PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : | FIFA 16 Career Mode / مدیریت تیم و باشگاه داری فیفا 16 |

aliexpress
05-28-2016, 01:32
سلام و درود خدمت همه ی دوستای همیشگیمون

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

با ادامه سری تاپیک های سریالی کریر مد فیفا در خدمتتون هستیم

مدت زیادی از عرضه فیفا 16 میگذره ولی به دلیل کرک نشدن بازی و اینکه اکثر کسانی که قبلا تو این بخش فعالیت میکردن، از نسخه کرک شده استفاده میکردن، تاپیک مخصوص کریر مد فیفا 16 رو ایجاد نکردیم

اما به تازگی گروه Turk DM موفق شده با روشی جالب بازی رو دور بزنه تا ما بتونیم به صورت کاملا رایگان بازی رو انجام بدیم. تکرار میکنم بازی همچنان کرک نشده و فقط با کلک زدن و استفاده از باگ اوریجین تونستن قفل بازی رو دور بزنن

روش های دور زدن بازی رو سایت دانلودها به صورت کامل گذاشته که میتونید مراجعه و استفاده کنید

تو این تاپیک در مورد تمامی قسمت های بخش کریر مد فیفا 16 که شامل معرفی تیم،معرفی بازیکنان خودی،معرفی بازیکنان کشف شده،افتخارات،خرید و فروش بازیکنان و .... میشه انجام میدیم

دوستانی که با قسمت های این بخش آشنا نیستن میتونن پست بزارن تا ما و دوستان راهنمایی شون کنیم

قابلیت جدیدی که به بخش منیجر کریر مد فیفا اضافه شده، تور پیش فصل ، آیتم تمرین بازیکنان و ... هست که در نوع خودشون جالب هستن

امیدوارم مثل قبل باز هم شاهد حضورتون باشیم

این شما و این FIFA 16 Career Mode

aliexpress
05-28-2016, 01:53
خب پست اول رو هم خودم میزارم

لیگ انگلیس رو دوست دارم به خاطر جذابیتش. آلمان هم به همین شکل. ایتالیا هم مدعیان زیادی داره

اما تا جایی که یادم میاد خیلی کم تو لیگ اسپانیا فعالیت کردم و به همین خاطر این بار تصمیم گرفتم یه تنوع بدم و از لیگ اسپانیا شروع کنم

اط میان تیم های متوسط ویارئال رو به عنوان اولین تیم خودم انتخاب کردم

بازیکنای خوبی هم داره.یعنی فک نمیکردم تیمش انقد خوب باشه

این هم عکس ترکیبم

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

Fc Bayern München
05-30-2016, 14:22
سلام دوستان
من میخواستم فیفا 16 رو روی لپ تاپم نصب کنم (‌دانلود کنم) ولی ترسیدم بازی کند پیش بره و سرعت نداشته باشه و من نتونم لذت ببرم سیستم کامپیوترم رو پایین نوشتم بنظرتون کار میکنه رو لپ تاپم عایا ؟
:eee:[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

:khahesh:

aliexpress
05-30-2016, 21:03
سلام دوستان
من میخواستم فیفا 16 رو روی لپ تاپم نصب کنم (‌دانلود کنم) ولی ترسیدم بازی کند پیش بره و سرعت نداشته باشه و من نتونم لذت ببرم سیستم کامپیوترم رو پایین نوشتم بنظرتون کار میکنه رو لپ تاپم عایا ؟
:eee:[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

:khahesh:

محمد جان حقیقتش نمیدونم. حداقل سیستم مورد نیاز فیفا رو چک کن ببین به لپ تاپت میخوره یا نه

aliexpress
05-30-2016, 21:15
یه اتفاق جالب افتاد برام. اقا ما دست رو هر بازیکنی که گذاشتیم بخریم 4 5 تا مشتری واسش پیدا شد که با پیشنهاد بالاتر از من خواستن بخرنش :||||||

یکیش Jores Okore بود که 22 23 سالشه قدرتشم نزدیکای 77 هست که دنبالش بودم و خوشبختانه 1 2 روز زودتر از اونا پیشنهاد دادم. تیمای دیگه مثل منچستر،پاریس،بیلباثو، سویا و چنتا دیگه افتادن دنبالش با پیشنهاد بالاتر ولی من زود باهاش قرارداد بستم.

یه مورد دیگه هم بود که من تا پیشنهاد دادم دوباره سر و کله چندتا تیم پیدا شد اینم فکر میکردم مثه قبلی چون زودتر پیشنهاد دادم قبول میکنه ولی نامردا با یه میلیون بیشتر از چنگم درش اوردن :|||||||||||| om:::ey babaaa:

خریدام همون okore و riedwield (اگه اشتباه ننوشته باشم اسمشو) تو خط دفاعی و Embolo تو خط حمله.

از خرید مدافعام راضی نبودم.ولی این مهاجمه که گرفتم 18 سالشه و فک کنم موقعی که خریدمش قدرتش 75 بود الان 77 78 شده هنوز اولای فصل هست !!! بازیشم تقریبا خوب بوده راضیم

در مورد بازی هم بنظرم خیلی سخت تر شده. یعنی تو لول پروفشنال تیم مشنگی مثه لوانته میاد جلوت تیکی تاکا بهتر از خود بارسا بازی میکنه ! :||||||||||

راستی دارم از همین ابتدای کریرم بازیکنای خوبی که پیدا میکنم رو اسم و سن و قدرت و پستشون رو تو جدول مینویسم تا به یه تعداد حد نصاب که رسیدن واستون بزارم

فکر میکنم حرکت جالبی باشه :nishkhand::nishkhand::nishkhand::evaa:

ZedBazi
06-04-2016, 01:55
یه اتفاق جالب افتاد برام. اقا ما دست رو هر بازیکنی که گذاشتیم بخریم 4 5 تا مشتری واسش پیدا شد که با پیشنهاد بالاتر از من خواستن بخرنش :||||||

یکیش Jores Okore بود که 22 23 سالشه قدرتشم نزدیکای 77 هست که دنبالش بودم و خوشبختانه 1 2 روز زودتر از اونا پیشنهاد دادم. تیمای دیگه مثل منچستر،پاریس،بیلباثو، سویا و چنتا دیگه افتادن دنبالش با پیشنهاد بالاتر ولی من زود باهاش قرارداد بستم.

یه مورد دیگه هم بود که من تا پیشنهاد دادم دوباره سر و کله چندتا تیم پیدا شد اینم فکر میکردم مثه قبلی چون زودتر پیشنهاد دادم قبول میکنه ولی نامردا با یه میلیون بیشتر از چنگم درش اوردن :|||||||||||| om:::ey babaaa:

خریدام همون okore و riedwield (اگه اشتباه ننوشته باشم اسمشو) تو خط دفاعی و Embolo تو خط حمله.

از خرید مدافعام راضی نبودم.ولی این مهاجمه که گرفتم 18 سالشه و فک کنم موقعی که خریدمش قدرتش 75 بود الان 77 78 شده هنوز اولای فصل هست !!! بازیشم تقریبا خوب بوده راضیم

در مورد بازی هم بنظرم خیلی سخت تر شده. یعنی تو لول پروفشنال تیم مشنگی مثه لوانته میاد جلوت تیکی تاکا بهتر از خود بارسا بازی میکنه ! :||||||||||

راستی دارم از همین ابتدای کریرم بازیکنای خوبی که پیدا میکنم رو اسم و سن و قدرت و پستشون رو تو جدول مینویسم تا به یه تعداد حد نصاب که رسیدن واستون بزارم

فکر میکنم حرکت جالبی باشه :nishkhand::nishkhand::nishkhand::evaa:

سلام داداش ...برگشتیم خوبم برگشتیم
داداش حالا کخ ویارئال گرفتی لیوا والفونسو و تیگوئروس و موی گومز رو تمرین بده فوقالعاده پیشرفت میکنن
من با اتلتیکو کریر زدم چون دوسش داشتم ولی مدتیه شبا انلاین بازی میکنم فقط و کریر بهم حال نمیده تا چند دقیقه دیگه هم عکس تیممو میزارم

ZedBazi
06-04-2016, 02:05
اینم از تیمم
کووین وولاند . دیبالا و کاراسکو واقعا عشقن

البته من سعی کردم بیشتر از اکادمی بازیکن بیارمki::
و تمرین بدم تا پیشرفت کنن:nishkhand:

این تمرین دادن از قابلیت های جدید فیفاس که باعث پیشرفت سریعتر میشه

ZedBazi
06-04-2016, 02:08
اینم از تیمم

البته من سعی کردم بیشتر از اکادمی بازیکن بیارمki::
و تمرین بدم تا پیشرفت کنن:nishkhand:

این تمرین دادن از قابلیت های جدید فیفاس که باعث پیشرفت سریعتر میشه

البته بگم که کورتوا و گوتزه و وراتی رو مجانی گرفتم چون تمدید نکرده بودن
الان فصل 2018 یا 2019 ام فک کنم
داش علی شما همه بازیای کریرو بازی میکنی
sim matchنمیزنی اصلا؟

aliexpress
06-04-2016, 23:21
سلام داداش ...برگشتیم خوبم برگشتیم
داداش حالا کخ ویارئال گرفتی لیوا والفونسو و تیگوئروس و موی گومز رو تمرین بده فوقالعاده پیشرفت میکنن
من با اتلتیکو کریر زدم چون دوسش داشتم ولی مدتیه شبا انلاین بازی میکنم فقط و کریر بهم حال نمیده تا چند دقیقه دیگه هم عکس تیممو میزارم

سلام چاکریم

خوشحال شدم بالاخره یکی پیدا شد ki::

آره از بین بازیکنایی که بیشتر تمرین میدم تریگوئرس و موی گومز و سامو کاستیخو جزو اولویتام هستن. دوتا بازیکن جوون و خیلی خوب دارم که متاسفانه فرضی دارن تو تیمم بازی میکنن. یکی آرئولا از پاریسه یکیم لئو باپتیستائو از اتلتیک. کاش نداشتمون زورم میاد تمرینشون بدم :| :death:

راستی خوشبحالت ارجینال گرفتی راحت بازی میکنی. منم جای تو بودم آنلاینو به کریر ترجیح میدادم !

aliexpress
06-04-2016, 23:25
البته بگم که کورتوا و گوتزه و وراتی رو مجانی گرفتم چون تمدید نکرده بودن
الان فصل 2018 یا 2019 ام فک کنم
داش علی شما همه بازیای کریرو بازی میکنی
sim matchنمیزنی اصلا؟

من آره تقریبا همه بازیای لیگ رو خودم بازی میکنم. فقط بازیای ملی بعضی وقتا تو تقویم دو تا بازی دوستانه میندازه، اگه حوصلم نباشه سیم مچ میزنم اگه حسش باشه یکیشو بازی میکنم خودم

من تازه اول فصله شروع کردم. کلا فیفا 16 بنظرم جالب شده. مثلا من با بارسا که الان صدر جدول لیگ هست 2 0 زدمش. با اتلتیک 4 5 تا فک کنم زدم ، به بیلبائو 4 تا مثلا میزنم بعد جلو تیمایی مثه ایبار و خیخون و گرانادا و از این دست تیما بعضی وقتا کم میارم و میبازم ! اصن خیلی جالب و باحال شده. الانم دوم جدولم بارسا 5 6 امتیاز بالاتره. فک نکنم بتونم بگیرمش زورم میاد entezar::

aliexpress
06-04-2016, 23:46
اینم از تیمم

افرین تیم خوبی بستی . کوین وولاند جزو بازیکنای جوون و خوبیه که خیلی وقته پیداش کردم و دنبالشم هستم. لاکازته هم که دیگه اکثرا میشناسنش ولی خب حقیقتا من پول خریدش رو ندارم :sad: یکم گرونه

ZedBazi
06-07-2016, 03:02
افرین تیم خوبی بستی . کوین وولاند جزو بازیکنای جوون و خوبیه که خیلی وقته پیداش کردم و دنبالشم هستم. لاکازته هم که دیگه اکثرا میشناسنش ولی خب حقیقتا من پول خریدش رو ندارم :sad: یکم گرونه

واقعا اتلتیکو عجیب پولداره واقعا تیم پولداریه
با این تیم هنو نتونستم قهرمان لیگ بشمcrying::- رو لجندری بازی میکنم
یه بار لیگ ارپا بردم دوبار سوپر کاپ اسپانیا سه بار هم جام حذفی lay_;;
افتخارات کمیه:daghon:
الان تو انلاین سیزن هم رفتم دسته 7:figur:

Fc Bayern München
06-09-2016, 06:16
سلام

بالاخره FIFA16 رو ریختم !!!

روی لجندری بازی میکنم تیمم هم والنسیا هستش بنظرتون بهترین رتبه برای من توی لیگ اسپانیا چیه ؟؟ (هر سال جام حذفی میترکونم:nishkhand:) ....

لیگ معمولا بین پنجم تا نهم میشم رتبه بدیه ؟؟ :eee:

aliexpress
06-10-2016, 01:26
سلام

بالاخره FIFA16 رو ریختم !!!

روی لجندری بازی میکنم تیمم هم والنسیا هستش بنظرتون بهترین رتبه برای من توی لیگ اسپانیا چیه ؟؟ (هر سال جام حذفی میترکونم:nishkhand:) ....

لیگ معمولا بین پنجم تا نهم میشم رتبه بدیه ؟؟ :eee:

محمد تو که تا همین چند روز پیش بازیو اصلا نصب نکرده بودی ؟!!! الان میگی هر ساااااااال جام حذفی میترکونی ؟!! لامضب مگه چند فصل بازی کردی تو همین چند روز ؟!!

من تازه رسیدم نیم فصل !

Fc Bayern München
06-10-2016, 01:44
محمد تو که تا همین چند روز پیش بازیو اصلا نصب نکرده بودی ؟!!! الان میگی هر ساااااااال جام حذفی میترکونی ؟!! لامضب مگه چند فصل بازی کردی تو همین چند روز ؟!!

من تازه رسیدم نیم فصل !

امتحانا تموم شده و ... :crazy: دوره بیکاری ما هم شروع شده... :ohum: البته منظورم از هر سال این نبود که هفت هشت فصله دارم بازی میکنم... :khelal dandoon: تازه فصل سوممو تموم کردم... :nishkhand:

یه مشکلی هم دارم وقتی میام از بازی اسکین شات بگیرم وقتی توی برنامه Paint کپی میکنم سیاه میشه :ey babaaa::-ang چیکار کنم ؟؟

aliexpress
06-10-2016, 01:49
امتحانا تموم شده و ... :crazy: دوره بیکاری ما هم شروع شده... :ohum: البته منظورم از هر سال این نبود که هفت هشت فصله دارم بازی میکنم... :khelal dandoon: تازه فصل سوممو تموم کردم... :nishkhand:

یه مشکلی هم دارم وقتی میام از بازی اسکین شات بگیرم وقتی توی برنامه Paint کپی میکنم سیاه میشه :ey babaaa::-ang چیکار کنم ؟؟

ماشالا به این سرعت عمل !

برو برنامه Fraps رو نصب کن خیلی راحت میتونی فیلم و عکس بگیری از بازی

Fc Bayern München
06-11-2016, 02:32
ماشالا به این سرعت عمل !

برو برنامه Fraps رو نصب کن خیلی راحت میتونی فیلم و عکس بگیری از بازی

از صبح تا شب بیکاری و علافی ... :whistle3: دیگه چیکار کنیم...

ممنون بابت اون نرم افزار الان میرم دان میکنم ببینم چه خبره.... :jeddiiiii:dallliii

aliexpress
06-14-2016, 15:59
سرمربی تیم آمریکا شدم یه مدتیه

بزودی عکس پیشرفت و قدرت یکی از بازیکنامو میزارم حال کنین :nishkhand::eee:

Erfan_Usfi
06-19-2016, 12:27
خب اقا ماهم برگشتیم با یه اکانت جدید و فیفای جدید :danc:
خب منم گفتم یکم هیجانو ببرم بالا جو گرف زدیم با استوک سیتی شروع کردیم :|
فعلا تو تورنومنت پیش فصلم , به شخصه کلا تو این تورنومنتا فقظ پول واسم ملاکه و ترکیب تست کردن خیلی کم پیش میاد ki::
حالا یکم دگ برم جلو فصلو از تیمم عکس میزارم :hehee:

aliexpress
06-19-2016, 13:32
خب اقا ماهم برگشتیم با یه اکانت جدید و فیفای جدید :danc:
خب منم گفتم یکم هیجانو ببرم بالا جو گرف زدیم با استوک سیتی شروع کردیم :|
فعلا تو تورنومنت پیش فصلم , به شخصه کلا تو این تورنومنتا فقظ پول واسم ملاکه و ترکیب تست کردن خیلی کم پیش میاد ki::
حالا یکم دگ برم جلو فصلو از تیمم عکس میزارم :hehee:

خوشحالم به جمع مون اضافه شدی.

خودمم یه 7 میلیونی به جیب زدم با این تورنومنت پیش فصل. خیلی خوبه

------------------------------------------------------------

لیگ اروپا متاسفانه روی یه اشتباه حذف شدم جلو ناپولی

تموم امیدم لیگه که اونم 3 امتیاز با بارسا فاصله دارم با یه بازی کمتر. فاصله امتیازی خوبی با بارسا ایجاد کرده بودم/ اما دو تا باخت به اتلتیک و همین بارسا کارو پیچیده کرد :nishkhand::eee:

ZedBazi
06-22-2016, 03:18
سلام.. چجوری بازیکنا رو تمرین میدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:eee::eee::eee ::eee::eee::eee::eee::eee::eee::eee::eee::eee::eee ::eee::eee:

سلام
تو کریر مود بخش تراینینگ
من که سیو جدید زدم
با اسپورتینگ یه دو هفته ای هست
دو فصل پیش رفتم اروپا قهرمان شدم و یه سه گانه گرفتم (لیگ یوفا)
عکس تیمم رو بزوی میفرستم

frank lampard
06-25-2016, 03:26
سلام دوستان

دقت کردین کیفیت چهره بازیکنای آکادمی چه قدر بالا رفته نسبت به فیفا 15

frank lampard
07-16-2016, 00:03
سلام

چرا وقتی بازیکنی رو که قرض دادی و در انتهای فصل میخواد برگرده به تیمم با شروع فصل جدید همشون بازیکن آزاد شدن . نزدیک 25 تا بازیکن قرض دادم که این مشکل برام پیش اومده

خواهشا سریع تر جواب بدین

Erfan_Usfi
07-16-2016, 17:31
سلام

چرا وقتی بازیکنی رو که قرض دادی و در انتهای فصل میخواد برگرده به تیمم با شروع فصل جدید همشون بازیکن آزاد شدن . نزدیک 25 تا بازیکن قرض دادم که این مشکل برام پیش اومده

خواهشا سریع تر جواب بدین
سلام
قرارداد بازیکناتون تموم شدن شما باید حواستون به قراردادها باشه
برای تمدید قرارداد به قسمت Contracts برید

Reza29.4
07-16-2016, 19:37
آقا تیمهای من سیتی،پاریس ژرمن و رئال اگر به بازیکناتون پیشنهاد دادن قیمت رو ببریم بالا اونا خر میشن میخرن من خودم یه بازیکن داشتم که قیمتش ۱۹ملیون بود ،پاریس ژرمن پیشنهاد ۲۲ملیونی داد ما هم گفتیم ۴۰ملیون میفروشیمش نامرد خریدش .

Erfan_Usfi
07-16-2016, 21:46
آقا تیمهای من سیتی،پاریس ژرمن و رئال اگر به بازیکناتون پیشنهاد دادن قیمت رو ببریم بالا اونا خر میشن میخرن من خودم یه بازیکن داشتم که قیمتش ۱۹ملیون بود ،پاریس ژرمن پیشنهاد ۲۲ملیونی داد ما هم گفتیم ۴۰ملیون میفروشیمش نامرد خریدش .
اون تیما بودجشون نجومیه :D من بوجان کرکیچ و 140 میلیون انداختم به رئال بعد ایسکو که هم جوون تر بود هم اورالش بالاترو 45 میلیون ازش گرفتم :d

Reza29.4
07-17-2016, 15:54
آقا یکی بیاد توضیح بده که تو ترکیب اون بخشی که میتونی به تک تک بازیکنان بگی در مواقع مختلف چیکار کنند رو توضیح بده.

Erfan_Usfi
07-17-2016, 22:12
سلام ... لطفا چند تا بازیکن با استعداد و جوون معرفی کنید:eee::eee::nishkhand::nishkhand::nishkhand :
bongonda LW
redmond RW
bakkali RW
batshuayi ST (فک کنم درس نوشتم اگه نبود تو مارسی ه :nishkhand:)
umtiti CB
carrasco LM (عالیه)
saul CM CDM
فعلا اینا بمونه اگ پست خواصی یا تا رنج قیمت خاصیم خواستی بگو معرفی کنم :nishkhand:

frank lampard
07-18-2016, 03:33
سلام
قرارداد بازیکناتون تموم شدن شما باید حواستون به قراردادها باشه
برای تمدید قرارداد به قسمت Contracts برید

تمام بازیکنام حداقل 2 سال باهام قرارداد دارن و همیشه ام حواسم به قرارداداشون هست . بعد اینکه هر راهی که فکرشو کنید رفتم ولی فایده ای نداشته
به نظر خودم مشکل از کرک ناقص بازی که باعث شده این مشکلم به وجود بیاد مثل مشکلات دیگش نداشتن سر برخی بازیکنا و شطرنجی بودن لباس بعضی تیم ها و دستکش بازیکنا و گزارش ملی و چند مشکل دیگه حالا اگه راه حل دیگه ای دارید بهم بگید چون این مشکل خیلی اعصاب خورد کنه
نهایتا اگه مشکلمم حل نشه دو راه بیشتر ندارم 1- یا اصلا بازیکنی رو دیگه قرض ندم 2- یا قرض بدم ولی اخرای فصل که پیشرفتشونو کردن با پرداخت غرامت قراردادشونو فسخ کنم و برگردن به تیمم .

Reza29.4
07-18-2016, 03:40
آقا این هری کین چرا گند میزنه هم؟.ای خاک تو سرم که پیشنهاد پاریسن ژرمن به وازکز رو به شوخی گرفتم.

aliexpress
07-23-2016, 20:04
این کلچی ایهه ناچو هم بازیکن خوبیه ها:jeddiiiii::ahaaaaaa:

Erfan_Usfi
07-23-2016, 22:26
این کلچی ایهه ناچو هم بازیکن خوبیه ها:jeddiiiii::ahaaaaaa:
واس زخیره خوبه بگیرمش؟ :nishkhand:

aliexpress
07-24-2016, 13:47
ترکیب اصلیم تو فصل دوم

ذخیره ها

مصدوما کمر تیمو خم کردن :|

اینم مهاجم نوکم. که به نظرم یکی از مستعد ترین بازیکن ها از لحاظ سنیه. 19 ساله اورال 82 !

aliexpress
07-24-2016, 13:50
واس زخیره خوبه بگیرمش؟ :nishkhand:

اره واسه ذخیره بد نیست. واسه امبولو برنامه ها ریختم ها کمتر از 100 تا به تیمی نفروشم ! ببینیم چی میشه حالا ki::

aliexpress
07-24-2016, 13:54
از بین بازیکنام دومنیکو براردی ، سامو کاستیخو و موی گومز رو خیلی قبولشون دارم.

خیلی بازیکنای تکنیکی و خفنی هستن. همشونم جوون. مخصوصا براردی که خارق العاده س !!!واقعا ارزش داشت موقعی که خریدمش 2 3 ماه مصدوم بود بخاطرش صبر کردم.

با مدافعام اصلا حال نمیکنم. دروازه بانمم خیلی مالی نیست. فقط کوندوگبیا وسط زمین خوب کار میکنه. با این حال صدر جدولم ولی با این بازیکنا خیلی بهم حال نمیده :|:sad:

Reza29.4
07-24-2016, 14:21
آقا این سردار آزمون خوبه؟تو فیفا۱۴که خوب بود؛هم از لحاظ پیشرفت هم از لحاظ بازی.

Reza29.4
07-24-2016, 14:23

خیلی بازیکنای تکنیکی و خفنی هستن. همشونم جوون. مخصوصا براردی که خارق العاده س !!!واقعا ارزش داشت موقعی که خریدمش 2 3 ماه مصدوم بود بخاطرش صبر کردم.

با مدافعام اصلا حال نمیکنم. دروازه بانمم خیلی مالی نیست. فقط کوندوگبیا وسط زمین خوب کار میکنه. با این حال صدر جدولم ولی با این بازیکنا خیلی بهم حال نمیده :|:sad:

این کوندوگبیا همون که چند فصل پیش تو موناکو بود؟اگه خودش واقعا هافبک دفاعی خوبی.

aliexpress
07-24-2016, 14:46
این کوندوگبیا همون که چند فصل پیش تو موناکو بود؟اگه خودش واقعا هافبک دفاعی خوبی.

اره سابقه بازی تو موناکو رو هم داره. ولی من تو فیفا از اینتر خریدمش اونجا بازی میکنه. بازیکن تنومندیه و تقریبا بیشتر توپ هایی که بلند میشه تا وسط زمین رو خودش سر میزنه

راضیم ازش. یه بازیکن دیگه خریدم کنارش یوری تیلمانس اونو تازه بازیش دادم ببینم چطور بازی میکنه

Erfan_Usfi
07-24-2016, 22:41

واسه دفاع اومتیتی خیلی خوبه دروازبانم که فقط من تو این همه بازی که کردم با باتلند حال کردم هم جوونه هم قیمتش خوبه حتی با کورتوا هم حال نکردم :fek konam:
منم تیمم استوک سیتی رو ول کردم میخواستم برم یه تیمه ضعیف گفتم بینه راه من سیتی ام یه حالی بدم که موندم درسش کنم بعد از لیگ انگلیس بیام بیرون :nishkhand:
رحیم استرلینگ عجب بازیکنیه لامصب :evaa:
این ایهناچو ام هس اونجا ولی ترافیکه مهاجم داره شدید :| لامصب مربی قبلی رفته بنزما و لوکاکو رو گرفته الا آگرو و بنزما و بونی و لوکاکو و ایهناچ. رو دارم واقعا نمیدونم چیکار کنم :| entezar::
بعد این فریرا کاراسکو ام حتما واسه بال چپ بگیرید عالیه :nishkhand:

aliexpress
07-25-2016, 02:06
واسه دفاع اومتیتی خیلی خوبه دروازبانم که فقط من تو این همه بازی که کردم با باتلند حال کردم هم جوونه هم قیمتش خوبه حتی با کورتوا هم حال نکردم :fek konam:
منم تیمم استوک سیتی رو ول کردم میخواستم برم یه تیمه ضعیف گفتم بینه راه من سیتی ام یه حالی بدم که موندم درسش کنم بعد از لیگ انگلیس بیام بیرون :nishkhand:
رحیم استرلینگ عجب بازیکنیه لامصب :evaa:
این ایهناچو ام هس اونجا ولی ترافیکه مهاجم داره شدید :| لامصب مربی قبلی رفته بنزما و لوکاکو رو گرفته الا آگرو و بنزما و بونی و لوکاکو و ایهناچ. رو دارم واقعا نمیدونم چیکار کنم :| entezar::
بعد این فریرا کاراسکو ام حتما واسه بال چپ بگیرید عالیه :nishkhand:

بونی رو که حتما بفروش.لوکاکو رو نگه دار دوسش دارم :jeddiiiii::ahaaaaaa:lol:- بعد بین بنزما و آگوئرو یکیشون بفروشی پول خوبی گیرت میاد. ایهه ناچو هم بازیکن بدی نیست ولی خودت تستش کن ببین چجوره

اگه دو فوروارده بازی میکنی نوک حداقل 4تاشو نگه دار.ولی بونی رو رد کن بره.

منم ویارئاله بهم نمیچسبه بازیکن چرت زیاد داره. احتمالا فصل تموم شه تیمو عوض کنم.شاید برم ایتالیا. باورتون نمیشه من تو دنیای واقعی اصلا از لیگ ایتالیا خوشم نمیاد و باهاش حال نمیکنم. ولی تو فیفا بهش علاقه دارم نمیدونم چرا :| یا شایدم برم انگلیس

Erfan_Usfi
07-25-2016, 04:39
بونی رو که حتما بفروش.لوکاکو رو نگه دار دوسش دارم :jeddiiiii::ahaaaaaa:lol:- بعد بین بنزما و آگوئرو یکیشون بفروشی پول خوبی گیرت میاد. ایهه ناچو هم بازیکن بدی نیست ولی خودت تستش کن ببین چجوره

اگه دو فوروارده بازی میکنی نوک حداقل 4تاشو نگه دار.ولی بونی رو رد کن بره.

منم ویارئاله بهم نمیچسبه بازیکن چرت زیاد داره. احتمالا فصل تموم شه تیمو عوض کنم.شاید برم ایتالیا. باورتون نمیشه من تو دنیای واقعی اصلا از لیگ ایتالیا خوشم نمیاد و باهاش حال نمیکنم. ولی تو فیفا بهش علاقه دارم نمیدونم چرا :| یا شایدم برم انگلیس
اره بونی اظافس :nishkhand: فقظ منتظرم نقل و انتقالات باز شه تیمو بسازم :nishkhand: لامصب 120 میل بودجه داره کلیم بازیکنه اظافه داره که بخوام بفروشم بدونه اینکه به تیم اصلی اسیبی برسه حداقل 300 میل پول واسم میمونه :evaa::nishkhand:
لامصب ادم نمیدونه چطوری خرج کنه :nishkhand: ترکیبمو تازه کردم دو مهاجم چون دیگه مجبور بودم خیلی مهاجم داشتم اخه الان آگوئرو و بنزما زوج فوق العاده این ولی حیف سنشون کم نیس دگ dallliii:nishkhand:
ایتالیا اره تو فیفا خیلی خوبه :nishkhand: لیگ انگلیس که دگ اوففف :nishkhand: اصن یه تیمایی شاخ میشن واست که نگو :nishkhand: من به شخصه تیمای قویو خیلی راحت تر میبرم تا این تیمای به ظاهر ضعیف ولی قوی :nishkhand:
بعدش این امبولو که داریو احتمالا بگیرمش خیلی خوب میزنه از دور حالا از نزدیک ببینمش حتما بهتره :ahaaaaaa:ki:::nishkhand:

aliexpress
07-25-2016, 15:22
اره بونی اظافس :nishkhand: فقظ منتظرم نقل و انتقالات باز شه تیمو بسازم :nishkhand: لامصب 120 میل بودجه داره کلیم بازیکنه اظافه داره که بخوام بفروشم بدونه اینکه به تیم اصلی اسیبی برسه حداقل 300 میل پول واسم میمونه :evaa::nishkhand:
لامصب ادم نمیدونه چطوری خرج کنه :nishkhand: ترکیبمو تازه کردم دو مهاجم چون دیگه مجبور بودم خیلی مهاجم داشتم اخه الان آگوئرو و بنزما زوج فوق العاده این ولی حیف سنشون کم نیس دگ dallliii:nishkhand:
ایتالیا اره تو فیفا خیلی خوبه :nishkhand: لیگ انگلیس که دگ اوففف :nishkhand: اصن یه تیمایی شاخ میشن واست که نگو :nishkhand: من به شخصه تیمای قویو خیلی راحت تر میبرم تا این تیمای به ظاهر ضعیف ولی قوی :nishkhand:
بعدش این امبولو که داریو احتمالا بگیرمش خیلی خوب میزنه از دور حالا از نزدیک ببینمش حتما بهتره :ahaaaaaa:ki:::nishkhand:

ببین این امبولو رو بازی بهش میدم که با بهترین قیمت بفروشمش. وگرنه بازیکن آنچنان شاخی نیست از نظر من. گلزنیش خوبه ها مناسبه موقعیتا رو اکثرا گل میکنه ولی یه مهاجم تمام عیار نیست هنوز. مثلا روبرتو سولدادو رو که داشتم خیلی بیشتر از این قبولش داشتم !

واسه شما که تیمت پر از مهره هست بازیکن بدرد بخوری فک نکنم باشه.

frank lampard
07-27-2016, 04:40
سلام

من که career رو با آژاکس آمستردام شروع کردم و الان تو فصل دومم و واقعا تیم بسیار
جوون و فوق العاده ای هست که چند تا از بازیکنای بینظیرم انور القاضی ، واکلاو کرنی ،
ریچایرو زیوکویچ ، آرکادیوژ میلیک ، رایدوالد ، میشل دیکس ، جوئل ولتماین و البته گلر یک تیم
ملی هلند جاسپر سیلسن هست و البته به غیر از اینا خیلی سوپر استار های جوونی دارم که
خیلی خوب پیشرفت میکنن و با اینکه این بازیکن های مستعد رو دارم بازم دنبال بازیکن های
جوون هستم مثل چند تا از خرید های اخیرم با قیمت های خیلی پایین که پیشنهاد میکنم حتما
بخریدشون : گونسالو گودس هافبک چپ بنفیکا ، برتراند ترائوره st چلسی ، هاشم مستورم که
دیگه همه میشناسن ، بنیتو رامان st نمیدون خنت یا خنک بلژیک و اینم بگم یه بازیکن به تازگی به اسم مکس دوکس از آکادمیم آوردم فوق العادس 16سالشه و قدرتش 74 هست و تو این فصلم به فینال جام حذفی رسیدم و تو لیگم صدرنشینم و تو لیگ اروپا هم تو 1/8 به اتلتیکو مادرید خوردم خلاصه خیلی از تیمم راضیم و میخوام حد اقل 5 سال بمونم و این تیمو قهرمان ucl کنم .

Reza29.4
07-27-2016, 23:51
آقا اگر بازیکن رو تو آکادامی نگه دارم و باش قرداد نبندم به اورالس اضافه میشه؟

frank lampard
07-28-2016, 01:28
آقا اگر بازیکن رو تو آکادامی نگه دارم و باش قرداد نبندم به اورالس اضافه میشه؟ بله اضافه میشه ..........

Reza29.4
08-07-2016, 13:55
آقا کسی میتونه بخش Instrutions در ترکیب فیفا رو توضیح بده مخصوصا برای مهاجما

7929

ZedBazi
08-11-2016, 04:05
سلام من تو ایکس باکس بازی میکنم ولی بخشی که میری بازیکن ها رو تمرین میدی رو پیدا نمی کنم اگه میشه بگید کجاس؟؟؟

سلام.ایکس باکس وان یا 360؟
360 چون نصل هفتومیه این بخشو نداره

aliexpress
08-12-2016, 20:50
سلام. آقا ما به دلیل نبود پیشنهاد مناسب فعلا تو ویارئال موندگار شدیم ki::

این والنسیا تو لیگ ما خیلی شاخ شده :|||||

یه چنتا عکس میزارم ببینید

اینا ترکیب جدیدمه

اینم لیست بازیکنای خوبیه که کشف کردم و تعدادیشون هم خریدم. میتونین ازش استفاده کنین.تا فصل دوم بود اینارو پیدا کردم قدرت، سن،پست،اسم و قیمت همشون رو نوشتم

پیشاپیش شرمنده دیگه دستخطم خوب نیس ki:::eee:

aliexpress
08-16-2016, 20:55
خب خب خب

هر چی منتظر موندم یه پیشنهاد خوب نیومد از انگلیس واسم. البته من سیتی بود که ازش خوشم نمیاد به خاطر همین نرفتم. این اواخر هم تو ویارئال همش داشتم بد نتیجه میگرفتم

به همین خاطر تصمیم گرفتم به ایتالیا برم و سرمربی ناپولی بشم ki::

تیمش خیلی پیره. جوون ترین بازیکنش گابیادینی هس که 25 سالشه. فعلا پشت یووه دوم لیگیم :nishkhand:

emperor561
08-18-2016, 15:03
-------------------------------------------------------------------------------

aliexpress
08-18-2016, 19:29
قبلنا این تاپیکای کریر خیلی شلوغ بود ولی الان هیچکی نیس:chi migi:

واس کی پست بزاریم اخه ، کسیم میبینه اضلا :sad:

بگذریم. آقا این ناپولیه به شدت تیم دوست داشتنی ای شده برامlove::

یعنی واقعا این بازیکنا چقدر تاثیر دارن رو تیم:whistle3: میدونین که گفتم تیمم میانگین سنیش بالاس. خط دفاعیم یعنی میتونم بگم فوق العاده ان. خیلی حال میکنم باهاشون.این کولیبالی که تو ناپولی هس چقد خوووبه ! لامصصصب غووولیه واس خودش. کنارش بالاخره این اومتیتی این همه بچه ها میگفتن رو خریدمش. انصافا همونیه که از یه مدافع خوب انتظار داشتم :babaa:ولی اینا به کنار، این فوزی غلام رو چرا من زودتر پیداش نکرده بودم !!!! خیلی باهاش حال میکنم خیلییییی :haaa: بی نظیره.هیچکی نمیتونه ازش رد بشه!. من دفاع چپ های مختلفی امتحان کردم. تو این چند نسخه اخیر از گایا ، نیکولا مورو ، یترو ویلمس ، بنجامین مندی و چندتای دیگه استفاده کردم. حتی همین ویلمس که تو تیم قبلیم ویارئال 30 میلیون پول پاش دادم ولی اصلا نتونست در حد و اندازه قیمتش واسم بازی کنه ! خلاصه این دغاع چپه خیلی بهم چسبید :دی

حتما این فوزی غلام رو بگیرین.از من میشنوین به سنش هم توجه نکنین! چندتا خرید دیگه هم داشتم. مجموعا 104 میلیون خرید داشتم و نزدیک 86 میلیون فروش. لئون گورتزکا و کلچی ایهه ناچو از تیم قبلیم دوباره خریدمشون.ایهه ناچو خیلی خوب شده الان قدرتش شده 79 ! یادم نمیره که این ایهه ناچو فصل قبل ذخیره امبولو بود ( امبولو که با 20 سال سن قدرتش 84 بود ) تونست با اختلاف آقای گل بشه ! اونم با 2 3 ماه مصدومیت که اخرای فصل واسش پیش اومد !

انصافا عالی واسم کار کرده. گورتزکا هم به عنوان یه هافبک وسط خیلی قبولش دارم با اینکه قدرتش 77 هس. قدرت های قسمت فیزیکی بدمش خیلی خیلی خوبه. همیشه هم بیشترین امتیاز هارو میگیره تو هر بازی

به جز اینا ذکریا باکالی و ویکتور فیشر رو هم به عنوان وینگر راست و چپ خریدم.متاسفانه جفتشون نیروی پایینی دارن.یعنی طرفای دقیقه 65 به بعد میخوان بمیرن دیگه تو زمین. خیلی زود خستشون میشه.بازی جفتشون خوبه ولی فیشر یکم بهتر بازی میکنه.

با اینکه ذخیره هم واسشون داشتم ولی بازم یه چنتا بازیکن ضعیفتر واسه وینگر ها خریدم.که هرازگاهی بهشون بازی میرسه.یکی بولی بولینگولی bolingoli که وینگر چپ هست که خیلی خوبه. یکی هم سرگ گنابری gnabry که زیاد بهش بازی ندادم. قدرتشونم 75 و 74 هس

فعلا با 1 امتیاز بیشتر بالاتر از یووه صدر جدولیم.در کل خیلی این تیممو دوس دارم و ایشالا که به جام های مختلفی هم میرسیم :دی

راستی یه دو تا شکار هم داشتم که یکیش خیلی خفن بود.عکسشو میزارم ببینین

اینجا بولینگوای رو حتی تونستم پایین تر از ارزشش از رئال بخرم

[Only Registered And Activated Users Can See Links] [Only Registered And Activated Users Can See Links]

و اینم ترکیب تیمم

[Only Registered And Activated Users Can See Links] [Only Registered And Activated Users Can See Links] [Only Registered And Activated Users Can See Links]

ببخشید دیگه خیلی حرف زدم انگشتام خسته شد :nishkhand:lol:-

aliexpress
08-18-2016, 19:36
اون اولیور تورس رو مفتی اوردم تو تیمم + ایناکی ویلیامز. چه تیمی بشه فصل بعد:evaa::ohum:

Erfan_Usfi
08-18-2016, 22:33
به به چه کردی علی ki:: اقا این اومتیتی عالیه :haaa: من رفتم این اخرین پچ مودینگ وی ریختم نقلا همه بروز شد سیو کریرمم پاک شد om:: ولی الان پلیر کریر شروع کردم فعلا که بعد بازنشست شم مربی بشم :nishkhand:
از بارسا شروه کردم که بفرسته منو قرضی بعد با قدرت برگردم از بارسا ترنسفر شم :nishkhand: الان تو لیگ دسته 2 انگلیس کار خیلی سخته ولی فعلا با یکی همزمان اقای گل لیگم :evaa: اورالمم 72 فک کنم :sohappy:
ولی ایکاش یکم این پلیر کریرشو بهتر کنه فیفا مثلا بشه چن پست بازی کرد یا وقتی ذخیره میشی بتونی از رو نیمکت بازیو ببینی :mage mishe:
خب فعلا همینا :nishkhand: بعدشم بیاید فعالیت کنید دیگه واقعا خیلی خلوته :gahhr::sham:

ZedBazi
08-19-2016, 02:16
سلام
من با میلان کریر زدم ولی خب انجمن خلوت شده مث قبل حس پست گذاشتن نیست
فقی یه پیشنهاد اندره شورله و اریک لاملا رو حتما بخرین..!

aliexpress
08-19-2016, 04:09
به به چه کردی علی ki:: اقا این اومتیتی عالیه :haaa: من رفتم این اخرین پچ مودینگ وی ریختم نقلا همه بروز شد سیو کریرمم پاک شد om:: ولی الان پلیر کریر شروع کردم فعلا که بعد بازنشست شم مربی بشم :nishkhand:
از بارسا شروه کردم که بفرسته منو قرضی بعد با قدرت برگردم از بارسا ترنسفر شم :nishkhand: الان تو لیگ دسته 2 انگلیس کار خیلی سخته ولی فعلا با یکی همزمان اقای گل لیگم :evaa: اورالمم 72 فک کنم :sohappy:
ولی ایکاش یکم این پلیر کریرشو بهتر کنه فیفا مثلا بشه چن پست بازی کرد یا وقتی ذخیره میشی بتونی از رو نیمکت بازیو ببینی :mage mishe:
خب فعلا همینا :nishkhand: بعدشم بیاید فعالیت کنید دیگه واقعا خیلی خلوته :gahhr::sham:

کلا بخش مدیریت تیمش معروف تر محبوب تر و بهتر از بخش بازیکنش هست. هرازگاهی کریر:eee: پلیر بازی میکنم

aliexpress
08-25-2016, 15:35
سلام.

خب به همه افتخارات ممکن تو یه فصل با ناپولی رسیدم. قهرمان لیگ با اختلاف زیاد با یووه شدم

لیگ قهرمانان هم با تیمای سختی خوردم از جمله بایرن که یادمه خیلی اذیت شدم. تو فینال هم با رئال افتادم که بازی تا دقایق اخر 1 1 بود که یهو دقیقه 90 هیگواین گل زد و قهرمان شدیم

جام حذفی ولی خیلی اوضاعش فرق میکرد. باز هم با یووه تو فینال بودیم. اول یه گل خوردم ولی چند دقیقه بغد ایهه ناچو گل مساوی رو زد واسم. بعد از اون ایهه ناچو نزدیک 3 4 موقعیت 100 درضد رو گل نکرد که واقعا دیگه خندم گرفته بود! رفت وقت اضافه باز هم خبری از گل نبود تا اینکه رفتیم پنالتی ها

اونجا یووه 3 تا پنالتی اولشو خراب کرد ما همشو گل کردیم و قهرمان شدیم. یعنی اگه قهرمان نمیشدیم هییییییچوقت ایهه ناچو رو نمیبخشیدم :| lol:-:evaa:

لیگ تمام شد و اخر فصل مصادف شد با شروع جام جهانی. منم که سرمربی تیم ملی سوئد بودم. قبل شروع بازی ها نفرات تیمم رو که انتخاب کردم زلاتان رو هم فک کنم 36 سالش بود اوردمش تو تیم ملی. سوئد واقعا تیم ملی قدرتمندی نداشت به اون شکل. شاید یه تیم درجه 2 3 اروپایی

از شانس بد من تو گروه مرگ تقریبا افتادم. آرژانتین ، هلند ، سوئد و چین.یخورده شک به دلم راه افتاد. ته رویای من قهرمانی تو جام جهانی بود! :haaa: بازی اول با آرژانتین، تیم چغر و بد بدنی بود انصافا. بازی شروع شد و یه گل زدم، بلافاصله مسی بازی رو مساوی کرد.هی در حال زور آزمایی بودیم که دقایق آخر یه گل زدم و بازی رو بردم. بازی بعدی مقابل هلند که با نتیجه عجیب 5-1 برنده شدم!!بازی اخر هم که تشریفاتی بود مقابل چین، بازی مقابل چین تو فصل جدید کریرم بود و باید فصل جدید شروع میشد و بعد بازی میکردم. فصل جدید شروع شد و من رفتم تا ترکیب رو بچینم و در کمال ناباوری دیدم که زلاتان نیست ! فکر کردم شاید بازی باگ شده! اما وقتی دقت کردم دیدم یه مهاجم دیگه جدید اومد تو تیمم. اونجا بود که متوجه شدم زلاتان بازنشست شده !!! واقعا عجیب بود و یه باگ هست تقریبا که مسئولان فیفا باید یه فکری به حالش بکنن! نمیشه که وسط یه رقابت مهمی مثل جام جهانی یهو بازنشسته بشه که !

خلاصه جلو چین با بازیکنای ذخیره وارد شدم و 3 4 تا هم به اونا زدیم و با اقتدار صعود کردیم. آرژانتین هم دوم شد.

اولین بازی دور حذفی مقابل لهستان. اونجا هم یه گل زدیم و طبق معمول اونا توسط لواندوفسکی گل زدن و مساوی شد تا اهر بازی دو تا گل دیگه زدیم و 3-1 لهستان رو حذف کردیم. بازی بعد اصلا شوخی بردار نبود! مقابل تیم پر ادعای آلمان با اون همه ستاره!

خیلی محتاطانه و باهوش بازی رو شروع کردم و هدفم این بود که هنگامی که اون ها پاسکاری میکنن یه توپ ربایی و ضد حمله انفجاری انجام بدیم.یه بازی هوشمندانه که باید حواست به کل نقاط زمین باشه! اولای بازی که خوب حمله میکردیم ولی نویر عالی بود و 2 3 موقعیت خیلی خوب رو ازمون گرفت.نتیجه بازی هوشمندانه مون گرفتن دو تا پنالتی با ارزش بود. که اون پنالتی هر موقع گوشه بالای دروازه بزنی گل میشه و همینطور هم شد. آلمان تا به خودش بیاد دو تا گل از پنالتی خورده بود. حمله های بی محابای اون منجر به گل سوم من شد! رو یه ضد حمله تکان دهنده! اون بازی خیلی چسبید. 3-0 آلمان قدرتمند رو بردیم و رفتیم به سوی نیمه نهایی

نیمه نهایی بازی برزیل سوئد و اسپانیا انگلیس بود. قبل از اینکه بازی شروع بشه تو ذهن خودم تصور میکردم که برزیل دیگه به هر حال قوی تر از آلمان که دیگه نیس.

بازی رو شروع کردم و تو 20 دقیقه اول یه گل زدیم.دیگه کم کم یه لبخندی رو لبم اومد که فینال انتظارمون رو میکشه! چند دقیقه گذشت و من متوجه شدم که این برزیل مثل اون تیمای قبلی نیس! چرا که هنوز همون نیمه اول تموم نشده بود 3 تا گل خوردم. دو گل شگفت انگیز ویلیان و تک گل نیمار تو همون نیمه اول! کاخ آرزو ها داشت رو سرم خراب میشد:daghon:ینیمه دوم عزمم رو جزم کردم که نتیجه رو برگردونم.همون ابتدای نیمه 1 موقعیت خوب رو گل نکردم که حسرتم دوچندان بشه دقیقه 55 بود که یه گل زدم و کاملا امیدوار شدم به بازگشت.بیشتر از 30 دقیقه وقت داشتم که گل بعدی رو بزنم و بازی رو مساوی کنم. داشتیم بازی رو پایاپای ادامه میدادیم که یهو دقیقه 75 یه گل دیگه دریافت کردم و آرزویی که دیگه رسیدن بهش محال بود ! مطابق انتظار برزیل بازی رو تا اخر اداره کرد و سر آخر تو نیمه نهایی 4-2 شکست خوردیم. شکستی که پایان ماجراجویی مون بود !

بازی تموم شده بود و من همینجور رو صندلیم نشسته بودم و ماتم برده بود. که چرا اینقد بازی رو شل گرفتم.چرا مثه بازیای قبلی محکم بازی رو شروع نکردم! واقعا قابل هضم نبود برام که من شکست خوردم!

مثه یه مربی واقعی تو همین فکرا بودم. تو فکرم کل بازی هام تو جام جهانی مرور کردم و باهاشون عشق کردم! یه عشق توام با حسرت! تو همین گیر و دار بودم که تصمیم گرفتم بازی رده بندی رو انجام بدم و بعدش بخوابم

بازی رده بندی مقابل انگلیس بودم که اونم از اسپانیا شکست خورده بود. بازی رو شروع کردم و مطابق انتظار با حمله های من بازی شروع شد و یه گل تو همین ابتدا زدیم. من هنوز تو شوک بازی قبل بودم که انگلیس گل مساوی رو زد.بازی ادامه پیدا کرد و انگلیسیا یه سانتر کردن از نزدیکای نقطه کرنر، که به طرز عجیبی از بالای سر دروازه بان رد شد و زیر تیر اومد پایین !!!مدافع من و مهاجم حریفم که لب خط بودن توپ خورد به بازیکنم و رفت تو گل ! یه گل فوق العاده بیخود!

دیگه تقریبا همه چیز تموم شده بود. داشتم همه چیز رو از دست میدادم.نیمه اول تموم شد و من مصمم شدم که ذهنمو از بازی قبل پاک کنم و فقط رو همین بازی تمرکز کنم نتیجش این بود که بازی رو که نیمه اول 2-1 خورده بودم در نهایت با درخشش یکی از بازیکنام 4-2 بردم و سکوی 3 جام جانی ایستادم. واقعا جام جهانیه خیلی خیلی بهم چسبید! شکست دادن تیم های مدعی جهان با داشتن یه تیم درجه 3 خیلی لذت داره

این فیفا فقط یه بازی نیست! یه عشقهroz::

"shirazi"
08-27-2016, 19:43
سلام ...

من لیورپول رو انتخاب کردم چون بعد بارسا دومین تیمیه که دوسش دارم و اینکه خیلی مثل بارسا قوی نیست و صد البته اینکه لیگ جزیره پر هیجان ترین لیگه love::love::

تو نقل و انتقالات زیاد خرید نکردم و پولم رو گزاشتم برای اکادمی و استعداد یاب های پنج ستاره اما باید یه تشکر از دوستمون که تو مطالب بالا اسمی از کولیبالی اورده بودن

کولیبالی رو با پونزده میلیون خریم و امتیتی هم با ده میلیون ............ ناگفته نماند که خوسه هنریکه و کولو توره و فابیو بورینی رو هم زیر قیمت ردشون کردم رفتن:ogh::ogh:

میخواستم منیوله رو هم بفروشمش ولی رفتم دیدم دایو ها و رفلکس هاش بالای 80 هست بیخیالش شدم و بهش یهه فرصت دادم

تازه ماتیپ هم پیدا کردم که مجانی فصل بعد میاد تو تیمم:hooora2:

4-3-3 بازی میکنم

دورازبان ها : مینیوله ( 78 ) _ بوگدان ( 73 )

دفاع ها : کلاین (81) _ امتیتی ( 80 ) _ کولیبالی ( 80)_ البرتو مورنو ( 79 )

هافبک ها : هندرسون ( 80 ) _ میلنر ( 80 ) _ فیر مینو ( 82 )

مهاجم ها : کوتینیو ( 84 ) _ استوریچ ( 83 ) _ لالانا ( 80 )

این بود تیم من :hooora2::hooora2:

"shirazi"
08-29-2016, 13:10
سلام ...

بازی های تدارکاتی هم تموم شد با سه پیروزی و بدون گل خورده :yes:

در بین بازی های تدارکاتی بودیم که نیوکاسل برای ساخو پیشنهاد داد منم بهشون گفتم 15 میلیون و اونا هم قبول کردن گل از گلم شکفت چون اصلا باهاش حال نمیکنم :hooora2:

پول که اومد دستم گفتم چیکار کنم چیکار نکنم که دیدم تو قسمت استعداد یاب ها اسمی از دومنیکو براردی اومده که تو ساسولو هست رفتم از باشگاش پرسدم چنده قیمتش

گفت 29 میلیون منم زدم 25 میلیون و اونا هم قبول کردن :danc:

خلاصه خیلی بازی کن خوبیه تا حدی که لالانا رفت رو نیمکت

پیشنهاد میکنم این براردی رو بگیرن جوون و اینده داره فقط 21 سالشه قدرتش 80

یه بازی برام تو لیگ جلو استوک انجام داد قدرتش شد 81 :ajibeee::ajibeee:

بازی اولم هم بردم 1-0 جلو استوک با گل کولیبالی خیلی خووووووووووووووووووووووبه :ookk:

aliexpress
08-29-2016, 16:16
سلام ...

بازی های تدارکاتی هم تموم شد با سه پیروزی و بدون گل خورده :yes:

در بین بازی های تدارکاتی بودیم که نیوکاسل برای ساخو پیشنهاد داد منم بهشون گفتم 15 میلیون و اونا هم قبول کردن گل از گلم شکفت چون اصلا باهاش حال نمیکنم :hooora2:

پول که اومد دستم گفتم چیکار کنم چیکار نکنم که دیدم تو قسمت استعداد یاب ها اسمی از دومنیکو براردی اومده که تو ساسولو هست رفتم از باشگاش پرسدم چنده قیمتش

گفت 29 میلیون منم زدم 25 میلیون و اونا هم قبول کردن :danc:

خلاصه خیلی بازی کن خوبیه تا حدی که لالانا رفت رو نیمکت

پیشنهاد میکنم این براردی رو بگیرن جوون و اینده داره فقط 21 سالشه قدرتش 80

یه بازی برام تو لیگ جلو استوک انجام داد قدرتش شد 81 :ajibeee::ajibeee:

بازی اولم هم بردم 1-0 جلو استوک با گل کولیبالی خیلی خووووووووووووووووووووووبه :ookk:

اوه اوه عجب بازیکنی گرفتی ! چند پست قبل تر معرفیش کرده بودم که بخرینش. بازیکنه خیلی خوبیه دریبلینگش فوق العاده ست. یچیزی در مورد این بازیکن بهت بگم

دقیقا یه بازیکنی شبیه به مسی هست. از اون لحاظ میگم شبیه که هروقت کارت گره خورد تو بازی، خیلی راحت میتونه نجاتت بده! واقعا بازیکن تاپی هست. پیشرفتشم خیلی خوبه و قیمتشم خیلی زود سر به فلک میکشه.

یه مهاجم هست به اسم Embolo اونم بگیر اگه میتونی با یه قیمت پایین. پیشرفتش شگفت انگیزه اگه بهش بازی بدی. بعد از 2 فصل فک میکنم با قیمتی نزدیک به 80 90 میلیون یا حتی بیشتر بفروشیش.

فکر کن تا سن 20 سالگی قدرتش به 83 84 یا 85 حتی برسونیش! دیگه خودت میدونی بازیکن 20 ساله با این قدرت چه قیمتی داره. من واسه ویارئال خریدمش قدرتشو به 84 رسوندم. بعدش رفتم ناپولی از ویارئال پرسیدم چقد میفروشیش گفت 84 میلیون ! اخر سر هم به ساوتهمپتون فروختنش 56 تا ! مفت فروختنش واقعا. ولی اینم حتی واسه ذخیره هم بگیریش خوبه.قدرت اولیه ش 76 فک کنم باشه سنش 18 هست

Reza29.4
08-29-2016, 16:53
بچه ها فیفا۱۶ Ps4که مشکلی برا عوض کردن تیم نداره؟ چون یادم میاد تو ۱۴کامپیوتر باگ داشت و با یه ترفند باید تیمت رو عوض می کردی.

aliexpress
08-29-2016, 17:52
بچه ها فیفا۱۶ Ps4که مشکلی برا عوض کردن تیم نداره؟ چون یادم میاد تو ۱۴کامپیوتر باگ داشت و با یه ترفند باید تیمت رو عوض می کردی.

نه چه مشکلی داشته باشه ؟! فیفا 14 هم من زیاد تیم عوض کردم مشکلی نداشت. چطور مگه ؟

aliexpress
08-29-2016, 17:58
خب دوستان عرضم به خدمتتون که

بعد از اینکه با سوئد سوم جهان شدم از این تیم استعفا دادم. تا اینکه بالاخره از یه تیم خوب پیشنهاد اومد واسم. پرتغال

خیلی بازیکن خوب زیاد داره و واقغا ادم سردرگم میشه که کدوماشون رو انتخاب کنه. جام ملت های اروپا رو در پیش داریم که از همین الان برنامه چیدم واس قهرمانی :jeddiiiii:

از بازیکنای پرتغالی خوب کریرم عکس گرفتم بزودی میزارمشون.هم از ترکیبم هم لیست انتخابی بازیکنای پرتغال عکس میزارم. چندتا جوون خوب توش هست که میتونین پیدا کنین و بخرین

من هنوز که هنوزه حسرت سرمربی گری بلژیک تو دلمه. هیچوقت بهم پیشنهاد نداده. مطمینم اخرش میمیرم و سرمربیش نمیشم ! lol:-

"shirazi"
08-29-2016, 19:52
اوه اوه عجب بازیکنی گرفتی ! چند پست قبل تر معرفیش کرده بودم که بخرینش. بازیکنه خیلی خوبیه دریبلینگش فوق العاده ست. یچیزی در مورد این بازیکن بهت بگم

دقیقا یه بازیکنی شبیه به مسی هست. از اون لحاظ میگم شبیه که هروقت کارت گره خورد تو بازی، خیلی راحت میتونه نجاتت بده! واقعا بازیکن تاپی هست. پیشرفتشم خیلی خوبه و قیمتشم خیلی زود سر به فلک میکشه.

یه مهاجم هست به اسم Embolo اونم بگیر اگه میتونی با یه قیمت پایین. پیشرفتش شگفت انگیزه اگه بهش بازی بدی. بعد از 2 فصل فک میکنم با قیمتی نزدیک به 80 90 میلیون یا حتی بیشتر بفروشیش.

فکر کن تا سن 20 سالگی قدرتش به 83 84 یا 85 حتی برسونیش! دیگه خودت میدونی بازیکن 20 ساله با این قدرت چه قیمتی داره. من واسه ویارئال خریدمش قدرتشو به 84 رسوندم. بعدش رفتم ناپولی از ویارئال پرسیدم چقد میفروشیش گفت 84 میلیون ! اخر سر هم به ساوتهمپتون فروختنش 56 تا ! مفت فروختنش واقعا. ولی اینم حتی واسه ذخیره هم بگیریش خوبه.قدرت اولیه ش 76 فک کنم باشه سنش 18 هست

اره کاملا درسته جلوی ارسنال تیم رو مثل هلو از زیر پرس با سرعت و دربلش در میاورد
:ookk::ookk:

در مورد امبولو بگم که لیورپول مهجم زیاد داره و راضی نگه داشتنشون بسیار سخته دنی اینگز ( 75 ) - دیوک اوریگی ( 76) - بنتکه ( 82 ) - استوریچ ( 83 )

تازه فابیو بورینی ( 76) رو هم رد کردم رفت بعد رفتم تو قرداد هشون برای بنتکه و استورچ زده که صد درصد تو ترکیب اصلین برای اینگز و اوریگی هم زده مهمن واسه تیم

بعد تو قسمت قرداد بستن امبولو هم رفتم دیدم که زده باید بند تو قراردادش باید مهم باشه برای تیم و خودت بهتر میدونی که سه چهار تا بازی با این بندی که داره

بشینه رو نیمکت ناراضی میشن

بعد می خواستم بگم که اوریگی 20 سالشه و قدرتش 76 هست یه پیشنهاد براش اومد اون بالا که میزنه قیمتش از چند تا چنده زده بود از 44 میلیون تا 78 میلیون:ajibeee::ajibeee::ajibeee::ajibeee::a jibeee::ajibeee::ajibeee:

امبولو رو چیکارش کنم ؟؟؟؟

aliexpress
08-29-2016, 22:46
اره کاملا درسته جلوی ارسنال تیم رو مثل هلو از زیر پرس با سرعت و دربلش در میاورد
:ookk::ookk:

در مورد امبولو بگم که لیورپول مهجم زیاد داره و راضی نگه داشتنشون بسیار سخته دنی اینگز ( 75 ) - دیوک اوریگی ( 76) - بنتکه ( 82 ) - استوریچ ( 83 )

تازه فابیو بورینی ( 76) رو هم رد کردم رفت بعد رفتم تو قرداد هشون برای بنتکه و استورچ زده که صد درصد تو ترکیب اصلین برای اینگز و اوریگی هم زده مهمن واسه تیم

بعد تو قسمت قرداد بستن امبولو هم رفتم دیدم که زده باید بند تو قراردادش باید مهم باشه برای تیم و خودت بهتر میدونی که سه چهار تا بازی با این بندی که داره

بشینه رو نیمکت ناراضی میشن

بعد می خواستم بگم که اوریگی 20 سالشه و قدرتش 76 هست یه پیشنهاد براش اومد اون بالا که میزنه قیمتش از چند تا چنده زده بود از 44 میلیون تا 78 میلیون:ajibeee::ajibeee::ajibeee::ajibeee::a jibeee::ajibeee::ajibeee:

امبولو رو چیکارش کنم ؟؟؟؟

با این اوضاف نیازی به خریدش نیس. مهاجم به اندازه کافی داری.میتونی واسه تیم های بعدی که سرمربی شون بشی مدنظر داشته باشیش.

من تقریبا با همه بازیکنایی که قرارداد میبندم تو قراردادشون مینویسم که مهمن واسه تیم. یعنی گزینه crucial رو براشون نمیزنم. مثلا جدیدا قرارداد هیگواین رو تمدید کردم. قرارداد قبلیش 160 هزار تا بود و باید حتما همیشه تو ترکیب اصلی باشه. ولی این سری واسش زدم که واسه تیم مهم هست و خوشبختانه قبول کرد

دلیلشم اینه که من کلا سیستم چرخشی استفاده میکنم و بازیکنام یه بازی در میون بازی میکنن واونایی که Important زدم واسشون راضی هستن و کسی اعتراض نمیکنه. چنتا بازیکن هم هستن که خرید کردم و گزینه Sporadic رو انتخاب کردم تو قراردادشون. اینا گزینه های سوم من تو هر پستی هستن. یعنی گه گاهی بازی بهشون میرسه.

مثلا الان گزینه اصلی من واسه هافبک یا وینگر چپ ویکتور فیشر هست که انرژی پایینه و حدودای دقیقه 70 باید تعویض بشه. بازیکن ذخیرش دریس مرتنس هس. که خیلی راضی نیستم ازش و فرم مناسبی هم نداره.گزینه سومم بولینگولی هس که خیلی قبولش دارم. همین چند بازی قبل تصمیم گرفتم بولینگولی رو بیارم ذخیره و مرتنس رو فرستادم سکوها. تا 1 بازی تو ترکیب نبود اعتراض کرد. :| واقعا راضی نگه داشتن همه کار سختیه

"shirazi"
08-30-2016, 13:07
با این اوضاف نیازی به خریدش نیس. مهاجم به اندازه کافی داری.میتونی واسه تیم های بعدی که سرمربی شون بشی مدنظر داشته باشیش.

من تقریبا با همه بازیکنایی که قرارداد میبندم تو قراردادشون مینویسم که مهمن واسه تیم. یعنی گزینه crucial رو براشون نمیزنم. مثلا جدیدا قرارداد هیگواین رو تمدید کردم. قرارداد قبلیش 160 هزار تا بود و باید حتما همیشه تو ترکیب اصلی باشه. ولی این سری واسش زدم که واسه تیم مهم هست و خوشبختانه قبول کرد

دلیلشم اینه که من کلا سیستم چرخشی استفاده میکنم و بازیکنام یه بازی در میون بازی میکنن واونایی که Important زدم واسشون راضی هستن و کسی اعتراض نمیکنه. چنتا بازیکن هم هستن که خرید کردم و گزینه Sporadic رو انتخاب کردم تو قراردادشون. اینا گزینه های سوم من تو هر پستی هستن. یعنی گه گاهی بازی بهشون میرسه.

مثلا الان گزینه اصلی من واسه هافبک یا وینگر چپ ویکتور فیشر هست که انرژی پایینه و حدودای دقیقه 70 باید تعویض بشه. بازیکن ذخیرش دریس مرتنس هس. که خیلی راضی نیستم ازش و فرم مناسبی هم نداره.گزینه سومم بولینگولی هس که خیلی قبولش دارم. همین چند بازی قبل تصمیم گرفتم بولینگولی رو بیارم ذخیره و مرتنس رو فرستادم سکوها. تا 1 بازی تو ترکیب نبود اعتراض کرد. :| واقعا راضی نگه داشتن همه کار سختیه

سلام..

6 ساعت به پایان نقل و انتقالات باقی مونده بود که یه پیشنهاد از طرف لورکوزن برای بنتکه اوووووومد :danc:

منم نه گزاشتم نه برداشتم دو میلیون بیشتر از نهایت قیمتش که 33 میلیون میلیون بود براشون فرستادم و اونا هم 35 میلیون من و قبول کردن:jeddiiiii::jeddiiiii:

اینا که قبول کردن یه ساعت بعدش رفت لورکوزن و من موندم 38 میلیون :hooora2::hooora2:

بی شک و تردید رفتم و امبولو رو با 15 میلیون خررررررررریدم :danc::danc:

و این وسطه ما الکی الکی از فروش بنتکه و خرید امبولو 20 میلیون سود کردیم و به گفته ی شما این سود بیشتر هم خواهد شد :danc::danc:

دمت گرم dallliiidallliii

aliexpress
08-30-2016, 15:01
سلام..

6 ساعت به پایان نقل و انتقالات باقی مونده بود که یه پیشنهاد از طرف لورکوزن برای بنتکه اوووووومد
:danc:

منم نه گزاشتم نه برداشتم دو میلیون بیشتر از نهایت قیمتش که 33 میلیون میلیون بود براشون فرستادم و اونا هم 35 میلیون من و قبول کردن
:jeddiiiii::jeddiiiii:

اینا که قبول کردن یه ساعت بعدش رفت لورکوزن و من موندم 38 میلیون
:hooora2::hooora2:

بی شک و تردید رفتم و امبولو رو با 15 میلیون خررررررررریدم
:danc::danc:

و این وسطه ما الکی الکی از فروش بنتکه و خرید امبولو 20 میلیون سود کردیم و به گفته ی شما این سود بیشتر هم خواهد شد
:danc::danc:

دمت گرم dallliiidallliii

کار خوبی کردی.

یکی از مهم ترین کارهای یه مربی اینه که بدونه بازیکنش نهایت تا چقد ارزشش بالا میاد. معمولا تا 27 26 سالگی تقریبا بیشترین ارزش رو دارن واسه فروش. بعدش دیگه روند صعودیش کمتر میشه. و ممکنه حتی ارزش پایین هم بیاد. البته بعضی بازیکنا که خیلی خوبن و عملکردشون عالیه تا 30 سالگی همن میتونن رو فرم باشن. ولی خب بازیکنای خوب ادم باید علاوه بر اینکه خوب باهاشون بازی کنه، باید بتونه خوب هم بفروشتشون

من معمولا قرارداد 5 ساله میبندم. و طبیعتا هر تیمی بخواد با بازیکنی که 4 یا 3 سال از قراردادش باقی مونده قرارداد ببنده باید پول بیشتزی خرج کنه. کلا یه سری راهکار ها هست که بشه بازیکن خوب فروخت

از اونجایی که تک مهاجم بازی میکنی استوریج مهاجم نوک اصلیت هست.حالا نمیدونم به این امبولو بازی میرسه اصلا یا نه. حداقل پای ثابت تمرین ها بزارش. اگرم میبینی بازی خیلی کم بش میرسه نقل و انتقالات که باز شد قرضی ردش کن بره

فکر کنم تو شورت لیست امبولو باشدش قدرتشو میزارم ببینی به کجا میرسه

Erfan_Usfi
09-01-2016, 01:10
خب منم دوباره کریرو شروع کردم :nishkhand: ایندفه با نیوکاسل از دسته1 انگلیس :nishkhand: تیمش واقعا خوب و جوونه , خیلیم بازیکنای خوبی داره و تقریبا میشه گفت فقط با خرید یه دفاع وسط میتوستم لیگ1 بدونه دردسر قهرمان شم :nishkhand:
خلاصه واسه خط دفاع جان استونز از اورتون خریدم بعدش یانمات + 5میل دادم بلرین از ارسنال گرفتم واسه دفاع راست :nishkhand: خط هافبکمم خیلی زیادی خوب بود و saivet (سایوت) ( 25سال 78) رو 18 میل انداختم به تاتنهام :evaa:
برای مهاجم بکاپ هم ایهناچو رو 10میل گرفتم :nishkhand: تو همین اولین بازیه فصل دیانگ هافبک هجومیم 3ماه مصدوم شد منم سریع رفتم اسنسیو بازیکن رئال مادریدو قرضی و با بند باز خرید 15میل اوردمش :nishkhand: اورالش 75 و 19سالشه :nishkhand:
یه چیز دیگه اینکه اول که وارد ترکیب تیم شدم یه بازیکن چشمو گرفت :nishkhand: اسمش آرمسترانگ (Armstrang) یه همین چیزایی :nishkhand: اورالش 67 و 19 سالش بود مهاجم نوک , هیچی من گفتم روش حساب باز کنم که حتی 1سال قرضی بدم و حتما هم جایی بدم که فیکس بازی کنه اول یه پیشنهاد براش از بیرمنگام سیتی اومد رفتم دیدم اونجا 2تا مهاجم بالاتر ازش هست منم رد کردم خلاصه 3تا بازی اول پیش فصل که گروهی بود تموم شد رفتم تو ترکیب دیدم دیدم شده 69 :look::nishkhand: منم دیدم چه خبره اقا :nishkhand: هیچی 2تا دیگه بازی کردم یهو دیدم از بارسلونا براش پیشنهاد قرضی اومده :look::evaa: رفتم دیدم شده 70 :nishkhand:ki:: اقا گفتم این اینده تیمه زدم رد کردم :nishkhand: الان به خودم میگم چه اشتباهی کردم ایهناچو رو گرفتم :chakoshi:خلاصه نقل و انتقالات تموم شدو موند رو دستم و فقط تمرینش میدم و جایی تو ترکیبم نداره فعلا om:: بازم بازی کنم خبرای دیگه از تیم میزارم فعلا از هر 6بازی 18 امتیاز موجودو گرفتم و صدر جدولم :nishkhand:
ببخشید که زیاد شد :nishkhand::sigarii:

aliexpress
09-01-2016, 01:17
خب منم دوباره کریرو شروع کردم :nishkhand: ایندفه با نیوکاسل از دسته1 انگلیس :nishkhand: تیمش واقعا خوب و جوونه , خیلیم بازیکنای خوبی داره و تقریبا میشه گفت فقط با خرید یه دفاع وسط میتوستم لیگ1 بدونه دردسر قهرمان شم :nishkhand:
خلاصه واسه خط دفاع جان استونز از اورتون خریدم بعدش یانمات + 5میل دادم بلرین از ارسنال گرفتم واسه دفاع راست :nishkhand: خط هافبکمم خیلی زیادی خوب بود و saivet (سایوت) ( 25سال 78) رو 18 میل انداختم به تاتنهام :evaa:
برای مهاجم بکاپ هم ایهناچو رو 10میل گرفتم :nishkhand: تو همین اولین بازیه فصل دیانگ هافبک هجومیم 3ماه مصدوم شد منم سریع رفتم اسنسیو بازیکن رئال مادریدو قرضی و با بند باز خرید 15میل اوردمش :nishkhand: اورالش 75 و 19سالشه :nishkhand:
یه چیز دیگه اینکه اول که وارد ترکیب تیم شدم یه بازیکن چشمو گرفت :nishkhand: اسمش آرمسترانگ (Armstrang) یه همین چیزایی :nishkhand: اورالش 67 و 19 سالش بود مهاجم نوک , هیچی من گفتم روش حساب باز کنم که حتی 1سال قرضی بدم و حتما هم جایی بدم که فیکس بازی کنه اول یه پیشنهاد براش از بیرمنگام سیتی اومد رفتم دیدم اونجا 2تا مهاجم بالاتر ازش هست منم رد کردم خلاصه 3تا بازی اول پیش فصل که گروهی بود تموم شد رفتم تو ترکیب دیدم دیدم شده 69 :look::nishkhand: منم دیدم چه خبره اقا :nishkhand: هیچی 2تا دیگه بازی کردم یهو دیدم از بارسلونا براش پیشنهاد قرضی اومده :look::evaa: رفتم دیدم شده 70 :nishkhand:ki:: اقا گفتم این اینده تیمه زدم رد کردم :nishkhand: الان به خودم میگم چه اشتباهی کردم ایهناچو رو گرفتم :chakoshi:خلاصه نقل و انتقالات تموم شدو موند رو دستم و فقط تمرینش میدم و جایی تو ترکیبم نداره فعلا om:: بازم بازی کنم خبرای دیگه از تیم میزارم فعلا از هر 6بازی 18 امتیاز موجودو گرفتم و صدر جدولم :nishkhand:
ببخشید که زیاد شد :nishkhand::sigarii:

مگه نیوکاسل سقوط کرده به لیگ 1 ؟؟؟ یعنی واقعا بازیکنایی مثل جان استونز و بیرین قبول کردن برن لیگ 1 بازی کنن؟! جالبه واقعا

aliexpress
09-01-2016, 02:19
براتون یه سری عکس آپلود میکنم از بازیکنای پرتغالی. الان سال 2018-19 هستم فک کنم

یه سری بازیکنای خوب و جوون بگردین توش پیدا کنین. خودم تا جایی که یادمه بازیکنایی مثل آندره سیلوا که 21 سالشه قدرت 79 که مهاجم نوک تیم ملی پرتغال گذاشتمش، که خیلی خوبه. برناردو سیلوا ، بروما ، مدیروس( وینگر راستم)، روبن وزو( دفاع وسط قدرت 78)، گلسون مارتینس ، گوئدس ( guedes ) ، و sturgeon و ... یادمه که بازیکنای جوونی هستن. میتونین استفاده کنین.فقط توجه کنین که این قدرت ها واسه همه یکی نیست و متغیر هست.فقط گإاشتم بدونید چه بازیکنایی در اینده ستاره میشن

اینم ترکیب انتخابی بازیکنام واسه یورو

بقیشونم بالا نشون دادم

البته اون بالا اسم روی پاتریسیو جا نشد که دروازه بان اصلیمه با قدرت 83

اینم عکس قدرت های امبولو که تا کجا رسیده تا این فصل

aliexpress
09-01-2016, 02:36
یچیزی هم در مورد دروازه بانم بگم

ماریانو آندوخار. 35 36 سالشه و قدرت 89 ! و واقعا میتونم بگم یه سوپر دروازه بانه !یعنی من یادمه فیفا 14 کریر بازی میکردم یه مقطع تو فیورنتینا بودم. یه دروازه بان خریدم قدرتش 78 بود به اسم Baumann. اولیور بائومان.

یعنی خدایی میکرد نو دروازه واسم.بعد اون همه مدت هنوز هیچ دروازه بانی به اندازه بائومان به دلم ننشسته! حتی بازیکنی مثل تیبو کورتوا! این آندوخار یجورایی نزدیک شده به اون کیفیت بائومان. خیلی شوتای سنگین رو بدون اینکه بخواد رد کنه با دست کامل میگیره! از این بابت عالیه

یه مشکلی که واسم پیش اومد اومتیتی 4 ماه مصدوم شد و من دفاع خوب واسه جایگزینی نداشتم. اجبارا از آلبیول استفاده میکردم که رسما جنازس ! و همینم باعث شد نتونه رکورد کلین شیت رو بگیره آندوخار

الانم خبر اومد که روحیش Homesick شد تو این سن و دلش واسه کشورش تنگ شده :||| میخواد سال های آخر بازیگری بره کشور خودش :دی

حالا موندم واسه جانشینیش کیو بگیرم. واقعا یه دروازه بان میخوام که اولا گل چرت نخوره و کلا سوتی نده، دوما که سخت گل بخوره یعنی کلا موقعیتای گل خوب رو هم خوب بگیره. کسی اگه سراغ دارین معرفی کنین. خودم بازی دخیا رو دیدم واقعا عالی هس از این بابت

ولی دنبال دروازه بانای دیگه هم هستم اگه مثلشون باشن. راستی یه تجربه که کسب کردم اینه که گلر جوون بدرد من نمیخوره!ترجیحا 26 سال به بالا معرفی کنین

Erfan_Usfi
09-01-2016, 04:28
مگه نیوکاسل سقوط کرده به لیگ 1 ؟؟؟ یعنی واقعا بازیکنایی مثل جان استونز و بیرین قبول کردن برن لیگ 1 بازی کنن؟! جالبه واقعا

بعله این فصل سقوط کرده منم پچ مدینگ وی ریختم تیما جدید شدن الانم نیوکاسل دسته1 ولی بودجش 50 میل بود!!! خیلی خوب تونستم تیمو جمع کنم حتی با حساب خروجیام واسه نیم فصل 80میل یورو بودجه واسه خرید دارم :death::haaa::ahaaaaaa::nishkhand:
بعد اینکه همه بازیکنا متاسفانه نمیومدن مثلا همین امبولو نیومد ال شعراوی هم رد کرد واقعا نیاز به یه بال چپ سرعتی و قدرتی دارم مثله موسی سیسوکو بال راست خودم که هم قدرتیه هم سرعتی واقعا عالیه :ahaaaaaa::sooot:
درباره دروازبان هم اینو بگم من تو هر تیمی که میرم سعی میکنم خودمو با یه دروازبان وفق بدم و هرچقد که بشه بهش فرصت میدم تا به فرم خوبی برسه بعد دیگه هیچیو تقصیره دروازبان نمیندازم :nishkhand:
بیشتر اوقاتم از باتلند دروازبان استوک سیتی استفاده میکنم ولی الان تو نیوکاسل یه دروازبان داره به اسم sels خیلی خوب بوده واسم واس همین بیخیال خرید باتلند شدم فعلا :nishkhand:
و اینم بگم که دروازبانای المانی عالین واقعا مثله لنو و تراشتگن :ahaaaaaa:

aliexpress
09-01-2016, 13:54
بعله این فصل سقوط کرده منم پچ مدینگ وی ریختم تیما جدید شدن الانم نیوکاسل دسته1 ولی بودجش 50 میل بود!!! خیلی خوب تونستم تیمو جمع کنم حتی با حساب خروجیام واسه نیم فصل 80میل یورو بودجه واسه خرید دارم :death::haaa::ahaaaaaa::nishkhand:
بعد اینکه همه بازیکنا متاسفانه نمیومدن مثلا همین امبولو نیومد ال شعراوی هم رد کرد واقعا نیاز به یه بال چپ سرعتی و قدرتی دارم مثله موسی سیسوکو بال راست خودم که هم قدرتیه هم سرعتی واقعا عالیه :ahaaaaaa::sooot:
درباره دروازبان هم اینو بگم من تو هر تیمی که میرم سعی میکنم خودمو با یه دروازبان وفق بدم و هرچقد که بشه بهش فرصت میدم تا به فرم خوبی برسه بعد دیگه هیچیو تقصیره دروازبان نمیندازم :nishkhand:
بیشتر اوقاتم از باتلند دروازبان استوک سیتی استفاده میکنم ولی الان تو نیوکاسل یه دروازبان داره به اسم sels خیلی خوب بوده واسم واس همین بیخیال خرید باتلند شدم فعلا :nishkhand:
و اینم بگم که دروازبانای المانی عالین واقعا مثله لنو و تراشتگن :ahaaaaaa:

واقعا هیچ دل خوشی از دروازه بانای آلمانی ندارم :ey babaaa: لنو و ترشتگن قبلا داشتم. باهاشون حال نکردم

سلام...

_ کوین تراپ از پی اس جی _ سیریگو هم از پی اس جی شوت خوب میگیره و خروجاش افتضاحه _ براوو و ترشتگن از بارسا هم خوبن جفتشون ولی با توجه به معیار شما براوو براتون بهتره _ باتلند هم باهاش

بازی نکردم ولی هر وقت جلوی من بازی کرده خوب بوده _

یه پیشنهاد شگفت انگیز بهت میدم
.
.
.
.
.

.
..
.
ا گه فصل اول هستی نیم فصل بدون اینکه پولی بدی میتونی دخیا رو بیاری تو تیمت
:daghighan::daghighan:

نه رفیق من 1 ماه دیگه وارد سال 2019 میشم :دی

مرسی بابت معرفی دروازه بانا،خودم فعلا دخیا، براوو، یان اوبلاک مد نظرم هست. براوو احتمالش کمتره چون براوو باگ هست تو این روشی که من بازیو اجرا کردم

واقعا هرچی اعضاب خوردیه منه سر همین خروجای مزخرف دروازه باناس که اعصاب نذاشته واسمون :ey babaaa:

Erfan_Usfi
09-01-2016, 21:49
واقعا هیچ دل خوشی از دروازه بانای آلمانی ندارم :ey babaaa: لنو و ترشتگن قبلا داشتم. باهاشون حال نکردم

نه رفیق من 1 ماه دیگه وارد سال 2019 میشم :دی

مرسی بابت معرفی دروازه بانا،خودم فعلا دخیا، براوو، یان اوبلاک مد نظرم هست. براوو احتمالش کمتره چون براوو باگ هست تو این روشی که من بازیو اجرا کردم

واقعا هرچی اعضاب خوردیه منه سر همین خروجای مزخرف دروازه باناس که اعصاب نذاشته واسمون :ey babaaa:

این دوتا دروازبانم تویه کانال فیفا دیدم ولی خودم تاحالا دنبالشون نرفتم که حتی اورالشون چنده حالا یه سرچ بزن شاید خوب باشنashem:-

aliexpress
09-02-2016, 00:36

این دوتا دروازبانم تویه کانال فیفا دیدم ولی خودم تاحالا دنبالشون نرفتم که حتی اورالشون چنده حالا یه سرچ بزن شاید خوب باشنashem:-

یا خدا اینا دیگه کین ؟!!! :ajibeee: البته دوناروما رو میشناسم. ولی یه چیز عجیب که هست تو فیفا واسه من 27 سالشه! در صورتی که فک کنم باید 17 سالش باشه !

با این اوصاف واسه دوناروما حداقل 7 فصل باید از شروع کریر گذشته باشه که به این قدرت رسیده !

حالا اون یکی رو سرچ میکنم ببینم چطوره. دمت گرم:hooora2:

aliexpress
09-04-2016, 00:04
آقا کریر من اصلا جیانلوییجی دوناروما نداره! یه دوناروما دیگه هست که ربطی بهش نداره :scare3:

بخاطر آپدیت نبودنشه؟؟؟

frank lampard
09-13-2016, 17:19
سلام دوستان

اینم تیم من آژاکس آمستردام تو فصل 2018/ 2017 خیلی خیلی تیم خوبیه اصلا وحشتناکه این تیم . تو این فصل فعلا با اختلاف صدر نشین لیگم که تو این دو سه فصل اخیرهمیشه رقبای اصلیم psv و فاینورد و خرونیخن بودن تا حدی هم

رودا کرکراد بعد این که تو جام حذفی هم الان به نیمه نهایی رسیدم ولی مثل فصول قبل قهرمان میشم و تو ucl هم در 1/8 به من سیتی خوردم با این که این تیم و امثال این تیم مثل بایرن ، بارسا ، رئال پر از ستاره هستند ولی من تیمم رو برای

قهرمانی تو این رقابت ها بستم اینم بگم که سن 90% تیم من بین 17 تا 23-24 هست و مسن ترین بازیکن تیم هم سیلسن 28 ساله هست . و اینم اضافه کنم که درکسلر و لاملا و ویلیام کاروالیو پرتغالی رو هم به صورت بازیکن آزاد خریدم

بازیکنایی که حد اقل باید 120 میل براشون هزینه میکردم تازه ماتوئیدی و کرچوویاک لهستانی و مایر شالکه هم بازیکن آزاد بودن ولی دیگه بودجه نداشتم که بخرمشون

aliexpress
09-15-2016, 01:47
سلام دوستان

اینم تیم من آژاکس آمستردام تو فصل 2018/ 2017 خیلی خیلی تیم خوبیه اصلا وحشتناکه این تیم . تو این فصل فعلا با اختلاف صدر نشین لیگم که تو این دو سه فصل اخیرهمیشه رقبای اصلیم psv و فاینورد و خرونیخن بودن تا حدی هم

رودا کرکراد بعد این که تو جام حذفی هم الان به نیمه نهایی رسیدم ولی مثل فصول قبل قهرمان میشم و تو ucl هم در 1/8 به من سیتی خوردم با این که این تیم و امثال این تیم مثل بایرن ، بارسا ، رئال پر از ستاره هستند ولی من تیمم رو برای

قهرمانی تو این رقابت ها بستم اینم بگم که سن 90% تیم من بین 17 تا 23-24 هست و مسن ترین بازیکن تیم هم سیلسن 28 ساله هست . و اینم اضافه کنم که درکسلر و لاملا و ویلیام کاروالیو پرتغالی رو هم به صورت بازیکن آزاد خریدم

بازیکنایی که حد اقل باید 120 میل براشون هزینه میکردم تازه ماتوئیدی و کرچوویاک لهستانی و مایر شالکه هم بازیکن آزاد بودن ولی دیگه بودجه نداشتم که بخرمشون

واقعا تیمت بی نظیره !خیلیاشون رو میشناسم که جوون هستن و بسیار آینده دار. انصافا با این تیم نتونی چمپیونز بیاری ازت راضی نیستم :nishkhand::nishkhand::evaa:ki::

ولی یه بدی که داره اینه که لیگش اصلا جذاب نیست

aliexpress
09-17-2016, 13:50
اقا من بالاخره از ناپولی جدا شدم و رفتم تاتنهام

فقط یه جمله میتونم بگم اونم اینه که لیگ انگلیس واقعا وحشتناکه ! بازی هامو با تیمای نه چندان قوی با سلام و صلوات میبرم.ساندرلند و نیوکاسل هم تو لیگ و هم تو جام خیلی اذیتم کردن همون بازی های اول!

تیمم موقعی که اومدم 7 8 جدول بود فک کنم، باید سهمیه چمپیونز رو بگیرم واسشون.فعلا دنبال لیورپول و سیتی هستم که یه 6 امتیازی بالاتر از خودمن. یخورده هم با کمبود بازیکن مواجه ام

حالا بعدا عکس بازیکنامو میزارم

mamrez7
09-21-2016, 23:29
بچه ها چن تا سوال داشتم 1.چن تا تیم خوب برا کریر بگین من لجند بازی میکنم 2.چجوری از آکادمی بازیکن میارین؟ 3.اگه توی باشگاه باشین علاوه بر تیم ملی تیم باشگاهی دیگه ای هم بهت درخواست میده بدون اینکه خودت درخواست بدی ؟ چون تو نسخه قبل اینجوری نبود و فقط تیم ملی درخواست میداد 4.بعد از چن قصل بازم میشه رفت تیمای دیگه؟ چون تو نسخه قبل دیگه نمیشد

aliexpress
09-24-2016, 02:55
بچه ها چن تا سوال داشتم 1.چن تا تیم خوب برا کریر بگین من لجند بازی میکنم 2.چجوری از آکادمی بازیکن میارین؟ 3.اگه توی باشگاه باشین علاوه بر تیم ملی تیم باشگاهی دیگه ای هم بهت درخواست میده بدون اینکه خودت درخواست بدی ؟ چون تو نسخه قبل اینجوری نبود و فقط تیم ملی درخواست میداد 4.بعد از چن قصل بازم میشه رفت تیمای دیگه؟ چون تو نسخه قبل دیگه نمیشد

درود

1 -تیم های خوب که کم نیستن.

اسپانیا : بارسا رئال اتلتیکو مادرید اتلتیک بیلبائو سویا والنسیا ویارئال سلتاویگو و ....

انگلیس : چلسی من یو من سیتی آرسنال لیورپول تاتنهام سوانزی ساوتهمپتون لستر و ....

ایتالیا : میلان یووه اینتر رم ناپولی لاتزیو فیورنتینا

فرانسه : پاریس موناکو لیون بوردو لیل

هلند : آژاکس آلکمار و ...

آلمان : بایرن دورتموند شالکه وولفسبورگ

این هم از معرفی تیم ها

2- تو بخش Youth Academy باید استعداد یاب استخدام کنید و به کشور های مختلف بفرستید

3- خیر. تو تیم باشگاهی هیچ تیمی بهتون درخواست نمیده مگر اینکه خودتون درخواست بدین ( در صورتی که کاملا مسخرست و باید برعکس باشه ولی فیفا اینجوری ساخته!)

4- شما هر موقع بخواین میتونین تیمتون رو عوض کنین و هیچ محدودیتی نداره. فقط تا جایی که شنیدم بازی تا سال 2029 ادامه پیدا میکنه و بعدش دیگه کریر ادامه نمیده

Erfan_Usfi
09-24-2016, 21:16
3- خیر. تو تیم باشگاهی هیچ تیمی بهتون درخواست نمیده مگر اینکه خودتون درخواست بدین ( در صورتی که کاملا مسخرست و باید برعکس باشه ولی فیفا اینجوری ساخته!)

این موردو منم همینطوری فکر میکردم ولی تو این کریرم که با میلان دارم میرم تو فصل دوم هستم اول فصل درعین ناباوری لیورپول بهم پیشنهاد مربیگری داد ki:: عجیب بود واسم :eee:ki::

aliexpress
09-24-2016, 21:48
این موردو منم همینطوری فکر میکردم ولی تو این کریرم که با میلان دارم میرم تو فصل دوم هستم اول فصل درعین ناباوری لیورپول بهم پیشنهاد مربیگری داد ki:: عجیب بود واسم :eee:ki::

جدی میگی ؟! پس چرا من این همه مدت فیفا بازی میکردم تو این چند سال یک بار هم واسم پیش نیومده !؟؟

Erfan_Usfi
09-25-2016, 01:26
جدی میگی ؟! پس چرا من این همه مدت فیفا بازی میکردم تو این چند سال یک بار هم واسم پیش نیومده !؟؟

واقعا نمیدونم خودمم تعجب کرده بودم و چون وضعم تو میلان خیلی خوبه رد کردم پیشنهادشو :danc:
از ترکیبمم عکس میزارم حتما و در یک کلام بگم که دوناروما خداس :haaa: فک کنم اورالش واس من 83 شده با فقط 18 سال :jeddiiiii::haaa:

frank lampard
10-21-2016, 15:10
سلام دوستان

من یه مدتی هست میخوام از تیمم جدا بشم و به یه تیم دیگه برم با وجود پیشنهاد های زیادی که از تیم های بزرگی مثل چلسی - من سیتی - تاتنهام - اتلتیکو مادرید -دورتموند و ...... دارم نمیتونم از تیمم برم وقتی پیشنهاد این تیم ها رو قبول میکنم اونا پیشنهاد رو رد میکنن حالا جالب اینه که با تیم های ضعیف تر هم این وضعیت رو دارم مثل ویارئال - نیوکاسل - اورتون - لورکوزن و ...... فقط یه چند تا تیم ضعیف قبول کردن هدایتشون رو برعهده بگیرم مثل اندرلخت و رن فرانسه و فرایبورگ و از این جور تیما واقعا دیگه خسته شدم از این وضع حالا اگه میتونین کمکم کنین .

Reza29.4
10-30-2016, 12:51
سلام دوستان

من یه مدتی هست میخوام از تیمم جدا بشم و به یه تیم دیگه برم با وجود پیشنهاد های زیادی که از تیم های بزرگی مثل چلسی - من سیتی - تاتنهام - اتلتیکو مادرید -دورتموند و ...... دارم نمیتونم از تیمم برم وقتی پیشنهاد این تیم ها رو قبول میکنم اونا پیشنهاد رو رد میکنن حالا جالب اینه که با تیم های ضعیف تر هم این وضعیت رو دارم مثل ویارئال - نیوکاسل - اورتون - لورکوزن و ...... فقط یه چند تا تیم ضعیف قبول کردن هدایتشون رو برعهده بگیرم مثل اندرلخت و رن فرانسه و فرایبورگ و از این جور تیما واقعا دیگه خسته شدم از این وضع حالا اگه میتونین کمکم کنین .

واقعا اگه راهی هست بگین ما دچار این وضعیت شدیم شانس ما گفتیم از پالرمو شروع کنیم بعدش بریم آرسنال حالا از شانس ما آرسنال داره واسه قهرمانی می جنگه

Reza29.4
11-01-2016, 00:52
واقعا اگه راهی هست بگین ما دچار این وضعیت شدیم شانس ما گفتیم از پالرمو شروع کنیم بعدش بریم آرسنال حالا از شانس ما آرسنال داره واسه قهرمانی می جنگه
داداش من دیروز تو یوتیوب گشتم و یه روش پیدا کردم که برای خودم تا حدودی جواب داد و روشش اینجوری بود که میری روز ۲۹آخرین ماه فصل(که بعدش گزینه End sessionمیاد)میری تیمت رو انتخاب می کنی و میزاری تا بره فصل بعد و وقتی رفتی فصل بعد هم دوباره باید بزنی تا روزها رد بشه و وقتی پیشنهاد تورنمت پیش فصل هم اومد قبول نمیکنی و حالا باید تیم مورد نظر قبول کنه که مربیش بشی.

aliexpress
11-04-2016, 11:17
من مدتیه دیگه کریر فیفا 17 میزنم

کسی هست که فیفا 17 بازی کنه کریر ؟؟؟

"shirazi"
11-04-2016, 14:23

منم بازی میکنم البته تو ایکس باکس

Erfan_Usfi
11-04-2016, 21:16

اره منم بازی میکنم تاپیکشو بزن علی

Reza29.4
11-21-2016, 13:57
سلام یه سوال داشتم اگر حقوق یک بازیکن رو زیاد کنیم قیمت اون بازیکن میره بالا؟

kourosh2
11-21-2016, 16:33
نه
----------------------------------------------------------------

42d3e78f26a4b20d412==