Design & Developed BY Patira

صفحه 10 از 20 نخستنخست ... 89101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 196
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX FERGUSON
    بازیکن محبوب
    ALVES- VIDIC - RAMOS
    اسم واقعی شما
    omid

EnglandManUtdRealMadrid

Sergio Ramos

تشکر ها
    3,006
    تشکر شده 3,860 در 1,457 پست

manutd آخرين اخبار از شياطين سرخ فصل 2013/14

اینم تاپیک جدید اخرین اخبار از شیاطین سرخ
    چند تذکر به دوستان :
    1- خبر تکراری نذارین
    2- فقط خبرهای منچستر یونایتد گذاشته شود

به امید پیروزی شیاطین سرخ در فصل جدید

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

2. 5 کاربر از پست مفید omid2 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    forward
    مربی مورد علاقه
    Sir Alexander Chapman Ferguson
    بازیکن محبوب
    messi,backham, best ,rooney ,vandersar & RVP
    اسم واقعی شما
    saman

EnglandManUtdBarcelona

David Beckham

تشکر ها
    227
    تشکر شده 517 در 212 پست

پیش فرض پاسخ : آخرين اخبار از شياطين سرخ فصل 2013/14

بنابر گزارشات منچستریونایتد با مبلغ 27 و نیم میلیون پوند فلائینی را به خدمت گرفته است. بر اساس برخی شنیده ها کوئنترائو نیز به مدت یک فصل و به صورت قرضی به منچستریونایتد پیوست. سایت رسمی هنوز این اخبار را تائید نکرده است.

WE'LL KEEP OUR RED FLAG FLYING HIGH CAUSE MAN UNITED WILL NEVER DIE
    -----------------------------------------------------------------------------------------
    WE ARE UNITED

4. 3 کاربر از پست مفید sAmAn.s تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    سرالکس فرگوسن
    بازیکن محبوب
    پل اسکولز

ItaliaTractorManUtd

Vidic

تشکر ها
    10
    تشکر شده 31 در 11 پست

کاگاوا: برای حضور در ترکیب منچستر تلاش می کنم

شینجی کاگاوا بازیکن میانی تیم ملی ژاپن اعلام کرد به رغم اینکه تاکنون در هیچیک از بازیهای این فصل منچستر یونایتد حضور نداشته است، برای کسب جایگاه در ترکیب این تیم همه تلاش خود را خواهد کرد.
    این بازیکن ۲۴ ساله که پس از دیدار دوستانه تیم ملی ژاپن برابر گواتمالا و غنا به ژاپن بازگشته است در تیم دیوید مویس سرمربی جدید منچستر فرصت بازی پیدا نکرده است.
    به نقل از واحد مرکزی خبر, کاگاوا با این حال گفت درحال حاضر قصد ندارد این باشگاه را ترک کند. وی در حالی این اظهارات را گفت که رسانه ها از علاقمندی بوروسیا دورتمند و اتلتیکو مادرید برای به خدمت گرفتن این بازیکن خبر داده اند.
    وی اضافه کرد وضع من در منچستر یونایتد همچنان دشوار است اما همه آنچه باید انجام دهم این است که به سختی تلاش کنم.
    کاگاوا از جمله مهره های کلیدی دورتمند در قهرمانی پیاپی در بوندس لیگا بود.

این هافبک تهاجمی این فصل در هیچ یک از سه بازی منچستر یونایتد به زمین نرفته است و به نظر می رسد با پیوستن فیلاینی به منچستر وی با دشواری بیشتری برای حضور در ترکیب تیم روبرو خواهد شد.
    به گزارش خبرگزاری فرانسه، ژاپن روز جمعه در استان ناگایی در اوزاگا میزبان گواتمالا خواهد بود و دهم سپتامبر نیز در یوکوهاما با غنا دیدار خواهد کرد.

6. 3 کاربر از پست مفید Man7Utd تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    forward
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    saman

EnglandManUtdBarcelona

David Beckham

تشکر ها
    227
    تشکر شده 517 در 212 پست

همانطور که در جریان هستید یونایتد در آخرین لحظات نقل و انتقالات تابستانی موفق شد مارونه فلینی 25 ساله، هافبک بلژیکی اورتون را به خدمت بگیرد.

این بازیکن که در سال 2008 از باشگاه اتربیک بلژیک به اورتون پیوسته، مجموعا" 173 بار برای این تیم به میدان رفته و 32 گل نیز به ثمر رسانده است.

دیوید مویس می گوید :" من پنج سال با مارونه کار کرده ام و خوشحالم او تصمیم گرفت به یونایتد بیاید. او بازیکنی با توانایی ها و قدرت زیاد است و فکر می کنم تغییرات چشمگیری در ترکیب تیم ما ایجاد کند."

فلینی نیز از این انتقال خوشحال است و می گوید :" من از ورود به یونایتد هیجان زده ام. سال هاست که سرمربی یونایتد را می شناسم و احترام زیادی برای شیوه ی کار او قائلم. همین که به من شانس دوباره ای برای همکاری با وی داده شد، با کمال میل پذیرفتم. دوران فوق العاده ای در اورتن داشتم و می خواهم از همه ی هواداران و کارکنان اورتون برای همه ی کارهایی که برایم انجام دادند تشکر کنم. اما باید بگویم که بازی کردن برای منچستر یونایتد چیزی است که هر بازیکنی رویایش را دارد و من معتقدم که می توانم به اندازه ی سهم خودم به تیم کمک کنم تا در آینده جام های دیگری فتح کنیم."

شما می تونید ویدئوی بیوگرافی فلینی رو که شامل گل هایی که مقابل منچستر یونایتد به ثمر رسونده هم هست، از [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] دانلود کنید.

مصاحبه فلینی

حالا به عنوان این که یکی از بازیکنان یونایتد هستی چه احساسی داری ؟
    من خیلی، خیلی خوشحالم. لحظه ی بزرگی برای من است. مدت طولانیست که صبر کردم و برای این لحظه سخت کار کردم و من بابت انتقال به این باشگاه بزرگ خیلی خوشحالم. امیدوارم هرکاری که می توانم برای این باشگاه انجام دهم.

وقتی متوجه شدی که منچستر یونایتد تو را می خواهد، آیا همیشه تمایل داشتی که به اینجا بیایی ؟
    البته، یونایتد بزرگترین باشگاه دنیاست بنابراین می خواستم که به این باشگاه بپیوندم. من هرچیزی را برای پیوستن به این باشگاه امتحان کردم.

امروز چطور بود؟ درست آخرین روز نقل و انتقالات ...
    بسیار مشکل شده بود، یک روز طولانی. من تا آخرش صبر کردم. موقعیت را میدانم و با این حال روزی بسیار طولانی بود ...

تو در اولدترافورد بازی کرده ای و گل نیز به ثمر رسانده ای، اما حالا بازگشت به اینجا با لباس سرخ یونایتد چه معنی ای خواهد داشت؟
    اینجا یک استادیوم بزرگ است، یک باشگاه بزرگ. امیدوارم گل های زیادی برای یونایتد به ثمر برسانم.

آرزو داری به عنوان بازیکن یونایتد چه چیزی بدست آوری؟

وقتی جوان بودم بازی کردن برای یونایتد یک رویا بود. حالا اینجایم و تلاش خواهم کرد بهترین عملکرد را برای باشگاه داشته باشم. میخواهم جام ها را فتح کنم. این مهم ترین چیز است.

-----------------------------------------------------------------------------------------
    WE ARE UNITED

8. 3 کاربر از پست مفید sAmAn.s تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX FERGUSON
    بازیکن محبوب
    ALVES- VIDIC - RAMOS
    اسم واقعی شما
    omid

EnglandManUtdRealMadrid

Sergio Ramos

تشکر ها
    3,006
    تشکر شده 3,860 در 1,457 پست

صحبت های مویز راجع به خرید جدید

این دومین دفعه ایست که فلاینی را به خدمت میگیرید ، او چه خصوصیاتی را با خود به منچستر یونایتد می اورد ؟

خصوصیات و کیفیت های متفاوتی ، او بازیکن بسیار خوبیست که تکنیک خوبی هم دارد . این توانایی را دارد که گل بزند و در چندین پست متفاوت در هافبک بازی کند . فکر میکنم خط هافبک ناحیه ای بود که همه فکر میکردند که ما باید تقویتش کنیم . او به ما گزینه های متفاوتی میدهد . مارونه هنوز جوان است و در حال پیشرفت و بهتر شدن میباشد . از نظر من او یکی از برترین هافبک های لیگ برتر در چند سال اخیر بوده است . ما امیدواریم که بخوبی در تیم جا بیفتد و به پیشرفتش ادامه دهد چون در این صورت یک بازیکن بسیار خوب را در اختیار خواهیم داشت .

ایا مطمئن هستید که میتواند در یونایتد بدرخشد و توانایی هایش را نشان دهد ؟

بله ، من مطمئنم که وی میتواند دوران خوبی در اینجا داشته باشد . او پسر با استعدادیست و قدرت ذهنی بالا و روحیه خوبی دارد . وی بازیکن حرفه ایست و ما مشتاق این هستیم که ببینیم چگونه کار میکند .

ایا فکر میکنید یک پست مشخص است که او در انجا بهترین نمایش را دارد و یا وی میتواند در چندین پست به تیم کمک کند ؟

او در این سال ها در چندین پست تونسته به من کمک کند .اگر نیاز داشته باشیم او میتواند پشت مهاجم ، هافبک دفاعی و یا هافبک وسط بازی کند و به تیم کمک کند . او تقریبا در تمام پست های وسط زمین میتواند بازی کند و نمایش خوبی داشته باشد . مردم میگفتند که ما در وسط زمین با خداحافظی اسکولز و بیماری فلچر که فعلا قادر به بازی نیست کمبود داریم . من هم احساس میکردم که باید این ناحیه را تقویت کنیم و خوشحالم که تونستیم فلاینی را بگیریم .

هوادارای یونایتد دیدن که او در این سال ها برای تیمشان انواع و اقسام مشکلات را ایجاد کرده است ، فکر میکنم که حالا از اینکه او در طرف انهاست احساس راحتی بکنند !

من میدانم که او کسیست که نمیخواهید در مقابلش بازی کنید ، وی ویژگی هایی دارد که خیلی از بازیکنها از ان برخوردار نیستند و البته ویژگی هایی هم هست که ما باید بهش کمک کنیم تا در انها بهتر شود اما با کیفیت و توانایی هایی که دارد من ممطئنم که وی بازیکن خوبی برای منچستر یونایتد خواهد بود .
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

10. 2 کاربر از پست مفید omid2 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    forward
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    saman

EnglandManUtdBarcelona

David Beckham

تشکر ها
    227
    تشکر شده 517 در 212 پست

بازیکن جدید یونایتد، مارونه فلینی، پیراهن شماره ی 31 را در فصل جاری برای یونایتد بر تن خواهد کرد.

WE ARE UNITED

12. 2 کاربر از پست مفید sAmAn.s تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    forward
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    saman

EnglandManUtdBarcelona

David Beckham

تشکر ها
    227
    تشکر شده 517 در 212 پست

این مهاجم باشگاه منچستریونایتد می گوید, با مشاهده بازیکن باتجربه ای همانند رایان گیگز که هم تیم رابین در یونایتد هست, انگیزه پیدا می کند تا دوران حرفه ای بازیگری خود را برای شیاطین سرخ و تیم ملی هلند, برای مدت طولانی ادامه دهد.

پایگاه هواداران منچستریونایتد در ایران - رابین فان پرسی مهاجم منچستریونایتد معتقد است آن چیزی که باعث می شود ۱۰ سال دیگر به بازی کردن ادامه دهد را در خود دارد.
    این بازیکن ملی پوش هلندی که ۳۰ سال سن دارد, اطمینان دارد که جام جهانی برزیل در تابستان سال آینده آخرین رقابت بزرگی نخواهد بود که این بازیکن در آن حضور خواهد داشت.
    او به NUSPORT گفت: ما می خواهیم بهتر از آنچه که در جام ملت های اروپا انجام دادیم, بازی کنیم. حداقل, من می خواهم چنین کاری کنم و پس از این رقابت ها هم من می خواهم دوباره عملکرد بهتری داشته باشم. همانطور که اکنون بازی می کنم.
    “جام جهانی آخرین رقابت بزرگی نخواهد بود که من در آن حضور خواهم داشت. من هیچ وقت مصدومیت جدی نداشته ام, به سختی مشکلات عضلانی داششتم. من برای ۱۰ سال دیگر بازی خواهم کرد.”
    این بازیکن سابق آرسنال, به تاثیری که هم تیمی او رایان گیگز بر روی او گذاشته است اشاره می کند, تاثیری که موجب این شده تا انگیزه لازم برای ادامه طولانی مدت دوران بازیگری خودش را داشته باشد.
    “بله جدی هستم, هنگامی که من احساسی همانند این لحظه را داشته باشم, این هدف من است, هنگامی که من می بینم گیگز هر روز به شکل بی نظیری تمرین می کند و فوق العاده بازی می کند, این مسئله مرا به حرکت رو به جلو سوق می دهد.”
    WE ARE UNITED

14. 3 کاربر از پست مفید sAmAn.s تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    forward
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    saman

EnglandManUtdBarcelona

David Beckham

تشکر ها
    227
    تشکر شده 517 در 212 پست

گزارش روز: منچستریونایتد و بررسی دلایل ناکامی در تابستان

مقامات این باشگاه قصد دارند در روزهای پیش رو بررسی جامعی انجام دهند تا دریابند در تابستان بر آنها چه گذشت.
    سایت گل – مقامات منچستریونایتد، از جمله دیوید مویس و اد وودوارد تحقیقی داخلی انجام خواهند داد تا تابستان فاجعه‌بار این باشگاه را دقیق‌تر بررسی کنند.
    یونایتد در آخرین دقایق پنجره نقل و انتقالات با 27.5 میلیون پوند مروانه فلینی را به خدمت گرفت. این تنها خرید بزرگ آنها در تابستان بود.
    اما این که یونایتد نتوانست خریدهای بزرگ دیگری داشته باشد باعث شده مقامات باشگاه تحقیقی غیررسمی انجام دهند تا دریابند که چه مشکلاتی پیش آمده است. یونایتد سه بازیکن اسپانیایی را می‌خواست؛ تیاگو، سسک فابرگاس و آندر اررا را. آنها حتی در روز آخر انتقالات اوضاع اررا را از اتلتیک بیلبائو پرسیدند.
    به نظر می‌رسد باشگاه از فرصت تعطیلات دیدارهای ملی استفاده خواهد کرد تا انتقالات تابستانی را بررسی کند. یعنی پیش از آن که بازیکنان به تمرینات برگردند و برای میزبانی از کریستال پالاس آماده شوند.
    مویس تا اواخر دوشنبه‌شب در مرکز تمرینی کارینگتون ماند تا مطمئن شود فلینی پیش از ساعت 23، یعنی آخرین فرصت برای ثبت انتقالات، خریداری شود. مویس در ماه‌های اخیر بازیکنان بسیاری را می‌خواسته و در نهایت به این بازیکن بلژیکی بسنده کرده است.
    تیاگو به بایرن مونیخ رفت تا با مربی سابقش، پپ گواردیولا همراه باشد. یونایتد و بارسا در ماه جولای بر سر او با هم مذاکره کردند. یونایتد این بازیکن را می‌خواست تا با او جای خالی پل اسکولز بازنشسته، و دارن فلچر را پر کند که انگار مریضی‌اش بهبود نمی‌یابد.
    مویس همچنین علنا گفت که فابرگاس را می‌خواهد اما این ستاره سابق آرسنال به بارسا تعهد داد و دو پیشنهاد یونایتد برای خرید او رد شد.
    قهرمان لیگ برتر در آخرین روز انتقالات برای خرید لیتون بینز از اورتون وارد عمل شد که بیل کنرایت، رییس هیئت مدیره باشگاه مانع این انتقال شد و گفت این مدافع چپ فروشی نیست.
    یونایتد به این ترتیب تنها دو بازیکن در تابستان خرید: گی‌یرمو وارلا، مدافع 20ساله اروگوئه‌ای، و البته فلینی.
    WE ARE UNITED

16. 2 کاربر از پست مفید sAmAn.s تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    forward
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    saman

EnglandManUtdBarcelona

David Beckham

تشکر ها
    227
    تشکر شده 517 در 212 پست

چند بازیکن جوان یونایتد در آخرین لحظات نقل و انتقالات تابستانی، با قرارداد های قرضی به تیم های دیگر واگذار شدند. به به بازیکن پرتغالی یونایتد به اف سی پاکوس در لیگ پرتغال پیوست. بازیکن ایتالیایی، داویده پتروچیبه یک تیم دسته دومی بلژیکی به نام رویال انتورپ که در سال های اخیر بازیکنان منچستری دیگری نیز به خدمت گرفته بود، پیوست و مارنیک ورمایل نیز به یک تیم هلندی به نام NEC Nijmegen خواهد پیوست. نیک پاولبازیکن با استعداد منچستر نیز به تیم ویگان اتلتیک منتقل شد.

خبر ها حاکی از این است که یونایتد در آخرین لحظات نقل و انتقالات تابستانی دومین خرید خود را نیز انجام داده و سیدی جانکو 17 ساله، مدافع تیم اف سی زوریخ را به خدمت گرفته است. این بازیکن در تورنمنت امسال بلو استارز فیفا مقابل یونایتد عملکرد فوق العاده ای داشت و رضایت مسئولین را برای به خدمت گرفتنش جلب کرده بود.
    WE ARE UNITED

18. 2 کاربر از پست مفید sAmAn.s تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    forward
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    saman

EnglandManUtdBarcelona

David Beckham

تشکر ها
    227
    تشکر شده 517 در 212 پست

ه گزارش تلگراف, ماروئن فلاینی, با ارائه درخواست جدایی به باشگاه اورتون, به باشگاه یونایتد کمک کرد تا امتیاز وفاداری(قرارداد این بازیکن با اورتون) را که ۴ میلیون پوند بود, به باشگاه مرسی سایدی ندهد و در آخرین روز نقل و انتقالات انتقال خود به الدترافورد را نهایی کند.

پایگاه هواداران منچستریونایتد در ایران - دیوید مویز پرداخت مبلغی بالاتر از ۲۳/۵ میلیون پوند, بند آزاد سازی این بازیکن را قبول نمی کرد, اما باشگاه اورتون تلاش کرد تا مقاوت کند و خواستار ۲۷/۵ میلیون پوند شده بود.
    تصمیم این بازیکن ۲۵ ساله برای ارائه درخواست رسمی جدایی به باشگاه, به مویز اجازه داد تا این بازیکن بلژیکی را با رقمی که در بند آزاد سازی او ذکر شده, بگیرد. اگر فلاینی چنین تصمیمی را نمی گرفت, احتمال داشت این انتقال نهایی نشود, به دلیل اینکه مبلغ پیشنهادی مورد قبول باشگاه اورتون نبود.
    اورتون مدعی است که فلاینی را با رقم ۲۷/۵ میلیون به یونایتد فروخته است, اما به نظر می رسد این ادعا کلا نادرست می باشد و صحبتی شرم آور از سوی باشگاه اورتون می باشد که منجر به این مسئله شده است که در بین هواداران یونایتد, عکس العمل هایس متفاوتی بروز کند. کن رایت این حرکت را انجام داده است تا ادعا کند, پیروز این انتقال او بوده است.
    تصمیم مویز برای پرداخت ۲۷/۷ میلیون پوند برای خرید فلاینی, ناراحتی طرفداران را سبب شده بود, زیرا چند هفته قبل بند آزاد سازی قرارداد این بازیکن ۲۳/۵ میلیون پوند بود, بنابراین اکنون این خبر خوشی است که این مربی اسکاتلندی بازیکن مورد نظرش را با قیمتی مناسب گرفته است.
    همینطور واقعا فوق العاده است که فلاینی با این حرکتش و کم کردن رقم انتقالش به یونایتد, سعی داشت تا از انتقال هر چه سریعترش در روز آخر نقل و انتقالات به یونایتد اطمینان حاصل کند. اگر او چنین تعهد و وفاداری را در زمین بازی نیز همانند خارج از زمین نشان دهد, مدت طولانی نخواهد کشید که فلاینی محبوب هواداران در الدترافورد شود.
    WE ARE UNITED

20. 2 کاربر از پست مفید sAmAn.s تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    forward
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    saman

EnglandManUtdBarcelona

David Beckham

تشکر ها
    227
    تشکر شده 517 در 212 پست

جلد کتاب اتوبیوگرافی سر الکس فرگوسن امروز برای اولین بار رونمایی شد
    جلد کتاب اتوبیوگرافی سر الکس فرگوسن امروز برای اولین بار رونمایی شد. گفته می شود که این کتاب در روز 24 اکتبر امسال منتشر خواهد شد. عکس روی جلد این کتاب توسط شان پولاک یکی از مشهورترین عکاسان پرتره لندن، در اوایل تابستان امسال گرفته شده است. سرمربی سابق یونایتد، در این کتاب از خاطرات 4 سال پایانی سلطنت حماسی و با شکوهش در اولدترافورد نوشته است.
    WE ARE UNITED

22. 2 کاربر از پست مفید sAmAn.s تشکر کرده اند .

صفحه 10 از 20 نخستنخست ... 89101112 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع