استقلال در فینال برخورد کنید گفت: بله من خیلی دوست داشتم حریف فینال ما استقلال باشد.
    وی در مورد بازی با ملوان نیز گفت: ملوان یک تیم کاملا قدرتمند است که در دو بازی رفت و برگشت پرسپولیس را شکست داد. آنها استقلال را شکست دادند و معلوم است که سزاورانه به فینال رسیدند. این به این معنا است که ملوان تیم خطرناکی است و باید مراقب این تیم باشیم. با این حال کیفیت ما در حال حاضر بالاتر از ملوان است.

16. 4 کاربر از پست مفید n_mamali تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دروازه بان
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو_علی دایی
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    محمدرضا نو

Ali Karimi

تشکر ها
    1,355

perspolis نوری : باید یک جام بگیریم

هافبک خلاق و ملی پوش تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بازی قابل قبولی را با تلاش بچه ها انجام دادیم و خدا را شکر به فینال جام حذفی رسیدیم و تصمیم داریم فصل را با قهرمانی به پایان برسانیم.
    “محمد نوری” پس از شکست فولاد، اظهار داشت: بازی در این هوای گرم و گرد و غبار شدید، کار ساده ای نبود و بی شک غلبه کردن بر این تیم بزرگ، با همدلی و انگیزه کسب قهرمانی میسر شد.
    نوری در مورد دعوت به تیم ملی افزود: خدا را شکر به تیم ملی دعوت شدم اما در حال حاضر تمرکزمان فقط روی بازی های فینال جام حذفی است و می خواهیم دل هواداران را با قهرمانی شاد کنیم.
    هافبک سرخپوشان در مورد تاثیر دعوت بازیکنان پرسپولیس به تیم ملی قبل از بازی با فولاد گفت: بازیکنان دیگری هم از تیم ما می توانستند در این فهرست قرار گیرند اما اعلام اسامی ملی پوشان پرسپولیس قبل از بازی با فولاد روحیه مضاعفی را در بازیکنان تیم به وجود آورد و خیلی خوشحالم از اینکه قبل از بازی این لیست اعلام شد.

18. 4 کاربر از پست مفید n_mamali تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دروازه بان
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو_علی دایی
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    محمدرضا نو

Ali Karimi

تشکر ها
    1,355

perspolis هاشمیان : مهاجمی نیستم که فقط به فکر گلزنی خود باشم

به گزارش خبرگزاری پرسپولیس اف سی ، وحید هاشمیان در گفت‌وگو با فارس اظهار داشت: همانطور که تصور می کردیم بازی بسیار سختی مقابل فولاد خوزستان انجام دادیم. به خاطر گرمی هوا و گرد و خاکی که وجود داشت، شرایط سختی بود.
    وی افزود:‌ قبول دارم این گرد و خاک فقط برای پرسپولیس نبود بلکه برای حریف هم بود. ولی به هر حال کار را بسیار مشکل کرده بود. چون تیم‌ها خیلی دوست داشتند در زمین تاکتیک‌های خود را پیاده کنند اما به خاطر شرایط سخت آب و هوایی دچار مشکل شده بودند. به نظر من تیم فولاد تیم بسیار خوبی بود آنها با وجود اینکه ده نفره شده بودند بسیار جوانمردانه و خوب بازی کردند. با اینکه ده نفره بودند تاکتیک خودشان را با ارائه یک فوتبال زیبا و محکم به نمایش گذاشتند.
    هاشمیان ادامه داد‌: این محکم بازی کردن و زیبا بازی کردن تیم فولاد خوزستان بسیار قابل تقدیر بود. به همین دلیل ارزش برد ما پررنگ‌تر می‌شود. چون یک تیم بسیار خوب را شکست دادیم.
    هاشمیان در خصوص گلزنی‌اش در بازی مقابل فولاد که باعث شد پرسپولیس به فینال جام حذفی صعود کند گفت: قبول ندارم که پرسپولیس با گل من راهی فینال شد. همیشه گفته‌ام که باید تیمم برنده شود. مهاجمی نیستم که فقط به فکر گلزنی خودم باشم. دوست دارم پاس گل بدهم، برای تیم خودم بجنگم و تلاش کنم. من حتی وقتی مدافع تیم ما هم گل بزند بسیار خوشحال می‌شوم. هدف من یعنی وحید هاشمیان فقط برد تیم است و برخی اوقات که با گل زدن من توأم می‌شود خوشحالی ام را چند برابر می کند.
    وی درباره بازی مقابل ملوان و دو شکست متوالی پرسپولیس در برابر این تیم در فصل جاری تأکید کرد: هر بازی شرایط خاص خودش را دارد. ملوان تیم بسیار خوبی است که موفق شده تا فینال راه پیدا کند. آنها استقلال را که تیم بسیار خوبی بود، حذف کردند. باید ملوان را جدی بگیریم و بدانیم که هنوز قهرمان نشدیم.
    هاشمیان در جواب این سؤال که دوست داشتید به جای ملوان با استقلال در فینال بازی کنید گفت: برای من فرقی ندارد با کدام تیم در فینال بازی می‌کردیم. هدف ما فقط قهرمانی در جام حذفی است.
    مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس در پایان در خصوص فصل آینده‌اش نیز گفت: فعلا تصمیمی نگرفته‌ام بعد از اینکه فصل تمام شد می نشینم و درباره آینده‌ام تصمیم می‌گیرم.

20. 4 کاربر از پست مفید n_mamali تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    LuCiaNo SpAllettI
    بازیکن محبوب
    FRaNCescO ToTTi
    اسم واقعی شما
    MeHrdAd
    Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    5,460

perspolis پروین: با هدایتی پرسپولیس را به جایگاه واقعی اش می رسانیم

می خواهیم پرسپولیس بزرگ باشد و بزرگی کند / حاضریم تمام بدهی های پرسپولیس را پرداخت کنیم

مرجع خبری پرسپولیس : سرمربی سابق تیم فوتبال پرسپولیس می گوید: نمی خواهیم کت و شلوار اتو کشیده بپوشیم و مثل بعضی ها نمایش بازی کنیم، اگر پرسپولیس را به ما بدهند همه کار برای موفقیت این تیم خواهیم کرد.

علی پروین در مورد حرف و حدیث هایی که در خصوص بازگشتش به پرسپولیس مطرح می شود، گفت: «من عاشق پرسپولیس و هوادارانش هستم و می خواهم در هر شرایطی پرسپولیس بزرگ باشد و بزرگی کند، در این مورد صحبت هایی با آقای سعیدلو داشتیم و منتظر نتیجه اش هستیم.»

پروین ادامه می دهد: «می خواهیم با هدایتی پرسپولیس را به جایگاه واقعی اش برسانیم، او عاشق پرسپولیس است و بهترین پیشنهاد را برای اداره این تیم به مسئولان ورزش ارائه کرده است»

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس افزود: «پیشنهاد دادیم که می توانیم تمام بدهی های پرسپولیس را پرداخت کنیم، 5 سال این تیم را به ما بدهند و اگر نتیجه نگرفت از ما پس بگیرند، پیشنهادی بهتر از این وجود دارد؟ البته برای همه اینها یک شرطی وجود دارد. اینکه تصمیم گیرنده ما باشیم نه اینکه همه هزینه ها را پرداخت کنیم و دیگران برای این تیم تصمیم بگیرند. ما هیچگونه چشمداشت مالی نداریم فقط می خواهیم تصمیم گیرنده سرمایه گذار و پیشکسوت باشگاه پرسپولیس باشد.»

پروین با اشاره به اینکه به حمایت پیشکسوتان باشگاه احتیاج دارد، گفت: «من 10 سال پیش گفتم به جای اینکه هر کس ساز خودش را بزند بیایید با هم متحد شویم و برای این تیم کاری کنیم، هنوز هم همین حرف را می زنم.»

پروین در خصوص اینکه گفته می شود از حبیب کاشانی حمایت کرده است گفت: «چنین چیزی صحت ندارند، به خاطر همین مسائل زیاد مصاحبه نمی کنم. از قول من نوشتند برای حضور در تلویزیون 200 میلیون تومان می خواهم! مگر غیر از اینست که علی پروین از جنس مردم است و برای مردم زندگی می کند؟ نمی دانم آقایان چه هدفی از چاپ این مسائل غیر واقعی در روزنامه شان دنبال می کنند.»

اسطوره باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این سوال که در خصوص موافقت با این شرایط وضعیت سرمربیگری پرسپولیس چگونه خواهد بود، گفت: «علی دایی پاسخ مثبت خود را برای ادامه همکاری با ما اعلام کرده اما همه چیز بستگی به روشن شدن تکلیف وزارت ورزش دارد.»

!!! No Totti No Party

22. 2 کاربر از پست مفید Mehrd@d تشکر کرده اند .

صفحه 101 از 103 نخستنخست ... 519199100101102103 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)