Design & Developed BY Patira

صفحه 6 از 9 نخستنخست ... 45678 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 90
    مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو - حسین فرکی - روبرتو دی ماتئو
    بازیکن محبوب
    جان تری - زیدن الدین زیدان
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454
    تشکر شده 9,250 در 3,073 پست

chelsea مهم ترین اخبار ، مصاحبه و نقل و انتقالات شیرهای لندن در فصل 2014 - 2013

به نام خدا

مهم ترین اخبار چلسی مربوط به نقل و انتقالات و اخبار و مصاحبه ها در فصل 2014 - 2013 در این تاپیک قرار می گیرد .

لطفا به نکات زیر توجه کنید :

1 - از گذاشتن اخباری که اهمیت ندارند و یا تکراری هستند خودداری کنید .

2 - تمامي نظرات شخصی خود را در تاپيك بحث و تبادل نظر هوادارن آبی های لندن در فصل 2014 - 2013ارسال كنيد.

3 - از سایت هایی مانند ورزش 3 خبر نگذارید .

JT Cappitan Leader , Legend

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

2. 8 کاربر از پست مفید DanielBahrami تشکر کرده اند .

مدیر گالری و تیم های آلمانی

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    Jupp Heineckes - Joachim Low
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118
    تشکر شده 8,410 در 3,790 پست

ویترین امتیازات

پیش فرض پاسخ : مهم ترین اخبار ، مصاحبه و نقل و انتقالات شیرهای لندن در فصل 2014 - 2013

بعد از مشخص شدن چهار تیم نیمه نهایی جام اتحادیه انگلیس، قرعه کشی این مرحله هم انجام شد و تیم لیورپول باید در این مرحله به ‏مصاف چلسی برود.‏

لیورپول که امشب توانست مقابل بورنموث به پیروزی 3-1 برسد، در دیدار رفت مرحله نیمه نهایی میزبان ‏چلسی خواهد بود و دیدار برگشت هم در استمفوردبریج برگزار می شود.‏

در دیگر دیدار این مرحله، تاتنهام به مصاف شفیلدیونایتد می رود و تیم لندنی میزبان دیدار رفت خواهد بود. دیدارهای مرحله رفت این ‏رقابت ها، هفته سوم ژانویه 2015 برگزار می شود و دیدارهای برگشت، یک هفته بعد انجام خواهد پذیرفت.‏

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

پیش فرض پاسخ : مهم ترین اخبار ، مصاحبه و نقل و انتقالات شیرهای لندن در فصل 2014 - 2013

سرمربی چلسی با تمجید از روحیه حرفه‌ای‌گری بازیکنانش عنوان کرد اگر با تیم دوم برابر دربی کانتی بازی می‌کردیم شکست می‌خوردیم.

چلسی با برتری سه بر یک برابر دربی کانتی به مرحله نیمه نهایی جام اتحادیه انگلیس راه یافت. گل‌های هارزاد، لوئیس و شورله باعث شد تا آبی‌های لندن دربی کانتی را از پیش‌رو بردارند.

ژوزه مورینیو، سرمربی پرتغالی چلسی پس از پیروزی تیمش برابر دربی کانتی به تمجید از روحیه حرفه‌ای گری بازیکنان تیمش پرداخت و گفت: اگر حرفه‌ای نبودیم در این دیدار شکست می‌خوردیم. فصل گذشته نیز با دربی کانتی بازی داشتیم. خیلی از بازی‌های این تیم را در لیگ دسته یک به دقت بررسی کردم. آنها کیفیت بسیار بالایی دارند. به همین خاطر به خیلی از بازیکنان اصلی تیمم در این دیدار بازی دادم. می دانستم که اگر تیم دومم را در این دیدار بازی می دادم شکست می خوردیم.

کورت زوما، مدافع فرانسوی چلسی در دقیقه‌ 40 به دلیل برخورد با پتر چک از ناحیه صورت به شدت آسیب دید و زمین مسابقه را ترک کرد.

مورینیو درباره مصدومیت مدافع فرانسوی تیمش گفت: نگران نباشید خو‌شبختا‌نه او مشکل خاصی ندارد و فکر می‌کنم چند روز دیگر در تمرینات تیم حاضر شود. او پس از برخورد با چک کمی گیج شد و دهانش خون آمد. البته او را پس از نیمه نخست به بیمارستان فرستادیم تا بیشتر مورد معاینه قرار گیرد. زوما مشکلی ندارد و می‌تواند در بازی دوشنبه برابر استوک به میدان برود. ابتدا فکر کردم مشت پتر چک به صورت او اصابت کرده، ولی صورت زوما به کلاه چک برخورد کرد و روی زمین افتاد. فکر می‌کنم اگر ارتباط کلامی خوبی بین آنها صورت می‌گرفت چنین اتفاقی رخ نمی داد.

دیدیه دروگبا نیز در نیمه دوم از ناحیه مچ پا آسیب دید و جایش را به لویک رمی داد تا دومین مصدوم چلسی لقب گیرد.

سرمربی آبی‌های لندن درباره مصدومیت دروگبا گفت: دروگبا بازیکن قدرتمندی است. او مصدومیت‌های زیادی مثل این را تجربه کرده است و من فکر نمی‌کنم مشکل خاصی برای او پیش آید. فکر می‌کنم او بتواند در بازی دوشنبه همراه ما باشد ولی نمی‌خواهم درباره او ریسک کنم و شاید به همین خاطر دروگبا را برای بازی با استوک در اختیار نداشته باشم.

چلسی در حال حاضر با 39 امتیاز در صدر جدول لیگ برتر قرار دارد و دوشنبه در هفته‌ هفدهم این رقابت‌ها باید در ورزشگاه لیبرتی برابر استوک سیتی به میدان برود.

مورینیو درباره بازی با استوک سیتی گفت: خیلی برایم مهم است که در آنجا به پیروزی برسیم. بازی به بازی پیش می‌رویم. بازی بعدی ما اهمیت زیادی دارد. همه بازیکنان از اهمیت دیدار برابر استوک آگاه هستند. آنها امشب نگرشی در زمین مسابقه نشان دادند که من به دنبال آن هستم. نگرشی کاملا حرفه‌ای. این ذهنیت جزئی از DNA ماست. نیازی نیست که به بازیکنانم بگویم که چه بازی مهمی برابر استوک در پیش دارند.

دوشنبه در هفته‌ هفدهم لیگ برتر برابر استوک سیتی به میدان خواهد رفت.

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

پتر چک، دروازه بان چلسی عنوان کرد که مقایسه بین تیم فعلی و تیم قهرمان سال 2005 کار درستی نیست.

دروازه بان اهل چک که سال 2005 به همراه چلسی، اولین قهرمانی تیم پس از 50 سال را به دست آورد، عنوان کرد که مقایسه بین این دو تیم، اشتباه است.

او گفت:" به نظر من تنها در پایان فصل می‌توان درباره عملکرد تیم قضاوت کرد. در حال حاضر، عملکرد خیلی خوبی داشته ایم ولی هنوز جامی به دست نیاورده ایم.
    باید دید که تا پایان فصل چه عملکردی خواهیم داشت. مسلما تیم پتانسیل این که جزء بهترین‌های تاریخ چلسی باشد را دارد ولی باید این را با جام ثابت کند. "

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

تیم های چلسی و منچسترسیتی، مدعیان اصلی قهرمانی در لیگ برتر، با شکست مقابل بردفورد سیتی و میدلزبورو، از دور رقابت های جام حذفی کنار رفتند.

چلسی در حالی در این دیدار مغلوب بردفورد شد که ابتدا با دو گل از حریف پیش افتاد اما در نهایت کار را به تیم کوچک ‏بردفورد واگذار کرد.‏

اولین موقعیت جدی را بازیکنان بردفورد در دقیقه 14 ایجاد کردند که پتر چک دروازه چلسی را نجات داد. 7 دقیقه بعد، ‏آبی ها با گل گری کیهیل پیش افتادند. ارسال اسکار از روی نقطه کرنر، با ضربه دیدنی تیم کیهیل به گل اول بازی تبدیل ‏شد.‏

برتری میزبان ادامه پیدا کرد و رامیرز در دقیقه 38، حساب کار را 2-0 کرد. اشتباه بازیکنان بردفورد در میانه زمین، ‏توپ را نصیب هافبک برزیلی چلسی کرد و او هم بعد از یک و دو با صلاح، با یک ضربه تماشایی، گل دوم تیمش را به ‏ثمر رساند.‏

اما جاناتان استید خیلی زود یکی از گل های خورده بردفورد را جبران کرد. ضربه آزاد مورایس، توسط بازیکنان چلسی ‏برگشت داده شد و ضربه برگشتی را استید به جایی فرستاد که کاری از دست پتر چک برنمی آمد. ‏

نیمه دوم متعادل آغاز شد و تا دقیقه 75، دو تیم موقعیت های چندان خطرناکی روی دروازه هم ایجاد نکردند تا اینکه ‏مورایس، کار را به تساوی کشید. بار دیگر دفع ناقص پتر چک، مقابل بازیکن حریف قرار گرفت و مورایس به راحتی ‏دروازه را باز کرد.‏

بعد از اینکه ویلیان یک موقعیت خوب را از دست داد، بردفورد در دقیقه 82، به گل سوم رسید. پاس خوب استید برای ‏هالیدی، با ضربه این بازیکن، حساب کار را 3-2 کرد. در حالی که چلسی سخت در تلاش بود تا به گل تساوی برسد، در ‏چهارمین دقیقه از وقت های تلف شده، مارک ییتس روی پاس استید، گل چهارم را به ثمر رساند تا یک شگفتی بزرگ در ‏جام حذفی رقم بخورد.

7. کاربر روبرو از پست مفید Fc Bayern München تشکر کرده است .

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

ژوزه مورینیو، سرمربی چلسی، پس از شکست 4-2 تیمش مقابل برفورد و حذف از رقابت های ‏FA ‎Cup، تایید کرد که از کسب این نتیجه شرمسار است.‏

چلسی در این دیدار ابتدا با گل های گری کیهیل و رامیرس از حریف پیش افتاد ‏اما در ادامه 4 گل دریافت کرد و از دور رقابت ها کنار رفت.‏

مورینیو به خبرنگاران گفت:" در حال حاضر، برای بردفورد خوشحالم اما برای خودمان احساس شرم می ‏کنم. فکر می کنم بازیکنان مان هم باید چنین احساسی داشته باشند.‏

صحبت های دیروزم را تکرار می کنم. شکست در هر دیداری ناراحت کننده است؛ مانند همین نتیجه. ‏شکست مقابل تیمی از دسته پایین تر قابل قبول نیست. اگر من جای شما خبرنگاران بودم، از سرمربی و ‏بازیکنان چلسی خیلی انتقاد می کردم. در شرایط ایده آل، این نتیجه باید روی ما تاثیر مثبت بگذارد. ما باید ‏در دیدار بعدی پیروز شویم."‏

9. کاربر روبرو از پست مفید Fc Bayern München تشکر کرده است .

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

سرمربی چلسی پس از بازی، در رختکن بردفورد سیتی حاضر شده است.

طبق اعلام حساب رسمی باشگاه بردفورد سیتی در وب سایت توئیتر، ژوره مورینیو پس از شکست تیمش و حذف از مسابقات این فصل جام حذفی انگلیس، در رختکن مهمان حاضر شده و به کادر فنی و بازیکنان این تیم تبریک گفته است.

مسئولان بردفورد سیتی این اقدام مورینیو، تحسین کردند. چلسی با شکست چهار بر دو در برابر بردفورد در لندن، خیلی زود با FA CUP وداع کرد.

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

ژوزه مورینیو ، سرمربی چلسی عنوان کرد که پس از شکست 4-2 مقابل برتفورد در جام حذفی ،با بازیکنانش در رختکن صحبت نکرده است.

آبی های لندنی در حالی که 2-0 از حریف خود پیش بودند، در نهایت 4-2 مقابل تیم دسته سومی شکست خوردند و از رقابت‌ها کنار رفتند.

مورینیو در جمع خبرنگاران گفت:" چه چیزی به بازیکنانم گفتم؟ هیچی. حتی یک کلمه . زمان صحبت کردن با تیم نبود. آیا خودم را مقصر می‌دانم؟ من به اندازه ی بازیکنان مسئولیت دارم. فکر می‌کنم این مسئولیت باید بین ما تقسیم شود. ولی اگر من سرمربی هستم، پس سهم من بیشتر است بین دو نیمه بازی 2-1 بود و من به بازیکنانم گفتم که شرایط خطرناکی است. ما درباره نحوه ی بازی حریف صحبت کردیم. شاید باور نکنید ولی ما مثل دیگر بازی‌های لیگ برتر برای این بازی آماده شده بودیم. فکر کردم در نیمه ی دوم ما برای گلزنی جلو می‌کشیم ولی این آنها بودند که حمله کردند و بازی 2-2 شد. پس از آن همه چیز به هم ریخت."

مورینیو ادامه داد:" این نتیجه تاثیری روی اهداف و برنامه هی ما در نقل و انتقالات نخواهد داشت. از بازیکنانی که در اختیار دارم راضی هستم."

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

پس از رد پیشنهاد برای خوان کوادرادو و داگلاس کوستا، چلسی حالا به دنبال موسا سیسوکو به عنوان جانشین این دو بازیکن برای حضور در لیست خرید‌های آنها در زمستان هستند.

خوزه مورینیو از مدت‌ها پیش به ستایش از این مهاجم باشگاه نیوکاسل پرداخته است و حالا این مهاجم فرانسوی شاید به لندن منتقل شود. مایک اشلی، رئیس کلاغ‌ها گفته است که تمام بازیکنان این باشگاه شانس ترک باشگاه را دارند اگر پیشنهاد خوبی‌ به دست وی برسد. مورینیو حاضر است برای مهیا کردن پول سیسوکو، شورله را به تیم‌های آلمانی‌ و صلاح را به باشگاه دیگری منتقل کند.

شورله که از ۲۰۱۳ به لندن آمد پس از جام جهانی‌ نتوانسته است که به خوبی‌ در ترکیب شیر‌های آبی لندن قرار بگیرد. صلاح هم که سال پیش در زمستان به چلسی منتقل شد، پیشرفت مورد انتظار مورینیو را نداشته است و شاید به باشگاه رم قرض داده شود.

مورینیو جمعه گفته بود:"نمی‌ دانم این انتقال صورت می‌‌گیرد یا نه. باشگاه با توجه به فیر پلی مالی‌، به من اطلاع داد که پیشنهاد خوبی‌ برای یک بازیکن خاص به ما رسیده است. ما قبلا هم فروش‌های خوبی‌ داشتیم. حالا سوال اینجاست که آیا این بازیکن حاضر به پذیرش چالش جدید است یا نه."

13. کاربر روبرو از پست مفید Fc Bayern München تشکر کرده است .

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

اختصاصی چلسی نیوز، ژوزه مورینیو که تیمش در جام حذفی با نتیجه چهار بر دو حذف شد حالا تمرکز خود را روی بازی سه شنبه شب با لیورپول گذاشته است.

در بازی رفت جام اتحادیه انگلیس چلسی توانست لیورپول را در آنفیلد متوقف کند.

مورینیو در بازی با بردفورد در جام حذفی انگلیس از ترکیب دوم خود استفاده کرد تا بازیکنان اصلی تیم برای بازی سه شنبه شب مقابل لیورپول خسته نباشند.

مورینیو گفت: "من همیشه گفته ام که نمی توان مسابقات را پیش بینی کرد و باید بازی به بازی پیش رفت. تیم من در لیگ جزیره مدعی است و در لیگ قهرمان اروپا هم همینطور که باید به مصاف پاریسن ژرمن برویم."

"در حال حاضر مهم ترین جام، جام اتحادیه است چون بازی بعدی ما است و باید در بازی برگشت به مصاف لیورپول برویم ، بدیهی است که لیگ جزیره از جام حذفی و جام اتحادیه مهم تر است اما در راه ما همه چیز سر جای خودش قرار دارد و ما جام حذفی را از دست داده ایم و من نمی توانم بگویم جام حذفی مهم نیست."

"ما جام حذفی را از دست داده ایم و این خیلی ناراحت کننده است. آیا این نتیجه در بازی بعدی تاثیر می گذارد؟ من نمی دانم."

"در بازی جام حذفی بسیاری از بازیکنان من حضور نداشته اند و من فکر نمی کنم در روحیه آنها تاثیر گذار باشد. برانیسلاو ایوانوویچ، نمانیا ماتیچ، دیگو کاستا در آن بازی حضور نداشته اند و به طور مستقیم این نتیجه به آنها مربوط نمی شود."

"اما این تیم ما است و ما در خانه بازنده بازی بودیم."

چلسی و لیورپول در ورزشگاه استمفورد بریج در تاریخ 7بهمن ماه در ساعت 23:15 به مصاف یکدیگر می روند.

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

سرمربی سابق گرگها به باشگاه آلمانی توصیه کرد که جذب شورله برایشان مفید خواهد بود.

آندره شورله مهاجم سابق لورکوزن در این فصل نتوانسته جای خود را در ترکیب آبی ها به دست بیاورد. او فقط 5 بار به عنوان بازیکن اصلی در لیگ به میدان رفته و شایعات خروج او در ژانویه روز به روز قوی تر می شود.

به نقل از گل، سال گذشته ولفسبورگ با 18 میلیون، کوین دی بروین ستاره جوان چلسی را به خدمت گرفتند. وینگر بلژیکی نمایش خیره کننده ای در این فصل داشته است. از طرفی مورینیو نتوانسته شایعات خروج شورله را از بین ببرد، زیرا که چلسی این روزها به دنبال خرید کوادرادو وینگر فیورنتینا است.

ماگات مطمئن است که ولفسبورگ می تواند رقبای خود را با جذب شورله شگفت زده کند: "با یک انتقال به بزرگی شورله، شما می توانید یک علامت جدی به رقبا بدهید. مدتی است که شایعات پیرامون او زیاد است و اکنون بهترین زمان ممکن است. من مطمئنم آن ها می توانند تبدیل رقیبی جدی برای بایرن در بلند مدت شوند."

"با جذب کوین دی بروین، آن ها اکنون هم یک بازیکن استثنایی از چلسی به خدمت گرفته اند. اگر واقعا شورله به تیم ملحق شود، ترکیب آن ها دوباره پیشرفت می کند و آن ها می توانند شانس خود را بالاتر ببرند."

صفحه 6 از 9 نخستنخست ... 45678 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)