PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مدافع میانی پا به توپ - داویید لوئیز

mahdi321
08-14-2018, 00:48
مدافع میانی پا به توپ
مانند دروازه بانان ،وظایف مدافعان نیز دچار تغییر شده است.برخی از آنها هنوز صرفا بر روی جنبه های دفاعی تمرکز می کنند، در حالی که دیگر مدافعان میانی در زمان تصاحب توپ راحت تر کار می کنند.بنابراین تنها به پاس های ساده به هم تیمی های نزدیکشان اکتفا نمی کنند، بلکه با عقب راندن مهاجمان و یا پاس های بلند و تیز فرصت های گل زنی ایجاد می کنند.

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ty_against_manchester_united-300x200.jpg
پیشرفت پرس شدید و قدرت دفاع بالا، مدافعان میانی را مجبور به تکامل کرده است. علاوه بر این، عدم دفاع نفر به نفر و مفهوم دفاع منطقه ای جایگاه اساسی مدافعان میانی را در زمین جلوتر برده است.حتی در دهه نود میلادی نیز کمی از مدافعان میانی بازیساز وجود داشتند، مانند فرانک رایکارد.داوید لوئیز، سوییپر برزیلی چلسی در فصل ۲۰۱۶/۱۷ به وفور در این پست ایفای نقش کرد. همچنین جرارد پیکه در بارسلونا گه گاه از این شیوه استفاده میکند.

به سایت ما سر بزنید.
فوتبال آنالیز ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

mahsabk
08-26-2018, 15:44
بازیکن خوبیه داداش. من بازی هاشو مد نظر داشتم. فوتبالیم آخه

sn.2012
09-10-2018, 14:19
مدافع وسط فقط کارلوس پویول عالی بود این بازیکن

nooshin.pln@gmail.co
10-13-2019, 15:54
من این بازکن و خیلی دوست دارم

42d3e78f26a4b20d412==