برنامه کامل نهمین دوره لیگ برتر ایران (فصل 88 - 89) از هفته اول تا هفته آخر
هفته نخست رقابتهاي ليگ برتر روزهاي 15 و 16 مرداد برگزار ميشود. برنامه اين رقابتها به شرح زير است:
هفتهي اول:
مس كرمان – پرسپوليس
استقلال – سپاهان
پيكان – مقاومت سپاسي
استقلال اهواز – ابومسلم
راه آهن – فولاد خوزستان
پاس همدان – استيل آذين
شاهين بوشهر – ملوان انزلي
صباي قم – تراكتور سازي تبريز
ذوب آهن اصفهان – سايپا
هفتهي دوم:
سپاهان – مس كرمان
پرسپوليس – استقلال اهواز
فولاد خوزستان – پيكان
ابومسلم – پاس
ملوان – راه آهن
استيل آذين – صباي قم
سايپا – شاهين بوشهر
تراكتورسازي – ذوب آهن
مقاومت سپاسي – استقلال تهران
هفتهي سوم:
مقاومت سپاسي – سپاهان
پاس همدان – پرسپوليس
پيكان – ملوان
صبا – ابومسلم
راه آهن – سايپا
ذوب آهن – استيل آذين
شاهين – تراكتور
استقلال – فولاد خوزستان
استقلال اهواز – مس
هفتهي چهارم:
سپاهان – استقلال اهواز
پرسپوليس – صبا
سايپا – پيكان
ابومسلم – ذوب آهن
تراكتور – راهآهن
ملوان – استقلال
مس – پاس
فولاد – مقاومت
استيل آذين – شاهين
هفتهي پنجم:
فولاد خوزستان – سپاهان
ذوب آهن – پرسپوليس
پيكان – تراكتورسازي
شاهين – ابومسلم
استيل آذين – راه آهن
استقلال – سايپا
صبا – مس
مقاومت سپاسي – ملوان
پاس همدان – استقلال اهواز
هفتهي ششم:
سپاهان – پاس همدان
پرسپوليس – شاهين
استيل آذين – پيكان
ابومسلم – راه آهن
تراكتور- استقلال تهران
مس كرمان – ذوب آهن
سايپا – مقاومت سپاسي
استقلال اهواز – صبا
ملوان – فولاد خوزستان
هفتهي هفتم:
ملوان – سپاهان
راه آهن – پرسپوليس
پيكان – ابومسلم
استقلال – استيل آذين
شاهين – مس
مقاومت سپاسي – ترا كتور
ذوب آهن – استقلال اهواز
فولاد خوزستان – سايپا
صبا – پاس
هفتهي هشتم:
سپاهان – صبا
پرسپوليس – پيكان
ابومسلم – استقلال
مس – راهآهن
استيل آذين – مقاومت
استقلال اهواز – شاهين
تراكتور – فولاد
پاس – ذوب آهن
سايپا – ملوان
هفتهي نهم:
سايپا – سپاهان
استقلال – پرسپوليس
پيكان – مس
مقاومت – ابومسلم
راه آهن – استقلال اهواز
فولاد خوزستان – استيل آذين
شاهين – پاس
ملوان – تراكتور
ذوب آهن – صبا
هفتهي دهم:
ذوب آهن – سپاهان
پرسپوليس – مقاومت سپاسي
استقلال اهواز – پيكان
ابومسلم – فولاد خوزستان
پاس همدان – راه آهن
استيل آذين – ملوان
صبا – شاهين
تراكتور – سايپا
استقلال – مس
هفتهي يازدهم :
سپاهان – تراكتور
فولاد خوزستان – پرسپوليس
پيكان – پاس
ملوان – ابومسلم
راه آهن – صبا
سايپا – استيل آذين
شاهين – ذوب آهن
استقلال – استقلال اهواز
مقاومت سپاسي – مس
هفتهي دوازدهم:
شاهين – سپاهان
پرسپوليس – ملوان
صبا – پيكان
ابومسلم – سايپا
ذوب آهن – راه آهن
استيل آذين – تراكتور
پاس همدان – استقلال
مس كرمان – فولاد خوزستان
استقلال اهواز – مقاومت سپاسي
هفتهي سيزدهم:
سپاهان – استيل آذين
سايپا - پرسپوليس
پيكان – ذوب آهن
تراكتور سازي – ابومسلم
استقلال تهران – صبا
ملوان – مس
مقاومت سپاسي – پاس
فولاد خوزستان – استقلال اهواز
راه آهن – شاهين
هفتهي چهاردهم :
راه آهن – سپاهان
پرسپوليس – تراكتور
شاهين – پيكان
ابومسلم – استيل آذين
ذوب آهن – استقلال تهران
مس كرمان – سايپا
صبا – مقاومت سپاسي
استقلال اهواز – ملوان
پاس همدان – فولاد خوزستان
هفتهي پانزدهم:
سپاهان – ابومسلم
استيل آذين – پرسپوليس
پيكان – راه آهن
استقلال تهران – شاهين بوشهر
تراكتور سازي – مس كرمان
مقاومت سپاسي – ذوب آهن
استقلال اهواز – سايپا
فولاد خوزستان – صبا
ملوان – پاس
هفتهي شانزدهم:
پيكان – سپاهان
پرسپوليس – ابومسلم
راه آهن – استقلال
مس – استيل آذين
شاهين – مقاومت سپاسي
استقلال اهواز – تراكتور سازي
ذوب آهن – فولاد خوزستان
پاس همدان – سايپا
صبا – ملوان
هفتهي هفدهم:
سپاهان – پرسپوليس
استقلال – پيكان
مقاومت سپاسي – راه آهن
استيل آذين – استقلال اهواز
فولاد خوزستان – شاهين
تراكتور – پاس
ملوان – ذوب آهن
سايپا – صبا
ابومسلم – مس كرمان
تاریخ برگزاری بازی های لیگ برتر ایران
می گما تاریخ برگزاری بازیها مشخص نشده؟
استقلال پرسپولیس چه روزی برگزار میشه؟ :mage mishe:
معلوم شده؟
برنامه بازیها و ساعات بازیهای هفته اول و دوم لیگ برتر ایران
افتتاحيه نهمين دوره ليگ برتر؛را ه آهن شهر ري- فولاد خوزستان
برنامه دو هفته اول نهمين دوره ليگ برتر فوتبال ايران اعلام شد.طبق برنامه راه آهن و فولاد اين دوره را افتتاح مي كنند.
نهمين دورهي مسابقات ليگ برتر از روز 15 مرداد با برگزاري دو ديدار آغاز خواهد شد.
هفتهي اول-
پنجشنبه: 15 مرداد - ساعت 17:15
را ه آهن شهر ري- فولاد خوزستان- اکباتان- تهران
مس کرمان- پيروزي- ساعت 19:30-شهيد باهنر-کرمان
جمعه 16 مرداد
ذوب آهن اصفهان- سايپا کرج- ساعت 17:15- ذوب آهن- فولاد شهر
پاس همدان- استيل آذين-ساعت 18 قدس- همدان
پيکان قزوين- مقاومت سپاسي- ساعت 18 رجايي- قزوين
شاهين بوشهر-ملوان انزلي- ساعت 18 - شهيد بهشتي-بوشهر
استقلال اهواز- ابومسلم خراسان – ساعت :19:30- تختي-اهواز
صباي قم- تراکتور سازي تبريز- ساعت:19:30 – يادگار امام-قم
استقلال تهران- فولاد مبارکه سپاهان- ساعت:19:30- آزادي-تهران-بدون حضور تماشاگر
هفتهي دوم - جمعه 23 مرداد
ابومسلم خراسان- پاس همدان- ساعت 17 - ثامن الائمه-مشهد
استيل آذين تهران- صباي قم- دستگردي- تهران-ساعت 17
ملوان انزلي- راه آهن شهر ري- ساعت 18-تختي-انزلي
سايپا تهران-شاهين بوشهر- ساعت 18-انقلاب –کرج
فولاد خوزستان- پيکان قزوين- ساعت 19:15- اهوزا-خوزستان
پيروزي تهران-استقلال اهواز-آزادي-تهران- ساعت 19:15بدون حضور تماشاگر
شنبه - 24 مرداد
مقاومت سپاسي-استقلال تهران- ساعت 17- حافظيه- شيراز
تراکتور سازي تبريز-ذوب آهن – ساعت 17-تختي-تبريز
فولاد مبارکه سپاهان-مس کرمان- ساعت 19:15- ذوب آهن –فولاد شهر
برنامه نیم فصل اول لیگ برتر فوتبال - جاوا
برنامه بازی های نیم فصل اول لیگ فوتبال ایران این بار در قالب کتاب الکترونیکی آماده دانلود گردیده است. این نرم افزار دارای لیست کاملی از بازی ها و زمان برگزاری آنهاست و به علت جاوا بودن بر روی کلیه گوشی های [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] قابل اجراست.
[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] - با حجم 124 کیلوبایت
[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] پسورد : [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
اعلام برنامه هفته پنجم تا هشتم ليگ برتر
سازمان ليگ حرفهاي فوتبال برنامه هفته پنجم تا هشتم ليگ برتر نهم را اعلام كرد ؛
[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
روابط عمومي سازمان ليگ برنامه پنجم تا هشتم ليگ برتر را اعلام كرد.
اين برنامه به شرح زير است:
*هفته پنجم: گراميداشت امامحسن (ع) و تكريم ايتام
جمعه 13 شهريور
شاهين بوشهر ـ ابومسلم مشهد ساعت 21 ورزشگاه شهيدبهشتي بوشهر
پاس همدان ـ استقلال اهواز ساعت 21 ورزشگاه قدس همدان
دوشنبه 16 شهريور
استقلال تهران ـ سايپا ساعت 21 ورزشگاه آزادي
پيكان قزوين ـ تراكتورسازي تبريز ساعت 21 ورزشگاه شهيدرجايي قزوين
راهآهن ـ استيلآذين ساعت 21 ورزشگاه اكباتان
مقاومت سپاسي ـ ملوان انزلي ساعت 21 ورزشگاه حافظيه شيراز
فولاد خوزستان ـ سپاهان اصفهان ساعت 21 ورزشگاه تختي اهواز
صباي قم ـ مس كرمان ساعت 21 ورزشگاه يادگارامام قم
ذوبآهن اصفهان ـ پرسپوليس ساعت 21 ورزشگاه فولادشهر اصفهان
*هفته ششم: گراميداشت ياد و نام مولاي متقيان اميرالمومنان حضرت علي(ع)
يكشنبه 22 شهريور
تراكتورسازي تبريز ـ استقلال تهران ساعت 21:30 ورزشگاه يادگار امام
سپاهان اصفهان ـ پاس همدان ساعت 21 ورزشگاه فولادشهر اصفهان
ابومسلم مشهد ـ راهآهن ساعت 21 ورزشگاه ثامن الائمه
مس كرمان ـ ذوبآهن ساعت 21 ورزشگاه باهنر كرمان
سايپا ـ مقاومت سپاسي ساعت 21 ورزشگاه شريعتي كرج
استقلال اهواز ـصباي قم ساعت 21 ورزشگاه تختي اهواز
ملوان انزلي ـ فولاد خوزستان ساعت 21 ورزشگاه تختي انزلي
استيلآذين ـ پيكان ساعت 21 ورزشگاه دستگردي
دوشنبه 23 شهريور
پرسپوليس ـ شاهين بوشهر ساعت 21 ورزشگاه آزادي
*هفته هفتم: گراميداشت هفته دفاع مقدس و تكريم ياد و خاطره دلاور مرديهاي رزمندگان اسلام
جمعه 27 شهريور
استقلال تهران ـ استيلآذين ساعت 21 ورزشگاه آزادي
شنبه 28 شهريور
ذوبآهن اصفهان ـ استقلال اهواز ساعت 21 ورزشگاه فولادشهر اصفهان
صباي قم ـ پاس همدان ساعت 21 ورزشگاه يادگار امام قم
شاهين بوشهر ـ مس كرمان ساعت 21 ورزشگاه شهيد بهشتي بوشهر
پيكان قزوين ـ ابومسلم ساعت 21 ورزشگاه شهيد رجايي قزوين
يكشنبه 29 شهريور
فولاد خوزستان ـ سايپا ساعت 18:30 ورزشگاه تختي اهواز
مقاومت سپاسي ـ تراكتورسازي تبريز ساعت 18:30 ورزشگاه حافظيه شيراز
ملوان انزلي ـ سپاهان ساعت 16:30 ورزشگاه تختي انزلي
راهاهن ـ پرسپوليس ساعت 18:30 ورزشگاه آزادي
*هفته هشتم: گراميداشت عمليات ثامنالائمه و شكست حصر آبادان
پنجشنبه 2 مهر ماه
ابومسلم ـ استقلال تهران ساعت 15 ورزشگاه ثامن
پاس همدان ـ ذوبآهن ساعت 17:15 ورزشگاه قدس همدان
جمعه 3 مهر
سپاهان اصفهان ـ صباي قم ساعت 17:15 ورزشگاه فولاد شهر اصفهان
مس كرمان ـ رآهن ساعت 17:15 ورزشگاه باهنر كرمان
سايپا ـ ملوان ساعت 15 ورزشگاه شريعتي كرج
استيلآذين ـ مقاومت سپاسي ساعت 15 ورزشگاه دستگردي تهران
استقلال اهواز ـ شاهين بوشهر ساعت 17:15 ورزشگاه تختي اهواز
تراكتورسازي تبريز ـ فولاد خوزستان ساعت 15 ورزشگاه يادگار امام تبريز
پرسپوليس ـ پيكان ساعت 17:15 ورزشگاه آزادي تهران
[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
برنامه هفته پنجم ليگ برتر؛ اوج حساسيت در فولادشهر
هفته پنجم ليگ برتر که جمعه شب با برگزاري دو بازي آغاز شده است، برنامه بازيهاي و اسامي داوران هفته پنجم بدين ترتيب است:
دوشنبه:16/6/88- ساعت 20:30
ذوب آهن-پيروزي-ذوب آهن-فولادشهر
عليرضا فغاني-حسن کامراني فر-عليرضا يزداني-قاسم واحدي-ناظر:حسينخوشخوان
دوشنبه:16/6/88- ساعت 21:00
پيکان-تراکتور سازيتبريز-شهيد رجايي-قزوين
محمدرضا اکبريان-محمدرضا ابوالفضلي-غلام آموزگار-سيدرسول احمدي-ناظر:اصفهانيان
راه آهن-استيل آذين-اکباتان-تهران
غلامرضاجباري-مصطفي فراهاني-مهرداد تقي زادگان-اشکان خورشيدي-ناظر:عبود سنگاشکن
سپاسي-ملوان-حافظيه-شيراز
سيد مهدي سيد علي-صادق نوري-محمدرضا منصوري-عباسنام بخش-ناظر:نادر جعفري
فولاد خوزستان- سپاهان-اختصاصيفولاد-اهواز
نويد مظفري –مجيد شمس-محمدرضا اميني-محمد رضا خداپرست-ناظر:محمد عليتولائي
صباي قم-مس کرمان-يادگار امام-قم
هدايت ممبيني-سعيد علي نژاديان-رحيمشاهين-جمشيد محمدي-ناظر:بهرام مهر پيما
دوشنبه:16/6/88- ساعت 22:30
استقلال تهران-سايپا-آزادي-تهران
مسعودمرادي-جواد تقي پور-سعيد زارع-محمد ملکي-ناظر:زاهد بحريني