Design & Developed BY Patira

صفحه 1 از 12 12311 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 115

Hybrid View

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبك
    مربی مورد علاقه
    رافا بنيتس و قطبي
    بازیکن محبوب
    كاپيتان جرارد و علي كريمي
    تشکر ها
    84
    تشکر شده 230 در 48 پست

Exclamation [+] آنالیز و تحلیل بازیهای لیورپولیها در فصل 2009 / 2010 [+]

بروبچ لیورپول توی این قسمت از سایت که مسئولین سایت به هواداران لیورپول اختصاص دادند به تحلیل و بررسی بازیهای لیورپول و همچنین قرار دادن اخبار مهم قرمزهای آنفیلد می پردازیم.طبق قوانین سایت از قرار دادن بحث های غیر فنی و همچنین خبرهای سطحی و غیر مهم خودداری کنید تا محلی خوب و پربار برای همه هواداران لیورپول باشه.
    بچه هایی که بازیها رو به صورت زنده می بینند می تونن بیان و از روند بازی و همچنین درباره عملکرد بازیکنان تیم و حال و هوای کلی بازی صحبت کنند.

Liverpool 2009 / 2010

2. 9 کاربر از پست مفید anfild تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    مورینیو-دلبوسگه-کاپلو-بنیتز
    بازیکن محبوب
    جرارد-کاسیاس-رائول-جان واریو-ابراهیموویچ
    تشکر ها
    11
    تشکر شده 79 در 22 پست

Newww [+] مصاحبه ها و خبرهای جالب و شنیدنی از بازیکنان لیورپول [+]

به نام خدا

مصاحبه های لیورپولی و اخبار از رندگی شخصی ستاره های لیورپول

در این تاپیک مصاحبه ها و اخبار جالب و شنیدنی از بازیکنان لیورپول قرار می گیره

قلبمان میتپد به عشقه استقلال

[

4. 4 کاربر از پست مفید gerrard تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    KKD
    اسم واقعی شما
    S/-\jad
    Liverpool
    تشکر ها
    660
    تشکر شده 1,263 در 387 پست

Bia Inja گفته های کرگر در مورد فینال رویائی 2005

سلام
    حتما فینال 2005 اروپا رو که بین لیورپل و میلان برگذار شد رو یادتون هست
    در این تایپک گفته های جیمی کرگر رو در مورد اینکه چه چیزی باعث شد که ما قهرمان شویم میخوانید

در رختکن چه گذشت؟!!

بین 2 نیمه فینال لیگ قهرمانان اروپا در سال 2005 در استامبول جیمی کاراگر تا مرز نابود شدن پیش رفت.
    آث میلان 45 دقیقه لیورپول را محسور بازی زیبای خود کرده و 3 بر 0 پیش افتاده بود.
    ظاهرا همه ی امید های کسب پنجمین عنوان قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا برای انگلیس ها رو به خاموشی گام بر میداشت.
    کاراگر و هم تیمی هایش به رختکن میرفتند تا به صحبت های بین 2 نیمه رافا بنیتس گوش دهند.
    در اینجا شما خلاصه ا ی انحصاری از این 15 دقیقه بین دو نیمه را از زبان جیمی کاراگر می خوانید.
    کاراگر اولین بار است که در مورد اتفاقات رخ داده در طول آن 15 دقیقه ی افسانه ای کاملا توضیح میدهد و به شما می گوید
    که چگونه الهامات بنیتس به بازیکنان سبب تغییرات جریان آن فوتبال تاریخی بود.

مردم سوال میکند که در آن لحظات چه چیزی در وجوم موج میزد؟
    وقتی که من به سمت رختکن می رفتم، افسردگی وجودم را فرا گرفته بود و واقعا ناامید بودم و احساس میکردم تحقیر شده ام.
    من نمی توانستم سرم را بالا بیاورم و نگاهی به جمعیت حاضر در ورزشگاه بیاندازم و یا به پرچم ها و پیراهن های پراکنده
    شده دور تا دور ورزشگاه آتاتورک نگاه کنم، تحمل اینها را نداشتم و تنها به زمین می نگریستم و هیچ چیزی غیر از
    افسردگی بی پایان نمیدیدم.
    رویا های من به خاک کشیده شده بودند.
    من به بازی فکر نمی کردم، تمام فکرم پیش خانواده و دوستانم بود.
    من خیلی شرمنده بودم.
    افکار مضحکی در سرم موج میزد که:
    "بقیه مردم در شهرمان در مورد این بازی چه می گویند؟"
    فکر برگشتن به خانه و مایه مضکه شدن داغانم میکرد و این حس خنده دار بودم را بدون شک تمام مردم شهر و حتی تمام
    دنیا نسبت به من خواهند داشت.
    دل شرمنده من با دیدن طرفداران لیورپول که به ورزشگاه آمده بودند تا بازی تیم محبوبشان را تماشا کنند پر از غصه و درد
    می شد. ما راهی برای جبران نداشتیم.
    از اینکه به فینال رسیده بودیم پشیمان بودم و حسرت می خوردم این دقیقا همان چیزی بود که تمام شکست خورده ها مثل
    یوونتوس و چلسی به آن رسیده بودند. میلان در شرف کسب چشمگیرترین پیروزی فینال های اروپایی قرار داشت.
    آنها بارسلونا و استوابخارست را 4 بر 0 به ترتیب در سال های 1994 و 1989 آن هم در همین فینال برده بودند و حالا من
    می ترسیدم که ما تاریخی را رقم بزنیم که بر منطقی عجیب استوار باشد یعنی ما به رکورد وحشتناکی برسیم. باختن آن هم با 5
    یا 6 گل خورده.
    تمام توجه من به این بود که بتوانیم بازی را کنترل کنیم تا بیشتر از این گل دریافت نکنیم و آبرویمان را بیشتر از این نابود
    نکنیم.
    در رختکن همه ی بازیکنان ساکت ساکت بودند.
    15 دقیقه ی افسانه ای در کنار ما بود اما حسش نمی کردیم.
    مشکل ترین راه کار در این وضح باور این مسئله بود که نباید هنوز تسلیم شد.
    برای ما راحت بود که باور کنیم آرزوهایمان بر باد رفته اند.آن نه ماه زحمت داشت به این عاقبت ختم میشد.
    عقلا بر این باور بودیم اما من می دانستم که پذیرفتن این تقدیر در سرشت من جایی ندارد.مقدار بدی حادثه اهمیت نداشت مهم
    حس مسئولیتمان بود.
    خوشبختانه عقل سلیمی در رختکن روحیه از دست رفته را تجدید کرد.
    در رختکن ورزشگاه آتاتورک، رافا بنیتس جایگاهش را بین افسانه های آنفیلد نمایان ساخت.
    کنترل رافا برای آن لحظه شگفت انگیزبود.
    رافا رفتارش را بدون توجه به اوضاع به طور استثنایی تغییر داد.او بهترین رفتار برای آن زمان را اجرا کرد، آرامش.
    انصافا او نیز مانند ما فکر میکرد، نمی توانست به خانواده اش یا به چیز هایی که مردم اسپانیا پشت سرش خواهند گفت فکر نکند.
    هنوز تلاش می کرد تا با زبان انگلیسی اش به ما غلبه بر غیر ممکن را آسان کند.
    من به خودم گفتم: "موفق باشی."
    رافا رگه هایی از ناراحتی را در وجودش نمایان کرد اما سرعت عملش در تغییر تاکتیک ها نمایانگر هشیاری و دقت زیادش بود.
    اول گفت ترائوره به حمام برود، این نوع صحبت نشانی مودبانه برای تعویض بازیکن است.
    بعد به جبرئیل سیسه گفته شد که او باید به بازی برود و در سمت راست بازی کند.
    وقتی که دجیمی لباسش را عوض کرد بحثی بین استیو فینان و دکتر تیم ، دیو گالی ، ایجاد شد. فینان از ناحیه کشاله ران
    آسیب دیده بود و دیو به رافا گفت که او باید تعویض شود.
    فینان پریشان بود و درخواست کرد که در زمین بازی بماند اما رافا تایید نکرد.
    رافا توضیح داد که:
    "برای ما تنها 2 تعویض باقی مانده است چون ما کیول را به سبب مصدومیت تعویض کرده ایم. من حاضر نیستم 2 تعویضم
    را همین الان انجام دهم و اگر تو در بازی بمانی من تعویض آخر را از دست میدهم."
    به ترائوره گفت لباسش را بپوشد.
    سپس ایده ای جدید به ذهنش آمد، رافا تصمیمی ناگهانی گرفت.
    رافا گفت:
    "هامان به جای فینان به باز می آید و ما 2-5-3 بازی میکنیم."
    این صحبت رافا آن هم با چنین اطمینانی حداقل چیزی که به من داد اعتماد به نفسی نسبی بود.
    "پبرلو از میانه ی میدان بازی را می چرخاند بنابراین من می خواهم که لوئیس و استیو در اطرافش بازی کنند تا پیرلو نتواند
    به خوبی مهاجمانش را تغزیه کند. ما باید در میانه ی میدان بازیکن بیشتری داشته باشیم تا بتوانیم ابتکار عمل را از آنها
    بگیریم."
    سرعت انتخاب این تاکتیک باعث شد که من بیاندیشم که او قبلا این تصمیم را گرفته بود.
    این همان تاکتیکی بود که در تورین نیز به ما کمک کرد تا از پس یوونتوس بربیایم،گرچه آن یک تاکتیک صرفا دفاعی بود.
    "بسیار خوب" با خودم فقط گمان میکردم که: " 45 دقیقه خیلی زیاد است." اما در نهایت به همین نتیجه رسیدم.
    این تاکتیک جدید توسط رافا برای ما تشریح میشد، به نظر من حرکت شجاعانه ای بود.
    سیسه و هامان در حال آماده شدن هستند تا به بازی بیایند، فقط مشکلی وجود داشت.
    "رافا، من فکر می کنم ما اکنون 12 بازیکن در داخل زمین خواهیم داشت!" پس سیسه باید برای به بازی آمدن صبر کند.
    وقتی ما از رختکن مخوفمان بیرون می آمدیم من با چهره ی سرد مالدینی روبرو شدم ، او با من خوش و بش نکرد حتی با
    دیدنم پشتش را به من کرد.
    حرف هایی نیز از این مطلب که میلانی ها در رختکنشان جشن زود هنگامی دایر کرده بودند به گوش می رسید، من به خاطر
    این جشن دروغشان ناراحت شده بودم. ترائوره بعد از بازی در مصاحبه ای بیان کرده بود که ایتالیایی ها مانند خروس از
    رسیدن به نتبجه 3 بر 0 خودنمایی میکردند، اما او شوخی ساده ای کرده بود ولی روزنامه ها ازآن داستانها ساختند.
    میلانی ها خیلی حرفه ای بودند ، ولی کاپیتانشان با آن همه تجربه شاخص ،نتوانست کاری برای جلوگیری از جشن زود
    هنگامشان بکند.
    گرچه خودم ندیدم اما آنها در رختکنشان مشروب نیز سرو کردند. من برایشان احترام خیلی زیادی قائل هستم اما نمی توانم
    حرکاتشان را تایید کنم.
    اگر این کار را هم کرده باشند کسی نمی توانست سرزنششان بکند، آنها جام را در دستانشان می دیدند.
    وقتی من به محوطه زمین بازی برمی گشتم، مطمئن بودم که میلان خواهد برد. 40 هزار تماشاگر در استامبول شاهد هنر
    نماییشان بودند چرا نباید برد خود را باور کنند؟!
    از دور می شنیدم : "هرگز تنها نخواهی رفت" و وقتی داخل تونل ورود به زمین بازی می شدم این صدا بلند تر می شد و من
    را هیجان زده می کرد. این خواندن نوعی معمولی از خواندن سرود معروفمان نبود.
    قبل از هر بازی خانگی طرفداران آواز می خوانند و با کنایه زدن گریه میکنند این نوع سرود خواندن ما را به پیروزی مطمئن
    میکند و حریف را حسابی می ترساند و وادار به تسلیم میکند.اگر ما در مرحله آخری از یک بازی بزرگ باشیم و پیروزیمان
    نزدیک باشد طرفداران دوباره آواز می خوانند اما این بار با شور و شادی.
    در موقعت های مختلف لغت ها معانی برتری پیدا میکنند و بین دو نیمه بازی آن شب در استامبول هواداران با شور و شوق
    بیشتری می خواندند.
    صدای آرام و غمناکی نیز به گوش می رسید این در حالی بود که صدای سرودمان واضح بود.آن صدای آرام دعا های
    طرفدارانمان در حق ما بود!
    برای من دعا های آنها نشانگر این بود که : ما هنوز غرور داریم ، با شما هستیم ، به تلاش شما اعتماد داریم ، فکر نکنید
    همه چیز تمام شده است و مبادا دستانتان را به علامت تسلیم بالا ببرید.
    در آن شعرها چیزهای دیگری نیز به ما هشدار داده می شد: "نگذارید غرورمان بیشتر از این از بین برود."
    مربی مان، الکس میلر، توصیه نهایی را اینگونه کرد: " حداقل یک گل برای هوادارانمان بزنید."
    فکری که داشتیم این بود که زدن یک گل ممکن است حیثیت از بین رفته را ترمیم کند.
    این بخشی از اتفاقات آن بازی بود، پس پای به میدان نهادیم و...

بقیه داستان رو که حتما می دونین دیگه لیورپول بازی 3 بر 0 باخته رو 3 بر 3 مساوی کرد و در ضربات پنالتی میلان ر ا
    برد و برای پنجمین بار قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شد.

6. 2 کاربر از پست مفید King Kenny تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    KKD
    اسم واقعی شما
    S/-\jad
    Liverpool
    تشکر ها
    660

Lightbulb آکویلانی : چرا لیورپول را انتخاب کردم

به گزارش سایت رسمی لیورپول در ایران ، آلبرتو آکویلانی پنجشنبه درآنفیلد رسماً در حضور جراید به عنوان بازیکن لیورپول به همگان معرفی شد. او طیمصاحبه ای 10 دقیقه ای در جمع خبرنگاران به سؤالات آنها پاسخ داد که در زیر بهمشروح آن می پردازیم.

*س: آلبرتو، به باشگاه فوتباللیورپول خوش آمدید. می توانید به ما بگویید که چرا تضمیم گرفتید رم را ترککنید؟
    ج: می دانستم که تنها رم را بهمقصد باشگاه بزرگی مثل لیورپول ترک خواهم کرد. امیدوارم که به عنوان بازیکن دراینجا رشد کنم و به پوشیدن این پیراهن افتخار کنم.
    *س: به فینال باشگاههای اروپا سال 1984 بین لیورپول و رم اشاره کردید. آیا درست که بگوییم لیورپول بعد از رم تیم دومشما بوده است؟
    ج: بله. طبیعتاً نتوانستم بازیرا ببینم چونکه در آن زمان هنوز متولد نشده بودم اما برونو کونتی در مورد آن بازیبا من زیاد صحبت کرد مخصوصاً در مورد از دست دادن آنپنالتی.
    *س: بازیکن جوانی هستید آیا ترکشهر رم و آمدن به لیورپول برایتان دشوار بوده است؟
    ج: تصمیم دشواری را برای ترکزادگاهم رم گرفتم. مسلماً آنجا متولد و بزرگ شدم و همیشه طرفدار رم خواهم بود. تصمیم ساده ای نبود اما وقتی چنین شانسی پیش می آید تجدید نظرنکردم.
    *س: حدود یک هفته است که درلیورپول هستید و برخی از بازیکنان و مربی را هم ملاقات کرده اید – تا به حال چقدربه شما کمک کردند تا خودتان را با شرایط اینجا وفقدهید؟
    ج: آنها قطعاً به من کمک زیادیکرده اند مخصوصاً مربی و (رییس بازیکن یابها) ادواردو ماسیا. حس کرده ام که در خانهام هستم و به من نشان داده اند که چقدر برایشان مهم هستم. چند بازیکن را ملاقاتکرده ام اما نه همه را چونکه خیلی از بازیکنان در اردوی تیم ملی کشورشان به سر میبردند. می دانم که در این راه به من کمک زیادی خواهند کرد و مشکلی برای سازگاری بامحیط جدید نخواهم داشت.
    *س: بیشتر مشتاقید تا در چه جنبهای از بازی در لیگ برتر شرکت کنید؟
    ج: فوتبال در لیگ برتر متفاوتاز فوتبال لیگ ایتالیا دنبال می شود. در اینجا فوتبال سریعتر و درگیرانه تر انجاممی شود و تیمها قویتر هستند. این موضوع زمانی به اثبات می رسد که شاهدید تیمهایانگلیسی در مراحل بالای لیگ قهرمانان اروپا حضور دارند. فکر نکنم مشکلی پیش بیاید ومنتظر حضور در بازیها هستم.
    *س: برای یک فوتبالیست چقدر خطرناکاست که در سال منتهی به جام جهانی به کشوری و لیگ جدید منتقلشود؟
    ج: می تواند محاسن و معایبیداشته باشد اما مسلماً این چیزها به من بستگی دارند. مارچلو لیپی به من گفت که منمسلماً هیچ مشکلی نخواهم داشت. به من گفت که قرار است برای تیم خیلی مهمی بازی کنمو اگر در اینجا بازی کنم قطعاً مرا به تیم ملی فرا خواهند خواند. حالا قصد دارم تابه روند پیشرفت خود ادامه بدهم چونکه نمی خواهم در جابزنم.
    *س: ژابی آلونسو فصل قبل بازیکنخیلی مهمی برای لیورپول بود و تیم به قهرمانی در لیگ برتر نزدیک شد. آیا از اینکهبه جای او به تیم آمدی احساس فشار و مسئولیت می کنی؟
    ج: ژابی بازیکن خیلی مهمی بودو خوب بازی کرد. اما من جانشین طبیعی او نیستم و موضوع از این جنبه مهم است که خوببازی کنم چه جانشین او تلقی شوم چه بازیکن دیگری. مسئله اصلی ایناست.
    *س: با وجود مصدومیت به باشگاهمنتقل شدی و چند هفته از میادین دور خواهی بود. آیا حس می کنی بتوانی پس از رهاییاز بند مصدومیت بازیهای زیادی را برای لیورپول انجامدهی؟
    ج: این دقیقاً چیزی است که بهآن امیدوارم. قبل از انتقال از مصدومیت خودم اطلاع داشتم و از این بابت خوشحالمچونکه در اینجا بدرستی مصدومیتم را تشخیص دادند و دقیقاً می دانند که مشکل چیست ومعتقدند که قابل درمان است. امیدوارم که بهبود یابم و دیگر از بازی کردن متوقفنشوم.
    *س: امیدواری کی اولین بازی خودترا برای تیم انجام بدی؟
    ج: واقعاً نمیدانم چه زمانیاست. در رم، شروع به تمرینات سبک کرده بودم اما دکتر باشگاه لیورپول معتقد است کهباید احتیاز کنم. قرارداد پنج ساله ای با باشگاه بسته ام و لزومی ندارد در این کارعجله ای کنم که بعدها متوقف شوم. در حال حاضر به نصایح مربیان و کادر پزشکی گوشمیدهم و امیدارم که زودتر خوب شوم.
    *س: لیورپول فصل قبل خوب کار کرد ونزدیک بود به مقام قهرمانی برسد. این فصل آنها بار دیگر با من یونایتد و چلسی رقابتخواهند داشت. آیا از فشاری که به تیم وارد میشود و قرار است به آن کمک کنیدآگاهید؟
    ج: خیلی خوب از فشاری کهباشگاه تحمل می کند آگاهم و من هم این فشار را تحمل خواهم کرد. اگر می خواهید برایتیم بزرگی بازی کنید باید آماده قرار گرفتن زیر فشارباشید.
    *س: در رم در کنار بزرگانی چونفرانچسکو توی بازی کردید. حالا در لیورپول در کنار بازیکن بزرگی چون استیون جراردبازی خواهید کرد. به عنوان بازیکن چقدر خوب بازی میکند؟
    ج: همانطور که قبلاً هم گفتهام، معتقدم استیون جرارد بهترین بازیکن هافبک در فوتبال دنیا است و بسیار مفتخرم کهفرصت بازی در کنار او را بدست آورده ام. امیدوارم که بتوانم از او چیزهای زیادی رابیاموزم.
    *س: آیا قبل از پیوستنت به اینجابا آندرا دوسه نا مشورت کردید؟
    ج:بله. دوسه نا را از اردویتیم ملی ایتالیا به خوبی می شناسم و به من گفت که در جو بسیار خوبی در اینجا کارخواهم کرد.
    *س: آیا دلیل خاصی داشت که شمارهپیراهن 4 را انتخاب کردید؟
    ج: خیلی از شماره پیراهنهاییکه در ایتالیا در پستم پوشیده می شوند در اینجا از قبل انتخاب شده بودند به همیندلیل این شماره پیراهن را انتخاب کردم. دوست ندارم شماره پیراهنهای (ارقام) بزرگیرا بر تن کنم که معنایی ندارند.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

THIS IS ANFIELD

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

8. کاربر روبرو از پست مفید King Kenny تشکر کرده است .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    KKD
    اسم واقعی شما
    S/-\jad
    Liverpool
    تشکر ها
    660

Bia Inja کرگیاکاس: بسیار به خود می بالم

ساتیریاس کرگیاکاس معتقد است که انتقال او به لیورپول فرصت خوبی است که ثابت کند فوتبالیستهای یونانی می توانند در بالاترین سطح فوتبال بازی کنند.

به گزارش سایت رسمی لیورپول در ایران، شماره 16 جدید تیم قرارداد دو سال های با امکان تمدید یک سال دیگر روز جمعه با باشگاه منعقد کرد. کرگیاکاس تصور می کند که این انتقال برای فوتبال یونان نکته مثبتی تلقی مشود و می گوید مشتاق است تا در یکی از بزرگترین باشگاههای فوتبال جهان توپ بزند.
    ساتیریاس در کنفرانس خبری خود در ملوود گفت:"بسیار مفتخرم که به باشگاهی با این عظمت بازی می کنم. این انتقال موفقیت بزرگی است نه تنها برای من بلکه به عنوان نماینده ای از فوتبالیستهای یونانی نیز حائز اهمیت است.
    " می خواهم ثابت کنم که بازیکنان یونانی خوبی هستند که می توانند در بالاترین سطح فوتبال کار کنند. وقتی در حال انتقال به باشگاهی همچون لیورپول هستید، اصلاً نیاز به متقاعد کردن ندارید. خیلی خوشحالم و هیجان زده هستم که در اینجا حضور دارم."
    کرگیاکاس می تواند در ترکیب تیم دوشنبه در انفیلد مقابل استون ویلا قرار بگیرد.
    ساتیریاس افزود:"نمی دانم آیا فرصت بازی در دوشنبه شب را خواهم داشت یا نه، اما بازی کردن برای لیورپول احساس بسیار خوبی دارد. کاملاً در خدمت تیم بازی خواهم کرد و تمام تلاشم را می کنم اما این تصمیم مربی است که چه زمانی از من استفاده کند."
    زمانی که از او پرسیده شد چه قابلیتهایی را می تواند به تیم اضافه کند، پاسخ داد:"به خوبی توپهای هوایی را با سر می زنم، قدرت بدنی خوبی دارم و باتجربه هستم. طی بازیهای سعی خواهم کرد تا این مهارتها و قابلیتهایم را نشان دهم.
    "مدت زیادی نیست که در اینجا هستم. با هم تیمی هایم آشنا شده ام، اما فرصت زیادی نداشتم تا مدت زیادی را در کنار آنها باشم. می دانم که آنها بازیکنان بسیار خوبی هستند – همه این را می دانند – و مطمئنم که آنها در هماهنگی با تیم به من کمک خواهند کرد."

10. کاربر روبرو از پست مفید King Kenny تشکر کرده است .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    KKD
    اسم واقعی شما
    S/-\jad
    Liverpool
    تشکر ها
    660

Newww رافا: ستاره های جوان تیم می توانند به موقع بدرخشند

رافا بنیتز معتقد است که حضور جوانانی چون ناتان اکلستون و دیوید آمو در فهرست بازیکنان حاضر در رقابتهای لیگ قهرمانان می تواند به پیشرفت ارزشمند آنها کمک شایانی کند.
    به گزارش سایت رسمی لیورپول در ایران، این دو که پرورش یافته آکادمی لیورپول هستند به جمع بازیکنان جوان دیگر تیم جی اسپرینگ، مارتین کلی و استیفن داربی در مرحله گروهی این رقابتها خواهند پیوست. این سه اولین بازی در این رقابتها را در فصل قبل برابر آیندهوفن در هلند انجام دادند.
    بنیتز که در مورد فهرست 28 نفره خود صحبت می گرد گفت:"مجبور شدیم نام دو بازیکن را از فهرست خط بزنیم که تصمیم دشواری بود. حضور بازیکنان جوان در این رقابتها، تجربه بسیار خوبی برای آنها محسوب میشود. برای آنها مهم است که در این فهرست قرار داشته باشند و اگر در ترکیب قرار بگیرند یا به بازی بروند عالی خواهد بود.
    "همیشه وقتی به همراه بازیکنان بزرگسال تیم به رقابتهای خارج از لیگ می روید نکاتی را می آموزید به همین خاطر تصور کنم این تجربه برای آنها بسیار مهم باشد. باید تیم را برای این شش بازی مرحله گروهی آماده کنیم و بعد امیدوار باشیم که وقتی بازیهای این مرحله به پایان برسند بازیهای دیگری را نیز بتوانیم در این رقابتها انجام دهیم."
    در ضمن در طی فرجه بازیهای ملی بنیتز در ملوود با بازیکنان ذخیره و جوان تیم کار می کند تا بتواند در آینده به کمک تیم بیایند.
    بنیتز گفت:"با چند بازیکن بزرگسال و جوان تیم کار کردیم و به بازیهای 5 نفره و کارهای تاکتیکی پرداختیم. چند روز پیش در آکادمی با تیم زیر 18 ساله های خود بازی تدارکاتی انجام دادیم و خوب بود که توانستیم بازیکنان را در زمین بازی ارزیابی کنیم. ارتباط با آکادمی خوب است و نکات سودمندی دارد که می تواند در آینده بیش از این نتیجه بدهد.
    "بازیکنان جوان می دانند اگر سخت تمرین کنند و پیشرفت داشته باشند آن وقت شانس بازی را در تیم اصلی پیدا خواهند کرد."
    بنیتز دنیل آیالا را مثال زد که این فصل اولین بازی رسمی را برای تیم انجام داد. جوان اسپانیایی تیم اولین بازی رسمی خود در لیگ را برابر استوک سیتی در انفیلد انجام داد و بنیتز گفت که او در آینده شانس بیشتری برای بازی پیدا خواهد کرد.
    بنیتز ادامه داد:"آیالا برای ما بسیار خوب کار کرده است و در تیم رزرو بازیهای خیلی خوبی انجام می دهد. او تنها 18 سال سن دارد و در حال آموزش است و در آینده بازیکن خوبی خواهد شد."

12. کاربر روبرو از پست مفید King Kenny تشکر کرده است .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    KKD
    اسم واقعی شما
    S/-\jad
    Liverpool
    تشکر ها
    660

Post رافا: یوسی الگویی برای دیگران

رافا بنیتز پس از هت تریکی که یوسی بنایون برابر برنلی زد، او را الگویی برای دیگر بازیکنان تیم خواند.

به گزارش سایت رسمی لیورپول در ایران، درک کویت زننده گل دیگر تیم بود تا لیورپول با نتیجه 4-0 در این دیدار به پیروزی برسد – اما این بنایون بود که بنیتز الگوی بازیکنانی خواند که هر چند فرصت بازی کمی پیدا می کنند اما می توانند اینگونه به یاری تیم بیایند.

شماره 15 لیورپول در فصل قبل فرصت بازی کمی در نیم فصل اول یافت اما اکنون به یکی از مؤثرترین بازیکنان تیم بدل شده است.

بنیتز در این باره گفت:"می دانستیم که او بازیکن قابلی است. مشاهده کرده ایم که وقتی به عنوان بازیکن تعویضی به زمین می آید چقدر خوب بازی کرده است اما در این بازی نمی دانستیم آیا او را از ابتدا به میدان بفرستیم یا او را به عنوان بازیکن جانشین بکار بگیریم.

"امروز او خیلی خیلی خوب بازی کرد و حرکات تیمی او عالی بود. طی فرجه بازیهای ملی نظر چند بازیکن را در مورد تغییر روند بازی جویا شدم و سپس فقط سخت تمرین کردیم. یوسی به همراه تیم ملی اسرائیل بازی کرد اما با اینحال می خواست در این میدان بازی کند. مسئله خیلی ساده است باید این چیزها را در تمرینات و فرصت بازی که به شما داده میشود ثابت کنید.

"یوسی بازیکن باتجربه ای است و می داند که بهترین روش برای تثبیت جایگاه خود ارائه یک بازی بسیار خوب است."

علیرغم اینکه بنایون با هدیه بردن توپ بازی زمین را ترک کرد، اما بنیتز معتقد است که بازیکن دیگری در این برد 4-0 نقش کلیدی داشت.

بنیتز ادامه داد:"لوکاس در میانه میدان نقش حمایت و اداره بازی را داشت و همه را رو به جلو می خواند. به نظر من او امروز بازیکن کلیدی تیم بود. می توانیم از بازی زیبای یوسی تمجید کنیم اما این به لطف بازی خوب لوکاس بود. یک چیزی را که روز اول به من گفتند این بود که وقتی سخت تلاش کنید هواداران از شما حمایت خواهند کرد.

"آنها می توانستند بار دیگر ببینند که لوکاس بازیکن قابلی بوده و برای تیم سخت تلاش کرد. او می تواند در نبردهای هوایی شرکت کند، تکل بزند و پاس بدهد. او رد پستهای مختلف بسیار سخت کار کرده است و به بازیکنان دیگر آزادی عمل بیشتری داده است. به نظر من او امروز بازیکن بسیار مؤثری بود."

تنها خاویر ماسکرانو در تیم نبود، بنیتز ابراز داشت که این هافبک پس از بازی در تیم ملی آرژانتین هنوز در آمریکای جنوبی است.

او در این باره توضیح داد:"ماسکرانو را در اختیار نداشتیم. او هنوز به لیورپول نرسیده است. یکشنبه به تیم خواهد پیوست. مشکلاتی برای او پیش آمده بود و دکتر تیم با پزشک تیم ملی آرژانتین در این باره مشورت کرد. حالا فکر کنم وضع او مساعد است اما بعداً به تیم می پیوندد چونکه لازم بود بر روی او آزمایشاتی انجام شود.

"نگران نباشید موضع جدی نیست!"

اوون کویل مربی بارنزلی، از بازی استیون جرارد که امروز در نقش هافبک دفاعی در کنار لوکاس بازی کرد، تمجید نمود.

کویل گفت:"استیون جرارد می تواند در پست بک راست بازی کند و باز برای تیم مؤثر کار کند چونکه او بازیکنی در سطح جهانی است. در بازیهای ملی شاهد بازی او بودیم و هر هفته در سطح باشگاهی بازیهای عالی او را می بینیم. باید اقرار کرد که او یک بازیکن لیورپولی واقعی است، هر چند ترجیح می دادم امروز او در همان بک راست بازی می کرد!"
    منبه:[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

14. کاربر روبرو از پست مفید King Kenny تشکر کرده است .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    KKD
    اسم واقعی شما
    S/-\jad
    Liverpool
    تشکر ها
    660

Post جرارد: من و تورس كاملاً هماهنگ هستيم

استيون جرارد هافبك كهنه كار ليورپول از اينكه در فصل جديد آزادى عمل بيشترى در تركيب تيمش دارد بسيار خوشحال است.
    جرارد در اين مورد به خبرنگار اسكاى گفت: «اين فصل خيلى راحت تر مى توانم در حملات ليورپول شركت كنم. طى چند بازى اخير بيشتر نقش يك مهاجم را ايفا كرده ام تا يك هافبك بازيساز.

به نظر خودم در كارهاى تهاجمى مى توانم بيشتر توانايى هايم را به معرض نمايش بگذارم به خصوص اينكه با تورس به هماهنگى كامل رسيده ام. من و تورس كاملاً با هم هماهنگ شده ايم و اين مطمئناً به سود ليورپول خواهد بود. اصلاً برايم مهم نيست كه به عنوان يك عنصر تهاجمى در طول فصل چند گل را به ثمر مى رسانم فقط مى خواهم در اين پست كاملاً تأثيرگذار باشم.

بازيكنانى همچون تورس و كوئيت در تركيب ليورپول به اندازه كافى مى توانند گل بزنند و در نقش يك گلزن ظاهر شوند. وظيفه دارم براى اين بازيكنان موقعيت گلزنى ايجاد كنم. به نظر خودم تاكنون به خوبى توانسته ام اين وظيفه را انجام دهم.»

16. کاربر روبرو از پست مفید King Kenny تشکر کرده است .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    KKD
    اسم واقعی شما
    S/-\jad
    Liverpool
    تشکر ها
    660

Post تورس: رافا بازی مرا چقدر پیشرفت داده است

فرناندو تورس فاش کرده است که رافا بنیتز او را به بهترین شرایط بازیش رسانده است.
    به گزارش سایت رسمی لیورپول در ایران، تورس که در برابر وستهام یونایتد در فرم بسیار خوبی بود به مجله رسمی لیورپول گفت:"تحت مربیگری رافا بیشتر شروع کردم بازی را از منطقه میانی محوطه جریمه آغاز کنم. بسیاری از گلهای خود را از این منطقه زده ام تا اینکه از جناحین گل زده باشم.
    "دوست دارم تا بین دو مدافع میانی حریف بازی کنم و آنها را به خود مشغول کنم تا برای هافبکها فضای خالی مناسبی ایجاد کنم. این به من کمک می کند تا در موقع حملات پاس دریافت کنم. باید بر روی نقطه قوت خود بازی کرد. نمی دانم چگونه در پستهای دیگر بازی کنم. پست مهاجم پست مناسبی برای من است.
    "شاید مهارتها و قابلیتهای استیوی را نداشته باشم که بین خطوط بازی می کند یا مثل یوسی که نفوذ می کند و از جناح به میانه خط دفاعی حریف حرکت می کند.
    "تصور کنم این قضیه در مورد بازیکنانی چون امانوئل آدبایور و دیدیه دروگبا نیز صادق است. اگر مجبور بودند که بین دو خط یا جناحین بازی کنند نمی توانستند به بازی پست مهاجم خوب بازی کنند. اما از روز اولی که به لیورپول آمدم همیشه بازیم در حال پیشرفت بوده است.
    "حالا نسبت به موقعی که در اتلتیکو بودم بازیکن بهتری هستم. امیدوارم که بتوانم به پیشرفت ادامه داده و با کمک مربی و هم تیمی هایم هر روز بهتر و بهتر شوم.

18. کاربر روبرو از پست مفید King Kenny تشکر کرده است .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    KKD
    اسم واقعی شما
    S/-\jad
    Liverpool
    تشکر ها
    660

رافا: اگر شانس بازی برابر چلسی را دارد

رافا بنیتز پس از بهبود مصدومیت دنیل اگر و 68 دقیقه بازی در تیم رزرو، قصد دارد تا لحظات آخر در مورد حضور او در برابر چلسی تصمیم بگیرد.

بنیتز به سایت رسمی گفت:"دنیل امروز تمرین کرد. فیلم دی وی دی بازی رزرو را تماشا کردم و او خوب کار کرد. شاید شانس بازی برابر چلسی را داشته باشد – باید دید چه میشود.

"او بازیکنی است که نه تنها خیلی خوب دفاع می کند بلکه در حفظ توپ مهارت دارد. خیلی خوب خواهد شد که بار دیگر او را در اختیار داریم."

20. کاربر روبرو از پست مفید King Kenny تشکر کرده است .

صفحه 1 از 12 12311 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)