PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : FIFA 17 Career Mode | مدیریت تیم و باشگاه داری فیفا 17

aliexpress
11-05-2016, 14:54
به نام خدا

سلام به همه ی فیفا باز های دوست داشتنی

با تاپیک کریر مد فیفا 17 در خدمتتون هستیم

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

همونطور که در جریان هستید فیفا 17 مدت زیادی نیست که منتشر شده و بسیاری از گیمر های سرتاسر دنیا بازی خودشونو شروع کردن

البته تو ایران قضیه فرق میکنه و از اونجایی که بازی همچنان کرک نشده هنوز تعدادی هستند که نتونستن بازی رو تجربه کنن

مطمینا من و امثال من که خیلی علاقه به تجربه این عنوان داشتیم صبر نکردیم و به صورت اشتراکی بازی رو تهیه کردیم و داریم به تجربه بازی میپردازیم

شما هم اگه دوست داشتین میتونین از این روش استفاده کنین. از من میشنوید زیاد به امید کرک نشینین چرا که هنوز که هنوزه فیفا 16 هم کرک نشده چه برسه به 17 !

به هر حال از این صحبتا بگذریم

تو این تاپیک در مورد تمامی قسمت های بخش کریر مد فیفا 17 که شامل معرفی تیم،معرفی بازیکنان خودی،معرفی بازیکنان کشف شده،افتخارات،خرید و فروش بازیکنان و .... میشه انجام میدیم

دوستانی که با قسمت های این بخش آشنا نیستن میتونن پست بزارن تا ما و دوستان راهنمایی شون کنیم
بازی واقعا متحول شده و دوست داشتنی تر شده. انیمیشن ها بروز شده، نحوه زدن ضربات آزاد و پنالتی تغییر کرده که البته سخت تر شده، فیزیک تور دروازه عالی شده و صد البته گلزنی سخت تر شده

حالت داستانی به بازی اضافه شده که انقلابی تو بازی های ورزشی مانند فوتبال هست در نوع خودش

وقت رو تلف نکنید، فیفا 17 رو باید بازی کنید !

aliexpress
11-05-2016, 15:07
خب طبق معمول خودمم پست اول رو میزارم

این سری دیگه اصل وقتمو تلف نکردمو یه راست رفتم سراغ لیگ انگلیس و استوک سیتی رو برداشتم

واقعا لیگ انگلیس واسه من خیلی جالب شده تو فیفا 17 !!! الان من وضعیتم تو جدول اینجوریه که صدر جدول هستم با اختلاف 15 امتیازی نسبت به تیم دوم. البته فعلا فصل اوله دارم لول پروفشنال بازی میکنم. اما اینجوری نیست که فکر کنین من به راحتی اب خوردن بازیامو میبرم

حقیقتش اینه که اکثر بردام 1-0 یا با اختلاف نزدیکه. دلیلشم خط دفاع فوق العاده عالیم هست و البته یه دروازه بان بی نظیر به نام جک باتلند ! فک کنین تا نیم فصل رکورد 16 کلین شیت رو داره در حالی که فکر کنم نفر دوم 7 8 تا کلین شیت داشت !

مقابل تیم های بزرگ اکثرا مساوی میگیرم.هراز گاهی هم بردم و گاهی هم باختم

اما این که گفتم واقعا شبیه لیگ انگلیسه به این دلیل بود که من تو 2 جام fa cup و یه جام حذفی دیگه همون اولای کار حذف شدم !!!! اونم جلوی تیم های کاملا ناشناخته که من بار اوله اسمشم شنیدم !om:::evaa: فک کن تو لیگ پدیده فصل باشی ولی تو حذفی پشمک هم نباشی :luuugh:

عکس ترکیب تیمم رو هم بعدا میزارم

راستی اگه تو اینستاگرامی تلگرامی پیجی کانالی چیزی دارین دوستاتون رو خبر بدین بیان اینجا دور هم باشیم فضاش خیلی مناسبه واسه گپ و گفت

شما چیکارا کردین ای مربی های بزرگوارر :nishkhand:

Erfan_Usfi
11-05-2016, 22:19
خب پست دومم ما بدیم :nishkhand:
منم با وستهام شروع کردم و الان تازه وارد فصل سوم شدم و هنوز بازی نکردم
فصل اول خیلی بد بود :nishkhand: اولا که داشتم واسه بقا میجنگیدم :daghon: بعدش یکم تیم خوب شد تهش بزور اونم با تفاظل بالاتر از دوتا تیم 10 شدم :nishkhand::rooz: ولی برعکسش تو FA Cup تا فینال رسیدمو تو فینال 4-0 جلوی چلسی تحقیر شدم :daghon:
فصل دوم همچی بهتر شد تو لیگ عالی بودم ولی برعکسش تو حذفی داغون بودم :fek konam: تا 8 هفته به پایان لیگ اول بوم با 4 امتیاز فاصله با من سیتی :nishkhand: ولی افت تیم شروع شد :fek konam: 8 هفته پایانی 4 باخت 3مساوی 1برد نصیبم شد و دوم شدم :daghon: ولی حداقل برای اولین بار به UCl رسیدم :jeddiiiii::nishkhand:
تیمم هم خیلی خوبه و همه بازیکنای جوون و با پتانسیل بالا رو جمع کردم الان عکسشم میزارم ببینید :nishkhand:

اون دوتا هافبکم که دیده نمیشه Tielmans و Saul :nishkhand:

aliexpress
11-07-2016, 13:39
داش تیمت حرف‌ نداره ها فقط به من بگو چجوری این همه بازیکن رو راضی‌ نگه داشتی :nishkhand::babaa:

Erfan_Usfi
11-07-2016, 21:53
داش تیمت حرف‌ نداره ها فقط به من بگو چجوری این همه بازیکن رو راضی‌ نگه داشتی :nishkhand::babaa:
فدات قابل نداره داش :nishkhand:
راستش من از روشه دو ترکیب استفاده میکنم :nishkhand: یعنی تو قسمت Team Sheet دوتا ترکیب میسازم
بعد یه بازی درمیون بازی میدم اینجوری کلی بازیکن خوب و راضی میتونی داشته باشی :nishkhand:
هیچوقتم استامینا کم نمیارن بازیکنا :nishkhand:

aliexpress
11-12-2016, 13:24
فدات قابل نداره داش :nishkhand:
راستش من از روشه دو ترکیب استفاده میکنم :nishkhand: یعنی تو قسمت Team Sheet دوتا ترکیب میسازم
بعد یه بازی درمیون بازی میدم اینجوری کلی بازیکن خوب و راضی میتونی داشته باشی :nishkhand:
هیچوقتم استامینا کم نمیارن بازیکنا :nishkhand:

والا خودمم همینجوری بازی میکنم ولی یسری بازیکنای بیخود همش اعتراض میکردن که بیشتر بم بازی بده! خداروشکر فروختمشون راحت شدم ازشون

فصل هم که تموم شد وما قهرمان شدیم.خریدامونم انجام دادیم حالا فرصت شدعکس میزارم.

و آقای باتلند با 23 کلین شیت دروازه بان فصل پریمیر لیگ انتخاب شد! دو تا دفاع وسطمم جزو دفاعای فصل انتخاب شدن !

kourosh2
11-14-2016, 09:56
سلام
منم بازیو واسه 4 تهیه کردم و وقتی رفتم تو بازی اینجوری شدم:danc::danc:lol:-
بازی خیلی بهتر از نسخه فبلی شده
حالا اینارو ولش کنki::
منم کریر رفتم با یونایتد امسال تیمش خیلی خوب شده
همون اول زلاتانو دادم رفت:death: سرعتش خیلی پایین بود
اینم ترکیبمه بعدا عکسشم میزارم
دخیا
اریور لاپورته بایلی شاو
دمبله پوگبا میر رناتو سانچز مارسیال
دیبالا
نیمکت:haaa:سانه زوما بورکی تاه کواچیچ وراتی

فضل دومم هستم:haaa:

kourosh2
11-14-2016, 10:22
چرا هرچی عکس میفرستم قاطی میکنه

kourosh2
11-14-2016, 10:22
چه وضعشه هرچی عکس میفرستم نمیاد

kourosh2
11-14-2016, 10:29
چرا اینقدر خلوته بیاید بحت کنیم :(

kourosh2
11-14-2016, 10:31
اینم عکس:evaa::chakerim:
با کمبود بازیکنم رو به رو هستیم:aaaa:
[Only Registered And Activated Users Can See Links](in_menus)_1.jpg ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
[Only Registered And Activated Users Can See Links](in_menus).jpg ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

aliexpress
11-18-2016, 03:53

اینم ترکیب تیم من با استوک. فصل دومم. بازیکن بنجل چنتایی دارم که سر فرضت باید فروش برن

واسه منم مشکل آپلود عکس بود واسه همین لینکشو گذاشتم ببینید:evaa:

آقا ولی یچیزی بگم. مارکوس راشفورد رو خریدم مثه سگ پشیمون شدم :| یعنی بی عرضه تر از این ادم وجود نداره. شم گلزنیش در حد 0 :| واسه من واقعا بد بازی میکنه. ولی اون سانابریا تازه خریدمش انصافا خوبه دوسش دارم :evaa:

kourosh2
11-18-2016, 19:43
علی اقا دمبله رو بخر شکیری رو بده حاش:ookk:ps:-

aliexpress
11-19-2016, 18:11
آره یه چنتا خرید و فروش داشتم.

جک باتلند متاسفانه ساز جدایی زده بود و منم مجبور شدم 88 میلیون بفروشم به من سیتی. بجاش جیانلوئیجی دوناروما رو خریدم

شکیری رو هم یه پیشنهاد خوب واسش اومد فروختم دیگه سنش داشت بالا میرفت و جاش دمبله رو خریدم که از روزای اول دنبالش بودم

راشفورد بی مصرف رو رد کردم بجاش گابریل خسوس رو خریدم که واقعا عالی بود یه بازی انجام دادم در حال شکست بودم ولی با دوتا گل انفرادیش نجاتم داد و بردیم

واسه هافبک تهاجمی هم کوالنکو رو خریدم که بازی اولی خیلی خوب نبود

همچنین موسوندا و جاشوا کیمیچ و 2 3 تا بازیکن اورال پایین تر خریدم واسه ذخیره سوم

کلا 57 میلیون شکیری ، 88 میلیون باتلند و نزدیک 40 میلیون راشفورد رو فروختم بودجه خوبی دستم اومد

وضعیتمون تو جدول هم خوبه و دارم واسه همه جام ها میجنگم

Reza29.4
12-05-2016, 16:31
بچه ها کسی کریر پلیر هم میزنه؟تا تایپیکش رو بزنم.

aliexpress
12-09-2016, 14:35
بچه ها کسی کریر پلیر هم میزنه؟تا تایپیکش رو بزنم.

داش نیازی به تاپیک اضافه نیست. همینجا در مورد بخش پلیر هم میتونین صحبت کنین

Reza29.4
01-03-2017, 19:18
سلام دوستان اگر کریر پلیر بازی می کنید آمار خودتون رو بدید خودم با بارسا شرو کردم و دیدم هافبک دفاعی بوکس تو بوکس نیم فصل هم به تیم ملی(ایتالیا) دعوت شدم و ۸۰دقیقه اول محو بودم اما دقیقه هشتاد گل زیبا زدم که میتونید درلینک( [Only Registered And Activated Users Can See Links]) ببینید و بعدشم یه پاس گل دادم و تو گل دیگر هم موثر بودم.

Reza29.4
02-15-2017, 12:19
سلام بچه ها میگم اون عدد چیه بالای صفحه تو گریزی منیجر

علی عبدی
04-28-2017, 18:02
سلام دوست عزیزچطورمیشه بازیون خریدتوفیفا17لطفا یه راهنمایی کن

sina1211
05-21-2017, 16:40
سلام من هم فیفا بازی میکنم و اول به تیم گرانادا اسپانیا رفتم بعد به من سیتی الان هم همینطور.

میخواستم بدونم ایا اگه تو لیگ یا کاپی برنده بشم بهم پول میده؟think:::soal::soal::soal:

z_a-0-9
06-03-2017, 12:35
سلام من هم فیفا بازی میکنم و اول به تیم گرانادا اسپانیا رفتم بعد به من سیتی الان هم همینطور.

میخواستم بدونم ایا اگه تو لیگ یا کاپی برنده بشم بهم پول میده؟think:::soal::soal::soal:

بسم الله الرحمن الرحیم

بلی

و من الله توفیق:nishkhand:

parsa 8109
03-18-2019, 22:37
چطوری میتونم بازیکن بخرم لطفا بگین بهم

iiden
04-06-2019, 11:57
با سلام، فیفا رو تو کنسول ؟یا تو pc بازی میکنی؟

iiden
04-06-2019, 12:21
تو دوماه اول نقل و انتقالات،راحت میتونی 20 تا بازیکن رو بفروشی ، 1ماه نیم فصل رو 10 تا میشه فروخت، نزدیک 1 میلیارد سال اول سود میده.

42d3e78f26a4b20d412==