PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سربازان كاتالونيا 6 - 2 رئال مادريد *** بررسي فني وبتادل نظر بازي الكلاسيكو

bar3lona
02-17-2009, 20:01
به نام خدا

Realmadrid 2 - 6 Barcelona

اين تاپيك به افتخار بازي تاريخي الكلاسيكو

فصل 2008 - 2009

بازي برگشت

ورزشگاه سنتياگوبرنابئو

Cant del Barca
04-30-2009, 23:19
با سلام
شنبه بازی بسیار حساسی در مقابل رئال داریم
ال کلاسیکو امسال پر شور تر از هر سال دیگه ای هستش
بارسا در بازی قبلی مقابل والنسیا متوقف شده و در بازی قبلی در لیگ قهرمانان اورپا هم نتونسته نتیجه ای بهتر از مساوی بدست بیاره
روحیه بارسا از اول فصل تا حالا عالی بوده و به طور متوسط در هر بازی 2 گل زدند که آمار قابل توجهیه ولی طی دو بازی گذشته از روحیه بارسایی ها کم شده و این باعث میشه تا در مقابل رئال به طور کامل ظاهر نشوند. :fek konam:
البته با ایمانی که به بارسا دارم مطمئنم موفق میشه:eyvalla:

bar3lona
05-02-2009, 09:52
بازي الكلاسيكو با همه بازيها فرق مي كنه و نميشه انگيزه بازيكنان رو با بازي با والنسيا مقايسه كرد.
يك مساوي هم مي تونه فاصله 4 امتيازي ما رو حفظ كنه :fek konam:
ايشالا كه اصلآ مي بريم .:barcelona:

Cant del Barca
05-02-2009, 19:11
بی شک با زیکنای بارسا این بازی حساس که هم به موقعیتشون تو لیگ بستگی داره و هم به روحیه برای بازی با چلسی رو از دست نخواهند داد.
پیش بینی نتیجه
4-2 بارسا برنده دیدار

shayan_cris
05-03-2009, 12:25
اين ديگه چه تيميه 6 - 2 :jeddiiiii::ahaaaaaa:

بي صبرانه منتظرم كه بارسلونا با منچستر بازي كنه

عجب فوتبالي ميشه
2 تا تيم آماده :flowerysmile:

Derby
05-03-2009, 12:40
سيستم رئال مادريد در اين بازي
2 - 4 - 4 ( در ابتداي بازي )

نمرات بازيكنان رئال مادريد از نگاه سايت معتبر Goal

كاسياس ------7
راموس-------- 6
كاناوارو-------- 4
متزلدر--------- 4
هاينزه--------- 5/3
روبن----------- 7
ديارا------------ 5
گاگو------------ 5/4
مارسلو--------- 6
هيگوآين-------- 7
رائول ----------- 5
هانتلار---------- 5
فان درفارت----- 5/5

سيستم بارسلونا در ابتداي بازي 3 - 3 - 4
نمره بازيكنان بارسلونا از نگاه سايت معتبر Goal
ويكتور والدز---------------- 7
آلوز------------------------ 5/7
پيكه----------------------- 9
پويوول-------------------- 7
آبيدال--------------------- 7
ژاوي---------------------- 9
يحيي توره--------------- 5/7
اينيستا------------------ 5/7
مسي------------------- 9
هانري ------------------5/9
اتوو ---------------------5/6
كيتا--------------------- 5/6

bar3lona
05-03-2009, 12:43
بازي فوق العاده اي بود :sigar:
يك زهر چشم هم از چلسي گرفته شد. گوآرديولا نشون داد كه تيمي بخواد جلوي بارسلونا هجومي بازي كنه چه جوري جريمه ميشه :khelal dandoon:
حالا ديگه بارسلونا بدون شك قهرمان لاليگاست
و نگاه ما به سمت ليگ قهرمانان اروپا هم معطوف شده :flowerysmile::khelal dandoon:

خوشحالي كارلس پويول هم خيلي باحال بود . كلي حال داد به من :nishkhand:

messi2na
05-03-2009, 12:50
اين فوتبال همش درس بود واسه ما

1 _ بازي شناور بارسلونا و حمايت بازيكنان بدون توپ براي گرفتن پاس از بازيكن خودي

2 _ برخورد مناسب بازيكنان با داوران

3 _ برخورد مناسب بازيكنان با همديگه ( اون صحنه كه يحيي توره يك درگيري فوتبالي با ديارا داشت زماني كه داشتند مي افتادند زمين حواسشون بود كه به هم ديگه آسيب نزنند .) حالا بازيكنان ليگ ما يه دونه لگد هم موقع افتادن مي زنند :nishkhand:

4 _ بارسلونا يك گل مي زد خيلي طبيعي خوشحالي مي كردند و كمتر از 30 ثانيه ديگه بازي در حال ادامه بود اما اينجا .... ( اين حالت واسه رئالي ها هم بود )

5_ فرهنگ تماشاگران مادريدي كه با اينكه دو تا تيم يه جورايي با هم دشمن هستند اما اين فقط واسه قبل و هنگام مسابقه هست و بعد از 90 دقيقه ايستادند و بارسلونايي ها رو تشويق كردند :eyvalla:

6_ عجب فوتبالي بودا :nishkhand:

mr goal
05-03-2009, 12:56
پپ گواردیولا عنوان کرد: بارسلونا بسیار بهتر از رئال مادرید بازی کرد. اکنون خیلی دوست دارم با آنها که منتظر لغزش ما بودند صحبت کنم و دلیل آن همه کارشناسی مغرضانه را بپرسم.
وی افزود: در این مدت همه روزنامه ها علیه ما مطلب نوشتند. من هیچ اعتراضی نکردم اما بارسلونا حرفش را در زمین فوتبال زد.
..........................................
خوانده راموس تصریح کرد: رئال مادرید تلاش خود را کرد اما بارسلونا بسیار بهتر از ما بود و حق داشت اینگونه جشن پیروزی بگیرد.
وی افزود: نباید چیزی را توجیه کرد. ما بد بازی کردیم و من مسئول این اتفاقات هستم. از بازیکنان می خواهم تا پایان لالیگا به تلاش خود ادامه دهند .

rivaldo_king
05-03-2009, 12:59
خوشحالي كارلس پويول هم خيلي باحال بود . كلي حال داد به من :nishkhand:

داداش اينو ببين بعدآ نظرت رو شايد عوض كني :nishkhand: خيلي گرون در اومده واسش

کارلوس پویول زننده گل دوم بارسلونا اولین گل خود در لالیگا امسال را به رئال مادرید زد. هواداران بارسلونا، پویول را سمبل تعصب در فوتبال و وطن پرستی در کاتالونیا می دانند اما حرکت این بازیکن پس از گل در نوع خود جالب بود. او بازوبند خود را باز کرد و مدام به هواداران رئال مادرید و دوبین TVE شبکه دولتی اسپانیا نشان داد.
این حرکت پویول از دید فدراسیون فوتبال اسپانیا سیاسی کردن فوتبال بوده و مستوجب جریمه شناخته شده است.
پویول به مبلغ 3 هزار یورو جریمه شده است. :nishkhand::nishkhand::nishkhand: تقريبآ 5/4 ميليون تومان

Cant del Barca
05-03-2009, 18:32
من هم به نوبه خودم به همه عزیزان بارسایی تبریک میگم:flowerysmile:
دیشب شاهد بازی بهترین بازیکنا توی بهترین تیم جهان بودیم
بارسا نشون داد که به هیچ تیمی حتی به پر افتخار ترین تیمها هم باج نمیده.:shogh:
به امید کسب موفقیت در مقابل چلسی :eyvalla:

Gladiature_Roma
05-04-2009, 16:29
به نظر من بارسلونا از روحیه تهاجمی بسیار بالایی برخوردار هست و این مهم نیست که در شرایط فعلی بارسا همه رو درو میکنه ! اگه یادمون باشه چند سال قبل هم با درخشش رونالدینهو همه رو میبرد و حتی لیگ قهرمانان اروپا رو هم فتح کرد ، مهمترین نکته و شرط اینه که آمادگی خودش رو حفظ کنه ، نه اینکه سال دیگه دوباره ضعیف بشه و دو تا قهرمانی به رئال بده!!!

42d3e78f26a4b20d412==