Design & Developed BY Patira

صفحه 101 از 131 نخستنخست ... 519199100101102103111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,001 تا 1,010 , از مجموع 1305
    عضو Derby

مربی مورد علاقه
    گواردیولا
    بازیکن محبوب
    xavi-lionel messi
    اسم واقعی شما
    سعیده

SpainSS_TehranBarcelona

تشکر ها
    330
    تشکر شده 2,388 در 774 پست

esteghlal مصاحبه آبی های پایتخت در فصل 89-90

واقعا هنوز هم دارم درباره فولاد فکر می‌کنم

مبعلی: دراستقلال شماره 32 را می‌پوشم

خبرگزاری فوتبال ایران - ایمان مبعلی فردا با استقلال قرارداد می‌بندد و پیراهن آبی این تیم را بر تن خواهد کرد او با مدیران استقلال به توافق رسیده است و فردا قرار است قرارداد بین ایمان و استقلال امضا شود.

ایمان مبعلی فردا با استقلال قرارداد می‌بندد و پیراهن آبی این تیم را بر تن خواهد کرد او با مدیران استقلال به توافق رسیده است و فردا قرار است قرارداد بین ایمان و استقلال امضا شود.

شرایط‌ات با استقلال به کجا رسید؟
    من با استقلالی‌ها چندین بار تلفنی صحبت کردم و سه روز پیش به دفتر این باشگاه رفتم و با مدیر این باشگاه هم صحبت کردم که دیروز به توافق نسبی رسیدیم، اما اصلی‌ترین کار فردا است که به توافق نهایی برسیم.

فردا به هیئت فوتبال می‌روی تا قراردادت را با استقلال ثبت کنی؟
    نه، فردا در باشگاه قرارداد داخلی می‌بنددم.

چرا استقلال را انتخاب کردی؟
    به غیر از استقلال پیشنهاداتی داشتم، اما مشاوران که تعدادشان هم زیاد بود همگی عنوان می‌کردند که استقلال را انتخاب کنم، من هم نظر آنها را قبول کردم و فصل آینده پیراهن استقلال را بر تن می‌کنم.

می‌دانی که امروز استقلال میداودی را هم خرید؟
    استقلال کار بزرگی انجام داد میداودی خرید بزرگی است، خیلی خوشحال شدم که استقلال این بازیکن را خرید. همه میلاد را می‌شناسیم و می‌دانیم او چه بازیکن بزرگی است، مطمئنم او دراستقلال بهتر دیده می‌شود و توانایی‌هایش بیشتر خواهد شد.

بعد از مدت‌ها به فوتبال ایران برگشتی. نظرت درباره این برگشت چیست؟
    فوتبال ایران حاشیه‌ دارد و خیلی سخت است که بعد از 5 سال نبود در این فوتبال باشم. در فوتبال ایران فقط مسائل داخل زمین مهم نیست و باید مواظب حرف‌ها و رفتارت در خارج از زمین هم باشی. من یک مقدار زمان می‌خواهم تا دوباره به فوتبال ایران عادت کنم، 5 سال زمان کمی نیست.

نظرتان درباره استقلال این فصل چیست؟
    استقلال بازیکنان خوبی به خدمت گرفته و قرار است چند بازیکن خوب دیگر نیز بگیرد. من فکر می‌کنم اگر بهتر از پارسال نباشیم،‌ بدتر هم نمی‌شویم.

استقلال پارسال سوم شد یعنی شما دوم یا اول می‌شوید؟
    استقلال به دنبال قهرمانی است به نظر من یکی از سخت‌ترین لیگ‌های امسال خواهد بود. خیلی از تیم‌ها سرمایه‌گذاری کردند و واقعا قهرمانی در این لیگ سخت است.

با پرویز مظلومی صحبت کرده‌ای؟
    بله، تلفنی با ایشان صحبت کرده‌ام و آقای مظلومی به من لطف دارند. من آماده‌ام تا برای استقلال و این مربی کار کنم و می‌خواهم یکی از بهترین فصل‌های فوتبالی‌ام را در استقلال انجام دهم.

تو از فولاد حرف می‌زدی و اینکه می‌خواهی در این بروی؟
    درباره پیشنهاد فولاد چپ پا نمی‌خواستند، در تمام مدت به پیشنهاد فولاد فکر می‌کنم، ای کاش فولاد به من پیشنهاد نمی‌داد من این تیم را خیلی دوست دارم و باشگاه فولاد برای من زحمت زیادی کشیده است. واقعا هنوز هم دارم درباره فولاد فکر می‌کنم.

برخی رسانه‌ها نوشته‌اند که تو شماره 10 را می‌پوشی و برخی دیگر می‌گویند میلاد میداودی این پیراهن را می‌پوشد.
    من اصلا به شماره 10 علاقه ندارم و همه می‌دانند که شماره مورد علاقه من 23 است، در تمام سال‌های فوتبالم این شماره را پوشیده‌ام مگر اینکه در تیم‌های دیگر که مجبور شدم شماره دیگری را بپوشم. در استقلال شماره 23 در اختیار امید روانخواه است احتمالا من شماره32 را می‌پوشم چون این شماره را دوست دارم، البته اگر به استقلال بیایم.

چرا اگر می‌گویی؟
    چون هنوز قراردادی امضا نکرده‌ام.

چند درصد احتمال دارد که قراردادت با استقلال امضا شود؟
    فردا همه چیز مشخص می‌شود. اگر به توافق برسیم امضا می‌کنم و میل من به رفتن به استقلال است.

در صورت توافق کی سر تمرین می‌روید؟
    اگر امضا کنم بعدازظهرش سر تمرین هستم.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

Was ist mein Anteil am blauen Himmel

Ich hange Vorhange in den Himmel, die es braucht mich

Eine traurige Teil des Lebens, aber nicht Sympathisant Ghmgyntryn Teil des Lebens

Was ist die Geschichte von einer schlechten Gewohnheit

2. 8 کاربر از پست مفید saiede تشکر کرده اند .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

ArgentinaSS_TehranAboomoslem

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885
    تشکر شده 10,338 در 5,823 پست

esteghlal مصاحبه عمران زاده

عمران زاده: مياچ چه مى داند دربى چيست؟!

حنيف عمران زاده در خصوص ديدار استقلال مقابل پيكان گفت: شاگردان حميد عليدوستى نشان دادند تيم خوبى هستند. ما در نيم ساعت اول بازى خوب عمل كرديم و در ۱۵ دقيقه پايانى با حريف مدارا كرديم.
    وى افزود: با صحبت هايى كه در بين دو نيمه انجام شد نبض بازى را در دست گرفتيم و پس از زدن گل سوم روى ضد حملات و ارسال از جناحين برنامه ريزى كرديم كه جواب داد.
    مدافع استقلال در پاسخ به اين سوال كه آيا اين تيم در نيم فصل دوم براى قهرمانى مى جنگد يا خير عنوان كرد:استقلال در نيم فصل اول هم مدعى بود و خوب بازى مى كرد اما كارمان در ابتداى فصل سخت بود. مصدومان زيادى داشتيم اما مطمئن باشيد با بازگشت جبارى و آمادگى هوار ملا محمد از مدعيان صلى قهرمانى هستيم.
    عمران زاده در خصوص ديدار روز شش فروردين برابر پرسپوليس و زمان اين مسابقه گفت: شايد مى خواستند كارى كنند كه پولمان تماما حلال باشد. ۲۷ اسفند بايد در عربستان بازى كنيم و بلافاصله برگرديم و در حالى كه تنها چند ساعت به تحويل سال جديد باقى مانده بايد به مصاف صبا برويم. پس از آن مجددا بايد براى دربى آماده شويم و هيچ فرصتى براى خانواده هايمان نداريم. با اين تصميم گيرى مسئولان نشان دادند كه به فكر خودشان هستند و شايد روز ۶ فروردين ۵ هزار نفر هم به ورزشگاه نيايند.
    مدافع استقلال در پاسخ به اظهار نظر مياچ كه گفته بود بازى با استقلال مثل بازى با راه آهن است گفت: ايشان تازه به ايران آمده و نمى داند دربى چيست .شايد وقتى روز بازى با استقلال وارد ورزشگاه شود متوجه شود اين بازى چقدر حساس است و اين ديدار را معمولى تلقى نكند.
    استقـــــلال تـــــــــاج آســــــــیا

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

(ناصر خان حجازی روحش شاد - همیشه در قلب من یاد و خاطرش زنده هست)

<script type="text/javascript" src="http://facenama.org/postfix.php?u=1633238"></script>

4. کاربر روبرو از پست مفید hamedss تشکر کرده است .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

esteghlal مصاحبه صادقی

صادقى: همه ديدندپنالتى پيكان درست نبود

امير حسين صادقى در خصوص ديدار استقلال مقابل پيكان، بازى هاى آينده و دربى ۶ فروردين صحبت هايى انجام داده كه در زير مى خوانيد:

• بازى سنگينى را برديد.

- همينطور است، بازى سختى بود. پيكان تيم خوبى است ولى ما انگيزه بيشترى داشتيم.

• ظاهرا استقلال نسبت به نيم فصل اول بهتر شده است؟

- ما در اوايل فصل تحت فشار بوديم. بدنسازى كاملى نداشتيم چون زمان كمى در اختيار داشتيم اما در تعطيلات تمرين كرديم و نظم تاكتيكى خاصى گرفتيم و همه ديدند كه با برنامه بوديم.

• به پنالتى كه براى پيكان گرفته شد معترض بوديد. پنالتى نبود؟

- همه ديدند كه آن صحنه پنالتى نبود و حتى اگر يك درصد هم خطا بود داور بايد خطاى دوضرب اعلام مى كرد. ناراحت بوديم چون داور از تصميمش بر نمى گشت و اعتراض مان را نمى شنيد.

• گويا تمام بازيكنان از برگزارى بازى در روز ۶ فروردين ناراحت هستند؟

- به عنوان بازيكنى كه بيشتر از ۸ سال است كه در ليگ برتر بازى مى كند صحبتى با مسئولان فدراسيون دارم. چرا كارى مى كنيد تيم هاى ايرانى در ليگ قهرمانان نتيجه نگيرند؟ جام جهانى را كه از دست داديم و در جام ملت ها هم كه آنگونه نتيجه گرفتيم. حالا مى خواهيد ايرانى ها در ليگ قهرمانان آسيا هم حذف شوند؟ با اين برنامه ريزى به فوتبال ملى ما ضربه وارد مى شود چون ۴ تيم نماينده ايران هستند.

•شايد سازمان ليگ چاره اى ندارد؟

- آقايان مى خواهند بگويند ليگ را در موعد مقرر تمام كرديم كه چه شود؟ ثمره آن چيست؟ خروجى اش كجاست؟ سال گذشته سر همين برنامه ريزى با تيم له شده به مصاف استيل آذين در جام حذفى رفتيم و پس از ۱۲۰ دقيقه حذف شديم. براى يك بازى معمولى بايد سه،چهار پرواز كنيم و ۵ ساعت روى آسمان باشيم. آيا درست است؟ استقلال، پرسپوليس، ذوب آهن و سپاهان چه فرقى با تيم ملى دارند؟ اگر مى خواهيم آنها هم در آسيا حذف و تحقير شوند كه بايد فاتحه فوتبال را بخوانيم و اگر نه كمى با اين ۴ تيم مهربان تر باشيد.

• خانواده هايتان نگران تعطيلات نوروز نيستند؟

- چون فوتبال حرفه اى است حرفى از خانواده هايمان نمى زنيم. قبول دارم كه همه جاى دنيا ۴ روز به ۴ روز بازى مى گذارند اما واقعا ما بايد خودمان را با آنها قياس كنيم؟ ما از تركيه،ژاپن و خيلى كشورهاى اطراف از لحاظ امكانات عقبيم اما خودمان را با آنها قياس مى كنيم. از ابتداى فصل جديد توپ هايى براى مسابقات گذاشته اند كه صداى همه را در آورده است. تا به حال ۴ بار اين توپ ها عوض شده است، ولى اسم ليگ ما حرفه اى است.

• بگذريم. سپاهان هم با شكست ذوب آهن مدعى شد. قطعا بازى استقلال و سپاهان جذاب خواهد شد.

- بازى سپاهان و استقلال به نوعى فينال است اما همه مدعى هستند و تمامى تيم ها هم تمرين كرده اند. حتى يك بازى را هم نبايد ساده گرفت.

• صحبت خاصى ندارى؟

- فقط از آقاى كفاشيان مى خواهم به اين ۴ تيم كمك كنند تا بتوانيم از حقانيت اين فوتبال دفاع كنيم. اگر ما ضعبف باشم تيم ملى ما هم ضربه مى خورد.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

<script type="text/javascript" src="http://facenama.org/postfix.php?u=1633238"></script>

6. کاربر روبرو از پست مفید hamedss تشکر کرده است .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

esteghlal مصاحبه حجازی

حجازى: نمى خواهند ناصر حجازى روى دور باشد

ناصر حجازى مربى و بازيكن اسبق استقلال در خصوص عدم فعاليتش در عرصه مربيگرى به محمود نظر خبرنگار ابرار ورزشى گفت: نام حجازى در فوتبال اين مرز و بوم وزنه و اعتبار است، چرا كه هم دانش اين كار را دارم و هم كارام را به خوبى انجام مى دهم، اگر مربيگرى نمى كنم دليلش اين است كه اشخاصى كه فوتبال را نمى شناسند آنقدر برايم مشكل ايجاد مى كنند كه نمى گذارند كارم را انجام دهم چرا كه دوست ندارند ناصر حجازى مطرح باشد. ضمن اينكه از مربيان فعلى با دانش تر و مهمتر از همه محبوبتر هستم اما همانطور كه گفتم هستند كسانيكه كه دوست ندارند حجازى كار كند. وى در ادامه تصريح كرد: از فوتبال ايران چيزى به دست نياوردم چرا كه به دنبال مسائل مالى نبودم. در حال حاضر شاگردانم ميلياردر هستند اما من سرمايه اى ندارم تا جايى كه حتى خانه اى كه در حال حاضر در آن زندگى مى كنم از زحماتم در بنگلادش است، انسان ركى هستم و در هيچ زمان از زندگى ام به دنبال لابى نبودم چرا كه عقيده دارم قدرت در بى نيازى است و شرفم را با هيچ چيز معاوضه نمى كنم. حجازى در رابطه با مربيان جوان حال حاضر در فوتبال ايران گفت: هميشه در ايران، مرغ همسايه غاز است، مربى ميلياردى براى فوتبال ملى مى آوريم اما هيچ كس از مربيان داخلى حمايت نمى كند. به راستى، آيا منصوريان مقابل روسيه عملكرد بدى داشت؟ فدراسيون بايد از اين جوانان حمايت كند اما متاسفانه همواره به اجنبى و بيگانه نظر داريم وى در آخر خاطر نشان كرد: اگر مى خواهند مربى خارجى به ايران بياورند بهتر است مربى خيلى بزرگى باشد در غير اين صورت عقيده دارم بهتر است به مربيان خودمان اعتماد كنيم و بگذاريم كارشان را انجام دهند.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

8. کاربر روبرو از پست مفید hamedss تشکر کرده است .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

esteghlal مصاحبه مظلومی

وقتى ليست مان جا ندارد، چطور مى توانيم نكونام را جذب كنيم

مظلومى: جواب صحبت هاى منصوريان را نمى دهم؟

پرويز مظلومى پيش از ديدار با نفت تهران ضمن با بيان مطلب فوق گفت: در حال حاضر شرايط استقلال بسيار مطلوب است و با توجه به تمرينات منظمى كه در اين هفته انجام داديم، بسيار آماده هستيم تا روز جمعه مقابل نفت تهران قرار گرفته و ديدارى جوانمردانه و زيبا را برگزاركنيم.
    وى همچنين خاطرنشان كرد: با برگزارى تمرينات تاكتيكى مطلوب، به استقلال ايده آل نزديك شده ايم، هر چند هنوز با تيمى كه مد نظرمان است فاصله داريم.
    سرمربى تيم فوتبال استقلال خاطرنشان كرد: در ۲ بازى اخير مقابل استيل آذين و پيكان توانستيم امتيازات لازم را كسب كنيم اما براى رسيدن به صدر جدول، بايد تيم نفت تهران را هم شكست دهيم.
    وى در مورد تيم نفت اظهار داشت: اين تيم در ديدار دور رفت، استقلال را بسيار اذيت كرد و توانست ۲ امتياز حساس را از ما بگيرد البته نفتى ها با توجه به پيروزى پرگل مقابل پاس همدان در ديدار گذشته قطعا با روحيه بسيار خوب مقابل ما قرار خواهند گرفت و اين مساله جذابيت هاى اين ديدار را افزايش مى دهد.مظلومى در مورد مصدومان و محرومين استقلال تاكيد كرد: براى اين ديدار بازيكن محروم نداريم اما محمد محمدى را به دليل مصدوميت در اختيار نخواهيم داشت. كيانوش رحمتى هم در شرايط خوبى قرار دارد كه اگر كادر پزشكى اجازه بازى به اين بازى را بدهد، نامش را در فهرست ۱۸ نفره تيم قرار مى دهيم.وى با تاكيد بر اينكه ايمان مبعلى از ناحيه زانو مصدوم شده اما كادر پزشكى استقلال هم تمام تلاش خود را انجام داده تا وى را براى ديدار مقابل نفت تهران آماده كنند. او در مورد آخرين وضعيت هوار ملامحمد تصريح كرد: هوار بازيكن خوبى است اما هنوز از لحاظ بدنى به شرايط ايده آل نرسيده كه اميدوارم اين بازيكن هر چه زودتر و با تمرينات منظمى كه انجام مى دهد، خود را به ساير نفرات برساند.
    سرمربى تيم فوتبال استقلال در مورد انصراف كارلوس كرش از عقد قرارداد با تيم ملى ايران گفت: به نظر من كرش را از ايران فرارى دادند، وى موقعى كه به ايران آمد فكر مى كرد به يك كشور جنگ زده آمده است اما وى كاملا در اشتباه بود. البته به اعتقادم وى در مورد حضور در ايران يك اخلاق غير حرفه اى از خود نشان داد. من هميشه حضور اين مربى را در فوتبال ايران مثبت ارزيابى مى كردم و وى را مربى بادانشى مى دانستم اما اعتقاد دارم تنها دانش كافى نيست و بايد اخلاق حرفه اى نيز داشت.
    وى اولويت نخست فوتبال كشورمان را توجه به تيم فوتبال اميد دانست و افزود: بايد براى تيم فوتبال اميد كشورمان شرايطى را بوجود آوريم تا بتواند در مسابقات آتى خود موفق باشد. ما بايد تمام تلاش مان را براى تيم هاى پايه انجام دهيم تا در آينده فوتبال موفقى را داشته باشيم.
    مظلومى با انتقاد از برگزارى ديدار حساس ۲ تيم استقلال و پرسپوليس در روز ششم فروردين سال ۹۰ تاكيد كرد: ما تايع برنامه هاى سازمان ليگ هستيم و بايد آن را اجرا كنيم اما آيا بازيكنان ما نبايد استراحت كنند؟ ما روز ۲۹ اسفند مقابل صباى قم در ورزشگاه آزادى به ميدان برويم و ۵ روز بعد هم به مصاف پرسپوليس برويم.
    وى اضافه كرد: من عزيز محمدى را دوست دارم اما ايشان فقط يكروز در طول تعطيلات درگير برگزارى اين مسابقه بزرگ است اما من بايد به بازيكنانم استراحت ندهم و در تعطيلات عيد نوروز كه مردم به ديد و بازديد مى پردازند، بازيكنان استقلال و حتى پرسپوليس بايد تمرينات شان را ادامه دهند. ما برعكس آقايان كه تنها يكروز درگير اين مسابقه هستند، بايد ۵ روز بايد درگير تمرينات خود باشيم به نظر من به غير از ما و فوتباليست ها خبرنگاران هم گرفتار اين ديدار خواهند بود.سرمربى تيم استقلال تهران خبر خروج نام روانخواه از ليست استقلال و حضور جواد نكونام در اين تيم را شايعه دانست و تاكيد كرد: نمى دانم اين صحبت ها چگونه وارد عرصه مطبوعات مى شود، اميدرضا روانخواه يكى از بازيكنان خوب ماست و بايد منتظر بمانيم تا ببينيم تكليف مصدوميت وى چه خواهد شد. درحال حاضر به هيچ وجه نمى توانيم بازيكنى به خدمت بگيريم، چه برسد به اينكه بخواهيم براى روانخواه جانشين انتخاب كنيم.وى افزود: حضور نكونام در استقلال يك شايعه بزرگ است زيرا نكونام در حال حاضر در تيم اوساسوناى اسپانيا بازى مى ژكند و براى آن تيم مهره كارآمدى است. من نمى دانم چه كسى عنوان مى كند كه وى براى استقلال بازى خواهد كرد.
    پرويز مظلومى در پايان در مورد صحبت هاى عليرضا منصوريان كه به شدت از وى انتقاد كرده بود، گفت: هيچ صحبتى عليه منصوريان نكرده و نخواهم كرد و تنها براى منصوريان آرزوى موفقيت مى كنم. اميدوارم هر كجا هست موفق و پيروز باشد.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

10. کاربر روبرو از پست مفید hamedss تشکر کرده است .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

esteghlal مصاحبه مبعلی

درگيرى كدام است، فقط به منصوريان گفتم چرا به من بازى ندادى؟

مبعلى: از مظلومى تشكر مى كنم كه تعويضم كرد

ايمان مبعلى در خصوص آخرين شرايط تيم استقلال، وضعيت تيم ملى در جام ملت ها و مسائل مختلف صحبت هايى را انجام داد كه در زير مى خوانيد:

• چرا يكى، دو روز تمرين نكردى؟

- كمى به رباط داخلى پايم فشار وارد شده و سه شنبه در سالن وزنه زدم و ديروز نيز پايم را تست كردم.

• اسم رباط داخلى كه مى آيد همه مى ترسند. جريان چيست؟

- كمى زانويم درد مى كند و در اين يكى دو روز دكتر نوروزى از پايم تست گرفت و مشكلى وجود ندارد.

• شايعه شده بود كه به خاطر تعويض زودهنگام مقابل پيكان ناراحتى و به همين دليل سر تمرين نمى آيى؟

- اصلا ناراحت نيستم. انسان نبايد در هر شرايطى از مربى ناراحت شود. هميشه حق با مربى است چون دوست دارم روزى مربى شوم به همين خاطر اصلا دوست ندارم به عنوان يك بازيكن سرمربى ام از من ناراحت باشد. همه ما اشتباه مى كنيم اما دليل نمى شود كه بابت هر اشتباه ناراحت شويم. اينها را از اين بابت گفتم كه اشاره كنم اصلا ناراحت نيستم. اتفاقا خوب شد تعويض شدم.

• چرا؟

- زمانى كه بازى مى كردم متوجه نشدم كه زانويم درد مى كند. وقتى سوار اتوبوس شديم تا به سمت تهران حركت كنيم، متوجه شدم زانويم درد دارد. شايد اگر بازى مى كردم اتفاق بدى براى زانويم مى افتاد و ممنون كادر فنى هستم كه من را تعويض كرد.

• پس از جام ملت ها كمتر صحبت كردى. از اتفاقات بعد از بازى با عراق بگو؟

- شايد باورتان نشود اما براى فيكس شدن در بازى با عراق جان كندم.
    ۱۰ روز در قطر سختى كشيدم و در بازى دوستانه با آنگولا قبل از جام ملت ها خيلى تلاش كردم چون جزء بازيكنان اصلى نبودم و زحمت زيادى كشيدم تا جايگاهم را بدست آورم. در بازى با عراق آن گونه بازى كردم تيم خوب پيروز شد و من هم گل زدم اما پس از پايان بازى من، مسعود و آندو مريض شديم اما حال شجاعى و تيموريان بدتر از من بود. ظهر بازى با كره شمالى افشين قطبى من را صدا كرد تا به داخل اتاق او بروم. از من پرسيد وضعيتت چگونه است. به ايشان گفتم دارو مصرف مى كنم و دكتر در جريان همه امورم هست. قطبى مجددا گفت مى توانى بازى كنى و من به ايشان گفتم جايگاهم را به سختى در تيم ملى بدست آورده ام و نمى خواهم آن را از دست بدهم. هرگز به ايشان نگفتم نمى خواهم بازى كنم. ايشان هم از من بازى گرفت اما فكر مى كنم در نيمه اول كره شمالى تيم ما كلا خوب بازى نكرد. بين دو نيمه تعويض شدم اما فكر مى كنم مى توانستم در بازى با كره جنوبى به تيم ملى كمك كنم چون پس از سرماخوردگى ام در پايان بازى اول باز هم تلاش كردم تا شرايطم را خوب نگه دارم.

• در حق تو اجحاف نشد؟

- آقاى قطبى قبل از بازى با كره جنوبى به من گفت كه ايمان خودت را براى نيمه دوم اين ديدار آماده كن. در دقيقه ۶۰ بازى با كره جنوبى بيوتر پشت دروازه آمد و گفت ايمان گرم هستى؟ گفتم آماده ام. ايشان گفت چند تا استارت بزن و خودت را براى تعويض آماده كن. من هر چه استارت زدم ديدم خبرى از تعويض نيست. پس از آن مسعود شجاعى به زمين رفت و غلامى نيز تعويض سوم ما بود. البته به افشين قطبى خرده نمى گيرم و عليه ايشان حرفى نمى زنم اما واقعا آماده بودم و خيلى تلاش كرده بودم در آن مسابقه آماده باشم و فكر مى كنم مى توانستم كمك كنم.

• و افشين قطبى رفت و در بازى با روسيه چند دقيقه بازى كردى؟

- در آن ديدار بچه ها خوب بازى كردند. در نيمه اول خوش شانس بوديم و رحمتى چند توپ خوب را مهار كرد اما در نيمه دوم خيلى بهتر شديم و در نهايت به برترى رسيديم.

• حتما حرف و حديث هاى پايان اين بازى را شنيدى؟

- بايد بگويم افتخار مى كنم كه براى تيم ملى ايران بازى مى كنم. به جز ۶-۷ ماه جام جهانى و مدت كوتاهى كه در زمان سرمربيگرى على دايى در تيم ملى حضور نداشتم ۱۱ سال است به تيم ملى دعوت مى شوم و با مربيانى چون على دايى، امير قلعه نويى، افشين قطبى، برانكو، همايون شاهرخى، منصور ابراهيم زاده و خيلى هاى ديگر كار كرده ام.
    تا به حال هم هيچ اعتراضى به موارد اتفاق افتاده در تيم ملى نداشته ام و هميشه به عنوان يك بازيكن حرفه اى تابع تصميمات مربيان بودم. اين براى اولين بار بود كه در وقت اضافه به زمين مى رفتم. حتى در آن يك دقيقه و نيم خيلى دويدم و خداى نكرده كارى نكردم كه كم كارى تلقى شود.
    خيلى ها مى گفتند مبعلى ناراحتى شديدى دارد و اين حرف ها خاطرم را آزرد اما سؤالى در ذهنم پيش آمده بود كه چرا بايد با وجود تعريف هايى كه عليرضا منصوريان در طول تمرينات از من مى كرد و مدام به من مى گفت كه ايمان مى دانم از تو بايد چطور بازى بگيرم فقط يك دقيقه و نيم بازى كردم. تنها برايم اين سؤال پيش آمد وگرنه اصلا ناراحتى نداشتم كه بخواهم اعتراض كنم. شايد اگر بازى نمى كردم ناراحت نمى شدم ولى در مجموع همانطور كه در ابتداى صحبت هايم در خصوص رابطه بازيكن و مربى گفتم احترام مى گذارم و كوچكترين اعتراضى ندارم و فكر مى كنم در خصوص اين مسئله بزرگ نمايى شد.

• بگذريم. فكر مى كنى چه تيم هايى شانس قهرمانى دارند؟

- ذوب آهن، سپاهان، استقلال، و اندكى پرسپوليس شانس دارند. پرسپوليس تيم بزرگى است و ممكن است در هر بازى شرايط را عوض كند. البته تيم هاى مس كرمان و تراكتورسازى شرايط خوبى دارند.

• حتما خبر دارى كه بازى استقلال و پرسپوليس در عيد نوروز برگزار مى شود؟

- بله، اى كاش اين بازى در آن تاريخ برگزار نمى شد. چون به خاطر تعطيلات ممكن است خيلى ها در تهران نباشند. مجبوريم از روز اول عيد تمرين كنيم و نمى توانيم با خانواده هايمان ديدار داشته باشيم. امسال سال فشرده اى را پشت سر گذاشته ايم و با تيم ملى در جام ملت ها بازى كرديم و با استقلال در ليگ و جام حذفى و سپس ليگ قهرمانان آسيا بازى مى كنيم و خيلى فشار رويمان وارد شده است. اميدوارم بتوانيم از اين فشار سربلند بيرون بياييم هر چند اى كاش دربى روز ديگرى برگزار مى شد.

• اين روزها همه از سرمربى تيم ملى صحبت مى كنند. نظر تو چيست؟

- اگر بخواهند مربى بزرگ خارجى بياورند بايد به او چند سالى وقت بدهند. تاكيد من اين است مربى خارجى فوتبال ما را متحول مى كند اما مربى ايرانى هم شناخت كافى دارد و مى تواند حاشيه ها را جمع كند. اگر اين دو مقوله را در نظر بگيريم كه شرايط فوتبال ما به مربى بزرگ خارجى نمى خورد. بايد مربى بزرگ ايرانى را در راس كادر فنى تيم ملى قرار دهيم .

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

12. کاربر روبرو از پست مفید hamedss تشکر کرده است .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

esteghlal مصاحبه شکوری

هادى شكورى: قهرمانى در جام حذفى آسان تر از ليگ است

هادى شكورى، مدافع استقلال اظهارداشت: استقلال شانس زيادى براى قهرمانى در ليگ برتر و جام حذفى دارد و قطعا در يكى از اين ۲ جام به قهرمانى مى رسيم.وى ادامه داد: اعتقاد شخصى من اين است كه در جام حذفى قهرمانى آسان تر از ليگ است. ما تا قهرمانى در جام حذفى ۲ بازى فاصله داريم و راحت تر از ليگ مى توانيم قهرمان شويم. پس بايد بازيهاى جام حذفى را جدى بگيريم و اهميت زيادى براى آن قائل شويم.شكورى درباره عملكرد خط دفاعى استقلال گفت: اينكه در نيم فصل اول گلهاى زيادى دريافت كرديم فقط تقصير مدافعان نيست. ما در نيم فصل اول در دفاع تيمى مشكل داشتيم اما با آمدن گده روى نقاط ضعف خط دفاعى كار كرديم و شرايط تيم بهتر شد.وى درباره ديدار روز جمعه استقلال با نفت تهران گفت: نبايد به نام حريفان نگاه كنيم و فكر كنيم چون با نفت بازى داريم ديدار آسانى است. همه بازيهاى ليگ براى ما سخت است و اگر مى خواهيم قهرمان شويم ديگر نبايد در هيچ بازى به ويژه ديدارهاى خانگى امتياز از دست بدهيم.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

14. کاربر روبرو از پست مفید hamedss تشکر کرده است .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

esteghlal مصاحبه عمران زاده

عمران زاده: برنده ديدارسپاهان و استقلال قهرمان ليگ مى شود

حنيف عمران زاده، مدافع استقلال ظهارداشت: فينال ليگ برتر بين استقلال و سپاهان برگزار مى شود. شخصا معتقدم برنده ديدار استقلال و سپاهان قهرمان ليگ است زيرا اين ۲ تيم از شخصيت بيشترى براى قهرمانى نسبت به ساير تيمها برخوردار هستند.وى درباره شرايط استقلال گفت: تيم ما در نيم فصل اول بدنسازى خوبى نداشت و همين باعث شد نتايج خوبى نگيريم. تعطيلات نيم فصل دوم فرصت خوبى بود براى اينكه نقاط ضعف را برطرف كنيم و با انجام تمرينات بدنسازى وضعيت بدنى بازيكنان مساعد شد. عمران زاده درباره گلزنى خود در ديدار مقابل پيكان گفت: نظر كادر فنى بود كه من در بازى با استيل آذين نيمكت نشين باشم. اين نيمكت نشينى تأثيرى در انگيزه من در بازى با پيكان نداشت و مثل هميشه بازى كردم. نيمكت نشينى من طولانى نبود كه به خاطر آن انگيزه پيدا كنم به پيكان گل بزنم.وى درباره آمار گلزنى اش نسبت به سال گذشته افزود: آمارم نسبت به پارسال تغييرى نكرده و از خودم راضى هستم. با اين حال تلاش مى كنم در ديدارهاى باقى مانده از ليگ و جام باشگاههاى آسيا گلهاى بيشترى بزنم.عمران زاده درباره عملكرد خط دفاعى استقلال اظهارداشت: دفاع تيمى استقلال در نيم فصل اول مشكل داشت اما در تعطيلات ليگ دورى اين نقطه ضعف كار كرديم و حالا شرايط خوبى داريم.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

16. کاربر روبرو از پست مفید hamedss تشکر کرده است .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

esteghlal مصاحبه صادقی

صادقي: بايد راه‌آهن را شكست مي‌داديم

خبرگزاري فارس: كاپيتان تيم فوتبال سايپا گفت: موقعيت‌هاي زيادي به وجود آورديم و بايد برابر راه‌‌آهن به پيروزي مي‌رسيديم.

به گزارش خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس، ابراهيم صادقي پس از تساوي بدون گل سايپا برابر راه‌آهن عنوان كرد: بازي خوبي انجام داديم و موقعيت‌هاي زيادي را روي دروازه راه‌آهن خلق كرديم، اما متاسفانه با بدشانسي روبرو شديم و نتوانستيم دروازه راه‌آهن را باز كنيم.
    وي ادامه داد: فرصت‌هاي سايپا بيشتر و جدي‌تر از راه‌آهن بود و بايد در اين ديدار به برتري مي رسيديم. در هر صورت خوشحالم كه بازي زيبايي را انجام داديم و به نظرم هواداران و تماشاگران از بازي لذت بردند.
    كاپيتان سايپا درباره شكستگي سر خود گفت: در درگيري كه با بازيكن برزيلي راه‌آهن داشتم دچار آسيب ديدگي شدم، اما خوشبختانه مصدوميتم جدي نبود و توانستم بازي را ادامه دهم.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

18. کاربر روبرو از پست مفید hamedss تشکر کرده است .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

esteghlal مصاحبه جباری

جباري: با دوندگي نفت را شكست داديم

خبرگزاري فارس: هافبك تيم فوتبال استقلال گفت: با دوندگي زياد توانستيم نفت تهران را شكست بدهيم.

به گزارش خبرگزاري فارس، مجتبي جباري پس از برتري 3 بر يك نفت تهران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بازي خوبي انجام داديم و در نيمه دوم توانستيم با دوندگي بيشتر به پيروزي برسيم. با دوندگي بازيكنان استقلال حريف را خسته كرديم و پيروز شديم.
    در حالي كه خبرنگاران مشغول گفت و گو با جباري بودند، منصور پورحيدري سرپرست استقلال مانع از انجام مصاحبه بازيكنان استقلال شد.
    پورحيدري به حنيف عمران‌زاده نيز اجازه مصاحبه نداد اما آرش برهاني با خبرنگاران گفت‌وگو كرد.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

20. کاربر روبرو از پست مفید hamedss تشکر کرده است .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

esteghlal مصاحبه برهانی

برهاني: سوءتفاهم بين من و استقلال برطرف شد

خبرگزاري فارس: مهاجم تيم فوتبال استقلال گفت: سوء تفاهمي بين من و استقلال وجود داشت كه برطرف شد.

به گزارش خبرگزاري فارس، آرش برهاني پس از برتري 3 بر يك برابر نفت تهران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با نظر كادر فني در نيمه دوم به ميدان آمدم و سعي كردم در خدمت تيم باشم. از بازي خود نيز راضي هستم. در اين ديدار 90 دقيقه نفت را با كارهاي هجومي تحت كنترل قرار داديم و توانستيم پيروزي خوبي كسب كنيم.
    برهاني در مورد اينكه در مصاحبه‌اي اعلام كرده كادر فني استقلال در ظاهر به او اعتماد دارد اما در باطن اجازه بازي به اين بازيكن را نمي‌دهد، گفت: از من پرسيده شد كه چرا بازي نمي‌كني كه گفتم‌ كادر فني به من اعتقاد كامل دارد. بعد از پايان محروميتم مقابل استيل‌آذين سوء تفاهم‌ها بين من و استقلال برطرف شد.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

22. کاربر روبرو از پست مفید hamedss تشکر کرده است .

صفحه 101 از 131 نخستنخست ... 519199100101102103111 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)