Design & Developed BY Patira

صفحه 462 از 470 نخستنخست ... 362412452460461462463464 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,611 تا 4,620 , از مجموع 4699
    مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    LuCiaNo SpAllettI
    بازیکن محبوب
    FRaNCescO ToTTi
    اسم واقعی شما
    MeHrdAd
    Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    5,460
    تشکر شده 7,723 در 1,513 پست

perspolis ۞ آخرین اخبار مربوط به باشگاه پرسپولیس ۞

به نام خدا

آخرین اخبار مربوط به باشگاه پـــــرسپــــــــولیـــس را فقط در این تاپیک قرار دهید.

با تش
    ــــکر

!!! No Totti No Party
    ویرایش توسط AlexDelpiero : 06-18-2012 در ساعت 18:26

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Forward
    مربی مورد علاقه
    Sir Alex Ferguson & J.Moriniho
    بازیکن محبوب
    Ali Karimi , GH.Rezaei , Zayed , Ronaldo , Chicarito . Nani . Rooney . Casillas . Raul . Lampard
    اسم واقعی شما
    Amir Reza

IranRealMadridPersepolis

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    11,279
    تشکر شده 7,138 در 2,523 پست

پیش فرض انصاري‌فرد: با کلمه پول لطفاً عوام‌ فريبي نکنيد.

کريم انصاري‌فرد گفت: آقاي محترم شما که در جلسات ما يک ثانيه هم حضور نداشتيد با کلمه پول عوام‌فريبي نکنيد.

کريم انصاري‌فرد در جواب اظهارات مدير روابط عمومي باشگاه پرسپوليس اظهار داشت: من هميشه گفته‌ام و به آقايان محترم 100 بار ديگر مي‌گويم خدا آن روز را نياورد که من بخواهم به خاطر پول به پرسپوليس پشت کنم، من هميشه رو راست و شفاف حرف‌هايم را زده‌ام.

به گزارش فارس، وي افزود: روابط عمومي محترم زحمت‌کش باشگاه پرسپوليس شما که يک ثانيه در جلسات ما حضور نداشتيد نقل‌ قول‌هاي دوستان را مطرح نکن و با آوردن کلمه پول به دنبال عوام‌فريبي نباشيد من حرف‌هايم را زده بودم و به هيچکس هم بي‌احترامي نکرده بودم چون آرزويم سربلندي و موفقيت پرسپوليس است، حتي بدون انصاري‌فرد.

وي افزود: به احترام علي دايي بزرگ، کسي که قلباً دوستش دارم، دوست ندارم در خصوص بقيه ماجراها و برخي موضوعات حرفي بزنم اما عزيزاني که اين حرف‌ها را مي‌زنيد مگر من بدون قرارداد حاضر نشدم دو بار به تمرين پرسپوليس بيايم؟ پس بهتر است از مطرح کردن برخي از مسائل خودداري کنيد و سعي نکنيد تا شأن و شئون را زير سوال ببريد، احترام پرسپوليس بر من واجب است اما به کسي اجازه نمي‌دهم من را مقابل هواداران بزرگ اين تيم و سرمربي بزرگش قرار دهند. همچنين رويانيان که يکي از مديران لايق فوتبال است به من گفت دايي سه بار استخاره کرده و خوب در نيامده و من هم به حرف ايشان احترام گذاشتم پس بهتر است با اين حرف‌ها کاري نکنيد که برخي مسائل ديگر مطرح شود.

انصاري‌فرد در پايان گفت: من خداي ناکرده به دنبال تهديد و اين حرف‌ها نيستم چون مطمئن باشيد يک روز برمي‌گردم پيراهن پرسپوليس را مي‌پوشم اما اجازه نمي‌دهم تا من را روبه‌روي اين تيم قرار دهند الان هم مي‌گويم از خداي بزرگ مي‌خواهم که بهترين نتايج را براي پرسپوليس شاهد باشم، من به عشق اين تيم ماندم اما قسمت نشد پرسپوليسي شوم ولي باز هم از هواداران مي‌خواهم که مانند کوه پشت سر پرسپوليس باشند که ان‌شاءالله اين تيم نتيجه بگيرد اما آقايان عزيز شما که در اين جلسه نبوديد در خصوص مسائل مختلف حرفي نزنيد. اينطور بهتر است.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

Just Real Madrid & Man Utdl

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Forward
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    Ali Karimi , GH.Rezaei , Zayed , Ronaldo , Chicarito . Nani . Rooney . Casillas . Raul . Lampard
    اسم واقعی شما
    Amir Reza

IranRealMadridPersepolis

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    11,279

پیش فرض رويانيان:بايد با دايي درباره انصاري‌فرد صحبت‌ کنم.

مديرعامل باشگاه پرسپوليس گفت: بايد در خصوص کريم انصاري‌فرد با علي دايي صحبت کنم.

محمد رويانيان درباره موضوع کريم انصاري‌فرد و باشگاه پرسپوليس اظهار داشت: کريم انصاري‌فرد پسري دوست‌داشتني و با غيرت و با تعصب است و در هر شرايطي يا در هر تيمي که باشد مثل پسرم علاقه‌اي معنوي به اين جوان با ارزش و برومند دارم.

به نقل از فارس، وي افزود: اخلاق کريم انصاري‌فرد هميشه من را جذب خودش کرده و به همين دليل علاقه‌اي پدرانه به اين بازيکن خوب و ملي‌پوش دارم. کريم انصاري‌فرد عزيز من است.

رويانيان ادامه داد: اما بايد چند نکته درباره ايشان اعلام کنم، من خيلي ناراحتم که کار انصاري‌فرد و پرسپوليس به خبرهايي که امروز در رسانه‌ها اعلام شده کشيده است، نمي‌دانم آيا انصاري‌فرد تصميم اشتباه گرفته يا خير اما اي کاش او به موقع به درخواست دايي پاسخ مي‌داد و ما را بي‌خبر نمي‌گذاشت. اگر هم انصاري‌فرد بي‌تفاوت در اين خصوص بوده باشد نمي‌توانيم او را مقصر قلمداد کنيم چون او جوان است و شايد نياز به استراحت داشت اما ما هم مطيع تصميم کادر فني خودمان و علي دايي هستيم.

مديرعامل قرمزها تأکيد کرد: به هر حال همه در زندگي اشتباه مي‌کنند، شايد کريم هم اشتباه کرده باشد اما اشکالي ندارد.

وي افزود: من بايد شهادت دهم که دايي اولين بار که من را ديد و ليست خود را معرفي کرد روي کريم انصاري‌فرد تأکيد زيادي داشت. او مي‌گفت انصاري‌فرد را نگه دارم و نبايد اجازه بدهيم جاي ديگري برود. من خودم شاهد بودم اما با توجه به اينکه ما از 7 خرداد تمرينات‌مان را شروع کرديم و حدود 40 روز انصاري‌فرد را نداشتيم قطعاً اين موضوع کمي نياز به بررسي بيشتر دارد که چرا کريم نيامد و يا چه مسائل ديگري اتفاق افتاد.

رويانيان ادامه داد: بايد به اين مسئله توجه کرد که دايي علاقه‌ ويژه‌اي به انصاري‌فرد دارد و همين‌طور هم انصاري‌فرد علاقه زيادي به دايي دارد پس من در خصوص رفتن انصاري‌فرد حرفي نمي‌زنم و قطعاً بايد موضوع را بررسي و سپس با سرمربي محترم تيم صحبت و سپس حرفم را بزنم. اين را بدانيد بنده به هيچ عنوان اجازه نمي‌دهم شأن و شئون انصاري‌فرد زير سؤال برود او فرزندخوانده پرسپوليس و دايي است و مسائلي که به وجود آمد با يک گفتمان ساده حل مي‌شود و نبايد آن را بزرگش کرد تا ديگران سوءاستفاده کنند.

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Forward
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Amir Reza

IranRealMadridPersepolis

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    11,279

پیش فرض پرسپوليس از حدادي‌فر و خليل‌زاده شکايت کرد.

رئيس کميته انضباطي و مدير حقوقي باشگاه پرسپوليس گفت: از قاسم حدادي‌فر و شجاع خليل‌زاده به کميته انضباطي شکايت کرديم.

محمود سالارکيا اظهار داشت: با توجه به اينکه قاسم حدادي فر و شجاع خليل‌زاده با پرسپوليس قرارداد امضاء کرده بودند و حتي مبلغي پول و چک از ما دريافت کرده بودند و سپس خودسرانه به تيم‌هاي ديگري پيوستند ما هم امروز در نامه‌اي به کميته انضباطي از قاسم حدادي‌فر و شجاع خليل‌زاده شکايت کرديم و خواستار رسيدگي به پرونده اين دو بازيکن در کميته انضباطي شديم.

به گزارش فارس،وي افزود:‌ ما به دنبال گرفتن حق باشگاه پرسپوليس هستيم و قطعاً اين موضوع را مثل پرونده دهنوي تا آخر پيگيري خواهيم کرد. بازيکني که اشتباه کرده بايد جواب بدهد.

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم
    مربی مورد علاقه
    ویسنته دلبوسکه،پپ گواردیولا
    بازیکن محبوب
    لیونل مسی،فرناندو تورس،زین الدین زیدان،ایکر کاسیاس
    اسم واقعی شما
    امیررضا

SpainBarcelonaBayern

Lionel Messi

تشکر ها
    7
    تشکر شده 17 در 10 پست

perspolis اخبار روز فوتبال بخصوص اخبار نقل و انتقالات

برای خواندن اخبار روز فوتبال بخصوص اخبار نقل وانتقالات به وبلاگ من بیایید. آدرس وبلاگ : [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

با تش
    ــــکر
    ویرایش توسط l.mesii : 07-12-2013 در ساعت 13:00

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Forward
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Amir Reza

IranRealMadridPersepolis

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    11,279

پیش فرض حل‌شدن مشکل پرسپوليسي‌ها براي ثبت‌ قرارداد.

تمام بازيکنان پرسپوليس پس از تمرين امروز براي ثبت قرارداد به هيئت فوتبال استان تهران رفتند.

با توجه به اينکه مهلت ثبت قرارداد تيم‌ها با بازيکنان امروز به پايان مي‌رسد از همين رو با تدابير مسئولان باشگاه پرسپوليس تمام بازيکنان پس از تمرين امروز راهي هيئت فوتبال استان تهران شدند.

به گزارش فارس، در اين بين تمام اعضاي کادر فني نيز براي ثبت قراردادهاي خود به هيئت فوتبال استان تهران رفتند. با اين حساب مشخص شد که پرسپوليسي‌ها براي ثبت قرارداد در هيئت فوتبال مشکل خاصي ندارند، همچنين پس از بازي دوستانه امروز پرسپوليس و ملوان حدود 300 هوادار با جمع شدن دور خودروي علي دايي از وي قهرماني در ليگ برتر و پيروزي مقابل تراکتورسازي تبريز را خواستار شدند.

علي دايي نيز گفت: فقط نياز به حمايت شماها داريم و تمام تلاشمان را براي شما انجام خواهيم داد تا ان‌شاء‌الله بتوانيم شرمنده شما نباشيم، اين صحبت‌هاي دايي باعث شد تا هواداران به شدت او را تشويق و با لقب آقاي گل جهان او را از ورزشگاه درفشي‌فر بدرقه کنند.

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Forward
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Amir Reza

IranRealMadridPersepolis

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    11,279

پیش فرض سايپا آخرين حريف تدارکاتي پرسپوليس.

تيم فوتبال پرسپوليس در آخرين بازي تدارکاتي خود چهارشنبه هفته آينده به مصاف تيم فوتبال سايپا خواهد رفت.

به نقل از سايت باشگاه پرسپوليس، بر اساس برنامه اعلام شده از سوي علي دايي، سرخپوشان پس از بازي تدارکاتي امروز (پنج شنبه) مقابل ملوان، 23 تير ماه به مصاف فولاد خواهند رفت و چهارشنبه 26 تير ماه در آخرين بازي تدارکاتي، مقابل تيم سايپا صف آرايي خواهند کرد.

توافقات لازم براي برگزاري ديدار دوستانه بين دو تيم پرسپوليس و سايپا امروز انجام شد.

اين بازي تدارکاتي زير نور برگزار مي شود. مکان برگزاري بازي هنوز مشخص نشده اما اين بازي در ورزشگاه درفشي فر يا ورزشگاه ايران تاير برگزار مي شود.

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Forward
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Amir Reza

IranRealMadridPersepolis

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    11,279

پیش فرض پرسپوليس مقابل ملوان به تساوي رسيد.

تيم فوتبال پرسپوليس در ديداري تدارکاتي با نتيجه يک بر يک مقابل ملوان به تساوي رضايت داد.

تيم فوتبال پرسپوليس از ساعت 18 امروز در ديداري تدارکاتي به مصاف ملوان انزلي در ورزشگاه درفشي‌فر رفت.

به گزارش فارس،دو تيم با به نمايش گذاشتن يک بازي خوب با يک نتيجه يک بر يک به کار خود پايان دهند.

گل پرسپوليس را عباس‌زاده در دقيقه 13 به ثمر رساند و جلال رافخايي از روي يک ضربه ايستاگي در دقيقه 18 بازي را به تساوي کشاند.

گفتني است تعدادي از هواداراني که موفق نشدند اين بازي را از نزديک تماشا کنند از روي پشت بام‌هاي اطراف ورزشگاه درفشي‌فر اين بازي را با دردسر تماشا کردند.

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم
    مربی مورد علاقه
    ویسنته دلبوسکه،پپ گواردیولا
    بازیکن محبوب
    لیونل مسی،فرناندو تورس،زین الدین زیدان،ایکر کاسیاس
    اسم واقعی شما
    امیررضا

SpainBarcelonaBayern

Lionel Messi

تشکر ها
    7
    تشکر شده 17 در 10 پست

Neww پاسخ : ۞ آخرین اخبار مربوط به باشگاه پرسپولیس ۞

برای خواندن اخبار روز فوتبال بخصوص اخبارنقل و انتقالات به وبلاگ من بیایید. آدرس وبلاگ : [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

با تشکر

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Forward
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Amir Reza

IranRealMadridPersepolis

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    11,279

پیش فرض صادقيان: براي هفته دوم لحظه‌ شماری مي‌کنم.

مهاجم تيم فوتبال پرسپوليس گفت: براي بازي هفته دوم مقابل ذوب آهن لحظه شماري مي کنم.

پيام صادقيان درباره قرعه‌کشي ليگ برتر اظهار داشت: به نظر من با توجه به قرعه‌کشي ليگ برتر ما بايد با يک روز سخت کارمان را در ليگ برتر شروع کنيم. به نظرم کار بسيار سختي را مقابل تراکتورسازي با انگيزه داريم و مطمئن باشيد 100هزار هوادار به ورزشگاه آزادي مي‌آيند.

به گزارش فارس، وي افزود: ما قطعاً منتظر 100هزار هوادار هستيم چون آنها مي‌خواهند پرسپوليس جديد را ببينند و مخصوصاً تيم دايي را حمايت کنند. مطمئن باشيد ما هم مي‌خواهيم نشان دهيم که تيم بزرگي هستيم و با يک بازي خوب و روان فقط به برد تراکتورسازي فکر مي‌کنيم.

صادقيان ادامه داد: خوشبختانه شرايطم در پرسپوليس روز به روز بهتر مي‌شود و هرگز نگران آينده نيستم. منتظر هستم با اين جو صميمانه براي پرسپوليس به ميدان بروم و گل‌زني کنم.

صادقيان يادآور شد: برخي‌ها مي‌گويند ما بدشانس هستيم که به تيمي مثل تراکتورسازي در اولين گام برخورد کرده‌ايم اما من مخالف اين موضوع هستم. ما بايد با همه تيم‌ها بازي کنيم و دنبال اين گونه مسائل نباشيم که اي کاش با اين تيم اول بازي مي‌کرديم و يا آن تيم همه قابل احترام هستند و مقابل پرسپوليس چند برابر با انگيزه‌اند.

مهاجم قرمزپوشان تأکيد کرد: از طرف ديگر ما هفته دوم بايد مقابل ذوب‌آهن قرار بگيريم. مطمئن باشيد من در هفته دوم سعي مي‌کنم فوتبال خاصي را مقابل آنها به نمايش بگذارم. پس از الآن براي آن بازي لحظه‌شماري مي‌کنم. 100درصد انگيزه دارم تا مقابل ذوب‌آهن خودم را نشان دهم البته هيچ دلخوري هم ندارم ولي چون پرسپوليسي‌‌ام مي‌خواهم بهترين بازي خودم را نشان دهم. البته به ذوب‌آهن احترام مي‌گذارم چون آنها تيمي بسيار خوب و سخت‌کوش هستند.

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Forward
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Amir Reza

IranRealMadridPersepolis

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    11,279

پیش فرض ماهيني: چک کمک به زلزله‌زدگان بوشهر را گرفتم.

مدافع تيم فوتبال پرسپوليس گفت: خوشبختانه با مساعدت سازمان ليگ و رويانيان چک کمک به زلزله‌زدگان بوشهر را گرفتم.

پس از زلزله دلخراش بوشهر و خراب شدن برخي از منازل مردم اين استان، حسين ماهيني مدافع تيم فوتبال پرسپوليس در اقدامي زيبا و خداپسندانه سعي کرد تا از اهالي فوتبال کمکي را جذب تا به مردم زلزله‌زده بوشهر پرداخت کند. از همين رو وي بالاخره موفق به اين کار شد.

ماهيني در اين خصوص اظهار داشت: خوشبختانه با نگاه ويژه مسئولان سازمان ليگ و محمد رويانيان مديرعامل باشگاه پرسپوليس چک کمک به مردم زلزله‌زده بوشهر را دريافت کردم که جا دارد از تمام اين عزيزان که در اين کار خداپسندانه نقش داشتند تشکري ويژه داشته باشم.

به نقل از فارس، وي افزود: حتي جا دارد از تمام بازيکنان نيز که در اين امر خير دخالت داشتند، تشکر کنم و ان‌شاءلله با کمک خداي بزرگ تا آخر هفته اين چک را به دست زلزله‌زدگان نيازمند بوشهر مي‌رسانم تا آنها بتوانند درد کوچکي را از اتفاقي که برايشان پيش آمده دوا کنند.

ماهيني در پايان خاطرنشان کرد: تشکري ويژه از محمد رويانيان مديرعامل باشگاه پرسپوليس دارم که در اين راه با من همکاري کرد. اين کوچک ترين کاري بود که از دستم براي کمک به مردم بوشهر بر مي‌آمد. اميدوارم آنها از فرزند خود رضايت داشته باشند و اين کار کوچک من مورد رضايت آنها قرار گرفته باشد.

ماهيني در پايان در پاسخ به سؤالي که اين مبلغ چقدر است، گفت: خوشبختانه کمک خوبي انجام شده و فقط مي‌توانم بگويم اين کمک قابل توجه است.

صفحه 462 از 470 نخستنخست ... 362412452460461462463464 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)