Design & Developed BY Patira

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: PES یا FIFA کدام بهتره ؟

رأی دهندگان
189. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • FIFA

89 47.09%
  • PES

100 52.91%
صفحه 10 از 11 نخستنخست ... 891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 108

موضوع: PES or FIFA

عضو Derby

سلام به هوادارای گل پرسپولیس Giuseppe Meazza
    پست مورد علاقه
    فوروارد
    مربی مورد علاقه
    مانچینی و مورینیو
    بازیکن محبوب
    ایبراهیموویچ و زانتی
    اسم واقعی شما
    ایرج
    تشکر ها
    8
    تشکر شده 25 در 6 پست

Ohum PES or FIFA

با سلام خدمت دوستان گل من میخواستم ببینم به نظر شما PES بهتره یا FIFA ؟
    Zlatan is the best player of the world

2. 12 کاربر از پست مفید irajinter تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    CMF
    مربی مورد علاقه
    Arsene Wenger
    بازیکن محبوب
    T.Henry
    اسم واقعی شما
    Milad

ArgentinaArsenalShahinBoushehr

تشکر ها
    167
    تشکر شده 193 در 37 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط morteza7 نمایش پست ها

راستشو بخوای به درد همونا هم نمیخوره!!!!
    فقط فیفا!
    lol

خداییش هر کسی pes full باشه راحت می تونه fifa بازی کنه واسه خودم که شده pes 12 به جز گرافیکش که عالی بود سبک بازیش نقص زیاد داشت اما pes 11 عالی بود

در مورد فیفا نگاه زمینش می کنی انگار چمن مصنوعی گذاشتن کفش , بازیکناش چقدر جالب پشت ضرب ایستگاهی می یستن

در کل اقا فیفا گرافیکش به پای pes نمیرسه

اما pes 12 یه چیزای خوبی داشت مثلا در جریان بازی میشه 3 تا تاکتیک بودن stop کردن بازی تغییر بدی یا اینکه وقتی صاحب توپی انتخاب کنی کدوم بازیکن فرار کنه یا زمان کونری فردی که می خواد بیاد جلو سر یا هر چی بزن دست خودته

کلا یادگرفته باشی چجوری دفاع کنی به این راحتی ها هم دریبل نمی خوری در ضمن منو خیلی بهتری داره pes و اینکه chamipon leg becamn legend ....
    اینا هر کدوم واس خودش دنیای داره ...

من از 98 تا 2012 به شرکت konami وفا دارم

زیاد fifa بازی نکردم اما چندتا چیزش که ازار دهندس چیپش رد خور نداره و اینکه از زاویه تنگ اصلا دروازه بان گل نمی خوره حالا می خوای تو 5 قدم باش

نقل قول نوشته اصلی توسط Shayan1990 نمایش پست ها
    صد در صد fifa از pes بهتره چون خدايي خيلي واقعي تره مثلا توpes2012 ليورپول وجود نداره و چلسي هم لوگوش رو الكي ساختن اسم arsenal هم هست north london
    اخ اینم شد ایراد

خوب ارسنال شمال لندن هست تازه من update کردم ok شد این اسم ها ..

کی گفته لیورپول نداره ajibeee:

بازم چیز سلیقی هست البته نمیشه گفت 100% کدوم بهتره ..

JUST PES
    ..........
    Gibbs make a mug out of Ronaldo

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    ویرایش توسط arsenal4everz : 08-27-2012 در ساعت 15:55

4. 5 کاربر از پست مفید arsenal4everz تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448
    تشکر شده 14,724 در 3,817 پست

juventus

نقل قول نوشته اصلی توسط rezaorumchi نمایش پست ها
    ایول به تو من دوست دارم حرف همین اقای ما که الان زده شد و کاملا منطقی بود حسن ختامی باشه بر این بحثای نادرست

راستی بچه ها این کنامی از همون اولش تا حالا که نسخه ی 13اومده گند زده

ایندوتا عکسو ببنین:!! (چرا اینو افساید نگرفت اون داور کم بینا؟)

(این مگه گل نیست؟فناوری خط دروازه نداشتن کمک داور کنار دروازه نداشتن نتیجش همین میشه دیگه!!!
    هم توپ اول آفساید نیست ! یارو فقط دستش تو آفسایده ... نفر پایینی کاملا آفساید رو پر کرده !

در ضمن اون یکی توپ هم کامل از خط رد نشده !
    نقل قول نوشته اصلی توسط THE GAME HHH نمایش پست ها
    این طور که معلومه این بازی خیلی مشکل داره!باید منتظر فیفا 13 باشیم شرگت asportگفته که بهترین بازی ویدیو فوتبال در جهان رو میسازه در نسخه13 امیدوارم اینطور باشه فعلا کاور فیفا باحظور جو هارات و مسی و..هستش احمال اینکه یه کاور دیگه درست بشه هست این کاور اوله

نقل قول نوشته اصلی توسط RezaZandi32 نمایش پست ها
    من فيفا بازى كردم زياد به دلم نشست! ولى pes فوق العادست!
    باش رضا آفسايد نكرفت.....
    ميدونى تو فيفا در روز اينا بيش مياد!
    اfifa كسل كنندست !من تكل مى زنم يارو ميفته من ميخوام برم ولى اونى ك زرمس خوابيده نميتونم توب رو بردارم!....
    خب اين بازيه؟؟؟
    دنيييييييا pes
    با تشكر!
    آقا پسر ومحترم فیفا طبیعی ترین بازی فوتبال ویدیویی جهانه در فیفا هند گرفته میشه در PES نه!در FIFAآوانتاژ داده میشه از نسخه 4 ولی PES از نسخه 2012!ضربات ایستگاهی فوق العاده جالب و زیبا هستن و الان شرکت As port گفته بهترین بازی ویدیو فوتبال جهان دراه یعی فیفا 13!pes فیفا دوتشون عالین ولی قدیمیشون فیفاست و الان رشد خیلی زیادی نسبت به pes داشته خیلی ها از فیفا خوششون نمیاد چون یه بازی طبیعی نکردن و همش به pes رو میبرن در فیفا وقتی گل میزنی صدا تماشاچی اونقدر هیجان داره که خود پلیر رو حیه میگیره شما pes یه سری مکشلات داره مثلا این که بازیکن میره تو سره داور یه بازیکن از شکم داور در میاد حرکات خیلی طبیعی نیستن و غیره و دوشون در عالیه و به نظرم هیچ بازی فوتبالی دیگه نمیتونه رقیبشون باشه البته یه بازی فوبتالی قدیم میومد اونهم عالیه ولی تا نسخه 12 اومد که بهترین نسخش 12 بود که بعدش فیفا مود شد و بعد pes خلاصه امسال خیلی بازی خوبی داشت!

کی میگه PES آوانتاژ نداره ؟!!! و اینکه بازیکن از توی داور رد بشه هیچ خللی در بازی ایجاد نمی کنه و به نظرم یه چیز پیش پا افتادس ! اصولا داور همینکه توی بازی هیچ نقشی جز قضاوت نداشته باشه بهترین حالته ! من خودم فیلم دارم که تورس و دروگبا دارن توی بازی فیفا با هم رقص salsa انجام میدن ! فیلم دارم بازیکن داره میخوره به این اون مث توپ بسکتبال بالا پایین می پره . سوتی های فیفا به مراتب ببیشتر از PES هست .

نقل قول نوشته اصلی توسط nobody11 نمایش پست ها
    كاري به خوبي يا بدي بازي ندارم چون اصلا فيفا بازي نمي كنم و تو خط pes هستم..

ولي در مورد آفسايد بايد بگم اگه بازيكن قرمز پوش به بازيكن هم تيمي خودش كه مركز زمين هست پاس بده ،آفسايدي اتفاق نيفتاده چون بازيكني كه كنار خطه در موقعيت آفسايد قرار داره و در صورتي كه توپ بهش پاس ندن افسايد گرفته نميشه..

براي اينكه مطلبو كامل كنم اينم اضافه ميكنم كه اگه بازيكن مركزي بلافاصله به بازيكن كنار خط پاس بده در حالي كه هنوز در جاي فبلي خودش ايستاده باشه باز هم آفسايد اتفاق ميفته ولي با تغيير موقعيت مكاني بازيكن و تغيير شرايط بازي پاس دادن به بازيكن كنار خطي افسايد محسوب نميشه..
    نقل قول نوشته اصلی توسط RezaZandi32 نمایش پست ها
    من سر يه دوراهى كير كردم
    بازى Fifa اره عاليه همه حرفات درست خودتم خوشحالي ميكنى

بازيه Pes:
    Master Lig Best
    بكام آ لجند عالى
    نحوه دويدن Pes خوبه
    خودت دريبلتو دست كارى ميكنى!
    واقعا من كدومو بازى كنم!؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط nobody11 نمایش پست ها
    بستگي داره با كدومش بيشتر حال كني..
    كلا اگه دقت كرده باشي اونايي كه fifaبازي ميكنند با pes مخالفن و برعكس..
    چون بازي كردن اين دو تا خيلي با هم فرق داره..
    هر كسي يه نظري داره و نظر من اينه:
    fifaاز نظر شبيه سازي مخصوصا تو زمين خوردن بازيكنا خيلي خوب و طبيعي كار كرده ولي pes فضاي بازي واقعي رو برات احيا ميكنه مثلا رونالدو در صورتي برات خوب كار ميكنه كه خودت بلد باش دريبل بزني يا مثلا من خودم كه با اث ميلان بازي ميكنم روبينيو رو ميبرم سمت چپ ابراهيموويچو ميزارم سمت راست(تو خط حمله) كه باعث ميشه نتيجه بگيرم و به گل برسم..
    البته من نمي تونم مقايسه كاملي انجام بدم چون fifa رو فقط يكي دو بار بازي كردم ,ولي سرعتشم پايينه..
    بستگی به این داره که کدوم بیشتر حال داره

کلا این دوبازی pes و فیفا یه خوبی هایی دارن و یه بدی هایی

حرف اشتباهه هیچکس نمیتونه وقطی طرفدار pesباشه مخالف فیفا باشه و بر عکس چون فقط این دوبازی در بازار محدوده کار انتخاب سخت میشه بنابراین به نظرم خریدار باید دوتاشون رو بخره مثلا خودم هرساله که میان بازار دوتاشون رو میخرم ولی بیشتر از pes بازی میکنم فیفا برا جام زدن و اینا خوب نیست ولی برا بازی های دوستانه و غیره حال میده
    نقل قول نوشته اصلی توسط alexdelpiero_10 نمایش پست ها
    ميدونم اگه مهدي بياد فقط يه جمله ميگه اينا چيه اينجا مي نويسين؟ پس بزارين من بگم

آقايون خانما تايپيك مقايسه و بحث در مورد pes و fifa هست لطف كنين بحث رو تو تايپيك خودش انجام بدين

پ.ن: مهدي اينم پاك كن

من خودم PES رو از PES06 شروع کردم و در کنارش یه چند وقتی FIFA هم بازی می کردم ولی هیچوقت به پای PES نرسیده !
    بهترین حالت PES همین PES11 بوده ! 2012 گرافیک مزخرفی داره ! ولی مث اینکه 2013 چیز خوبی از آب در خواهد اومد !

6. 5 کاربر از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    گواردیولا
    بازیکن محبوب
    ویا - مسی - فابرگاس
    اسم واقعی شما
    محمد

SpainBarcelonaBarcelona

تشکر ها
    302
    تشکر شده 213 در 58 پست

گرافیک PES بهتر هست ولی گیم پلیش خیلی بده! در کل من فیفا رو ترجیح میدم!!

the HERO of spain

8. 4 کاربر از پست مفید VILLA 4 EVER تشکر کرده اند .

مدیر بخش هواداران

پست مورد علاقه
    DEF_CAM
    مربی مورد علاقه
    Carlo ancelotti /Chezare prandelli
    بازیکن محبوب
    Gattuso /Maldini / Nesta /Inzaghi / Seedorf / Kaka
    اسم واقعی شما
    Sina Sammak

ItaliaMilanSS_Tehran

Gattuso

تشکر ها
    7,599
    تشکر شده 12,276 در 2,437 پست

واقعا بحث بیخودیه که خدای بازی فیفا ساخت کانادا رو با پیس اسیایی که حتی لیگ انگلیسش درست نیست مقایسه کرد

درمورد اون دوستمون که عکس دیماریا گذاشت باید بگم که دیماریا فیس نداره شما بازیکن بدون فیس فیفا رو با بازیکن فیس دار پیس مقایسه کردید این انصافه

درضمن نکته اخر این که تو اخرین امار کشور های خاور میانه بیشترین فروش پیس رو داشتن

در حالی که فیفا داره تو اروپا پادشاهیی میکنه خیلی طول میکشه که سطح فکر ما به اونا برسه

Distruggi i nemici Golden Bo
    rossoneri

10. 5 کاربر از پست مفید sina acm تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448
    تشکر شده 14,724 در 3,817 پست

juventus

مهم نیست ساخت کجا باشند ..مهم اینه که طرفدارای PES بیشترن !

یه اعتراف : FIFA در زمینه اطلاعات تیم های باشگاهی و ازلاعات بازیکنان خیلی خیلی از PES جلوتره !

12. 3 کاربر از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده اند .

مدیر انجمن

مربی مورد علاقه
    كونته
    بازیکن محبوب
    دل پيرو - علی کریمی
    اسم واقعی شما
    rasool

ItaliaPersepolisJuventus

Delpiero

تشکر ها
    15,823
    تشکر شده 7,444 در 1,309 پست

ما كه با pes بازي ميكنيم عشق ميكنيم باهاش 4 سيستم ميتونيم بزاريم تاكتيك هاي مختلف پرسينگ و دفاع و حمله و... هم ميتونيم تنظيم كنيم

با اين امكانات pes فقط بازي رو ساخته ديگه طرز بازي كردن و شيوه بازيكردن تيم ها به عهده شماست و مجبور نيستين از تاكتيك خود تيم اسثفاده كنين اصلا ميتونين تاكيتيك هاي بارسلونا رو چلسي پياده كنين ولي بايد مهر چيني درست داشته باشين يعني از بازيكن كند استفاده نكنين

مثلا خودم با يوونتوس تو يه بازي 3 -0 به بارسا باختم ولي بعد مالاگا رو گرفتم تاكتيك و سيستم درست هم رئال و هم بارسلونا رو با اختلاف بالاي 2 گل شكست دادم كلا بستگي به طرز بازي كردن خودت داره نه اينكه بگي مالاگا ضعيفه يووه قوي تره

اينايي كه ميگن تو pes دفاع افتضاحه من اينجوري كار ميكنم پرسينگ رو ميبرم بالاتر بعد خط دفاعي رو هم از تو تاكتيك ميارم عقب تر(از تاكتيك نه اون قسمتي كه به صورت دستي مهرها جا به جا ميشن)

اينجوري تو دفاع مثل آب خوردن دريبل نميخوري و با يه پاس در عمق دفاع جا نميمونه و فقط تو ضد حمله پاس تو عمق جواب ميده

بيا اينم از سوتي هاي فيفا 12

لعنت به باعث و بانی این بغض

14. 3 کاربر از پست مفید alexdelpiero_10 تشکر کرده اند .

مدیر گالری و تیم های آلمانی

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    Jupp Heineckes - Joachim Low
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118
    تشکر شده 8,410 در 3,790 پست

ویترین امتیازات

این مدرک که آرسنال 4 اورز گذاشته نشون میده که پی ای اس چقدر طبیعی تر از فیفاست :

اگه تو گوگل سرچ کنی سوتی ها پی ای اس حداکثر 5 صفحه معتبره !
    اما اگه بنویسی سوتی های فیفا حداقل 50 صفحه معتبره !!!!!!!!!!!!!!!!!!

16. 4 کاربر از پست مفید Fc Bayern München تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    CMF
    مربی مورد علاقه
    Arsene Wenger
    بازیکن محبوب
    T.Henry
    اسم واقعی شما
    Milad

ArgentinaArsenalShahinBoushehr

تشکر ها
    167
    تشکر شده 193 در 37 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط sina acm نمایش پست ها
    واقعا بحث بیخودیه که خدای بازی فیفا ساخت کانادا رو با پیس اسیایی که حتی لیگ انگلیسش درست نیست مقایسه کرد

درمورد اون دوستمون که عکس دیماریا گذاشت باید بگم که دیماریا فیس نداره شما بازیکن بدون فیس فیفا رو با بازیکن فیس دار پیس مقایسه کردید این انصافه

درضمن نکته اخر این که تو اخرین امار کشور های خاور میانه بیشترین فروش پیس رو داشتن

در حالی که فیفا داره تو اروپا پادشاهیی میکنه خیلی طول میکشه که سطح فکر ما به اونا برسه
    در مورد اینکه بحث بیخودی مگه این topic واسه همین موضوع نیست ..

همچین میگه fifa اروپا بازی میکنن pes اسیا هر کی ندونه فکر میکنه pes تو زمین 3X4 خاکی با توپ پلاستیکی بازی میکننه

در ضمن بسیاری از بازی ها زیبا رو همین شرق اسیا میزنه یا یجوری توش دست داره .

نقل قول نوشته اصلی توسط alexdelpiero_10 نمایش پست ها
    ما كه با pes بازي ميكنيم عشق ميكنيم باهاش 4 سيستم ميتونيم بزاريم تاكتيك هاي مختلف پرسينگ و دفاع و حمله و... هم ميتونيم تنظيم كنيم

با اين امكانات pes فقط بازي رو ساخته ديگه طرز بازي كردن و شيوه بازيكردن تيم ها به عهده شماست و مجبور نيستين از تاكتيك خود تيم اسثفاده كنين اصلا ميتونين تاكيتيك هاي بارسلونا رو چلسي پياده كنين ولي بايد مهر چيني درست داشته باشين يعني از بازيكن كند استفاده نكنين

مثلا خودم با يوونتوس تو يه بازي 3 -0 به بارسا باختم ولي بعد مالاگا رو گرفتم تاكتيك و سيستم درست هم رئال و هم بارسلونا رو با اختلاف بالاي 2 گل شكست دادم كلا بستگي به طرز بازي كردن خودت داره نه اينكه بگي مالاگا ضعيفه يووه قوي تره

اينايي كه ميگن تو pes دفاع افتضاحه من اينجوري كار ميكنم پرسينگ رو ميبرم بالاتر بعد خط دفاعي رو هم از تو تاكتيك ميارم عقب تر(از تاكتيك نه اون قسمتي كه به صورت دستي مهرها جا به جا ميشن)

اينجوري تو دفاع مثل آب خوردن دريبل نميخوري و با يه پاس در عمق دفاع جا نميمونه و فقط تو ضد حمله پاس تو عمق جواب ميده

بيا اينم از سوتي هاي فيفا 12

تایید اقا کلیپ واقع عالی بود کلی خندیدم
    ..........
    Gibbs make a mug out of Ronaldo

18. 3 کاربر از پست مفید arsenal4everz تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    سر الکس فرگوسن_علی دایی
    بازیکن محبوب
    ایکر کاسیاس_لیونل مسی_ون پرسی
    BarcelonaManUtd

Van Persie

تشکر ها
    2,021
    تشکر شده 3,952 در 742 پست

دوستان هر کی نظری داره اما فکر کنم خیلی ها بهتر بتونند با pes بازی کنند تا fifa
    خداحافظ

20. 3 کاربر از پست مفید nima_76 تشکر کرده اند .

مدیر گالری و تیم های آلمانی

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    Jupp Heineckes - Joachim Low
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118
    تشکر شده 8,410 در 3,790 پست

ویترین امتیازات

من با pes شروع کردم
    الانم با فیفا هستم ولی هنوز میگم پی ای اس بهتر از فیفاست ................

22. 2 کاربر از پست مفید Fc Bayern München تشکر کرده اند .

صفحه 10 از 11 نخستنخست ... 891011 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع