دانلود فیلم کامل مراسم افتتاحیه المپیک لندن

نمایش نسخه قابل چاپ

نمایش 40 پست از این موضوع در یک صفحه
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
  • 07-28-2012, 14:24
    ashly
    دوستان من لینک های افتتاحیه با کیفیت hd دارم حدود 5.5 گیگ حجمشه از شبکه Euro Sport HD

اگه میخواین تا لینک ها رو بذارم راستی لینک ها از مدیا فایر هستن
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
  • 07-28-2012, 15:20
    zidan-ronaldo
    آقا بزار دستت درد نکنه
  • 07-28-2012, 15:31
    zidan-ronaldo
    آقا تورو خدا تو یه سایت دیگه بزارید...این سایت Rapidshare به درد نمیخوره....هی گیر بیخود و چرت و پرت میده
    نمیشه تو سایت 4shared بزارید؟؟؟
  • 07-28-2012, 15:55
    ashly
    Euro Sport HD :: AvI:: 1024X 576:: 4MB

دانلود از مدیا فایر

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

دانلود در 29 پارت

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] / [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] / [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] /[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] / [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] / [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]/ [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]/ [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] / [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] /[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] /[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] / [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] / [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] / [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] /[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] / [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] / [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] / [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] / [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] / [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] / [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] / [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] / [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] / [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] / [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] / [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] / [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] / [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] / [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

:hehee::hehee:
  • 07-28-2012, 16:59
    레자
    یه سوال اساسی تو ذهنم پیش اومده

من لینکی دارم از شبکه اسکای اسپورت یا فوکس ساکر full HDهست ولی حجمش 3گیگه دیگه از فول اچ دی بالاترم میشه که بشه 5گیگ تازه مدتشم 1ساعت و 35دقیقه هست
  • 07-28-2012, 17:36
    레자
    سلام

من با ذکر شرایط به مدیر منتظر پاسخ ایشون هستم چون انواع فرمت و حجم و کیفیت رو دارم و اینکه یک نسخه 7گیگی که مدتش 3ساعت و خورده ای هستش

خداکنه که قوانین اجازه بده!!!خیلی خوب میشه شبکش هم اکثرا یورواسپرت هست
  • 07-28-2012, 20:32
    spain footballer
    آقا تکلیف مارو مشخص کنید بالاخره کودومو دانلود کنیم؟؟؟:soal::hehee:
  • 07-28-2012, 22:35
    레자
    منم موندم من که خودم 4روز هر شب از2صبح تا 6صبح رایگان دان میکنم اون نسخه 7گیگی رو که مدتش هم 4ساعته و کاملترین فیلمه ببین دوست عزیز انواع زیادی داره فرمت avi -mkv-mp4 با حجم ها ی 800مگابایت -3گیگ-1ونیم گیگ-7گیگ از شبکه های یورو اسپورت فوکس ساکر و .... با حجم حتی فول اچ دی و مدت های مختلف از 1ساعت و نیم بگیر تا 4ساعت که کاملترین نسخشه حالا مونده سلیقه خودت که بخوای همشو ببینی یا خلاصه شو
  • 07-29-2012, 03:33
    pooyan_wenger
    دانلود مراسم افتتاحیه المپیک 2012 لندن
    London.2012.Opening.Ceremony.720p.HDTV.x264-TVCENTER
    حجم 1700 مگ
    4 ساعت

این ریلیز توسط دوست عزیزم آرنولد انکود شده و برای عزیزان با کیفیت 720 واقعی میتوانند تماشا کنند

• نمایش 40 پست از این موضوع در یک صفحه
    صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین