PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : [???] مسابقه تشخیص چهره فوتبالی [???]

صفحه ها : [1] 2 3

Derby
08-31-2009, 22:31
به نام خدا

بنا به در خواست جمعی از بچه های سایت این قسمت رو راه اندازی کردیم.امیدواریم که به کمک شما دوستان عزیز محیطی مناسب رو در اینجا داشته باشیم.

طریقه برگزاری مسابقه:

هر هفته تصویری از یکی از چهره های فوتبالی رو انتخاب می کنیم و قرار می دیم و بقیه بچه ها می تونن این چهره رو حدس بزنند.

بعضی از هفته ها هم سعی می کنیم که از میان کاربران کسانی رو انتخاب کنیم که عکس مسابقه رو انتخاب کنند تا برگزارکنندگان و برندگان خودتون باشید.

قوانین مسابقه:

هر کس در هر تصویر فقط 3 حدس می تونه داشته باشه پس دقت کنید که همین جوری یه چی نپرونید :nishkhand:dallliiiو فرصت خودتون رو از دست ندهید.در صورت اینکه برای اولین بار اشتباه حدس زده باشید و در بار دوم پاسخ صحیح رو گفته باشید 10 امتیاز از امتیاز کل تا اون لحظه کم خواهد شد.:ohum: و جواب صحیح در بار سوم 20 امتیاز از کل امتیاز کم خواهد شد:ohum:

اولین نفری که به جواب درست اشاره کنه امتیاز رو کسب می کنه و نفراتی که بعد از جواب صحیح صاحب تصویر رو درست حدس زده باشند هیچ امتیازی تعلق نمی گیره ( حتی اگه هنوز جواب صحیح مشخص نشده باشه)

هر مسابقه 50 امتیاز داره و اگه بعد از چندین پست ارسالی کسی نتونه جواب رو حدس بزنه یک راهنمایی انجام می شه و به ازای هر راهنمایی 10 امتیاز از کل کم خواهد شد.

به کسانی که شئوال مسابقه رو طراحی کنند 10 امتیاز تعلق خواهد گرفت (فقط بار اول)

قبل از ارسال جواب هاتون حتمآ حتمآ دقت کنید و به هیچ وجه پست های ارسالی خودتون رو ویرایش نکنید چراکه به پست های ویرایش شده هیچ امتیازی تعلق نخواهد گرفت.(در صورت اینکه پستتون حتمآ نیاز به ویرایش داشت به اینجانب پیغام خصوصی بزنید تا بررسی کنم :ohum:)

تبصره امتیازی

دوستان عزیز اگه بعد از هر حدسی که می زنند اطلاعات کاملی از قبیل باشگاههای قبلی این بازیکن و سوابق و افتخارات اون بازیکن اطلاعاتی هم بنویسند تا بقیه استفاده کنند حداکثر تا 10 امتیاز دیگه هم علاوه بر امتیاز حدس تصویر کسب می کنند.

منشور اخلاقی:nishkhand:

خواهشآ اصل جوانمردی رو حفظ کنید و دوستان با هم دیگه گاوبندی نکنند و جواب سئوالهایی که مطرح کردند رو به بقیه نرسونند تا مسابقه جالب باشه:ehem: (در صورت مشاهده هرگونه گاوبندی و اثبات اون متهمین به لیگ دسته 2 تبعید خواهند شدchomaghdallliii)

جایزه مسابقه

فعلآ جایزه خیلی خاصی تعیین نشده ولی مطمئنآ در روزهای ویژه ی سایت که از چهره های برتر فروم تقدیر می شه از نفرات برتر این قسمت هم تقدیر خواهد شد :rose:

برای مشاهده لیست برندگان مسابقات مختلف سایت از جمله مسابقه پیش بینی و دیگر مسابقات سایت به لینک زیر مراجعه کنید

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

جدول رده بندی تا پایان مسابقه هشتم

امتیاز..................................... نام کاربری

ebrahimgoal ([Only Registered And Activated Users Can See Links]).................. ....................130

50.......................................ch.100% ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

Gladiature_Roma ([Only Registered And Activated Users Can See Links]).............. ........................60

Ronaldo_9 ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) .......................... 50

s.benitez ([Only Registered And Activated Users Can See Links])................................ .......50

chelsea london ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) ........................................40

Mostafa Rahmani ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) ........................................30

mansi ([Only Registered And Activated Users Can See Links])................................ ......30

nerazzurri ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) ......................................30

Topsoccer ([Only Registered And Activated Users Can See Links]).................... .....................30

alexandre dasilva ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) ..............................10

Alex_4_ever ([Only Registered And Activated Users Can See Links]).................. .......................10

10........................................WBOYS ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

10 ......................................Baroon ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

10 ..............................Manchester utd ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

MrGoal ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) .....................................10

Derby
08-31-2009, 22:46
اولین چهره هم من قرار می دم
اگه توی این مرحله کسی جواب بده 50 امتیاز رو کاملآ کسب می کنه.
تصویر انتخابی خیلی ساده هست .

راهنمایی: طرف آفریقاییه و اواخر سال 2007 به خاطر مصدومیت های پی در پی از فوتبال خداحافظی کرد (واسه مرحله اول همین بسه :nishkhand:)

حدس جواب صحیح در این مرحله 50 امتیاز داره

4030
08-31-2009, 22:55
سلام .
جیمی فلوید هاسلبانک فوروارد گل زن چلسی :soal:

ballack_emprator
09-01-2009, 05:03
سلام .
جیمی فلوید هاسلبانک فوروارد گل زن چلسی :soal:

داداش فک نکنم درس گفته باشی:sooot:
این عکس هاسلبنک هست .یه نیگاه بندازی تو هم می فهمی که این نمی تونه باشه:ohum:

این هاسل بانکه :chemidonam:و با اون عکسی که داش جعفر گذاشته بعید می دونم یکی باشه:he:
با توجه به لباسی که تنش هست گمون کنم واسه همون 7 - 8 سال پیش چلسی باشه .چند تا عکس تیم های چلسی قدیم رو دیدم . توی تحقیقاتم به یه نفر به اسم ادی نیوتن برخوردم که فکر می کنم همین باشه :khelal dandoon:
اینم عکس این یارو که واسه اولاین بار دیدمش dallliii[Only Registered And Activated Users Can See Links]

shayan_cris
09-02-2009, 22:48
آقا سئوالاتون هم که مثه کنکور مفهومی شده dallliii
جون من یه راهنمایی کن هر چند فکر نمی کنم بتونم بگم :nishkhand:

TiFuSi
09-03-2009, 10:11
با توجه به لباسی که تنش هست گمون کنم واسه همون 7 - 8 سال پیش چلسی باشه .چند تا عکس تیم های چلسی قدیم رو دیدم . توی تحقیقاتم به یه نفر به اسم ادی نیوتن برخوردم که فکر می کنم همین باشه :khelal dandoon:
اینم عکس این یارو که واسه اولاین بار دیدمش dallliii[Only Registered And Activated Users Can See Links]

[/RIGHT]
[/CENTER]

فكر نكنم اين يارو:nishkhand:ادي نيوتن باشه چون ادي نيوتن از اونجايي كه من ميدونم انگليسي هستش نه آفريقايي الان هم فكر كنم دستيار مربي تيم وست برومويچ هستشbinam

Derby
09-03-2009, 10:29
خب ظاهرآ اونقدر هم که فکر می کردم آسون نبوده و بچه ها به جای اینه بگن این عکسه کیه می آن می گن کی نیست :nishkhand:

راهنمایی دوم:

این بازیکن در باشگاه چلسی و اغلب در پست دفاع کناری بازی می کرده و سابقه بازی در تیم ملی نیجریه رو داره :ohum:

حدس زدن در این مرحله 40 امتیاز خواهد داشت

(دوستانی که قبلآ یک بار حدس اشتباه زده باشند در صورت اشاره به جواب صحیح 30 امتیاز خواهند گرفت)dallliii

chelsea london
09-05-2009, 20:06
اگه اشتباه نکنم جواب مسابقه بابایارو باشه که دفاع کناری چلسی و نیجریه بوده :ghelyon:

Derby
09-08-2009, 17:14
اگه اشتباه نکنم جواب مسابقه بابایارو باشه که دفاع کناری چلسی و نیجریه بوده :ghelyon:

آره دوست عزیز درست فکر کردی و شما 40 امتیاز کسب می کنید

جواب مسابقه شماره 1 ... سلستین بابایارو

Babayaro فوتبال حرفه ای رو در رده بزرگسالان از تیم اندرلخت بلژیک شروع کرد و و از سال 94 تا 97 عضو این تیم بود سپس به تیم چلسی پیوست و تا سال 2005 در این تیم بازی می کرد.
او دو فصل هم برای نیوکاسل انگلیس بازی کرد و پس از آن در اواخر 2007 به لس آنجلس گالکسی رفت وگفته میشه که برای مصدومیت های مختلفی که براش بوجود می اومده فوتبال رو کنار می گذاره
او مدال طلای المپیک هم در سال 96 با تیم ملی نیجریه کسب کرده است :flowerysmile:

مسابقه بعدی هم آقا سجاد مطرح می کنه و طبق قانون 20 امتیاز هم می گیره (20 امتیاز طراح سئوال می گیره)

جدول رده بندی هم همیشه توی اولین پست خواهد بود :ohum:

TiFuSi
09-08-2009, 17:51
خوب طراح سري دوم مسابقه تشخيص چهره فوتبالي بر عهده ي من هستش .يه عكس براتون ميزارم شما بايد تشخيص بدين كه اين بازيكن چه بازيكني هست و حتي المكان توضيحاتي درباره اين بازيكن هم بديد. :sigar:
يكم سخت هستش اما خيلي تابلو هستش :nishkhand:
از تمام بچه ها عذر ميخوام اگر عكس مشكلي داشت فعلا عكس رو درست كردم:eyvalla:
اينم عكس كه به صورت پيوست هست

Liverpooli
09-08-2009, 20:06
محمدرضا خلعتبری نیست؟ :ehem:

ch.100%
09-09-2009, 13:23
فکر کنم ویدیچ باشه

TiFuSi
09-09-2009, 20:05
فکر کنم ویدیچ باشه

آره درسته ويديچ بود اينم عكس كامل اين بازيكن :eyvalla: :afarin:

واقعا فكر نمي كردم كه بتونيد به اين راحتي حدس بزنيد :ey babaaa:

Derby
09-10-2009, 14:57
خب دوست عزیز ما هم آقای ch.100% (خودش رو توی بخش (( خوش اومدی ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) )) معرفی نکرده واسه همین هم من اسمش رو نمی دونم )

سئوال داش سجاد رو خیلی زود جواب داد:afarin:

50 امتیاز رو هم می گیره و مسابقه بعدی هم بارون عزیز طرح می کنه و 10 امتیاز مفت هم می گیره :ohum:

(دوستان برای طرح سئوال باید قبلآ به من پیغام خصوصی بدید تا هماهنگ کنیم )

Baroon
09-10-2009, 16:39
خوشحالم که سئوال بعدی رو من طرح می کنم.chomagh
مطمئن هستم که 90% شما می شناسیدش ولی به چهره اش دقت نکردید dallliii برای همین هم عکس رو کاملآ از چهره اش گذاشتم و فقط چشماش رو واستون نگذاشتم

خداییش خیلی هم سخت نیستا :ohum:

یونس
09-10-2009, 16:53
فکر کنم رابی کین هستش

bar3lona
09-10-2009, 17:01
خط های کناره لب و بینی اش شبیه چهره کارلوس پویول هست :mage mishe: اما این عکس ابروهاش یک کم از پویول کمتره :fek konam:

خلاصه کارلس پویول نیست؟

TiFuSi
09-11-2009, 16:58
به نظر من اين بازيكن شبيه روي كين هستش :nishkhand::ohum:

ali-man-utd
09-12-2009, 01:01
بابا این که پول اسکولز خودمونه.
نه؟؟

Baroon
09-12-2009, 02:02
خب ظاهرآ تا اینجا که کسی نتونسته حتی به جواب نزدیک بشه :ghelyon:
راهنمایی اول

این بازیکن اهل کشور چک هست و تا سال 2006 در باشگاههای آلمان بازی می کرد و بعد از اون به موناکو فرانسه رفت و دوباره به یک دیگه تیم آلمانی برگشت.
معمولآ کچل هم هست :nishkhand:
در پست فوروارد هم بازی می کنه
بیشتر از این دیگه نمیشه راهنمایی کرد

King Kenny
09-12-2009, 06:19
بابا اين كه يان كولر خودمونهههههههههههه
واقعا جاي تعجبه كه بچه ها نشناختنش:mage mishe:

یونس
09-12-2009, 08:47
یان کولر ها

Baroon
09-13-2009, 21:43
آره درسته یان کولر هست :ghelyon:

خب سجاد عزیز (s.benitez ([Only Registered And Activated Users Can See Links])) و یونس ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) عزیز درست گفتن dallliiiو فک می کنم که نفر اول امتیاز رو بگیره
حالا خود داش جعفر می آد امتیاز نفر برتر رو می ده :flowerysmile:

جواب مسابقه شماره 3 تشخیص تصویر: یان کولر Jan Koller

یه سری اطلاعات هم بدم بد نیست :ohum:

یان کولر متولد 30 مارس 1973 در چک اسلواکی سابقه
مشهوریت اصلی اون به خاطر قد 202 سانتی متریشه
کولر سابقه بازی در لیگ های بلژیک و فرانسه و آلمان و روسیه رو داره و بهترین دوران خودش رو با پیراهن بورسیادورتموند آلمان گذرونده.
کولر در 30 بازی که برای تیم ملی چک انجام داده موفق به زدن 5 گل برای این تیم شده است
از مهمترین افتخاراتش به کسب بوندسلیگا و جام یوفا در فصل 2001 - 2002 می شه اشاره کرد

ali-man-utd
09-14-2009, 13:48
خب ظاهرآ تا اینجا که کسی نتونسته حتی به جواب نزدیک بشه :ghelyon:
راهنمایی اول

این بازیکن اهل کشور چک هست و تا سال 2006 در باشگاههای آلمان بازی می کرد و بعد از اون به موناکو فرانسه رفت و دوباره به یک دیگه تیم آلمانی برگشت.
معمولآ کچل هم هست :nishkhand:
در پست فوروارد هم بازی می کنه
بیشتر از این دیگه نمیشه راهنمایی کرد
میگم اوستا
بیا شماره شناسنامه
آدرس
تلفن
نام پدر
نام عمه
اینا رو هم بگو شاید بازم کسی نشناسه ها!!!
بابا تو که همه چیز رو گفتی این که نشد مسابقه که
خداییش تا گفتی اهل چک هست من فهمیدم که یان کولر هست حالا چه برسه به کچل قد بلند دورتموند و ...

Baroon
09-15-2009, 16:54
میگم اوستا
بیا شماره شناسنامه
آدرس
تلفن
نام پدر
نام عمه
اینا رو هم بگو شاید بازم کسی نشناسه ها!!!
بابا تو که همه چیز رو گفتی این که نشد مسابقه که
خداییش تا گفتی اهل چک هست من فهمیدم که یان کولر هست حالا چه برسه به کچل قد بلند دورتموند و ...

داداش فک کنم بد متوجه شدی یا با روال مسابقه آشنا نیستی یا هر دو :nishkhand:
توی راهنمایی ها که اسمی از دورتموند و قد بلندیش و این چیرا گفته نشده !!:fek konam:
روال مسابقه اینجوریه که کمی اطلاعات رو بعد از مشخص شدن جواب مسابقه و تعیین برنده قرار شده بدم تا معرفی کامل انجام بشه. :ohum:
توی راهنمایی اول فقط کشور بازیکن گفته شده بود البته قبول دارم که واسه راهنمایی اول این که گفتم اهل جمهوری چک هست یک کم زود بود و باید توی راهنمایی های بعدی می گفتم تا امتیاز کمتری داده بشه dallliii
در ضمن شما که بلافاصله فهمیده بودی چرا نگفتی پس ؟!:nishkhand:
کاری نداره که یه بارم خودت مسابقه رو طرح کن ببینیم چه جوری طرح می کنی:chakerim:

Derby
09-16-2009, 00:57
مسابقه تشخیص چهره سوم هم برنده ی 40 امتیازی داشت و آقا سجاد با نام کاربری(s.benitez ([Only Registered And Activated Users Can See Links])) تونست 40 امتیاز رو بگیره .
البتهیونس ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) خان هم درست گفتند اما طبق قوانین امتیاز به اولین نفری که جواب رو بگه داده می شه
Baroon عزیز هم 10 امتیاز به خاطر طراحی سئوال گرفت

چند دقیقه پیش هم داش ساسان گفت مسابقه بعدی رو می خواد طرح کنه

آقا ساسان با نام کاربری Gladiature_Roma ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) طراح سئوال مسابقه چهارمه :ohum:

Gladiature_Roma
09-16-2009, 01:22
سلام با تشکر از مدیریت سایت یه عکس میزارم !!!! :nishkhand:
شانس ما اومدن یه مشت بازیکن گذاشتن که اگر عکس کاملش رو هم میذاشتین ما تشخیص نمیدادیم !!! اسم عکسی که آقا جعفر گذاشتن رو یادم رفت ، اسمش هم سخته !!! بابا .... نمیدونم چی ! ( اول اسمش بابا بود )
به هر حال اینم یه عکس از ما هر کی گفت که امتیاز نوش جونش ، فردا شب هم راهنمایی میکنم
اصلا هم آسون نیست اتفاقا سخت هم هست :yes:
God Luck

Gladiature_Roma
09-16-2009, 02:48
کجاش شبیه گیگز هست ، این همه بازیکن !!!! :nishkhand:
یه 5 یا 6 تا پست بدین تا یه راهنمایی کنم ! مطمئنم کسی نمیتونه حدس بزنه !
حالا ما خو شانس نداریم الان یکی میاد به قول مهران مدیری زرت میگه این ..... هستش و ما رو ضایع میکنه ! :nishkhand:
به هر حال این یک پست اسپم از من بود که باعث میشه آمارم بره بالا :gozaresh:
شما هم اگر میتونین پست بدین تا داش جعفر بیاد حذف کنه :chi migi:
جدا از شوخی ، خواستم جواب این دوستم رو بدم و پست اسپم هم معمولا 2 کلمه هست نه 5 خط !!! :pinokio:
عجب رنگش کردم ها :he:

messi2na
09-16-2009, 16:34
ساسان این که مسی خودمونه :love:

Gladiature_Roma
09-17-2009, 11:15
نه مسی هم نیست ، از این به بعد هر کی اشتباه گفت من جوابش رو نمیدم اما هرکس درست گفت میگم که درست گفت یا نه ! چون فکر میکنم الان 2 روزه که همین یه پست رو دادن دلیلش اینه که دوستان فکر کردن که مسی درست باشه
یه راهنمایی کوچولو میکنم : این بازیکن اروپایی هست
مسی = امریکایی
نتیجه گیری : مسی نیست :ohum:

King Kenny
09-17-2009, 17:32
فكر كنم توتي باشه:hehee:

AS roma
09-17-2009, 18:44
فكر كنم توتي باشه:hehee:
سجاد حالا سری قبلی یه چی گفتی درست اومد dallliiiآخه توتی کجا این کجا :ajibeee:

اگه از بازیکنان رم باشه شباهتش به آکوئیلانی می خوره :fek konam:
دروازبان قبلی بارسلونا فکر کنم اسمش هم ویکتور بایا بود
بی شباهت به اون هم نیست :mage mishe:

Gladiature_Roma
09-17-2009, 18:59
یک راهنمایی خوب
این بازیکن عضو تیم اینتر هم بوده ! اما نمیگم چند سال و کدوم فصل هاdallliii
زیاد هم سخت نیست یکم توجه کنید:eyvalla:

rivaldo_king
09-17-2009, 22:40
داداش 2 تا راهنمایی کردی 20 امتیاز پرید که dallliii
فک کنم آلوارو رکوبا باشه
نیست؟ :fek konam:

Topsoccer
09-17-2009, 23:44
فکر کنم چیوو باشه

nerazzurri
09-18-2009, 00:07
خداییش بازیکن اینتر بوده :mage mishe::ajibeee:
من هر چی توی این مخم سرچ زدم و عکسای دسته جمعی نرازوری ها رو دیدم کسی شباهتی نداشت به این عکسی که گذاشتی :fek konam:
لااقل به جای راهنمایی یک کم دیگه از عکس رو نشون می دادی . این چیزایی که می گی فقط به همون رکوبا که اون بالا گفتن می خوره و یه نموره هم به مانیش یا مانیچ بازیکن پرتغالی که یه مدت توی اینتر بود . :mage mishe:
من دیگه کسی رو به ذهنم نمی رسه :khelal dandoon:

King Kenny
09-18-2009, 02:14
سجاد حالا سری قبلی یه چی گفتی درست اومد dallliiiآخه توتی کجا این کجا :ajibeee:

اگه از بازیکنان رم باشه شباهتش به آکوئیلانی می خوره :fek konam:
دروازبان قبلی بارسلونا فکر کنم اسمش هم ویکتور بایا بود
بی شباهت به اون هم نیست :mage mishe:
راست ميگيا ولي خداييش يان كولر رو مطمئن بودم :hehee:

Topsoccer
09-19-2009, 01:03
من که به جز چیوو و مکس ول کس دیگه ای به ذهنم نمیرسه

Gladiature_Roma
09-19-2009, 16:32
خداییش بازیکن اینتر بوده :mage mishe::ajibeee:
من هر چی توی این مخم سرچ زدم و عکسای دسته جمعی نرازوری ها رو دیدم کسی شباهتی نداشت به این عکسی که گذاشتی :fek konam:
لااقل به جای راهنمایی یک کم دیگه از عکس رو نشون می دادی . این چیزایی که می گی فقط به همون رکوبا که اون بالا گفتن می خوره و یه نموره هم به مانیش یا مانیچ بازیکن پرتغالی که یه مدت توی اینتر بود . :mage mishe:
من دیگه کسی رو به ذهنم نمی رسه :khelal dandoon:
درسته مانیش بود
اینم عکس کاملش

Derby
09-20-2009, 00:29
خب مسابقه سوم هم آقای nerazzurri ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) برنده شد و چون 2 راهنمایی قبل از رسیدن به جواب شده بود 30 امتیاز رو کسب کرد :ohum:

و اما مسابقه تشخیص چهره شماره 5

این بار سبک مسابقه رو یک کم تغییر دادم و یک عکس کامل از بازیکن رو گذاشتم dallliiiولی این عکس از دوران کودکی بازیکن مورد نظر ماست.
در مسابقات قبلی معمولآ بچه ها از چشم بازیکنان قسمتی رو نشون می دادند ولی این دفعه برعکسه دوره های قبل چشم و دهان بازیکن رو حذف کردم.(یکی نیست بگه مگه آزار داری ؟ :sharmande:dallliii)

خلاصه هر 2 عکس بالا متعلق به یک فوتبالیسته .....ببینیم کی می تونه حدس بزنه.
حدس در این مرحله طبق قانون 50 امتیاز کامل داره :ohum:

Gladiature_Roma
09-20-2009, 01:46
با عرض سلام و تبریک به مناسبت عید سعید فطر
من میگم رائول هست ؟
اما خیلی سخته !!!
با تشکر

Raul_7
09-20-2009, 16:58
من میگم رائول هست ؟
اما خیلی سخته !!!
با تشکر

نه بابا رائول نیس :khelal dandoon: به 2 دلیل

1_بچگی هاش اصلآ سگ نداشته :nishkhand:

2_ بچگی هاش این شکلی نبوده اصلآ

من فکر می کنم آلبرتو جیلاردینو باشه :mage mishe:

Topsoccer
09-20-2009, 23:20
یه کم قیافش به ماتراتزی میخوره

mjh123
09-21-2009, 06:18
مالدینیه

lida
09-21-2009, 12:29
j.koller

Derby
09-21-2009, 12:49
تا اینجا که کسی نتونسته جواب صحیح رو بگه:ghelyon:

اولین راهنمایی

خیلی از بچه ها گیر دادن به بازیکنان لیگ ایتالیا. باید بگم که این بازیکن در حال حاظر در لیگ ایتالیا بازی نمی کنه پس از این لیگ بیاین بیرون
راهنمایی دیگه ای هم که می تونم انجام بدم اینه که این بازیکن توی ضربه زدن با سر تبهر داره dallliii
راهنمایی های بیشتر واسه مرحله بعدی :ohum:

حدس در این مرحله 40 امتیاز خواهد داشت

Gladiature_Roma
09-21-2009, 13:56
میشل بالاک هست !
مطمئن شدم که بالاک هست ، شک داشتم

ballack_emprator
09-21-2009, 14:46
منم به گمونم بالاک باشه :love:
هر جند من همه رو بالاک می بینم dallliii:hehee:

ibrahim
09-21-2009, 15:23
گروسو نیست دفاع چپ تیم ملی ایتالیا
یه کمی هم شبیه به لوکا تونی هست:pinokio:

Topsoccer
09-21-2009, 22:36
فکر کنم لوکا تونی باشه

Derby
09-21-2009, 22:56
جواب صحیح لوکا تونی بود که ابراهیم و مهدی درست گفتند .
ولی خب طبق قانون امتیاز به ابراهیم تعلق می گیره .
البته چون داش ابراهیم 2 تا حدس زده بود 10 امتیاز کمتر بهش تعلق می گیره و 30 امتیاز نصیبش می شهdallliii
چدول رده بندی هم توی اولین پست در همین تاپیک قرار داده شده :ohum:

مسابقه بعدی هم ببینیم کی می ذاره :toop:

mr goal
09-25-2009, 00:46
خب منم ششمین مسابقه رو مطرح می کنم :flowerysmile:

من توی اولین مرحله نه عکسی از این بازیکن قرار می دم و فقط به گوشه ای از بیوگرافی اون اشاره می کنم.

توضیحات:
این بازیکن متولد ماه می سال 1978 در پایتخت یک کشور آمریکایی هست و سابقه بازی کردن در تیم ملی خودش رو داره.
در سال 1997 برای اولین بار در یک تیم حرفه ای بازی کرد و در حال حاظر در یکی از معتبرترین لیگ های دنیا بازی می کنه.
او در فصل نقل و انتقالات 2009/2010 (تابستان گذشته) از یک تیم خوب به تیمی آماده تر نقل مکان کرده است.

توضیحات برای مرحله اول کافیه dallliii

kami
09-25-2009, 14:26
:nishkhand:آقا این که خیلی سخت شد
حداقل یک عکس از ساق پاش می گذاشتی :nishkhand:

Topsoccer
09-25-2009, 18:11
بابا این مثلا مسابقه تشخیص چهره است!!!?

ولی اینایی که گفتی به تیم هاوارد میخوره

mr goal
09-26-2009, 18:09
می بینم که همه شاکی شدن :sharmande:
باشه اینم عکس از بازیکن . خداییش خیلی تابلو می شد اگه مرحله اول می گذاشتم واسه همین توی دومین مرحله گذاشتم تا حدس توی این مرحله 40 امتیاز داشته باشه .

یه سری راهنمایی هم توی پستی قبلی کرده بودم که اینجا هم تکرارشون می کنم

عکس بازیکن

راهنمایی:
این بازیکن متولد ماه می سال 1978 در پایتخت یک کشور آمریکایی هست و سابقه بازی کردن در تیم ملی خودش رو داره.
در سال 1997 برای اولین بار در یک تیم حرفه ای بازی کرد و در حال حاظر در یکی از معتبرترین لیگ های دنیا بازی می کنه.
او در فصل نقل و انتقالات 2009/2010 (تابستان گذشته) از یک تیم خوب به تیمی آماده تر نقل مکان کرده است.

Topsoccer
09-26-2009, 22:58
فکر کنم اوگوچی اونیووی مدافع جدید میلان باشه که از استاندارد لیژ اومده

Baroon
09-27-2009, 16:24
آقا این عکس که گذاشتی خیلی خیلی شبیه صورت پیرلوه:ajibeee: اما این توضیحات به پیرلو نمیخوره dallliii

David Beckham
09-27-2009, 23:55
آقا من تیم های قاره آمریکا رو زیر و رو کردم به نتیجه ای نرسیدم dallliii
یه راهنمایی بیشتر کنی بد نیستا.حداقل پستش رو می گفتی :sharmande:

Topsoccer
09-28-2009, 20:54
من که دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه ولی دیگه به عنوان آخرین حدسم میگم شاید لوسیو مدافع برزبل باشه

mr goal
09-28-2009, 21:28
من که دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه ولی دیگه به عنوان آخرین حدسم میگم شاید لوسیو مدافع برزبل باشه

بالاخره مهدی اینقدر گفتی تا درست شد dallliii
جواب مسابقه لوسیو مدافع جدید تیم اینترمیلان بود :eyvalla:

اینم عکس کامل این بازیکن

Derby
09-28-2009, 22:14
خب مسابقه این هفته هم تموم شد و آقا مهدی هم طلسم رو شکست و جواب رو گفت.
از 40 امتیاز آقا مهدی 30 امتیاز رو کسب می کنه (یه حدس اشتباه داشت) و 10 امتیاز هم mr Goal برای طرح سئوال می گیره :ohum:
این مسابقه صدای بچه ها رو در آورده بود که چرا توی قسمت تشخیص چهره هیچ عکسی قرار داده نشده
ایشالا از سری های آینده حتمآ یه عکس هم قرار بدید تا اصل مسابقه دست نخوره
البته قصد داش Mr goal عزیز هم یه تنوع توی برگزاری بوده که دستش درد نکنه
راستش فردا هم راهی مشهد هستم و ایشالا نایب الزیاره خواهیم بود. اگه عمری باقی موند از شنبه شب دوباره در خدمت شما دوستان خواهم بود.
مسابقه بعدی هم خودتون راه بندازید دیگه :nishkhand:
یا حق :rose:

King Kenny
09-29-2009, 12:32
به به
ايشالا كه به سلامتي جعفر جان
ما رو هم فراموش نكن

مسابقه تشخیص چهره شماره 7

خوب مسابقه ي بعدي رو من تشكيل ميدم
جوابشم آسونه فقط كمي دقت ميخواد
اگه نتونستيد جواب رو بديد بگيد تا راهنمايي كنم البته فكر نكنم كار به اونجا ها بكشه
اينم تصوير

mansi
09-30-2009, 11:02
نوک زبونمه ها!!!! :gijjj:
چی بود؟؟؟:fek konam:
یه کم راهنمایی نمی کنی؟ فقط بگو کجائیه!!! یه کم شکل توتی نیست؟

ibrahim
09-30-2009, 11:15
سالگادو مدافع رئال مادرید

King Kenny
09-30-2009, 13:09
اي بابا
حداقل ميزاشتي يك روز بگزره از طرح سوال
خوب جواب درست رو ابراهيم عزيز(ebrahimgoal ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) )دادند
جواب سالگادو مدافع سابق رئال مادريد بود
آقا جعفر هم مياد و امتازات رو اعلام ميكنه
نوشه جونت ابراهيم جان 80 امتياز:ey babaaa:
اينم عكس كامل اين بازيكن

Derby
10-04-2009, 00:39
خب ما که اومدیم از طرف همه نایب الزیاره بودیم :ehem: ایشالا شما هم آقا بطلبه و یه سر برید مشهد مقدس
مسابقه هفتم که هم داش سجاد (s.benitez) طرح کرده بود و آقا ابراهیم جواب داد تا با این 50 امتیازی که می گیره و 30 امتیازی که از قبل داشت 80 امتیازی بشه و به صدر جدول بره .
از این به بعد هم شرح تقسیم امتیازات رو توی همون پستی که جواب مسابقه داده می شه قرار می دم و پست های بچه ها رو با اجازه دوستان توی اون قسمت ویرایش می کنم تا دیگه این قسمت فقط شاهد پست های طرح سئوال و جواب باشیم و مجبور نباشیم برای اعلام نتایج و امتیاز بندی پست جدا بزنیم.
جدول کامل هم توی اولین پست از این تاپیک قرار داده شده.
مسابقه بعدی هم هر کس که می خواد می تونه طرح کنه :ohum:

ibrahim
10-04-2009, 10:39
مسابقه تشخیص چهره شماره 8
مسابقه بعدی رو من میزارم

خوب بچه ها بگین این کیه؟

Manchester utd
10-04-2009, 11:53
تا عکس رو دیدم اسم پاتریس اورا بازیکن منچستریونایتد :love: توی ذهنم تداعی شد
فکر می کنم جوابم صحیح باشه :ehem:

ibrahim
10-04-2009, 13:59
تا عکس رو دیدم اسم پاتریس اورا بازیکن منچستریونایتد :love: توی ذهنم تداعی شد
فکر می کنم جوابم صحیح باشه :ehem:
نه:hehee:
یه بازیکن قدیمی است

mansi
10-04-2009, 14:12
اندی کول؟

ibrahim
10-04-2009, 14:22
اندی کول؟
اینم نیست
یه راهنمایی میکنم:اهل افریقاست
از حالا هرکی اشتباه گفت دیگه جواب نمیدم تا تاپیک شلوغ نشه:hehee:

mansi
10-04-2009, 15:05
دوایت یورک؟

King Kenny
10-04-2009, 16:15
مرحوم مارك ليلين فور نيست؟:hehee:

mansi
10-06-2009, 10:44
تونیه بوآ

ibrahim
10-06-2009, 11:02
هنوز کسی درست نگفته:hehee:
یه راهنمایی دیگه:اهل کشور غنا است

mansi
10-06-2009, 11:31
ابدی پله نیست؟

ibrahim
10-06-2009, 11:39
ابدی پله نیست؟

درسته دوست عزیز

اینم عکسش

توضیحاتی در مورد ابدی پله

متولد:November 5, 1964
اهل کشور غنا

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

خب این مسابقه بیشتر شبیه کل کل شده بود و بالاخره mansi عزیز تونست جواب بده:nishkhand:

طبق قانون ebrahimgoal ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) اینجا 10 امتیاز می گیره (واسه طراحی سئوال)

mansi ([Only Registered And Activated Users Can See Links])هم چون 3 حدس داشت و یک راهنمایی هم شده بود فقط 20 امتیاز می گیره dallliii

مسابقه بعدی هم ببینیم کی می گذاره :ohum:

Manchester utd
10-22-2009, 13:00
مسابقه تشخیص چهره شماره 9

این چهره مربوط به کدام بازیکن است؟:mage mishe:

Gladiature_Roma
10-24-2009, 02:19
ربرتو کارلوس :sooot:

game
10-24-2009, 09:34
روبرتو کارلوس

Manchester utd
10-24-2009, 10:15
ربرتو کارلوس :sooot:
اینقدر تابلو و آسون بود ؟ :sharmande::nishkhand:
آقا درست گفتی شما dallliii

------------------------------------------------------------------------------

خب بدین ترتین از این مسابقه هم داش ساسان ( Gladiatore Roma ) همه 50 امتیاز رو می گیره و طراح سئوال هم 10 امتیازرو مال خود می کنه :ehem:
جدول رده بندی کلی هم توی پست اول همین تاپیک قرار داده شده

ibrahim
11-02-2009, 14:40
مسابقه تشخیص چهره شماره 10

این کیه؟:mage mishe:

rivaldo_king
11-02-2009, 15:20
خیلی شبیه نیکی بات بازیکن قدیم منچستره؟
نیکی بات نیست؟

--------------------------------------------------------------------------------------------
برای اینکه تاپیک شلوغ نشه اینجوری جوابو میدم.
نه دوست عزیز:eyyyyy::nishkhand:
یعنی کی میتونه باشه؟:mage mishe:

King Kenny
11-02-2009, 20:51
شرینگهام نیست؟

----------------------------------------------------------------------

Ronaldo_9
11-07-2009, 01:58
فرانک لمپارد نیست ؟!!!!!

ibrahim
11-07-2009, 12:39
تا اینجا سه نفر جواب اشتباه دادن به همین خاطر یه راهنمایی میکنم:
این عکس بچگی یه بازیکن :iran: هستش.

hamid88
11-07-2009, 21:42
فكر كنم " علی پروين " باشه!

---------------------------------------------------------------------------------------

real 8
11-08-2009, 12:29
وین رونیه

-------------------------------------------------------------------------------------------------------
نه دوست عزیز من میگم ایرانی هستش.

hamid88
11-08-2009, 17:15
" فرشاد پيوس " ؟

------------------------------------------------------------------------------------------------

Gladiature_Roma
11-13-2009, 10:53
علی کریمی نیست ؟

ibrahim
11-13-2009, 11:56
یه راهنمایی میکنم تقریبا جواب معلوم میشه

از بازیکنان قدیم پرسپولیس هستش خیلی قدیمی:flowerysmile:

hamid88
11-14-2009, 03:18
نكنه همايون بهزادی هستش؟!!!

--------------------------------------------------------------------------------
نه دوست عزیز:nishkhand:

Mostafa Rahmani
11-15-2009, 01:57
با سلام!

این چهره متعلق به مهاجم دوست داشتنی پرسپولیس حسین کلانی می باشد.

با تشکر از سایت خوتان.

ibrahim
11-15-2009, 12:29
بله درسته:afarin:

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) [Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) [Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
حسينعلي کلانی متولد سوم بهمن سال 1323در تهران بازیکن فوتبال بازنشسته اهل ایران است. وي بازيكن خط حمله تیم فوتبال پرسپولیس در دهه50 بوده کلانی با درخشش در بازی های جام ملت های آسیا که در سال 1347 در تهران برگزار شده بود ، مقام خود را به عنوان یک مهاجم گل زن ،بی باک و فداکار بیشتر کرد و از آن پس پای ثابت تیم ایران در رویدادها بوده است. او پیشتر در تیم ملی فوتبال ایران بازی می‌کرد و بیشتر دوران باشگاهی‌اش را در پرسپولیس گذراند. وی پس از پایان دوران بازیگری خود، به ایالات متحده آمریکا رفت و مدرک دكتراي معماري را اخذ نمود.کلانی در دوران بازيگري خود توانست ۴ بار آقای گل شود، ۲ بار در جام منطقه‌ای ایران (یک بار مشترک با صفر ایرانپاک)، یک بار در جام باشگاه‌های تهران (۱۳۴۸) و یک بار در جام ملت‌های آسیا (۱۹۷۲)

Alex_4_ever
12-15-2009, 19:50
خب می خوام گردگیری کنم :nishkhand: این قسمت یه مدتی بود که خیلی فعال نیست واسه همین با طرح یه سئوال می خواهم دوباره اینجا رو فعال کنم :ohum: طبق روال باید چشمای یه بازیکن رو در بیارم :nishkhand: تا شما بگید که این چشمها ماله کیه .منم امروز با یکی از فوتبالیستها دعوام شد و چشماشو در آوردم :hehee:

خوده نامردشه :nishkhand:

راهنمایی : فعلآ زوده :hihi:

Topsoccer
12-15-2009, 21:35
به نظر من كه خيلی شبيه زلاتانه.

King Kenny
12-16-2009, 02:44
روبرتو كارلوس نيست؟dallliii

alexandre dasilva
12-16-2009, 06:20
به نظر من باید زلاتان ابراهیموویچ باشه. چشماش شبیهه، دماغشم که تابلوئه....:fek konam:

Alex_4_ever
12-17-2009, 09:05
آخه چی از جون این زلاتان می خواین .هر وقت عکس دماغ می بینید یاد این بنده خدا می افتید :hihi: نه زلاتان نیستش

راهنمایی اول :
این بازیکن با تیم ملی کشورش در نیمه نهایی یکی از جام های جهانی هم شرکت کرده است
سابقه بازی در لیگ های اسپانیا و انگلیس هم داره

ibrahim
12-17-2009, 17:19
هنریک لارسن نیست؟

King Kenny
12-18-2009, 14:02
بله ابراهيم جون منم فكر كنم لارسن باشه يعني مطمئنم
ولي زودتر از من گفتي ديگه
بارسبونا-منچستر يونايتد
تيم ملي سوئد

Alex_4_ever
01-03-2010, 22:29
خب معذرت مي خوام كه يك كم تاخير كردم.
جواب مسابقه هنريك لارسن بود كه ابراهيم گل :nishkhand: درست گفت :eyvalla:

لارسن بازيكن محبوب سوئدي هاست كه من خيلي دوست داشتم يه روز به يوونتوس هم بياد :shogh: اما هيچ وقت اينجوري نشد.طبق آمار هم اون توي 769 بازي كه انجام داده بيش از 425 گل هم وارد دروازه حريفان كرده كه آمار فوق العاده ايه dallliii

King Kenny
01-04-2010, 02:12
خوب بگيد اين كيه

فكر كنم خيلي آسون باشه

تاران
01-04-2010, 11:31
ژاوی آلونسو

13741
01-04-2010, 12:01
ژاوی آلونسو

King Kenny
01-04-2010, 17:22
عجببببب
فكر نميكردم انقدر آسون باشه:vooooy:
بله درسته ژابي آلونسو:hooora:

alexandre dasilva
01-07-2010, 05:23
سلام به برو بچ دربی
با اجازه بزرگان سایت، طرح سوال تشخیص چهره اینبار با من:
خب این یارو قیافش خیلی آشناس کسی میتونه کمکی کنه بگه کیه، خیلی راحته....

راهنمایی: پسر سر به راهیه!!!!!

Ronaldo_9
01-07-2010, 13:26
آگوئرو

aftabgardon
01-07-2010, 15:17
جواب : آگوئرو بازیکن اتلتیکومادرید

alexandre dasilva
01-07-2010, 23:36
یعنی قیافش اینقدر تابلو بود؟:mage mishe:

بله سرجیو آگوئرو بازیکن21 ساله تیم اتلتیکو مادرید و تیم ملی آرژانتین که داماد سرمربی این تیم نیز هست.

نام: سرجیو لیونل آگوئرو
لقب: کان به معنی شیر
متولد: 2/6/1988
وزن: 74 کیلوگرم
قد: 172 سانتی متر
اگر خواستید ببیشتر از این بازیکن بدونید به لینک زیر مراجعه کنید.

سرجیو آگوئرو ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

یعنی واقعا ضایع بود، از خودم نا امید شدم...:deldari:
دست Ronaldo_9 و aftabgardon درد نکنه.
امتیاز کامل برای Ronaldo_9 (چون زودتر گفت) محسوب خواهد شد.

King Kenny
01-09-2010, 03:25
ديدم كسي نذاشت خودم ميزارم:sigar:

بگيد ببينم چيكار ميكنيد:nishkhand:

alexandre dasilva
01-09-2010, 04:42
سلام.
جرارد پیکه نیست؟:mage mishe:

rivaldo_king
01-09-2010, 11:22
منم فكر مي كنم جرارد پيكه باشه :fek konam:
داش سجاد سئوالاتت زيادي آسونه :sooot:

aftabgardon
01-09-2010, 15:58
جرارد پيكه

King Kenny
01-09-2010, 16:02
سلام.
جرارد پیکه نیست؟:mage mishe:

منم فكر مي كنم جرارد پيكه باشه :fek konam:
داش سجاد سئوالاتت زيادي آسونه :sooot:

جرارد پيكه
نه دوستان عزيز اين دفعه ديگه سخته:ghelyon:
جرارد پيكه هم نيست
راهنمايي:ليگ آلمان

ballack_emprator
01-09-2010, 18:45
هانس يورگ بوت نيست؟‌دروازبانه بايرن مونيخ :ghelyon:

ibrahim
01-09-2010, 18:52
این که خیلی اسونه ماریو گومز نیست؟در المان هم بازی میکنه اینم عکسش:sooot:

Gladiature_Roma
01-09-2010, 20:45
یه بازیکن هست اسمش رو درست نمیدونم اما هافبک وسط بازی میکنه فکر کنم اسمش هم شوارزگر یه همچین چیزی هست؟ اون نیست ؟

King Kenny
01-09-2010, 23:18
این که خیلی اسونه ماریو گومز نیست؟در المان هم بازی میکنه اینم عکسش:sooot:

آفرين آفرين
بعدي با خودت

ibrahim
01-13-2010, 19:32
به نام خدا

مسابقه تشخیص چهره شماره 15

بچه ها بگین این کیه؟:fek konam:

:mage mishe:

messi2na
01-13-2010, 20:04
شبيه يوشي كاتسو كاواگوجي دروازبان ژاپنه :chemidonam:
سخته اين بار. اما شبيه شرق آسيايي هاست :ghelyon:

alexandre dasilva
01-13-2010, 20:43
سلام.
سمیر نصری، بازیکن آرسنال نیست؟

AlexDelpiero
01-13-2010, 22:12
منم فکر کنم سمیر نصری باشه:mage mishe:

malakjan
01-13-2010, 23:05
نه این اوون هارگریوزخودمونه

Gladiature_Roma
01-13-2010, 23:43
سلام دوستان.
حیف شد که دیر رسیدم!
سمیر نصری هافبک تیم فوتبال آرسنال!؟

ali353
01-14-2010, 03:01
سلاااااااام.
اره سمير نصري هافبك آرسنال.

all
01-14-2010, 10:18
سلام.سمیر نصری، بازیکن آرسنال نیست؟ سمیر نصری

mansi
01-14-2010, 12:49
خاویر ساویولا ؟

intermoein
01-15-2010, 01:04
خودِ خودِ آقا سمیره !. سمیر نصری آرسنال.!

ibrahim
01-15-2010, 13:55
سلام.
سمیر نصری، بازیکن آرسنال نیست؟
جواب مسابقه تشخیص چهره شماره 15

درسته حسین جان سمیر نصری هستش

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

alexandre dasilva
01-16-2010, 00:48
مسابقه تشخیص چهره شماره 16

این یارو کیه؟

intermoein
01-16-2010, 01:02
ماتئو فلامینی درسته دیگه....:ahaaaaaa:

Gladiature_Roma
01-16-2010, 01:23
اوه چقدر بد شد که دیر رسیدم!
این خیلی ساده بود ، درست مثل سمیر نصری!
مشخصه که فلامینی هست!

alexandre dasilva
01-16-2010, 02:06
ماتئو فلامینی درسته دیگه....:ahaaaaaa:

جواب مسابقه تشخیص چهره شماره 16
درسته معین جون، خودشه. فلامینی
راستی ساسان واقعا متاسفم که همش دیر میرسی.

alexandre dasilva
01-17-2010, 19:05
سلام دیدم کسی مسابقه بعدی رو نگذاشت، خودم مجبور شدم بزارم.
بچه ها نزارین این تاپیک راکد بمونه. اینقدر منو حرص ندین.
امیدوارم این یکی دیگه سخت باشه.

خب این مسابقه شماره 17:

این یارو کیه؟

intermoein
01-17-2010, 22:42
به نظر من آقای لئوناردو ی برزیلی است ، مربی جوان میلان.

messi2na
01-17-2010, 22:49
محمد رضا خلعتبري نيست ؟ :he:

alexandre dasilva
01-18-2010, 02:35
به به، بالاخره یه سوال طرح کردم که یه کم سخت باشه.
هر چی شما بیشتر اشتباه بگید من بیشتر لذتشو میبرم.
فعلا واسه راهنمایی زوده فقط میگم که این جوابها اشتباس.

Gladiature_Roma
01-18-2010, 14:29
لهمن دروازبان تیم ملی آلمان و اسبق آرسنال و اشتوتگارت نیست؟

rambow
01-19-2010, 13:14
یاپ استم نیست؟ سخته راهنمایی کنید

alexandre dasilva
01-19-2010, 16:48
فکر میکردم آسون باشه.
یکم راهنمایی: این یارو دیگه داره سالهای آخر فوتبالشو میگزرونه احتمالا آخر فصل خداحافظی کنه.
تو لیگهای اسپانیا، هلند، ایتالیا و آلمان هم سابقه بازی داره.
فکر کنم بس باشه. احتمالا فهمیدید.

aftabgardon
01-26-2010, 17:23
یان کولر

mansi
01-31-2010, 13:32
بعد از تحقیقات صورت گرفته از چشم و ابروی زیبای این تصویر و کمک کوچولویی که از داداشم گرفتم. فکر کنم کسی نباشه جز:

یان دال توماسون

زود باشید جایزه مو بدید سریــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــع......

alexandre dasilva
01-31-2010, 19:35
بعد از تحقیقات صورت گرفته از چشم و ابروی زیبای این تصویر و کمک کوچولویی که از داداشم گرفتم. فکر کنم کسی نباشه جز:

یان دال توماسون

تبریک میگم این مسابقه هم به پایان رسید و برنده هم mansi شد.:ohum:
درسته یان دال توماسون بازیکن فاینورد نتردام که در والنسیا اشتوتگارت و میلان سابقه بازی دارد.
و جدیدا از گواردیولا انتقاد کرده که مربی چندان بزرگی نیس و میخواهد در آینده نزدیک به مربی گری بپردازد.

Gladiature_Roma
02-07-2010, 04:18
سلام ،
بدون هیچ گونه راهنمایی این عکس رو میزارم ، فکر کنم کار خوبی که کردم اینه که بخش زیادی از چهره رو گذاشتم اینطوری خیلی بهتره!
موفق باشید

ibrahim
02-07-2010, 13:08
جوزپ روسی Giuseppe Rossi

Gladiature_Roma
02-07-2010, 15:25
سلام .
خب ابراهیم جواب مسابقه رو داد!:ehe:

---

جوزپه روسی

بازیکن 23 ساله تیم فوتبال ویارئال و تیم ملی ایتالیا هست ، این بازیکن 173 سانتی متر بلندی قامتش هست و معمولا به عنوان مهاجم کناری بازی میکنه ، روسی چپ پا هست و شوت های خوبی رو هم میزنه!
جوزپه روسی همانند خیلی از ستاره های بزرگ ایتالیا محصول باشگاه بازیکن پرور پارما هست!
روسی سال 2004 به تیم فوتبال منچستر یونایتد پیوست ، یعنی موقعی که تنها 17 سال سن داشت ، اما تا سال 2006 روسی تنها 5بار برای منچستر به میدان رفت ، که حاصل اون تنها به ثمر رساندن یک گل بود!
پس از آن روسی بصورت قرضی به نیوکاسل انگلیس پیوست ، اما در نیوکاسل هرگز موفق نبود و در 11 دیداری که برای این تیم به میدان رفت در امر گلزنی ناکام بود.
پس از نمایش نا امید کننده روسی در تیم فوتبال نیوکاسل ، منچستر او را به عنوان بازیکن قرضی به تیم سابق خود یعنی پارما واگذار کرد ، روسی در پارما نسبتا خوب کار کرد و در 19 مسابقه 9 گل به ثمر رساند و همین امر موجب شد تا مسئولان ویارئال علاقه خود را به روسی اعلام کنند!
ویارئال در سال 2007 با مبلغ 6.6 میلیون پوند ( 10 میلیون یورو ) روسی را از منچستر خرید ، از نکات قابل توجه این قرارداد وجود یک بند عجیب و غریب است ، در این بند توضیح داده شده است که منچستر اجازه دارد ، بعد ها بار دیگر روسی را از ویارئال بخرد!
که این بند نشان از استعداد های بالای جوزپه روسی دارد!
روسی برای ویارئال 77 بار به میدان رفته است و 28 گل نیز به ثمر رسانده است.
روسی در تیم های ملی زیر 16 سال - 17 سال - 18 سال و 21 سال ایتالیا حضور داشته است و در سال 2008 نیز از سوی مارچلو لیپی برای حضور در تیم ملی بزرگسالان ایتالیا در مرحله مقدماتی جام جهانی دعوت شد . روسی اولین بازی ملی خود را در اکتبر سال 2008 در مقابل بلغارستان انجام داد ، در آن بازی روسی در نیمه دوم وارد زمین شد!
همچنین روسی در ژوئن 2009 موفق شد اولین گل ملی خود را در برابر تیم ملی ایرلند شمالی در یک دیدار دوستانه به ثمر برساند ، روسی دو گل دیگر نیز برای تیم ملی ایتالیا به ثمر رسانده است که هر دو گل در برابر تیم ملی امریکا بوده است!
بدون شک روسی با 23 سال سن و استعدادهای بی شمار میتواند در سال های آینده جایگزین ستاره های ایتالیا شود و به یکی از بازیکنان بزرگ اروپا تبدیل شود.

Gladiature_Roma
02-07-2010, 15:29
مسابقه بعدی
بدون هیچ توضیحی عکس مربوط به مسابقه بعدی رو میزارم ، خواهشا ابراهیم خان شما جواب نده! :chakerim:

مثل مسابقه قبل تقریبا تمام صورت رو گذاشتم!
موفق باشید

alexandre dasilva
02-07-2010, 18:21
سلام
کریستین بروکی بازیکن لاتزیو نیس؟:mage mishe:

Gladiature_Roma
02-13-2010, 00:41
راهنمایی میکنم ،
بروکی نیست
این بازیکن تنها در سری آ بازی کرده است!

nerazzurri
02-13-2010, 11:22
مسابقه بعدی
بدون هیچ توضیحی عکس مربوط به مسابقه بعدی رو میزارم ، خواهشا ابراهیم خان شما جواب نده! :chakerim:

مثل مسابقه قبل تقریبا تمام صورت رو گذاشتم!
موفق باشید

من فکر می کنم پاندف بازیکن جدید اینتر باشه :bia baghalam:
----

ویرایش شده توسط Gladiature_Roma : نه پاندف هم نیست dallliii

aftabgardon
02-13-2010, 19:16
معلوم نیست

---

توضیح : این بازیکن در حال حاضر 30 ساله هست ، من یه عذر خواهی هم بدهکار هستم ، باید بگم که این بازیکن توی یکی از تیم های صاحب نام ایتالیایی بازی میکرد که به طور قرضی در سال های 2005 تا 2007 به لیگ پرتغال رفت! اما من گفته بودم تنها توی سری آ بازی کرده! برای جبران ، یک راهنمایی خوب و مفید میکنم!
در حال حاضر هم در یکی از 8 تیم بالای جدولی سری آ بازی میکنه!
8 تیم بالای جدولی به ترتیب :
اینتر ، رم ، میلان ، سامپدورا ، ناپولی ، پالرمو ، جنوا ، یوونتوس !

azzurri
02-14-2010, 21:25
فابریتزیو میکولی

aftabgardon
02-14-2010, 23:37
فابریتزیو میکولی

Gladiature_Roma
02-14-2010, 23:40
فابریتزیو میکولی
دقیقا !
خب مثل همیشه پس از روشن شدن نام بازیکن ، من یک بیوگرافی مفید از این بازیکن برای شما قرار میدم که باعث میشه با این بازیکن بیش از پیش آشنا بشید

فابریزیو میکولی متولد 27 ژوئن 1979 ( 30 ساله ) در ایتالیا

این بازیکن ایتالیایی فوتبال مقدماتی خود را از باشگاه آث میلان و کاسارانو آغاز کرد ( 1991 - 1995 ) اما فوتبال حرفه ای خود را در سن 17 سالگی و در سری ث و در لباس تیم فوتبال کاسارانو شروع کرد.
میکولی با 17 سال سن در 57 دیداری که برای کاسارانو در سری ث به میدان رفت ، موفق شد 19 گل به ثمر برساند.
پس از دو فصل حضور در کاسارانو میکولی 19 ساله به تیم ترنانا در سری بی پیوست و در چهارفصل حضور در این تیم موفق شد 32 گل به ثمر برساند ، میکولی در 120 دیدار برای ترنانا به میدان رفت!
پس از نمایش خیره کننده این بازیکن 168 سانتی متری در ترنانا ، ابر قدرت فوتبال ایتالیا یعنی یوونتوس علاقه خود را به میکولی اعلام کرد و در سال 2002 میکولی به تیم فوتبال یونتوس پیوست (در سن 23 سالگی) ، اما به محض پیوستن به یووه ،میکولی به مدت یک فصل به تیم پروجا (تیم رحمان رضایی) قرض داده شد. (در آن زمان پروجا در سری آ حضور داشت)
میکولی در تیم پروجا خوش درخشید و به یکی از ستارگان پروجا در فصل 2003 - 2002 تبدیل شد و در آن فصل خیلی ها این بازیکن کوتاه قامت را با روماریو اسطوره فوتبال برزیل مقایسه میکردند!
در همان فصل میکولی به تیم ملی ایتالیا هم فراخوانده شد و تمام این اتفاقات دست به دست هم دادند تا میکولی پس از یک فصل حضور قرضی در پروجا به تیم خود یعنی یوونتوس برگردد!
فابریزیو میکولی در 6 دیدار یونتوس در لیگ قهرمانان اروپا به میدان رفت و موفق شد یک گل نیز به ثمر برساند ، همچنین او د 7 گل در سری آ برای یووه به ثمر رساند! میکولی در 25 دیدار بیانکونری ها 8 گل به ثمر رساند. (2004 – 2003)
اما باشگاه یووه نیازی به میکولی جوان نداشت ودر عوض 7 میلیون یورو ، در سال 2004 او را به تیم فوتبال فیورنتینا واگذار کرد!
در فلورانس میکولی بازیهای قابل قبولی از خود نشان داد ، فیورنتینا فصل 2004 - 2003 را در سری بی سپری کرده بود و پس از مدتی دوری از سری آ ، به این لیگ معتبر بازگشته بود! و فیو برای بقا میجنگید ، میکولی به فیورنتینا برای باقی ماندن در سری آ کمک زیادی کرد و گل روز پایانی او باعث شد تا برشا به سری بی سقوط کند و فیورنتینا تنها با یک امتیاز بالاتر از برشا در سری آ باقی بماند!
پس از آن بار دیگر بانوی پیر دست به کار شد و در یک حراج واقعی با 6.7 میلیون یورو میکولی را به خدمت گرفت ، در آن سال یوونتوس دو بازیکن دیگر با نام های جورجو کیه له نی (ستاره ی حال حاضر خط دفاعی تیم ملی ایتالیا و یوونتوس) و انزو مارسکا را نیز از فیورنتینا به خدمت گرفت!
اما میکولی در یووه باز هم قرض داده شد و اینبار به سوی کشور پرتغال! میکولی دو فصل در تیم بنفیکا پرتغال توپ زد (2007 تا 2005 ) مهاجم ایتالیایی تیم بنفیکا در 6 دیدار بنفیکا در لیگ قهرمانان اروپا 2 گل به ثمر رساند ، سوپر گل او در مقابل لیورپول موجب شد تا فابریزیو محبوب هواداران بنفیکا شود! و در قلب آنان جای بگیرد!
درخشش میکولی در بنفیکا موجب شد تا باشگاه های بزرگی چون رم ، اینتر ، بلکبرن و دیپورتیو لاکرونیا به این مهاجم کوته قامت ایتالیایی ابراز علاقه نشان دهند ، اما میکولی یک سال دیگر در لیسبون پرتغال و در تیم بنفیکا باقی ماند!
در سال 2007 پالرمو در وب سایت رسمی خود اعلام کرد که فابریزیو میکولی را با 4.7 میلیون یورو و با قراردادی سه ساله به خدمت گرفته است ، و میکولی پس از 39 بازی در بنفیکا و به ثبت رساندن 14 گل به تیم ایتالیایی پالرمو پیوست!
میکولی در اولین فصل حضورش در سیسیل 8 گل به ثمر رساند ، در این فصل میکولی دچار مصدومیت هم شد و چندین دیدار پالرمو را از دست داد!
پس از ترانسفر کردن دو مدافع مشهور ایتالیایی پالرمو با نام های زاکاردو و بارزاگلی ، میکولی پس از لیورانی ، کاپیتان دوم پالرمو شد!
با شروع فصل 2009 – 2008 بالاردینی هم به عنوان مربی جدید تیم فوتبال پالرمو انتخاب شد و با مصدومیت لیورانی ، بازو بند کاپیتانی به بازوی فابریزیو میکولی بسته شد!
میکولی از شروع کارش در پالرمو تا به امروز در 72 دیدار برای این تیم جزیره سیسیلی به میدان رفته که 28 گل هم به ثمر رسانده است!
همچنین میکولی اولین دیدار خود در تیم ملی ایتالیا را در سال 2003 و در مقابل تیم ملی پرتغال تجربه کرد ، میکولی در بین سالهای 2004 تا 2003 در 10 دیدار برای تیم ملی ایتالیا به میدان رفت و پس از آن هرگز به تیم ملی ایتالیا فراخوانده نشد!
میکولی در حال حاضر شماره 10 تیم پالرمو را بر تن میپوشد و از تاثیر گذارترین بازیکنان این تیم به شمار میرود!

Alex_4_ever
02-15-2010, 23:03
خب این بار با اجازه بزرگترها من مسابقه رو برگزار می کنم و سئوال رو من می گذارم

بگید این کیه؟ :ehem:

alexandre dasilva
02-15-2010, 23:54
سلام
میشل پلاتینی نیس؟

Manchester utd
02-16-2010, 00:39
به گمونم جورج بست بازیکن قدیمی و اسطوره منچستر یونایتد باشه :fek konam:

sajjad1907
02-21-2010, 02:26
به ذهنم میشل پلاتینی اومد

Alex_4_ever
02-21-2010, 22:40
بروبچ عزیز اینایی که گفتید نیست
ولی توی همون سالهای قدیم و بین بازیکنان قدیمی دنبال جواب باشید :ohum:

Ronaldo_9
02-25-2010, 11:52
بکن بوئر آلمانی !!

Alex_4_ever
02-25-2010, 23:33
درسته بکن باور آلمانی بود که Ronaldo_9 درست گفتش :flowerysmile:
ببخشید اگه دیر اومدم و جواب رو بررسی کردم dallliii

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

فرانس بکن باور متولد ماه سپتامبر سال 1945 در مونیخ آلمانه
اون مدتها با نام قیصر در تیم ملی آلمان به عنوان مرد اول میانه میدان بود.
اون سابقه بازی کردن با دست های شکسته و بانداژ شده هم داره

برای کسب اطلاعات بیشتر به این لینک برید

mahdi sharifi
02-27-2010, 23:38
منتظر عكس هستيم

alexandre dasilva
02-28-2010, 01:14
سلام به دوستان

اینم مسابقه بعدی:

فعلآ توضیحی نمی دم فقط بگین این کیه؟

motv
02-28-2010, 03:28
گيگز

mahdi sharifi
03-01-2010, 00:23
وين بريج

nerazzurri
03-01-2010, 09:13
من فکر می کنم خاویر زانتی باشه :eyvalla:

mory2
03-01-2010, 15:44
جوزپه فاوالي

alexandre dasilva
03-01-2010, 16:38
از دوستان تشکر میکنم اما جوابها صحیح نیست...
اینبار بجای اینکه کمی در موردش راهنمایی کنیم عکس رو وسیع تر میکنیم:

فکر کنم آسون تر شده باشه:fek konam:

DOOM
03-01-2010, 17:15
دیگو فورلان

alexandre dasilva
03-01-2010, 17:23
دیگو فورلان

خب جواب صحیح دیه گو فورلان بازیکن اتلتیکو مادرید بود.
به دوستمون هم تبریک میگم.

aftabgardon
03-02-2010, 01:46
خیلی آسون بود

mahdi sharifi
03-03-2010, 00:22
عكس بعدي اگه ميشه سريع تر عكس بذاريدو ما رو منتظر نذاريد.
.

alexandre dasilva
03-03-2010, 04:39
سلام
مثل اینکه داش مهدی ما خیلی عجله داره.
بفرما اینم مسابقه بعدی:

Gladiature_Roma
03-03-2010, 12:50
دل بوشکه!!!!!! :hehee:

hossein2014
03-03-2010, 16:32
لیونل مسی:fek konam:

alexandre dasilva
03-03-2010, 20:12
دل بوشکه!!!!!! :hehee:

درسته:hooora:
مسابقه بعدی هم با خودت دیر نزاری

Gladiature_Roma
03-03-2010, 22:47
از دوستان یک تقاضا دارم و اونم اینه که وقتی یک بازیکن مشخص شد ، یعنی الان مشخص شد که عکس مربوطه به آقای دل بوسکه هستش ، یک بیوگرافی هم از این آقا بزنند تا با این آقا بیشتر آشنا بشیم!
تشکر میکنم!
واسه اولین بار یک عکس کامل از بازیکن میزارم! شما باید تشخیص بدین که این بازیکن کی هست!؟

[Only Registered And Activated Users Can See Links] Chehre/Derby12.JPG

mahdi sharifi
03-06-2010, 04:22
خيلي سخته راهنمايي كن

Gladiature_Roma
03-08-2010, 00:31
راهنمایی!؟
فکر میکردم خیلی زود پاسخ میدین! باید بگم این بازیکن در حال حاضر توی لیگ سری آ بازی میکنه!
واسه بخش اول راهنمایی فکر کنم کافی باشه!

mahdi sharifi
03-08-2010, 17:16
اين كه مععلوم بود تو ليگ ايتاليا هست .مارك كاپشن تابلو كرده .
راهنمايي......

Gladiature_Roma
03-08-2010, 18:44
این بازیکن سابقا در لیگ اسپانیا بازی کرده و الان هم از بازیکنان خوب لیگ ایتالیا به حساب میاد! فکر نمیکنم بیشتر از این بتونم راهنمایی کنم!!!

mahdi sharifi
03-08-2010, 20:16
اننتونيو كا سانو

Gladiature_Roma
03-08-2010, 23:31
اننتونيو كا سانو
خسته نباشی :nishkhand:
خب درسته ، تبریک میگم
لطفا مسابقه بعدی رو خودت راه بنداز ، منتظریم :sigar:

mahdi sharifi
03-09-2010, 00:10
عكس كودكي يكي از بازيكنان معروف اروپا ست.
راهنمايي= راهنمايي نميخواد خيلي راحته[Only Registered And Activated Users Can See Links]

Gladiature_Roma
03-09-2010, 13:45
فابیو کاناوارو :toop:

aftabgardon
03-09-2010, 20:30
فابیو کاناوارو

mahdi sharifi
03-09-2010, 23:26
كاملا درسته

mahdi sharifi
03-09-2010, 23:41
اين كيه ؟
خيلي راحته.[Only Registered And Activated Users Can See Links]

alexandre dasilva
03-10-2010, 03:15
پودولسکی نیست؟

mahdi sharifi
03-10-2010, 21:06
نه متاسفانه پودولسكي نيستش.
تو ليگ انگلستان بازي ميكنه.

ar3nal
03-10-2010, 21:19
من فکر می کنم رابین فان پرسی باشه :ehem:

mahdi sharifi
03-10-2010, 21:56
كاملا درسته. عكس رابين فان پرسي بعد از مصدوميت شديد در بازي دوستانه هلند در مقابل ايتاليا.عكس بعدي رو شما بذاريد

Gladiature_Roma
03-13-2010, 15:12
سلام اینم مسابقه بعدی!

فکر میکنم ساده باشه! شایدم سخت باشه!

[Only Registered And Activated Users Can See Links] Chehre/Derby-Chehre%204.jpg

موفق باشید

alexandre dasilva
03-13-2010, 16:53
بوریلو

Gladiature_Roma
03-13-2010, 20:17
خب درسته ، مسابقه بعدی رو خودت راه بنداز ، تا بیایم و تفکر کنیم!

alexandre dasilva
03-14-2010, 04:34
خب بفرمایید:

hossein2014
03-14-2010, 11:42
به نظر من لوئیز ونگاله:hehee:

Gladiature_Roma
03-14-2010, 20:27
فکر میکنم ژابی آلونسو باشه!؟

ibrahim
03-14-2010, 23:31
جیمی کرگر مدافع لیورپول؟:fek konam:

mahdi sharifi
03-15-2010, 00:22
شبيه ادوين ون در سار هست.
edvin vandersar

alexandre dasilva
03-15-2010, 07:55
ابی جون آفرین.
بعدی هم خودت بزار.

ibrahim
03-15-2010, 11:55
مسابقه تشخیص چهره شماره احتمالا" 28 :nishkhand:

اینم از مسابقه بعدی دوستان بگین این کیه؟

؟؟؟؟؟؟؟؟:soal:؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:fek konam:؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :soal:؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Los Anseleig
03-15-2010, 12:30
فکر کنم اشنایدر باشه.اما اگه نبود یه راه نمایی بکن.

Ronaldo_9
03-15-2010, 13:05
پاندف نیست ؟

hossein2014
03-15-2010, 13:30
خیلی شبه اشنایدره ولی من میگم علی داییbinam

Los Anseleig
03-15-2010, 14:02
اگه به ابروهاش دقت کنی میبینی علی دایی نیست.

hossein2014
03-15-2010, 19:23
فهمیدم فکر کنم پله اس

ibrahim
03-15-2010, 21:51
چه قدر لذت بخشه حدساتون اشتباه باشه:nishkhand:

نه دوستان اینها که گفتین نیست

راهنمایی اول:لیگ انگلیس

(کاری میکنم تا بعد تعطیلات عید هم حدس نزنین:hehee:)

mahdi sharifi
03-15-2010, 23:37
ماانوئل االمونيا

manuel almunia

hossein2014
03-16-2010, 14:49
فکر نکنم آلمونیا باشه اون ابروهاش فرق میکنه.:gijjj:راحت تر از این نبود

raul7_spanishmen
03-16-2010, 17:43
khode almuniast are

ibrahim
03-16-2010, 21:56
ماانوئل االمونيا

manuel almunia

فکر نکنم آلمونیا باشه اون ابروهاش فرق میکنه.:gijjj:راحت تر از این نبود
دیگه همیشه راحت هم نمیشه:nishkhand:

khode almuniast are

نه همه اشتباه گفتین:hooora:

hossein2014
03-17-2010, 18:36
:gerye:خوب تو چه تیمیه ؟بالای جدول یا پایین جدول? اصلا معروف است یا نه؟ میخوای منم عکس Marek Hamsik رو بزارم هنگ کنیchomagh.
تسلیم یه راهنمایی دیگه:solh:

ibrahim
03-17-2010, 18:58
راهنمایی 2:لیگ انگلیس-ملیت انگلیسی-پست هافبک-رتبه در جدول بین 10 تیم اول
دیگه یه 4-5 نفری که حدس غلط زدن راهنمایی میکنم:chakerim:

mahdi sharifi
03-17-2010, 22:25
جو كول

alexandre dasilva
03-18-2010, 13:14
Landon Donovan

Chelsea FC
03-18-2010, 16:24
راهنمایی 2:لیگ انگلیس-ملیت انگلیسی-پست هافبک-رتبه در جدول بین 10 تیم اول
دیگه یه 4-5 نفری که حدس غلط زدن راهنمایی میکنم:chakerim:
هم اکنون در تیم ملی انگلیس بازی می کنه؟

ibrahim
03-18-2010, 22:47
هم اکنون در تیم ملی انگلیس بازی می کنه؟
گفتم که یه چند نفری جواب بدن بعد راهنمایی میکنم
اینو هم بگم که جواب معلوم میشه

Chelsea FC
03-18-2010, 22:50
پارکر هست

mahdi sharifi
03-18-2010, 23:02
گرت بري .

ibrahim
03-18-2010, 23:15
جو كول

Landon Donovan

گرت بري .

پارکر هست

اشتباهه:khandeeeee bahal:
بازم اشتباه بگین تا من خوشحال بشم:nishkhand:
راهنمایی بعدی فردا شب:ohum:تا قبل از اون وقت دارین جواب بدین:toop:

feri71
03-19-2010, 00:23
وین بریج :eyvalla:

Chelsea FC
03-19-2010, 15:38
لینون بازیکن تاتنهام

ibrahim
03-19-2010, 18:42
وین بریج :eyvalla:

لینون بازیکن تاتنهام

اینها هم اشتباهه:nishkhand:
سال داره تموم میشه نمیخوام از دست من ناراحت باشین کمی بیشتر راهنمایی میکنم:rose:
راهنمایی 3:متولد 1987در شهر Sunderland, England
به طور قرضی در سال 2006 در لیدز یونایتد بازی کرده و در سال 2007 باز هم قرضی در تیم واتفورد بازی میکرد.
تا حالا در 4 تیم بازی کرده:sigar:
قدش هم 175 سانتی متره
در تیم های بزرگ جزیره نیست(:love:منچستر یونایتد:love:-آرسنال-چلسی-لیورپول)
حالا بگین کیه ؟؟؟:fek konam:

feri71
03-19-2010, 18:58
جناس بازیکن تاتنهام

hossein2014
03-19-2010, 19:32
جناس بازیکن تاتنهام

به نظرم اصلا شبه جرمین جناس نیست:fek konam:

alexandre dasilva
03-19-2010, 21:15
زیادی راهنمایی کردی.

خب اینکه واضح شد.

آدام جانسون بازیکن منچستر سیتی.

این بازیکنا باید تو این مسابقه گذاشته بشن که یکم بچه ها فکر کنن و بازیکنای ناشناس رو بشناسن.

اگر ما بخواهیم مثلا بازیکنایی مثل رونالدینیو رو بزاریم خب مشخصا میان میگن و کیفش از بین میره.

ibrahim
03-19-2010, 23:42
جواب مسابقه تشخیص چهره شماره 28:
درست جواب دادی حسین جان Adam Johnson بازیکن منچستر سیتی(زیاد راهنمایی کردم):hehee:

مسابقه بعدی رو یکی بزاره
بازیکن ناشناس باشه بهتره
فقط از لیگهای دسته 2 و 3 نباشه

mahdi sharifi
03-20-2010, 00:12
:gozaresh:[Only Registered And Activated Users Can See Links]

ibrahim
03-20-2010, 00:31
فرناندو تورس:balesh:(شاید)
از این سخت تر نبود خب یه عکس از بازیکن اژاکس میزاشتی یه چند ماهی دنبالش میگشتیم ببینیم کیه...:hehee:

Chelsea FC
03-20-2010, 00:53
داد می زنه تورس هست

game
03-20-2010, 13:13
فردیناند هستش

black_shark
03-20-2010, 15:23
salam zaie bood ke torres hastesh ba oon kakmaka:jeddiiiii:sh

mahdi sharifi
03-20-2010, 17:51
درسته ال نينو هستش.

mahdi sharifi
03-20-2010, 18:11
اين هم مسابقه بعدي.[Only Registered And Activated Users Can See Links]

Ronaldo_9
03-20-2010, 21:31
آلبرتو جیلاردینهو

mahdi sharifi
03-21-2010, 01:25
نه .جيلا نيستش

hossein2014
03-21-2010, 10:34
جواب مسابقه تشخیص چهره شماره 28:
درست جواب دادی حسین جان Adam Johnson بازیکن منچستر سیتی(زیاد راهنمایی کردم):hehee:

مسابقه بعدی رو یکی بزاره
بازیکن ناشناس باشه بهتره
فقط از لیگهای دسته 2 و 3 نباشه

آخی از خوماری در اومدیم.:jeddiiiii:

alexandre dasilva
03-21-2010, 16:03
پاتزینی
بازیکن سمپدوریا

mahdi sharifi
03-22-2010, 01:46
كاملا درسته دمت گرم.مسابقه بعدي رو خودت بزار.

alexandre dasilva
03-22-2010, 01:57
خب مسابقه بعدی
بفرمایید:

ایشون کین؟

پسر خوبیه مادرش از دستش راضیه.:hihi:

Catalon
03-22-2010, 17:28
سلام به برو بچه های باحال:hooora:
من فکر می کنم که بچه بدی نباشه و پدر و مادرش ازش راضی باشند
حالا بدور از شوخی :من فکر می کنم که لوک روبرتاک باشه [Only Registered And Activated Users Can See Links]

mahdi sharifi
03-22-2010, 22:05
لوييس گارسيا

hossein2014
03-23-2010, 01:01
تابلو که یه ایتالیایه فکر کنم گتوسو باشه :love:

alexandre dasilva
03-24-2010, 22:56
خب نظرها اشتباهه.

راهنمایی:
تو سری آ بازی میکنه.
تو میلان و یووه و رم و اینتر هم بازی نمیکنه.
متولد 1982
هافبک هم بازی میکنه.
ایتالیایی هم نیس.

feri71
03-25-2010, 13:41
کریستین لدسما بازیکن لاتزیو

alexandre dasilva
03-25-2010, 23:09
کریستین لدسما بازیکن لاتزیو

آفرین درست گفتی.

کریستین لدسما.

alexandre dasilva