Design & Developed BY Patira

صفحه 65 از 100 نخستنخست ... 1555636465666775 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 641 تا 650 , از مجموع 992
    مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد،هافبك تهاجمي

ItaliaArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,575
    تشکر شده 7,822 در 1,799 پست

آرسنال ۞ آخرین اخبار از توپچی های لندن در فصل 2011-2012 ۞

به نام خداي اين دنيا و اون دنيا...

سلام
    به تايپك آرسناليها خوش اومديد
    در اين تايپيك آخرين اخبار از FC Arsenal قرار ميگيره
    اميدوارم فصل خوب و همراه باجامي داشته باشيم...

برای پرواز به آسمانها، منتظر نمان که عقابی نیرومند بیاید و از زمینت برگیرد و در آسمانهایت پرواز دهد.

بکوش تا پر پرواز به بازوانت جوانه زند و بروید و بکوش تا اینهمه گوشت و پیه و استخوان

سنگین را که چنین به زمین وفادارت کرده است، سبک کنی و از خویش بزدایی، آنگاه به جای خزیدن، خواهی پرید.

در پرنده شدن خویش بکوش و این یعنی بیرون آمدن از زندانهای اسارت

ویرایش توسط feri71 : 06-14-2011 در ساعت 17:30 دلیل: ویرایش چند نکته ی مهم

2. 8 کاربر از پست مفید GOLL تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    Halfback Right
    مربی مورد علاقه
    Arsen Wenger
    بازیکن محبوب
    Xabi Alonso - David Beckham
    اسم واقعی شما
    Mohammad Amin

EnglandArsenalRealMadrid

Xabi Alonso

تشکر ها
    12,123
    تشکر شده 14,670 در 2,385 پست

آرسنال آرتتا : جنگجو باشید

هافبک اسپانیایی آرسنال از دیدار مقابل کوئینز پارک رنجرز فقط پیروزی می خواهد

هافبک اسپانیایی آرسنال معتقد است بعد از تساوی ناامید کننده در برابر وولوز ، او و هم تیمی هایش باید جنگندگی بیشتری از خود نشان بدهند. 3 امتیاز آن بازی می توانست آرسنال را بالاتر از چلسی قرار بدهد ، اما با وجود حملات مکرر تیم ونگر در نیمه دوم ، تماشاگران تنها شاهد کسب یک امتیاز بودند. آرتتا معتقد است برای قرار گرفتن در بین چهار تیم بالای جدول باید از موقعیت هایی که روی دروازه حریفان ایجاد می شود به نحو احسن استفاده نمود.

او به سایت رسمی باشگاه آرسنال گفت : فکر می کنم بیشتر از این از ما نمی پرسید که برای بردن چه کارهایی کردیم. همه به سختی تلاش کردند و با اینکه هفت تا ده موقعیت گلزنی داشتیم ، همانطور که گفتم ، نشد که ببریم ، و این یکی از آن بازیها بود. همه تیم ها در لیگ برتر به سختی تلاش می کنند و یک گل برای پیروزی کافی نیست. ما باید در خانه جنگنده تر ظاهر شویم و سعی کنیم گل نخوریم تا امتیازات را از دست ندهیم.

وی افزود : ما باید دوباره تلاش کنیم ، در چهار روز آینده ما دو بازی دیگر داریم . کریسمس یک بازه زمانی حساس است و وقت زیادی برای فکر کردن وجود ندارد. ما هرچه در توانمان بود گذاشتیم که کافی نبود و باید برای بازی در برابر کوئینز پارک رنجرز روندمان را بهبود ببخشیم.

Arsenal.ir

4. 9 کاربر از پست مفید Mohammad تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    در تیم نفت تهران مهاجم هستم
    مربی مورد علاقه
    p.mazlomi
    بازیکن محبوب
    M.rahmati
    اسم واقعی شما
    amir reza

SpainSS_TehranRealMadrid

تشکر ها
    2
    تشکر شده 52 در 20 پست

ونگر: نيازي به گورکوف نداريم

اخيرا شايعاتي در مورد پيوستن اين ستاره فرانسوي به باشگاه لندني در ژانويه منتشر شد.

آرسن ونگر، سرمربی آرسنال، شایعه انتقال یوآن گورکوف، ستاره ملی پوش لیون به این باشگاه در بازار نقل و انتقالات زمستانی را رد کرد.

گورکوف در رقابت های این فصل به دلیل مصدومیت از ناحیه قوزک پا فرصت چندانی برای بازی پیدا نکرد اما اندک اندک شرایط بازی کردن را پیدا می کند و اخیرا شایعاتی در مورد پیوستنش به باشگاه لندنی در ژانویه منتشر شد.

اما ونگر که معتقد است این بازیکن در نیم فصل دوم به روزهای خوبش بازخواهد گشت شایعه پیوستن او به توپچی ها را رد کرد.

او در گفتگو با آرسنال پلیر گفت:" ما گزینه هایی در خط میانی داریم. آبو دیابی و جک ویلشر به زودی دوران مصدومیت را پشت سر خواهند گذاشت و به این ترتیب ما بازیکنان زیادی در خط میانی خواهیم داشت.

هرچند من آینده خوبی برای گورکوف می بینم. فکر می کنم او به روزهای خوبش بازخواهد گشت. او برای چهار یا پنج ماه از میادین دور بوده و اتفاقاتی که برایش رخ داده، طبیعی است. افت کردن بعد از پشت سر گذاشتن مصدومیت طبیعی است. در فاصله ژانویه تا ژوئن زمان حساسی برای او خواهد بود اما من فکر می کنم او به دوران خوبش برمی گردد."

6. 8 کاربر از پست مفید Mr.Amir reza تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    Halfback Right
    مربی مورد علاقه
    Arsen Wenger
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Mohammad Amin

EnglandArsenalRealMadrid

Xabi Alonso

تشکر ها
    12,123

آرسنال آرتتا: باید در خانه بی رحمتر باشیم

میکل آرتتا می گوید تیم آرسنال نباید در خانه به هیچ تیمی رحم کند...

پس از تساوی سه شنبه و از دست دادن دو امتیاز ارزشمند خانگی میکل آرتتا در مصاحبه ای گفت:

"فکر نمی کنم دیگر کاری وجود داشته باشد در بازی انجام ندادیم، همه تمام تلاش خودشان را کردند اما این بازی از آن بازیها بود! ما بین هفت تا ده فرصت داشتیم تا بازی را ببریم ولی همانطور که گفتم این اتفاق نیفتاد.

همه تیمهای لیگ برتر به سختی تلاش می کنند اما زدن یک گل کافی نیست، ما باید در خانه بی رحمتر باشیم و دروازه خودمان را بسته نگه داریم و مطمئن شویم که امتیاز از دست دهیم.

حالا باید از این بازی بگذریم، الان دوره مهمی است و ما چهار روز دیگر یک بازی داریم، زمان کافی برای فکر کردن به این چیزها نداریم، ما همه کار برای بردن بازی انجام دادیم ولی موفق نشدیم پس باید تلاش کنیم در بازی با کوئینز پارک رنجرز بهتر کار کنیم."

Arsenal.ir

8. 8 کاربر از پست مفید Mohammad تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    Halfback Right
    مربی مورد علاقه
    Arsen Wenger
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Mohammad Amin

EnglandArsenalRealMadrid

Xabi Alonso

تشکر ها
    12,123

آرسنال فان پرسی روی رکورد شکنی تمرکز نکرده است

رابین فان پرسی بیش از تمرکز روی شکستن رکورد آلن شیرر ، روی پیروزی تیمش متمرکز است

برای مهاجم هلندی آرسنال تنها یک فرصت دیگر ( بازی در برابر کوئینز پارک رنجرز ) باقیست تا با یک هت تریک رویایی رکورد گلزنی آلن شیرر را از آن خود نماید ، اما وی معتقد است پیروزی توپچی ها از شکستن هر رکوردی برای وی مهمتر است.همچنین اذعان می کند وقتی بعضی از مهاجمان همه چیز را فدای گلزنی خود می کنند ، او بیشتر ترجیح می دهد نقش تیمی اش را ایفا نماید.

فان پرسی به آرسنال پلیر گفت : من سعی می کنم رکورد آلن شیرر را بشکنم اما این شماره یک لیست آرزوهای من نیست ، چهارمی یا پنجمی یا همین حوالی!

برای من اصلی ترین قانون این است که چه کار باید بکنیم تا پیروز شویم.

اگر بتوانم گل بزنم بسیار عالی است ، اما من فقط با هدف گل زدن به زمین نمی روم ،من بازی می کنم چون عاشق فوتبال هستم.

من دوست دارم بازی کنم و ما ببریم و سه امتیاز بازی را بدست بیاوریم.

امیدوارم که هم گل بزنم و هم پاس گل بدهم. من مثل بعضی از مهاجمان که تنها به فکر گلزنی خودشان هستند نیستم.

اصلا دوست ندارم شبیه آنها باشم و هرگز نخواهم شد ، ما راه دیگری می رویم و من راه خودمان را ترجیح می دهم.

Arsenal.ir

10. 7 کاربر از پست مفید Mohammad تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    Halfback Right
    مربی مورد علاقه
    Arsen Wenger
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Mohammad Amin

EnglandArsenalRealMadrid

Xabi Alonso

تشکر ها
    12,123

آرسنال زندگی شیرین چمبرلین با توپچی ها

چمبرلین دقایق فراموش نشدنی بسیاری با توپچی ها در سال 2011 داشته است...

چمبرلین که با مبلغ دوازده میلیون پاوند از ساوتهمپتون به جمع توپچی ها ملحق شده است از بودن در آرسنال بسیار خرسند است ، همچنین وی به یک مهره کلیدی در تیم ملی زیر 21 ساله های انگلستان بدل گردیده است. آرسن ونگر دراستفاده از جوانان در ترکیب اصلی بسیار محتاطانه عمل نموده و وی تا کنون تنها 6 بار فرصت حضور در تیم اول را بدست آورده است. این بازیکن 18 ساله تنها در دیدار برابر منچستر یونایتد ، آن هم بصورت جایگزین فرصت بازی در لیگ برتر را پیدا کرده است. اوایل هفته ونگر گفته بود این بازیکن جوان در سال 2012 نقش پررنگ تری خواهد داشت وحتی برای حضور در تیم ملی انگلستان هم پیشنهاد مناسبی است.

چمبرلین به آرسنال پلیر گفت : پیوستن به آرسنال هیجان انگیزترین اتفاق سال برای من بود ، و هر دقیقه در اینجا برای من با اتفاقات تازه و دوست داشتنی همراه بود. من فصل خوبی با ساوتهمپتون داشتم وسپس به آرسنال پیوستم و سال به پایان رسید ، هم اکنون برای سال 2012 لحظه شماری می کنم و امیدوارم هم برای خودم و هم برای باشگاه پر از موفقیت باشد.

توصیه هایی که او ( ونگر ) می کند برای تیم بسیار روحیه بخش و حیاتی است و این تنها چیز کوچکی است که از نصایح ونگر برداشت می شود. مطلب مهمی که به من گفت این بود که توانایی بازی در این سطح رادارم واینکه چقدر این را می خواهم. این حرف ها برای من واقعا ارزشمند بود. من می دانم که باید به سختی کار کنم و تمرکزم راروی پیشرفتم بگذارم تا او مجبور به انتخاب من شود. این نصیحت او همیشه در گوش من است و توصیه بسیار خوبی است. اگر ونگر انتقاد هم بکند سازنده است و من آن را گوش می دهم. رابطه من با ونگر و پت رایس بسیار خوب و عالی است ، من هنوز جوان هستم و باید بیاموزم.

Arsenal.ir

12. 7 کاربر از پست مفید Mohammad تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    Halfback Right
    مربی مورد علاقه
    Arsen Wenger
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Mohammad Amin

EnglandArsenalRealMadrid

Xabi Alonso

تشکر ها
    12,123

آرسنال اخبار مصدومان ولکات ، سانیا ، گیبس ، ویلشر

آرسن ونگر آخرین وضعیت مصدومان را برای بازی با کوئین پارک رنجرز توضیح داد

در مورد ولکات ...

تئو بعد از بیماری خوب است و مصدوم جدیدی از بازی با ولوز نداریم .

در مورد مصدومان دیگر ...

ابتدا سانیا و گیبس ، شاید در اواخر ژانویه بازگردند و بعد از آنها ویلشر باز خواهد گشت.

Arsenal.ir

14. 6 کاربر از پست مفید Mohammad تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    Halfback Right
    مربی مورد علاقه
    Arsen Wenger
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Mohammad Amin

EnglandArsenalRealMadrid

Xabi Alonso

تشکر ها
    12,123

آرسنال رکوردشکنی رابین اولویت ما نیست

آرسن ونگر نمیخواهد درمورد انتخاب تیمش احساسی برخورد کند حتی رکورد شکنی رابین ون پرسی در لیگ برتر

رابین ون پرسی برای شکستن رکورد گلزنی آلن شیرر در گلزنی در یک سال میلادی باید سه گل در بازی مقابل کوئین پارک رنجرز به ثمر برساند که آخرین بازی سال 2011 آرسنال میباشد .

ونگر میگوید :

"چیزی که اهمیت دارد پیروزی در بازی است ، رابین رهبر تیم است و در حال حاضر کاپیتان تیم میباشد . مردم رکوردها را فراموش میکنند اما یادشان میماند تا چه اندازه تیم را هدایت کرده است .

" نباید فشار زیادی روی او بیاورم . در حال حاضر به اندازه ی کافی فشار را متحمل شده است ، او فقط به دنبال لذت بردن از فوتبال خود و رهبری تیم است .

Arsenal.ir

16. 6 کاربر از پست مفید Mohammad تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    Halfback Right
    مربی مورد علاقه
    Arsen Wenger
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Mohammad Amin

EnglandArsenalRealMadrid

Xabi Alonso

تشکر ها
    12,123

آرسنال ونگر:ممکن نیست مدافع به خدمت بگیریم

آرسن ونگر ممکن نیست مدافعی در نقل و انتقالات زمستانی به خدمت بگیرد

ونگر در هفته های اخیر به علت مصدومیت سانتوس ، گیبس ، جنکینسون و سانیا مجبور بوده که از ورمالن ، ژورو و کوشیلینی در پست مدافع کناری استفاده کند .

اما مربی فرانسوی آرسنال استخدام مدافع جدید را ضروری نمیبیند و انتظار دارد سانیا و گیبس تا آخر ژانویه به تیم بازگردند .

آرسن ونگر میگوید : در حال حاضر بسیار دشوار است چرا که ما بازیکنانی بیرون داریم که به زودی بازمیگردند . تصمیم گیری بسیار سخت است چرا که در این موقعیت با کمبود بازیکن مواجه هستیم .

اما شما واقعا فکر میکنید باید یک مدافع کناری را برای سه یا چهار سال خرید؟

وقتی چهار بازیکن دارید که دو تای انها نزدیک به بازگشت هستند فکر نمیکنم نیازی باشد . چرا که در این دوره ما بازیکنانی داریم که میتوانند این کار را انجام دهند .

Arsenal.ir

18. 6 کاربر از پست مفید Mohammad تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی - هافبک دفاعی
    مربی مورد علاقه
    فابیو کاپلو ♥ لوچیانو اسپالتی
    بازیکن محبوب
    توتی ♥ دروسی ♥ جیانینی ♥ جرارد
    اسم واقعی شما
    فراز

ItaliaRomaLiverpool

Francesco Totti

تشکر ها
    6,531
    تشکر شده 6,378 در 1,166 پست

ونگر تاييد كرد، آنري قرضي مي‌آيد

هواداران آرسنال در نهايت خبر مورد علاقه خود را از زبان آرسن ونگر سرمربي فرانسوي‌شان شنيدند.
    به گزارش سايت گل، او امروز در يك كنفرانس مطبوعاتي اعلام كرد تيمش به عقد قرارداد با تيري آنري اسطوره سابق اين باشگاه بسيار نزديك است. ونگر با اشاره به اينكه اين قرارداد دو ماهه و قرضي خواهد بود، گفت: «هيچ چيز هنوز قطعي نيست، اما تا روزهاي آينده همه چيز به نتيجه خواهد رسيد.»
    ونگر در تمجيد از آنري گفت: «او باتجربه و با كيفيت است و مي‌تواند به بازيكنان در بيرون و داخل زمين فوتبال كمك كند. اين انتقال بدون ترديد مثبت خواهد بود، چراكه آنري يك استعداد فوق‌العاده است. اگر بازي‌اش را نگاه كنيد، مي‌بينيد كه او هنوز كلاس و كيفيتش را حفظ كرده و به نظر من تركيب او و رابين فان‌پرسي فوق‌العاده خواهد بود.»

20. 7 کاربر از پست مفید feri71 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    Halfback Right
    مربی مورد علاقه
    Arsen Wenger
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Mohammad Amin

EnglandArsenalRealMadrid

Xabi Alonso

تشکر ها
    12,123

آرسنال بازگشت ویلشر

آرسن ونگر در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی با کیو پی آر از بازگشت زودهنگام ویلشر به میادین خبر داد...
    انتظار می رفت پس از آسیب دیدگی پیش فصل این بازیکن ، همچنین جراحی روی پای وی ، حداقل تا ماه فوریه دور از میادین باشد و ونگر تاریخ بازگشت احتمالی این جوان را ماه دوم از سال جدید میلادی اعلام کرده بود ، با این حال ونگر از ویلشر خواسته تا آزمایشات پزشکی جدیدی را انجام دهد و در صورت مثبت بودن نتایج زودتر از آن تاریخ به میادین بازگردد.

ونگر در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی با کیو پی آر گفت : مهمترین چیزی که ویلشر به آن نیاز دارد بازیابی مجدد قدرت بدنی خویش است. خبر مثبت برای ما و تیم ملی انگلستان روند بهبودی سریع این بازیکن است.

من فوریه را به عنوان تاریخ بازگشت او به میادین در نظر داشتم ، اما جک سریعتر از نتایجی که از آزمایشات اولیه پزشکی حاصل شده بود روند بهبودی اش را طی نموده است و ممکن است در این نبرد ( با مصدومیت ) پیروز شود وزودتر به میادین بازگردد.

Arsenal.ir

22. 4 کاربر از پست مفید Mohammad تشکر کرده اند .

صفحه 65 از 100 نخستنخست ... 1555636465666775 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)