Design & Developed BY Patira

صفحه 4 از 8 نخستنخست ... 23456 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 75
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    striker
    مربی مورد علاقه
    Guus Hiddink ♥ José Mourinho ♥ Roberto Di Matteo
    بازیکن محبوب
    King Didier Drogba ♥ All Chelsea Players ♥ Specially Frank Lampard And John Terry
    اسم واقعی شما
    Farid

EnglandChelsea

تشکر ها
    732
    تشکر شده 1,559 در 429 پست

پیش فرض اخبار و مصاحبه های باشگاه چلسی لندن

فلورنت مالودا بال کناری چلسی معتقد است تساوی های خانگی زیاد باعث شده این تیم در سال های اخیر از رسیدن به مقام قهرمانی لیگ برتر بازبماند.مالودا در گفتگو با وب سایت رسمی چلسی می گوید :"پیروزی در بازی های خانگی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.شکست ناپذیر بودن در بازی های خانگی و کسب امتیاز در بازی های خارج از خانه باعث می وشد یک تیم به فتح جام بسیار نزدیک شود.اگر به نتایج فصل گذشته بنگریم می بینیم که تساوی های زیادی داشته ایم و این باعث اختلاف امتیازی ما با تیم های بالای جدول شده است."

چلسی در روز نهم آگوست در بازی کامیونیتی شیلد در ورزشگاه ومبلی به مصاف منچستریونایتد خواهد رفت و مالودا امیدوار است پیروزی در این بازی آغازی برای پیروزی های چلسی در فصل آینده باشد.

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک
    مربی مورد علاقه
    هیدینک-قطبی
    بازیکن محبوب
    فرانک لمپارد
    اسم واقعی شما
    روژان
    تشکر ها
    12
    تشکر شده 43 در 13 پست

پیتر کنیون مدیر اجرایی چلسی امروز باشگاه را ترک کرد
    به گزارش کانون هواداران چلسی در ایران,امروز چهارشنبه پیتر کنیون مدیر اجرایی چلسی پس از چندین سال همکاری با این باشگاه از چلسی جدا شد.
    وی پس از ترک چلسی در مصاحبه ای گفت:"من واقعا از مدتی که با چلسی همکاری می کردم خوشحالم و به این زمانی که در این باشگاه بودم افتخار می کنم.من 15 سال است که در فوتبال فعالیت می کنم و بودن در چلسی از بهترین دوران فعالیت من بود.من بسیار خوشحالم که د این باشگاه با مدیران و مالک و بازیکنان و کادر فنی رابطه بسیار خوبی داشتم و من مطمئن هستم کارلو چلسی را به مقام های بزرگی خواهد رساند.من برای ادامه فصل چلسی آرزوی موفقیت می کنم. من می خواهم برای مدتی استراحت کنم و پس از ن در جایی دگر مشغول به کار خواهم شد."
    همچنن بروک باک مدیر نقل و انتقالات چلسی گفت:"من از طرف تمامی اعضا باشگاه از زحمات پیتر دراین دوران قدر دانی می کنم و برای او آرزوی موفقیت دارم."
    . گمان می شود خروج کنیون از باشگاه مربوط به جریمه چلسی از سوی فیفا باشد
    کنیون که مدیر باشگاه منچستر یونایتد بود با خرید باشگاه توسط آبراموویچ به چلسی آمد و در چلسی مشغول به کارشد.

3. کاربر روبرو از پست مفید frank_lampard تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک
    مربی مورد علاقه
    هیدینک-قطبی
    بازیکن محبوب
    فرانک لمپارد
    اسم واقعی شما
    روژان
    تشکر ها
    12
    تشکر شده 43 در 13 پست

رون گورلی جانشین پیتر کنیون در پست مدیر اجرایی چلسی شد
    به گزارش کانون هواداران چلسی در ایران,پس از استعفای پتر کنیون مدیر اجرایی چلسی رون گورلی مدیر دفتری باشگاه جانشین او شد تا از این به بعد کار های مهمی بر گردن او باشد.او در ان باره گفت:"این افتخار بزگی است که بشگاه را ه سوی جلو حرکت بدهم!ما دوستان بسیار خوبی در سامسونگ و آدیداس داریم و دنبال بهتر شدن روابط با آنها و پیدا کردن اسپانسر های جدید هستیم."
    همچنین بروک باک درباره او گفت:"او از مدتی قبل کاندیدای جانشینی پیتر کنیون بود و ما به او ایما داریم.او کارهایش را بسیار خوب انجام خواهد داد و همچنین رابطه بسیار خوبی با رومن (آبراموویچ) دارد."

5. کاربر روبرو از پست مفید frank_lampard تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    striker
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    King Didier Drogba ♥ All Chelsea Players ♥ Specially Frank Lampard And John Terry
    اسم واقعی شما
    Farid

EnglandChelsea

تشکر ها
    732

پیش فرض چلسي بي صبرانه منتظر نتيجه معاينات دروگبا

سرمربي تيم فوتبال چلسي بعد از مصدوميت ديدير دروگبا در جريان ديدار با تاتنهام بي صبرانه منتظر مشخص شدن نتيجه معاينات اين مهاجم ساحل عاجي است.

به گزارش بزرگترين مرجع خبري هواداران چلسي در ايران، دروگبا يکشنبه شب قبل از به صدا در آمدن سوت پايان پيروزي 3 بر صفر چلسي مقابل تاتنهام به دليل برخورد با سباستين باسونگ مدافع حريف از ناحيه ساق پا آسيب ديد و از زمين بيرون رفت. باسونگ نيز به دليل احتمال شکستگي استخوان گونه صورتش راهي بيمارستان شد. از اين رو کارلو آنچلوتي با اشاره به رقابت نزديک اين تيم با منچستريونايتد در صدر جدول ليگ برتر اظهار داشت: اميدوارم دروگبا که دو مسابقه بعدي ليگ قهرمانان اروپا را از دست داده است مجبور نشود مدت زيادي از ليگ برتر دور بماند. وي افزود: هنوز نمي‌دانيم مشکل دروگبا دقيقاً چيست. بايد چند روزي صبر کنيم. اميدواريم فقط گرفتگي ماهيچه باشد. اين سرمربي ايتاليايي در مورد پيروزي منچستريونايتد مقابل منچسترسيتي هم گفت: به تنها چيزي که اهميت مي‌دهم خوب بازي کردن چلسي و پيروزي تيمم است. مسائل ديگر اهميتي براي ما ندارد. تماشاي بازي يونايتد را دوست دارم اما بايد به فکر خودمان و نحوه بازي خود باشيم.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    «««««»»»»»
    ||[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]||
    «««««»»»»»
    ||[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]||

عضو Derby

پست مورد علاقه
    striker
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Farid

EnglandChelsea

تشکر ها
    732

پیش فرض جدید ترین اخبار بدست آمده از چلسی

او را با هيچ مهاجمي عوض نمي كنم
    به گزارش بزرگترين مرجع خبري هواداران چلسي در ايران، به نقل از گاردین کارلو آنچلوتی اظهار داشت: در زبان ایتالیایی واژه ای وجود دارد به نام ترانسكيناتور و به کسی اطلاق می شود که یک گروه را به دنبال خود می کشد. گنارو گتوسو مصداق این واژه در میلان است. جان تری و دروگبا هم چنین وضعیتی در چلسی دارند. وی افزود: می دانم بعضی ها دیدیر دروگبا را همچون یک خواننده اپرا تصور می کنند اما به نظر من او یک رهبر است. فاصله بین این دو یک سانتیمتر است. رهبر استعداد خود را خرج تیمش می کند در حالیکه خواننده برای خودش مایه می گذارد. آنچلوتی گفت: من تا به حال چنین مهاجمی در تیمم نداشته ام. فیلیپو اینزاگی بازیکن باهوشی است و آندری شوچنکو قوی است. هرنان کرسپو و الساندرو دل پیه رو هم مهاجمان خوبی هستند اما نه در بازی هوایی. فکر می کنم دروگبا یکی از بهترین مهاجمان جهان است. من او را همردیف مهاجمانی چون زلاتان ابراهیموویچ ، فرناندو تورس و ساموئل اتوئو قرار می دهم اما این بازیکن را با هیچ کسی عوض نمی کنم.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

روزي مربي چلسي خواهم شد
    به گزارش بزرگترين مرجع خبري هواداران چلسي در ايران، بسيارى فوتباليست هاى سرشناس جهان را از دو نسل متفاوت مى دانند دو نسلى كه معيارهايى كاملاً متفاوت دارند. نسل اول را بازيكنانى همچون پائولو مالدينى ، الكساندرو دل پيه رو ، فرانچسكو توتى ، رائول گونزالس ، كارلوس پويول ، استيون جرارد ، جان ترى و رايان گيگز تشكيل مى دهند. در اين نسل رو به انقراض تعصب حرف اول و آخر را مى زند. مطمئناً تجارى شدن دنياى فوتبال باعث شده تا ديگر شاهد تكرار چنين نسلى در دنياى توپ گرد نباشيم. شايد با خداحافظى اين نسل از دنياى فوتبال واژه اسطوره نيز با دنياى فوتبال خداحافظى كند! جان ترى كاپيتان متعصب چلسى اميدوار است اين اتفاق هرگز رخ ندهد. او معتقد است اگر تعصب در دنياى توپ گرد جاى خود را به پول بدهد فوتبال مفهوم واقعى خود را از دست مى دهد. كاپيتان آبى هاى لندن اميدوار است بازيكنان جوان واژه اسطوره را زنده نگه دارند. وى در اين خصوص به گفت: من هم قبول دارم فوتبال روز به روز تجارى تر مى شود. اميدوارم روزى نرسد كه فوتبال كاملاً به تجارت تبديل شود. در دنياى حرفه اى فوتبال نقش پول روز به روز پررنگتر مى شود و اين اصلاً خوب نيست. اگر پول در فوتبال حرف اول و آخر را بزند ديگر فوتبال مفهوم واقعى خود را از دست خواهد داد. واژه هايى همچون تعصب ، اسطوره بودن و اسطوره شدن و عشق به يك تيم متعلق به دنياى فوتبال هستند و بايد زنده نگه داشته شوند و اين وظيفه سنگينى است كه نسل جوان فوتباليست ها بايد به دوش بكشند. پول نبايد هيچ گاه جاى تعصب را بگيرد. ترى در ادامه مى افزايد: اختلاف سنى زيادى با پائولو مالدينى ندارم اما هميشه او را الگوى خودم مى دانسته و مى دانم. او الگوى من است و من دوست دارم مثل او سال ها با پيراهن تيم محبوبم بازى كنم و در نهايت با همان پيراهن از دنياى فوتبال خداحافظى كنم. اين باعث افتخارم است كه روزى من را اسطوره چلسى بنامند. در چنين روزى احساس رضايت مى كنم و مطمئن مى شوم كه به تمام اهدافم رسيده ام. هيچ وقت به جدايى از چلسى فكر نمى كنم و دوست دارم هميشه در كنار اين تيم بمانم. ترى اميدوار است حتى پس از خداحافظى از مستطيل سبز بتواند در باشگاه چلسى به فعاليت حرفه اى خود ادامه دهد اما نه به عنوان كاپيتان بلكه به عنوان يك مربى موفق. كاپيتان محبوب آبى ها در اين خصوص گفت: پس از خداحافظى از مستطيل سبز دوست دارم در كنار چلسى بمانم. اميدوارم بتوانم روزى مربى چلسى شوم. اين يكى از اهدافم است و براى رسيدن به آن با تمام توانم تلاش خواهم كرد. مطمئن باشيد روزى مربى چلسى خواهم شد. من مربيان بزرگى داشته ام و مى توانم از تجربيات آنها براى رسيدن به اهدافم استفاده كنم. از مورينيو چيزهاى زيادى ياد گرفتم. هيدينك هم تجربه بسيار خوبى برايم بود و حالا كارلو آنچلوتى مى تواند در ادامه به من كمك كند. خيلى ها در چلسى راهى را پيموده اند كه من در حال طى كردن آن هستم. گوليت ، زولا و استيو كلارك زمانى در چلسى بازى مى كردند. حالا زولا و كلارك به عنوان مربى در ليگ برتر حضور دارند. هفته گذشته با زولا صحبت كردم. او به من گفت كه استفاده از تجربيات دوران بازيگرى نقش بسزايى در رسيدن او به اهدافش داشته است. زولا مربى موفقى است پس من هم مى توانم روزى به عنوان يك مربى موفق در دنياى فوتبال فعاليت كنم.

تدبير چلسي براي فرار از بحران
    به گزارش بزرگترين مرجع خبري هواداران چلسي در ايران، از آنجا كه آبي‌هاي لندن تا سال 2011 از خريد بازيكن محروم هستند اين سنگربان 17 ساله تا موعد مقرر در كرواسي خواهد ماند اما تا آغاز قرارداد 5 ساله‌اش با چلسي مي‌تواند با اين تيم به تمرين بپردازد. كارلو آنچلوتي سرمربي چلسي گفت: او دروازبان جواني است و در اين مدت مي‌تواند در كشورش تجربياتش را بيفزايد. به نظر مي‌رسد بازيكن آينده‌داري باشد. چلسي كه در حال حاضر صدر جدول ليگ برتر را در اختيار دارد پس از غير قانوني شناخته شدن قراردادش با گائل كاكوتا تا ژانويه 2011 از حضور در نقل و انتقالات محروم شد. اين باشگاه به حكم فيفا اعتراض كرده اما آنچلوتي معتقد است فدراسيون جهاني فوتبال از اقدام خود در قبال اين باشگاه رضايت دارد. فكر مي‌كنم فيفا از حكم خود راضي باشد. به هر حال دلاچ درواز‌بان جواني است و قراردادي كه ما با او بسته‌ايم در آينده به درد مي‌خورد و براي تيم فعلي كارايي ندارد. ما به تمام بازيكنان جوان جهان توجه داريم و اگر بتوانيم بهترين‌هاي آنها را به باشگاه بياوريم حتماً اين كار را خواهيم كرد. برانكو لالياك مدير ورزشي زاپرسيچ هم مي‌گويد: اين قرارداد باشگاه ما را از ورشكستگي نجات خواهد داد و ما از اينكه يكي از بازيكنانمان را به قدرتمندترين تيم جهان فروخته‌ايم واقعاً راضي و خوشنود هستيم و به آن افتخار مي‌كنيم. دلاچ كه ماه گذشته 17 ساله شده است پس از قرار گرفتن در فهرست تيم ملي كرواسي مقابل انگليس در مقدماتي جام جهاني به عنوان جوانترين ملي پوش كروات نام خود را به ثبت رسانده است.

«««««»»»»»
    «««««»»»»»

8. کاربر روبرو از پست مفید Chelsea FC تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک
    مربی مورد علاقه
    هیدینک-قطبی
    بازیکن محبوب
    فرانک لمپارد
    اسم واقعی شما
    روژان
    تشکر ها
    12
    تشکر شده 43 در 13 پست

روی ویلکینز اعلام کرد مصدومیت دروگبا جدی نیست و برای بازی بعدی لیگ آماده خواهد بود و خبر هایی در مورد جوکول و ژیرکوف...
    به گزارش کانون هواداران چلسی در ایران,روی ویلکینز دستیار اول کارلو آنجلوتی درباره مصدومیت دروگبا گفت:"او فقط کمی از ناحیه عضله ساق پایش مصدوم است و ما فکر می کردیم که زانوی او آسیب دیده باشد.مصدومیت او جدی نیست و برای بازی شنبه مقابل ویگان آماده خواهد بود که این خبر بسیار خوبی برای ما است."
    او همینطور درباره ژیرکوف و جوکول گفت:"آنها هم به بهبودی رسیدند و می توانند در بازی روز چهارشنبه بازی کننند"
    او همچنین درباره محرومیت چلسی از خرید گفت:"این محرومیت می تواند فرصتی باشد تا ما به بازیکنان جوان هم میدان بدهیم و به مشکلی هم بر نخواهیم خورد"

10. کاربر روبرو از پست مفید frank_lampard تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    striker
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Farid

EnglandChelsea

تشکر ها
    732

پیش فرض آنجلوتی: لمپارد بازیکن مهمی برای چلسی است

Ariensport.com: " کارلو آنجلوتی " سرمربی چلسی اعلام کرد " فرانک لمپارد " در زمره بهترین بازیکنان جهان قرار دارد.

سرمربی ایتالیایی آبی‏ها که شروع بسیار خوبی با این تیم در فصل جدید لیگ برتر انگلیس داشته، معتقد است " فرانک لمپارد " مثل " کاکا " و " ریبری " بازیکن مهمی برای تیمش محسوب می‏شود.

" آنجلوتی " به Daily Telegraph گفت: « لمپارد همه فن حریف است. او توانایی‏های متفاوتی نسبت به کاکا، ریبری یا مارادونا دارد اما مثل آن‏ها بازیکن مهمی برای تیمش است. او زمانی که به محوطه جریمه حریف نزدیک می‏شود فوق‏العاده است و گل‏های زیادی به ثمر می‏رساند. »

«««««»»»»»
    «««««»»»»»

12. کاربر روبرو از پست مفید Chelsea FC تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    striker
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Farid

EnglandChelsea

تشکر ها
    732

پیش فرض آنچلوتی از بازگشت کول و ژیرکوف خوشحال است

سایت گل: کارلو آنچلوتی مربی چلسی خوشحال است که جو کول، هافبک تیم ملی انگلیس و یوری ژیرکوف، خرید تابستانی چلسی به طور کامل بهبود یافته و به میادین بازگشته‌اند.
    کول هشت ماه به دلیل مصدومیت از ناحیه زانو غایب بود و ژیرکوف هم از ناحیه زانو مصدوم است و هنوز بازی رسمی اول خود برای چلسی را انجام نداده.
    هر دو بازیکن در پیروزی یک بر صفر مقابل کویینز پارک رنجرز، دیگر تیم لندنی بازی کردند.
    آنچلوتی می گوید: «جو خیلی عالی بازی کرد و نشان داد در وضعیت بسیار خوبی است. برای او بسیار خوشحالم. او هشت ماه از میادین دور بوده و بازگشت پس از این مدت طولانی به این شکل کار آسانی نیست. مطمئنم که فابیو کاپلو مربی تیم ملی انگلیس هم به خوبی او را می‌شناسد. مطمئنم جو می‌تواند برای تیم ملی انگلیس بسیار کارآمد باشد. او در گذشته در این تیم بازی‌های درخشانی داشته است.»
    «اما یوری مشکل متفاوتی داشت و با این حال 60 دقیقه خوب را در میدان گذراند. او حالا در وضعیت خیلی خوبی نیست و باید بهتر از این شود. او 70 درصد آمادگی جسمانی دارد اما هر دو در سفر به ویگان همراه ما خواهند بود و روی نیمکت خواهند نشست، هر چند که احتمال این هست که چند دقیقه بازی کنند.»

«««««»»»»»
    «««««»»»»»

عضو Derby

پست مورد علاقه
    striker
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Farid

EnglandChelsea

تشکر ها
    732

پیش فرض پیتر چک: نباید کارت قرمز می‏گرفتم

Ariensport.com: " پیتر چک " دروازه‏بان چلسی اعلام کرد از اخراج خود در شکست مقابل ویگان شگفت زده شده بوده است.

در دیداری که چلسی 3-1 مغلوب ویگان شد، " پیتر چک " در صحنه‏ای که " رودالگ " مهاجم ویگان را سرنگون کرد از سوی داور مسابقه از زمین مسابقه اخراج شد.

" چک " به وب‏سایت رسمی خود گفت:« اعلام پنالتی خیلی سختگیرانه بود. آن اخراج مرا شگقت‏زده کرد، برای اینکه من آخرین بازیکن نبودم. اشلی کول از پشت من حرکت کرده بود.»

" پیتر چک " هیچ بهانه‏ای برای نمایش چلسی در اولین شکست این تیم ندارد.
    او اضافه کرد:« خیلی بد بازی کردیم. ما بدون برنامه‏ای که پیش از بازی‏ داشتیم حمله می‏کردیم.»

« در نیمه دوم بازی ما پیشرفت کرد، مساوی بودیم، اما آن پ
    نالتی رخ داد.»

«««««»»»»»
    «««««»»»»»

عضو Derby

پست مورد علاقه
    striker
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Farid

EnglandChelsea

تشکر ها
    732

پیش فرض تري از بازيكنان چلسي انتقاد كرد

به گزارش بزرگترين مرجع خبري هواداران چلسي در ايران، جان تری از تلاش بازیکنان چلسی در بازی با ویگان راضی نیست و آن را مورد انتقاد قرار داده است. چلسی روز شنبه مقابل ویگان شکست شگفت‌ انگیز 3 بر یک را تجربه کرد. تری می‌گوید: ما سخت تلاش نمی‌کنیم و نمی‌جنگیم. وقتی در خانه تیم‌هایی مانند ویگان بازی می‌کنید باید به اندازه آنها سخت ‌کوش باشید. ضربات سر را فراتر از آنها بزنید. در تکل‌ها پیروز شوید اما ما در نیمه اول هرگز چنین نبودیم. تری ادامه می‌دهد: ممکن است به هر حال شکست بخورید اما انتظاری که از بازیکنان داشتیم این بود که سخت تلاش کنند و مبارزه کنند. ما مقابل ویگان اینطور نبودیم و تیم به کلی بد بازی کرد. این بدترین نکته بازی بود. دیگر تیم‌های بزرگ پیروزی‌های درخشانی داشتند و اینکه 3 امتیاز را از دست دادیم ناامید کننده است. سرمربی این را به بازیکنان گوش‌زد کرده است. تری درباره ویگان توضیح می‌دهد: وقتی در جاهایی مثل ورزشگاه ویگان بازی می‌کنید که تماشاگران همه طرفدار آنها هستند نمی‌توانید از آنها کمتر تلاش کنید. او درباره بازی آینده تیمش می‌گوید: دیدار بسیار بزرگی مقابل لیورپول داریم و باید روز چهارشنبه در خانه آپوئل قبرس هم پیروز شویم تا به روزهای خوب برگردیم.

«««««»»»»»
    «««««»»»»»

عضو Derby

پست مورد علاقه
    striker
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Farid

EnglandChelsea

تشکر ها
    732

پیش فرض فرانک لمپارد به شکست لیورپول می‏اندیشد

Ariensport.com: " فرانک لمپارد " ستاره چلسی انتظار دارد با شکست لیورپول در بازی روز یکشنبه، به صدر جدول بازگردند.

چلسی هفته گذشته با شکست 3-1 در زمین ویگان، صدر جدول را به منچستر یونایتد واگذار کرد و حالا شاگردان " آنجلوتی " این هفته در دیداری دشوار در ورزشگاه استمفوردبریج شهر لندن به مصاف لیورپول خواهند رفت.

" لمپارد " به London Evening Standard گفت: « بازی روز یکشنبه برابر چلسی، بازی بزرگی برای ما خواهد بود اما آن‏ها در لیگ قهرمانان بازی خود را واگذار کرده‏اند و می‏خواهند در اینجا آن شکست را جبران کنند. »

ستاره خط میانی چلسی افزود: « نمی‏دانم چرا مردم می‏گویند ما هماهنگ نیستیم. ما در این فصل فقط یک بار شکست خورده‏ایم. مقابل ویگان شکست خوردیم و در آنجا بازی خوبی انجام ندادیم. سپس به آپوئل آمدیم و پیروز شدیم. اگر در طول فصل نگاه کنید، متوجه هماهنگی ما خواهید شد. ما تلاش می‏کنیم در هر بازی پیروز شویم حتی اگر مثل بازی با لیورپول حریفی دشواری پیش رو داشته باشیم. »

بازی‏های میان چلسی و لیورپول در سال‏های اخیر از لحاظ تاکتیکی بسیار نزدیک به هم بوده است. البته به جز دیدار مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان در فصل گذشته که چلسی موفق شد در مجموع دو دیدار رفت و برگشت لیورپول را با نتیجه 7-5 شکست دهد.
    در لیگ برتر نیز، فصل گذشته لیورپول با تک گل " ژابی آلونسو " چلسی را در استمفوردبریج شکست داد و به رکورد 86 بازی خانگی بدون شکست آبی‏ها پایان داد.

«««««»»»»»
    «««««»»»»»

صفحه 4 از 8 نخستنخست ... 23456 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)